facet ladny czy inteligentny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-01, 13:48   #1
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu

facet ladny czy inteligentny


ktorego wolicie facet ktory jest bardziej ladny czy bardziej inteligentny nie mowie tutaj ze jak ladny to od razu pusty i jak inteligentny to od razu (kijem go nie ruszac) hehe
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:53   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Ja wybieram opcję 3-interesujący,z pasją
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:56   #3
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Piękno jest w oku patrzącego A inteligencja to dla mnie najbardziej atrakcyjna i seksowna cecha Więc wybór dla mnie jest oczywisty
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:58   #4
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez zbynu
ktorego wolicie facet ktory jest bardziej ladny czy bardziej inteligentny nie mowie tutaj ze jak ladny to od razu pusty i jak inteligentny to od razu (kijem go nie ruszac) hehe
oj..był juz tu taki pan, który probował na tym babskim forum zasiegnac porady jakich facetow lubia kobiety. Poszukaj tego watku w wyszukiwarce i przeczytaj jesli masz ochote co w nim napisałam
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:03   #5
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: facet ladny czy inteligentny

nie zlosc sie itp. ale wyczuwam sarkazm w twojej wypowiedzi czyzbys byla lekko uprzedzona??
mezczyzni tez lubia wiedziec co podoba sie kobietom w facetach aby te cechy rozbudowac rozumiesz?? mezczyzna tez czlowiek )
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:07   #6
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Najlepiej połącznei tych cech. I ładny i inteligentny i interesujący A tak wogóle to musi mieć w sobie coś... I dla mnie musi być facetem z jajami
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:23   #7
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez zbynu
nie zlosc sie itp. ale wyczuwam sarkazm w twojej wypowiedzi czyzbys byla lekko uprzedzona??
mezczyzni tez lubia wiedziec co podoba sie kobietom w facetach aby te cechy rozbudowac rozumiesz?? mezczyzna tez czlowiek )
Ja uprzedzona?
Jasne, ze faceci chca wiedziec, ale
po 1. wydaje mi sie dosc dziwne korzystanie z naszego forum, zeby akurat odgadnac pragnienia kobiet - nalezy sprawdzac w realu( co tez zawarłam w odp w watku, ktory Ci zasugerowałam)
po 2 do białej goraczki doprowadza mnie to, ze nowe osoby nie zadaja sobie ani odrobinki trudu, zeby przejrzec archiwum pod katem interesujacych je informacji. I tym sposobem niemal codziennie pojawia sie nowy watek o depilacji, cellulicie, pryszczach, rozstepach, jak dbac o włosy mimo, ze to najpopularniejsze tematy. Niedawno facet mniej wiecej w Twoim wieku zadał takie pytanie, niektore dziewczyny napisały co mysla, czemu by wiec z tego nie skorzystac? Myslisz, ze nam sie chce ciagle na te same ptania odpowiadac..?
Jasne, nikt mnei nie zmusza, ale jest to same w sobie irytujace.
Mam nadzieje, że wyczerpałam temat.
Nie złoszcze sie itp ( cokolwiek to znaczy)
acha..moze posłuże sie przykładem.. To jest tak jakby na forum automoto komputery silniki itp co jakis czas np co 3 dni wskakiwała jakas dziewczyna i zadawała pytanie: a wy faceci to lubicie duze biusty czy małe?
Potem druga: a pupy jakie?
I tak na okragło..
chyba wystosuje oficjalna prosbe do Szefa, żeby wróciła czerwona informacja ze starego forum, zanim zadasz pytanie - przeszukaj archiwum!

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-06-01 o 14:29
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 14:31   #8
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: facet ladny czy inteligentny

marilyn jednak sie zloscisz trudno ale tutaj nie ma wyszukiwarki jak by byla bylo by latwiej a jak widze ile tutaj jest postow to tak sobie mysle ile bym musial szukac jak to moze byc gdzies na przykladowo 22 liscie hmm kupa szukania sorki ze cie zezloscilem ale nie mialem tego zamiaru na uspokojenie polecam EROS ROMAZZOTTI-Un' Altra Te
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:35   #9
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Wyszukiwarka jest, panel na górze, podpisana bardzo prosto: "szukaj" polecamy tę opcję A zresztą, żeby Ci ułatwić proszę:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=jaki+facet
Miłego czytania
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:35   #10
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: facet ladny czy inteligentny

