Chamstwo na Literakach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 13:36   #31
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Chamstwo na Literakach

pamiętam jedną sytuację z literaków właśnie - kiedyś przedłużyłam wyraz "uśpili" do "uśpiliby". gość sprawdził, było w słowniku i co usłyszałam?

uśpiliby?! co za wieś!? twój stary to sołtys!

__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:32   #32
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Chamstwo na Literakach

A mnie to już kompletnie olewają
Przerywają grę i odchodzą
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:58   #33
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Zmienia się kolor czcionki- ktoś przełącza okienka przeglądarki albo włącza inny program; kiedy nick jest na szaro- osoba 'robi' coś poza okienkiem z grą
gram już od dłuższego czasu a wcześniej nie zwróciłam na to uwagi.Sama grając w literaki mam często otwarte inne okna i gdy przeciwnik układa słowo to np.czytam w tym czasie forum .I pewnie też tak migam .... hmm,następnym razem zwrócę na to uwagę
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:59   #34
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Chamstwo na Literakach

Lubię pograć raz na ruski rok w literaki Ale tylko ze znajomymi raczej, wątek tłumaczy dlaczego, za dużo idiotów na kurniku ;P
Swoją drogą, nie wiedziałam, że jest jakiś specjalny słownik do literaków, teraz wiem czemu tak często przegrywałam
Po co w ogóle ten słownik, przecież to już nie jest zabawa, eh.

Kalambury też lubię Oczywiście stół prywatny ;P
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:30   #35
azi303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: Chamstwo na Literakach

Na kurniku chamstwo jest niestety bardzo często spotykane. W literaki rzadko gram, ale bardzo lubię w netopol. Teraz już nie wchodzę na kurnik prawie wcale. Zdarzyła mi się kiedyś sytuacja, że nie chciałam z kimś handlować, ponieważ dawał po prostu śmieszne propozycje, a na moje nie chciał się zgodzić. Zaczął mnie wyzywać, a potem zawiadomił admina, że ja nie potrafię się zachować (?) i nie znam zasad gry. Przyszedł admin i dał mi upomnienie, mimo tłumaczenia, że to przeciwnik mnie wyzywał itp.
Było jeszcze parę incydentów z takimi osobami. Nicku nie pamiętam, bo było to dość dawno.
azi303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:21   #36
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Chamstwo na Literakach

Ja w literaki nie gram, zazwyczaj w 1000, makao albo kości i nie zauważyłam tam jakiegoś szczególnego chamstwa. Oczywiście zdarza się, ale sporadycznie.
W końcu nigdy nie wiesz kto się po drugiej stronie monitora.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:31   #37
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Chamstwo na Literakach

Ja wlasnie gralam turniej oficjalny w chinczyka i byla tam jedna osoba ktora na kazdy stol wchodzila z opoznieniem i potem w czasie gry uciekala. Po sekundzie wracala do pokoju z turniejem ale na stol nie weszla. Dopiero jak bylo 10 sekund do konca czasu jaki miala na powrot to laskawie wchodzila i grala... I tak ponad 100 osob siedzialo i czekalo bo jeden troll ( a raczej trollica) postanowila byc zlosliwa. I oczywiscie prywatne rozmowy i wiadomosci poblokowane.
Czy ktoras z Was moze mi powiedziec jak nazywa sie admin i gdzie go w ogole szukac? Bo wlasnie szukalam jakiejs opcji zeby ja zglosic i nie znalazlam a w takich przypadkach naprawde by sie przydalo dac takiej nauczke
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 18:35   #38
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chamstwo na Literakach

Literaków nie lubię,bo zawsze dochodzę do wniosku,że chyba mam za ubogie słownictwo ponieważ większość słów,bym z chęcią sprawdziła

Popieram,że na makao jest fajnie,ale ja nałogowo gram w kanastę i tam czasami dzieją się sceny dantejskie Przykładowo-gra 2 pary po 2 osoby, rzucę jaką kartę i mój partner zaczyna mnie wyzywać jaką ja kartę rzuciłam,że jestem debil,że nie umiem grać i mam iść do pokoi nierankingowych Jeżeli są karty zakryte to skąd ja mam wiedzieć kto co ma Albo ostatnio jeden pan z Hiszpanii mi napisał po przegranej,że on nie lubi grać z Polakami,bo Polacy zawsze robią zasadzki ...

I jeszcze mi się coś przypomniało Kwestie językowe. Wiele osób z zagranicy-głównie zauważyłam taką tendencję u Holendrów i Niemców, podpowiada sobie jakie ma karty i czego nie rzucać myśląc,że współtowarzysze gry nie wiedzą co oni piszą ... Gra to gra,a nie kombinatorstwo ...


