Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 12:27   #1381
wiosenna_burza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
rozmiar 38 chcę wystawić na allegro za 269zł
O kurczę... no niestety 38 jest dla mnie zdecydowanie za małe (te co mam to 39). Przymierzałam, pięta nie lata stopa jest mega stabilna, ale duży paluch wystaje z przodu i wybrzusza skórkę a to już niedobrze...


Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Ja mam model Naloo http://emuaustralia.com.ua/images/ta...ooChestnut.jpg
niby te paski powinny trzymać nogę ale i tak pięta mi lata ale mi to nie przeszkadza tak żebym odesłała moje ciepłe butki Nie oddam ich za nic
Piękne z tymi paskami
wiosenna_burza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:46   #1382
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Mam taki model własnie chcę go sprzedać Tylko ze ja chciałam przyoszczędzić i kupiłam z polskiej firmy Inverno i jakość jest prawie identyczna jak Emu Austarila. Tylko Inverno ma dłuższe futerko i ten model tak ładnie już nie wygląda, jest dla mega wysokich i o szczupłych nogach lasek. Ja z moim średnim wzrostem czuję się w nich jak krasnal
ale fajnie wyglądasz i wcale nie krasnalowato
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 13:49   #1383
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wiosenna_burza Pokaż wiadomość
O kurczę... no niestety 38 jest dla mnie zdecydowanie za małe (te co mam to 39). Przymierzałam, pięta nie lata stopa jest mega stabilna, ale duży paluch wystaje z przodu i wybrzusza skórkę a to już niedobrze...

Piękne z tymi paskami
Paluch z przodu wystający to zło hehe
Dziękuję, ja lubię udziwnione Emu Zwykłe też mi się podobają. Najchętniej wzięłabym wszystkie modele

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
ale fajnie wyglądasz i wcale nie krasnalowato
Wiesz miałam je prawie cały rok w domu i się do nich nie przekonałam to i teraz się nie przekonam. Wolę odsprzedać chociaż na tym stracę finansowo to może komuś innemu ogrzeją stópki i nogi i będzie zadowolony z swojego wyglądu w nich, bo ja nie jestem.
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 15:58   #1384
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Aaaaaaaaaaa
Dziś był kurier u mnie, dzień przed przewidywanym czasem
Butki są piękne, ciepłe, milutkie, wygodne... Mają już pierwszy spacerek za sobą. Gdy macałam wystawowe stingery w sklepie stacjonarnym Emu futerko było szorstkie (zapewne wymacane przez tysiące osób...) i myślałam, że one już takie są. A tu dostałam mega milutkie futerko w środku aż mi szczena opadła Uwielbiam je! Od dziś nie wychodzę w niczym innym z domu (no, chyba że w butach do jazdy konnej na trening ; ))
I dzisiaj widziałam tyyyle już osób w Emu, bo pogoda w Krakowie nie za piękna... Albo raczej zaczęłam zwracać uwagę na to, co ludzie mają na nogach Z jakichś 6-7 osób w emó, żadna nie miała oryginalnych i wszystkie miały powykrzywiane pięty. Masakrycznie to wygląda. A jeszcze większa masakra bo sama tamten sezon poprzechodziłam w Auchanowskich emó haha Tak, wiem wstyd.
Załączam zdjęęęęcia i to na pewno nie są moje ostatnie Emu:
Z góry przepraszam za moje brudne lustro!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09962.jpg (47,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09956.jpg (42,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09961.jpg (47,3 KB, 90 załadowań)
__________________

Edytowane przez Paziolka
Czas edycji: 2012-10-24 o 15:59
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 16:11   #1385
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaa
Dziś był kurier u mnie, dzień przed przewidywanym czasem
Butki są piękne, ciepłe, milutkie, wygodne... Mają już pierwszy spacerek za sobą. Gdy macałam wystawowe stingery w sklepie stacjonarnym Emu futerko było szorstkie (zapewne wymacane przez tysiące osób...) i myślałam, że one już takie są. A tu dostałam mega milutkie futerko w środku aż mi szczena opadła Uwielbiam je! Od dziś nie wychodzę w niczym innym z domu (no, chyba że w butach do jazdy konnej na trening ; ))
I dzisiaj widziałam tyyyle już osób w Emu, bo pogoda w Krakowie nie za piękna... Albo raczej zaczęłam zwracać uwagę na to, co ludzie mają na nogach Z jakichś 6-7 osób w emó, żadna nie miała oryginalnych i wszystkie miały powykrzywiane pięty. Masakrycznie to wygląda. A jeszcze większa masakra bo sama tamten sezon poprzechodziłam w Auchanowskich emó haha Tak, wiem wstyd.
Załączam zdjęęęęcia i to na pewno nie są moje ostatnie Emu:
Z góry przepraszam za moje brudne lustro!

