Pogaduchy leworęcznych. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 17:16   #61
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Zawsze mialam kompleksy z powodu bycia leworęczną uczennica. Moj zeszyt wygladal okropnie- zawsze ręką niechcacy rozcieralam to co napisalam. Przez to mialam obnizona ocene, poza tym moje pismo jest tak tragiczne ze niektorzy mysla ze to pismo trzecioklasisty
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:56   #62
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Moja oburęczność zawsze dziwiła nauczycieli
Gdy zmieniałam sobie ręce jak mi jedna ścierpła
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:11   #63
Diana95
Przyczajenie
 
Avatar Diana95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Również jestem leworęczna i u mnie tak samo zawsze jest zdziwienie to ty jesteś leworęczna ? ! No ale idzie przywyknac. Najgorsze jest pisanie w zeszycie z twardą okładką ... -.-
Diana95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:06   #64
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez Diana95 Pokaż wiadomość
Również jestem leworęczna i u mnie tak samo zawsze jest zdziwienie to ty jesteś leworęczna ? ! No ale idzie przywyknac. Najgorsze jest pisanie w zeszycie z twardą okładką ... -.-
Z twardą okładką nie mam problemu, ale ze "sprężynką" już tak. jak mi się zdarzy kupić w akcji na-szybko-jakikolwiek-bo-nie-mam-w-czym-pisać, to prawe kartki zapisuję zostawiając absurdalnie wielki lewy margines. A moje pismo jest lekarskie. Przysłowiowo paskudne, najczęściej nie domykam liter, wyciągam kreseczki (ó wygląda jak б) i stawiam za dużo "laseczek" przy m, w itp. Czasami jak rzucę notatki i nie przeczytam zanim zapomnę o co chodziło to potem się zdarza że się nie doczytuję. Piszę sobie na marginesie prawdopodobne słowo parę razy i porównuję czy podobnie wygląda
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 12:14   #65
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez myslenieszkodzi Pokaż wiadomość
(...)
Ach, sztućce. No ok, mam problem z krojeniem, bo trzymam nóż w prawej dłoni (baj de łej - czy ktoś się kiedyś natknął na nietępy nóż w pizzerii? dramat, czuję się tam jak kaleka, przesuwając pizzę po całym talerzu, nie mogąc odkroić nawet kawałeczka)

Właściwie jedyną rzeczą, która mnie wkurza w związku z leworęcznością, to pytania w stylu "Jak możesz pisać pod takim kątem?". Wszystkie dziewczyny wiecie, że trzymając kartkę prosto zasłaniamy sobie to, co właśnie piszemy, pewnie większość z was przekrzywia kartkę.
A że czasem wygląda to tak, że dłoń bardziej przesuwa się w pionie niż w poziomie, to nadal się to mieści w mojej leworęcznej normie.
Oj tak z nożami w restauracjach jest zawsze problem, no po prostu nie potrafię nimi kroić i przyznaje, że zdarza mi się zrezygnować z jakiegoś dania ponieważ będzie trzeba je pokroić i myślę tylko o tym, żeby kroić i zero przyjemności z jedzenia w domu mam swoje noże i inne 'lewe' przedmioty.

Co do pisania pod kątem to zawsze wszyscy dziwią się jak trzymam zeszyt prawie w poziomie i piszę prosto
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 22:09   #66
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Z twardą okładką nie mam problemu, ale ze "sprężynką" już tak. jak mi się zdarzy kupić w akcji na-szybko-jakikolwiek-bo-nie-mam-w-czym-pisać, to prawe kartki zapisuję zostawiając absurdalnie wielki lewy margines. A moje pismo jest lekarskie. Przysłowiowo paskudne, najczęściej nie domykam liter, wyciągam kreseczki (ó wygląda jak б) i stawiam za dużo "laseczek" przy m, w itp. Czasami jak rzucę notatki i nie przeczytam zanim zapomnę o co chodziło to potem się zdarza że się nie doczytuję. Piszę sobie na marginesie prawdopodobne słowo parę razy i porównuję czy podobnie wygląda
N I E N A W I D Z Ę zeszytów ze 'sprężynką'! To jest to, co każda leworęczna osoba powinna omijać szerokim, bardzo szerokim łukiem! Nie ma jak tego ułożyć, żeby było dobrze, dlatego zawsze kombinowałam, jak miałam taki zeszyt...
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:41   #67
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Up
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 01:56   #68
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Leworęczny wita Leworęcznych

