Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 11:47   #1171
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
ja sie zaraz zabieram za obiadek mam dzis miesko mielone wolowe z Lidla ala gyros i do tego sosik czosnkowy i moze zrobie jakas sałatke do tego z pomidorkami koktajlowymi...mysliscie ze to spoko jedzonko?



Oooo to wspolczuje zjedz cos lekkiego, albo ugotuj sobie rosołek z udka bez skorki do picia lub z kluseczkami lanymi dukana
spoko spoko- rzekłabym pycha! A mi muffiny tak wyrosły że przybrały nieco dziwaczny kształt, czekolada ze środka wypłynęła na wierzch(?) jakieś toto dziwne ale zaraz degustacja

Cym- Nadia dobrze prawi- strzel sobie rosołek ,nic tak nie stawia na nogi jak bulion i kuruj się
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:52   #1172
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Heloł!

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość

chudziny nie wiem która to podawała przepis na karbonatki ale normalnie ją kocham coś pysznego - niebo w gębie aż się mąż podłączył

następna uzależniona, na tych kotletach do końca diety dojedziesz

ja dziś moje drogie Panie nie zrobiłam wprawdzie leniwych z braku czasu na dorobienie do nich gulaszu. Moze jutro po poludniu.
Za to zrobiłam zapiekankę serową z kurczakiem. Z braku piekarnika wykorzystałam mikrofalę i na pierwszy rzut kubkow smakowych powiem Wam, że ta zapieknaka jest BARDZO SMAKOWA!
trzy placki mi wyszły. Oprócz tego w dukanowym menu na dziś, przedwczorajsza śmieszna zupka chrzanowa z........................ ....... i teraz sobie wlaśnie przypomniałam o karbonetkowym kotlecie, ktory miał byc do zupy, a którego zapomniałam zabrac z domu
esz,,,
Milego
__________________
do śmierci trzeba dożyć
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:57   #1173
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Milenko wiem, ze masz sklep niedaleko ale strasznie drogie te aromaty. Zajrzyj na smartcoffee.pl mysle, ze z przeszylka wyjdzie taniej.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

dziewczynki a slyszalyscie o proszku zasadowym? co o nim sadzicie?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:51   #1174
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Milenko wiem, ze masz sklep niedaleko ale strasznie drogie te aromaty. Zajrzyj na smartcoffee.pl mysle, ze z przeszylka wyjdzie taniej.
faktycznie tam gdzie kupowałam są one droższe ale jeszcze barwniki brałam tak że jak podliczyłam to i tak taniej wychodzi z odbiorem osobistym

a ja pojeździłam na mopie po całym domu, a teraz padłam zmęczona... nawet obiadu nie mam sił zrobić... Lukam na jakiś stary jak świat odcinek "Ostrego dyżuru" i jak patrzę na Georga Clooneya to ciśnienie mi się momentalnie podnosi

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość

\
dziewczynki a slyszalyscie o proszku zasadowym? co o nim sadzicie?
kurcze zaintrygowałaś mnie , nie słyszałam o takim czymś ale właśnie wygooglowałam sobie i czytam.. Ja póki co nie mam problemu z zakwaszeniem ale generalnie dla profilaktyki nie zaszkodziłoby sobie dawkować takie cosik...
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:02   #1175
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
faktycznie tam gdzie kupowałam są one droższe ale jeszcze barwniki brałam tak że jak podliczyłam to i tak taniej wychodzi z odbiorem osobistym

a ja pojeździłam na mopie po całym domu, a teraz padłam zmęczona... nawet obiadu nie mam sił zrobić... Lukam na jakiś stary jak świat odcinek "Ostrego dyżuru" i jak patrzę na Georga Clooneya to ciśnienie mi się momentalnie podnosi

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------


kurcze zaintrygowałaś mnie , nie słyszałam o takim czymś ale właśnie wygooglowałam sobie i czytam.. Ja póki co nie mam problemu z zakwaszeniem ale generalnie dla profilaktyki nie zaszkodziłoby sobie dawkować takie cosik...
a widzisz
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:56   #1176
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
dziewczynki a slyszalyscie o proszku zasadowym? co o nim sadzicie?
rzeczywiscie dosyc ciekawa rzecz...