piękne !!
mam takie same ale juz po jednym dłuuugim sezonie

również juz zaczęłam chodzić w stingerach ale na bose stopy tak mi po prostu najwygodniej

byłam ostatnio w Stokrotce i zauważyłam "akcesoria do butów" znalazłam fajną rzecz a mianowicie "zapiętek" i pomyslałam (bo któraś z was pisała że szew na pięcie już obciera) że taka wkładka idealnie wyprofilowana na piętę bedzie dobrze sie nadawać do emu

niestety choroba uniemożliwa mi iść jeszcze raz i zobaczyć to cudo ale jak tak teraz myślę to przyda mi się do moich starych emu bronte chociażby abym czuła komfort przy spacerkach z pieskiem musze zrobić liste m.in: zapiętek i jakieś wkładki aby teraz nie niszczyć tak stingerów
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 16:28   #1386
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
piękne !!
mam takie same ale juz po jednym dłuuugim sezonie

również juz zaczęłam chodzić w stingerach ale na bose stopy tak mi po prostu najwygodniej

byłam ostatnio w Stokrotce i zauważyłam "akcesoria do butów" znalazłam fajną rzecz a mianowicie "zapiętek" i pomyslałam (bo któraś z was pisała że szew na pięcie już obciera) że taka wkładka idealnie wyprofilowana na piętę bedzie dobrze sie nadawać do emu

niestety choroba uniemożliwa mi iść jeszcze raz i zobaczyć to cudo ale jak tak teraz myślę to przyda mi się do moich starych emu bronte chociażby abym czuła komfort przy spacerkach z pieskiem musze zrobić liste m.in: zapiętek i jakieś wkładki aby teraz nie niszczyć tak stingerów
Hehe dzięki
I jak wyglądają po sezonie? Bardzo się niszczą? Ja zamierzam o moje dbać lepiej niż o siebie
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 17:51   #1387
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

nic sie z nimi nie dzialo poza tym ze te "metki" emu przy cholewce podczas wkładania naderwały sie i musialam przyszyc ale nic nie widac aby było tam majstrowane
wytarła sie troche wkladka (chodzilam w nich ok6mcy) od konca sierpnia (było zimno!!) az do marca chyba
uwielbiam emu i jestem z nich mega zadowolona jakis czas temu wyprałam je w pralce- tylko na tym zyskały!! futerko wewnątrz buta odżyło i stalo się takie puchowe jak nówki strasznie o nie dbałam ale później juz nie zwracalam na to większej uwagi żeby zachować je w jak najlepszym stanie -czytaj stanie czystości.. na początku pierwsze plamki bolą najbardziej

aaa i nie zapomnij !!!!!!!! jeśli wyjdziesz w nich na desz/śnieg - to po powrocie do domu nie przecieraj !! odstaw z dala od kaloryfera i poczekaj az same wyschną
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 18:12   #1388
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
nic sie z nimi nie dzialo poza tym ze te "metki" emu przy cholewce podczas wkładania naderwały sie i musialam przyszyc ale nic nie widac aby było tam majstrowane
wytarła sie troche wkladka (chodzilam w nich ok6mcy) od konca sierpnia (było zimno!!) az do marca chyba
uwielbiam emu i jestem z nich mega zadowolona jakis czas temu wyprałam je w pralce- tylko na tym zyskały!! futerko wewnątrz buta odżyło i stalo się takie puchowe jak nówki strasznie o nie dbałam ale później juz nie zwracalam na to większej uwagi żeby zachować je w jak najlepszym stanie -czytaj stanie czystości.. na początku pierwsze plamki bolą najbardziej

