Kosmetyki Benefit. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 14:08   #391
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, a ja kupiłam sobie w Sephorze jak Benefit wszedł na nasze półki sklepowe takie cos:
http://www.benefitcosmetics.com/gp/p...1&bcBrand=core

Podobno ta kredka ma sprawiać, że szminki, błyszczyki itepe nie wyłażą poza kontur ust, ale ja chyba po prostu nie umiem jej używać ma któraś? jakieś pomysły?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:11   #392
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam przed sekundą paczkę z Benefitu
Wysłana z USA 30 września dzisiaj dotarła

Przesyłka niestety nie rejestrowana. Nic nie podpisywałam nawet. Gdyby zaginęła to nie miałabym gdzie jej szukać UC też nie przechwycił

Paczka zaklejona taśmą, w środku puder, który wyskoczył z puszki, ale nic mu się nie stało. Pudełko wyłożone dmuchanym woreczkiem i zawinięte w ładny papier ozdobny. Dołączyli katalog, wielkości tych z Avonu + 2 próbki, ale jeszcze nie wiem co to jest You Rebel - to chyba albo bazy, albo podkłady

Puder jest wielkości cieni Shiseido w słoiczku. Pędzelek też malutki, ale mięciutki
Puder drobniutki, nie jest wcale różowy jak na zdjęciu Nie jest kryjący. Wygląda na palcu jak mróz Roztarty na dłoni zostawia tylko rozświetlenie, iskrzy się Zobaczę jak będzie po nim wyglądała skóra wieczorem
z USA miałaś wysłaną?ooo a moja z Niemiec szła- może dlatego czekałam jakiś tydzień/1,5
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:22   #393
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
z USA miałaś wysłaną?ooo a moja z Niemiec szła- może dlatego czekałam jakiś tydzień/1,5
Tak, Hebron w Kentucky (KY) w USA
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:27   #394
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, Hebron w Kentucky (KY) w USA
ciekawe od czego to zależy?
Dobrze, że oni wkładają te woreczki napełnione powietrzem to przynajmjiej nic się nie połamie...raz mi przyszedł z tru zamiast puder w kamieniu - rozproszkowany
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:59   #395
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Benefit.

To i ja się pochwalę swoim zakupem.
Wczoraj dostalam zamówiony na ebayu ten potrójny róz/brązer.
Musiałam zamówić na ebayu, bo Benefit chyba wycofał się z robienia tego zestawu, a szkoda.
Pierwsze testy. Brązer jest świetny. Jasny i bardzo naturalny. Ten ciemniejszy róż tez mi się bardzo podoba. Ten jaśniejsze ładnie ożywia cerę.
Zastanawiam się nad zamówieniem pełnowymiarowych opakowań.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16dd_1_sbl.jpg (24,6 KB, 131 załadowań)
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 16:27   #396
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę swoim zakupem.
Wczoraj dostalam zamówiony na ebayu ten potrójny róz/brązer.
Musiałam zamówić na ebayu, bo Benefit chyba wycofał się z robienia tego zestawu, a szkoda.
Pierwsze testy. Brązer jest świetny. Jasny i bardzo naturalny. Ten ciemniejszy róż tez mi się bardzo podoba. Ten jaśniejsze ładnie ożywia cerę.
Zastanawiam się nad zamówieniem pełnowymiarowych opakowań.
Bardzo ładna ta paletka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 19:09   #397
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
2 próbki, ale jeszcze nie wiem co to jest You Rebel - to chyba albo bazy, albo podkłady
Że się tak wtrącę You Rebel to krem tonującyJest nawet w KWC :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25077,you-rebel.html
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 21:44   #398
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Że się tak wtrącę You Rebel to krem tonującyJest nawet w KWC :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25077,you-rebel.html
Kurczę dzięki Nawet nie przypuszczałam, że ten produkt może już być w KWC
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 22:06   #399
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy Erase paste stosujesz go pod oczy ? Jeśli tak to czy masz zmarszczki Pytam, bo ja mam i ciekawi mnie czy je podkreśla. Osoby, które ich nie mają nie potrafią tego ocenić A ja ciągle szukam idealnego korektora, który by je naprawdę maskował, a nie podkreślał.