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
faktycznie tam gdzie kupowałam są one droższe ale jeszcze barwniki brałam tak że jak podliczyłam to i tak taniej wychodzi z odbiorem osobistym

a ja pojeździłam na mopie po całym domu, a teraz padłam zmęczona... nawet obiadu nie mam sił zrobić... Lukam na jakiś stary jak świat odcinek "Ostrego dyżuru" i jak patrzę na Georga Clooneya to ciśnienie mi się momentalnie podnosi
Nooo George jest całkiem cool hehe

Ja już po obiedzie, bleeee pękam! wale czosnkiem na km hahah zaraz myju myju kly, moja córcia spi a ja chyba wyskocze na kawke do znajomej jakos mam dzis lekki przyplyw energii hmm hehe wiec skorzystam!
wypijam wlasnie drugi kubek mojej nowej herbatki mmm...uwielbiam ja! przepysznaa!
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:53   #1177
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

A ja jestem załamana stanem moich paznokci, nic nie pomaga, ani skrzyp ani drożdże ani Eveline 8w1 , zamówiłam odżywkę Herome, dziś przyszła w niej ostatnia nadzieja...

a poza tym też jestem obżarta, niestety muszę poważnie pomyśleć nad zmniejszaniem porcji bo zjadam je naprawdę duże oraz koniec z pieczeniem... Otręby tak ale nie w muffinach, koniec z tym... mam brzuch jak w 9 miesiącu ciąży!
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 18:01   #1178
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

a ja juz w domku...spotkanie ze znajoma udane! wsparła mnie i dodała siły hehe w zamian wyciagnełam ja na zakupy do Biedronki i pokazałam dukanowo-dietkowe przysmaki hehe

ja dojadłam resztki z obiadku ale do 21 czekam na mojego meza na skype więc pewnie cos wciagne jeszcze w tym czasie. Mam serek homo z Lidla wiec chyba zrobie sobie na slodko z kakao heeh takie kolacyjno-deserkowe szaleństwo hehe

jutro na rano do pracy wiec pojawie sie dopiero wieczorkiem
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:31   #1179
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hej laseczki...taką mam ochote dziś na słodkie że zrobiłam sobie koktajl kawowy...średnio mi smakuje, ale słodki i zapycha
Makaron zrobiłam ogólnie ok tylko że niektóre kluski(grubsze)były jakieś mączne...ale lepszy rydz niż nic:P
Jak dzieci zasną zabieram się za karbonetki...kupiłam mięso mielone w Lidlu i mam stary()ser...za pierwszym razem średnio mi smakowały...dziś drugie podejście
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:36   #1180
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
a ja juz w domku...spotkanie ze znajoma udane! wsparła mnie i dodała siły hehe w zamian wyciagnełam ja na zakupy do Biedronki i pokazałam dukanowo-dietkowe przysmaki hehe
a koleżanka też duka czy tylko dopinguje?
Ja jutro wracam do Krk po słodkim leniuchowaniu.. właśnie potwierdziłam spotkanie z kumplem na kawie... kurde ,chciałabym alby to była tylko kawa a nie %.... Bardzo dawno się nie wiedzieliśmy i czuję że jutro cieżko będzie... W piątek idę na permanentny więc pić za wiele nie mogę ale wolałabym w ogóle...coż w praktyce wyjdzie co i jak

Ja jutro mam w planach karbonetki, bo się stęskniłam za nimi, Trufelko, jak wcześniej do Fassolino napisałaś że dojedzie na nich do końca diety to ja jestem pewna że one zostaną do końca życia ze mną. Sto razy bardziej je wolę od klasycznych mielonych.Prawdę mówiąc liczę że wiele dukanowych potraw ze mną się zaprzyjaźni już na amen bo są po prostu smaczne

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Hej laseczki...taką mam ochote dziś na słodkie że zrobiłam sobie koktajl kawowy...średnio mi smakuje, ale słodki i zapycha
Makaron zrobiłam ogólnie ok tylko że niektóre kluski(grubsze)były jakieś mączne...ale lepszy rydz niż nic:P
Jak dzieci zasną zabieram się za karbonetki...kupiłam mięso mielone w Lidlu i mam stary()ser...za pierwszym razem średnio mi smakowały...dziś drugie podejście
hihi, ale się wstrzeliłam w temat
A ja daję nie podsuszony twaróg często i są pycha ,soczyste , no po prostu niebo w gębie...

