Agencje hostess - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 14:19   #1
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991

Agencje hostess


Witam dziewczyny, moze znacie jakies godne polecenia agencje hostess? A moze same gdziesz szukacie takiej pracy na weekendy? Ja po za gumtree nie znam innej strony, a potrzebuje pracy na weekendy
maffash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:50   #2
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Agencje hostess

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, moze znacie jakies godne polecenia agencje hostess? A moze same gdziesz szukacie takiej pracy na weekendy? Ja po za gumtree nie znam innej strony, a potrzebuje pracy na weekendy
Ja ponad 2 lata w czasie studiów pracowałam jako hostessa dla Agencji Promocyjno-Reklamowej "Vectra" i miło wspominam tą pracę.
Promocje mają głównie na produkty SCJohnson, czyli odświeżacze powietrze Brise, Duck do WC, Raid przeciw owadom i Pronto, ale są też inne, chociaż rzadziej.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:59   #3
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Agencje hostess

Wysłałam wczoraj maila do czlowieka z Vectry bo nie raz już czytałam, że to dobra agencja. Sama szukam takiej pracy na weekendy ale nawet jak odpowiadam na zgłoszenia to nikt nie dzwoni. Ze dwa lata temu łatwiej było o pracę na promocjach w Trójmieście.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 16:16   #4
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Agencje hostess

Vectra, Prado, V & P
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:35   #5
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Agencje hostess

Agencja hostess DNA
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:08   #6
natiii288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Agencje hostess

Witajcie ja wlasnie zaczynam prace jako hostessa. Czy ktoraj z Was podpisywala umowe na wylacznosc?
natiii288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:17   #7
BalbinaZwanzig
Raczkowanie
 
Avatar BalbinaZwanzig
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 104
Dot.: Agencje hostess

Cześć dziewczyny,
czy któraś z Was pracowała dla agencji NCF Group? Dostałam od nich propozycję pracy jako hostessa. Z tego co znalazłam w Internecie,widzę że zajmują się zatrudnianiem wizażystek i konsultantek dla marek kosmetycznych. Mają siedziby w różnych miastach. ,,Moja" agencja ma siedzibę w Warszawie,bynajmniej takie dane dostałam. Czytałam opinie o nich i są podzielone.
Trochę boję się zaczynać z nimi współpracę,bo coś mi nie pasuje-stawka na rękę niby niezła,ale nie podoba mi się srająca uprzejmość i natarczywość koordynatorki(zawsze wtedy włącza mi się lampka alarmowa,że skoro ponaglają do podjęcia decyzji,to coś jest nie tak). Ogólnie miałabym być animatorką marki alkoholi,stawka podstawowa no i prowizja. Brzmi fajnie,no i widać ze jest to bardziej prestiżowa akcja niż degustacja margaryny czy czegoś tam. Ale jak zapytałam w mailu szczegółowo o warunki wypłaty wynagrodzenia i co,jeśli nie uda mi się ze sprzedażą-kobitka milczy.
Teraz dzwoniła do mnie,ale nie odebrałam,patrzę na pocztę-na maila nie odpowiedziała. Może chce abym jej tylko potwierdziła jak najszybciej,że będę pracowała a ona mi wciśnie przez telefon jakiś kit.
Któraś z Was miała z nimi do czynienia?
BalbinaZwanzig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 20:27   #8
ma24
Przyczajenie
 
Avatar ma24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 28
Dot.: Agencje hostess

@BalbinaZwanzig To chyba jednak podejrzany wątek - jeśli to nowa agencja to ja bym nie ryzykowała. Tym bardziej jeśli jest taka atmosfera, że trzeba szybko zdecydować - zazwyczaj taką presję stosuje się w jakimś celu.

Ja polecam DNA jeśli chodzi o agencje hostess, duża sprawdzona i solidna firma.

Edytowane przez ma24
Czas edycji: 2016-02-25 o 15:55
ma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-05 21:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.