Ja w sumie nie miałem dziwnych sytuacji, poza tym że do dziś ludzie widząc, że piszę lewą ręką dziwią się i mówią zawsze "ooo jesteś leworęczny?" (irytuje mnie to pytanie, zwłaszcza że jest zadawane jak akurat coś podpisuje, piszę itp). Natomiast większość czynności wykonuję prawą ręką.
Uważam, że wszyscy leworęczni, to sympatyczne osobniki
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:22   #69
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
Moja oburęczność zawsze dziwiła nauczycieli
Gdy zmieniałam sobie ręce jak mi jedna ścierpła
dkąd ja to znam
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:34   #70
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Dexo, to bardzo sympatyczne, że tak uważasz
Ja właśnie prawej ręki nie mam jakoś szczególnie sprawnej, mogę nią trzymać kubek z herbatą albo coś ale jakichś bardzo precyzyjnych czynności
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm

Edytowane przez _Matilde_
Czas edycji: 2011-04-04 o 11:36
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:37   #71
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Tak a ja lewą tylko piszę...no..a większość czynności, wykonuje jednak prawą ręką - otwieram drzwi prawą, nożyczki trzymam prawą, kubek itp.
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 13:29   #72
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez Dexo Pokaż wiadomość
Leworęczny wita Leworęcznych

Ja w sumie nie miałem dziwnych sytuacji, poza tym że do dziś ludzie widząc, że piszę lewą ręką dziwią się i mówią zawsze "ooo jesteś leworęczny?" (irytuje mnie to pytanie, zwłaszcza że jest zadawane jak akurat coś podpisuje, piszę itp). Natomiast większość czynności wykonuję prawą ręką.
Uważam, że wszyscy leworęczni, to sympatyczne osobniki
Witaj Dexo!
Ja niestety nie mam aż tak wyćwiczonej prawej ręki. Jakieś podstawowe czynności zrobię, jednak wolę lewą ręką robić wiele rzeczy, jest mi wygodniej Przy okazji jesteś jak mój kolega, on też pisze lewą, a reszta prawą, nawet sam chce siebie przestawić na prawą rękę, żeby wszystko było po jednej stronie. Według mnie to takie przestawianie siebie na siłę. Skoro naszemu mózgowi jest wygodniej pisać lewą, a robić wszystko inne prawą, to po co to zmieniać? Coś jak z homoseksualizmem, niektórzy na siłę starają się być heteroseksualni, a to jest w naszej głowie i ciężko jest to zmienić. Takie jest tylko moje zdanie

No i mnie też irytuje pytanie "Jesteś leworęczna?!" jakbym nie wiem co złego robiła

Edytowane przez bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Czas edycji: 2011-04-04 o 13:35
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:14   #73
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Noo niestety, żyjemy w XXI wieku, a wiele osób reaguje na leworęcznych jakbysmy byli, jakimiś diabłami wcielonymi
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:23   #74
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez Dexo Pokaż wiadomość
Noo niestety, żyjemy w XXI wieku, a wiele osób reaguje na leworęcznych jakbysmy byli, jakimiś diabłami wcielonymi
Przecież jesteśmy diabłami, piszemy gorszą stroną. Obawiam się, że tylko egzorcysta tutaj pomoże
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:35   #75
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Hehehe mnie już nawet egzorcyzmy nie pomogą jestem diabelsko przesiąknięty demonizmem dlatego piszę lewą, lepszą stroną
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:28   #76
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez Dexo Pokaż wiadomość
Hehehe mnie już nawet egzorcyzmy nie pomogą jestem diabelsko przesiąknięty demonizmem dlatego piszę lewą, lepszą stroną
Hahaha

Wiecie co? Gdzieś, kiedyś czytałam, że większość populacji kiedyś była leworęczna Jednak na ile to prawda, nie mogę powiedzieć...
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 22:29   #77
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

To ciekawe co napisałas, pamiętasz może źródło tej nowiny?
Nie spotkałem sie jeszcze z tym nigdzie, ani nie słyszałem, że kiedyś wiekszość ludzi była lewo ręczna? Uważam to za dobry omen, oddzielono nas lepszych Leworęcznych od prawaków
A tak na serio, jeśli to co piszesz jest prawdą, ciekawe co się stało, że nagle przerzucili się na prawą rękę.
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 23:32   #78
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Melduje się kolejna leworęczna. Ze mnie na studiach się śmiali, że wszystko muszę na odwrót niż inni, bo jestem leworęczną wegetarianką i luteranką. Ja tam lubię tą całą swoją odwrotność
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 00:03   #79
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Akisia, witaj w tym elitarnym nielicznym klubie
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 12:44   #80
myslenieszkodzi
Raczkowanie
 
