Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 19:59   #1
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762

Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować


Witam w II części Dziewczyn do dzieła!

mam nadzieję, że dalej będziemy się wspierać w dążeniu do płaskiego brzucha i seksi pupy
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 21:14   #2
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Witam w II części Dziewczyn do dzieła!

mam nadzieję, że dalej będziemy się wspierać w dążeniu do płaskiego brzucha i seksi pupy
melduję się w nowej części powiem Wam, że odkąd ćwiczę Insanity (intensywny trening) czuję się dużo lżejsza tak mi się lżej chodzi, skacze, biega
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:04   #3
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

hej
Mozna dolączyc?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:21   #4
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
hej
Mozna dolączyc?
jasne, że można tym bardziej, że jakoś nas mało ostatnio
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:23   #5
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

aguniaaaaa041986 - dzień dobry


zyskowa coś w tym jest, bo jak ćwiczę intensywniej, to czuję się lepiej, a wystarczy kilka dni przerwy, to jakaś taka przymulona jestem i litr kawy z rana nie pomaga.

no właśnie weekend imprezowy, po za pływaniem w jeziorze i grą w siatkówkę, to więcej lenia i dzisiaj od rana mam problem by nie zasnąć, nawet na stojąco

tak więc od dzisiaj wracam do treningów

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
jasne, że można tym bardziej, że jakoś nas mało ostatnio
zwykle w wakacje mało ludków
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:37   #6
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Dzieki
Wiec tak ma167 wxostu i obecnie 60 kg w sumie to na wage nie patrze tylko na cm i ubrania, bo po nich najbardziej widac spadki
Nie jestem na zadnej konkretnej diecie poprostu mniej jem, ograniczyłam chleb ziemniaki fast foody napoje gazowane i przekąski no i słodycze
I codziennie staram sie cwiczyc

W tyg zazwyczaj okej z dietka i cwiczeniami w weekendy zawsze jakies grzeszki sie pojawiaja np piwko
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:46   #7
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
zyskowa coś w tym jest, bo jak ćwiczę intensywniej, to czuję się lepiej, a wystarczy kilka dni przerwy, to jakaś taka przymulona jestem i litr kawy z rana nie pomaga.

no właśnie weekend imprezowy, po za pływaniem w jeziorze i grą w siatkówkę, to więcej lenia i dzisiaj od rana mam problem by nie zasnąć, nawet na stojąco

tak więc od dzisiaj wracam do treningów
ja jestem megaśpiochem i leniuchem od kiedy ćwiczę po przebudzeniu rano od razu mam ochotę wstać i coś robić
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 12:02   #8
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Dzieki
Wiec tak ma167 wxostu i obecnie 60 kg w sumie to na wage nie patrze tylko na cm i ubrania, bo po nich najbardziej widac spadki
Nie jestem na zadnej konkretnej diecie poprostu mniej jem, ograniczyłam chleb ziemniaki fast foody napoje gazowane i przekąski no i słodycze
I codziennie staram sie cwiczyc

W tyg zazwyczaj okej z dietka i cwiczeniami w weekendy zawsze jakies grzeszki sie pojawiaja np piwko
rozumiem, że chcesz by ubrania bardziej spadały
a mnie jem? tzn. mam nadzieję, że dbasz o 5 posiłków dziennie?

i jeśli weekendowo pojawiają się grzeszki, to nie ma co się gnębić, o ile nie są to wielkie grzechy powtarzające się co weekend.

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja jestem megaśpiochem i leniuchem od kiedy ćwiczę po przebudzeniu rano od razu mam ochotę wstać i coś robić
o spaniu, to mi nic nie mów, ja bym mogła do późna urzędować, a potem mam problem z wstaniem.
Ale tak jak napisałam, jak intensywniej się ruszam, treningi, ćwiczenia itp. to jakoś łatwiej mi tydzień przebrnąć, niż gdy "odpoczywam" , ale co się dziwić, wysiłek zwiększa przepływ krwi, czyli mózg dostaje więcej tlenu, a jak ma więcej tlenu, to lepiej działa, wytwarza tzw. hormony radości.

