Rzęsy/odżywki do rzęs/piękne rzęsy - zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 19:37   #361
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Bayka, używaj nadal. Ja mam Revitalash. Mniej więcej o połowę tańszy ale i tak nie można powiedzieć by był to kosmetyk tani. Podobne objawy tj. szczypanie na początku używania. Potem przywykłam. Efekty widać ale najwcześniej po ok. dwóch miesiącach. Teraz mam za sobą ponad trzy miesiące stosowania i widzę zdecydowaną różnicę. Rzęsy dłuższe, grubsze. Jestem bardzo zadowolona. Nie rezygnuj. Myślę, że doczekasz się efektów. Przypuszczam, że twoja odżywka to coś takiego jak moja, pewnie ma podobne działanie. Wymaga systematyczności i cierpliwości w stosowaniu.

Chyba czytasz mi w myślach zastanawiałam się wczoraj nad tym, ż muszę napisać nowe spostrzerzenia,bo od poprzedniego mojego postu minęło już 1,5 miesiąca, a mam co napisać ale wczoraj nie mialam czasu, a dziś wchodzę i czytam co napisałaś
otóż nie przerwałam stosowania odżywki mimo przebojów,tj. w jednym miejscu na jednej owiece wypadło mi kilka rzęs,co spowodowało lukę, ale i tak się nie dałam, powiedziałam sobie, że będę stosowała do wkończenia opakowania, albo do utraty terminu przydatności0w zależności co nastąpi pierwsze. A więc termin jeszcze nie upłynął, dna nie widać, więc stosuję regularnie codziennie, bo się łatwo nie poddaję rzęski w mojej luce odrastają, miałam też przejaw alergii w między czasie, ale niekoniecznie na odżywkę, bo stosowałam ja juz przecież od dobrych kilku tygodni. Bądż co bądż od chyba dwóch tygodni zauważyłam, że moje rzęsy są o wiele dłuższe i gęściejze,szok poprostu pomyślałam sobie, że pewnie to siła sugestii,sama sobie wmawiam, że są dłuższe, bo tak bardzo tego chcę ale nie, napewno są!! chyba jednak warto było nierezygnować, teraz tym bardziej nie przerwę stosowania!! zastanawiałam się, że przecież ta odżywka musi serio zawierać jakis składnik powodujący wzrost rzęs, że cena jest tak kosmiczna. ciekawa jestem, ile jeszcze urosną, używam prawie 12 tygodni dzień w dzień, oprócz 2 wieczorów, kiedy byłam na imprezach oh, oby urosły jeszcze chociaż i tak jestem już szczęśliwa, tylko teraz się zastanawiam na czym to polega-jak zakończę definitywnie stosowanie serum, to rzęsy będą długie, ale jak wypadna, to urosną z powrotem długie, czy takie krótkie jak miałam przez zastosowaniem kuracji?


czyli u mnie tak jak i u Ciebie, mniej więcej po 3 miesiącach są efekty
aha i muszę dodać, że od 3 tygodn stosuję także olejek rycynowy, obojętne mi to co bardziej powoduje mi wzrost rzęs, najważniejsze niech rosną
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:41
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:45   #362
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Odżywki do rzęs

Fenomen tych odżywek podobno polega na wydłużeniu fazy wzrostu. Więc zamiast wypaść rosną nadal. Trochę się boję, że w któryms momencie jednak wypadną. Mam tylko nadzieję, że nie wszystkie na raz. Według "mojego" producenta odżywkę należy stosować przez ok. 4 miesiące dla uzyskania pełnego efektu. A potem, i tu uwaga!! dwa - trzy razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Ale przy takiej wydajności można sobie na to pozwolić. Powodzenia w dalszym stosowaniu.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:16   #363
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Fenomen tych odżywek podobno polega na wydłużeniu fazy wzrostu. Więc zamiast wypaść rosną nadal. Trochę się boję, że w któryms momencie jednak wypadną. Mam tylko nadzieję, że nie wszystkie na raz. Według "mojego" producenta odżywkę należy stosować przez ok. 4 miesiące dla uzyskania pełnego efektu. A potem, i tu uwaga!! dwa - trzy razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Ale przy takiej wydajności można sobie na to pozwolić. Powodzenia w dalszym stosowaniu.

dziękuję i nawzajem
słyszałam także, że po 6 miesiącach od otwacia powinno sie odżywkę wyrzucić, ale nie wiem czy faktycznie jest taka potrzeba w związku z ewentualnymi zmianami produktu, czy też to tylko po to, żeby nabyć następna i dac w ten sposób zarobić producentowi? hm...
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 13:36   #364
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Odżywki do rzęs

A według Was odzywka My Secret ta niebieska rzeczywiście działa? Tak sobie myślę, żeby ją kupić i wypróbować...Olejku rycynowego już używałam Całkiem dobre efekty dawał
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:42   #365
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Pokaż wiadomość
A według Was odzywka My Secret ta niebieska rzeczywiście działa? Tak sobie myślę, żeby ją kupić i wypróbować...Olejku rycynowego już używałam Całkiem dobre efekty dawał

ja nie mam pojęcia, bo nigdy nie używałam takiej odżywki...cały czas mam swój MD101 i równocześnie uzywam olejku rycynowego
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:25   #366
naturalna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Odżywki do rzęs