Avatar myslenieszkodzi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 151
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

o, wiem co mnie jeszcze drażni.

skoro odsetek leworęcznych w większości populacji jest stały i wynosi od 7% do 10%, to dlaczego 1/10 tych cholernych krzesełek z pulpitami nie jest przystosowana do potrzeb leworęcznych? weź i pisz godzinny egzamin na czymś takim
myslenieszkodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 13:40   #81
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Hahahah z łokciem w powietrzu? Fakt. Ale ludzie to egoiści, projektant krzesełek był praworęczny to i przecie cały świat musi być praworęczny!
Ej, ale powiedzcie czy w związku z leworęcznością macie jakieś hmm problemy z rozróżnianiem lewo - prawo, ciągnąć - pchać itp? Ja mam właśnie takie problemy i wszyscy mi wmawiaja że to dlatego że jestem leworęczna a ja nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Praworęczni też tak miewają. Praworęczni też miewają brzydki charakter pisma i wredny charakter ogólnie, jak ja. I niesamowicie mnie wkurza takie stereotypowe myślenie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:11   #82
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez Dexo Pokaż wiadomość
To ciekawe co napisałas, pamiętasz może źródło tej nowiny?
Nie spotkałem sie jeszcze z tym nigdzie, ani nie słyszałem, że kiedyś wiekszość ludzi była lewo ręczna? Uważam to za dobry omen, oddzielono nas lepszych Leworęcznych od prawaków
A tak na serio, jeśli to co piszesz jest prawdą, ciekawe co się stało, że nagle przerzucili się na prawą rękę.
Kurcze, bardzo chętnie bym powiedziała, ale przeczytałam to już parę lat temu w jakieś gazecie i tylko to mi utkwiło w pamięci. Cóż, takie rzeczy się pamięta
Cytat:
o, wiem co mnie jeszcze drażni.

skoro odsetek leworęcznych w większości populacji jest stały i wynosi od 7% do 10%, to dlaczego 1/10 tych cholernych krzesełek z pulpitami nie jest przystosowana do potrzeb leworęcznych? weź i pisz godzinny egzamin na czymś takim
Dokładnie, w poprzedniej szkole też miałam czasem lekcje w sali gdzie były same krzesełka z pulpitami przystosowane do prawej ręki. Ile razy wydziwiałam, żeby nie przemęczać ręki Na wikipiedii pod hasłem leworęczność jest też wiele rzeczy które są wymyślone przez praworęcznych i przystosowane by było wygodniej praworęcznym

Cytat:
Hahahah z łokciem w powietrzu? Fakt. Ale ludzie to egoiści, projektant krzesełek był praworęczny to i przecie cały świat musi być praworęczny!
Ej, ale powiedzcie czy w związku z leworęcznością macie jakieś hmm problemy z rozróżnianiem lewo - prawo, ciągnąć - pchać itp? Ja mam właśnie takie problemy i wszyscy mi wmawiaja że to dlatego że jestem leworęczna a ja nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Praworęczni też tak miewają. Praworęczni też miewają brzydki charakter pisma i wredny charakter ogólnie, jak ja. I niesamowicie mnie wkurza takie stereotypowe myślenie
Nie mam problemu z odróżnianiem prawej strony od lewej, powiem Ci, że nawet radzę sobie lepiej z kierunkami niż niektórzy praworęczni (chociaż czy to w ogóle ma jakikolwiek związek z leworęcznością?).Natomias t zdarza mi się zamiast ciągnąć drzwi, to pchać. Tyle, że ja z natury jestem zakręcona jak paczka ruskich gwoździ i po prostu nie widzę znaczka. Z przyzwyczajenia pcham drzwi. Też mnie dziwi, co to ma do rzeczy? Może praworęczni myślą, że skoro jesteśmy leworęczni, to jakoś inaczej myślimy pod względem kierunków

Zgadzam się z tym, że praworęczni mogą być także wredni, także mieć brzydki charakter pisma, ale cóż stereotypy, z nich się niestety Polska chyba nigdy nie wyleczy


