Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 18:20   #3301
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wir, chodzi Ci tylko o mineraly EDM?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 18:40   #3302
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Wir, chodzi Ci tylko o mineraly EDM?
Tak, choć na PW możesz zaproponować mi inne.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:57   #3303
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

czy możecie mi podpowiedzieć jaki kolor mam wybrać z tonacji buff? używałam linen, ale wyglądałam w nim niezdrowo choć pod szyję komponował się dobrze, musiałam dosypywać bronzera (też z edm), jak się opaliłam-odpowiednio więcej....teraz (wreszcie) kończy mi się, więc trzeba coś zamówić
myślałam o czymś nieco ciemniejszym, opalenizna jeszcze trochę się utrzyma, ostatecznie można dodać jaśniejszego odcienia, np fairly light neutral
proszę o poradę
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:00   #3304
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Dobrze celujesz, widze,że mamy podobne odcienie.Ja stosuję warm medium beige a jako ciemniejszego wydania medium tan. I jest super.Bardzo dajne przejście.Natomiast Toffee jest juz na prawdę mocno ciemniejszy od tych dwóch które wymieniłaś...ale jesli cos, przyda ci się na brązerek... a jakie stosujesz róże? pytam bo chyba jesteśmy podobnym typem urody...zastanawiam sie jeszcze ajką masz cerę??? Moje minełay ciemnieja jakos w ciągu dnia, zastanawiam sie czy to nie przez przetłuszczanie się skóry...stosowałam już kaolin z EDM, sam kaolin, bentonit, silikony, glinke białą i nic...kurcze, nadal po 4-5h twarz nadje się na zmycie i kolejne malowanie...załamka
Zobaczymy z tego co piszesz powinny mi przypasować te odcienie jeśli chodzi o ten toffee to właśnie do przyciemniania go chcę lub właśnie jako brazerek Obecnie z róży używam snuggle-na policzki, everyday bronzer do modelowania i na to waffle cone daje to niezły efekt chociaż przyznam że snuggle jest dla mnie troche za "różowy" wolę cieplejsze odcienie bardziej brązujące dlatego snuggle oszczędnie tylko dla ożywienia Mi też minerały ciemnieją w ciągu dnia ale to tylko minimalnie więc jest to prawie niezauważalne, mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się wtedy przejadę pędzlem i po problemie lepsze to niż kolejna warstwa. Próbowałam też kaolinu ale efekt był marny a nawet wydawało mi się że jest jeszcze gorzej... dlatego minerały stosuję bez dodatkowych mazideł nakładam je na suchą oczyszczoną skórę i tak jest najlepiej
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:01   #3305
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
czy może ktoś wkleić zdjęcie porównawcze LHK, Eye Kabuki Junior i Eye Kabuki od góry(chodzi mi o powierzchnię pędzli)
wstawiłam takie zdjęcie 1w. 1 częsci wątku, jest w linkach do kolekcji
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:02   #3306
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
czy możecie mi podpowiedzieć jaki kolor mam wybrać z tonacji buff? używałam linen, ale wyglądałam w nim niezdrowo choć pod szyję komponował się dobrze, musiałam dosypywać bronzera (też z edm), jak się opaliłam-odpowiednio więcej....teraz (wreszcie) kończy mi się, więc trzeba coś zamówić
myślałam o czymś nieco ciemniejszym, opalenizna jeszcze trochę się utrzyma, ostatecznie można dodać jaśniejszego odcienia, np fairly light neutral
proszę o poradę

