Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 12:40   #1591
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam, jestem nowa na forum od pewnego czasu chcę zrobić sobie kolczyk w języku i prawdo podobnie stanie się to 5.11. Najbardziej boję się momentu przekłuwania i późniejszej opuchlizny...
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:35   #1592
Morphineee
Raczkowanie
 
Avatar Morphineee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Czaplinek.
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morphineee GG do Morphineee Send a message via Skype™ to Morphineee
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy



Witamy, witamy.
Się nie martw, będzie dobrze. ;D
__________________
...I want a boy with lips like Morphine...

xO'

Matura 2008... Aaa.!
Morphineee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 19:12   #1593
xyxyxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam,ja tez przekluwalam jezyk i niestety mialam okropnego pecha Wlasciwie sama nie wiem co sie stalo.. przeklucie ok, po dwoch tygodniach wymiana kolczyka Czulam na czubku jezyka mrowienie ale zostal on wymieniony a ja zapewniona ze to normalne Przy wymianie i ogolnie jak ruszylam kolczykiem odczuwalam, nie wiem sama jak to opisac, takie "prądy" Wrocilam do studia Powiedziano mi,ze jest ok, ze odl od wiezadelka jest prawidlowa wiec jesli chce to moge go wyciagnac a oni w ramach reklamacji przekluja mi go jeszcze raz.. Ale glupia nie jestm Poszlam gdzie indziej zapytac W innym studio kazali mi od razu ten kolczyk wyciagnac bo za blisko wiazadelka Tak zrobilam Po wyciagnieciu okropne uczucie jakiegos napiecia no i dalej te prądy przy dotykaniu Dziurka zarosla a na jej miejscu utworzyla sie dziwna banka czy cos Lekarz powiedzial,ze to blizna Ona tak troszke wystawala i przy dotykaniu jej ten okrótny dyskomfort Nawet calowac sie nie moglam bo mi to przeszkadzalo W koncu wizyta u laryngologa.. zabieg Wycial mi ta blizne Ponoc dotykala ona nerwu czuciowego a koles przebil mi wiezadelko nerwowe.. Mam je troche poszarpane ale gadam normalnie, smaku nie stracilam Teraz na nowo goi mi sie jezyk Prądy zmniejszyly sie do minimun ale dalej jest nie tak bylo Ale jeszcze sie goi Mam nadzieje,ze ustana Tylko problem polega na tym, ze bez tego kolczyka czuje sie jak bez reki I nie wiem czy przekluwac jeszcze raz?? Prosze o jakies rady Mialam szczescie, ze trafilam na tego laryngologa zreszta ordynator szpitala znal sie na rzeczy Inni lekarze nic tam nie widzieli i odsylali mnie do domu z glupim usmieszkiem na twarzy :/ Pytam go czy moge jeszcze raz czy jakies zagrozenie w zw z tym co bylo to nie uzyskalam odpowiedzi zadowalajacej tylko : " a ile ty masz lat dziewczyno, jeszcze ci malo? " i usmiech.. Moze ktos spotkal sie juz z czyms takim?? Ja jestem gotowa oczywiscie po wygojeniu sie jezyka przekluc go raz jeszcze Ale jesli ma mi sie cos stac to dam sobie spokoj Jakos przeboleje
xyxyxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 07:40   #1594
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mam nadzieję, że nie będę miała żadnych powikłań...Już się umówiłam w Juniorink w Warszawie z tego co wiem to jedno z najlepszych, ale czy mogę być pewna Podobno koleś, który przekłuwa zna się na rzeczy, bo robi to kilka dobrych lat, zobaczymy. Myślę, że jak się zatosuję do zasad higieny to nie powinnam mieć problemu....
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 13:04   #1595
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam jeszcze jedno pytanie, czy język po przekłuciu naprawdę tak bardzo puchnie, że nie można łykać śliny bo wydaje mi się, że to lekka przesada.....
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:02   #1596
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mileczka22 Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze jedno pytanie, czy język po przekłuciu naprawdę tak bardzo puchnie, że nie można łykać śliny bo wydaje mi się, że to lekka przesada.....
ze niby co?!?!?!? buahahaha! wybacz, ale kto CI takich glupot naopowiadal?
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:10   #1597
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mileczka22, ze znanych mi opini wydaje sie że Juniorik to dobry salon
a nie zastanawiałaś się nad prywatnymi piercerami?

