Kosmetyki Essence - część XI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 18:42   #4021
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I Love Extreme albo Multi Action. Dwa moje ulubione tusze.
okej, dziękuję jeśli dorwę je to wypróbuję i podzielę się wrażeniami
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:05   #4022
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
limitka przyszła do drogerii dopiero koło godziny 15
Chociaż tyle, ja jakbym szła to ok 11:30 :P Zastanawiam się, jakie są szanse, że jutro ok 12:30 dostałabym złoty cień i złoty eyeliner... Tego chyba nie wie nikt...
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:24   #4023
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość

No też mnie trzęsie jak widzę dziewoje ustami jaśniejszymi od twarzy
Dziękuję za opinię
mieliśmy kiedyś taką w bloku- jak wychodziłą z klatki ciężko było się nie przestraszyć. Nadużywanie solarium, buzia bardziej pomarańczowa, różowa nude na ustach o wiele jaśniejsza niż buzia.. NIe raz z Tż się jej przestraszyliśmy.. A jeszcze bardzo lubiła ubierać się na biało lub różowo..
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
B
Kilka dni wcześniej rozmawiałam tam z panią, ale nic nie słyszała o limitce. Spytała nawet czy jestem przedstawicielką firmy w sumie nie ma co się dziwić, wparowałam tam z pytaniem czy jest limitka, bo powinna już być i kiedy będzie bo w innych miastach już się pojawiła Jak szaleniec jakiś . Pytałam też o dostawy, ale dowiedziałam się tylko, że cały czas coś przychodzi. No i niestety nie ma jak tam do nich bezpośrednio zadzwonić. Szkoda trochę, bo z Naturami jest taka wygoda, że zawsze można się telefonicznie dowiedzieć zamiast lecieć na wariata
Ja się kiedyś zdziwiłam jak Pani naturzanka dała mi coś do podpisu, że byłam i w ogóle.. No cóż, myślała, że jestem dystrybutorem essence i dialog był podobny jak ten u Ciebie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja tam nikogo tłumaczyć nie będę, ale może to produkty nie tylko dla jednej osoby? Ja często kupuję limitowanki dla znajomych wizażanek.
Ale inaczej jak się prosi w sztukach, a inaczej jak o wszystko :P Ale nie powiem ta krakowska rywalizacja mnie trochę śmieszy i zniechęca.. Ale z drugiej strony kupuję chyba więcej niż bym chciała, bo nie mam możliwości obejrzenia wszcześniej na standzie tylko muszę się starać pozyskać tę limitkę
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z Circus Circus jakoś nic mnie nie kręci, ale chciałabym i tak zobaczyć na żywo
mnie też nie kręciło- a mam błyszczyk, cień złoty i puderek



Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Aaaa, jakbym wiedziała, że CC będzie na Karmelickiej to bym tam popędziła dzisiaj na okienku Totalnie zapomniałam, że tam też może trafić limitka... A jutro nie za bardzo mam jak tam podjechać. Pozostaje mi mieć nadzieję, że jutro w SP dopadnę limitkę... W końcu.
a może zadzwoń do kefirka i się zapytaj czy Ci nie odłożą

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
nie ma perfum może ta osoba z aukcji wykupiła wszystkie po obu stronach karmelickiej
i zostały tylko 2 rozświetlacze i jeden złoty cień
reszta jest w miare cała
w sumie to teraz analizuję i tak myślę, że nie mam pewności co do perfum- wpadłam tam jak po ogień a do kefirka zajrzałam przez szybkę i głównie skupiłam się na pudrach

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
No ale dobra nieważne
Trzeba się cieszyć, że limitka wchodzi Swoją drogą ciekawi mnie tak ten cały liptopper na ustach wygląda. Ale nigdzie nie mogę znaleźć ;/
NIe wiem jak na ustach, ale w opakowaniu wygląda tanio:P

A z błyszczyka jestem bardzo zadowolona, jutro rano postaram się umieścić zdjęcia i całą "recenzję" o ile można to tak nazwać po dwóch dniach


A kończąć optymistycznym akcetem- na Floriańskiej w Douglasie powiedziano mi, że zamówiły Panie dokładkę i że jutro powinna się pojawić.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:36   #4024
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A co dokladnie ma byc na tej nieszczęsnej florianskiej ?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Juz widzę że CC
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:41   #4025
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

lele a który masz kolorek tego błyszczyka? Wzięłam różowy, chociaż czerwony mi się bardzo podoba, ale TŻ ostatnio jak się wymalowałam lipstainem tak na maxa to powiedział, że nie lubi jak mam takie czerwone usta

