Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 19:52   #4801
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
no super sobie robia reklame - nowa dziewczyna i od razu schody

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Oni sobie chyba żartują. Ciekawe kiedy dziewczyna ma rozprowadzić kosmetyki, zebrać pieniądze i jeszcze lecieć do banku (zakładając, że ma jakieś życie poza byciem konsultantką).


Cytat:
Napisane przez Beacia Pokaż wiadomość
Niestety tam też czasem pracują nieodpowiedni ludzie. Dzwoń i dopominać się o swoje

Ja się chyba załamie. Dzisiaj paczka też jej nie przyszła nadal jest status pakowania Dzwonilam, pytałam i dostałam odpowiedź ze będzie w poniedziałek i że TRZEBA pisać maila prośbę aby przesunęli termin wpłaty


Czy ktoś może wie dlaczego mi wyświetla Grupowe OH na minusie ?

Edytowane przez magdalenkl
Czas edycji: 2012-09-14 o 20:24
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 20:32   #4802
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Kurczę, Wy się cieszycie paczkami, a ja co? Nad książkami siedzę... Wyjechałam z domu na poprawkę, paczkę dziś odebrała moja Mama i tylko mnie pogrąża: Ojej, jaki ten Twój szalik ładny! I ta czapka! Jakie kolory! Przymierzyłam, ładnie ci będzie. O, te szejkery takie fajne, nadają się do drinków, takie metalowe w środku! Aaa! I wy mi jeszcze o tych nowych katalogach piszecie, ech, ja już chcę zobaczyć, obejrzeć, dotknąć, a dopiero w poniedziałek będę w domu! :<
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 23:07   #4803
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Powróciłam do Was hej ho!
Dawno nie pisałam, bo też dawno nie zamawiałam kosmetyków (już chyba 5 katalogów), ale skończyły mi się zapasy, moim klientkom również.
Jeszcze nie złożyłam wtedy zamówienia, bo mam do Was pytanie Czy któraś z Was posiada miniaturki perfum Mirage bądź Amber Elixir? Chodzi mi o 4ml. Polecacie? Chciałam taką miniaturkę dodać jako drobny dodatek do prezentu, ale nie wiem, czy wypada.
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 00:13   #4804
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
Powróciłam do Was hej ho!
Dawno nie pisałam, bo też dawno nie zamawiałam kosmetyków (już chyba 5 katalogów), ale skończyły mi się zapasy, moim klientkom również.
Jeszcze nie złożyłam wtedy zamówienia, bo mam do Was pytanie Czy któraś z Was posiada miniaturki perfum Mirage bądź Amber Elixir? Chodzi mi o 4ml. Polecacie? Chciałam taką miniaturkę dodać jako drobny dodatek do prezentu, ale nie wiem, czy wypada.
Dziewczyny pisały o tym na poprzedniej stronie, no, może dwie strony temu Coś było, że jedna z dziewczyn Mirage nie lubi, że Amber ok, że fajnie do prezentu, że buteleczki nie posiadają atomizerów, ale są śliczne... Tyle pamiętam.
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 07:36   #4805
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

W mojej paczusi brakowało wszystkich 5 zamówionych próbek kremu Bioclinic na niedoskonałości. Mam tylko nadzieję, że uwzględnią reklamacje, bo przecież wagowo to jak piórko
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 08:56   #4806
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
W mojej paczusi brakowało wszystkich 5 zamówionych próbek kremu Bioclinic na niedoskonałości. Mam tylko nadzieję, że uwzględnią reklamacje, bo przecież wagowo to jak piórko
Na pewno uwzględnią. Dziewczynie w mojej grupie nie dodali 2 kremów Paradise (wtedy co była na nie promocja wiązana z wodą). Waga na fakturze i kartonie była niemal identyczna a jednak przysłali.
A tak na marginesie. Ona to ma pecha. Dziwie się że jeszcze nie zrezygnowała. Wczoraj przyszło jej zamówienie i w kartonie zamiast 3 tych nowych kremów Time cośtam były 3 płyny do higieny intymnej, a na fakturze widniały owe 3 kremy:/
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 09:29   #4807
samancia15
Raczkowanie
 
Avatar samancia15
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny mam pytanie jaki mniej wiecej jest zapach perfum miss o niebieskich? podobaja sie wam? zblizone sa zapachem do miss o rozowych?
samancia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 09:44   #4808
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały o tym na poprzedniej stronie, no, może dwie strony temu Coś było, że jedna z dziewczyn Mirage nie lubi, że Amber ok, że fajnie do prezentu, że buteleczki nie posiadają atomizerów, ale są śliczne... Tyle pamiętam.
Ano, są śliczne. I opakowane w takie złote maleńkie kartoniki. Według mnie świetnie się nadają jako dodatek do prezentu.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 13:07   #4809
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Powiedzcie miproszę odnośnie zestawu koncowek do szczteczki elektrycznej ile jest tak sztuk?Bo tam pisze koncowki czyli jakby liczba wieksza niz 1 a w szczegolach nie pisze ile jest tych koncowek;/

nikt nic nie wie???
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 14:59   #4810
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