Czyli chcesz być szczęśliwa dużo się ruszaj
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:20   #9
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
rozumiem, że chcesz by ubrania bardziej spadały
a mnie jem? tzn. mam nadzieję, że dbasz o 5 posiłków dziennie?

i jeśli weekendowo pojawiają się grzeszki, to nie ma co się gnębić, o ile nie są to wielkie grzechy powtarzające się co weekend.
Moze nie spadały, ale mam duzo ciuszkow ktore sa zbyt opiete i mega mnie motywuje jak cos ubieram i okazuje sie ze juz lepiej w tym wygladam
MAm takie "motywujace" jeansy rurki i mierze co tydzien i nie moge sie doczekac az boczki przestana wyłazic

A co do jedzenia to jem 4-5 posiłkow dziennie a przynajmniej sie staram
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:38   #10
kajaaa92
Raczkowanie
 
Avatar kajaaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 69
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Ja też bardzo chętnie się przyłącze, od zeszłego tygodnia ograniczyłam wszystko co nie zdrowe . Jem 5x dziennie, czasami 4. Wszystko zależy od tego o której wstanę,
mam strasznie słabą wolę, więc mam nadzieje, że dzieki Wam choć raz wezme się za siebie i nie przestane po kilku dniach. Mam 160cm wzrostu i waże 55kg, chciałabym 50kilo, ale jakos nie widze tego dobrze, chyba nigdy nie udało mi się tylu zrzucić. Kupiłam karnet na basen, takze przede wszystkim mam zamiar tam ćwiczyć + rower i rolki. Macie jakieś fajne ćwiczenia na brzuch? Bo głównie o to mi chodzi. Jutro jadę na wakacje, także pewnie nie odezwe się aż do niedzieli, ale po powrocie na pewno będę się tu pojawiać, jeśli oczywiście mogę do Was dołączyć
kajaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 13:43   #11
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

hej ja też sie chętnie do was przyłacze i od razu moje pierwsze pytanei dla ciebie zyskowa :co to za cwiczenia Insanity?
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 18:29   #12
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Moze nie spadały, ale mam duzo ciuszkow ktore sa zbyt opiete i mega mnie motywuje jak cos ubieram i okazuje sie ze juz lepiej w tym wygladam
MAm takie "motywujace" jeansy rurki i mierze co tydzien i nie moge sie doczekac az boczki przestana wyłazic

A co do jedzenia to jem 4-5 posiłkow dziennie a przynajmniej sie staram
myślę, że jak będziesz dbać by zdrowo się odżywiać i będziesz dużo się ruszać, to powinnaś nabrać kształtów, z których będziesz zadowolona
a jak już zdrowe odżywianie i uprawianie sportów wejdą w nawyk utrzymanie dobrego wyglądu na dłużej nie powinno być już problemem.

Cytat:
Napisane przez kajaaa92 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo chętnie się przyłącze, od zeszłego tygodnia ograniczyłam wszystko co nie zdrowe . Jem 5x dziennie, czasami 4. Wszystko zależy od tego o której wstanę,
mam strasznie słabą wolę, więc mam nadzieje, że dzieki Wam choć raz wezme się za siebie i nie przestane po kilku dniach. Mam 160cm wzrostu i waże 55kg, chciałabym 50kilo, ale jakos nie widze tego dobrze, chyba nigdy nie udało mi się tylu zrzucić. Kupiłam karnet na basen, takze przede wszystkim mam zamiar tam ćwiczyć + rower i rolki. Macie jakieś fajne ćwiczenia na brzuch? Bo głównie o to mi chodzi. Jutro jadę na wakacje, także pewnie nie odezwe się aż do niedzieli, ale po powrocie na pewno będę się tu pojawiać, jeśli oczywiście mogę do Was dołączyć
Witaj
udanych wakacji, odpocznij i naładuj baterii, byś miała dużo pozytywnej energii.
I myślę, że dasz radę dojść do celu.

Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
hej ja też sie chętnie do was przyłacze i od razu moje pierwsze pytanei dla ciebie zyskowa :co to za cwiczenia Insanity?
Hej
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 18:58   #13
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Witam wszystkie nowe duszyczki
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
o spaniu, to mi nic nie mów, ja bym mogła do późna urzędować, a potem mam problem z wstaniem.
Ale tak jak napisałam, jak intensywniej się ruszam, treningi, ćwiczenia itp. to jakoś łatwiej mi tydzień przebrnąć, niż gdy "odpoczywam" , ale co się dziwić, wysiłek zwiększa przepływ krwi, czyli mózg dostaje więcej tlenu, a jak ma więcej tlenu, to lepiej działa, wytwarza tzw. hormony radości.