Czasami się zastanawiam po co ludzie tam przychodzą? Ja przychodzę pograć. Wygram ok, przegram-to są tylko karty,a ludzie się zachowują jakby im się świat zawalił ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2010-10-11 o 18:37
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 19:23   #39
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez Wiankowa Pokaż wiadomość
Mnie przeokropnie denerwują migający - gram uczciwie i nie patrzę do słownika - czasem słowa, które przeciwnik podaje wydają się z kosmosu i gdy ich nie znam - sprawdzam. Natomiast gdy ja ułożę jakieś dziwne słowo, którego np. nie ma w słowniku, albo zrobię literówkę - i gość nie sprawdzi i wypomina mi to od razu ląduje na czarną listę - po co mam się denerwować - ma możliwość sprawdzenia i już. Tak samo dzieje się z uciekinierami - wiadomo, że może się to zdarzyć, ale przegrywający - uciekający - to jest podejrzane co najmniej
Cholera, mnie się zdarza zwiewać, no ale co mam zrobić, gdy mi dziecko zaczyna płakać? a niestety nie zawsze mam czas na pisanie: przepraszam, muszę odejść, dziecko domaga się uwagi

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Ja też migam ale nie sprawdzam słów tylko po prostu... siedzę sobie na wizażu i jak ktoś myśli nad słowem to ja przeglądam wątki. Ale staram sie tak często nie migać żeby ktoś nie myślał że oszukuje ;p
Ja też

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość


Czasami się zastanawiam po co ludzie tam przychodzą? Ja przychodzę pograć. Wygram ok, przegram-to są tylko karty,a ludzie się zachowują jakby im się świat zawalił ...
Dokładnie Zabawa, a nie życiowe partie...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 19:38   #40
Wiankowa
Raczkowanie
 
Avatar Wiankowa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 407
GG do Wiankowa
Dot.: Chamstwo na Literakach

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;22613156]Cholera, mnie się zdarza zwiewać, no ale co mam zrobić, gdy mi dziecko zaczyna płakać? a niestety nie zawsze mam czas na pisanie: przepraszam, muszę odejść, dziecko domaga się uwagi



Ja też



Dokładnie Zabawa, a nie życiowe partie...[/QUOTE]
To nie tak, że każdy ląduje na czarnej liście - składa się na to parę rzeczy.
Ale zazwyczaj trafiam na 'karierowiczów', dla których ranking jest najważniejszy - a to nie o to chyba chodzi w zabawie?
Gdybyśmy jeszcze grali o pieniądze to może
Ale tak - szkoda zachodu i nerwów
Strzelę sobie zaraz partyjkę
Wiankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 07:45   #41
Zniemiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Chamstwo na Literakach

http://www.youtube.com/watch?v=67z9h_YFOzk
Zniemiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 08:13   #42
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Chamstwo na Literakach

Ja również spotykałam się z debilami na warcabach
a teksty takie - twoja matka to .....i tu leciały obelgi.
Wiele jest frustratów , idiotów w niecie, gdzieś te gamonie muszą się wygadać na swoim poziomie intelektualnym olewałam ich, co jeszcze bardziej ich wkurzało. Teraz gdy gram wyłączam tą opcję , to okienko gdzie się rozmawia i mam z tym spokój. Pewnie nadal niektórzy tam wylewają żale, ale ja nie sprawdzam tego.
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 10:19   #43
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Chamstwo na Literakach

Właśnie z tego samego powodu przestałam grać w literaki, a bardzo lubiłam. Teraz zdarza mi się sporadycznie, raczej już z kimś znajomym. Wolę się nie denerwować i zagrać z facetem przy stole w scrabble
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 13:05   #44
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Chamstwo na Literakach

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 14:11   #45
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Chamstwo na Literakach

A ja zaczęłam ostatnio znowu grać i zauważyłam, że jakoś uspokoili się ci ludzie. Może przez to, że gram teraz z takimi z wyższym rankingiem, to tacy się chyba grą zajmują, a nie wyzwiskami.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:14   #46
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Chamstwo na Literakach

Mam wrażenie, że tylko opcja "ignoruj" ratuje mnie przed burakami na kurniku
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:44   #47
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Chamstwo na Literakach

Uwielbiam literaki gram sobie czasami z TŻtem i układamy zarówno wyrazy poprawne jak i dla wprowadzenia humoru jakieś wyrazy w obcych językach, z błędami itp

Z nieznajomymi kiedyś grywałam w gry karciane i nie spotkałam się z niemiłymi komentarzami. Kiedyś tylko ludzie się denerwowali jak miałam problemy z netem i działał mi tak wolno że mój ruch był rejestrowany po dłuższej chwili
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:38   #48
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Chamstwo na Literakach