Hej dziewczyny ja właśnie zakupiłam wczoraj krem regenerujący do rzęs L'biotica... na KWC ma dobre opinie... Wczoraj na noc użyłam pierwszy raz zobaczymy czy będą jakieś efekty
naturalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:15   #367
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez naturalna89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja właśnie zakupiłam wczoraj krem regenerujący do rzęs L'biotica... na KWC ma dobre opinie... Wczoraj na noc użyłam pierwszy raz zobaczymy czy będą jakieś efekty

powodzenia ciekawa jestem jakie bedą efekty
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 12:29   #368
naturalna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Odżywki do rzęs

Nie dziekuję choć wcześniej używałam olejku rycynowego i pomógł rzęskom(mam dość długie rzęsy ale w sumie rzadkie) i jestem ciekawa czy ten kremik może jeszcze coś więcej zdziałać, czy np moje rzęsy nie mogą juz nic więcej osiągnąć
naturalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:33   #369
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Odżywki do rzęs

napewno "coś" zdziała takż skoro i tak masz długie rzęski, to będziesz miała po tej kuracju prawdziwe firany
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:49   #370
naturalna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Odżywki do rzęs

Mam taką nadzieje! a by pozostać w temacie to powiem że ten kremik ma fajna gęstą konsystencje i jest bardzo delikatny (ja mam bardzo wrażliwe oczy na światło w sklepach,zimno,wiatr,wsze lkie kremy pod oczy itd... ilejek rycynowy też mi bardzo podrażniał i następnego dnia chodziłam ''zamulona'' cały dzień...) a ten kremik mimo iz dokładnie wmasowuję u nasady rzęs to nic nie szczypie nie podrażnia
naturalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:43   #371
mari333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Odżywki do rzęs

Szukam odżywki do rzęs. Mój cel: wydłużenie i pogrubienie I jestem w stanie zapłacić do 200zl za sprawdzoną i naprawdę działającą odżywkę. Może możecie polecić cos dla mnie - bo widzę, że już chyba wszystkiego próbowałyście z góry dzięki za pomoc
mari333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 19:52   #372
marlika
Przyczajenie
 
Avatar marlika
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odżywki do rzęs

Ja na razie sprawdzam olejek rycynowy za 2zl, więc raczej ci nie doradzę co tam z wyższych półek warto brać
marlika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:35   #373
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Odżywki do rzęs

niestety po odstawieniu przeze mnie MD101 rzęsy zaczęły wypadać, mam przerwy między rzęsami, a te, które odrastają, są krótkie, nie takie jak wtedy, gdy uzywałam odżywki, więc trzeba kupić następne opakowanie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:43   #374
fairycat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 18
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez aniad61 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio za 10 zł JUST CLEAR MASCARA firmy MISS SPORTY. Jest to odżywka do rzęs i fajna jest Po prostu fajna Ale nie umiem powiedzieć o rezultatach, bo dopiero zaczynam ją stosować
Miałam ją, to nie odżywka a baza pod mascare. Nic nie daje, kompletnie nic. Teraz używam L'biotica i jaka ciut dłuższe mam rzęsy
fairycat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:25   #375
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Odżywki do rzęs

Czy wiecie moze czy podrabiaja Idol Lash i czy tutaj maja oryginal czy podrobke:

http://allegro.pl/idol-lash-eyelash-...806882918.html

Dodam, ze podstawowa roznica jest napis. Jezeli ulozymy nakretke z lewej strony to napis nie biegnie od nakretki do konca tylko na odwrot jakby od prawej strony do lewej.

czy ktos sie orientuje czy oni zmieniali szate graficzna?
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:14   #376
myskusia
Przyczajenie
 
Avatar myskusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Odżywki do rzęs

Uzywam tej odzywki xtreme lashes od kilku miesięcy i z reka na sercu mogę ja polecic. A to ze twojej kolezanki rzesy sa bardziej widoczne to dlatego, ze ta odzywka pociemnia jasne koncowki rzes! i u mnie bylo dokladnie to samo dluzsze i ciemniejsze. Poleeecam dla kogos komu zalezy na widocznej poprawie rzes! :p
__________________
75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Bieganie, cwiczenia i jeszcze raz bez slodyczy
myskusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:20   #377
mari333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Odżywki do rzęs