myślę że będzie dobry zamow ten fairly light neutral i light neutral
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:51   #3307
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wstawiłam takie zdjęcie 1w. 1 częsci wątku, jest w linkach do kolekcji
Rozwielitko szukam takiego zdjecia jak drugie zdjęcie porównawcze flat topa zwykłego i w zbroi wklejone kilka stron temu przez faa:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1250021641
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 21:09   #3308
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witajcie. Zachęcona Waszymi opiniami zapragnęłam wypróbować kosmetyki EDM chciałam zamówić próbeczki, wybrałam kolory i jak doszło do płatności to poległam Myślałam, że zapłacę kartą do płatności elektronicznych, bo kredytowej (ale to właściwie to samo) ani konta na paypalu nie mam a tu się okazuje, że chyba nie można...?? coś mi się nie chce wierzyć, albo ja coś źle robię bo jestem zielona w tej kwestii i pierwszy raz chcę dokonać płatności tą kartą. Czy zna się któraś z Was na tym? Wybrałam rodzaj płatności credit cart, bo nic innego mi tam nie pasowało ale wyskoczył error-niezidentyfikowany numer karty...a na 100% wszystkie dane wpisałam poprawnie. Czy to możliwe, że nie można za próbki zapłacić kartą do płatności elektronicznych>? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc!
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:02   #3309
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Witajcie. Zachęcona Waszymi opiniami zapragnęłam wypróbować kosmetyki EDM chciałam zamówić próbeczki, wybrałam kolory i jak doszło do płatności to poległam Myślałam, że zapłacę kartą do płatności elektronicznych, bo kredytowej (ale to właściwie to samo) ani konta na paypalu nie mam a tu się okazuje, że chyba nie można...?? coś mi się nie chce wierzyć, albo ja coś źle robię bo jestem zielona w tej kwestii i pierwszy raz chcę dokonać płatności tą kartą. Czy zna się któraś z Was na tym? Wybrałam rodzaj płatności credit cart, bo nic innego mi tam nie pasowało ale wyskoczył error-niezidentyfikowany numer karty...a na 100% wszystkie dane wpisałam poprawnie. Czy to możliwe, że nie można za próbki zapłacić kartą do płatności elektronicznych>? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc!
witaj a czytałas 1 post ?? kilka postów wyzej był poruszany prawie identyczny problem wiec sie do nich cofnij, poza tym zawsze mozesz zalozyc konto na paypalu i podpiac swoja karte i kupowac do woli
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:44   #3310
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

LadyDaisy Oczywiście, że czytałam 1 post i nie znalazłam nic co dotyczy kart płatniczych więc zadałam pytanie. Dzięki za info, zaraz przejrzę poprzednie posty. Pozdrawiam
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:51   #3311
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wiedźma tego nie wymyśliła, ponieważ ten sposób jest opisany na stronie EDM właśnie przy mincie >>
Wymyśliła, bo ona nie czytała tego na stronce i na początku - podobnie jak ja - nakładała Minta lhk. Pędzel z Rossmana lepszy, bo mniej zbity i większy jest mint lekko osiada na skórze, a nie jest w nią "wprasowany", polecam ten sposób.


Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Jaki krem stosujesz pod podkład?
Skoro kaolin nie pomaga musisz spróbować innych primerów-ja sobie chwalę puder bambusowy i skrobię ryżową. Możesz spróbować krzemionki, mocno matuje (dla mojej suchej skóry się nie nadaje)
Ja dosypałam krzemionki do Kaolinu (około 10%) - mojej mieszanej/normalnej cerze służy bardzo dobrze czasem jeszcze mieszam porcyjkę w/w mieszanki z dry-flo.


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
moja cera też sie przetłuszcza, sprawę załatwia silica z Coastal scents
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 10:18   #3312
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny , witam .

Czy ktoras zamawiala moze Everyday Minerals do Anglii? Ile wam szla srednio przesylka?
Moje zamowienie zostalo wyslane 15 lipca, a ja nic nie mam do tej pory .
Zamowilam cala mase pedzli i kolorowki i chcialam pocwiczyc makijaze przed weselem kuzynki, a tu kiszka .
Codziennie z utesknieniem wypatruje listonosza .
Poczekam jeszcze z tydzien i pisze do nich. Najgorsze ze nawet jak mi wysla nowa paczke, to nie zdarzy przyjsc przed koncem sierpnia.
A tak mnie skreca, zeby sobie wyprobowac te wszystkie cudenka .