Uwielbiam grac w literaki, ale tez czesto sie wkurzam.
Wkurza mnie, gdy ktos sie nie wita-banal ale jednak przyzwyczailam sie do tego, ze wchodzac na stol robie to.
Wkurza mnie, jak ktos miga i po prostu wtedy pytam czy tak sobie miga, czy gra ze slownikiem. Generalnie nikt nigdy nie musi czekac dlugo na moj ruch, wiec raczej wiadomo kiedy sprawdza slowa.
No i gram tylko na 5 albo 7 minut, wtedy nie ma czasu na siedzenie na gg albo przegladanie innych stron.
Ogolnie niezbyt czesto spotykam sie z chamstwem, ale jakis czas temu zauwazylam cos innego. Gdy siedze w pokoju, a nie jestem aktualnie przy zadnym stole czesto na prywatnym czacie erotomaniacy zaczynaja swoje podboje To jakies chore, najczesciej sa to osoby z zerowa albo znikoma iloscia rozegranych partii. Uswiadomcie mnie, jaki jest sens zakladania konta na portalu do grania i zagadywania w taki sposob? Naprawde nie moga sobie pojsc na jakis chat?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2013-02-17 o 13:39
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:49   #49
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
kiedyś w literaki grałam dużo teraz właśnie przestałam bo co to za zabawa jak się korzysta ze słowników i takich właśnie programów układających wyrazy. Już mnie niestety ta gra nie cieszy jak kiedys.
o kurcze. Nie wiedziałam, że są programy do układania wyrazów. Ale to wyjasniałoby jedną moją grę ze strasznym chamem Nie wierzę, że znał takie wyrazy. Praktycznie za każdym razem chciało się kliknąć sprawdzenie. Oczywiscie przegrywałam dosć zancznie. Non stop mi pisał, żebym się poddała i nie robiła sobie wstydu, wyzywał od cieniasów, pisał mi jakies złosliwe teksty jak była moja kolejka
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 13:52   #50
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Chamstwo na Literakach

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:16   #51
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Chamstwo na Literakach

To kiedy wizażowy turniej w literaki??
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:30   #52
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Chamstwo na Literakach

Odnośnie witania się- w porządku, też staram się to robić, ale działa mi na nerwy słowo "cze". To już tak ciężko napisać po ludzku, zwłaszcza że gram głównie w literaki, czyli grę, że tak powiem, opartą na języku polskim?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:19   #53
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Chamstwo na Literakach

Też uwielbiam literaki ale najczęściej gram z kimś znajomym, żeby właśnie uniknąć ludzi obrzucających obelgami albo uciekających kiedy przegrywają... Chociaż najfajniej gra się w prawdziwe scrable, wtedy jest pewność że nikt nie siedzi ze słownikiem czy programem do układania słów
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."

Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:21   #54
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Chamstwo na Literakach

Do mnie napisał ktoś "Ty ciulu" jak wygrałam wczoraj
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:33   #55
beatrizze
Przyczajenie
 
Avatar beatrizze
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do beatrizze
Dot.: Chamstwo na Literakach

Pamiętam jak zaczynałam grać rok 2008 - wszyscy posądzali się o granie programem. Nie miałam pojęcia o co chodzi, owszem znałam słownik sjp. Polecam nauczyć się przede wszystkim 2 i 3-literówek, szczególnie <1650 często ktoś wymyśla jakieś dziwne skróty. Gra najlepsza jaką w życiu miałam okazję wypróbować. Chamstwo jednak jest rzeczywiście ogromne. Staram się migać tylko kiedy czyjś ruch, tak mam, że nie umiem robić jednej rzeczy. Słyszę wtedy ty taka i owaka słownik, chołota itd itp. a najlepsze są pretensje za użycie złego słowa - wczorajsza sytuacja, wstawiłam ORAJ a tu pojazd "wyszedłem po herbatkę a ty tu tak zagrywasz, okej to będzie jazda"

Pozdrawiam damawdresie aktualnie 2160

Edytowane przez beatrizze
Czas edycji: 2014-12-20 o 16:23
beatrizze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 20:48   #56
Tequila222
Raczkowanie
 
Avatar Tequila222
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Chamstwo na Literakach

Odkopuję wątek Zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat gry w 2020 roku Czy wg Was nadal panuje chamstwo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tequila222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 23:56   #57
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chamstwo na Literakach

Cytat:
Napisane przez Tequila222 Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek Zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat gry w 2020 roku Czy wg Was nadal panuje chamstwo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heja. Czasem ktoś ucieknie jak przegrywa tyle moich obserwacji z 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 13:41   #58
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Chamstwo na Literakach

Gram i się nie spotykam ostatnimi czasy z jakimś większym chamstwem. Może dlatego, że teraz kurnik bardziej pilnuje, żeby nie bluzgać.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 14:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.