co do puchnięcia- to jest naprawde indywidualna sprawa. jedej osobie spuchnie, drugiej prawie w ogóle. ale tak jak pisze P-o-n-y- bez przesady, aż tak źle nie jest xD

xyxyxy gdzie przekłuwałaś? co do powtórnego przebicia proponuje zasięgnąć porady jakiegoś piercera
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 17:35   #1598
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
mileczka22, ze znanych mi opini wydaje sie że Juniorik to dobry salon
a nie zastanawiałaś się nad prywatnymi piercerami?

co do puchnięcia- to jest naprawde indywidualna sprawa. jedej osobie spuchnie, drugiej prawie w ogóle. ale tak jak pisze P-o-n-y- bez przesady, aż tak źle nie jest xD

xyxyxy gdzie przekłuwałaś? co do powtórnego przebicia proponuje zasięgnąć porady jakiegoś piercera
a kogo bedzie potem ciagnęła do odpowiedzialności-jesli by coś poszlo nie tak-nie zastanawiałas się nad tą kwestią? nie nalezy zakładac najgorszego-ale jeśli?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 07:55   #1599
xyxyxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
mileczka22, ze znanych mi opini wydaje sie że Juniorik to dobry salon
a nie zastanawiałaś się nad prywatnymi piercerami?

co do puchnięcia- to jest naprawde indywidualna sprawa. jedej osobie spuchnie, drugiej prawie w ogóle. ale tak jak pisze P-o-n-y- bez przesady, aż tak źle nie jest xD

xyxyxy gdzie przekłuwałaś? co do powtórnego przebicia proponuje zasięgnąć porady jakiegoś piercera
Przekluwalam go w katowicach w salonie rectum :/ mysle,ze moge przekluc drugi raz tylko wiadomo nie w to samo miejsce Ale jeszcze sie nie zagoil po tym zabiegu Jeszcze czuje uczucie takiego napiecia Narazie wstrzymam sie do nowego roku coby sie juz dobrze zagoil a moze w ogole juz sobie daruje Narazie niech sie goi a potem bede myslec Bylam ostatnio w salonie i koles powiedzial, ze on tam nic nie widzi i jego zdaniem jezyk moze przekluc ale mam sie wstrzymac do wizyty u lekarza No i dobrze zrobilam Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok Jedno jest pewne,ze ten jezyk nie bedzie juz taki.. W sumie lekarz powiedzial,ze mam ich podac do sadu ale chyba nie chce mi sie w to bawic Pozdro
xyxyxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 08:57   #1600
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

xyxyxy, byłaś w jakimś profesjonalnym studio??Im więcej czytam o jakiś powikłaniach, źle przekłutych języka tym coraz gorzej się boję....co Wy o tym myślicie??
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 18:48   #1601
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

czytałam dzisiaj na jakimś forum właśnie o przekłuwaniu jęzora i takie rzeczy tam wypisywali...jakaś dziewucha opowiadała, że jej koleżance musieli kawałek języka usunąc, ale mi się wydaje, że w większości to opowieści ludzi, którzy nie mają kolczyków i piszą to tylko po to żeby nastraszyć innych, tak to sobie tłumaczę
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 21:30   #1602
angelinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Hej Ja mam też pod skosem zrobiony ze względu na wiązadełko.Opuchlizna utrzymywała się hm 5-7 dni teraz jest noralnie To już dziewiąty dzień od przekłucia i jest wporządku.Jadłam już w miare normalnie w trzecim dniu.Płukałam jame ustną dentoseptem(ochydny).Załą czam zdięcia
po zdjęciach widze że masz dość daleko kolczyka? bo mi też tak przekłuli i nie wiem właśnbie czy to jest dobre.. tzn. myślałamże zrobi bliżej bo tak chyba lepiej jest. A Tobie podoba sie tak dalej mieć?
angelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 19:45   #1603
loot
Raczkowanie
 