Zamawiałam już 3 razy. Pierwsze 2 zamówienia doszły na 8-my dzien roboczy. 3-cie, mija dzis 10-ty dzień roboczy i nic nie ma Na twoim miejscu napisała bym do nich. Tak po prostu, nie zaszkodzi, żeby sie tylko upewnić ze jest wszystko ok Od 15-go lipca to trochę długo jak do uk...
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:35   #3313
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
czy może ktoś wkleić zdjęcie porównawcze LHK, Eye Kabuki Junior i Eye Kabuki od góry(chodzi mi o powierzchnię pędzli)
ja mogę ale dopiero jakoś w niedzielę-poniedziałek bo pożyczyłam swój aparat a w telefonie to nie mogę się połapać
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:10   #3314
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Właśnie stwierdziłam, że Back to school jest źle odwzorowany na stronie EDM mam biga, on jest różowy, a na stronce wygląda na brązowy. Wklejam foto, które już gdzieś kiedyś zamieszczałam No i ten róż jest teraz przynajmniej na mnie widoczny, bo Snuggle ginie na mojej opalonej do Beige Neutral/Light Neutral buzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Róże.jpg (111,7 KB, 113 załadowań)
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:16   #3315
koralekolorukolorowego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam drogie Panie

Studiuję uważnie ten niesamowicie długi wątek dotyczący kosmetyków EDM i jestem już zdecydowana, że ja również chcę je wypróbować
Powoli wdrażam się w panujące tu zwyczaje (chciałam tu szczególnie podziękować faa za wyjaśnienie zasad zamówień zbiorowych ) i zapoznaję się z niezwykle bogatą ofertą EDM.

I tutaj pojawia się problem, mianowicie dobór koloru podkładu. Bardzo ciężko jest mi wybrać odpowiedni kolor 'zaocznie' tym bardziej, że widzę spore różnice pomiędzy zdjęciami ze strony EDM, tymi z allegro i tymi, które udało mi się wyfiltrować tutaj u Was na forum.

W związku z tym, że wybór jest olbrzymi, ilość zamawianych próbek ograniczona, a na przesyłkę z EDM czeka się wieki, pojawił się w mojej głowie pewien pomysł.

Jako że większość z Was, doświadczonych minerałoholiczek ma już wybieranie koloru i zamawianie próbek za sobą, a część pewnie uzbierała ich pokaźną kolekcję chciałabym zadać pytanie, czy jest wśród Was ktoś, kto może byłby skłonny się tymi próbkami podzielić - już tłumaczę o co chodzi. Próbki byłyby dla mnie bardzo pomocne przy zamawianiu pełnowymiarowego produktu, nie mam zamiaru ich zużywać a jedynie obejrzeć w świetle dziennym i porównać z kolorem wlasnej skóry Oczywiście pokryłabym koszt przesyłki do mnie i odesłała (również na swój koszt) spowrotem do właścicielki za pewne następnego dnia - po dokonaniu wyboru właściwego koloru.

Co o tym myślicie drogie Panie?

Osoby posiadające większy zbiór sampli, chętne do tego typu współpracy bardzo proszę o kontakt przez PW.

Szczerze mówiąc trochę mnie przeraża cały proces wybierania koloru wyłącznie na podstawie zdjęć w internecie bo zazwyczaj nawet mając produkt w ręku w sklepie mam spory problem z dobraniem odpowiedniego odcienia. No i to oczekiwanie...

Mam nadzieję, że mój pomysł wzbudzi Wasze zainteresowanie

Pozdrawiam
korale..
koralekolorukolorowego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:22   #3316
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

...nie da sie dobrać minerału nie "ciapajac" go na buziole i nie odczekajac jednej godzinki żeby sie tak porządnie wtopił...to jest moje zdanie
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:24   #3317
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
czy może ktoś wkleić zdjęcie porównawcze LHK, Eye Kabuki Junior i Eye Kabuki od góry(chodzi mi o powierzchnię pędzli)
parę stron wcześniej powinno być moje zdjecie tych pędzli obok siebie

edit: nie doczytałam że chcesz zdjecie od góry
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:57   #3318
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez koralekolorukolorowego Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie

Studiuję uważnie ten niesamowicie długi wątek dotyczący kosmetyków EDM i jestem już zdecydowana, że ja również chcę je wypróbować
Powoli wdrażam się w panujące tu zwyczaje (chciałam tu szczególnie podziękować faa za wyjaśnienie zasad zamówień zbiorowych ) i zapoznaję się z niezwykle bogatą ofertą EDM.

I tutaj pojawia się problem, mianowicie dobór koloru podkładu. Bardzo ciężko jest mi wybrać odpowiedni kolor 'zaocznie' tym bardziej, że widzę spore różnice pomiędzy zdjęciami ze strony EDM, tymi z allegro i tymi, które udało mi się wyfiltrować tutaj u Was na forum.