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:34
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:42   #1181
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
a koleżanka też duka czy tylko dopinguje?
Ja jutro wracam do Krk po słodkim leniuchowaniu.. właśnie potwierdziłam spotkanie z kumplem na kawie... kurde ,chciałabym alby to była tylko kawa a nie %.... Bardzo dawno się nie wiedzieliśmy i czuję że jutro cieżko będzie... W piątek idę na permanentny więc pić za wiele nie mogę ale wolałabym w ogóle...coż w praktyce wyjdzie co i jak

Ja jutro mam w planach karbonetki, bo się stęskniłam za nimi, Trufelko, jak wcześniej do Fassolino napisałaś że dojedzie na nich do końca diety to ja jestem pewna że one zostaną do końca życia ze mną. Sto razy bardziej je wolę od klasycznych mielonych.Prawdę mówiąc liczę że wiele dukanowych potraw ze mną się zaprzyjaźni już na amen bo są po prostu smaczne

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------



hihi, ale się wstrzeliłam w temat
A ja daję nie podsuszony twaróg często i są pycha ,soczyste , no po prostu niebo w gębie...
No, ja tez myslę że dużo przepisów ze mną zostanie...a macie jakieś specjalny zestaw przypraw do tych karbonetek?...mam nadzieje ze wyjdą mi lepsze niż ostatnio
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 18:49   #1182
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
No, ja tez myslę że dużo przepisów ze mną zostanie...a macie jakieś specjalny zestaw przypraw do tych karbonetek?...mam nadzieje ze wyjdą mi lepsze niż ostatnio
w przepisie jest gałka muszkatołowa ,sól i pieprz chyba ale ja improwizuję ,daję zykle przyprawę do mięsa mielonego, majeranek i prawdę mówiąc co mi tam w ręce wpadnie .Bez względu na to co tam dam wychodzą pyszne, połączenie twarogu i mięsa to świetna kombinacja jak dla mnie

a mój brzuch nadal jak balon... jezuuu , zaraz pęknę...A zjadłam dziś teoretycznie niewiele , rano wieśniak i 2 plastry szynki,potem 3 muffiny z szklaneczką mleka 1,5% (czyli dopuszczalną dawkę otrąb)oraz dużą ilość wątróbki z odrobiną cebuli. I tyle a ledwo się ruszam. Niestety , ilość wątróbki była stanowczo za duża...
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:52   #1183
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Byłyscie moze ostatnio w Biedronce? Moja kolezanka byla i mowi,ze widziala cole 0 ale te prawdziwa od coca coli, prawda to? Bo jak ja bylam ostatnio to byla tylko ta podróbka coli zero chyba albo coli light.
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:57   #1184
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Byłyscie moze ostatnio w Biedronce? Moja kolezanka byla i mowi,ze widziala cole 0 ale te prawdziwa od coca coli, prawda to? Bo jak ja bylam ostatnio to byla tylko ta podróbka coli zero chyba albo coli light.
od zawsze jest w Biedronce coca-cola oryginalna jak i tak podróbka! hehe na chwile obecna mozna dostac coca-cole zero rowniez jak i inne napoje oryginalne typu sprite itd
wierz mi na slowo bo wlasnie tam pracuje hehe

aaaa i chcialam Wam napisac ze sa w Biedronce serki homo 0% ostatnio sie pojawiły hehe sa naturalne, owoce lesne i jablkowo-cynamonowe
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG

Edytowane przez Nadiia24
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:59
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:06   #1185
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
od zawsze jest w Biedronce coca-cola oryginalna jak i tak podróbka! hehe na chwile obecna mozna dostac coca-cole zero rowniez jak i inne napoje oryginalne typu sprite itd
wierz mi na slowo bo wlasnie tam pracuje hehe

aaaa i chcialam Wam napisac ze sa w Biedronce serki homo 0% ostatnio sie pojawiły hehe sa naturalne, owoce lesne i jablkowo-cynamonowe
o , no proszę , to dobra wiadomość ,będziesz nam niusy sprzedawała co z nowości a te homo to ile mają węgli nie wiesz??? te owocowe to raczej nie dla nas ale naturalne jakby nie miały dużo węgli by podeszły może? Ja się jutro wybiorę i do Kaufa i do Biedry bo w lodówce pusto będzie jak wróce od siebie stąd więc trza się by było zaopatrzyć. Jedynie zamrażarkę mam pełną , kiedyś nakupiłam dużo mięcha i zamroziłam na czarną godzinę (która tuż tuż)

u mnie w Biedrze cola ta oryginalna jest od bardzo dawna .A i tak wolę biedronowska light lub zero

