Prosba o ocene chlopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 22:33   #1
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156

Prosba o ocene chlopaka


Czesc.
Jestem po bardzo toksycznym zwiazku.Pare miesiecy temu udalo mi sie zakonczc ten zwiazek.Niedawno poznalam kogos, zaiskrzylo medzy nami.Ale boje sie, zeby znowu nie wpakowac sie w jakiegos toksyka, dlatego prosze Was o rade.Niektore jego zachowania jego mnie niepokoja.
Kiedys powiedzial mi, ze jest zazdrosny o moich znajomch na facebooku, ze jak mu dlugo nie odpowiadam na wiadomosc, to wyobraza sobie, ze gadam z innymi mezczyznami.Poprosil, abym niektorych z nich usunela z grona znajomych.Zrobilam to,zeby sie uspokoil.Ale przeprowadzilam z nim rozmowe o zaufaniu.Powiedzialam, ze jak mi nie bedzie ufal, to nie zbudujemy nic trwalego.
Kiedys powiedzial, zebym mu pokazala telefon.Juz mialam mu dac, ale powiedzial ze nie chce, ze mi ufa.
Inna sytuacja.Ja bylam zajeta swoimi sprawami, a on swoimi.Napisalam mu, ze jak skonczy swoje sprawy, jak bedzie mial ochote, to pozniej pogadamy.Wtedy on zrobil sie jakis dziwny,suchy, niezbyt przjemny.Pozniej wycisnelam z niego, ze o to sie obrazil.Myslal, ze bede go prosila,zeby zostawil swoje sprawy i mi poswiecil swoj czas.
Innym razem wstepnie umowilismy sie na popoludnie.Kiedy sie nie odzywal, poszlam do kolezanki.Pozniej zadzwonil, ze przeprasza, ale przysnal i mozemy sie umowic teraz.Ja powiedzialam, ze nie, bo jestem z kolezanka i umowimy sie innego dnia.O to tez sie obrazil, ze wole kolezanke niz jego.Ja mu mowie, ze nie, wole jego towarzystwo, ale juz jestem z kolezanka i nie moge jej zrobic w balona.Boczyl sie o to pare dni.
Jak zachowuje sie nie po jego mysli, to sie boczy , nie odzywa.Czasami nawet nie wiem, o co mu chodzi, nie powie mi, musze to z niego wyduszac.Czesto sa to jakies nieistotne sytuacje.Mowie mu, ze wazna jest komunikacja ze trzeba ze soba rozmawiac.Np. on jest do mnie suchy, ja sobie mysle, ze ma mnie w d..., a on sie boczy, bo ja sie zachowalam nie tak, jak on sobie by zyczyl.
Co o tym sadzicie ?
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 22:38   #2
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

kopnęłabym go w dupę i to jak najszybciej.
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 22:40   #3
z_danowskich
wiosna sewastopolska
 
Avatar z_danowskich
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 134
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

On ma jakiś problem ze sobą. Nie warto pakować się w coś toksycznego.
z_danowskich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 22:57   #4
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Zgadzam się z powyższymi, chorobliwie zazdrosny...
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 22:58   #5
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Masz rację, że pytasz...to toksyczny człowiek. Każdy normalny by zrozumiał, że masz też swoich znajomych i powinnaś mieć czas dla koleżanki zamiast się obrażać, że się z nią spotkałaś. W zdrowej relacji nie prosiłby też o usunięcie części znajomych .
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 23:11   #6
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Wpakowałaś się w kolejny toksyk.
Nie jest to dobry, zdrowy związek.

Może facet Cię lubi, ale chorobliwa zazdrość niszczy związek- zniszczy wszystko.
Ponadto facet Ci totalnie, absolutnie NIE ufa.
Chciałby abyś zachowywała się tak jak ON chce- a tak nie powinno być.
Nie rozmawia z Tobą- tez bardzo źle.
Chciałby abyś poświęcała mu każdą wolną chwilę, poświęciła znajomych i koleżanki bo ON tak sobie życzy - bardzo, bardzo źle rokuje.

Jesteście ze sobą ile? Kilka miesięcy?
I zobacz ile rzeczy jest ŹLE, BARDZO ŹLE.

