Mam już dość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-14, 13:58   #31
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mam już dość

To napisz może w jakiej pracy możesz pracować? Szczerze ja nie wierzę w aż tyle ograniczeń, bo gdyby tak było byłabyś niezdolna do pracy i najpewniej na jakiejś rencie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 13:59   #32
Katherrine
Raczkowanie
 
Avatar Katherrine
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 49
Dot.: Mam już dość

W żadnej z Twoich wypowiedzi lisnov nie widać jakiejkolwiek szczerej chęci do zmiany. Do zmiany rozkładu dnia, faktu, że nie masz pracy, braku zainteresowań, uczucia wstydu, itd. Dziewczyny pytają o szczegóły by móc jakkolwiek pomóc a Ty stanowczo odmawiasz. Spójrz na swój post i sama się zastanów - a jak Ty byś traktowała taką osobę? Jakbyś jej mogła pomóc nie wiedząc nic?
Jesteś pewna, że chcesz coś zmienić? Czy TY chcesz coś zmienić? Czy chcesz żeby samo się zmieniło, żeby inni dokonali zmian? Bowiem jakakolwiek akcja, czynność wymaga WYSIŁKU. A nikt go za Ciebie niestety nie zrobi.

Wiesz, ja chętnie służę pomocą, ale ludziom OTWARTYM na jej otrzymanie. Przemyśl więc swoje podejście. Bo od tego należy zacząć.

Btw też mam dość, mojego niekończącego się projektu w pracy. I ciągłego piasku w mieszkaniu, jak on się cholera dostaje na piąte piętro?
__________________
What disorder are you?


Katherrine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 14:40   #33
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale ja już nie mam pojęcia, jakie kwalifikacje mam zdobyć. Mam mgr, podyplomowe, liczne kursy i do tego pełno przeciwskazań do pracy w różnych miejscach.
Wystarczyłaby mi zwykła spokojna praca w biurze.

Mam tylko jeden pomysł, ale wymagałby siedzenia dalej w domu. Pasuje w tym wieku iść do szkoły policealnej? Zaocznych z tego kierunku.
i proszę, nie patrzcie na wczesniejsze posty. Chciałabym jakieś świeże odpowiedzi, a nie powtórkę tego co było. Może coś mnie zainspiruje.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

I wytłumaczcie mi u licha, co to zaczy "zacznij coś zmieniać". Może tak konkretniej?
Ustaw sobie rutynę- tak na początek. Siedzisz w domu, czas przelatuje ci przez palce. Warto, byś miała poczucie, że to co robisz ma sens i wartość.
Nawet jeśli nie lubisz sprzatac to zacznij to robić. Choćby przez 15minut.
Masz wykształcenie. Chcesz powiedzieć, że praca w twojej branzy jest niemożliwa ze względu na przeciwskazania?

Możesz poszukać wolontariatu na początek.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 14:46   #34
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Mam już dość

autorko Ty po prostu nie chcesz skorzystać z rad które dostałaś. Sama sobie pracujesz na poczucie beznadziejności które masz w sobie.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 17:17   #35
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Asior77 Pokaż wiadomość
Skoro masz dużo czasu, to możesz przejść na diete, sama przygotowywać sobie posiłki i rozpocząć ćwiczenia. Jak schudniesz to lepiej się poczujesz.



Zacznij nawet od codziennych spacerow a potem bieganie,rower,cwiczenia w domu?
Co do pracy to moze cos w domu przy kompie(klikanie w banery,pisanie tekstow)
Jak bylas mlodsza to co chcialas robic?
Mieszkasz w malym miescie czy duzym?
Ja jak bylam nastolatka bez pracy w malym miescie to zatrudnialam sie np do sprzatania -znalazlam taka bogatsza pania ktora mnie zatrudniala 2 razy w tygodniu-starczalo na wyjscia i ciuchy
Musisz zaczac dzialac


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 17:30   #36
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Mam już dość

Lisnov, przecież zakładałas dokładnie taki sam wątek 2 lata temu, dostałaś rady, do tej pory nie zrobiłaś nic. Czego ty oczekujesz? Że wizazanki zrobią zrzute i co miesiąc będą ci wysyłać kasę na konto?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 17:44   #37
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mam już dość

Jesteś zarejestrowana w urzędzie pracy? Może jakiś staz?
Mieszkasz w dużym mieście? Czy w malym?