A jak stosujesz Hollywood Glo ? Jaki daje efekt ?

ja się chętnie podepnę po Twoje pytanie Mariolu, widziałam opinie na MUA o Erase Paste właśnie jako nie włażącej w zmarchy, a i przeciwne niestety też
i też bym strasznie chciała coś maskującego te przebrzydłe zmarchy....
Spotkałam się też ze świetnymi opiniami nt Line Smoothing Concealer Clinique, ale wypowiadały je osoby bez śladu jakichkolwiek zmarszczek (może tak dobrze zamaskowane były?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam przed sekundą paczkę z Benefitu
Wysłana z USA 30 września dzisiaj dotarła

Przesyłka niestety nie rejestrowana. Nic nie podpisywałam nawet. Gdyby zaginęła to nie miałabym gdzie jej szukać UC też nie przechwycił

Paczka zaklejona taśmą, w środku puder, który wyskoczył z puszki, ale nic mu się nie stało. Pudełko wyłożone dmuchanym woreczkiem i zawinięte w ładny papier ozdobny. Dołączyli katalog, wielkości tych z Avonu + 2 próbki, ale jeszcze nie wiem co to jest You Rebel - to chyba albo bazy, albo podkłady

Puder jest wielkości cieni Shiseido w słoiczku. Pędzelek też malutki, ale mięciutki
Puder drobniutki, nie jest wcale różowy jak na zdjęciu Nie jest kryjący. Wygląda na palcu jak mróz Roztarty na dłoni zostawia tylko rozświetlenie, iskrzy się Zobaczę jak będzie po nim wyglądała skóra wieczorem
i jak się sprawuje puderek na twarzy? jakie wrażenia?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 23:21   #400
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy Erase paste stosujesz go pod oczy ? Jeśli tak to czy masz zmarszczki Pytam, bo ja mam i ciekawi mnie czy je podkreśla. Osoby, które ich nie mają nie potrafią tego ocenić A ja ciągle szukam idealnego korektora, który by je naprawdę maskował, a nie podkreślał.

A jak stosujesz Hollywood Glo ? Jaki daje efekt ?
aj, wybacz, ze nie odpisalam wczesniej, nie zauwazylam pytania!
Tak, stosuje przede wszystkim pod oczy. Uzywam koloru Medium i na poczatku myslalam, ze bedzie za rozowy, ale o dziwo, naprawde super sie wtapia w skore i w ogole go nie widac. Chyba go wole od Bo-inga, bo jest naturalniejszy i mniej widoczny a tez dobrze kryje podkowy podoczne faktycznie ladnie rozswietla. Co do zmarszczek to hmm... nie mam zbyt wiele, ale mam troche pomarszczona pod samym okiem i czasem te tansze/ gestsze korektory gromadzona sie w zaglebieniach. Eraste Paste tak nie robi. Co najwazniejsze dla mnie - nie wysusza skory, jest gesty i jakby tlustawy (choc nie oleisty..), skora po jego nalozeniu jest przyjemnie miekka i nawilzona. Zdecydowanie ciesze sie, ze go kupilam, i chyba najlepiej to potwierdza fakt, ze uzywam go codziennie.

Hollywood Glo znowu uzywam od czasu do czasu, bo rzadko kiedy uzywam rano rozswietlacza(brak czasu). Ale jesli juz, to nakladam go prawie pod sam koniec, gdy juz nalozylam podklad, po bronzerze ale jeszcze przed rozem. Wklepuje go wtedy delikatnie, zeby nie rozcierac w kosci policzkowe, ew. skornie i luk brwiowy a potem nakladam roz (oczywiscie nie na HG tylko obok), ktorego to juz moge ladnie wymodelowac na policzkach. HG daje taki jakby perlowy, ale matowy bronzujaco-rozowy odcien. Naprawde ciezko go okreslic. Ma minimalne ale widoczne drobinki, ktore pewnie niektore osoby nie lubia uzywac w dzien... Najlepiej samemu obmacac. Jest tez na KWC
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 09:05   #401
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja się chętnie podepnę po Twoje pytanie Mariolu, widziałam opinie na MUA o Erase Paste właśnie jako nie włażącej w zmarchy, a i przeciwne niestety też
i też bym strasznie chciała coś maskującego te przebrzydłe zmarchy....
Spotkałam się też ze świetnymi opiniami nt Line Smoothing Concealer Clinique, ale wypowiadały je osoby bez śladu jakichkolwiek zmarszczek (może tak dobrze zamaskowane były?