Dzięki, dzięki. Okazało się, że moja mama zna tą firmę i w poniedziałek kupujemy!
mari333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 23:05   #378
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Odżywki do rzęs

ja ostatnio zainteresowałam się kremem regenerującym L'biotica.
Mignął mi gdzieś w aptece, nie był drogi Musze wiecej o nim poczytać, ponieważ ostatnio moje rzęsy za bardzo lecą..
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:38   #379
Anni3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Odżywki do rzęs

cześć
ja wszystkim polecam Rapid Lash, po 3 miesiącach stosowania znajomi pytają mnie czy przedłużałam rzęsy
Anni3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 15:16   #380
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ja ostatnio zainteresowałam się kremem regenerującym L'biotica.
Mignął mi gdzieś w aptece, nie był drogi Musze wiecej o nim poczytać, ponieważ ostatnio moje rzęsy za bardzo lecą..
ja posiadam go Dołączony był jako gratis do tabletek Rzęsy po smarowaniu leciały mi (chyba te osłabione) po paru dniach przestały i rzeczywiście rzęsy były mocne i grubsze Niestety nie lubie takich zabaw bo efektów spektakularnych nie było(czyt rzęs aż po brwi) więc smaruje tym kremem aktualnie brwi No i tutaj sprawdza się świetnie nie dość że przyciemnił zagęścił to jeszcze je cudownie ujarzmia Po tym jak zapuściłam brwi i stały się grubsze wyglądają jak z reklamy
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 09:37   #381
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Odżywki do rzęs

od kilku tygodni stosuję krem do rzęs L'biotica i już po kilku dniach rzęsy przestały wypadać. Odpukać ale jest świetny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:49   #382
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ja ostatnio zainteresowałam się kremem regenerującym L'biotica.
Mignął mi gdzieś w aptece, nie był drogi Musze wiecej o nim poczytać, ponieważ ostatnio moje rzęsy za bardzo lecą..
Kilka dni temu kupiłam ten krem (był w komplecie z tabletkami, które też postanowiłam łykać ). Wsmarowuję go regularnie w rzęsy i jak na razie zauważyłam, że wypadły mi 3 sztuki... Nie przeraża mnie to wcale i smaruję się dalej
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:46   #383
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: Odżywki do rzęs

Ufff, dawno mnie tu nie było!
A więc tak: zachęcona opiniami koleżanek (i ceną!) kupiłam dziś w gdyni w drogeri natura odżywkę do rzęs Pierre Rene - tak jak któraś z Was wcześniej wspomniała, u nas jest pod nazwą Secret dla marki Pierre Rene. Zobaczę jak będzie z efektami, od zawsze w sumie miałam dość krótkie i niezbyt długie rzęsy, więc cudów nie oczekuję... no ale te 8,99 można zaryzykować
Myślicie, że mogę stosować równocześnie też olejek rycynowy? I czy któraś z was pamięta, jak się stosuje ten olejek (w sensie z czym!) żeby była maska na włosy?
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:49   #384
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
Ufff, dawno mnie tu nie było!
A więc tak: zachęcona opiniami koleżanek (i ceną!) kupiłam dziś w gdyni w drogeri natura odżywkę do rzęs Pierre Rene - tak jak któraś z Was wcześniej wspomniała, u nas jest pod nazwą Secret dla marki Pierre Rene. Zobaczę jak będzie z efektami, od zawsze w sumie miałam dość krótkie i niezbyt długie rzęsy, więc cudów nie oczekuję... no ale te 8,99 można zaryzykować
Myślicie, że mogę stosować równocześnie też olejek rycynowy? I czy któraś z was pamięta, jak się stosuje ten olejek (w sensie z czym!) żeby była maska na włosy?
Możesz stosować i odżywkę i olej.

A co do stosowania oleju rycynowego na włosy, to zapraszam na wątek o olejowaniu: KLIK
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 22:02   #385
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: Odżywki do rzęs

Super! Ślicznie dziękuję
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:52   #386
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Odżywki do rzęs

czy oprócz tej rewitalash spotkalyscie sie z jakas dobrą odzywką? bo ta jest droga, ale coś takiego do 90-100 zł?
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:26   #387
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odżywki do rzęs

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
czy oprócz tej rewitalash spotkalyscie sie z jakas dobrą odzywką? bo ta jest droga, ale coś takiego do 90-100 zł?
Super jest belcils, dostepna tylko w aptekach, koszt ok 35zł. juz po miesiącu stosowania widzę efekty!
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:11   #388
moniagdynia11
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odżywki do rzęs

Hej ja stosuję odżywkę do rzęs M2 Lashes już od około 2 miesięcy i jestem zachwycona!!!!!!! Mam wreszcie długie i gęste rzęsy
moniagdynia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:39   #389
misieharibo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Rzęsy

Cześć .

Czy to prawda, że olejek rycynowy sprawia, że rzęsy jaśnieją ?

Otóż chciałam je troszkę odzywić i pomyslałam o kuracji olejkiem, ale zauważyłam, że rzęsy na końcówkach stają się jasniejsze isiostra powiedziała , że to wina olejku . W sumie zawsze miałam jaśniejsze na końcu, ale przestraszyłam się, że mi całkiem wyjaśnieją :P

A wy jak uważacie ? Może jakies specjalne odżywki ?
misieharibo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:48   #390
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Rzęsy

Nie jaśnieją, z tego co mi wiadomo to ciemnieją.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-30 16:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.