Najpierw mówisz, że nie masz kwalifikacji a potem że masz magistra, studia podyplomowe, kursy. Coś sciemniasz.

Szukałaś pracy na stanowiskach asystenckich w biurach? W handlu chociażby. Albo w administracji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 17:46   #38
kasztanova
Attention Seeker
 
Avatar kasztanova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hastenland
Wiadomości: 236
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
i proszę, nie patrzcie na wczesniejsze posty. Chciałabym jakieś świeże odpowiedzi, a nie powtórkę tego co było. Może coś mnie zainspiruje.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

I wytłumaczcie mi u licha, co to zaczy "zacznij coś zmieniać". Może tak konkretniej?

Może konkretniej? Problem z Tobą jest taki, że tak naprawdę nie chcesz normalnego życia - chcesz za to dużo dyskutować o swoim nieszczęściu, szukać rad, inspiracji, uwagi. Oglądać na filmach inne ciekawe życia, a potem podumać nad tym, jak byłoby fajnie, wpierniczając swoje ulubione ciastka.
Zadałam sobie ten trud i przeczytałam parę wątków rozpoczętych przez Ciebie, i przepraszam, że to powiem, ale jesteś do porzygania nudna. Bardzo Cię proszę, nie dziw się, że nie masz wokół siebie nikogo, oprócz rodziców, bo nikt nie ma ochoty przebywać z osobą, która chce być bezustannie wspierana, dopingowana, która nie ma zamiaru ruszyć tyłka nawet w celu posprzątania(!), ale oczekuje od całego otoczenia atencji i motywacji.
Nie znosisz, jak ktoś mówi Ci prawdę (mama), bo oczekujesz poklepania po pleckach i bojowego okrzyku "dasz radę". Potem sobie wyobrazisz, że jesteś już szczupła, po czym wrócisz do zabijania nudy jedzeniem.
Drażnią mnie ludzie tacy jak Ty. <szkodzące treści>

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-02-14 o 19:10
kasztanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 18:00   #39
kasztanova
Attention Seeker
 
Avatar kasztanova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hastenland
Wiadomości: 236
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość

Tak, może coś z tym zrobi.<parafraza szkodliwych treści innego użytkownika>
<szkodzące treści>
W ten sposób dołączasz do grona, które będzie ją pocieszać i szukać odpowiednich słów, które zmotywują ją do ruszenia się z kanapy. Nie mam zamiaru być poprawna politycznie - autorka jest egoistką, która nawet nie próbuje czegoś zmienić, tylko siedzi, je i przegląda internet od wielu lat niezmiennie w poszukiwaniu zmiany, której nie chce.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-02-14 o 19:20
kasztanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 18:19   #40
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Całymi dniami siedzę w domu, oglądam filmy, gram w karty itd. Sprzątać mi się nie chce. Nie wychodzę z domu bo nie mam po co.
Cytat:
Może tak konkretniej?
Uważam, że przy Twojej otyłości warto poświęcać codziennie czas na marsze.
Przy zachowaniu diety szybciej schudniesz, i zarazem nie będziesz tyle czasu siedzieć w domu.

No i jak pisała Mojwa, może jakiś staż, kurs, jakaś aktywizacja abyś przerwała marazm? W najgorszym razie jak pisała Ajah wolontariat.

Może jakieś do tego hobby, rękodzieło np. ?

W czym ci szkodzą sluchawki nauszne np.?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-02-14 o 18:21
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 18:20   #41
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
<szkodliwe treści>
W ten sposób dołączasz do grona, które będzie ją pocieszać i szukać odpowiednich słów, które zmotywują ją do ruszenia się z kanapy. Nie mam zamiaru być poprawna politycznie - autorka jest egoistką, która nawet nie próbuje czegoś zmienić, tylko siedzi, je i przegląda internet od wielu lat niezmiennie w poszukiwaniu zmiany, której nie chce.
Określenie "poprawność polityczna" nie ma zastosowania w tej sytuacji. I nic nie znaczy, poza tym że próbujesz się kreować na osobe, która używa modnych określeń i idzie "pod prąd".