aaa i nie zapomnij !!!!!!!! jeśli wyjdziesz w nich na desz/śnieg - to po powrocie do domu nie przecieraj !! odstaw z dala od kaloryfera i poczekaj az same wyschną
Dzięki wielkie za pomoc! Ja wlasnie zauwazyłam, że jedna z tych "metek" jest trochę krzywo przyszyta :/ Z reszta pokaże w załącznikach.
W sumie to zauważyłam dopiero po pierwszym spacerze, ale teraz mi sie to strasznie rzuca w oczy A wymieniać nie bede, bo sie nie oplaca czegos takiego wymieniac i to jeszcze do niemiec :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emuu.jpg (31,3 KB, 53 załadowań)
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:50   #1389
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3


nie przejmuj sie tym!!
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 19:16   #1390
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za pomoc! Ja wlasnie zauwazyłam, że jedna z tych "metek" jest trochę krzywo przyszyta :/ Z reszta pokaże w załącznikach.
W sumie to zauważyłam dopiero po pierwszym spacerze, ale teraz mi sie to strasznie rzuca w oczy A wymieniać nie bede, bo sie nie oplaca czegos takiego wymieniac i to jeszcze do niemiec :p
nie przejmuj sie ta metka - chociaz wiem, ze ciezko. sama jestem taka baaardzo drobnostkowa. kazdy but jest indywidualnie robiony, maja prawo odstepowac od "maszynowej" produkcji. po prostu kazda para jest wyjatkowa . swoja droga, zauwazylam ze niektore buty z profilu sa bardziej przyplaszczone przy czubku obuwia, a niektore takie pagorkowate.. ciekawe od czego to zalezy.. moje niestety sa przyplaszczone i obawiam sie tego "palucha" .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 19:24   #1391
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
nie przejmuj sie ta metka - chociaz wiem, ze ciezko. sama jestem taka baaardzo drobnostkowa. kazdy but jest indywidualnie robiony, maja prawo odstepowac od "maszynowej" produkcji. po prostu kazda para jest wyjatkowa . swoja droga, zauwazylam ze niektore buty z profilu sa bardziej przyplaszczone przy czubku obuwia, a niektore takie pagorkowate.. ciekawe od czego to zalezy.. moje niestety sa przyplaszczone i obawiam sie tego "palucha" .
Postaram się tym nie przejmować, bo i tak są piękne
Muszę sobie zakupić tą piankę czyszczącą z Deichmanna. Zastanawiam się tylko, czy je impregnować.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 19:40   #1392
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

kusi mnie model prairie mushroom na amazonie
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 19:58   #1393
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

mogę zająć 5 minut na privie (pytanie dotyczy orginalności emu - jeśli któraś z Was potrafi poznać po zdjęciach.. )?
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:02   #1394
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
mogę zająć 5 minut na privie (pytanie dotyczy orginalności emu - jeśli któraś z Was potrafi poznać po zdjęciach.. )?
wrzucaj na forum, od tego jesteśmy
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:05   #1395
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

z czystej ciekawości zastanawiam się nad orginalnością tych butów (chodzi głównie o to, z jakiego sklepu zostały 'ściągnięte' )

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=20
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:10   #1396
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
z czystej ciekawości zastanawiam się nad orginalnością tych butów (chodzi głównie o to, z jakiego sklepu zostały 'ściągnięte' )

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=20
to akurat Ugg'sy a raczej ich podróby
dokładnie musiałabyś spytać na wątku o Ugg bo ja tam licho co się na nich znam (Emu/Ugg - dwie rózne firmy)
z tego co mi wiadomo to oryginalne UGG mają inną czcionkę na metce
no i na pierwszy rzut oka widać że to nie kożuch owcy
chyba że jam głupia i się mylę

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-24 o 20:13
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:16   #1397
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość

byłam ostatnio w Stokrotce i zauważyłam "akcesoria do butów" znalazłam fajną rzecz a mianowicie "zapiętek" i pomyslałam (bo któraś z was pisała że szew na pięcie już obciera) że taka wkładka idealnie wyprofilowana na piętę bedzie dobrze sie nadawać do emu