W związku z tym, że wybór jest olbrzymi, ilość zamawianych próbek ograniczona, a na przesyłkę z EDM czeka się wieki, pojawił się w mojej głowie pewien pomysł.

Jako że większość z Was, doświadczonych minerałoholiczek ma już wybieranie koloru i zamawianie próbek za sobą, a część pewnie uzbierała ich pokaźną kolekcję chciałabym zadać pytanie, czy jest wśród Was ktoś, kto może byłby skłonny się tymi próbkami podzielić - już tłumaczę o co chodzi. Próbki byłyby dla mnie bardzo pomocne przy zamawianiu pełnowymiarowego produktu, nie mam zamiaru ich zużywać a jedynie obejrzeć w świetle dziennym i porównać z kolorem wlasnej skóry Oczywiście pokryłabym koszt przesyłki do mnie i odesłała (również na swój koszt) spowrotem do właścicielki za pewne następnego dnia - po dokonaniu wyboru właściwego koloru.

Co o tym myślicie drogie Panie?

Osoby posiadające większy zbiór sampli, chętne do tego typu współpracy bardzo proszę o kontakt przez PW.

Szczerze mówiąc trochę mnie przeraża cały proces wybierania koloru wyłącznie na podstawie zdjęć w internecie bo zazwyczaj nawet mając produkt w ręku w sklepie mam spory problem z dobraniem odpowiedniego odcienia. No i to oczekiwanie...

Mam nadzieję, że mój pomysł wzbudzi Wasze zainteresowanie

Pozdrawiam
korale..
Witaj
Ale tak sie nistety nie da, bo w sloiczku kolory wygladaj inaczej niz na twarzy. poza tym trzeba nalozyc, poczekac z godzine az sie wtopi, obejrzec sie w swietle dzienny, moglabym Ci porobic male odsypki i wyslac, jesli Cie to interesuje.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 12:09   #3319
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Korale..., ja też mogę Ci bezzwrotnie wysłać małe odsypki podkładów, których nie dostaniesz od magdoleny, a które ja posiadam tylko daj znać, jak oceniasz odcień swojej buzi - bardzo jasna? lekko opalona? ciemna? bardziej różowa czy żółta? A może napisz jakiego podkładu konkretnie teraz używasz? I wklej zdjęcie swojej nieumalowanej twarzy z widocznym choć kawałkiem szyi - światło dzienne! Wspólnymi siłami pomożemy
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 12:14   #3320
MerylinMongol
Raczkowanie
 
Avatar MerylinMongol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez koralekolorukolorowego Pokaż wiadomość

W związku z tym, że wybór jest olbrzymi, ilość zamawianych próbek ograniczona, a na przesyłkę z EDM czeka się wieki, pojawił się w mojej głowie pewien pomysł.

Jako że większość z Was, doświadczonych minerałoholiczek ma już wybieranie koloru i zamawianie próbek za sobą, a część pewnie uzbierała ich pokaźną kolekcję chciałabym zadać pytanie, czy jest wśród Was ktoś, kto może byłby skłonny się tymi próbkami podzielić - już tłumaczę o co chodzi. Próbki byłyby dla mnie bardzo pomocne przy zamawianiu pełnowymiarowego produktu, nie mam zamiaru ich zużywać a jedynie obejrzeć w świetle dziennym i porównać z kolorem wlasnej skóry Oczywiście pokryłabym koszt przesyłki do mnie i odesłała (również na swój koszt) spowrotem do właścicielki za pewne następnego dnia - po dokonaniu wyboru właściwego koloru.

Co o tym myślicie drogie Panie?
Zgadzam się w pełni z tym co już odp. dziewczyny powyżej.
Minerałów nie da się dobrać na podstawie oglądanych próbek "na oko"! oczywiście pozwala to na jakieś ogólne rozeznanie w temacie np kategorii odcieni, ale moim zdaniem większość zdjęć w albumie mineralnym jest tak dobrej jakości, że również to świetnie pokazują! Każda z nas znalazła swój/swoje kolory próbując, próbując i raz jeszcze próbując ! moim zdaniem wystarczy wstawić dobre zdjęcia i jak zawsze jakaś Dobra Dusza z wprawnym okiem coś podsunie.
ps. Jeśli się okaże, że potrzebujesz czegoś z kategorii Cool również służę odsypkami w równych formułach.