To o empatię chodzi, a nie o wydumaną poprawnosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-02-14 o 19:12
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 18:24   #42
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Może konkretniej? Problem z Tobą jest taki, że tak naprawdę nie chcesz normalnego życia - chcesz za to dużo dyskutować o swoim nieszczęściu, szukać rad, inspiracji, uwagi. Oglądać na filmach inne ciekawe życia, a potem podumać nad tym, jak byłoby fajnie, wpierniczając swoje ulubione ciastka.
Zadałam sobie ten trud i przeczytałam parę wątków rozpoczętych przez Ciebie, i przepraszam, że to powiem, ale jesteś do porzygania nudna. Bardzo Cię proszę, nie dziw się, że nie masz wokół siebie nikogo, oprócz rodziców, bo nikt nie ma ochoty przebywać z osobą, która chce być bezustannie wspierana, dopingowana, która nie ma zamiaru ruszyć tyłka nawet w celu posprzątania(!), ale oczekuje od całego otoczenia atencji i motywacji.
Nie znosisz, jak ktoś mówi Ci prawdę (mama), bo oczekujesz poklepania po pleckach i bojowego okrzyku "dasz radę". Potem sobie wyobrazisz, że jesteś już szczupła, po czym wrócisz do zabijania nudy jedzeniem.
Drażnią mnie ludzie tacy jak Ty. <szkodzące treści>
Drażni mnie ignorancja jaką pokazujesz.
Nikt to cierpi na zaburzenia psychiczne nie chce w nich trwać, nie chce normalnego czyt. zdrowego życia.
Twój post jest obrzydliwy, świadczacy o twojej ogromnej głupocie i emptii na poziomie ameby.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
< szkodzące treści>
W ten sposób dołączasz do grona, które będzie ją pocieszać i szukać odpowiednich słów, które zmotywują ją do ruszenia się z kanapy. Nie mam zamiaru być poprawna politycznie - autorka jest egoistką, która nawet nie próbuje czegoś zmienić, tylko siedzi, je i przegląda internet od wielu lat niezmiennie w poszukiwaniu zmiany, której nie chce.

__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-02-14 o 19:12
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 18:41   #43
EliseGuide
Raczkowanie
 
Avatar EliseGuide
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Mam już dość

lisnov, a jakie leki bierzesz? brałaś sertralinę? daje pozytywnego kopa, a jak są chęci to i wszystko wydaje się☠prostsze

jestem przekonana, że na wizażu nei znajdziesz złotego środka, nikt nie jest w stanie powiedzieć Ci jak żyć

najważniejsze moim zdaniem jest uświadomienie sobie, że Twoje życie jest w Twoich rękach

jedyna zmiana na lepsze zależy tylko od Ciebie

bardzo dobrze wiem jakie to jest trudne

zaproponowałabym też zmianę☠psychologa, bo taki który twierdzi, że pacjent sobie coś☠wymyśla nie wygląda na kompetentnego, powinien Cię☠motywować

poza tym każdy narzeka, ma złe/gorsze dni/życie więc nie rozumiem niektórych komentarzy tutaj...
EliseGuide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 18:45   #44
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Mam już dość

