Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 16:16   #1501
mon_soleil
Be Strong. ☑️
 
Avatar mon_soleil
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: PZ
Wiadomości: 46 759
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

a u mnie już słodycze wielkanocne wystawione.. a w zasadzie część znowu będą takie małe czekoladki, jak te walentynkowe tylko z motywami wielkanocnymi

ja kupiłam dzisiaj tylko małą wodę lekko gazowaną Polaris
__________________
'Live a life you will remember. ◢◤

'.wiem co mam teraz robić.
oddychać dalej.
bo jutro znów wzejdzie słońce.
kto wie co przyniesie przypływ.'




mon_soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:22   #1502
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Po lewej z Tesco, po prawej z Biedronki
Przepiękne paputki - zazdroszczę Miałam okazję je kupić,myślałam długo i intensywnie,a kiedy byłam zdecydowana - już ich nie było

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
a u mnie już słodycze wielkanocne wystawione.. a w zasadzie część znowu będą takie małe czekoladki, jak te walentynkowe tylko z motywami wielkanocnymi

ja kupiłam dzisiaj tylko małą wodę lekko gazowaną Polaris
Zero radości ze świąt,kiedy jesteśmy bombardowani Wielkanocą już w lutym... ech.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥


Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:27   #1503
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Cytat: Napisane przez alamirka
muszę też się obkupić w banany


W Lidlu po 3,33
No nie żartuj, ja nie napisałam nic takiego o bananach Cóż to za sfałszowany cytat?
Ja nie jadam bananów nawet więc ich promocja lata mi koło ogona, że tak to ujmę

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ja się nie skusiłam bo obawiam się ze moge przypadkiem trafić na jakiś z reklamacji
Słuszne podejście U mnie juz widzę że wyprzedają pooddawane, po wyglądzie pudełek i samych kubków, gdzie na jednym z nich jakaś niedomyta kropla widniała
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:37   #1504
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
a u mnie już słodycze wielkanocne wystawione.. a w zasadzie część znowu będą takie małe czekoladki, jak te walentynkowe tylko z motywami wielkanocnymi

ja kupiłam dzisiaj tylko małą wodę lekko gazowaną Polaris

dziś widziałam mnóstwo figurek zajączków mniejszych i większych
byłam jeszcze w drugiej B. zobaczyć czy jest ta myjka teleskopowa, ale jak ją zobaczyłam to zrezygnowałam z zakupu -wg mnie nie warta jest tych 19,99zł ewentualnie z 10zł bym mogła za nią zapłacić
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:46   #1505
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez SwietaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Śliczne są, dziękuję za fotkę
U mnie takie góralskie są też, fajne

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No nie żartuj, ja nie napisałam nic takiego o bananach Cóż to za sfałszowany cytat?
Ja nie jadam bananów nawet więc ich promocja lata mi koło ogona, że tak to ujmę

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------


Słuszne podejście U mnie juz widzę że wyprzedają pooddawane, po wyglądzie pudełek i samych kubków, gdzie na jednym z nich jakaś niedomyta kropla widniała
Ojej przepraszam, nie wiem jak to wyszło No naprawdę
Też nie jadam, ale chłopaki wcinają
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:56   #1506
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ja już miałam takiego pana co to tylko wykonywał swoja pracę, i dobrze. Ale kultury i cywilizowanego zachowania to ich tam w tych pseudo ochroniarskich firmach to by mogli nauczyć. Postanowiłam więc no ja go nauczyć, poszła skarga i od tamtej pory pan mi się kłania szeroko w pas
Fakt, kultury im brakuje, dlatego nie warto się przejmować Jakoś jak kasjerka przegląda pudełka (np. z garnkami) podczas kasowania nikt nie protestuje.
Nie cierpię też wałęsających się za klientem ochroniarzy z Rossa, potrafią być wyjątkowo upierdliwi.
Gratuluję wychowania pana ochroniarza w takim razie Hm, gdyby tak każda Biedromianiaczka jakiegoś wychowała, świat byłby lepszy!



