Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 09:24   #4321
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
przerazacie mnie tymi oparzeniami^^.
siarka ja przy nawet niewielkiej mocy lasera mam oparzenia bo mam ciemniejszą karnację (laser chwyta skórę a nie włosa(szuka melaniny))
pachy mam raczej jasne i tam nie mam prawie w ogóle oparzeń.

wyglądam teraz jakby mnie ktoś przypalał papierosami he he
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 09:43   #4322
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Notabilis Pokaż wiadomość
No to powiedzmy, że pójdę na początku lutego. Zastanawiam się tylko, czy wracać do tego gabinetu, gdzie jednak te 6 poprzednich zabiegów okazało się nieskutecznych
ja bym nie wracała.
prawda jest taka,że wszędzie za kasę cię przyjmą,a każdy gabinet ma swoje zasady.
w pierwszym czułam się,jakby ktoś oczekiwał końca,pomalowana byłam długopisem co jest niewskazane.dzis resztki włosów wygladają,jakby były w kwardatach ,a w środku łyse placki.to chyba wzdłuż tych linii
w drugim okazało się,że nie długopis tylko żółty mazak,aby na tej linii tez przyłożyc laser.efekt bikini całkiem inny.pani robiła przerwy,zagadywała i czas szybciej leciał,nie wspomne już o zatarciu wstydu,kiedy leżała naga od połowy .
teraz idę do trzeciego,jednak ze względów finansowych.zobaczymy jaką ocenę im wystawię
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 12:47   #4323
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TMargoT, jestes z okolic Rybnika, prawda? robiłaś tam któryś z zabiegów?

Ja dzisiaj idę na drugi zabieg na pachy, łydki i bikini. Upolowałam okazję na grouponie i zapłaciłam 200 zł za całość z możliwością powtarzania zabiegów w tej samej cenie. Pierwszy miałam robiony na dość niskiej mocy - 29-31. Łydki były traktowane bardzo delikatnie bo miałam masę podrażnień i to właśnie na nich jest najgorszy efekt. Natomiast jeśli chodzi o resztę, to jestem zadowolona. Chciałabym jednak żeby laser był dzisiaj ustawiony na conajniej 35, myślicie, że mogę tego zażądać? Boję się, że tak niskie moce spowodują, że będę musiała mieć większą ilość zabiegów, a na tym pewnie zależy gabinetowi, bo obecnie robią mi to prawie za darmo
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:08   #4324
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
TMargoT, jestes z okolic Rybnika, prawda? robiłaś tam któryś z zabiegów?

Ja dzisiaj idę na drugi zabieg na pachy, łydki i bikini. Upolowałam okazję na grouponie i zapłaciłam 200 zł za całość z możliwością powtarzania zabiegów w tej samej cenie. Pierwszy miałam robiony na dość niskiej mocy - 29-31. Łydki były traktowane bardzo delikatnie bo miałam masę podrażnień i to właśnie na nich jest najgorszy efekt. Natomiast jeśli chodzi o resztę, to jestem zadowolona. Chciałabym jednak żeby laser był dzisiaj ustawiony na conajniej 35, myślicie, że mogę tego zażądać? Boję się, że tak niskie moce spowodują, że będę musiała mieć większą ilość zabiegów, a na tym pewnie zależy gabinetowi, bo obecnie robią mi to prawie za darmo

oba zabiegi miałam robione w rybniku.wklejałam linki do salonów wcześniej

kiedy upolowałas okazję z grupona w rybniku

sory,pomyliło mi się z 41

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-01-02 o 13:21
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:11   #4325
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

oba zabiegi miałam robione w rybniku.wklejałam linki do salonów wcześniej

kiedy upolowałas okazję z grupona w rybniku

31 to niskie moce,a ty chcesz 35?przecież to najsilniejsze o jakich słyszalam
niestety Groupon nie był na Rybnik, tylko na Kraków (bo tutaj obecnie mieszkam). W Rybniku pewnie nie ma co liczyć na takie oferty, bo chyba właśnie tylko 2 czy 3 salony w ogóle mają Light Sheera.

Ej, ja poważnie o tych mocach Nie wydają się trochę za niskie nawet jak na pierwszy zabieg?
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:21   #4326
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
niestety Groupon nie był na Rybnik, tylko na Kraków (bo tutaj obecnie mieszkam). W Rybniku pewnie nie ma co liczyć na takie oferty, bo chyba właśnie tylko 2 czy 3 salony w ogóle mają Light Sheera.

