Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 20:37   #4381
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

hmmm czy ktoś coś doradzi odnosnie rozowych pomadek o ktorych pisalam?
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 20:56   #4382
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dawno mnie nie było na forum i widzę, że wynikła dyskusja na temat chemii w naszych kosmetykach. Powiem szczerze, że już nie raz zastanawiałam się czemu firma chwaląca się swoją naturalnością dodaje parabeny, SLS itp. Jak weszła seria Ecobeauty to klientka zdziwiła się, bo nie wiedziała czy reszta kosmetyków też jest naturalna, czy tylko Ecobeauty, bo jest spora różnica cenowa między kremami np. Optimals a Ecobeauty. I powiem szczerze, że nie wiedziałam wtedy co mam jej powiedzieć. Bo albo Ori sprzedaje kosmetyki naturalne albo nie... Skoro inne firmy potrafią robić kosmetyki bez chociażby parabenów (które są nawet w serii M&H, która do tanich nie należy) to czemu Ori nie potrafi?? Myślę, że jest trochę mniej inwazyjnych zamienników. Nie piszę o tym, żeby kogoś obrazić, ale dużo nasłyszałam się o wpływie parabenów na nasz organizm, dlatego balsamy używam już tylko takie gdzie zaznaczone jest, że są bez parabenów i SLS. Jednak nie będę rezygnowała z firmy tylko dlatego, że nas oszukuje ( bo tak naprawdę robi to ogromna większość firm kosmetycznych), ale denerwują mnie zbyt wysokie ceny za niektóre produkty (niestety z tym nic nie można zrobić...). Na szczęście Ori jest dla mnie głównie sposobem na zarobienie pieniedzy i mogę się obyć bez używania niektórych kosmetyków ( Napisałam tylko swoją opinię, dlatego nie chcę, żeby ktoś ją źle odczytał )

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc


chce sobie kupić jakąś pomadkę w odcieniu różu ale nie jakąś bardzo intenswyną. I myślę nad pomadką ze str 14 lub 16 ale te kolory na rysunku wiem że nie odzwierciedlają jakie sa naprawde, czy ktoś miał którąś z tych pomadek właśnie w kolorze rózu? ze str 14 to mysle albo pink passion, pink mayflower lub cranberry blush, natomiast z tych na n 16 strto pink punch? chce jakas jedną kupić ładną i proszę o pomoc co polecacie z góry dziękuje
Pink punch będzie szminką mocno błyszczącą z efektem błyszczyka. Pozostałe 3 odcienie szminek będą bardziej kremowe. Mi najbardziej podoba sie kolor pink passion, jest taki jakiego szukałam. Jednak samej szminki nie będę Ci polecała... Szybko się ściera, wchodzi w załamania na ustach... Po prostu jest nijaka. Bardziej Ci polecę tak jak koleżanka wyżej Studio Artist
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 21:31   #4383
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Oriflame już od kilku lat nie reklamuje swoich kosmetyków jako naturalne. Jakiś czas temu zniknęła informacja na końcu katalogu, że firma korzysta ze składników pochodzenia naturalnego. Oczywiście drażni mnie reklamowanie serii Nature Secrets jako wielce naturalnej, jak czytając składy można się za głowę złapać ile tam jest chemii. Zgadzam się też, że ceny wielu kosmetyków jest wygórowana w stosunku do składu, choć pewnie sporo płacimy też za opakowania, które są niemal luksusowe. Ostatnio też rozłościłam się, że mój ukochany krem na dzień skin energy ma w składzie benzophenone-3, ale cóż i tak lubię Oriflame Trzeba mieć dystans, bo myślę, że tych szkodliwych substancji i tak jest za mało by jakoś radykalnie szkodziły, co najwyżej mogą uczulić, ale mi się to jeszcze nie zdarzyło.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 22:10   #4384
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
hmmm czy ktoś coś doradzi odnosnie rozowych pomadek o ktorych pisalam?
Delikatnie różowa naturalna jest pure color vintage rose - idealna na codzień.


Też mam pytanie o różową - jak stara seria midnight colour odcień rose gala - matowy dość ciepły róż, to był mój idealny odcień z wycofanej serii, od 3 lat nic podobnego nie widziałam, ale nie widziałam wszystkich serii na żywo. Na pewno seria studio artist odpada, bo pomadki oglądałam w filii i miały wściekłe kolory w ogóle nie podobne do wzorów w katalogu.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 22:29   #4385
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Też mam pytanie o różową - jak stara seria midnight colour odcień rose gala - matowy dość ciepły róż, to był mój idealny odcień z wycofanej serii, od 3 lat nic podobnego nie widziałam, ale nie widziałam wszystkich serii na żywo. Na pewno seria studio artist odpada, bo pomadki oglądałam w filii i miały wściekłe kolory w ogóle nie podobne do wzorów w katalogu.
Według mnie najbardziej zbliżoną pomadką do tej, o którą pytasz (sama jej używam ) jest właśnie jedna ze studio artist - 22865 pure berry. Może zamów sobie próbkę najpierw (22887), bo w katalogu te kolory faktycznie nijak się mają do rzeczywistych... Porównywałam obie próbki i ta, którą ci polecam wydaje mi się najbardziej odpowiednia
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 11:43   #4386
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