Hm, mam wrażenie, że ta nowa wersja herbaty mięta z jabłkiem jakaś słabsza jest...
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:02   #1507
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Czy kto kojarzy czy w biedronce jest MAlibu?
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 17:05   #1508
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Ojej przepraszam, nie wiem jak to wyszło No naprawdę
Też nie jadam, ale chłopaki wcinają
Można było już pomyśleć że mam jakieś rozdwojenie jaźni czy coś albo że 'coś' pisze moją ręką
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:06   #1509
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest teraz w promocji jakiś proszek do prania, ale nie chodzi mi o ten ULTRA w pudle. Niby jest jakiś konkurs E, ale czy ten proszek jest teraz w sprzedaży w jakiejś atrakcyjnej cenie? Mama widziała jak sąsiadka niosła i mnie tu męczy.
Jest E 7 kg za 25 zł.

Tapnięte za pomocą Tapatalk.
dittela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:07   #1510
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Fakt, kultury im brakuje, dlatego nie warto się przejmować Jakoś jak kasjerka przegląda pudełka (np. z garnkami) podczas kasowania nikt nie protestuje.
Nie cierpię też wałęsających się za klientem ochroniarzy z Rossa, potrafią być wyjątkowo upierdliwi.
Gratuluję wychowania pana ochroniarza w takim razie Hm, gdyby tak każda Biedromianiaczka jakiegoś wychowała, świat byłby lepszy!



Hm, mam wrażenie, że ta nowa wersja herbaty mięta z jabłkiem jakaś słabsza jest...
hehehe ochroniarze z rosska to już chyba jakaś legenda i klasyk za razem No wyjątkowo uwpierdliwi są

Ja narazie mam stare wersje tej mięty, ale cąłkiem możliwe jak piszesz że tak jest, jak coś zmieniają to często na gorsze niestety. Albo mniej torebek dadzą albo słabsze albo jeszcze co tam
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:27   #1511
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
hehehe ochroniarze z rosska to już chyba jakaś legenda i klasyk za razem No wyjątkowo uwpierdliwi są

Ja narazie mam stare wersje tej mięty, ale cąłkiem możliwe jak piszesz że tak jest, jak coś zmieniają to często na gorsze niestety. Albo mniej torebek dadzą albo słabsze albo jeszcze co tam
Mniej torebek jest. Słabsza chyba też... Dobrze, że chociaż cena bez zmian
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 17:29   #1512
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Dorotxy Pokaż wiadomość
u mnie są dwa rodzaje dżemu pomarańczowego
u mnie też oba Rapsodia ale inne opakowania. Stały w różnych miejscach więc nie porównywałam reszty. Cena chyba o 10 groszy różna.

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Moje ulubione trufle!
Mama ostatnio kupowała, a ja ze 3 tygodnie wcześniej, więc u nas są Ale często trafiam na puste miejsce po nich na półce i muszę iść do drugiej B.
Widziałam je dziś i nawet zastanawiałam się, ale jednak odpuściłam.

Za to wzięłam laysy mięsne jaki to smak, grzanko czosnkowe (przez Was a jakże), pastę z tuńczyka, łososiową, serek z miodem (tez przez Was )

Pisałam już że posmakowała mi bardzo herbata warm up cytryna miód imbir, których już nie ma. A dziś odkryłam całkiem dobry zamiennik - Saga

A jeszcze, są u Was kocie karmy kitekat? takie duże opak. 1,8 kg plus 200g gratis w cenie coś 13 zł? u mnie były ale nie ma, nie wiem czy to stała oferta czy nie?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ale mi chodzilo tez, ze ludki jak zobacza przecene to biora nieraz nie patrzac co , a ta przecena taka, ze hoho
aa w tym sensie tez możliwe

a te nowe herbaty z miętą to tylko jabłko? u mnie jeszcze nie było wcale.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:31   #1513
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