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:08
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:03   #1186
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
o , no proszę , to dobra wiadomość ,będziesz nam niusy sprzedawała co z nowości a te homo to ile mają węgli nie wiesz??? te owocowe to raczej nie dla nas ale naturalne jakby nie miały dużo węgli by podeszły może? Ja się jutro wybiorę i do Kaufa i do Biedry bo w lodówce pusto będzie jak wróce od siebie stąd więc trza się by było zaopatrzyć. Jedynie zamrażarkę mam pełną , kiedyś nakupiłam dużo mięcha i zamroziłam na czarną godzinę (która tuż tuż)

u mnie w Biedrze cola ta oryginalna jest od bardzo dawna .A i tak wolę biedronowska light lub zero
heh spoko, u nas tez od dawna i ja tez wole ta podrobiona! hehe
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:30   #1187
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Ta podrbiona no byla zawsze.A oryginalna to tylko cola ta zwykla, zadnej lajciary nie bylo;/ To musze pojsc do cole 0 oryginalna pewnie tansza bedzie
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:58   #1188
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

miałam własnie napisać że jutro zrobię piernik, zainspirowana wczorajszym wypiekiem zalotniczki ale przecież szlaban póki co sobie na wypieki daję. Czuję że stoję w miejscu z wagą więc na razie dyspensa z słodkościami.
Ps. Cym-fajny awatarek
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:52   #1189
Ilonusek
Raczkowanie
 
Avatar Ilonusek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 147
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość


mam ochotę jakis sernik pyszny upiec, może macie jakiś sprawdzony przepis

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Ilonusek ja się na te kabanosy czaiłam no i w domu żałowałam że ich nie wzięłam, przy następnej wizycie w biedronie ich nie ominę

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

byłam dziś na zakupach w kaufie, ale po kabanosiki specjalnie do biedry wykręciłam

co do serników to ja robiłam już pare razy ten: http://dukan.blox.pl/2010/12/Prosty-sernik.html
a co do deserków to mój ulubiony Smakija.. http://dukan.blox.pl/2010/02/Deser-a...o-kakaowy.html

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
mysztardę to nie wiem ale musztardę(wybacz ale mam głupawkę) jako dodatek odrobinę tak ale tylko taką bez cukru, mi się nie chce szukać więc nie używam

to dobrze że badania zrobiłaś, ja za 2 tygodnie planuję ten mocznik i cholesterol powtórzyć...

kawę zbożową
jak już pisałam wcześniej można (w "Metodzie..." jest napisane że można)
ja gdzieś czytałam że można dijon, ale ostra jest...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość

aaaa i chcialam Wam napisac ze sa w Biedronce serki homo 0% ostatnio sie pojawiły hehe sa naturalne, owoce lesne i jablkowo-cynamonowe

o taaak!! mąż mi ostatnio takowego przywiózł
miałam dzisiaj do naleśników - a owoce leśne uwielbiammm

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

jeszcze kiedyś zabiorę się za to: http://metodadukana.blox.pl/2010/09/...wisniowym.html
hmm... może na niedziele??

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

i jeszcze jedno. powiedzcie, czy bardzo grzeszę z mlekiem 3,2%??
Sprawa jest prosta: pracuję w branży mleczarskiej i co jakiś czas dostajemy paczki... po raz drugi dostaliśmy całą zgrzewke mleka właśnie 3,2%.. mam dwie zgrzewki w domu i zastanawiam się czy kupować chudsze a to koniec końców się przeterminuje (mąż nie jest w stanie tego wypić) czy nic mi "nie będzie"
__________________

ona w nim widzi całe piękno świata..