i jak się sprawuje puderek na twarzy? jakie wrażenia?
No własnie, osoby, które nie mają zmarszczek pod oczami nie mogą ocenić czy coś je podkreśla czy nie , no chyba, że coś podkreśla je nawet wtedy, gdy ich nie ma
Puderek fajnie się spisuje Wieczorem wyglądał tak samo jak tuż po nałożeniu. Nie zwałkował się, nie zciemniał i nie powłaził tam gdzie nie powinien

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
aj, wybacz, ze nie odpisalam wczesniej, nie zauwazylam pytania!
Tak, stosuje przede wszystkim pod oczy. Uzywam koloru Medium i na poczatku myslalam, ze bedzie za rozowy, ale o dziwo, naprawde super sie wtapia w skore i w ogole go nie widac. Chyba go wole od Bo-inga, bo jest naturalniejszy i mniej widoczny a tez dobrze kryje podkowy podoczne faktycznie ladnie rozswietla. Co do zmarszczek to hmm... nie mam zbyt wiele, ale mam troche pomarszczona pod samym okiem i czasem te tansze/ gestsze korektory gromadzona sie w zaglebieniach. Eraste Paste tak nie robi. Co najwazniejsze dla mnie - nie wysusza skory, jest gesty i jakby tlustawy (choc nie oleisty..), skora po jego nalozeniu jest przyjemnie miekka i nawilzona. Zdecydowanie ciesze sie, ze go kupilam, i chyba najlepiej to potwierdza fakt, ze uzywam go codziennie.

Hollywood Glo znowu uzywam od czasu do czasu, bo rzadko kiedy uzywam rano rozswietlacza(brak czasu). Ale jesli juz, to nakladam go prawie pod sam koniec, gdy juz nalozylam podklad, po bronzerze ale jeszcze przed rozem. Wklepuje go wtedy delikatnie, zeby nie rozcierac w kosci policzkowe, ew. skornie i luk brwiowy a potem nakladam roz (oczywiscie nie na HG tylko obok), ktorego to juz moge ladnie wymodelowac na policzkach. HG daje taki jakby perlowy, ale matowy bronzujaco-rozowy odcien. Naprawde ciezko go okreslic. Ma minimalne ale widoczne drobinki, ktore pewnie niektore osoby nie lubia uzywac w dzien... Najlepiej samemu obmacac. Jest tez na KWC
Dziękuję za odpowiedź
No to kusisz tym Erase Paste Tylko boję się chyba zamawiać na Beneficie kolejny raz Paczki nierejestrowane, gdyby zaginęła to nikt nawet nie odpisuje na maile
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 09:45   #402
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę swoim zakupem.
Wczoraj dostalam zamówiony na ebayu ten potrójny róz/brązer.
Musiałam zamówić na ebayu, bo Benefit chyba wycofał się z robienia tego zestawu, a szkoda.
Pierwsze testy. Brązer jest świetny. Jasny i bardzo naturalny. Ten ciemniejszy róż tez mi się bardzo podoba. Ten jaśniejsze ładnie ożywia cerę.
Zastanawiam się nad zamówieniem pełnowymiarowych opakowań.
oj oj oj podoba mi sie

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
to jest taki blady, delikatny roz, zdecydowanie bardziej rozswietlacz niz blush. Kolor jest bardzo ladny i pewnie by mnie tez kusil, gdyby nie to, ze bronzer tez ma taka sama, perlowa,migotliwo-polyskliwa strukture, ktorej juz w bronzerach nie lubie. Wole jednak dwa osobno, zwlaszcza ze maziajac sie tym plaskim pedzlem dolaczonym do pudru wychodzi prawie prosta linia rozswietlacz/bronzer, co wyglada baaaardzo sztucznie i trzeba to pozniej osobno rozcierac. Za duzo z tym zabawy moim zdaniem.

Polecam jednak Erase Paste, niedawno nabylam i jestem bardzo zadowolona, uzywam codziennie. Bardzo ladnie (i naturalnie!) kryje cienie nie wysuszajac przy tym skory (porownujac do innych korektorow, zwlaszcza Bo-inga, ktory jest dosc suchy).

A i Hollywood Glo jest po prostu sliczny, uwielbiam go. Na dodatek wlasnie odkrylam ze na amerykanskiej stronie go przecenili, kosztuje teraz 19,5 (zamiast 26)!
no to moze faktycznie zrezygnuje bo nie mam czasu sie rano bawic z rozciapywaniem obu zaraz spr na sprawdze na ich stronie co to ciekawego jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 23:54   #403
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

o jaka mila niespodzianka!
Cytat:
:: Benefit Cosmetics San Francisco :::

www.benefitcosmetics.com

Please accept our pretty apologies if you came to visit us late last week & were unable to place an order. We experienced a technical problem that prevented some international orders from processing.