EDIT: Jedyne gorsze co mogę sobie wyobrazić to usta jaśniejsze od twarzy i do tego bordowo-brązowa konturówka

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-12-13 o 19:43
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:45   #4026
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ale nie powiem ta krakowska rywalizacja mnie trochę śmieszy i zniechęca..
Czemu akurat krakowska?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:10   #4027
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
lele a który masz kolorek tego błyszczyka? Wzięłam różowy, chociaż czerwony mi się bardzo podoba, ale TŻ ostatnio jak się wymalowałam lipstainem tak na maxa to powiedział, że nie lubi jak mam takie czerwone usta

EDIT: Jedyne gorsze co mogę sobie wyobrazić to usta jaśniejsze od twarzy i do tego bordowo-brązowa konturówka
mam różowy, ale ona na mnie dość czerwonawy jest :P
a co do Twojego przykładu to, jeszcze takiego cuda nie widziałam. Ale już wiem co zmaluję na konkurs najgorszy makijaż wszechczasów jeżeli taki kiedykolwiek się odbędzie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czemu akurat krakowska?
hmm, ostatnie 3 lata w Toruniu mnie rozleniwiły- mozna było się zastanowić w drogerii a tu raz dwa- limitka jest i już jej nie ma (tzn. najciekawszych elementów z niej), w Olsztynie już szybciej schodzą, ale jeszcze można pomyśleć:P No ale uważam, że Kraków, Warszawa i inne miasta gdzie popyt jest większy niż np. w Toruniu czy Bydgoszczy powinny dostawać więcej kosmetyków
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 20:12   #4028
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Z ust mi to wyjełyście.. pan ochroniarz w Jasmine jest boski!! Sprawdził mi ceny wszystkich kosmetyków, które chciałam i pomógł wybrać lakier do paznokci

Ciekawa jestem czy ten Pan Ochroniarz jest świadomy tego, że został wizażową gwiazdą Pewnie by się chłopisko z zadowolenia zarumieniło A tak na serio to szczerze Wam zazdroszczę i oficjalnie żądam takiego Pana ochroniarza w rzeszowskiej naturze (w której notabene nie ma żadnej ochrony)

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
No i pojawiła się pierwsza aukcja z Circus i to właśnie z rozświetlaczem... Zgadnijcie z jakiej miejscowości? KRAKÓW
To już macie odpowiedź, dlaczego hurtowo się rozchodzi...

Może trzeba pomyśleć nad utajnieniem wątku Bo co tu dużo ukrywać, jest naprawdę kopalnia informacji nie tylko o zbliżających się limitkach i miejscach gdzie się pojawią, ale i o wszystkich essencowych hitach.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:25   #4029
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

w Olsztynie brak CC.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:28   #4030
corneliusowa
Przyczajenie
 
Avatar corneliusowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wrocław-SP przy Szewskiej LIPA, NULL. Pani mnie poinformowała, że nic nie wie, że podobno będzie, a podobno znaczy tyle co nic. Niezbyt miła była...i CC nie było...smutno Wiadomo jak w Douglasach?
corneliusowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:44   #4031
Amorek_1985
Raczkowanie
 
Avatar Amorek_1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wparowałam dzisiaj do Jasminu na Dw. Centralnym z cichutką nadzieją na rozświetlacz, a tu tylko wgłębienia na standzie zostały A wczoraj byłam tam w południe i zastałam tylko resztki '50 Girl Reloded. W akcie desperacji chwyciłam ostatni czerwony błyszczyk (ale napigmentowany , będę musiała z nim poćwiczyć). Pytałam się baaardzo miłej Pani czy może mają coś jeszcze, to prawie na kolanach mi sprawdzała, czy coś się nie ostało, ale niestety rozświetlaczy brak. A Pan ochroniaż jest przeuroczy - uśmiechy i miłe słowa rozdaje na prawo i lewo, i do klientek i do pracowników Personel na medal!!

Dla zainteresowanych w okolicy godziny 16.30 były 3 kartoniki z perfumami.