wlasnie sie zastanawiam nad tym jaka te pomadke chce ale moze lepiej te ze str 16 blyszczaca? ale ta pink hypnotic to jest dziwny kolor na obrazku bo na str 17 jest ladna rozowa,a;e na 16 str jest taka z fiolet wpadaja? i ciekawi mnie jaka ona jest w rzeczywistosci. Ja potrzebuje rozowa taka na codzien na wyjscie i zeby nie byla za mocna jakas.
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:16   #4387
mmmala88
Raczkowanie
 
Avatar mmmala88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czekam z utęsknieniem na promocję wody toaletowej Eclat (dla mamy) i Mirage (dla mnie).. te zapachy najbardziej nam odpowiadają.. tylko ostatnio coś drogo...
__________________
mmmala88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 12:18   #4388
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Moja mama czeka na Eclat Weekend. Jest niska cena w zagranicznych katalogach i mam nadzieję, że u nas też się pojawi.
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 16:26   #4389
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

A ja trochę się przejechałam na tym programie sponsorskim. Nie wiem czemu myślałam ze 60 zł jest za 1 osobe a juz za 3 jest 30 zł. Wiec zrekrutowałam 1 osobę szczerze mówiąc liczyłam na to że dostanę te 60 zł a że ta osoba miała problem ze zamowieniem to zamowilam dla siebie rzeczy za 60 zl. Teraz się okazuje ze to za 2 osoby jest 60 zł
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 16:58   #4390
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Eclat jest w promocji a aktualnym katalogu.
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 17:25   #4391
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

czy nikt nie mial tej pomadki power shine w odcieniu różu???
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 17:45   #4392
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
czy nikt nie mial tej pomadki power shine w odcieniu różu???
jeżeli masz duży problem z wyborem koloru, po prostu zamów próbki i sprawdź, czy będzie pasował do Twojej urody. jedna z nas będzie z odcienia zadowolona, inna nie, bo mamy różne karnacje, włosy etc. Power shine są bardzo często na promocjach w katalogach, więc jeśli nie w tym to w innym zdążysz zamówić.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:34   #4393
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja nie gustuję w różach w ogóle,pomadki mi rzadko idą tak więc,niestety nie jestem w stanie pomóc.
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:03   #4394
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny ma któraś skład kremu oczyszczająco - nawilżającego z olejkiem z drzewa herbacianego? O tego - KLIK
Byłabym wdzięczna np za zdjęcie składu,bo szperałam w goglach i niestety były tylko recenzje.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:42   #4395
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś skład kremu oczyszczająco - nawilżającego z olejkiem z drzewa herbacianego? O tego - KLIK
Byłabym wdzięczna np za zdjęcie składu,bo szperałam w goglach i niestety były tylko recenzje.
Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate Citrate, Distarch Phosphate, Cyclohexasiloxane, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Methylparaben, Caprylyl Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Limonene, CI 61570, CI 47005.


Skład wzięłam stąd.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:45   #4396
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate Citrate, Distarch Phosphate, Cyclohexasiloxane, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Methylparaben, Caprylyl Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Limonene, CI 61570, CI 47005.


Skład wzięłam stąd.
Dzięki piękne
Ale ze mnie gapa,byłam nawet na tej stronie,ale nie zauważyłam zakładki składniki
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:48   #4397
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Wygładzający krem na noc Oriflame Ecobeauty - pod lupę wzięłam skład i... nie wiem co oznaczają poniższe składniki:
QUARTZ - ?
LIMONENE - Jednopierścieniowy weglowodór terpenowy. Imituje zapach skórki cytrynowej. Znajduje się na liście potencjalnych alergenów. (???)
SODIUM BENZOATE - Substancja konserwująca
POTASSIUM SORBATE - KONSERWANT POCHODZENIA CHEMICZNEGO - Kwas sorbowy ulega w organizmie człowieka procesowi beta-oksydacji typowemu dla kwasów tłuszczowych, dzięki temu jest zaliczany do najbezpieczniejszych ze znanych konserwantów. <-- podobno :/(znalazłam opis na wizażu)
VACCINIUM VITIS-IDAEA SEED OIL - ?

edit:
Pozostałe składniki jakoś nie wzbudziły we mnie nić podejrzanego. Znacie powyższe składniki?
Napiszcie
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:29   #4398
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

To ostatnie to olejek z nasion borówki
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 04:08   #4399
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Limonen wchodzi w skład kompozycji zapachowej (stąd pewnie taki cytruskowy zapach kremu). Jest podana w składzie, bo może uczulić, a zapewne jest dodana w takim stężeniu, które przekracza normę, gdzie w ogóle się tej substancji nie podaje w składzie (jakoś 0,001%?)