Avatar loot
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja przebijam jutro mam nadzieję że wszystko będzie ok
loot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 09:49   #1604
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

loot i jak było? ja idę w środę to już niedługojak wrócę do domu to napiszę od razu jak było
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 17:51   #1605
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Będzie dobrze nie mart się Najważniejsze jest pozytywne myślenie a później wszytsko pójdzie dobrze
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 18:18   #1606
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

oj przekłucie języka... chyba bym sie nie odwazyła. Moja koleżanka miała przekłuwany język juz jakis czas temu w profecjonalnym studiu i niestety, przez dwa tygodnie nie mogła nic brać do ust. Jedzenie to katorga, pic trzeba więc jakoś ta sie męczyłą. POtem języj jej tak spuchł że zakrył cały kolczyk. Była u tego gościa co jej przekłuwał i powieział, żeby czekała bo opuchlizna powinna zejść. Czekała i język zarósł jej kolczyk!! i musiała udac się na operację do szpitala. No po prostu koszmar. Nie wiemy czy to wina tego co przekłuwał czy organizmu ale to co sie wycierpiała to sie wycierpiała...

Ja z kolei mam straszny problem z uchem. Mam krzywo przekłute i od 2 lat (momentu przekłucia) paprze mi się strasznie i noge nosić tylko 2 pary kolczyków..Próbowałam prawie wszystkiego , może zna ktos jakiś lek czy sposób na ratunek mego ucha ??
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 23:03   #1607
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A moze Twoja koleżanka miała za krótki kolczyk założony? Zawsze najlepiej spytać jaką długość Ci zakładają. A Ty moze wyciągniesz tego kolczyka, poczekasz aż się wygoi i przekujesz jeszcze raz?
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 23:03   #1608
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Skoro opuchlizna pochłonęła kolczyk, to na 100% był on za króki i winny jest tu tylko i wyłącznie piercer. Przy zakładaniu pierwszego kolca nie powinno się schodzić poniżej 20 mm ( długość sztangi ) o ile dobrze pamiętam.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 14:55   #1609
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

od 31.10 do 6.11 włącznie jestem na urlopie mam nadzieję, że po tygodniu zejdzie mi chociaż trochę opuchlizna i będę się mogla dogadać....Jak myślicie?I mam nadzieję, że nie będzie mnie po przekłuciu tak strasznie bolało
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 19:16   #1610
zanag
Raczkowanie
 
Avatar zanag
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mileczka22 Pokaż wiadomość
od 31.10 do 6.11 włącznie jestem na urlopie mam nadzieję, że po tygodniu zejdzie mi chociaż trochę opuchlizna i będę się mogla dogadać....Jak myślicie?I mam nadzieję, że nie będzie mnie po przekłuciu tak strasznie bolało
zejdzie
objadaj sie lodem, unikaj ostrych i kwasnych rzeczy, plucz jezor szalwia i nie baw sie za duzo kolcem to opuchlizna na pewno sie znacznie zmniejszy
milego urlopu...!
__________________
"All I ever wanted, All I ever needed
is here - in my arms…"


zanag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 07:30   #1611
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzięki Pozdrawiam wszystkich
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:04   #1612
loot
Raczkowanie
 
Avatar loot
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam już 4 dzień kolca w języku, boli już bardzo mało, mogę spokojnie jeść, aczkolwiek wolno. Język nadal spuchnięty.
Czy Wy też miałyście (mieliście) że pod wpływem opuchlizny ta górna kulka trochę wbijała się w jęzor(tak ok 1/3 kulki)? taka dziurka mi się pod spodem zrobiła
loot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:01   #1613
gaga111
Raczkowanie
 