niestety choroba uniemożliwa mi iść jeszcze raz i zobaczyć to cudo ale jak tak teraz myślę to przyda mi się do moich starych emu bronte chociażby abym czuła komfort przy spacerkach z pieskiem musze zrobić liste m.in: zapiętek i jakieś wkładki aby teraz nie niszczyć tak stingerów
Jako żywo zainteresował mnie temat stokrotkowego zapiętka. Ktoś jeszcze widział lub macał? To jest samoprzylepne?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:22   #1398
kinnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaa
Dziś był kurier u mnie, dzień przed przewidywanym czasem
Butki są piękne, ciepłe, milutkie, wygodne... Mają już pierwszy spacerek za sobą. Gdy macałam wystawowe stingery w sklepie stacjonarnym Emu futerko było szorstkie (zapewne wymacane przez tysiące osób...) i myślałam, że one już takie są. A tu dostałam mega milutkie futerko w środku aż mi szczena opadła Uwielbiam je! Od dziś nie wychodzę w niczym innym z domu (no, chyba że w butach do jazdy konnej na trening ; ))
I dzisiaj widziałam tyyyle już osób w Emu, bo pogoda w Krakowie nie za piękna... Albo raczej zaczęłam zwracać uwagę na to, co ludzie mają na nogach Z jakichś 6-7 osób w emó, żadna nie miała oryginalnych i wszystkie miały powykrzywiane pięty. Masakrycznie to wygląda. A jeszcze większa masakra bo sama tamten sezon poprzechodziłam w Auchanowskich emó haha Tak, wiem wstyd.
Załączam zdjęęęęcia i to na pewno nie są moje ostatnie Emu:
Z góry przepraszam za moje brudne lustro!
cudowne!! zazdraszczam ja zastanawiałam się mocna nad ukala, ale teraz jednak skłaniam sie bardziej w strone stingerow. ale tak mysle czy kupowac na pewno czy nie.. zawsze jestem troszke sknerus kiedy mam jakis wiekszy wydatek, dlugo sie zastanawiam i tak sie zastanawiam a promocja na amazonie sie konczy dzis hmmmm... ale zima jeszcze nie nadeszla, wiec mam czas na zastanawianie sie
kinnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:26   #1399
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
to akurat Ugg'sy a raczej ich podróby
dokładnie musiałabyś spytać na wątku o Ugg bo ja tam licho co się na nich znam (Emu/Ugg - dwie rózne firmy)
z tego co mi wiadomo to oryginalne UGG mają inną czcionkę na metce
no i na pierwszy rzut oka widać że to nie kożuch owcy
chyba że jam głupia i się mylę
głupia ja, pomyliłam eh, a ludzie dają się nabrać na takie ekstra promocje..
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 20:30   #1400
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
to akurat Ugg'sy a raczej ich podróby
dokładnie musiałabyś spytać na wątku o Ugg bo ja tam licho co się na nich znam (Emu/Ugg - dwie rózne firmy)
z tego co mi wiadomo to oryginalne UGG mają inną czcionkę na metce
no i na pierwszy rzut oka widać że to nie kożuch owcy
chyba że jam głupia i się mylę
Właśnie czcionka na metce się zgadza - porównałam z oryginalną i jest taka sama. Ale to futro rzeczywiście jakieś takie dziwne...
PS: O sklepie 66 procent było już dużo na innym portalu i dziewczyny ostrzegały przed podróbkami sprzedawanymi w tym sklepie Ale lepiej zapytaj w wątku o UGG'ach
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:44   #1401
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaa
Dziś był kurier u mnie, dzień przed przewidywanym czasem
Butki są piękne, ciepłe, milutkie, wygodne... Mają już pierwszy spacerek za sobą. Gdy macałam wystawowe stingery w sklepie stacjonarnym Emu futerko było szorstkie (zapewne wymacane przez tysiące osób...) i myślałam, że one już takie są. A tu dostałam mega milutkie futerko w środku aż mi szczena opadła Uwielbiam je! Od dziś nie wychodzę w niczym innym z domu (no, chyba że w butach do jazdy konnej na trening ; ))
I dzisiaj widziałam tyyyle już osób w Emu, bo pogoda w Krakowie nie za piękna... Albo raczej zaczęłam zwracać uwagę na to, co ludzie mają na nogach Z jakichś 6-7 osób w emó, żadna nie miała oryginalnych i wszystkie miały powykrzywiane pięty. Masakrycznie to wygląda. A jeszcze większa masakra bo sama tamten sezon poprzechodziłam w Auchanowskich emó haha Tak, wiem wstyd.
Załączam zdjęęęęcia i to na pewno nie są moje ostatnie Emu:
Z góry przepraszam za moje brudne lustro!
witaj w klubie szczęśliwych posiadaczek emu
nie było Ci zimno w tych z Auchan? też je kiedyś kupiłam i były potwornie cienkie, nawet wieczorami w taką pogodę jak teraz było mi w nich zimno, wiatr zawiał i od razu to zimne powietrze miałam w bucie, brr
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:54   #1402
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
witaj w klubie szczęśliwych posiadaczek emu
nie było Ci zimno w tych z Auchan? też je kiedyś kupiłam i były potwornie cienkie, nawet wieczorami w taką pogodę jak teraz było mi w nich zimno, wiatr zawiał i od razu to zimne powietrze miałam w bucie, brr
ja w zimie ubieram takie grube skarpety które same w sobie mi ocieplały nogi w sumie jakoś przeżyłam poprzednią niezbyt śnieżną zimę, tylko masakra była z tym że mi przemakały. a teraz mam emu i jest luksus