Ej, ja poważnie o tych mocach Nie wydają się trochę za niskie nawet jak na pierwszy zabieg?
no właśnie nie było grupona na rybnik,dlatego ja wylądowałam w bielsku .
rybnik ma standartowe ceny wahające się od 350 bikini do 500 zł za łydki -za jeden zabieg
mój pierwszy i drugi zabieg był chyba na 36/38 (nogi) i 37/39 (bikini)
ciekawe,czy wytrzymasz.popros o większoą moc,a potem najwyzej ci zmniejszy.mnie zmniejszała w delikatnych miejscach.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-01-02 o 13:23
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:24   #4327
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

też jestem ciekawa, mam nadzieję, że uda mi się wywalczyć normalną moc lasera uprzejmym pytaniem. Panie w gabinecie były oczywiście niezmiernie zasmucone, kiedy powiedziałam, że nie zrobię drugiego zabiegu po 6 tygodniach, bo to za wcześnie.

Zdradzisz ile zapłaciłaś w Rybniku za bikini i nogi? (nogi całe, czy tylko łydki?)
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 14:41   #4328
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Przy LightSheer wybór gabinetu ma kluczowe znaczenie (cena na drugim miejscu). Chodzi o dokładność... jest bardzo istotna (a generalnie bywa z tym kiepsko). Depilacja łydek Duetem- to jak dobrze idzie- 40 min, godzina z kolanami i stopami. Jeśli ktos mi mówi, że miał robione łydki i głębokie bikini w 20 minut to jest sprawą oczywistą, że ma wydepilowane może... 25% powierzchni. Nie dziwię sie prwdę mówiąc, że taka osoba jest niezdaowolona np. po 6 zabiegach. Przy zwykłym LightSheer całe nogi to przynajmniej 4-5 godzin (średnio 10.000 strzałów), uczulam Was na ten aspekt... czasem trochę taniej wychodzi per saldo drogo.


Oczywiście jak macie grupona po 40 zł za okolicę to nie ma co wybrzydzać , ale też nie dajcie się zbyć dwoma strzałami na jedną pachę (znam takie przypadki).
Pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2012-01-02 o 14:46
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 14:50   #4329
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa, mam nadzieję, że uda mi się wywalczyć normalną moc lasera uprzejmym pytaniem. Panie w gabinecie były oczywiście niezmiernie zasmucone, kiedy powiedziałam, że nie zrobię drugiego zabiegu po 6 tygodniach, bo to za wcześnie.

Zdradzisz ile zapłaciłaś w Rybniku za bikini i nogi? (nogi całe, czy tylko łydki?)
łydki 500 zł,a bikini 350zł
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 00:03   #4330
akys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

polecicie jakis salon w poznaniu wykonujacy zabiegi zwyklym LS?


Przegladalem temat i udalo mi sie dokopac jedynie do polecanych salonow z duetem, no a chyba problem tkwi w duecie ze na mnie wogole prawie zabieg nie zadzialal

pozdro
akys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 08:30   #4331
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez akys Pokaż wiadomość
polecicie jakis salon w poznaniu wykonujacy zabiegi zwyklym LS?
zwykly LS ma "Wyspa Urody". robilam tam pierwsze bikini, pani sympatyczna, zabieg wykonany dobrze, bylam zadowolona z efektow.
a nie poszlam na kolejne z powodu wykupienia kuponu na grouponie .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 09:57   #4332
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Przy LightSheer wybór gabinetu ma kluczowe znaczenie (cena na drugim miejscu). Chodzi o dokładność... jest bardzo istotna (a generalnie bywa z tym kiepsko). Depilacja łydek Duetem- to jak dobrze idzie- 40 min, godzina z kolanami i stopami. Jeśli ktos mi mówi, że miał robione łydki i głębokie bikini w 20 minut to jest sprawą oczywistą, że ma wydepilowane może... 25% powierzchni. Nie dziwię sie prwdę mówiąc, że taka osoba jest niezdaowolona np. po 6 zabiegach. Przy zwykłym LightSheer całe nogi to przynajmniej 4-5 godzin (średnio 10.000 strzałów), uczulam Was na ten aspekt... czasem trochę taniej wychodzi per saldo drogo.