Edytowane przez MerylinMongol
Czas edycji: 2009-08-14 o 12:18
MerylinMongol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:21   #3321
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Viollet87 wyczytałam, że posiadasz Sunlight korektor na wymianę. Czego mniej więcej oczekujesz w zamian?
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:02   #3322
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja naiwna myslalam,że multi-task zalatwi sprawe z cieniami pod oczami... Jak tak długo trzeba czekac na probki,to ja juz widze ile zajmie mi dobranie w koncu odpowiedniego podkładu... A czy podklady edm ciemnieja jeszcze na twarzy po nałozeniu?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:07   #3323
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A ja naiwna myslalam,że multi-task zalatwi sprawe z cieniami pod oczami... Jak tak długo trzeba czekac na probki,to ja juz widze ile zajmie mi dobranie w koncu odpowiedniego podkładu... A czy podklady edm ciemnieja jeszcze na twarzy po nałozeniu?
mi ciemnieja i to sporo,
ale to nie znaczy że Tobie musza ciemniec
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 17:00   #3324
koralekolorukolorowego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ojej, dziewczyny dziękuję bardzo za szybką odpowiedzieć
a ja się łudziłam że wystarczy porównać :/

chętnie skorzystam z Waszych propozycji odsypki odrobiny na próbę. Niestety nie potrafię jakoś konkretnie określić swojego koloru, ale jutro z rana cyknę fote bez make-up'u i mam nadzieję, że pomożecie ocenić wprawniejszym okiem

Co do podkładu jakiego używam teraz to jest Revlon ColorStay kolorki 320 (True Beige) teraz kiedy się odrobinę opaliłam, a zimą zmieszany w proporci 50x50 z kolorkiem 220 Natural Beige tej samej firmy.
Kiedyś używałam też Estee Lauder Double Wear Stay in place kolor nr 02 Pale Almond, ten był z kolei na zimę.

Mogę za to powiedzieć na pewno, że mam cerę problematyczną i zdarza się, że pojawiają się przebarwienia po zagojonych syfkach no i pękające naczynka.

Jutro postaram się o zdjęcie w świetle dziennym
koralekolorukolorowego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 17:15   #3325
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Moja pierwsza paczka z EDM doszła i nie złapało ją cło. Teraz czekam na pędzel i drugą paczkę - powinna zaraz dojść. Nick Nack wygląda wspaniale.... a podkład - taki jak szukałam. W załączniku zdjęcia sampli:
Róż Nick Nack
Korektor Mint
Podkłady - Fair Neutral - intensive i matte, Sandy Fair - semi matte i o-glow.
Teraz czekam na drugą paczkę - podkłady będą semi matte i o-glow z Fair Neutral a intensive i matte z Sandy Fair, ten sam róż i korektor i Flatt Top (czekam na pędzel by się pomiziać nimi). Zdjęcia są z lampą i bez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 076.jpg (92,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 077.jpg (90,6 KB, 71 załadowań)
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 17:23   #3326
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dostalam odpowiedz na temat powrotu LHK
Cytat:
Thank you for contacting us. The Long Handled Kabuki will be back in
stock very soon. So be sure to check our website for any updates.
czyli zadnych konkretow

Werka, nie rozumiem dlaczego zamowilas ten sam korektor i roz przeciez one Ci starcza na baaaardzo dlugo, lepiej bylo sobie wziac inne do wyprobowania np. Pink ribbon, soft touch- to sa jasne, delikatne roze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 17:50   #3327
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Soft touch jest fajny, jasny i delikatny
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:32   #3328
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

truskawkowa - tak kliknęłam, mam nadzieję, że się sprawdzi.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:38   #3329
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

wirlandia zamawiasz sama pędzel? przepłacisz, radzę się dołączyć do kogoś w zbiorowym

akurat mam jedno miejsce przypadkiem
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:45   #3330
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wirlandia zamawiasz sama pędzel? przepłacisz, radzę się dołączyć do kogoś w zbiorowym

akurat mam jedno miejsce przypadkiem
Nie, pędzel został zamówiony razem z kitem i jednym samplem - jest w drodze
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.