Pierwszy raz samolotem - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-05, 10:26   #4621
lei_leou
Przyczajenie
 
Avatar lei_leou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 11
Dot.: pierwszy lot samolotem

Nawet na bilecie jest napisane że wyłącznie jedna sztuka bagażu, do którego wlicza się torebka, torba z laptopem, torba ze sprzętem fotograficznym, zakupy.

Woreczki na płynne przedmioty (wszystko co jest w ml, szminka jest w gr ale tusz już nie)są na lotnisku np. w Edynburgu, pastę do zębów możesz mieć, nigdy nie spotkałam się z tym by się czepiali skoro oddajesz ją w woreczku do rewizji.

Ba ostatnio nawet wiozłam sadzonkę róży w doniczce z ziemią i ani słowa ;D
Za to na bramce dzwoniły mi fiszbiny od stanika ;D

Spoko nie spinaj się...obsługa jest grzeczna i uprzejma. Możesz zawsze zapytać. Na lotnisku jest przecież informacja.

Weź sobie również krzyżówki i jakąś gazetę do czytania żeby się nie nudzić. ;D
lei_leou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:27   #4622
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Mnie jutro czeka pierwszy lot.
I teraz właśnie czytam o tych płynach.
To znaczy, że wszystkie kosmetyki w walizce (w tym zmywacz do paznokci) muszę włożyć do jednego worka, nie mogę w kosmetyczkach? I jeśli mam szamponu więcej niż 100 ml, to nie mogę go wziąć.
I jeszcze jedna rzecz - foliowanie walizki jest konieczne? Czy po prostu tylko warto ją zabezpieczyć?
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."

Edytowane przez Typicalk
Czas edycji: 2013-09-05 o 10:29
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 12:11   #4623
lei_leou
Przyczajenie
 
Avatar lei_leou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Wszystko co masz w podręcznym bagażu co jest w ml, musisz mieć w torebce przeźroczystej. Szampon- tylko małe saszetki zapomnij o butelce ba nawet opakowanych fabrycznie tak samo z płynem do szkieł. Tylko do 100ml.

Nigdy nie foliowałam walizki- i jakoś żyje. ;D Ale jeśli chcesz to zrobić zrób. Ja tam kupiłam w budowlanym małą kłódkę i pozapinałam na wszystkie zamki. Dodatkowo umieszczam na torbie numer, adres i ozdobną wstążkę by rozpoznać mój bagaż gdyby ktoś miał podobną lub taką samą.
lei_leou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:39   #4624
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Typicalk Pokaż wiadomość
Mnie jutro czeka pierwszy lot.
I teraz właśnie czytam o tych płynach.
To znaczy, że wszystkie kosmetyki w walizce (w tym zmywacz do paznokci) muszę włożyć do jednego worka, nie mogę w kosmetyczkach? I jeśli mam szamponu więcej niż 100 ml, to nie mogę go wziąć.
I jeszcze jedna rzecz - foliowanie walizki jest konieczne? Czy po prostu tylko warto ją zabezpieczyć?
foliowanie walizki nie jest obowiązkowe ani konieczne - na pewno warto foliowac plecaki bo linie tak ''dbają' o bagaż, że łatwo urwac jakiś uchwyt czy pasek.
No i na krótszych trasach jak nie ma przesiadek też IMHo nie warto.
No i rzeczywiście warto jest jakoś ''oznaczyć'' swój bagaz rejestrowy bo potem się ludzie przepychają łokciami jak wychyla się na taśmie czarna/granatowa/bordowa waliza.

Ja mam coś takiego - tylko jeszcze bardziej ''oczo☠☠☠.ne" - nie ma problemu z identyfikacją ;-)
http://media.snowboard-online.pl//co...E90L-VISTA.jpg
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:55   #4625
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Nie lecę pierwszy raz samolotem, ale mimo to mam pytanie. Dziewczyny z Warszawy i okolic - gdzie mogę dostać litrową torebkę strunową? Na Okęciu nigdzie nie widziałam, szukałam w drogeriach, w spożywczakach i nic! Upycham te kosmetyki w przezroczyste kosmetyczki z Rossmanna, ale biorę dwie no i są innej pojemności, obawiam się, że kiedyś ktoś się do tego przyczepi. Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź gdzie szukać.
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.

