AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 11:03   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików


Trend ?eko? na całym świe☠cie z wielką siłą wkroczył we wszystkie dziedziny życia. Podążając za nim, naukowcy z La☠boratoriów OCEANIC opracowali naturalne kosmetyki AA ECO do skóry wrażliwej i skłonnej do aler☠gii. Pozbawiona związków alergizujących seria AA ECO została oparta na wyselek☠cjonowanych składnikach naturalnych, w tym certyfikowanych surowcach orga☠nicznych. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 10:16   #2
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

Trend eko jest coraz bardziej powszechny, zaraz na rynku wszystko będzie eko. Nie jestem fanką AA raczej nie bede tego kupowała. Wole Ivostin, La Rosche...
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:11   #3
abeja
Przyczajenie
 
Avatar abeja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

zielona1311 - mimo, że La Roche czy Iwostin są kosmetykami aptecznymi (dermokosmetykami), to w swoim składzie mają paskudne parabeny, a w naturalnych kosmetykach, np. Logony, czy nawet Laboratorium AVA, Oceanica, Flos-Leku itd. ich nie ma!
abeja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:31   #4
Justyna15
Raczkowanie
 
Avatar Justyna15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 32
Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

Cześć dziewczyny.
Właśnie w gazecie wyczaiłam taki produkt: peeleng do ciała z dyni, właśnie z Oceanic eco. Któraś z Was to stosowała? Chętnie bym się coś o nim dowiedziała.
__________________
Przeżyj życie tak abyś na koniec mógł powiedzieć....NIE ŻAŁUJE!
Justyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 16:19   #5
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

Hej. Ja właśnie dostałam próbkę kremu przeciwzmarszczkowego AA eco z dziką różą. może ktoś stosował? Z kremów tzw. ekologicznych używałam tylko krem nawilżający firmy Raw Essentials- chyba u nas niedostępnej. Ale muszę przyznać że byłam z niego zadowolona, moze to też podświadomość działa że nakładam na twarz coś bez chemii..? ;-)
weenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:36   #6
Malwinka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

Ja dla mojej dzidzi kupiam w sklepie internetowym Martido 100% ekologiczne kosmetyki z angielskiej firmy BantleyOrganics i powiem Wam że super sie sprawdzają jak do tej pory-ma mięciutka skórę bez podrażnień a najważniejsze że mam pewność że nie ma tam żadnych szkodliwych substancji:parabenów, konserwantów itd. Polecam
Malwinka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:26   #7
COCOBELA
Przyczajenie
 
Avatar COCOBELA
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

Ja zdecydowanie polecam kremy AA Sensitive Nature, skusiłam sie na serie 30+ i chociaż lat mam trochę mniej produkty się bardzo sprawdziły! Cena zabójczo niska jak na sklad, w którym jest 99% skladników pochodzenia naturalnego i o% parabenów,alergenów,synte tycznych barwników,alkoholu,siliko nów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej
Kupiłam krem i na dzień i na noc, zapach produktu jak dla mnie suuuuper, dlaczego? Bo pachnie lekko,czymś bliżej nieokreślonym, ja mogłabym to porównać do delikatnego zapachu jakiegoś masełka.. nie ma dla mnie teraz bardziej wyczekiwanej chwili, jak wieczorne nałożenie tego kremu, mmmm chwila relaksu, po demakijażu nakladam go grubszą warstwą i rozkoszuje sie jego aromatem. POLECAM!
COCOBELA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 18:43   #8
angelina26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

witam,kosmetyki warte uwagi,mam krem wzmacniający z pomidora,bardzo fajny i niedrogi produkt,a co najważniejsze nie jest napakowany chemią tak jak inne kosmetyki dostępne na rynku.Ja swój krem kupiłam w aptece,zupełnym przypadkiem,akurat odbywało się tam badanie skóry specjalną ''kamerką''.Kosmetyczka zbadała mi skórę i akurat promowała kosmetyki firmy AA.Kobietka zachęciła mnie do kupna tego kremu(w prezencie dostałam balsam do ciała) i nie żałuje zakupu.Bardzo fajny produkt! Kosmetyk bardzo dobrze się rozprowadza na skórze,ma bardzo delikatny naturalny zapach.Po kilku aplikacjach zauważyłam ,że moja skóra się troszkę zregenerowała i nie jest tak potwornie sucha.
angelina26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:14   #9
agnieszkadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: AA Eco - ekologiczne kosmetyki dla alegrików

Jeśli chodzi o kosmetyki eco to ostatnio słyszałam wiele dobrego na temat kosmetyków marki floslek. Ktoś stosował ?
agnieszkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.