Oczywiście jak macie grupona po 40 zł za okolicę to nie ma co wybrzydzać , ale też nie dajcie się zbyć dwoma strzałami na jedną pachę (znam takie przypadki).
Pozdrawiam
Hejka. Nie przesadzasz troche z iloscia strzalow. Jeden strzal to obszar 0,81 cm2. Wiec 10tys - 8100cm2. Powiedzmy, ze noga ma 80cm, wiec wychodzi obszar 80cm x 100cm. No sorry, ale obwod moich dwoch nog nie ma 100cm w kazdym miejscu, szczerze to pewnie nie ma w zadnym. W lydkach to moze maks 60cm wychodzi, w kostkach - pewnie z jakies 40-50cm, a udach -moze wlasnie 100cm. Na pewno nie potrzebuje 10000 strzalow, jesli zalozymy, ze robimy doladnie i jeden obok drugiego. Pewnie maks polowa z tego, jesli spojrzec na powierzchnie.

A teraz bardziej naukowo: doczytalam na necie, ze powierzchnia skory na calutkim ciele wynosi przecietnie 1,5-2m2. Zakladajac, ze u kobiety 1,5m2 oraz ze nogi to 35% powierzchni (to tez info z netu) - to wychodzi ok 0,54m2 (tyle, ze w to wchodza juz stopy lacznie z powierzchnia spodnia, czego sie raczej nie depiluje oraz pewnie cale posladki, ktore tez odpadaja).
Obstawiam maks 0,3-0,4m2 u normalnej kobiety.

"Przyjmuje się, że głowa stanowi 9% powierzchni ciała, każda z rąk także po 9%, tułów z przodu 18%, tułów z tyłu 18%,każda z nóg po 18%"


Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2012-01-03 o 10:15
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 10:29   #4333
Marcelina16195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez akys Pokaż wiadomość
polecicie jakis salon w poznaniu wykonujacy zabiegi zwyklym LS?


Przegladalem temat i udalo mi sie dokopac jedynie do polecanych salonow z duetem, no a chyba problem tkwi w duecie ze na mnie wogole prawie zabieg nie zadzialal

pozdro

Ja niedawno również sama rozpoczełam zabiegi depilacji Light Sheer i robię je w salonie gdzie mają Duet bo jak się dowiedziałam Light Sheer Duet ma dwa lasery w sobie : ten poprzedni malutki i nowy zasysający. Tam gdzie ja robię nie ma problemu żeby robić tylko mała głowicą więc możesz też popytać u Siebie w mieście.
Marcelina16195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 15:42   #4334
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

to ja wam posuszę jeszcze pytaniami.

czy jest ktoś na forum kto jest zadowolony z dużej końcówki DUET-a?
poza lepszym komfortem.zalezy mi na skuteczności.
wiem,że Chyzy nie jest zadowolony ze skuteczności i odrastają mu włosy,a jakaś kobieta może się wypowie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 17:11   #4335
fiona122006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy może Któraś z Was wie gdzie najtaniej i skutecznie, bezpiecznie można przeprowadzić depilację laserową w Toruniu, włoski mam dość jasne- w tym temacie dosłownie jestem zielona.
Z góry dziękuję Ewa
fiona122006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 17:26   #4336
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Hejka. Nie przesadzasz troche z iloscia strzalow.
Rozmawiasz z profesjonalistą
Nie przesadzam... podejście naukowe rozbiega sie czasem z praktycznym. Nigdy nie uda Ci się zrobić zabiegu "na styk" (wtedy będzie niedokładnie) musisz robić zakłady, w praktyce 30 nawet do 50%.
Tutaj masz dane Lumenisa (producent)... ilość strzałów na poszczególne części różnymi wersjami lasera (tabelka na końcu, zobacz "full legs" przy 9x9):
http://www.aesthetic.lumenis.com/lightsheerduet

Naprawdę mało ludzi w Polsce robi depilację dokładnie LightSheer'em. Podtrzymuję swoje zdanie, że większość osób niezadowolonych z depilacji tym laserem miało zabieg wykonany niedokładnie.