Ilonusek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 21:58   #1190
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak dietka...
zalotnica a ile dajesz proszku do pieczenia , duże to rośnie ?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:59   #1191
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Ilonusek Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno. powiedzcie, czy bardzo grzeszę z mlekiem 3,2%??
Sprawa jest prosta: pracuję w branży mleczarskiej i co jakiś czas dostajemy paczki... po raz drugi dostaliśmy całą zgrzewke mleka właśnie 3,2%.. mam dwie zgrzewki w domu i zastanawiam się czy kupować chudsze a to koniec końców się przeterminuje (mąż nie jest w stanie tego wypić) czy nic mi "nie będzie"
no wiesz, nabiał do 4% tł ale z mlekiem nie bardzo bym przesadzała, do kawy itd w malych ilosciach tak ale wiekszych zdecydowalabym sie na Twoim miejscu na chudsze, ja osobiscie pije 0,5 % albo 0%

Juz taka poraz a forum jeszcze zyje hehe
Ja jutro musze wstac o 5 wiec zmykam spac, odezwe sie po powrocie z pracy heh milej nocki chudzinki. Spadków zycze i kolorowych snow cmok
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG

Edytowane przez Nadiia24
Czas edycji: 2012-06-13 o 22:00
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 22:46   #1192
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez _Trufla_ Pokaż wiadomość
Heloł!


Za to zrobiłam zapiekankę serową z kurczakiem. Z braku piekarnika wykorzystałam mikrofalę i na pierwszy rzut kubkow smakowych powiem Wam, że ta zapieknaka jest BARDZO SMAKOWA!
trzy placki mi wyszły.
a co z czym zapiekałaś ?

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

pomóżcie bo się zamotałam ; ten ser do sernika drobno mielony to jak znajdę z 3% tłuszczu to ile musi mieć węgli żeby był dla nas dobry ?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 23:10   #1193
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Ilonusek Pokaż wiadomość



ja gdzieś czytałam że można dijon, ale ostra jest.


o taaak!! mąż mi ostatnio takowego przywiózł
miałam dzisiaj do naleśników - a owoce leśne uwielbiammm


i jeszcze jedno. powiedzcie, czy bardzo grzeszę z mlekiem 3,2%??
Sprawa jest prosta: pracuję w branży mleczarskiej i co jakiś czas dostajemy paczki... po raz drugi dostaliśmy całą zgrzewke mleka właśnie 3,2%.. mam dwie zgrzewki w domu i zastanawiam się czy kupować chudsze a to koniec końców się przeterminuje (mąż nie jest w stanie tego wypić) czy nic mi "nie będzie"
o właśnie dijon ,ale chyba też trzeba lukać czy nie ma cukru bo różne firmy mogą mieć różne składy tych musztard

hm, a te owoce leśne to pulpa owocowa czy wsad z owoców bo jak tak to my nie możemy ..chyba że na III .Ale jutro będę w Biedrze to sobie kupię naturalny

co do mleczka to dwie strony medalu- oszczędność i te cholerne tłuszcze, jak do mleczka to nic się nie stanie ,ale jak np do owsianki itp to ja bym nie ryzykowała, podobnie jak Nadia pisze... dodawać do czegoś trochę to spoko ale w większych ilosciach Ale oczywiście to już Twój wybór
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 23:19   #1194
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Milenko sprobuj lykac cynk organizm moze akurat potrzbuje jako samgo

Dzieekuje Kochane za wsparcie i dobre slowa i przytulasy, to bardzo wiele dla mnie znaczy. Grzchow nie bylo,ale byly glodowki
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011

Edytowane przez natusia167
Czas edycji: 2012-06-13 o 23:21
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 23:30   #1195
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość


pomóżcie bo się zamotałam ; ten ser do sernika drobno mielony to jak znajdę z 3% tłuszczu to ile musi mieć węgli żeby był dla nas dobry ?
generalnie zasada W+T<B ale cieżko jest czasem.Dziewczyny często widzialam że robią z dr.Oetker 3% , a ja robilam z President 0% lub Emilki % ale ile tam węgli to nie pamiętam już

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Milenko sprobuj lykac cynk organizm moze akurat potrzbuje jako samgo