Co do konserwantów, to są dodane, aby uniemożliwić rozwój i przetrwanie mikroorganizmów. Dodaje się je też, żeby uniknąć wtórnego zakażenia (bo kto tak naprawdę nabiera krem szpatułką). Można je stosować jak najbardziej w kosmetykach, tylko też w określonym stężeniu.

Bez paniki, nikt nie chce nas potruć. Ja bym się raczej martwiła o to, co bezpośrednio wprowadza się do organizmu (tj. jedzenie, picie, powietrze itp.)
Przypominam istotną informację ze szkoły podstawowej, że jedną z funkcji skóry jest ochrona organizmu przed przenikaniem substancji do ustroju. (Oczywiście nie jest to doskonała ochrona, żeby się ktoś znowu słówek nie czepiał).
Więcej zaufania do samych siebie! Ta skóra nie jest wcale taka głupia.

Edytowane przez jocelyne mary
Czas edycji: 2012-08-16 o 06:42
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 09:26   #4400
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dzięki dziewczyny

Oczywiście nie panikuję postanowiłam sprawdzic każdy składnik kremu i dowiedzieć się co w nim jest zawarte.
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-08-16 o 10:47
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 10:59   #4401
mmmala88
Raczkowanie
 
Avatar mmmala88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

do dziewczyn z Wrocławia

czy we wrocławskiej filii można kupić katalogi?
nie będę składała zamówienia z 12
ale chciałabym kupić 13 w następnym tygodniu...
__________________
mmmala88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 11:44   #4402
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dziewczyny ale sie wkurzyłam w paczce cały żel się wylał!!! i to po raz trzeci. Ja nie mogę całe kosmetyki zalane, katalogi. Jestem Wku..na!!!!
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 12:20   #4403
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja też się czasami zastanawiam co oni z tym robią?Kiedyś miałam krem do rąk powgniatany i zwyczajnie brudny.W paczce to się raczej nie stało.
Aż sama się boję co będzie w mojej,bo też mam żele pod prysznic.Co w takiej sytuacji robić?Drugi raz za katalogi płacić?:-/ To taki ogromny koszt,żeby tego typu produkty były zalakowane?
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 12:34   #4404
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Kiedyś jak zamawiałam na dom to nie miałam nigdy sytuacji takich o jakich piszecie.
Teraz odbieram w Filii.

Współczuję Wam, bo naprawdę można się wywrócić na lewą stronę i co z tego jak nadal są takie przypadki nagminnie zdarzające się
Załamać się mozna...

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

A właśnie, znacie jakąś stronę internetową, w której są ładnie opisane składniki które znaleźć można w kosmetykach?
Przewertowałam troszkę i jakoś żadna mi nie spasowała. Muszę kilka stron otwierać, by poczytac i takim czy innym składniku.

Ostatnio mało zamawiam z Oriflame i dobrze, bo mój portfel troszkę odpocznie, no ale to mylne chyba, bo zamówiłam sobie za to coś innego - i bądź tu mądry hehe
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 12:34   #4405
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
dziewczyny ale sie wkurzyłam w paczce cały żel się wylał!!! i to po raz trzeci. Ja nie mogę całe kosmetyki zalane, katalogi. Jestem Wku..na!!!!
Ja bym to wszystko zaniosła tak jak jest do najbliższego biura i niech robią taką reklamację żeby przysłali nową paczkę w całości.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:02   #4406
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez mmmala88 Pokaż wiadomość
do dziewczyn z Wrocławia

czy we wrocławskiej filii można kupić katalogi?
nie będę składała zamówienia z 12
ale chciałabym kupić 13 w następnym tygodniu...
można, przy kasie
ewentualnie możesz zamówić same katalogi, wtedy nie płacisz za przesyłkę
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:41   #4407
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Już w poniedziałek rozpoczyna się nowy katalog. Nie słyszałyście może, co będzie w nowym Programie Witamy lub Lojalnościowym. Biorąc pod uwagę, że PW trzeba zrealizować w tym samym katalogu, w którym się zapisało, to strasznie późno dają informacje.
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:17   #4408
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja bym to wszystko zaniosła tak jak jest do najbliższego biura i niech robią taką reklamację żeby przysłali nową paczkę w całości.
Mam jechać 50 km ... zresztą napisała juz do Ori. I po drugie nie dostałam żadnej niespodzianki za wypełnienie tej ankiety;/ i już nie będę wypełniać.
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:07   #4409
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja bym dodatkowo wysłała zdjecie ja kto wygłąda. jak narazie moje przesyłki super są zapakowane
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:33   #4410
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny czy dostałyście już info na nowy katalog? bo nie wiem czy mi cos umknęło czy sie opóźniają
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.