PS
Duet jest tak samo skuteczny jak zwykły ET (przy głębokich cebulkach jest nawet lepszy). Tylko oczywiście trzeba wiedzieć jak go używać
pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2012-01-03 o 17:27
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 17:49   #4337
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Duet jest tak samo skuteczny jak zwykły ET (przy głębokich cebulkach jest nawet lepszy). Tylko oczywiście trzeba wiedzieć jak go używać
pozdrawiam
na co zwrócić uwagę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 19:07   #4338
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Nigdy nie uda Ci się zrobić zabiegu "na styk" (wtedy będzie niedokładnie) musisz robić zakłady, w praktyce 30 nawet do 50%.
w ten sposob to na pewno. To nawet matematycznie sie potwierdzi .

W takim razie pytanie do Was kobitki: czy ktoras miala 10tys strzalow podczas jednego zabiegu nog? Czy tez moze kazda z nas ma wykonany zabieg niepoprawnie?

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2012-01-03 o 19:11
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 20:00   #4339
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
w ten sposob to na pewno. To nawet matematycznie sie potwierdzi .

W takim razie pytanie do Was kobitki: czy ktoras miala 10tys strzalow podczas jednego zabiegu nog? Czy tez moze kazda z nas ma wykonany zabieg niepoprawnie?
mnie się wydawało,że miałam milion dziur w nogach wypalonych
a miejscami ból taki był silny,że noga mi skakała z nerwów.bałam się,że kopne babę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 20:05   #4340
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy jest ktoś na forum kto jest zadowolony z dużej końcówki DUET-a?
poza lepszym komfortem.zalezy mi na skuteczności.
pisalam juz, zdaje sie, ze mnie bardziej bolaly zabiegi Duetem niz zwyklym LS - wydaje mi sie, ze to kwestia tego, ze jednoczesnie na wiekszej powierzchni bol jest "uruchamiany"^^.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiem,że Chyzy nie jest zadowolony ze skuteczności i odrastają mu włosy,a jakaś kobieta może się wypowie
no, w tej kwestii tez sie juz wypowiadalam - ze pewnosci nie mam, ale na moje oko, Duet nie okazal sie w moim przypadku lepiej skuteczny niz zwykly LS. acz uwazam, ze nie powinnam sie wypowiadac w sposob stanowczy, po prostu glosno mysle.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 20:06   #4341
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Przy LightSheer wybór gabinetu ma kluczowe znaczenie (cena na drugim miejscu). Chodzi o dokładność... jest bardzo istotna (a generalnie bywa z tym kiepsko). Depilacja łydek Duetem- to jak dobrze idzie- 40 min, godzina z kolanami i stopami. Jeśli ktos mi mówi, że miał robione łydki i głębokie bikini w 20 minut to jest sprawą oczywistą, że ma wydepilowane może... 25% powierzchni. Nie dziwię sie prwdę mówiąc, że taka osoba jest niezdaowolona np. po 6 zabiegach. Przy zwykłym LightSheer całe nogi to przynajmniej 4-5 godzin (średnio 10.000 strzałów), uczulam Was na ten aspekt... czasem trochę taniej wychodzi per saldo drogo.


Oczywiście jak macie grupona po 40 zł za okolicę to nie ma co wybrzydzać , ale też nie dajcie się zbyć dwoma strzałami na jedną pachę (znam takie przypadki).
Pozdrawiam
Przepraszam Cie bardzo ale jednak ja sie nie moge z Toba zgodzic. Depilacja laserowa zajmuje sie juz spory kawalek czasu i NIGDY depilacja wykonywana przeze mnie nawet zwyklym LS nie trwala 4h na lydkach!Najdluzej2-2,5h. a wierz mi ze wyszla ode mnie bardzo duza ilosc zadowolonych klientek i to nawet po3ch zabiegach byly juz bez wlosow. Lydki z kolanami i stopami Duetem- max35min.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 10:48   #4342
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to ja wam posuszę jeszcze pytaniami.