Dzieekuje Kochane za wsparcie i dobre slowa i przytulasy, to bardzo wiele dla mnie znaczy. Grzchow nie bylo,ale byly glodowki
Natusia
Zobaczę jak po tej Herome , jak będzie bez zmian to spróbuję cynk ,już nie chcę w siebie więcej ładować ,bo ciągle coś, a to witaminy a to skrzyp a to magnez..poczekam i zobaczę rezultaty po tej odżywce...
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 23:36   #1196
menteuse
Raczkowanie
 
Avatar menteuse
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 387
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
generalnie zasada W+T<B ale cieżko jest czasem.Dziewczyny często widzialam że robią z dr.Oetker 3% , a ja robilam z President 0% lub Emilki % ale ile tam węgli to nie pamiętam już
tu są wartości odżywcze:
President 0%
Dr Oetker 3%
Emilki 0,3%

Emilki zdecydowanie nalepiej wypada w statystykach - ma najwięcej białka i najmniej węgli
ale wszystkie trzy są dozwolone
menteuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 23:42   #1197
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez menteuse Pokaż wiadomość
tu są wartości odżywcze:
President 0%
Dr Oetker 3%
Emilki 0,3%

Emilki zdecydowanie nalepiej wypada w statystykach - ma najwięcej białka i najmniej węgli
ale wszystkie trzy są dozwolone
o dzięki menteuse, ja w Kaufie zawsze Emilki kupuję bo w okolicznych marketach w ogóle go nie mają a jakoś mi podchodzi najbardziej.

Jak widzę nie tylko ja nie śpię choć już kładę się do wyra, zmęczona jestem nicnierobieniem cały dzień
Spokojnej
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 06:40   #1198
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Aloha!

Co do karbonetek to oprócz tego co w przepsiie ja dodaje jeszcze majeranek i cebulę startą na małych oczkach. nie przesadzam z mieszaniem przypraw, bo odnosnie tych kotletów uważam, że doskonale sprawdza się zasada: lepsze jest wrogiem dobrego. Nie oszczędzam też na pieprzu.

zalotnica83 Mam nadzięję, że diś karbonatki Tobie posmakują

A co do zapiekanki kurczakowej, jutro podam Wam przepis, bo jakoś nie mogę go dziś w necie odnaleźc...tyle tych blogów dukanowych, że glowa mała.

A co do diety: wszystko wskazuje na to, że niedługo Was opuszczę chociaż nie osiągnęlam celu. Co schudlam, to moje, a na resztę przyjdzie jeszcze czas. Będę Wam jednak gorąco kibicowac i podczytywac.

MIłego dnia
__________________
do śmierci trzeba dożyć
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 07:49   #1199
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez _Trufla_ Pokaż wiadomość
Aloha!

Co do karbonetek to oprócz tego co w przepsiie ja dodaje jeszcze majeranek i cebulę startą na małych oczkach. nie przesadzam z mieszaniem przypraw, bo odnosnie tych kotletów uważam, że doskonale sprawdza się zasada: lepsze jest wrogiem dobrego. Nie oszczędzam też na pieprzu.

zalotnica83 Mam nadzięję, że diś karbonatki Tobie posmakują

A co do zapiekanki kurczakowej, jutro podam Wam przepis, bo jakoś nie mogę go dziś w necie odnaleźc...tyle tych blogów dukanowych, że glowa mała.

A co do diety: wszystko wskazuje na to, że niedługo Was opuszczę chociaż nie osiągnęlam celu. Co schudlam, to moje, a na resztę przyjdzie jeszcze czas. Będę Wam jednak gorąco kibicowac i podczytywac.

MIłego dnia
musze Wam sie wreszcie przyznac ostatnie piec dni to moja dukanowa porazka. Wczoraj wieczorem sie opamietalam... nie moge przezyc, ze postepuje tak glupio...
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 08:22   #1200
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
musze Wam sie wreszcie przyznac ostatnie piec dni to moja dukanowa porazka. Wczoraj wieczorem sie opamietalam... nie moge przezyc, ze postepuje tak glupio...
anaiss86 dukanowa towarzyszko ja w Ciebie kamieniem nie rzuce tudzież batem nie zlinczuje ani nawet pomidorasem nie strzelę. Tym bardziej, że pamiętam o Twoich wynikach. Może poprawa w organiźmie będzie plusem całej tej sytuacji.
A może dukan, to już za dużo?

Głowa do góry.
__________________
do śmierci trzeba dożyć
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.