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kinnia Pokaż wiadomość
cudowne!! zazdraszczam ja zastanawiałam się mocna nad ukala, ale teraz jednak skłaniam sie bardziej w strone stingerow. ale tak mysle czy kupowac na pewno czy nie.. zawsze jestem troszke sknerus kiedy mam jakis wiekszy wydatek, dlugo sie zastanawiam i tak sie zastanawiam a promocja na amazonie sie konczy dzis hmmmm... ale zima jeszcze nie nadeszla, wiec mam czas na zastanawianie sie
no, sa tak swietne ze az szkoda mi ich było dzisiaj na spacer z psem ubrać ja bym na Twoim miejscu trochę dozbierała kasy i kupiła stingery bo wartoo
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 23:10   #1403
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, myślę bardzo intensywnie nad kupnem emu jednak nie mogę pozwolić sobie na wydatek rzędu 800 zł + dlatego biorę pod uwagę ukala. Jestem z Warszawy, znalazłam takiego sprzedawcę na all. http://allegro.pl/buty-ukala-by-emu-...705619857.html - tu link do konkretnej aukcji. Macie może jakieś informacje o nim? Któraś kupowała? Mam rozmiar stopy 41/42 i boję się brać w ciemno, bo moje stopy są bardzo szczupłe i w większości butach latają
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 23:34   #1404
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślę bardzo intensywnie nad kupnem emu jednak nie mogę pozwolić sobie na wydatek rzędu 800 zł + dlatego biorę pod uwagę ukala. Jestem z Warszawy, znalazłam takiego sprzedawcę na all. http://allegro.pl/buty-ukala-by-emu-...705619857.html - tu link do konkretnej aukcji. Macie może jakieś informacje o nim? Któraś kupowała? Mam rozmiar stopy 41/42 i boję się brać w ciemno, bo moje stopy są bardzo szczupłe i w większości butach latają
Wcale nie musisz wydawac 800zl, aby kupic Emu
Za cene Ukali mozesz wypolowac na amazon.co.uk Stingery, gdy sa promocje i znizki np. 20%. Ja za 380zl dopadlam Stinger Lo i jestem od dzis ich szczesliwa posiadaczka Z tego co wiem, to emu bronte/wool bierze sie rozmiar mniejsze, bo futerko i tak sie ubija, a ukala to to samo co wool. Stingery trzeba brac natomiast w swoim rozmiarze,bo sie futro az tak nie ubija. Ja tez mam szczuple stopy, ale to futerko sie fajnie dopasowywuje i otula mą stopę
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 06:42   #1405
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

czesc dziewczyny ja co prawda kupilam uggi ale mam nadzieje ze mimo wszytsko mi pomozecie chcialam zapytac o ta szczoteczke do zamszu,bo czytalam ze oprocz mycia,impregnacji wazne jest regularlnie szczotkowanie i ze sama szczotka mozna tez wyczyscic buciki.nigdy takiego cuda nie uzywalam i wczoraj pare razy przeciagnelam po moich nowych butach i nie spodziewalam ze ona az tak mocno drapie-az ten zamasz sie troche zdrapywal,mimo ze delikatnie czesalam... :/ czy tak ma byc? Zeby po ktoryms tam czaseaniu lyse buty mi nie zostaly
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 07:11   #1406
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja co prawda kupilam uggi ale mam nadzieje ze mimo wszytsko mi pomozecie chcialam zapytac o ta szczoteczke do zamszu,bo czytalam ze oprocz mycia,impregnacji wazne jest regularlnie szczotkowanie i ze sama szczotka mozna tez wyczyscic buciki.nigdy takiego cuda nie uzywalam i wczoraj pare razy przeciagnelam po moich nowych butach i nie spodziewalam ze ona az tak mocno drapie-az ten zamasz sie troche zdrapywal,mimo ze delikatnie czesalam... :/ czy tak ma byc? Zeby po ktoryms tam czaseaniu lyse buty mi nie zostaly
Uważaj i nie czasz za mocno i koniecznie tylko miękką stroną (jeśli masz szczoteczkę dwustronną). Zamiast regularnego, polecam czesanie w miarę potrzeby. Sama nabawiłam się łysego placka przy zbyt gorliwej pielęgnacji mojej pierwszej pary. Na szczęście są czarne i tego nie widać.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 07:36   #1407
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