A do mnie dzwoniła klientka bo zamówila 2 miesiące temu torebkę ladylike i nie uwierzycie torebka w której jest noszony (portfel, kosmetyczka i dokumenty) zaczeła sama sie rozwalać odleciało ucho, pęknięcia. No i kurcze nie moge od niej tego przyjąć bo 30 dni jest na reklamacje


Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego produktu ? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 15:22   #4811
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
A do mnie dzwoniła klientka bo zamówila 2 miesiące temu torebkę ladylike i nie uwierzycie torebka w której jest noszony (portfel, kosmetyczka i dokumenty) zaczeła sama sie rozwalać odleciało ucho, pęknięcia. No i kurcze nie moge od niej tego przyjąć bo 30 dni jest na reklamacje
wiesz co, nie wiem pisz do nich, dzwoń, zrób coś nie można tak tego zostawić
zresztą torebka to nie kosmetyki, żeby tak odpuścić
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 15:45   #4812
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ano, są śliczne. I opakowane w takie złote maleńkie kartoniki. Według mnie świetnie się nadają jako dodatek do prezentu.
Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały o tym na poprzedniej stronie, no, może dwie strony temu Coś było, że jedna z dziewczyn Mirage nie lubi, że Amber ok, że fajnie do prezentu, że buteleczki nie posiadają atomizerów, ale są śliczne... Tyle pamiętam.
Dzięki dziewczyny Teraz już wiem, że zamówię, bo sama jestem ciekawa tego malutkiego cudeńka
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 15:57   #4813
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
A do mnie dzwoniła klientka bo zamówila 2 miesiące temu torebkę ladylike i nie uwierzycie torebka w której jest noszony (portfel, kosmetyczka i dokumenty) zaczeła sama sie rozwalać odleciało ucho, pęknięcia. No i kurcze nie moge od niej tego przyjąć bo 30 dni jest na reklamacje


Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego produktu ? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
a nie 3msc na gwarancję są?
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:10   #4814
mandragora1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Hej dziewczyny ostatnio zadzwoniła do mnie konsultantka oriflamę i mówiła, że wygrałam jakieś kosmetyki lub zabieg do wyboru za jakąś ankietę nie wiem może coś kiedyś wypełniałam (mówiła że to ankieta z wakacji ?? )jak myślicie to jakaś ściema czy było coś takiego ?
__________________

mandragora1717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:21   #4815
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
nikt nic nie wie???
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=23529 2 sztuki.
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:34   #4816
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez samancia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie jaki mniej wiecej jest zapach perfum miss o niebieskich? podobaja sie wam? zblizone sa zapachem do miss o rozowych?
Różnią się. Różowe - są bardziej słodkie (nie jakoś mocno przesłodzone), kwiatowe, a niebieskich nawet nie potrafię określić, ale właśnie moim zdaniem nie jest to już taki kwiatowy, delikatny zapach. Nie jest też ostry, tylko inny po prostu, bardziej.. 'chlodny'.
Jeśli miałabym wybierać, to wolę różowe, lecz to kwestia gustu. Jeśli preferujesz łagodne, lekko słodkie zapachy, to wybierz różowy kolor
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:15   #4817
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja nic nie wiem o żadnej ankiecie.Była,ale tylko dla konsultantek i też nie wszystkich,tylko wybranych losowo.Nagrodą był jakiś drobny kosmetyk.
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:09   #4818
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego produktu ? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
Kupiłam i jakoś się nie polubiliśmy... Jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu jestem bardzo wymagająca... Ot zwykły puder. Rozjaśnia cerę ( a miał tego nie robić) , nie matuje tak jak bym tego chciała, zaraz po nałożeniu i tak się świecę ( cerę mam mieszaną). Ja go nie polecam. Dużo lepszy jest Studio Artist w kamieniu

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mandragora1717 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ostatnio zadzwoniła do mnie konsultantka oriflamę i mówiła, że wygrałam jakieś kosmetyki lub zabieg do wyboru za jakąś ankietę nie wiem może coś kiedyś wypełniałam (mówiła że to ankieta z wakacji ?? )jak myślicie to jakaś ściema czy było coś takiego ?
Pewnie jakaś konsultantka chce przy okazji zabiegu zapisać Cię do firmy Warto skorzystać, przecież na nic nie musisz się zgadzać
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:30   #4819
mandragora1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Kupiłam i jakoś się nie polubiliśmy... Jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu jestem bardzo wymagająca... Ot zwykły puder. Rozjaśnia cerę ( a miał tego nie robić) , nie matuje tak jak bym tego chciała, zaraz po nałożeniu i tak się świecę ( cerę mam mieszaną). Ja go nie polecam. Dużo lepszy jest Studio Artist w kamieniu