U mnie tez pełno zajączków wielkanocnych i to takich, jakie lubię, bo z Terravity, ale nie mogę ich tknąć aż do Wielkanocy.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:41   #1514
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a te nowe herbaty z miętą to tylko jabłko? u mnie jeszcze nie było wcale.
Na pewno była mięta z jabłkiem i 7ziół w nowym opakowaniu. Rozglądałam się za gruszką, ale nie było. Innych nie pamiętam, trochę się spieszyłam (byłam z TŻtem na zakupach).
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:49   #1515
mela14kosmo
Rozeznanie
 
Avatar mela14kosmo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Berlin/ Torzym/Szczecin
Wiadomości: 600
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Czy kto kojarzy czy w biedronce jest MAlibu?
Nie ma niestety u mnie
mela14kosmo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:53   #1516
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dittela Pokaż wiadomość
Jest E 7 kg za 25 zł.

Tapnięte za pomocą Tapatalk.
Dzięki, ciekawe czy jutro jeszcze zastanę ten proszek.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:54   #1517
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
są u Was myjki teleskopowe?? bo u mnie nie było, a chciałam kupić

zdziwiłam się, że miski i wiaderka z gazetki "Sprzątajmy" są już na sklepie wystawione skoro gazetka dopiero od 21.02
U mnie już chyba połowę rzeczy wystawili jak nie całość Lubię za to moją Biedronkę

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Nowych herbatek u mnie nie było, ale obkupiłam się w banany <3
ja banany kupiłam dzisiaj w Lidlu ciut taniej a też takie ładne jak w B

Cytat:
Napisane przez jola4311 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o tych golarkach do ubrań z zasilaczem? Są warte swojej ceny ?
Ja mam, chwalę ją sobie nic się z nią nie dzieje, ładnie usuwa supełki, szybciutko


Co do dżemu pomarańczowego ja mam taki pyszny od Taty, we Włoszech to popularny smak dżemu Uwielbiam go! (i Tatę i dżem )

A tak poza tym byłam dziś na większych zakupach, ale wybrałam się tym razem do Lidla. Normalnie mam Biedronkę tuż pod nosem, ale chyba się trochę przerzucę na jakiś czas. Nie wiem, ale wydaje mi się że lidl ma większy wybór produktów a i ceny chyba przy wielu korzystniejsze. Sałatę lodową kupiłam za 1,97, pół kilo wołowiny na gulasz (włąśnie dochodzi ) za dychę. W Biedrze nie pamiętam już kiedy wołowina ruszyła w dół w tych 13,99 :/ Rok temu była w tej cenie co dziś w Lidlu na promocji (mam ulotkę z inspiracji z przepisem na gulasz). Eh... wydaje mi się że B. już nie jest taka tania jak była. Dziś w Lidlu byłam mile zaskoczona rachunkiem, a zakupy takie ze ledwo doniosłam do domu. Co Wy sądzicie na ten temat?

Co do kapci-"emu" też za mną chodzą. Dzisiaj tak się złożyło, że byłam w dwóch Biedronkach i w jednej był mój rozmiar dokładnie tych ktore najbardziej mi wpadly w oko. I oczywiście nie wzięłam Strasznie często tak robię, czekam nie wiadomo na co. Myślałam, ze będą też w B koło mojego domu. No i były, ale same duże >.< Zastanawiałam się czy nie poci się w nich noga za mocno? To chyba sztuczne włókno w srodku? Jak ktoś ma (arrachne widzę że masz takie tylko kremowe ) to prosze o odpowiedź, bo skruszona zamierzam jechać do tej B. rano przed uczelnią
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:58   #1518
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Są u was w b. potrójne spody do tortów?
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:02   #1519
mela14kosmo
Rozeznanie
 
Avatar mela14kosmo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Berlin/ Torzym/Szczecin
Wiadomości: 600
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
U mnie tez pełno zajączków wielkanocnych i to takich, jakie lubię, bo z Terravity, ale nie mogę ich tknąć aż do Wielkanocy.
Jak byłam w sobotę to szperałam i szukałam tej cebulki a ktoś postawił na górnej półce tego nieszczęsnego zająca. Jakaś pani brała przyprawę i czekoladopodobny wyrób wylądował na mojej schylonej głowie. Chyba w tym roku będzie bez zająców.