Twoja decyzja co z tym zrobisz, ale miej świadomość- facet, z tego co piszesz, powoli powoli założy Ci obrożę na szyję i smycz, którą będzie Tobą manipulował, zanim się obejrzysz i powiesz "O k*rwa!".
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 23:12   #7
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Co za cyrk, nie szkoda ci zycia na takiego klauna? Mam wrazenie, ze on jest strasznie zadufany w sobie. Nie trac czasu.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 07:09   #8
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Z poprzednim przezylam przemoc fizyczna i psychiczna.Poraniona poznalam jego.Wesoly, z poczuciem humoru, taki inny, normalny mi sie wydawal.
Znamy sie krotko, dwa miesiace.
Potwierdzilyscie moje podejrzenia, ze to kolejny toksyk. Na poczatku niby wyluzowany,a z czasem zaczelam zauwazac niepokojace mnie sygnaly.
Dobrze, ze zadzialal u mnie instynkt samozachowawczy.
Co ze mna nie tak ? Dlaczego tak trafiam ?

Edytowane przez atimaF
Czas edycji: 2016-02-19 o 07:11
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 08:13   #9
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Kazal Ci skasowac znajomych z fb a znacie sie tak krotko? Porazka. Co bedzie potem? U mnie byly jedynie teksty że mam cos zrobic i kropka a jak odmowiłam to mu sie nie podobało. Uciekaj z tej relacji bo wejdzie Ci na głowe.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 08:42   #10
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Od razu Ci pokazuje, ze kolejna toksyczna relacja . Teraz jeszcze udaje, że jest inaczej, hamuje się, ale z czasem pozwoli sobie na sto procent. Uciekaj.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 08:51   #11
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Cytat:
Napisane przez atimaF Pokaż wiadomość
Z poprzednim przezylam przemoc fizyczna i psychiczna.Poraniona poznalam jego.Wesoly, z poczuciem humoru, taki inny, normalny mi sie wydawal.
Znamy sie krotko, dwa miesiace.
Potwierdzilyscie moje podejrzenia, ze to kolejny toksyk. Na poczatku niby wyluzowany,a z czasem zaczelam zauwazac niepokojace mnie sygnaly.
Dobrze, ze zadzialal u mnie instynkt samozachowawczy.
Co ze mna nie tak ? Dlaczego tak trafiam ?
Nie przejmuj sie, tak sie zdazylo, ze i ten okazal sie kretynem, nastepny bedzie lepszy
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 09:10   #12
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Mam nadzieje.
Jak poznam kolejnego, to zrobie mu portret psychologiczny i dam Wam do oceny.Bo juz nie mam sily na nowe zle doswiadczenia.
Ale pocieszylyscie mnie, ze to nie we mnie jest problem,ze to ja takich przyciagam.
Pierwszym sie zafascynowalam, a pozniej zakochalam, bo mial taka glebie, wrazliwosc,romantyczny, wiersze milosne do mnie pisal...Ale mial jedna wade.Byl chory psychicznie, mial schizofrenie.Dopiero byly jazdy...Po jakims czasie poznalam tego drugiego.A ten to jakis zazdrosnik...Chcialabym miec kogos normalnego, komu mozna zaufac, przy ktorym nie trzeba uwazac na kazde slowo, bo sie obrazi, no i zeby te motyle byly...Dobrze, ze wiosna niedlugo.
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 09:16   #13
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Cytat:
Napisane przez atimaF Pokaż wiadomość
Z poprzednim przezylam przemoc fizyczna i psychiczna.Poraniona poznalam jego.Wesoly, z poczuciem humoru, taki inny, normalny mi sie wydawal.
Znamy sie krotko, dwa miesiace.
Potwierdzilyscie moje podejrzenia, ze to kolejny toksyk. Na poczatku niby wyluzowany,a z czasem zaczelam zauwazac niepokojace mnie sygnaly.
Dobrze, ze zadzialal u mnie instynkt samozachowawczy.
Co ze mna nie tak ? Dlaczego tak trafiam ?
Przepracowałaś poprzedni związek i fakt, że byłaś ofiarą przemocy?
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 09:24   #14
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Oj tak, rok chodzilam do psychologa.
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 13:49   #15
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