Edytowane przez kleo14
Czas edycji: 2013-09-06 o 09:12
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:05   #4626
Oluska1231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Lot samolotem ?

Witajcie . ) Więc mam pewien problem . Mieszkam w Szkocji i moja siostra co ma 16 lat do mnie przylatuje . Ląduje w Edynburgu , ona nie umie ang . i bardzo sie przejmuje , że się nie dogada a ja słyszałam od kolegi , że niepełnoletnich pytaja z kim przyleciał , do kogo itd. Czy to prawda ?
Oluska1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:39   #4627
tortownica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 142
Dot.: Pierwszy raz samolotem

chyba jest możliwość żeby niepełnoletnim przydzielić opiekuna z obsługi lotniska. ale nie znam szczegółów.
__________________
http://katana2013.blogspot.com/
tortownica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 20:02   #4628
braun00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Oluska1231 Pokaż wiadomość
Witajcie . ) Więc mam pewien problem . Mieszkam w Szkocji i moja siostra co ma 16 lat do mnie przylatuje . Ląduje w Edynburgu , ona nie umie ang . i bardzo sie przejmuje , że się nie dogada a ja słyszałam od kolegi , że niepełnoletnich pytaja z kim przyleciał , do kogo itd. Czy to prawda ?
nie puściłabym 16-latki samej bez umiejętności j angielskiego
braun00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:14   #4629
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Nie lecę pierwszy raz samolotem, ale mimo to mam pytanie. Dziewczyny z Warszawy i okolic - gdzie mogę dostać litrową torebkę strunową? Na Okęciu nigdzie nie widziałam, szukałam w drogeriach, w spożywczakach i nic! Upycham te kosmetyki w przezroczyste kosmetyczki z Rossmanna, ale biorę dwie no i są innej pojemności, obawiam się, że kiedyś ktoś się do tego przyczepi. Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź gdzie szukać.
ja kupuje Jana Niezbednego, sa w opakowaniu takim duzym tekturowym, zwiniete w rulon. Strunowe 1l.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:12   #4630
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ja mam takie pytanie
Czy jeśli mam retencję na zębach, to będę piszczeć?
Można przewozić w podręcznym słodycze i jedzenie?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:02   #4631
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie
Czy jeśli mam retencję na zębach, to będę piszczeć?
Można przewozić w podręcznym słodycze i jedzenie?
Haha ja przy dwóch metalowych łukach na zębach nie piszczałam tym bardziej przy retencji
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 08:44   #4632
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Haha ja przy dwóch metalowych łukach na zębach nie piszczałam tym bardziej przy retencji
bo na różną czułośc sa te bramki nastawione na różnych lotniskach - ja mam trochę biżuterii, której nigdy nie zdejmuje - czasami piszczę a czasami nie...

kumpela, która miała kości zepolone na gwoździe miała zawsze przy sobie zaświadczenie od lekarza bo też zdarzyło jej się piszczeć i to było dziwne jak goła noga piszczała pod czujnikiem ręcznym

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2013-09-16 o 08:45
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 14:28   #4633
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Lot samolotem ?