Czyli chcesz być szczęśliwa dużo się ruszaj
skąd ja to znam
Ja mimo, że codziennie ciężko ćwiczę, to jestem chyba bardziej wypoczęta i lepiej mi sie śpi
Cytat:
Napisane przez kajaaa92 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo chętnie się przyłącze, od zeszłego tygodnia ograniczyłam wszystko co nie zdrowe . Jem 5x dziennie, czasami 4. Wszystko zależy od tego o której wstanę,
mam strasznie słabą wolę, więc mam nadzieje, że dzieki Wam choć raz wezme się za siebie i nie przestane po kilku dniach. Mam 160cm wzrostu i waże 55kg, chciałabym 50kilo, ale jakos nie widze tego dobrze, chyba nigdy nie udało mi się tylu zrzucić. Kupiłam karnet na basen, takze przede wszystkim mam zamiar tam ćwiczyć + rower i rolki. Macie jakieś fajne ćwiczenia na brzuch? Bo głównie o to mi chodzi. Jutro jadę na wakacje, także pewnie nie odezwe się aż do niedzieli, ale po powrocie na pewno będę się tu pojawiać, jeśli oczywiście mogę do Was dołączyć
no cóż, wszystko zależy od Ciebie bo nas możesz oszukać, ale siebie nie ma sensu oszukiwać
Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
hej ja też sie chętnie do was przyłacze i od razu moje pierwsze pytanei dla ciebie zyskowa :co to za cwiczenia Insanity?
hej
Nie wiem jak Ci wytłumaczyć więc podsyłam filmiki
http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8
http://www.youtube.com/watch?v=NTEDD...eature=related
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 18:58   #14
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

hej dziewczyny u mnie dziś sport na +, dieta tak srednio chociaż nie skusiłam się na słodycza to niestety złamałam się przy ilości mojej kolacji
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 19:01   #15
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Hej
z jedzeniem dzisiaj okej zadowolona jestem i zaraz ide pocwiczyc a cos ciezko mi sie zebrac
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 19:01   #16
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

dzięki Zyskowa zaraz je przejrzę
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 19:28   #17
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny u mnie dziś sport na +, dieta tak srednio chociaż nie skusiłam się na słodycza to niestety złamałam się przy ilości mojej kolacji

nie ma co się łamać skoro miałaś dużo ruchu, to teraz poczekaj za nim pójdziesz spać 2 godziny.
A jutro zacznij dzień od porządnego śniadania, a zakończ na nie dużej kolacji


dobra mykam, tzn. odpalam Killera Ewy Chodakowskiej

Trzymajcie się! I nie łamać się, to dopiero poniedziałek byle do środy wytrwać, a dalej powinno być łatwiej.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 19:49   #18
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Merry dzieki za pocieszenie

W sumie mam do was dziewczyny takie pytanie...no bo ruszam się wiecej, jem lzej i zdrowiej, ograniczam na ile to mozliwe weglowodany a na wieczór jem wiecej takich rzeczy z białkiem ( jogurt, serki wiejskie) i patrząc na to nie powinnam mieć problemu z moim metabolizmem .....a tu o dziwo mam...ciągle chodzę wzdęta i mam problemy z zaparciami....dlatego powoli sie załamuje bo zamiast budzić sie i wyglądac lzej to brzuch mam 3 razy wiekszy z tego powodu....poradzcie co robic

moze jutro jakaś głodówka ??
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 21:21   #19
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
nie ma co się łamać skoro miałaś dużo ruchu, to teraz poczekaj za nim pójdziesz spać 2 godziny.
A jutro zacznij dzień od porządnego śniadania, a zakończ na nie dużej kolacji


dobra mykam, tzn. odpalam Killera Ewy Chodakowskiej

Trzymajcie się! I nie łamać się, to dopiero poniedziałek byle do środy wytrwać, a dalej powinno być łatwiej.
Ile juz kilerów za Toba? jakies efekty?
Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
Merry dzieki za pocieszenie

W sumie mam do was dziewczyny takie pytanie...no bo ruszam się wiecej, jem lzej i zdrowiej, ograniczam na ile to mozliwe weglowodany a na wieczór jem wiecej takich rzeczy z białkiem ( jogurt, serki wiejskie) i patrząc na to nie powinnam mieć problemu z moim metabolizmem .....a tu o dziwo mam...ciągle chodzę wzdęta i mam problemy z zaparciami....dlatego powoli sie załamuje bo zamiast budzić sie i wyglądac lzej to brzuch mam 3 razy wiekszy z tego powodu....poradzcie co robic

moze jutro jakaś głodówka ??
ja bym odpusciła głodówke spróbuj moze wode z cytryna na czczo pic? mi pomogło