To może teraz się podszkol z tego jak powinien wyglądać normalny związek i jak rozpoznać toksycznych ludzi? Przyda się tobie bo inaczej dalej będziesz trafiać na takich nie ciekawych osobników.
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 13:56   #16
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Cytat:
Napisane przez atimaF Pokaż wiadomość
Czesc.
Jestem po bardzo toksycznym zwiazku.Pare miesiecy temu udalo mi sie zakonczc ten zwiazek.Niedawno poznalam kogos, zaiskrzylo medzy nami.Ale boje sie, zeby znowu nie wpakowac sie w jakiegos toksyka, dlatego prosze Was o rade.Niektore jego zachowania jego mnie niepokoja.
Kiedys powiedzial mi, ze jest zazdrosny o moich znajomch na facebooku, ze jak mu dlugo nie odpowiadam na wiadomosc, to wyobraza sobie, ze gadam z innymi mezczyznami.Poprosil, abym niektorych z nich usunela z grona znajomych.Zrobilam to,zeby sie uspokoil.Ale przeprowadzilam z nim rozmowe o zaufaniu.Powiedzialam, ze jak mi nie bedzie ufal, to nie zbudujemy nic trwalego.
Kiedys powiedzial, zebym mu pokazala telefon.Juz mialam mu dac, ale powiedzial ze nie chce, ze mi ufa.
Inna sytuacja.Ja bylam zajeta swoimi sprawami, a on swoimi.Napisalam mu, ze jak skonczy swoje sprawy, jak bedzie mial ochote, to pozniej pogadamy.Wtedy on zrobil sie jakis dziwny,suchy, niezbyt przjemny.Pozniej wycisnelam z niego, ze o to sie obrazil.Myslal, ze bede go prosila,zeby zostawil swoje sprawy i mi poswiecil swoj czas.
Innym razem wstepnie umowilismy sie na popoludnie.Kiedy sie nie odzywal, poszlam do kolezanki.Pozniej zadzwonil, ze przeprasza, ale przysnal i mozemy sie umowic teraz.Ja powiedzialam, ze nie, bo jestem z kolezanka i umowimy sie innego dnia.O to tez sie obrazil, ze wole kolezanke niz jego.Ja mu mowie, ze nie, wole jego towarzystwo, ale juz jestem z kolezanka i nie moge jej zrobic w balona.Boczyl sie o to pare dni.
Jak zachowuje sie nie po jego mysli, to sie boczy , nie odzywa.Czasami nawet nie wiem, o co mu chodzi, nie powie mi, musze to z niego wyduszac.Czesto sa to jakies nieistotne sytuacje.Mowie mu, ze wazna jest komunikacja ze trzeba ze soba rozmawiac.Np. on jest do mnie suchy, ja sobie mysle, ze ma mnie w d..., a on sie boczy, bo ja sie zachowalam nie tak, jak on sobie by zyczyl.
Co o tym sadzicie ?
Masakra... Wez sobie odpusc. Ja sie zastanawiam jak Ty w ogole moglas brac pod uwage takiego imbecyla? CHyba Cie ciagnie do takich skoro po toksycznym zwiazku spotykasz sie z facetem, ktory juz na starcie powinien dostac kopa....
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 15:13   #17
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Na swoje usprawiedliwienie dodam,ze przez pierwszy miesiac byl do rany przyloz, wesoly, ach och.Po miesiacu zobaczylam prawdziwa twarz i zaczelam sie zastanawiac.
Dziekuje za Wasze opinie.
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 16:17   #18
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Cytat:
Napisane przez atimaF Pokaż wiadomość
Na swoje usprawiedliwienie dodam,ze przez pierwszy miesiac byl do rany przyloz, wesoly, ach och.Po miesiacu zobaczylam prawdziwa twarz i zaczelam sie zastanawiac.
Dziekuje za Wasze opinie.
Dobrze dla Ciebie. Naprawdę szkoda czasu.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 20:58   #19
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Może jak dorośnie (dojrzeje) to się zmieni, ale po co Ty masz być królikiem doświadczalnym? NIGDY nie sprawdzałam telefonu mojego faceta, i nigdy bym go o to nie poprosiła, nie mamy nic do ukrycia i często prosimy się nawzajem o odczytanie wiadomości, ale po 16 latach bycia razem nadal nie lubię tego robić, więc nie wyobrażam sobie, ze nowo poznany chłopak chce mi grzebać w komórce, lub każe mi kasować znajomych na FB.

Zacznie się szantaż psychiczny albo co gorsze przemoc fizyczna z powodu zazdrości. Skoro nic nie dała rozmowa na temat zazdrości to chyba trzeba odpuścić.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 14:38   #20
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Jak moglas wyrzucic swoich znajomych z fb, jak?

Oczywiscie,ze toksyk,a ty podatna. Popracuj nad soba. Musisz umiec sobie ufac, skoro Cie cos niepokoi, znaczy jest zle.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 23:34   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Prosba o ocene chlopaka

Kolejny toksyk dziewczyno!
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-21 00:34:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.