Kasztanova rzeczywiście przesadziła <odniesienie do usuniętej szkodzącej treści> ale ma ODROBINĘ racji (w całej wypowiedzi, a nie z tymi tekstami) . Rozumiem chorobę psychiczną, rozumiem zaburzenia, szczerze współczuję, ale lisnov od 2 lat, jak nie więcej nie zrobiła NIC, żeby poprawić swoją sytuację, wątki na wizażu ciągle te same, rady ciągle te same, wymówki ciągle te same.
Uważam, że lisnov powinna usłyszeć prawdę - ale prawdę, a nie bezczelne, obrzydliwe chamstwo.
Podobno od kilku lat leczy się psychiatrycznie - może pobyt w szpitalu psychiatrycznym by pomógł.
I ja rozumiem, że lisnov potrzebuje pomocy i wsparcia od bliskich, tylko to nie jest łatwe. Ja sama byłam taką osobą wspierającą, lecącą na każde wezwanie, pocieszaczem. Jak moja koleżanka po raz dziesiąty popelniala ten sam błąd to nie chciało mi się jej wspierać i mówić "to nic, dasz radę", skoro dobrze wiedziałam, że nie da, bo na każdą sugestię miała wymowke (lub focha). Wkurzające i deprymujące. I ja się od takiej dziewczyny zdystansowałam, poluzowałam znajomość i czuje się o niebo lepiej, jakbym się za przeproszeniem pozbyła jakiejś narosli.
I nie dziwi mnie, że w otoczeniu lisnov jest mało osób, które ją wspierają, bo po pewnym czasie ma się po prostu dość, jeśli widać, że osoba ciągle narzeka, ciągle jojczy mimo wsparcia.
Lisnov nie robi nic. I ciągle chce pomocy, klepania po plecach, wsparcia, pocieszenia. Może prawda ją zmotywuje.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-02-14 o 19:13
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 19:07   #45
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Kasztanova rzeczywiście przesadziła z <edycja>, ale ma ODROBINĘ racji (w całej wypowiedzi, a nie z tymi tekstami) . Rozumiem chorobę psychiczną, rozumiem zaburzenia, szczerze współczuję, ale lisnov od 2 lat, jak nie więcej nie zrobiła NIC, żeby poprawić swoją sytuację, wątki na wizażu ciągle te same, rady ciągle te same, wymówki ciągle te same.
Uważam, że lisnov powinna usłyszeć prawdę - ale prawdę, a nie bezczelne, obrzydliwe chamstwo.
Podobno od kilku lat leczy się psychiatrycznie - może pobyt w szpitalu psychiatrycznym by pomógł.
I ja rozumiem, że lisnov potrzebuje pomocy i wsparcia od bliskich, tylko to nie jest łatwe. Ja sama byłam taką osobą wspierającą, lecącą na każde wezwanie, pocieszaczem. Jak moja koleżanka po raz dziesiąty popelniala ten sam błąd to nie chciało mi się jej wspierać i mówić "to nic, dasz radę", skoro dobrze wiedziałam, że nie da, bo na każdą sugestię miała wymowke (lub focha). Wkurzające i deprymujące. I ja się od takiej dziewczyny zdystansowałam, poluzowałam znajomość i czuje się o niebo lepiej, jakbym się za przeproszeniem pozbyła jakiejś narosli.
I nie dziwi mnie, że w otoczeniu lisnov jest mało osób, które ją wspierają, bo po pewnym czasie ma się po prostu dość, jeśli widać, że osoba ciągle narzeka, ciągle jojczy mimo wsparcia.
Lisnov nie robi nic. I ciągle chce pomocy, klepania po plecach, wsparcia, pocieszenia. Może prawda ją zmotywuje.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie zgadzam sie z tym co piszesz.
To nie jest prawda, że lisnov nic nie zrobiła w przeciągu tych dwóch lat. Zrobiła mało, ale zrobiła. Przyjmuje leki, bierze udział w terapii.

Jaka jest ta prawda, którą ma usłyszeć ?

