Chcialabym wejsc w swiat fotografi od Czego zaczac? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 10:09   #31
marta_ga
Raczkowanie
 
Avatar marta_ga
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 45
Dot.: Chcialabym wejsc w swiat fotografi od Czego zaczac?

No tak przeczytaj tuzin książek z pojęciami których nie zrozumiesz i zrób jedno zdjęcie które i tak ktoś ci powie że będzie złe... Zenit za 50 zł to jest dobry ale do robienia sweet focii na FB Na początek kup używaną lustrzankę, jeżeli poważnie myślisz o fotografii i zamiast czytać to rób zdjęcia, wrzucaj na fora i proś o opinie. Będziesz wiedział co jest źle, gdzie są błędy i co można zmienić bo zawsze coś można
__________________
Nic nie dzieje się przypadkiem
marta_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:23   #32
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Chcialabym wejsc w swiat fotografi od Czego zaczac?

Cytat:
Napisane przez marta_ga Pokaż wiadomość
zamiast czytać to rób zdjęcia, wrzucaj na fora i proś o opinie. Będziesz wiedział co jest źle, gdzie są błędy i co można zmienić bo zawsze coś można
a z książek nie dowie się co jest źle? sorry, ale ja się wolę uczyć od cenionych na świecie fachowców niż nie-wiadomo-kogo w internecie, gdzie każdy może się kreować na specjalistę wprowadzając w błąd tudzież masakrując opinią bo akurat miał gorszy dzień i musiał się wyżyć. Zdjęcia pokazuję, owszem, ale ludziom, których umiejętności znam i wiem, że wiedzą co mówią.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 08:23   #33
orelob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: Chcialabym wejsc w swiat fotografi od Czego zaczac?

No metodą "rób zdjęcia i pytaj w internecie o opinie" to daleko nie zajedzie. Ja raczej radzę absolutnie nie pytać w sieci o opinie. Chyba, że kogoś znasz i cenisz.
A tak w ogóle to creativelive.com czy Kelby Training i masz kilkudniowych warsztatów do wyboru do koloru i to z naprawdę wybitnymi fachowcami. W dzisiejszych czasach naprawdę nie ma problemu z dostępem do wiedzy..
orelob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:03   #34
Ania_231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Chcialabym wejsc w swiat fotografi od Czego zaczac?

Najlepiej zapisać się na jakiś kurs fotografii cyfrowej. Ofert w necie tego typu jest wiele... A jak nie to metodą prób i błędów
Ania_231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:58   #35
orelob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: Chcialabym wejsc w swiat fotografi od Czego zaczac?

Byłem raz na warsztatach w jednej szkole fotografii w Lublinie, nie wymienię nazwy, bo to jednak mili ludzie byli i nie chcę ich pogrążać. Ale wartości te warsztaty nie miały ŻADNEJ a kosztowały dużo.
Powtórzę się - creativelive.com i nie starczy ci lat żeby opanować wiedzę która tam jest.
orelob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:27   #36
madzix_w
Przyczajenie
 
Avatar madzix_w
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Chcialabym wejsc w swiat fotografi od Czego zaczac?

Ostatnio rozmawiałam ze znajomym, który dość poważnie zajmuje się fotografią (sesje modowe itp.). Powiedział mi ciekawą rzecz - według niego najbardziej liczy się praktyka, czyli robienie kolejnych zdjęć i wyciąganie wniosków, a dopiero później można poważniej inwestować w sprzęt czy kursy
madzix_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.