link do allegro oraz spam sklepu z obuwiem - ban

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-10-25 o 10:03
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 11:41   #1408
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
ja w zimie ubieram takie grube skarpety które same w sobie mi ocieplały nogi w sumie jakoś przeżyłam poprzednią niezbyt śnieżną zimę, tylko masakra była z tym że mi przemakały. a teraz mam emu i jest luksus

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



no, sa tak swietne ze az szkoda mi ich było dzisiaj na spacer z psem ubrać ja bym na Twoim miejscu trochę dozbierała kasy i kupiła stingery bo wartoo
na spacer z psem też bym się bała, bo jeszcze zależy od rasy, ale jak miałam kiedyś owczarki niemieckie, to jakby mi taki nadepnął obłoconą łapą na buta to niezły byłby ślad
ale na szczęście tak jak pisałam to tylko buty drogie, to fakt, ale trzeba się liczyć z takimi rzeczami... ja moje doprowadziłam już do takiego stanu, że nie jest mi wstyd w nich wychodzić tylko raczej zakupię jeszcze impregnat, bo to czyszczenie pewnie się go pozbyło

a to jakie skarpetki nosisz, że tak Ci w nich ciepło? jakieś specjalne, czy po prostu przy okazji masz dobre krążenie? Bo ja czasem zakładając zwykłe oficerki marznę okropnie pomimo 2-3par skarpetek...

Cytat:
Napisane przez kasikbc Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja co prawda kupilam uggi ale mam nadzieje ze mimo wszytsko mi pomozecie chcialam zapytac o ta szczoteczke do zamszu,bo czytalam ze oprocz mycia,impregnacji wazne jest regularlnie szczotkowanie i ze sama szczotka mozna tez wyczyscic buciki.nigdy takiego cuda nie uzywalam i wczoraj pare razy przeciagnelam po moich nowych butach i nie spodziewalam ze ona az tak mocno drapie-az ten zamasz sie troche zdrapywal,mimo ze delikatnie czesalam... :/ czy tak ma byc? Zeby po ktoryms tam czaseaniu lyse buty mi nie zostaly
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Uważaj i nie czasz za mocno i koniecznie tylko miękką stroną (jeśli masz szczoteczkę dwustronną). Zamiast regularnego, polecam czesanie w miarę potrzeby. Sama nabawiłam się łysego placka przy zbyt gorliwej pielęgnacji mojej pierwszej pary. Na szczęście są czarne i tego nie widać.
serio szczotka może takie coś wyrządzić? ja czasem czyszczę tą szczoteczką, czasem mocniej dociskałam, ale nic się na szczęście nie stało
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 11:49   #1409
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość



serio szczotka może takie coś wyrządzić? ja czasem czyszczę tą szczoteczką, czasem mocniej dociskałam, ale nic się na szczęście nie stało
No.. kiedyś bardzo gorliwie chciałam doczyścić pewną plamkę i mi się skórka wytarła, więc zalecałabym delikatność.

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2012-10-25 o 11:52
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 12:21   #1410
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dzięki za odp
nie dociskałam zbytnio, ale już raczej nie będą tą stronę szurać
ja mam tą szczotkę oryginalną, która z jednej strony ma gumkę, a z drugiej włoski ale takie właśnie twarde.
dlatego kupiłam sobie drugą z bamy która ma z jednej te twarde włosie a z drugiej miękkie krótsze gumowe, jeszcze nie próbowałam (bo bucki się impregnują ale myślę że teraz tym mięciutkim można śmiało będzie czesać
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.