Zaliczyłam 40 min rowerka i 40 hula hop
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 07:53   #20
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

no na czczo wody z cytryną jeszcze nie piłam...gadalam z mamą o tym wczoraj i moze do apteki po coś skoczę...powiedziała mi że moze czymś się za bardzo przejmowałam , nerwowałam i stąd taka reakcja.....czy ja wiem...w sumie ostatnio do naj spokojniejszych osób nie należałam
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:58   #21
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
Merry dzieki za pocieszenie

W sumie mam do was dziewczyny takie pytanie...no bo ruszam się wiecej, jem lzej i zdrowiej, ograniczam na ile to mozliwe weglowodany a na wieczór jem wiecej takich rzeczy z białkiem ( jogurt, serki wiejskie) i patrząc na to nie powinnam mieć problemu z moim metabolizmem .....a tu o dziwo mam...ciągle chodzę wzdęta i mam problemy z zaparciami....dlatego powoli sie załamuje bo zamiast budzić sie i wyglądac lzej to brzuch mam 3 razy wiekszy z tego powodu....poradzcie co robic

moze jutro jakaś głodówka ??
pytanie pierwsze w jakiej fazie cyklu jesteś? pewnie zdziwisz się co, to ma do rzeczy, ale przed @ często organizm spowalnia.

i żadnych głodówek! to jeszcze bardziej pogarsza tzn. zwalnia metabolizm.
Dlatego tak ważne jest by spożywać 5 posiłków w ciągu dnia. Zadbaj by jeść dużo warzyw, owoców, by produkty, które jesz były jak najmniej przetworzone.

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Ile juz kilerów za Toba? jakies efekty?

ja bym odpusciła głodówke spróbuj moze wode z cytryna na czczo pic? mi pomogło

Zaliczyłam 40 min rowerka i 40 hula hop
Teoretycznie to mój 5 tydzień, ale pierwszy tydzień ćwiczyłam albo na bosaka albo w złych butach.
Ale wczoraj byłam z siebie zadowolona, nie dość, że udało mi się przetrwać wszystkie rundy, bez większej zadyszki ale dałam czadu i jak Ewka mówiła jak masz jeszcze siły, to np. biegnij. Ale się pot lał, musiałam podłogę myć po treningu

Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
no na czczo wody z cytryną jeszcze nie piłam...gadalam z mamą o tym wczoraj i moze do apteki po coś skoczę...powiedziała mi że moze czymś się za bardzo przejmowałam , nerwowałam i stąd taka reakcja.....czy ja wiem...w sumie ostatnio do naj spokojniejszych osób nie należałam
polecam cały dzień pić dużo wody i często wodę z cytryną.
Oczywiście wodę mineralną.
I żadnego wspomagania!!!!! Co zrobisz za 5 potem za 10 lat? Jak teraz zaczniesz sztucznie się wspomagać, to za chwilę będziesz potrzebować czegoś mocniejszego.
musisz obserwować swój organizm, zobacz co powoduje spowolnienie metabolizmu. Może nie służy ci samo białko na kolację, np. dodaj warzywa, albo jedz jabłka.
Mnie pomaga jedzenie na śniadanie pieczywa wieloziarnistego, piję dużo wody mineralnej, do kolacji wypijam sporo mleka -ale uwaga jeśli nie tolerancja laktozy! - na wyjazdach częściej mam problem i wtedy ratuję się kefirem.
A także dużo chodzić, to też pomaga i dbać o relaks tzn. spać przynajmniej 8 godzin (zmęczony organizm spowalnia metabolizm)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:01   #22
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

ja lubiłam rozpoczynać swój dzień od szklanki wody z cytryną. Muszę do tego wrócić
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:05   #23
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja lubiłam rozpoczynać swój dzień od szklanki wody z cytryną. Muszę do tego wrócić
ja tak poranki zaczynam przed @ i w trakcie czyli pora zaopatrzyć się w zapas cytryn
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:15   #24
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja lubiłam rozpoczynać swój dzień od szklanki wody z cytryną. Muszę do tego wrócić
Ja tak prawie codziennie robie chyba ze za pozno wstane i nie zdaze przed wyjsciem
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:40   #25
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

woda z cytryną ma jeszcze jedne plus - dostarczamy wit.C - czyt. poprawiamy odporność
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:39   #26
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