Avatar gaga111
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 74
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja sobie wczoraj zrobilam... wczoraj luz malo napuchlo ale dzis to jest massakra tak napuchlo... i boli jak cholera!! jak przelykam sline tez;( mam nadzieje ze kolczyk mam w dobrym miejscu bo mam dosc daleko... wszyscy pisza ze dopiero po kilku dniach zaczynali jesc normalne rzeczy... czy to dlatego ze bolalo?? w sumie osoba ktora mi przekluwala mowila ze moge jesc wszystko oprocz ostrych i cieplych rzeczy tylko po kazdym posilku mam plukac usta. Tylko ze ja nie moge jesc bo tak boli... mam nadzieje ze to nie jest niezdrowy objaw i ze wytrzymam te kilka dni...
__________________
gaga111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:58   #1614
mileczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kurcze wszyscy piszą, że później tak strasznie boli, powiem szczerze że przez to zaczynam się denerwować i stresować jutrzejszym dniem....
mileczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 13:27   #1615
perverse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam taki problem ...
W sobotę jadę przekłuwać język ..
Ale mam taki organizm , że wszelkie rany goją mi się bardzo długo ..
Nawet uszy mi się po przekłuciu bardzo długo goiły.
Mama powiedziała, że zgadza się na to, żebym przekłuła język, ale ostrzega mnie, że mogę mieć przez to poważne konsekwencje..
Czy rzeczywiście to że wolno goją mi się rany może mieć wpływ na komplikacje po przekłuciu języka. ? ;(
perverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 13:30   #1616
perverse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam taki problem .....
W sobotę jadę przekłuwać język ..
Ale mam taki organizm , że wszelkie rany goją mi się bardzo długo ..
Nawet uszy mi się po przekłuciu bardzo długo goiły.
Mama powiedziała, że zgadza się na to, żebym przekłuła język, ale ostrzega mnie, że mogę mieć przez to poważne konsekwencje..
Czy rzeczywiście to że wolno goją mi się rany może mieć wpływ na komplikacje po przekłuciu języka. ? ;(
perverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 13:33   #1617
perverse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam taki problem ...
W sobotę jadę przekłuwać język ..
Ale mam taki organizm , że wszelkie rany goją mi się bardzo długo ..
Nawet uszy mi się po przekłuciu bardzo długo goiły.
Mama powiedziała, że zgadza się na to, żebym przekłuła język, ale ostrzega mnie, że mogę mieć przez to poważne konsekwencje..
Czy rzeczywiście to że wolno goją mi się rany może mieć wpływ na komplikacje po przekłuciu języka. ? ;(
perverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:02   #1618
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bez lipy. byc moze masz alergie na nikiel i dlatego uszy sie długo goiły. Poproś o kolczyk z bioplastu na początek, przyspiesza gojenie. I nie daj sobie wcisnąć stali chirurgicznej.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 13:34   #1619
kasia_k84
Raczkowanie
 
Avatar kasia_k84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 41
GG do kasia_k84
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hm... jak tak czytam te wypowiedzi to czuję się wyjątkiem, który potwierdza regułę :P Mam kolczyk w języku już prawie trzy lata. Przekłucie wogóle nie bolało, co było dla mnie dziwne. Mimo zakazów wybrałam się na zakrapianą imprezę. Myślałam, że przez to będę umierać przez tydzień albo dłużej, jak to było z moimi kuzynkami... Ale obudziłam się na drugi dzień i NIC dosłownie. Oprócz lekkiej opuchlizny nic mi nie było. Opuchlizna zeszla po tygodniu i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych problemów z moim kolczykiem. Oby więcej takich profesjonalnych zabiegów!!! Pozdrawiam koleżanki z kolczykami
__________________
Kaśka
kasia_k84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 14:37   #1620
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To tylko się cieszyć ze nic Ci nie było A wy dziewczyny nie macie się co bać, owszem ja tez się trochę stresowałam, ale było dobrze i jest ok do tej pory A więc głowy do góry
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.