Fakt jest taki, że bez wsparcia z czarnej dziury jest się trudno wygrzebać. Zmiany wymagają czasu i jakkolwiek to nie zabrzmi odpowiedniego momentu na zmiany.
Choorba to nie tylko objawy, ale róniez mnóstwo mechanizmów obronnych: w tym przed zmianą.
Normalność i stabilizacja są trudne i przerażające, zwłaszcza dla kogoś kto funkcjonował w stanie chorobowym od wielu lat.
Wątki na wizażu mają marne szanse powodzenia w sensie motywacyjnym.
Co do tego jak wspierałaś swoją koleżankę: robiłaś to dość nie umiejętnie, popełniając jednocześnie wielki bład zaniedbania siebie w relacji.
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-02-14 o 19:13
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 19:18   #46
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mam już dość

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 19:22   #47
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Mam już dość

Dzięki, neyra.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 19:36   #48
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Mam już dość

No dobra lisnov, a co Ty w ogóle umiesz? No bo mimo jak mowisz braku kwalifikacji cos tam musisz umiec. Masz przeciez studia i juz pracowałas. Może na początek jakieś chałupnictwo? Spokojnie, w domu, do tego chyba nie ma przeciwwskazań i zbyt wygorowanych wymagań.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-14, 19:42   #49
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mam już dość

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 21:34   #50
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Mam już dość

Kasztanova tu nie chodzi o poprawnosc polityczna ale odrobine empatii. Swoja wypowiedzia tez nie pokazalas ,ze wszystko u Ciebie ok...
Lisnov jest nam znana od dawna. Ma zdiagnozowane zaburzenia osobowosci/chorobe psychiczna.
Ma za soba proby samobojcze.
Uwazam, ze pisanie takich rzeczy moze byc grozne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 08:29   #51
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale ja już nie mam pojęcia, jakie kwalifikacje mam zdobyć. Mam mgr, podyplomowe, liczne kursy i do tego pełno przeciwskazań do pracy w różnych miejscach.
Wystarczyłaby mi zwykła spokojna praca w biurze.
(...)
Wybacz, ale to jest taka bajeczka w Twoim wykonaniu. Mam taką koleżankę w swoim otoczeniu, bardzo podobne problemy do Twoich. Ona to by pracowała, gdyby miała właśnie "spokojną pracę w biurze", albo w szkole, w sekretariacie. Poszła do szkoły, umowa czasowa o pracę i co? Po 2 miesiącach była już na L4, bo dużo roboty, nerwowo bla bla bla. I to jest kolejny raz, kolejna praca, gdy tak robi. Problem jest w niej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 08:45   #52
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mam już dość

ja bym chętnie doradziła, ale podajesz za mało informacji. podaj wiek, wykształcenie i ograniczenia w podjęciu pracy. dopóki sama sobie nie uświadomisz, że stwarzasz sobie sama problemy, nie pójdziesz do przodu. przez jakiś czas miałam podobnie jak ty, ale w końcu powiedziałam sobie dość. wróciłam na studia, znalazłam pracę, zamieszkałam z facetem. a teraz rozkręcamy swoją firmę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 09:27   #53
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mam już dość

Ja mysle,ze przydalo by jej sie cos musieć. Poki nic nie musi,nic sie nie zmieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 09:37   #54
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Ty się boisz, że znajdziemy Ci pracę a nie że ktoś rozpozna. Dziewczyno masz mega problem ze sobą i sama sobie go tworzysz.
Niestety, zgadzam się.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ja chciałabym, żeby to był trolling...
Wyprowadziłas się już z domu?

Trzymasz się planu zdrowszego odżywiania, który miałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 10:02   #55
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Mam już dość

Autorko i czego od nas oczekujesz? Dobrego słowa, pocieszenia? Bo mam wrażenie, że wszystkie rady olewasz i przychodzisz tutaj na forum żeby ponarzekać, napisać o swoich problemach. Niestety one same się nie rozwiążą, a dodatkowo sama sobie tworzysz kolejne. Trochę szukasz wymówek na swoje położenie. Cokolwiek tutaj napiszemy i tak znajdziesz kolejną wymówkę, żeby nie zrobić nic w kierunku zmian. Przykro się Ciebie czyta.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 10:23   #56
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Ja mysle,ze przydalo by jej sie cos musieć. Poki nic nie musi,nic sie nie zmieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę, dlatego uważam, że są granice wsparcia psychicznego dla takich osób jak autorka. Rodzice ją wspierają w chorobach, co jest godne podziwu, ale tak się dali zakręcić córce, że mają teraz na utrzymaniu dorosłe, otyłe, prawie 30-letnie dziecko bez doświadczenia zawodowego i życiowego. To jest po prostu nieodpowiedzialne i szkodliwe dla wszystkich, zwłaszcza dla autorki.