jak nie ma? na gorze najezdzasz mycha na szukaj, pojawia sie okienko i wpisujesz hasło jakie chcesz..a ze Ci sie nie chce to sorry...mi sie np nie chce po raz 154 pisac tego samego..
Nie Ty mnie zezłosciłes tylko ogolnie takie postepowanie.. Moze faktycznie wyszukiwarka powinna byc jakos zaznaczona, moze to skłoni ludzi do korzystania z niej.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:45   #11
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: facet ladny czy inteligentny

ups przepraszam naprawde nie zauwazylem tej wyszukiwarki rutyna mnie zwiodla na innych forach szukaj bylo zawsze na samym dole naprawde wyszukiwarka powinna byc lepiej oznaczona
przepraszam za klopot
P.S wiedzialem ze sie zdenerwowalas ale nie ma czym 3 glebokie oddechy i wszystko wroci do normy jak nie to kolejne 3
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 15:11   #12
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: facet ladny czy inteligentny

No więc Ci Zbysiu odpowiem jako 30+ ..Pierwsze wrazenie jest takie samo jak u Was facetów Na co Ty zwracasz uwage w kobiecie na inteligencje czy piekno???? Noo??Szczerze..tyko nie zciemniaj ze na inteligencje..
My kobiety tez chcemy miec faceta przystojnego i zadbanego..Dlaczego Was panow to dziwi, dlaczego my babki mamy patrzeć tylko na wasza inteligencję?? Zawsze zadziwia mnie fakt że faceci sa tak bezkrytyczni..uważaja że tylko kobiety sie starzeją, że kobietom wiele nie wypada., ze kobiety sa grube itp
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:16   #13
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez zbynu
ups przepraszam naprawde nie zauwazylem tej wyszukiwarki rutyna mnie zwiodla na innych forach szukaj bylo zawsze na samym dole naprawde wyszukiwarka powinna byc lepiej oznaczona
przepraszam za klopot
P.S wiedzialem ze sie zdenerwowalas ale nie ma czym 3 glebokie oddechy i wszystko wroci do normy jak nie to kolejne 3
nie pochlebiaj sobie..takie rzeczy nie sa w stanie mnie zdenerwowac
Z reszta..zaraz tez moge byc złosliwa, a tego byś nie chciał, prawda?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:18   #14
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: facet ladny czy inteligentny

a cóż to znaczy facet ładny??? Według mnie są faceci zadbani i niezadbani..
Podobną rangę wyznaczam dla kobiet, bo nie ma brzydkich kobiet Dla mnie piękno faceta kryje się w jego wnętrzu. Atrakcyjni są ci, co to potrafią sprawić, że czuje się 100% kobietą. Dla zakochanej kobiety piękno zewnętrze wybranka lśni najjaśniej. A facet inteligentny, to taki który siebie tak nie postrzega a robią to za niego inni

Musiałbyś zajrzeć w siebie i sam dostrzec co może cię czynić atrakcyjnym... oczywiście dla rozwiania wszelkich wątpliwości, mówię o pięknie wewnętrznym
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:19   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez zbynu
nie zlosc sie itp. ale wyczuwam sarkazm w twojej wypowiedzi czyzbys byla lekko uprzedzona??
mezczyzni tez lubia wiedziec co podoba sie kobietom w facetach aby te cechy rozbudowac rozumiesz?? mezczyzna tez czlowiek )
zbynu-pomyśl ( to jest jest trudne) każda z nas ma inny gust i dla każdej słowo "ładny" czy raczej "przystojny" oznacza coś innego.
pzdr
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:19   #16
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Wink Dot.: facet ladny czy inteligentny

ani taki ani taki
uroda przemija
inteligencja nie zawsze idzie w parze z mądrością
więc wolę mądrego
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:25   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: facet ladny czy inteligentny

a ja zadam inaczej pytanie: czy facet mógłby np. jeżdzic smieciarką żeby was zainteresowac,byc grabarzem?
spotykacie go ,jest super,przystojny,fajnie sie gada,poczucie humoru i tu nagle pytanie o prace

odrzucenie czy nie?
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:27   #18
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez zbynu
nie zlosc sie itp. ale wyczuwam sarkazm w twojej wypowiedzi czyzbys byla lekko uprzedzona??
mezczyzni tez lubia wiedziec co podoba sie kobietom w facetach aby te cechy rozbudowac rozumiesz?? mezczyzna tez czlowiek )