dzięki za rady zobaczę jak mi sie to pouklada dzis planuję sobie dlugii spacerek i moze cwiczenia Ewy "może" bo jakoś tak nie wiem czy mi się dziś coś chce czy nie heheh....
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:58   #27
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
dzięki za rady zobaczę jak mi sie to pouklada dzis planuję sobie dlugii spacerek i moze cwiczenia Ewy "może" bo jakoś tak nie wiem czy mi się dziś coś chce czy nie heheh....
nie ma za co
nie zobaczę, tylko uwierz, że możesz.
I mimo chwiejnego chcienia poćwicz z Ewką. Mnie się często nie chce dupska ruszyć, ale tylko od nas samych zależy czy osiągniemy postawione przed nami cele. Przy dużym leniu przypominam sobie jaka radocha pojawia się po skończonym treningu.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:47   #28
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

wróciłam właśnie z 2h spacerku ach dziewczyny świat jest piękny się dotleniłam

meryy masz racje czuję że dziś sie przemogę , tym bardziej ze od jutra wracam na praktyki do zakładu wiec nie wiem jak uda mi sie pogodzic zdrowe odżywiania, sport i pracę :?) mam nadzieje ze sie uda

mój dzień już dziś zaliczam do udanych

0 słodkiego 4 lekkie posilki kolacja: 1 grahamka z pomidorem, połowa serka wiejskiego z 2 łyżeczkami płatków owsianych i połowa duzego jogurtu a teraz popijam zielona herbatkę zostały mi tylko ćwiczenia i relaks przed jutrzejsza pracą
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:16   #29
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

Cytat:
Napisane przez Nightxx93 Pokaż wiadomość
wróciłam właśnie z 2h spacerku ach dziewczyny świat jest piękny się dotleniłam

meryy masz racje czuję że dziś sie przemogę , tym bardziej ze od jutra wracam na praktyki do zakładu wiec nie wiem jak uda mi sie pogodzic zdrowe odżywiania, sport i pracę :?) mam nadzieje ze sie uda

mój dzień już dziś zaliczam do udanych

0 słodkiego 4 lekkie posilki kolacja: 1 grahamka z pomidorem, połowa serka wiejskiego z 2 łyżeczkami płatków owsianych i połowa duzego jogurtu a teraz popijam zielona herbatkę zostały mi tylko ćwiczenia i relaks przed jutrzejsza pracą
widzę, że już więcej pozytywnego nastawienia i żeby było tak dalej.
Praktyki/pracę można pogodzić ze zdrowym stylem życia. Na początku zmian może być trudno, ale tak właściwie trzeba nauczyć się tych zdrowych nawyków.
5 posiłków - nie muszą być wielkie, ja jak nauczyłam się jeść śniadania w domu, to ułatwiłam sobie zadanie.
Rano śniadanie, w przerwie lunch-owej cosik łatwego, po pracy obiadek, podwieczorek to zwykle jakieś warzywo - ostatnio często pojawia się kalarepa, ale bywa też marchewka, albo owoce te które znajdę na straganie, kolacja zwykle kawałek chleba z jakimś białym serem i szklanka mleka.
Sport/ruszanie się - do pracy chodzę na piechotę w jedną stronę mam 30min. - najtrudniej było się zmobilizować, wygodnie się pupę wozi, owszem bywają dni gdy się nie chce, ale sposób mam i na lenia drobne, które mogłabym wydać na bilet wrzucam do skarbonki
a sport/treningi i inne - robię, to c sprawia mi przyjemność. I dla tego chce się częściej
ale nie jestem idealna - dalej walczę by w ciągu tygodnia kłaść się wcześniej spać, powinno się spać około 8 godzin. I czuję, że gdybym postarała zbliżyć się do ideału, to pewnie szybciej bym schudła i w ogóle. A, to dla tego, że wystarczy weekend i porządnie się wyśpię i już czuję się lżejsza, a o poranku brzuszek płaski.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

aa dzisiaj na kolacje mam lody - truskawkowe ;p

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

aa dzisiaj na kolacje mam lody - truskawkowe ;p
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:33   #30
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Dziewczyny do dzieła! cz.II - czyli jak schudnąć i nie zwariować

tak meryy dzis nastawienie już lepsze...też licze ze powoli to jakos pogodzę wszystko a przynajmniej sie postaram...w arzie czego dam sobie wycisk na weekend

ja do pracy jeżdze na rowerku o ile pogoda pozwala..to tak 15 min w jedną strone...choć jak nie będe miaal mozliwosci roweru to bedę próbowała piechotą chodzic --- piechotą to tak z 40-50 min mam..czyli fajny spacer

lody truskawkowe na kolacje też tak mozna
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 19:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.