Problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-12, 21:39   #1
Anka4455
Zakorzenienie
 
Avatar Anka4455
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 183

Problem


Witam
Mam taki problem ze sklepem Agata Meble.
Jakiś miesiąc temu kupiliśmy u nich sypialnie, w szafie jedna deska była uszkodzona więc złożyliśmy reklamacje, na rozpatrzenie reklamacji mają 4 tygodnie tak nas poinformowali no ok, później przy składaniu łóżka okazało się ze dostaliśmy łóżko z dodatkową szafką której miało nie być, pomyśleliśmy że nie będziemy czekać miesiąc na łóżko i dokupiliśmy brakujące śrubki i skręciliśmy łóżko. Uzytkujemy go już jakiś miesiąc i nagle odezwał się telefon z Agaty że dostaliśmy nie to łóżko co zamówiliśmy i przyjedzie do nas ktoś od nich rozmontować łóżko i dostaniemy to co miało być. Powiedzieliśmy im że już używamy tego łożka miesiąc i że już wolimy go sobie zostawić. Więc zaproponowali dopłatę brakującej sumy, wszystko ok tylko że w łóżku nie było kilku części, śrubek, zawiasów które sami kupiliśmy więc dlaczego mamy płacić całą brakującą sumę ?
Proszę doradźcie mi coś bo z pracownikami nie da się dogadać.
Nie chcę wyjść na jakąś pazerna "Grażyne" ale w sobotę mamy ślub i wiąże się to z dużymi wydatkami a Agata każe sobie dopłacić dodatkowo 400 zł za ich pomyłkę lub zabrać to łóżko i czekać znów miesiąc na właściwe.
Anka4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 10:16   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problem

Cytat:
Napisane przez Anka4455 Pokaż wiadomość
Witam
Mam taki problem ze sklepem Agata Meble.
Jakiś miesiąc temu kupiliśmy u nich sypialnie, w szafie jedna deska była uszkodzona więc złożyliśmy reklamacje, na rozpatrzenie reklamacji mają 4 tygodnie tak nas poinformowali no ok, później przy składaniu łóżka okazało się ze dostaliśmy łóżko z dodatkową szafką której miało nie być, pomyśleliśmy że nie będziemy czekać miesiąc na łóżko i dokupiliśmy brakujące śrubki i skręciliśmy łóżko. Uzytkujemy go już jakiś miesiąc i nagle odezwał się telefon z Agaty że dostaliśmy nie to łóżko co zamówiliśmy i przyjedzie do nas ktoś od nich rozmontować łóżko i dostaniemy to co miało być. Powiedzieliśmy im że już używamy tego łożka miesiąc i że już wolimy go sobie zostawić. Więc zaproponowali dopłatę brakującej sumy, wszystko ok tylko że w łóżku nie było kilku części, śrubek, zawiasów które sami kupiliśmy więc dlaczego mamy płacić całą brakującą sumę ?
Proszę doradźcie mi coś bo z pracownikami nie da się dogadać.
Nie chcę wyjść na jakąś pazerna "Grażyne" ale w sobotę mamy ślub i wiąże się to z dużymi wydatkami a Agata każe sobie dopłacić dodatkowo 400 zł za ich pomyłkę lub zabrać to łóżko i czekać znów miesiąc na właściwe.

Oddałabym to łóżko.
Prześpicie miesiąc na samym materacu, tragedii nie będzie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 17:48   #3
CzarnaMamba666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 24
Dot.: Problem

wiesz co, teraz zostaje Ci sie w sumie zwrocic ewentualnie do rzecznika praw konsumenta, bo czas reklamacji juz jest chyba dawno po. Ja jestem w szoku, ze spotkalo Cie cos takiego, bo naprawde czesto kupuje w salonie agata, bo mam blisko i nigdy nie bylo zadnych problemow. No i dwa, wypadalo zglosic, ze masz szafke "w gratisie" to pewnie dawno by nie bylo problemu
CzarnaMamba666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 12:47   #4
lastNatt
Przyczajenie
 
Avatar lastNatt
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 5
Dot.: Problem

Ja też bym już oddała to łóżko. Bo skoro nie powiedzieliście nic, że się nie zgadza zamówienie to teraz nie możecie mieć pretensji, że chcą, żeby wszystko było jasne. U nich też musi się wszystko zgadzać. Jeśli pomyłkę się zgłasza to muszą jakoś zareagować, ale w takim wypadku jak im powiecie, że wiedzieliście o tym, ale nie powiedzieliście to może być cieżko. Wiem, że takie rzeczy są męczące...
__________________
Jeśli nauczyłam się czegokolwiek o miłości, to tego, że była nietrwała i mogła się skończyć w każdej chwili, jak wiele innych rzeczy w życiu. Richelle MeadW mocy ducha
lastNatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 21:20   #5
Anka4455
Zakorzenienie
 
Avatar Anka4455
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 183
Dot.: Problem

wiem że powinniśmy się od razu przyznać ze coś jest nie tak ale perspektywa czekania nas zniechęciła, bo nie po to kupujemy meble zeby potem miesiąc czekać na wyjaśnienie, już wystarczy że na głupią deskę w szafie czekaliśmy miesiąc, kupiliśmy zapłaciliśmy nie małe pieniądze i nie mozemy się tym cieszyć bo oni nie potrafią poprawnie wysłać zamówienia rozumiem że błąd moze się zdarzyć każdemu tylko w takim wypadku czas oczekiwania nie powinien być tak długi
Anka4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 20:33   #6
karolaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Problem

Lepiej oddać bo pewnie ktoś czeka na to łóżko...
karolaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-15 21:33:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.