W Douglasie w Tarasach ciągle I Love stoi.
Amorek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 20:54   #4032
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

do dziewczyn z LUBLINA:

nie wiecie jaka sytuacja w Olimpie albo na Swietoduskiej?
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:00   #4033
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
do dziewczyn z LUBLINA:

nie wiecie jaka sytuacja w Olimpie albo na Swietoduskiej?
Ale czego Ci potrzeba?
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:04   #4034
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ale czego Ci potrzeba?
hehe wybacz myslalam o CC
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:04   #4035
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
do dziewczyn z LUBLINA:

nie wiecie jaka sytuacja w Olimpie albo na Swietoduskiej?
W Olimpie dziś pełna VL była oprócz perfum;p
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:05   #4036
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja tez czekam na porownanie
Jutro wrzucę porównanie, bo dziś już za późno i za ciemno.

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja będę w czerwonej kurtce, bo suwak od płaszczyka mam w naprawie. A, i wielki obłęd w oczach.
Raczej się nie minęłyśmy, bo byłam tam przed 19-stą.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dziękuje tej kochanej duszyczce, która dała cynk, że CC jest w Jasmin
Niedawno wróciłam i... chciałam pochwalić się co kupiłam + zdać raport.

Wrzucam od razu zdjęcia oraz swatche linerów i błyszczyka. Co mogę od razu powiedzieć o tym co kupiłam? Linery w sklepie (przez opakowanie oczywiście) porównałam do tych z 2 szafy. Złoty z CC jest dużo bardziej złoty, a czarny z CC ma mniej drobinek niż ten zwykły. O ile złoty przy robieniu swatcha mnie zachwycił, o tyle z czarnym chyba się nie polubimy. Złoty top z lakieru jest według mnie bardziej złoty i błyszczący niż Make it gold (też porównałam w buteleczkach). Rozświetlacz w opakowaniu wcale nie wydaje mi się tak złoty jak mówiłyście, swatchy nie robiłam bo dziewczyny wrzucały. Błyszczyk jest gęsty i dobrze napigmentowany, ale się nie klei i zafarbował mi palec. Perfumy bardzo delikatne, zupełnie nie mój zapach.

Co zostało? Zabijecie mnie 4 złote topy (dla mnie w tubce wyglądają okropnie), 2 czerwone błyszczyki, naklejki na paznokcie - bardzo dużo, myślę że z 10 sztuk, 1 liner czarny, 2 złote, 2 lakiery czarne ze złotym, 3 czerwone i 4 różowe. Aaa i zapomniałam jeszcze 2 czarne cienie zostały.

Pan ochroniarz się ze mnie śmiał, bo wbiegłam chwyciłam koszyk i poleciałam pod szafę jak po ogień

Żeby była jasność nie wszystko jest dla mnie
RAPORT z godz. 19.00

Topy 4 - stan bez zmian
Błyszczyki - brak
Linery - tylko 2 szt złotego
Lakiery - całkiem sporo, po 2-3 szt z każdego koloru
Rozświetlacze - brak
Cienie - 2 lub 1 szt- ale nie wiem jaki kolor
Perfumy - 3 szt - po moim wyjściu zostały 2

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pan ochroniarz z Jasminu jest mega za☠☠☠isty.Pomagał mi ostatnio wybierać lakiery i w ogóle jakiś taki zorientowany był.I chyba niejedna kobitke z szałem w oczach widział
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Z ust mi to wyjełyście.. pan ochroniarz w Jasmine jest boski!! Sprawdził mi ceny wszystkich kosmetyków, które chciałam i pomógł wybrać lakier do paznokci
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jak tam byłam poprzednio to pan ochroniarz wyjmował jakiejś kobitce coś z Paese z tego kartonu gdzie oni to trzymają. Zawsze jak oglądam Wiosenną Mgłe Pudrową to mi opowiada o tych produktach i mówi, że to najlepsze co tu mają
O tak! Potwierdzam Szkoda, że nie wiedziałam, że jest taki zorientowany w cenach, no i taki znawca Paese, bo akurat przy Wiosennej Mgle nie było ceny a nie miałam się kogo zapytać Następnym razem będę się z nim konsultować w sprawie kosmetyków

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Niestety wzięłam ostatnie. Ale nie ma się co dołować przecież ta limitka będzie jeszcze w Douglasach, Hebe i Naturach
Musieli uzupełnić limitkę, bo byłam dziś ok. 19 i na standzie były 3 szt perfum Po moim wyjściu zostały 2

Mi zapach się spodobał, chociaż nie jest powalający, raczej taki przeciętny, miły, ginący w tłumie Kwiatowy, świeży, bardzo lekki, dobry będzie wiosną i latem, bo nie przytłacza ani nie dusi. Niestety, szybko znika - już go nie czuję na nadgarstku

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Napisałam do Essence i dostałam taką odpowiedź:

"Rzeczywiście w większości drogerii Douglas ta trend edycja będzie dostępna od stycznia. Jednakże otrzymałam informację, iż Tesco przy ul. Serbskiej złożyło zamówienie na tę trend edycję. Zatem jeszcze przed świętami produkty powinny być widoczne na meblu."