Cytat:
Napisane przez Oluska1231 Pokaż wiadomość
Witajcie . ) Więc mam pewien problem . Mieszkam w Szkocji i moja siostra co ma 16 lat do mnie przylatuje . Ląduje w Edynburgu , ona nie umie ang . i bardzo sie przejmuje , że się nie dogada a ja słyszałam od kolegi , że niepełnoletnich pytaja z kim przyleciał , do kogo itd. Czy to prawda ?
To zależy od linii lotnicznych. Niektóre linie nie zezwalają na samotne podróżowanie osób poniżej 17-go roku życia.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 14:26   #4634
Anitka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Witajcie
mam pytanko tez za trzy tygodnie czeka mnie pierwszy lot samolotem,i dziewczyny chciałam zapytać czy podczas lotu może boleć ząb w trakcie leczenia kanałowego?
druga sprawa czy oprócz bagazu podrecznego mogę mieć mały plecaczek lecę Ryanairem do Anglii z lotniska z Rzeszowa i jestem niezorientowana?
a kolejne pytanie czy jak mam protezkę częściową szkieletową mogę piszczeć na bramce?
z góry dziękuję za odpowiedzi,mam stresa cholernego
Anitka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 14:45   #4635
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Anitka, nic oprócz bagażu podręcznego nie możesz mieć bo i tak będą kazali Ci ten plecak wrzucić do bagażu. Też latam z Rzeszowa i tam niestety nie przymykaja na to oczu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:17   #4636
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Anitka75 Pokaż wiadomość
Witajcie
mam pytanko tez za trzy tygodnie czeka mnie pierwszy lot samolotem,i dziewczyny chciałam zapytać czy podczas lotu może boleć ząb w trakcie leczenia kanałowego?
druga sprawa czy oprócz bagazu podrecznego mogę mieć mały plecaczek lecę Ryanairem do Anglii z lotniska z Rzeszowa i jestem niezorientowana?
a kolejne pytanie czy jak mam protezkę częściową szkieletową mogę piszczeć na bramce?
z góry dziękuję za odpowiedzi,mam stresa cholernego
Nie stresuj się, latanie jest naprawdę super Nawet tanimi liniami idzie przeżyć Nie możesz mieć ze sobą dodatkowego bagażu - tylko jeden bagaż podręczny określony przez LL.
Co do protezy - nie wiem, poszukaj sobie przez google, może ktoś miał podobną sytuację.
Co do zęba - myślę, że nie powinien boleć, ludzie się raczej skarżą na bóle głowy itd. No chyba, że ząb był robiony kilka godzin przed lotem, ale to oczywista sprawa. Ale na wszelki wypadek weź sobie tabletkę przeciwbólową.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 13:55   #4637
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nie stresuj się, latanie jest naprawdę super Nawet tanimi liniami idzie przeżyć Nie możesz mieć ze sobą dodatkowego bagażu - tylko jeden bagaż podręczny określony przez LL.
Co do protezy - nie wiem, poszukaj sobie przez google, może ktoś miał podobną sytuację.
Co do zęba - myślę, że nie powinien boleć, ludzie się raczej skarżą na bóle głowy itd. No chyba, że ząb był robiony kilka godzin przed lotem, ale to oczywista sprawa. Ale na wszelki wypadek weź sobie tabletkę przeciwbólową.
to zależy od czułości bramek - nie wiem dokładnie z jakiego stopu jest protezka, ale ja mam tytanowe i stalowe kolczyki na ciele i nie piszczę, na szyi mam zawsze oryginalny wojskowy nieśmiertelnik z Iraku i na żadnym lotnisku na którym byłam (a pewnie było ich kilkadziesiąt) nie piszczałam. Przyjaciółka miała składane kości piszczelową i strzałkowa na tytanowych śrubach i na Okęciu piszczała. Także to zależy od czułości
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 23:22   #4638
Anitka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwszy raz samolotem

dziękuję dziewczyny za szybki odzew
jdziewczyny a jak jest z kontrolą,chciałam kupić coś w sklepie bezcłowym,mogą mnie sprawdzać?konkretnie papierosy
Anitka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 15:23   #4639
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Anitka75 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za szybki odzew
jdziewczyny a jak jest z kontrolą,chciałam kupić coś w sklepie bezcłowym,mogą mnie sprawdzać?konkretnie papierosy
sklepy bezcłowe są już PO przejściu bramek kontroli osobistej, więc możesz śmiało robić zakupy - tyle tylko, że jak lecisz tanimi liniami musisz zakupy upchnąć tak czy inaczej do bagażu podręcznego (tak jest oficjalnie bo w praktyce to różnie bywa ze sprawdzaniem tego)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 21:21   #4640
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
sklepy bezcłowe są już PO przejściu bramek kontroli osobistej, więc możesz śmiało robić zakupy - tyle tylko, że jak lecisz tanimi liniami musisz zakupy upchnąć tak czy inaczej do bagażu podręcznego (tak jest oficjalnie bo w praktyce to różnie bywa ze sprawdzaniem tego)
zalezy... ja ostatnio lecialam z Pragi to kontrola osobista byla na samym koncu, po sklepach przed samym wejsciem do samolotu
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:30   #4641
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
zalezy... ja ostatnio lecialam z Pragi to kontrola osobista byla na samym koncu, po sklepach przed samym wejsciem do samolotu
a leciałaś w strefie Schengen?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:40   #4642
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Anitka75 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałam zapytać czy podczas lotu może boleć ząb w trakcie leczenia kanałowego?
Moja znajoma leczyła zeba kanalowo dzien przed odlotem i na drugi dzien spuchla jej twarz, bol bity tydzien. A jak plombe założy dentysta za gleboko to pozamiatane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 08:56   #4643
Anitka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Moja znajoma leczyła zeba kanalowo dzien przed odlotem i na drugi dzien spuchla jej twarz, bol bity tydzien. A jak plombe założy dentysta za gleboko to pozamiatane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o mamuśku,to mnie zdołowałaś,z moim pechem życiowym to mnie najprawdopodobnie spotka,wakacje będą do kitu i z bólem zęba ,to już nacieszyłam się lotem i zwiedzaniem ;(
Anitka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 17:50   #4644
sosia
Raczkowanie
 