No ale powtarzamy teraz schemat każdego tematu autorki, więc z mojej szklanej kuli wywróżę, że autorka już się tutaj nie wypowie, temat umrze śmiercią naturalną, za to pojawi się kolejny identyczny za kilka miesięcy.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 10:27   #57
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
No ale powtarzamy teraz schemat każdego tematu autorki, więc z mojej szklanej kuli wywróżę, że autorka już się tutaj nie wypowie, temat umrze śmiercią naturalną, za to pojawi się kolejny identyczny za kilka miesięcy.
Tak będzie.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 10:27   #58
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Też tak myślę, dlatego uważam, że są granice wsparcia psychicznego dla takich osób jak autorka. Rodzice ją wspierają w chorobach, co jest godne podziwu, ale tak się dali zakręcić córce, że mają teraz na utrzymaniu dorosłe, otyłe, prawie 30-letnie dziecko bez doświadczenia zawodowego i życiowego. To jest po prostu nieodpowiedzialne i szkodliwe dla wszystkich, zwłaszcza dla autorki.

No ale powtarzamy teraz schemat każdego tematu autorki, więc z mojej szklanej kuli wywróżę, że autorka już się tutaj nie wypowie, temat umrze śmiercią naturalną, za to pojawi się kolejny identyczny za kilka miesięcy.
serio?

Znam wielu rodziców wspierających swoje dorosłe chore psychicznie dzieci. Mimo frustracji, wielu rozumie, że pewnych kwestii przeskoczyć się nie, mimo usilnych starań.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 10:31   #59
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
serio?

Znam wielu rodziców wspierających swoje dorosłe chore psychicznie dzieci. Mimo frustracji, wielu rozumie, że pewnych kwestii przeskoczyć się nie, mimo usilnych starań.
No dokładnie tego autorka potrzebuje, zapewnień, że nie da się tego przeskoczyć no i trudno, tak już ma, bidulka.

Jak własny psychiatra twierdzi, że sobie wymyśla objawy i ma się wziąć w garść to chyba wie co mówi.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 10:58   #60
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Mam już dość

Moja znajoma straciła pół roku bo była w takim projekcje wsparcia osob młodych z którego poszła na kurs, potem na staż który sobie wybrała ale niestety nie dało rady przedłuzyc umowy w tej firmie i dalej nie miała pracy. Podłapała inną ale ma strasznego pecha bo najpierw gadali że jej przedłuzą umowe a potem że jednak nie bo z kasą u nich kiepsko, ale odezwa sie za miesiac. Wysyła CV, chodzi na rozmowy i słyszy teksty "oddzwonimy". W jednej firmie juz miala zaczynac od nowego tygodnia okazało sie że osoba która miała ją przyuczyć ciezko zachorowała i nic z tego nie wyszło. To dopiero pech. Szkoda mi dziewczyny bo robi co może i wuj.
Inna znajoma poszła do jakiejs firmy i powiedziała że jest zarejestrowana w UP i szuka stażu. Przyjeli ja juz pracuje tam kolo 3 lat. To była pierwsza i jedyna firma do jakiej poszła w sprawie pracy. Żadnego wysyłania CV i chodzenia na rozmowy. Prawda jest taka że to tez kwestia szczescia, dobrej woli pracodawcy i troche naszego wysiłku.

Autorko proponuje działanie byś pozniej mogła powiedziec "Zrobiłam wszystko co mogłam teraz wszystko w rekach pracodawcy czy jakis mnie przyjmie!" Walcz! Pamietaj że szukanie pracy to też praca! Popraw CV, poczytaj jak powinno wyglądać itd. i wysyłaj, wysyłaj i wysyłaj!! Tylko tyle mozesz zrobić...i czekaj! Czy masz kogos kto bedzie Cie motywował do działania??

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2018-02-15 o 11:04
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-10 17:16:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.