"Widoczne na meblu"?

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wrzucam dowody na to że szminka 50 Creamy Nude istnieje.

Mam nadzieję, że cokolwiek widać. Nie zwracać uwagi na moje usta, bo dopiero co wygrałam z opryszczką, a do tego strasznie mi wyschły. A jakby było mało to w grudniu światło nie rozpieszcza.
Tak, istnieje Już ja mam Dziękuję Plineczko za namiary na nią

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
I po co wspominalyscie o Creamy Nude? Pewnie jak uda mi się ja dostać, to kupię. Jaki ma numer?
Mogłaby ta limitka na Śląsk trafić... Chcę w końcu powachac perfumy.
Creamy Nude ma nr 50

I faktycznie jest ciemniejsza od ItN, bardziej od niej kryjąca i w tonacji różowej. Już wiem, dlaczego nigdy jej nie zauważyłam w D Bo jej opakowanie jest perłowe, naklejka z numerem i nazwą również, do tego ma takie drobinki, co sugeruje, że sama szminka nie jest matowa tylko też zawiera drobinki i dlatego ją zawsze omijałam wzrokiem, sądząc, że nie warto nawet się bliżej przyglądać. I jeszcze dodatkowo brak testera :/
Ale CN jest w 100% matowa Nie ma się co sugerować naklejką!
I pozostałe pomadki również są "amerykańskie" m.in. 48 Red Carpet, 49 Like a Lady, 51 Fift Avenue. Chociaż jest kilka odcieni, które się pokrywają z "europejskimi" np. 40 Look at Me!, 41 Femme Fatale, 42 Fairytale... Było też 54 Honey Bee
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:07   #4037
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W Trójmieście dalej nic
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:09   #4038
SilverAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny z Krakowa które odwiedzały Douglasa... ta szmineczka Creamy Nude Nr 50 jest też u nas dostępna czy tylko w warszawskich Douglasach? Bo się już pogubiłam w tej ilości postów i informacji
SilverAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:11   #4039
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

"Widoczne na meblu"?
Świetny tekst.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 21:12   #4040
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ciesze się, że dokonałaś dobrego zakupu dzięki mnie
Faktycznie te perfumki z CC dosyć szybko znikają. Jak psiknęła tymi z VL nadgarstek to długo pachniały. Dlatego ciesze się, że jednak wzięłam te drugie. Czyli perfum pewnie mieli więcej.
Ten różowy lakier tak mnie kusi
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:18   #4041
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez corneliusowa Pokaż wiadomość
Wrocław-SP przy Szewskiej LIPA, NULL. Pani mnie poinformowała, że nic nie wie, że podobno będzie, a podobno znaczy tyle co nic. Niezbyt miła była...i CC nie było...smutno Wiadomo jak w Douglasach?
no tak, wroclaw jak zwykle zapozniony limitkowo...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:24   #4042
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

Raczej się nie minęłyśmy, bo byłam tam przed 19-stą.

RAPORT z godz. 19.00

Topy 4 - stan bez zmian
Błyszczyki - brak
Linery - tylko 2 szt złotego
Lakiery - całkiem sporo, po 2-3 szt z każdego koloru
Rozświetlacze - brak
Cienie - 2 lub 1 szt- ale nie wiem jaki kolor
Perfumy - 3 szt - po moim wyjściu zostały 2





O tak! Potwierdzam Szkoda, że nie wiedziałam, że jest taki zorientowany w cenach, no i taki znawca Paese, bo akurat przy Wiosennej Mgle nie było ceny a nie miałam się kogo zapytać Następnym razem będę się z nim konsultować w sprawie kosmetyków



Musieli uzupełnić limitkę, bo byłam dziś ok. 19 i na standzie były 3 szt perfum Po moim wyjściu zostały 2

Mi zapach się spodobał, chociaż nie jest powalający, raczej taki przeciętny, miły, ginący w tłumie Kwiatowy, świeży, bardzo lekki, dobry będzie wiosną i latem, bo nie przytłacza ani nie dusi. Niestety, szybko znika - już go nie czuję na nadgarstku





"Widoczne na meblu"?