Avatar sosia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 58
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Hej dziewczyny podpowiedzcie mi proszę lecę z Warszawy poza UE, ale po drodze mam przesiadkę Paryżu. Czy jak kupię perfumy na okęciu to jest jakieś ryzyko, że zatrzymają mi je w Paryżu?
sosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 18:27   #4645
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez sosia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podpowiedzcie mi proszę lecę z Warszawy poza UE, ale po drodze mam przesiadkę Paryżu. Czy jak kupię perfumy na okęciu to jest jakieś ryzyko, że zatrzymają mi je w Paryżu?
Nie, bo podczas przesiadki nie wychodzi się ze strefy tranzytowej. Poza tym oni specjalnie pakują takie rzeczy (jakąś nalepkę dają czy coś, nie pamiętam już) i na innym lotnisku wiedzą, że to zostało kupione już po kontroli.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:54   #4646
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Pierwszy raz samolotem

[QUOTE=lanavera;43428871]Nie, bo podczas przesiadki nie wychodzi się ze strefy tranzytowej. Poza tym oni specjalnie pakują takie rzeczy (jakąś nalepkę dają czy coś, nie pamiętam już) i na innym lotnisku wiedzą, że to zostało kupione już po kontroli.[/QUOTE]

pakują do reklamówki i zaklejają taśmami z napisem ''nie otwierać przed przybyciem do miejsca przeznaczenia'' - czy jakoś tak. i przy przesiadkach sprawdzaja czy opakowanie nie jest naruszone co najwyżej - przynajmniej jak tak miałam we Frankfurcie, Monachium i Helsinkach jak tam mialam przesiadki na lot poza Europe
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:29   #4647
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Pierwszy raz samolotem

A ja mam pyanie z troche innej bajki.... jak ryan zapatruje sie na wymiary bagazu podrecznego??

Tak sie sklada, ze moja walizka jest o 2cm wieksza na kazdym wymiarze niz dopuszczalne wymiary bagazu podrecznego....Czy moga mnie z nia nie wpuscic?
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:41   #4648
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
A ja mam pyanie z troche innej bajki.... jak ryan zapatruje sie na wymiary bagazu podrecznego??

Tak sie sklada, ze moja walizka jest o 2cm wieksza na kazdym wymiarze niz dopuszczalne wymiary bagazu podrecznego....Czy moga mnie z nia nie wpuscic?
Mogą Znaczy wpuścić to chyba wpuszczą tylko trzeba zapłacić za nią jak za normalny bagaż. Na dobrą sprawę to wszystko zależy od organizacji na lotnisku. W Polsce nie zdarzyło mi się żeby sprawdzali, tylko przy odprawie bagażu głównego zerkali na bagaż podręczny natomiast na lotnisku w Stansted przed odprawą przed wejściem na pokład samolotu zawsze przechodził pracownik z obręczą i jak jakaś torba wydawała się za duża to kazał wkładać w tą obręcz
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:48   #4649
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Pierwszy raz samolotem

ehhh juz sama nie wiem... niby 2cm... ale boje sie, ze beda mi robic problem
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:15   #4650
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Niestety jak sprawdzają z obręczą to nie ma znaczenia czy 2 cm czy 10cm, albo się mieści albo nie. Z tymże nie zawsze kontrolują tak dokładnie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 08:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.