Ja już w sobotę kupiłam herbatkę mięta z jabłkiem i jest smaczna.

Płynu do jamy ustnej nie brałam. Postawiłam na ten lidlowski. Zobaczymy co z tego będzie.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
U mnie już chyba połowę rzeczy wystawili jak nie całość Lubię za to moją Biedronkę



ja banany kupiłam dzisiaj w Lidlu ciut taniej a też takie ładne jak w B


Ja mam, chwalę ją sobie nic się z nią nie dzieje, ładnie usuwa supełki, szybciutko


Co do dżemu pomarańczowego ja mam taki pyszny od Taty, we Włoszech to popularny smak dżemu Uwielbiam go! (i Tatę i dżem )

A tak poza tym byłam dziś na większych zakupach, ale wybrałam się tym razem do Lidla. Normalnie mam Biedronkę tuż pod nosem, ale chyba się trochę przerzucę na jakiś czas. Nie wiem, ale wydaje mi się że lidl ma większy wybór produktów a i ceny chyba przy wielu korzystniejsze. Sałatę lodową kupiłam za 1,97, pół kilo wołowiny na gulasz (włąśnie dochodzi ) za dychę. W Biedrze nie pamiętam już kiedy wołowina ruszyła w dół w tych 13,99 :/ Rok temu była w tej cenie co dziś w Lidlu na promocji (mam ulotkę z inspiracji z przepisem na gulasz). Eh... wydaje mi się że B. już nie jest taka tania jak była. Dziś w Lidlu byłam mile zaskoczona rachunkiem, a zakupy takie ze ledwo doniosłam do domu. Co Wy sądzicie na ten temat?

Co do kapci-"emu" też za mną chodzą. Dzisiaj tak się złożyło, że byłam w dwóch Biedronkach i w jednej był mój rozmiar dokładnie tych ktore najbardziej mi wpadly w oko. I oczywiście nie wzięłam Strasznie często tak robię, czekam nie wiadomo na co. Myślałam, ze będą też w B koło mojego domu. No i były, ale same duże >.< Zastanawiałam się czy nie poci się w nich noga za mocno? To chyba sztuczne włókno w srodku? Jak ktoś ma (arrachne widzę że masz takie tylko kremowe ) to prosze o odpowiedź, bo skruszona zamierzam jechać do tej B. rano przed uczelnią
Masz rację wg. mnie to cena to nawet dla mnie nie ma takiej różnicy, ale jakość jest jakby lepsza.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Są u was w b. potrójne spody do tortów?
No u mnie niestety nie
mela14kosmo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 18:05   #1520
edzia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 400
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Są u was w b. potrójne spody do tortów?
u mnie były razem ze świątecznymi rzeczami chyba 5,99 cena
edzia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:15   #1521
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość

Nie cierpię też wałęsających się za klientem ochroniarzy z Rossa, potrafią być wyjątkowo upierdliwi.
.
o tez tego nie cierpie tam, ale ostatnio sie zmienilo, maja swoj monitorek i przy nim siedza i caly sklep ogladaja , nie łażąc za klientem
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:17   #1522
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