Jeśli sie tego nie ma w sobie, to niczego nie rozbudujesz tego nie mozna sie nauczyc, bo albo masz w sobie cos co kobiety przyciaga albo nie masz. Podobnie jest z nami kobietami. Dbamy o siebie dla wlasnego samopoczucia, dlatego zeby podkreslic to co natura nam dala, uczymy sie, zdobywamy wiedze, zyjemy wedlug swoich zasad, to nas czyni atrakcyjne dla mezczyzn. Oczywiscie bywaja przegiecia w jedna albo druga strone, trzeba miec we wszystkim umiar.
Wiecej wiary w siebie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:29   #19
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: facet ladny czy inteligentny

o to juz ciekawsze Rola prestizu wykonywanej pracy. Sama jestem ciekawa tylko, ze dopoki nie bedziemy w takiej sytuacji to chyba ciezko stwierdzic.
Ja sie moge przyznac bez bicia, ze wykonywana praca ma jakies tam znaczenie. Ale nie w sensie tego, ze to wstyd pracowac na smieciarce, tylko kwestia podejscia do pracy. Jako tymczasowa - prosze bardzo. Jako przejaw braku wiekszych aspiracji w zyciu - nie dziekuje
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 15:31   #20
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Cool Dot.: facet ladny czy inteligentny

czy zawód jest wazny?
ktos moze byc w tej chwili prezesem firmy a na drugi dzien byc na bruku
ten z kolei kto jest teraz smieciarzem moze byc właścicielem firmy...
w zyciu roznie bywa...
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:32   #21
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez paula78
a ja zadam inaczej pytanie: czy facet mógłby np. jeżdzic smieciarką żeby was zainteresowac,byc grabarzem?
spotykacie go ,jest super,przystojny,fajnie sie gada,poczucie humoru i tu nagle pytanie o prace

odrzucenie czy nie?
Hmmm, dla mnie nie ma znaczenia jaka ma prace, jesli sie w niej spelnia to nie mam przeszkod, byleby nie byl jakims zapitym żulem bez zęba na przedzie.
Lubie jak facet ma swoje hobby i wie czego chce od zycia. A zreszta do dzis nie przeszkadzaja mi trumny ktore wybija sie w stolarni na moim podworku... takze Paula nie pytaj jaka ma moj mezczyzna prace
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:39   #22
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Kiedyś był podobny wątek - różnica w wykształceniu a związek...

Dla mnie zawód nie ma znaczenia (no, prawie - do pewnych grup zawodowych jestem uprzedzona, ale to zawody wymagające wyższego wykształcenia...). Gdyby facet był super, to nie odrzuciłabym go przez zawód...
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:40   #23
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez strangelove
ani taki ani taki
uroda przemija
inteligencja nie zawsze idzie w parze z mądrością
więc wolę mądrego
Emm to dla mnie dziwne. Inteligencja to wrodzona cecha, umiejętność radzenia sobie w życiu, a mądrość to rzecz nabyta, wyuczona wiedza, ktora bardzo często nie potrafi być wykorzystana w normalnym życiu (ktoś "wykuty", "mądry" czasem nawet nie potrafi wpłacić pieniędzy na konto, a człowiek inteligentny jest sprytny, bystry, zdolny i poradzi sobie sobie w niecodziennych sytuacjach). Nawet największy idiota może być "mądry" jeśli wyuczy się idealnie z jednej dziedziny. Dlatego też wolałabym kogoś inteligentnego.

No ale jakby nie patrzeć nie chciałabym inteligentnego z brudnymi paznokciami, włosami, śmierdzącego:P Mężczyzna MUSI być zadbany, MUSI.
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:50   #24
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez aniess
Emm to dla mnie dziwne. Inteligencja to wrodzona cecha, umiejętność radzenia sobie w życiu, a mądrość to rzecz nabyta, wyuczona wiedza, ktora bardzo często nie potrafi być wykorzystana w normalnym życiu (ktoś "wykuty", "mądry" czasem nawet nie potrafi wpłacić pieniędzy na konto, a człowiek inteligentny jest sprytny, bystry, zdolny i poradzi sobie sobie w niecodziennych sytuacjach). Nawet największy idiota może być "mądry" jeśli wyuczy się idealnie z jednej dziedziny. Dlatego też wolałabym kogoś inteligentnego.
W znaczeniu potocznym inteligencja wiazę się ze tzw wspolczynnikiem IQ czyli cos w rodzaju zdolnoscia wykorzystywania umyslu a mądrość to wiedza połączona z inteligencją, to umiejętnosć rozumienia zjawisk, rzeczy, otaczajacego nas swiata. To umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach.
Wiec to wlasnie madrosc nie ma nic wspolnego z wykuciem.
ale to wszystko definicje
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:55   #25
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: facet ladny czy inteligentny