Tak, istnieje Już ja mam Dziękuję Plineczko za namiary na nią



Creamy Nude ma nr 50

I faktycznie jest ciemniejsza od ItN, bardziej od niej kryjąca i w tonacji różowej. Już wiem, dlaczego nigdy jej nie zauważyłam w D Bo jej opakowanie jest perłowe, naklejka z numerem i nazwą również, do tego ma takie drobinki, co sugeruje, że sama szminka nie jest matowa tylko też zawiera drobinki i dlatego ją zawsze omijałam wzrokiem, sądząc, że nie warto nawet się bliżej przyglądać. I jeszcze dodatkowo brak testera :/
Ale CN jest w 100% matowa Nie ma się co sugerować naklejką!
I pozostałe pomadki również są "amerykańskie" m.in. 48 Red Carpet, 49 Like a Lady, 51 Fift Avenue. Chociaż jest kilka odcieni, które się pokrywają z "europejskimi" np. 40 Look at Me!, 41 Femme Fatale, 42 Fairytale... Było też 54 Honey Bee
Heheh, nie wiedziałam że on taki zorientowany. A ja szłam po panią do kasy, bo nie mogłam znaleźć mgły wiosennej. A taki skarb był pod ręką!
A Creamy Nude gdzie kupiłaś i za ile??
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:59
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:30   #4043
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
hehe wybacz myslalam o CC
CC w Naturze ma być chyba grudzień/styczeń dopiero, teraz jest w Douglasie, SuperPharmie i Tesco Extra. I my wszystkie Lublinianki czatujemy nad tą jedną biedną szafą niczym katy nad grzeszną duszą

A w sprawie VL to już ParoleParole (aż sobie zanuciłam Twój nick ) odpowiedziała Bo zależy czego z limitki poszukujesz. Czytałam, że dziewczyny z innych miast polują to na róż, to na lipstainy, to na perfumy, a ja mimo, że na róż zdecydowałam się dopiero niedawno to w Nowym Olimpie zastałam aż trzy sztuki.


Haha, też się uśmiałam z "Widoczne na meblu"
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:32
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:34   #4044
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ciesz się, u Nas w Douglasie nie ma pomadek.
Jak nie ma
Chodzi Ci o tę konkretną, czyli 50 Creamy Nude czy ogólnie..?
Ja pomadki w Douglasie w GŁ widziałam a jeśli chodzi o Port to nie pamiętam.

Btw. Byłam ostatnio w Porcie, ale nie wchodziłam do Douglasa, widziałam tylko, przechodząc obok, że przemeblowanie zrobili - gdzie teraz Essence ma tam miejscówę?
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:38   #4045
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jutro wrzucę porównanie, bo dziś już za późno i za ciemno.

Raczej się nie minęłyśmy, bo byłam tam przed 19-stą.
Aaaaa, widziałam Cię! Stałaś z perfumami w ręku przed stoiskiem Paese. Od razu wiedziałam, że Wizażanka - śliczna dziewczyna z Essence w ręku, to kto inny mógłby to być?!

Cytat:
Napisane przez Maseuko Pokaż wiadomość
Ależ proszę bardzo
Rzeczywiście co do pana ochroniarza to jest niesamowity. Lepszy niż babki pracujące w naturach itp.
Kiedyś słyszałam jak szkolił tego młodego ochroniarza (bo jest ich teraz dwóch), co mówić klientkom o lakierach. I żeby być w ogóle miłym, orientować się co jest na sklepie, umieć pomóc itd...

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ma któraś porównanie tego pośredniego cienia z Circus Circus do cienia z Catrice 060 że stałej oferty?
060 jest duuużo ciemniejszy i grafitowy. Ten pośredni cień najbardziej przypomina mi 040 z Catrice, najbardziej na ręku, chociaż Catrice wpada w zimne złoto, a Essence w taki zielonkawo-brązowawy odcień. Niestety, oglądałam ja tylko przy sztucznym świetle, więc mogę się mylić i w świetle dnia mogą wyglądać inaczej. Niestety nie mam jak zrobić zdjęć.