czy jest ktoś na forum kto jest zadowolony z dużej końcówki DUET-a?
poza lepszym komfortem.zalezy mi na skuteczności.
wiem,że Chyzy nie jest zadowolony ze skuteczności i odrastają mu włosy,a jakaś kobieta może się wypowie
wczoraj dowiedziałem się, że coherent wprowadzając Duet na rynek zachwalał jego skuteczność na każdym miejscu na ciele - ale po roku "praktyki" w salonach które go posiadają służy często tylko i wyłącznie do łydek - na innych powierzchniach się nie sprawdzał
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 11:00   #4343
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
wczoraj dowiedziałem się, że coherent wprowadzając Duet na rynek zachwalał jego skuteczność na każdym miejscu na ciele - ale po roku "praktyki" w salonach które go posiadają służy często tylko i wyłącznie do łydek - na innych powierzchniach się nie sprawdzał
A to ciekawe. Macie może jekieś przemyślenia dlaczego akurat tylko na łydkach "daje radę"? Bo mi żadne wyjaśnienie do głowy nie przychodzi...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 12:01   #4344
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A może ktoś coś wie na temat Revision w Krakowie? Robił ktoś z Was tam zabieg? Jakie wrażenia?
Znalazłam w wątku jakąś opinię o nich ale poczytałabym chętnie coś więcej. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 12:27   #4345
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
A może ktoś coś wie na temat Revision w Krakowie? Robił ktoś z Was tam zabieg? Jakie wrażenia?
Znalazłam w wątku jakąś opinię o nich ale poczytałabym chętnie coś więcej. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
Ja korzystam z revision i jestem bardzo zadowolona, pod koniec stycznia mam ostatni zabieg ( 6). Dziewczyny sa bardzo mile, dokladne. Jesli masz jakies konkretne pytania to pytaj. Ja moge szczerze polecic ten salon.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 13:27   #4346
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja korzystam z revision i jestem bardzo zadowolona, pod koniec stycznia mam ostatni zabieg ( 6). Dziewczyny sa bardzo mile, dokladne. Jesli masz jakies konkretne pytania to pytaj. Ja moge szczerze polecic ten salon.
Dzięki za odpowiedź Mają teraz ciekawą ofertę na Citeam stąd moje pytanie o nich. Zresztą sprawdź sobie, może i Tobie się przyda. Ja do tej pory chodziłam do Estetiki na Sławkowską ale na ten jeden raz zamienię ich na Revision
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-01-04 o 13:32
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 13:35   #4347
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mnie się wydawało,że miałam milion dziur w nogach wypalonych
a miejscami ból taki był silny,że noga mi skakała z nerwów.bałam się,że kopne babę
Ja tak wspominam uda z ostatniej wizyty...Normalnie jakby mi ktos wyrzynal w nodze malenkie dziurki (aczkolwiek sladow zadnych nie mialam). Normalnie jak teraz przejezdzam kolo gabinetu to az mnie uda bola
A nastepnego dnia to niemalze zakwasy mialam od tego ponad 3 godzinnego spinania sie

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2012-01-04 o 13:54
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 14:21   #4348
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Mają teraz ciekawą ofertę na Citeam stąd moje pytanie o nich. Zresztą sprawdź sobie, może i Tobie się przyda. Ja do tej pory chodziłam do Estetiki na Sławkowską ale na ten jeden raz zamienię ich na Revision
widziałam te oferte, oni czesto maja promocje. Ja juz koncze swoje zabiegi zostaly mi pojedyncze wlosy wiec mam nadzieje, ze na tym zabiegu zakonczy sie sukcesem moja przygoda z laserem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 14:59   #4349
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Przepraszam Cie bardzo ale jednak ja sie nie moge z Toba zgodzic. Depilacja laserowa zajmuje sie juz spory kawalek czasu i NIGDY depilacja wykonywana przeze mnie nawet zwyklym LS nie trwala 4h na lydkach!
Nigdzie tak nie napisałem
Poza tym zgadzam się ze wszystkim.

pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 15:51   #4350
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Przepraszam Cie bardzo ale jednak ja sie nie moge z Toba zgodzic. Depilacja laserowa zajmuje sie juz spory kawalek czasu i NIGDY depilacja wykonywana przeze mnie nawet zwyklym LS nie trwala 4h na lydkach!Najdluzej2-2,5h. a wierz mi ze wyszla ode mnie bardzo duza ilosc zadowolonych klientek i to nawet po3ch zabiegach byly juz bez wlosow. Lydki z kolanami i stopami Duetem- max35min.
4/5 godz całe nogi,czyli po 2 /2,5 na jedną nogę
moja depilacja trwała prawie 2 godz tylko na obu łydkach
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.