To thank you for your patience, we’d like to offer you a FREE the gloss with any order you place this week (a $16 value).

To redeem, add the gloss in your choice of shade to your shopping bag and enter promo code GIFTGLOS at checkout. Get it now.

Plus, if your order totals $115 or more, your order ships for free. Enter promo code WORLD115 at checkout.

Kisses,

Your Friends at Benefit

Get the gloss now!
Sheer, vibrant, slick shades with the sexiest high-impact shine.

Go to holiday gift guide
Gorgeous gifts for every gal on your list!

Go to What’s New
Terms and conditions: Free the gloss offer is valid until November 23, 2008 11:59pm PST. Enter promo code GIFTGLOS at checkout. This offer excludes sale items & sharpeners. The offer CAN be combined with our free shipping offer (WORLD115).
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 07:40   #404
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
o jaka mila niespodzianka!
hihi, no z samego rana miłe wiadomości.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 23:33   #405
dagaruda
Raczkowanie
 
Avatar dagaruda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 261
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Planuje kupic Hoola bo potrzebuje broznzera, ale zastanawiam sie tez nad Powderflage set... z opisu wynika ,ze czyni cuda ? Moze ktoras z was go ma?? I jak wrazenia? A macie moze jakies zdanie na temat kremow pod oczy Eycon lub depuffing action eye gel? Teraz uzywam Vichy Oligo 25, zalezy mi na czym co zmniejszy te ciemne podkowki pod oczami...
dagaruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:26   #406
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny potrzebuję opini o Erase paste. Nie mam cieni pod oczyma, ale opuchnięcia- dobrze to zakamufluje? Jest rozświetlający? Włazi w zmarchy? Kots miał doświadczenie z kupowaniem ze strony Benefita, bo mam ochote na 3 rzeczy
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:01   #407
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Kosmetyki Benefit.

TANYIA, pisalam juz o nim - wystarczy przegladnac watek.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 10:42   #408
Kikiaa
Raczkowanie
 
Avatar Kikiaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bialystok.pl
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Hej hej , super watek. Kosmetyki Benefit'u poznalam 2 miesiace temu. Dostaje je od przyjaciela z Anglii - wiec moge probowac je do woli nie martwiac sie o ich cene , bo z tego co widzialam cene maja dosc wysoka.

Co do kosmetykow, chyba najbardziej polubilam je za opakowania i oryginalne nazwy, wygladem bardziej przypominaja kosmetyki dla malych dziewczynek.

W mojej skromnej kolekcji na chwile obecna posiadam:
- dr.feelgood - wygladem i konsystencja przypomina wazeline , choc nie jest az tak tlusta, super nawilza cere no i matuje ja na caly dzien , fajna gabeczka do nakladania w zestawie, a calosc zapakowana w metalowa puszeczke

- erase pasta - posiadam kolor nr 2, za czesto tego nie uzywalam, taki korektor w sloiczku, raczej nic rewelacyjnego

- get bent lash - super maskara z wygieta koncowka , podkrecajacy czarny tusz, nie rozmazuje sie, ladnie pokrywa.... rzesy wygadaja naprawde slicznie

- big beautiful eyes - super paletka , wielkosci pudelka chusteczek, z lusterkiem, w zestawie korektor pod oczy BOI-ING,baza pod cienie, brazowy cien i eyeliner w cieniu + 2 pedzelki, jeden do nakladania korektora, a drugi z dwiema koncowkami do cienia i eyelinera TEGO UZYWAM NAJCZESCIEJ i bardzo lubie te paletke


juz jutro skladam zamowienie przyjacielowi na kolejne kosmetyki :

- Colour Plump Plumping Pencil - pomadka w kredce [ kolor yoo hoo]
- Eyecon - podobno super krem od oczy
- Benetint - super roz na policzki i do ust w formie lakieru
- Benefit 10 - leciutki bronzer + rozswietlacz na policzki w jednym
- Mr.Frosty - biala kredka do oczu , optycznie je powiekszajaca
- Sisters Ford De-Puffing Eye Gel - kolejny zel pod oczy, upiekszajacy
- Browzing - zestaw do brwi , dwa cienie + pedzelki + pesetka
- she laq - specyfik do utrwalania calego makijazu + zestaw pedzelkow


jak tylko otrzymam powyzsze kosmetyki zdam relacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P310109_11.15.jpg (72,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P310109_11.13.jpg (96,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P310109_11.13[01].jpg (65,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P310109_11.15[01].jpg (63,0 KB, 82 załadowań)
__________________

. Co mnie nie zabije... to mnie wzmocni.

