Problem ze sklepem new look. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 09:35   #1
kaarmelx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

Problem ze sklepem new look.


Kilka dni temu w Łodzi, w Galerii Łódzkiej zakupiłam w New Looku, sukieneczkę, przecenioną z 99 zł na 30.
Wczoraj jednakże uznałam, ze jest za krótka i postanowiłam ją oddać, a w zamian za to kupić coś innego. Niestety Pani w sklepie nie dała mi paragonu do ręki, być może wsadziła do torby, chciałam go przełożyć do portfela, ale zaczęłam narzekać na to, że w New looku mam tylko trzy dni na oddanie rzeczy, a tymczasem w reserved, aż 30 i na potwierdzenie tego, wyjęłam paragon z reserved. Teraz już sama nie pamiętam, czy w ogóle ten paragon z New Looka trzymałam w ręce i potem go gdzieś zapodziałam, mam nawet wątpliwości, co do tego, że ta Pani najzwyczajniej w świecie mi go nie dała, po to bym nie mogła dokonać zwrotu.
Jak myślicie, czy przyjmą ode mnie zwrot bez paragonu ? Metki są w stanie nienaruszonym, sukienka była tylko raz przymierzana, zakupiłam ją w miniony piątek.
Pomocy !
kaarmelx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 11:24   #2
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Problem ze sklepem new look.

szczerze mówiąc to wątpię: podstawą zwrotu jest paragon..
ale pokaż sukienkę, może ktoś odkupi
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 11:44   #3
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Problem ze sklepem new look.

poza tym, zamiast szukać paragonu sprawdź, czy sklep w ogóle przyjmuje zwrot rzeczy z przeceny - większość sklepów przyjmuje towar, owszem, ale tylko z kolekcji aktualnej, a przecena jest już twoja, chyba, że nosi uszkodzenia, które nie były widoczne w momencie zakupu ani nie były podstawą obniżenia ceny (czyli była to wyprzedaż sezonowa, a nie podniszczone resztki po obniżonej cenie).
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.