Problemy z miesiączką.. i wogóle.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 20:26   #1
carmona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35

Problemy z miesiączką.. i wogóle..


Witam Was wszystkich.. wiem że jest masa takich wątków jak mój, lecz nie mogłam znależć zadnego gdzie mogłam to napisać..

Mam 18 lat, od jakiś dwóch lat mam strasznie nierególarną miesiączke, albo mam ją dwa razy w miesiącu, albo co 2-3 miesiące albo ciagle plamienia.. Ostani raz miałam "miesiączke" czyli takie plamienia jakieś dwa miesiące temu a prawdziwą miesiączke tak przed wakacjami chyba.. nie wiem czym to jest spowodowane do tego po ostaniej wizycie na basenie zapałam jakies zapalenie i mnie strasznie swędzi i szczypie.. a jeszcze ostatnio bolą mnie piersi ale okresu nadal nie widac.. czy to wszystko ma jakies powiązanie ze sobą?

nie wiem co mam zrobic nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa, wstydze się troche ale chyba musze się tam wybrac w najbliższym czasie.. Dziewczyny czy to może być cos poważnego? strasznnie się martwie
carmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:42   #2
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Problemy z miesiączką.. i wogóle..

Masz 18 lat i chyba rozumiesz, że nieregularne miesiączki nie są oznaką zdrowia Na basenie łatwo zarazić się grzybicą pochwy (było mnóstwo wątków na ten temat). Lepsze od gdybania jest po prostu pójście do ginekologa. Nikt cię nie zbada przez net. Powodzenia.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:42   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Problemy z miesiączką.. i wogóle..

Cytat:
Napisane przez carmona Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkich.. wiem że jest masa takich wątków jak mój, lecz nie mogłam znależć zadnego gdzie mogłam to napisać..

Mam 18 lat, od jakiś dwóch lat mam strasznie nierególarną miesiączke, albo mam ją dwa razy w miesiącu, albo co 2-3 miesiące albo ciagle plamienia.. Ostani raz miałam "miesiączke" czyli takie plamienia jakieś dwa miesiące temu a prawdziwą miesiączke tak przed wakacjami chyba.. nie wiem czym to jest spowodowane do tego po ostaniej wizycie na basenie zapałam jakies zapalenie i mnie strasznie swędzi i szczypie.. a jeszcze ostatnio bolą mnie piersi ale okresu nadal nie widac.. czy to wszystko ma jakies powiązanie ze sobą?

nie wiem co mam zrobic nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa, wstydze się troche ale chyba musze się tam wybrac w najbliższym czasie.. Dziewczyny czy to może być cos poważnego? strasznnie się martwie
na wszystkie Twoje problemy jest jedno proste rozwiązanie - GINEKOLOG
a na basenie złapałaś najprawdopodobniej grzybicę więc nie zwlekaj z wizytą...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 06:45   #4
QBridgeQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Problemy z miesiączką.. i wogóle..

Droga ''carmona" nie wstydz sie isc do lekarza ginekologa bo to nic takiego. Pomysl w ten sposob ze to twoj osobisty damski lekarz, faceta raczej tam nie spotkasz chyba ze przyjdzie z zona. Ginekolog to tez lekarz. Wazne tylko bys wybrala odpowiednieg bo nie raz slyszalam d kumpelek ze nie kazdy jest dobry (wiesz niby jest taka teza ze lepszy jest ginekolog facet bo jest delikatniejszy ale z kolei duzo osob wybiera kobiety bo to wstyd isc do faceta). ''carmona" pogadaj o tym z mama albo poradz sie przyjaciolek, siostry czy chocby cioci ne napewno doradza ci jakiegos fajnego ginekologa. POWODZENIA!
QBridgeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:12   #5
carmona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
Dot.: Problemy z miesiączką.. i wogóle..

Właśnie ide jutro się zapisać boje się troche ale oby wszystko było w porzątku.. Dzięki Wam wszystkim
carmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.