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
W ogóle klimat w tej drogerii jest fajny- klient nie czuje się ani jak złodziej, ani jak natręt I panie ekspedientki takie sensowne są nawet
Bo to jest chyba wyjątkowa drogeria, w której ZAUWAŻA się złodziei, a nie śledzi kogoś tylko po to, żeby go śledzić i przypadkiem nie rozsierdzić złodzieja. Słyszałam jak dziewczyny tam pracujące rozmawiały między sobą, że jest jakaś kradnąca parka, która przychodzi nagminnie i ich gonią...
Chociaż mi tam przeszkadza trochę to, jak jest ciasno.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:40   #4046
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
CC w Naturze ma być chyba grudzień/styczeń dopiero, teraz jest w Douglasie, SuperPharmie i Tesco Extra.
A ja już miałam płakać, że u mnie nie ma a to w Naturze nie było w czwartek zobaczę, jak się ma sprawa w Tarnowie w Douglasie

i ogólnie to hej
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:41   #4047
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja się kiedyś zdziwiłam jak Pani naturzanka dała mi coś do podpisu, że byłam i w ogóle.. No cóż, myślała, że jestem dystrybutorem essence i dialog był podobny jak ten u Ciebie
Hahahahha to u Ciebie sytuacja poszła krok dalej Powinni nas chyba pozatrudniać, jesteśmy świetne w pilnowaniu terminów szajkę mamy rozsianą po całej Polsce i wszystko wiemy, co się kiedy gdzie pojawia.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:42   #4048
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj już po zamknięciu stoiska, ale całe szczęście wszystko widać co się dzieje w środku No i na razie CC brak (Tesco Extra Lublin)

Kilka dni wcześniej rozmawiałam tam z panią, ale nic nie słyszała o limitce. Spytała nawet czy jestem przedstawicielką firmy w sumie nie ma co się dziwić, wparowałam tam z pytaniem czy jest limitka, bo powinna już być i kiedy będzie bo w innych miastach już się pojawiła Jak szaleniec jakiś . Pytałam też o dostawy, ale dowiedziałam się tylko, że cały czas coś przychodzi. No i niestety nie ma jak tam do nich bezpośrednio zadzwonić. Szkoda trochę, bo z Naturami jest taka wygoda, że zawsze można się telefonicznie dowiedzieć zamiast lecieć na wariata
Aha, no dzięki
Kurczę, żeby tylko do tego naszego Tesco coś doszło - bo ktoś pisał że Tesco sobie same zamawiają limitki. A więc równie dobrze mogą nie zamówić albo zamówić w najmniej oczekiwanym momencie. heh

plineczka, jak mogłaś. Przez Ciebie chcę złoty liner i może któryś lakier do ust
A miałam wziąć tylko rozświetlacz i lakier do paznokci

O ile w ogóle 1) limitka do nas dojdzie 2) załapię się na nią...
Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
i ogólnie to hej
Cześć
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:43
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:42   #4049
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kupilam sobie dzis czarny liner, powiedzcie w jaki sposob go zmywacie? Ja przecieralam go plynem micelarnym wlasnej roboty ktory zwykle radzi sobie ze zmyciem makeupu bez problemu ale w tym wypadku tragedia, teraz piecze mnie skora wokol oczu od tego tarcia Czy dwufazowka lepiej sobie radzi? Bo ja nie lubie takich tlustych plynow i zawsze uzywam miceli
A oprocz tego upolowalam sredni cien z circusa, dwie sztuki przecenione kredek LL almost famous i jakas przeceniona szminke z Catrice pewnie z jakiejs starej limitki
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:47   #4050
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie dzis czarny liner, powiedzcie w jaki sposob go zmywacie? Ja przecieralam go plynem micelarnym wlasnej roboty ktory zwykle radzi sobie ze zmyciem makeupu bez problemu ale w tym wypadku tragedia, teraz piecze mnie skora wokol oczu od tego tarcia Czy dwufazowka lepiej sobie radzi? Bo ja nie lubie takich tlustych plynow i zawsze uzywam miceli
A oprocz tego upolowalam sredni cien z circusa, dwie sztuki przecenione kredek LL almost famous i jakas przeceniona szminke z Catrice pewnie z jakiejs starej limitki
Do zmycia to jest on koszmarny, ale "coś za coś" Ja nakładam trochę nivei czy innego tłustego kremu na powiekę, zostawiam na trochę i ścieram wacikiem, schodzi bez problemu
Dwufazy nie próbowałam więc nie wiem, nie lubię ich.
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.