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



Pewnie jakaś konsultantka chce przy okazji zabiegu zapisać Cię do firmy Warto skorzystać, przecież na nic nie musisz się zgadzać


ja już jestem konsultantką tylko nie za bardzo się udzielam hehe zobaczymy co mi powie
__________________

mandragora1717 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 19:31   #4820
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość

hmm 2 są narysowane bo nic nie pisze o dokładnej ilości;/
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:40   #4821
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
hmm 2 są narysowane bo nic nie pisze o dokładnej ilości;/
Możesz napisać do Ori i zapytać. Będzie szybciej na pewno niż czekać na odpowiedź tutaj.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:46   #4822
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
hmm 2 są narysowane bo nic nie pisze o dokładnej ilości;/
Na pewno są 2 sztuki, bo koleżanka zamawiała. Szkoda tylko, że firma zapomina podać niektóre ważne szczegóły...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 20:22   #4823
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
A do mnie dzwoniła klientka bo zamówila 2 miesiące temu torebkę ladylike i nie uwierzycie torebka w której jest noszony (portfel, kosmetyczka i dokumenty) zaczeła sama sie rozwalać odleciało ucho, pęknięcia. No i kurcze nie moge od niej tego przyjąć bo 30 dni jest na reklamacje


Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego produktu ? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
ja tą torebkę oddałam po około 45 dniach i mi uwzględnili reklamację, tylko dlatego, że klientce się nie spodobała, była tylko otwierana i klientka stwierdziła że niepraktyczna,
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 21:12   #4824
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego produktu ? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
Transparenty puder, matujący, ale nie kryjący jak poprzedni OB, nie widać go na twarzy, jest bardzo lekki, nie tworzy maski. Jak dla mnie świetny.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 05:32   #4825
Anastazja78
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja78
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Link do rosyjskiej 15 z nową wodą MORE by Demi

http://www.webconsultant.com.ua/137-...15-2012-1.html
Anastazja78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 08:58   #4826
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
A do mnie dzwoniła klientka bo zamówila 2 miesiące temu torebkę ladylike i nie uwierzycie torebka w której jest noszony (portfel, kosmetyczka i dokumenty) zaczeła sama sie rozwalać odleciało ucho, pęknięcia. No i kurcze nie moge od niej tego przyjąć bo 30 dni jest na reklamacje

Jakiś czas temu chciałam zwrócić w biurze lusterko te z very me, które przestało świecić (wymiana baterii nie pomogła) dowiedziałam się wtedy, że czas na zwrot w takim przypadku to 9 tygodni... Policz dokładnie może się jeszcze załapiesz

Edytowane przez anja1207
Czas edycji: 2012-09-16 o 09:02
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 09:25   #4827
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Anastazja78 Pokaż wiadomość
Link do rosyjskiej 15 z nową wodą MORE by Demi

http://www.webconsultant.com.ua/137-...15-2012-1.html
Dzięki . Kapsułki RV wróciły , pewnie u nas też będą. Fajne wyprzedaże na ostatnich stronach .
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 12:58   #4828
mmmala88
Raczkowanie
 
Avatar mmmala88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

w normalnym sklepie jak się kupuje torebkę to jest gwarancja 2-3 lata... próbuj za wszelką cenę zareklamować tą torbę.. to jest totalny brak szacunku firmy dla konsultantów i ich klientów
Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
A do mnie dzwoniła klientka bo zamówila 2 miesiące temu torebkę ladylike i nie uwierzycie torebka w której jest noszony (portfel, kosmetyczka i dokumenty) zaczeła sama sie rozwalać odleciało ucho, pęknięcia. No i kurcze nie moge od niej tego przyjąć bo 30 dni jest na reklamacje


Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego produktu ? http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24079
__________________
mmmala88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 19:24   #4829
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czy wam też strona Oriflame nie działa ?


Czy widzicie błąd na erratach ? woda toaletowa Lovely garden ma kod wody eclat weekend

Edytowane przez magdalenkl
Czas edycji: 2012-09-17 o 19:54
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 19:55   #4830
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość

Czy widzicie błąd na erratach ? woda toaletowa Lovely garden ma kod wody eclat weekend
Tak na erratach był błąd ale system podobno i tak sam zmieniał na wodę Lovely Garden

A mnie strona działa

Edytowane przez justys1719
Czas edycji: 2012-09-17 o 19:57
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.