Przy okazji, przypomniało mi się. Czy z powodu leworęczności mieliście jakieś ambicje rodziców, żeby uprawiać jakiś sport, bo ooo, leworęczna Mój ojciec wpychał mnie do siatkówki (i nie tylko takie miał ambicje niespełnione, które chciał i chce bym ja spełniała ), a ja kompletnie nienawidzę tego sportu... Na całe szczęście szybko mu przeszło.
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:31   #83
Ritty
Rozeznanie
 
Avatar Ritty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 765
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Hej, ja również jestem leworęczna

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
3 przypadki, że dziecko będzie praworęczne. 1, że leworęczne.
chyba tak by się to przedstawiało
U mnie to prawda, mam trójkę praworęcznego rodzeństwa, a ja najmłodsza leworęczna

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

[1=bbc56c719832aa6c54491c9 cdf9a4ac765a18bd7_6414ff0 1e71a2;26190887]Mój ojciec wpychał mnie do siatkówki (i nie tylko takie miał ambicje niespełnione, które chciał i chce bym ja spełniała ), a ja kompletnie nienawidzę tego sportu... Na całe szczęście szybko mu przeszło.[/QUOTE]

Piona kochana! W końcu ktoś, kto nie lubi siatkówki...
__________________
you're something beautiful
a contradiction
I wanna play the game
I want the friction

angielski B2
francuski A1
Ritty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:17   #84
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez Ritty Pokaż wiadomość
Hej, ja również jestem leworęczna



U mnie to prawda, mam trójkę praworęcznego rodzeństwa, a ja najmłodsza leworęczna

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------



Piona kochana! W końcu ktoś, kto nie lubi siatkówki...
Witaj Ritty!

Powiem tak, jak mam grać w siatkówkę, to aż mi ręce lecą, by udusić wuefistkę Jest tyle gier, np. koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna, palant czy cokolwiek, a w gimnazjum ok. 5% wf-ów w przeciągu 3 lat były czymś innym niżeli siatkówką lub jakimiś elementami siatki, proszę. Na całe szczęście w LO mam dużą różnorodność gier, na całe szczęście Przepraszam, za off-top, ale dzisiaj grałam w siatkówkę, co wyprowadziło mnie z równowagi na najbliższe parę godzin i jestem teraz tykającą bombą gotową roznieść wszystko w drobny mak
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:28   #85
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Nie tylko Ty nie lubisz siatkówki. Ja nigdy jej nie lubiłem. Dla mnie to jakaś dziwna gra drużynowa, nie potrafiłem nigdy złapać bakcyla na siatkówke
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:06   #86
Ritty
Rozeznanie
 
Avatar Ritty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 765
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Ja też jej nie cierpię! U mnie 3/4 wfów to siatkówka i zawsze mnie k.... bierze Już wolę cały wf biegać za piłką w koszykówce i porządnie się zmęczyć niż grać w to coś..

A wracając do tematu - gra ktoś z Was na instrumencie? I jak myślicie - leworęczność sprzyja w tym kierunku?
__________________
you're something beautiful
a contradiction
I wanna play the game
I want the friction

angielski B2
francuski A1

Edytowane przez Ritty
Czas edycji: 2011-04-06 o 16:07
Ritty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:17   #87
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

A ja uwielbiam siatkę poza tym co na wfie, chodzę grać ze znajomymi na halę co piątek, mam 2 h szczęścia co do instrumentu, grałam na keyboardzie, w tym momencie nie mam czasu.. ale zajęłam się też fotografią .. nie wiem, czy leworęczność mi pomaga ale mówią, że leworęczni są bardziej uzdolnieni artystycznie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 17:45   #88
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26193879]leworęczni są bardziej uzdolnieni artystycznie [/QUOTE]
Wiele osób tak właśnie mówi .
Ja swego czasu grałem troszke na perkusji w jednym zespole Wrocławskim, skonczyło sie po dość poważnej kontuzji prawego nadgarstka
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:24   #89
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

Cytat:
Napisane przez Dexo Pokaż wiadomość
Wiele osób tak właśnie mówi .
Ja swego czasu grałem troszke na perkusji w jednym zespole Wrocławskim, skonczyło sie po dość poważnej kontuzji prawego nadgarstka
A ja zawsze chciałam umieć na perkusji. Niestety brak miejsca i pieniędzy...

Edytowane przez bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Czas edycji: 2011-04-06 o 20:30
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:22   #90
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Pogaduchy leworęcznych.

No przekonałem sie o tym że to nie jest takie łatwe ale z czasem czlowiek daje sobie rade fajna sprawa, musisz spróbować
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-13 15:21:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.