A dobre te tabletki do czyszczenia WC? I jeszcze interesuje mnie opinia na temat płynu do WC Agent Max pogromca kamienia. Dobrze "gromi" kamień?
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:24   #1523
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Tak, tam gdzie zawsze były te miętowe, melisa i 7 ziół. W Gliwicach na Dworcowej ją dopadłam. I wszystkie te ziołowe herbaty miały zmienione opakowania Pewnie stopniowo do wszystkich sklepów przyjadą. W tym samym dniu w kędzierzyńskiej B. nie widziałam ani jednej paczki z tej ziołowej serii.
a jak skład tej herbatki, nie najgorszy? skoro miętowa to mam nadzieję, że bez cukru nie będzie miała takiego kwaśnego smaku jak owocowe...

czy Tola z wapniem jest tak strasznie kwaśna, czy tylko mi się taka trafiła?
jest w Biedronce jakiś inny jogurt naturalny, który jest bardziej delikatny w smaku, nie taki kwaśny? a jak nie to może w jakimś innym sklepie? próbuję go polubić i jeść z płatkami, ale nie jest to wcale łatwe
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:27   #1524
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
U mnie krowek jeszcze duzo w osobnych pudlach stoja i w innym miejscu. A trufle i galaretki jeszcze w innym. Michalki widzialam tylko w takich kartonowych polkach ale one juz byly w torebkach i byly kawowe i kokosowe.

Kokosowych u siebie nie widziałam, ale muszę w takim razie jutro zajrzeć

Kupiłam ostatnio je w sklepie wedla i przepadłam btw uwielbiam wszystkie michałki

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Są u was w b. potrójne spody do tortów?
Wydaje mi się ze wczoraj widziałam
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:28   #1525
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Na pewno była mięta z jabłkiem i 7ziół w nowym opakowaniu. Rozglądałam się za gruszką, ale nie było. Innych nie pamiętam, trochę się spieszyłam (byłam z TŻtem na zakupach).
dzięki o jabłku wszyscy piszą to pewnie gruszki nie ma, ale może jeszcze będzie szansa na jej wypróbowanie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:28   #1526
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
A dobre te tabletki do czyszczenia WC? I jeszcze interesuje mnie opinia na temat płynu do WC Agent Max pogromca kamienia. Dobrze "gromi" kamień?
Tabletki miałam, dobrze wyczyściły muszę tam na samym dnie.
Wzięłam dziś pierwszy raz makaron tortellini z szynką, zamierzam zrobić sałatkę, zobaczymy co wyjdzie
Ogólnie rachunek wyszedł mi na 50 zł, w tym wieszaki i wino Lambrusco i chipsy pieczone żeberka (jedna paczka w nieswoim kartonie, od razu capnęłam!) i salsa. Chciałam jeszcze wziąć szaszłykowe i orientalne ale pomyślałam, że 4 paczki na raz to za dużo A orientalne są takie dobre
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:29   #1527
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez pinats Pokaż wiadomość
a jak skład tej herbatki, nie najgorszy? skoro miętowa to mam nadzieję, że bez cukru nie będzie miała takiego kwaśnego smaku jak owocowe...

czy Tola z wapniem jest tak strasznie kwaśna, czy tylko mi się taka trafiła?
jest w Biedronce jakiś inny jogurt naturalny, który jest bardziej delikatny w smaku, nie taki kwaśny? a jak nie to może w jakimś innym sklepie? próbuję go polubić i jeść z płatkami, ale nie jest to wcale łatwe
Właśnie zaraz będę jeść, to się przekonam.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:29   #1528
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Można było już pomyśleć że mam jakieś rozdwojenie jaźni czy coś albo że 'coś' pisze moją ręką
A już wiem o co mi biegało, miałam napisać, że kojarzę Twoją historię z ochroniarzem a banany to kogoś innego były

Heh mieliśmy remont i odnalazłam zachomikowany zielony krem do rąk nie byłam nawet świadoma jego egzystencji w domu
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:35   #1529
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A już wiem o co mi biegało, miałam napisać, że kojarzę Twoją historię z ochroniarzem a banany to kogoś innego były
Się wyjaśniło
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:39   #1530
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

banany byly u madziuuula, te lidlowe po 3,33
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.