marilyn jezeli wydaje ci sie ze jestem w jakis sposob zakompleksiony to grubo sie mylisz interesuja mnie po prostu sprawy ze strony kobiet poniewaz moja dziewczyna jest strasznie o mnie zazdrosna wiec nie moge juz sobie spokojnie porozmawiac z kolezankami na rozne tematy bo zaraz by bylo co tam robiles z kim gadales czemu tak gadales itp. wiec dlatego pozostaje mi forum zeby spokojnie sobie porozmawiac wiec marilyn nie zagniesz mnie jezeli chodzilo ci o cos wczesniej
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:01   #26
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez zbynu
marilyn jezeli wydaje ci sie ze jestem w jakis sposob zakompleksiony to grubo sie mylisz interesuja mnie po prostu sprawy ze strony kobiet poniewaz moja dziewczyna jest strasznie o mnie zazdrosna wiec nie moge juz sobie spokojnie porozmawiac z kolezankami na rozne tematy bo zaraz by bylo co tam robiles z kim gadales czemu tak gadales itp. wiec dlatego pozostaje mi forum zeby spokojnie sobie porozmawiac wiec marilyn nie zagniesz mnie jezeli chodzilo ci o cos wczesniej
po prostu nie wiem o co ci chodzi i to ze masz dziewczyne niczego nie zmienia bo co mnie obchodzi twoja dziewczyna jakbys chciał sie czegos konkretnego o kobietach dowiedziec to zapytaj swoja partnerke własnie o to mi chodziło zeby cie zagiac dawno juz nie było kogos kogo bym chciala zagiac a tak w ogole to watek zaczyna sie rozwijac w ciekawym kierunku wiec juz cie prosze nie adresuj swoich wypowiedzi do mnie bo pozostaje mi sie tylko rozesmiac
Czy juz wiesz czego miała dotyczyc złosliwosc?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:10   #27
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: facet ladny czy inteligentny

tak rozumiem tylko ona mowi ze jestem wspanialy i cudowny itp. nie znajduje we mnie zadnych wad procz dwoch jestem osoba arogancka i optymistyczna wiec nie moge z nia porozmawiac co jej sie we mnie podoba bo mowi ze wszystko wiec jezeli zapytalem to sprawdzam czy akurat taki jestem rozumiesz??
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:12   #28
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Cytat:
Napisane przez zbynu
tak rozumiem tylko ona mowi ze jestem wspanialy i cudowny itp. nie znajduje we mnie zadnych wad procz dwoch jestem osoba arogancka i optymistyczna wiec nie moge z nia porozmawiac co jej sie we mnie podoba bo mowi ze wszystko wiec jezeli zapytalem to sprawdzam czy akurat taki jestem rozumiesz??
EOT
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:21   #29
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: facet ladny czy inteligentny

Zbyszek, dam Ci pewną radę - po prostu zacznij rozmawiać z kobietami w prawdziwym świecie, to nie będzie Ci potrzebny wizaż, żeby się czegoś dowiedzieć ja od kilku lata stawiam na kobiety, bo tak po prawdzie to o czym faceci ze sobą gadają? o wszystkim, tylko nie o tym co wazne, a z kobietą przy kawie można przesiedzieć 4 godziny, i tylko prosić o coś nowego, żeby w ustach nie zaschło od rozmowy. to jest piekne, uwierz mi, trzeba tylko trochę się poświęcić i określić, co w życiu jest dla Ciebie ważne.
wiesz co jest piękne? że kobiety rozmawiają z facetami także wtedy, gdy nie mają ich ochoty zaciągnąć do łózka, a u facetów bywa z tym niestety gorzej, i dlatego tak mało o nich wiedzą. takie są moje refleksje
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:43   #30
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: facet ladny czy inteligentny

maciek ale ty chyba nie czytales mojego wczesniejszego postu moja panna jest strasznie zazdrosna wiec jak moge to rozmawiam jestem bardzo komunikatywna osoba i ci co mnie znaja dobzre o tym wiedza tylko jak moja dziewczyna widzi mnie z jakas kolezanka to zaraz pyta sie co i jak i po co itp. ale nie dziwie sie kiedys zaczalem z moja kolezanka za bardzo blisko rozmawiac wiec ma powody zeby sie martwic ale wiecej nie zrobilem takiego glupstwa i nie mam zamiaru
OK KONIEC TEMATU ja jestem wspanialy a kazda inna osoba jest jeszcze wspanialsza
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.