Zagłosuj
Kikiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 18:59   #409
m.mc7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, czy w Krakowie można już kupić te kosmetyki. Jeśli tak to gdzie???
m.mc7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 19:31   #410
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Benefit.

W Sephorze w Galerii KRakowskiej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:41   #411
m.mc7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W Sephorze w Galerii KRakowskiej
Dzięki
m.mc7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:50   #412
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Przeczytalam watek i dolaczam, chociaz chyba podupadl ostatanio
Nabylam 3 kosmetyki Benefit i marzy mi sie wiecej
Roze Dandelion i Thrrrob - boskie dla jasnej cery
Powderflage - na razie nie widze w nim nic nadzwyczajnego, ot gadzet, ktory nie za wiele robi
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:23   #413
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przeczytalam watek i dolaczam, chociaz chyba podupadl ostatanio
Nabylam 3 kosmetyki Benefit i marzy mi sie wiecej
Roze Dandelion i Thrrrob - boskie dla jasnej cery
Powderflage - na razie nie widze w nim nic nadzwyczajnego, ot gadzet, ktory nie za wiele robi
ja wielbie jeszcze Coraliste - fantastycznie odswieza twarz, koloru jako takiego niet, tylko taka brzoskwiniowa poswiata i te zlote drobineczki

a Thrrrob i Dandelion wskoczyly na zaszczytne pierwsze miejsce na mojej rozowej liscie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 14:45   #414
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Zizou wcale sie nie dziwie Zrobilam zdjecie porownawcze Benefitow z Diorblushem i Paula Dorf, jak zgram na kompa to wrzuce, moze sie komus przyda.

Zapomnialam zapytac - czy rozswietlacze High Bean i Moon Beam sa podobne do MAC Glimmershimmer?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:21   #415
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kosmetyki Benefit.

ja mam Moon Beama i dla mnie to, ekhm, bubelek sam nie andaje sie do uzytku, fajnie wyglada zmieszany z podkladem. ale to droga zabawka na takie rzeczy

ja moge porownac BeneFity z szachownicami badz rozami Clinique jesli jest potrzeba
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:50   #416
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja moge porownac BeneFity z szachownicami badz rozami Clinique jesli jest potrzeba
Trzeba, trzeba
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:33   #417
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Zdybalam Georgie na eBay Jak dotrze, to wkleje wszystkie razem
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:12   #418
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Trzeba, trzeba
to w takim razie w najblizszych dniach sie za to wezme
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:55   #419
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja moge porownac BeneFity z szachownicami badz rozami Clinique jesli jest potrzeba
jest jest potrzeba

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdybalam Georgie na eBay Jak dotrze, to wkleje wszystkie razem
vril, jesteś moim Bogiem, nawet chyba wiem którą zdybałaś bo sama dziś się zastanawiałam nad georgią i dandelionem...
jakieś przemyślenia na temat porównania dandelion i thrrob? Który wolisz?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:25   #420
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Rozwielitka, nie czaruj, ty tu robisz za guru
Przemyslenia, hmm... ciezko rzec ale fakt faktem, ze przyssalam sie do Dandeliona, jest taki swiezy i pasuje do wszystkiego
Thrrrob z kolei nalozony na jasny podklad EDM daje efekt porcelanowej laleczki o nieskazitelnej cerze, bedziesz zadowolona
Lubie oba i z calym przekonaniem prawie po dwoch tygodniach z nimi moge powiedziec, ze pobily wszelkie inne roze jakie dotad mialam Zadnych niespodzianek z cera nie ma (ktos pisal, ze zapchaly go na polikach), zadnego podraznienia, nic kompletnie, dla mnie wydaja sie bezpiecznie, a uzywam codziennie teraz
Wiem, ze to brzmi jak cuda na kiju ale juz chwile nic mnie tak nie zauroczylo jak te dwa pudeleczka Juz niedlugo trzy... My treasures

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-05-06 o 18:26
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.