Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 18:17   #3211
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Przyznaję się bez bicia - nie ćwiczyłam piątek, sobota, niedziela Ale mogę się pochwalić obronionym licencjatem Aha no i dzisiaj zakończyłam drugi level shreda, od jutra wkraczam na trzeci poziom. Mimo że to tylko 3 dni, to już mi brzuch sflaczał Ale z podniesioną głową dbam o lepszą figurę, nie ma łatwo.
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:35   #3212
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Wypadłam kurcze z watku Powoli sie wdrażam spowrotem w cwiczenia, zaczęłam wczoraj od przejechania na rowerze30 km prawie , w tą i z powrotem nad jezioro

No i tydzień temu sie pomierzyłam jak wyglądają u mnie spadki przez ten miesiąc czerwiec. No i musze wam powiedzieć że pilnowanie diety naprawde dużo daje. Co prawda zawiodłam sie z boczkami i z udami troche, ale najwazniejsze że wizualnie widze ze jest o wiele wiele lepiej

Waga 54->51,5
Talia 65->65,5
Boczki 83->83
Biodra 89,5->88
Udo u góry 54->53,5
Udo nad kolanem 38->38

No i powiem wam że miałam właśnie załączyć Zuzke kiedy mój zasilacz od laptopa dokonał żywota i po prostu sie spalił
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:21   #3213
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia - nie ćwiczyłam piątek, sobota, niedziela Ale mogę się pochwalić obronionym licencjatem Aha no i dzisiaj zakończyłam drugi level shreda, od jutra wkraczam na trzeci poziom. Mimo że to tylko 3 dni, to już mi brzuch sflaczał Ale z podniesioną głową dbam o lepszą figurę, nie ma łatwo.
Gratulacje

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wypadłam kurcze z watku Powoli sie wdrażam spowrotem w cwiczenia, zaczęłam wczoraj od przejechania na rowerze30 km prawie , w tą i z powrotem nad jezioro

No i tydzień temu sie pomierzyłam jak wyglądają u mnie spadki przez ten miesiąc czerwiec. No i musze wam powiedzieć że pilnowanie diety naprawde dużo daje. Co prawda zawiodłam sie z boczkami i z udami troche, ale najwazniejsze że wizualnie widze ze jest o wiele wiele lepiej

Waga 54->51,5
Talia 65->65,5
Boczki 83->83
Biodra 89,5->88
Udo u góry 54->53,5
Udo nad kolanem 38->38

No i powiem wam że miałam właśnie załączyć Zuzke kiedy mój zasilacz od laptopa dokonał żywota i po prostu sie spalił
za wyniki


Ja dzisiaj jako tako nie ćwiczyłam bo musiałam dom ogarnąć po weekendzie.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:35   #3214
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Odp: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia - nie ćwiczyłam piątek, sobota, niedziela Ale mogę się pochwalić obronionym licencjatem Aha no i dzisiaj zakończyłam drugi level shreda, od jutra wkraczam na trzeci poziom. Mimo że to tylko 3 dni, to już mi brzuch sflaczał Ale z podniesioną głową dbam o lepszą figurę, nie ma łatwo.
Wiesz, ja też miewam poczucie, że brak ćwiczeń np 2 dni z rzędu powoduje, że znów jestem otłuszczona. Co jest absurdem, ale tak czy siak regularne odpalanie YT i gimnastyka wyrabia w nas formę, dyscyplinę i jędrność.
Gratuluję serdecznie obrony! Ja też się po cichu pochwalę- obroniłam mgr jestem szczęśliwa, bo to mnie dużo kosztowało i do końca nie wiedziałam, czy podołam trudnościom.

Dbaj, dbaj o lepszą figurę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wypadłam kurcze z watku Powoli sie wdrażam spowrotem w cwiczenia, zaczęłam wczoraj od przejechania na rowerze30 km prawie , w tą i z powrotem nad jezioro

No i tydzień temu sie pomierzyłam jak wyglądają u mnie spadki przez ten miesiąc czerwiec. No i musze wam powiedzieć że pilnowanie diety naprawde dużo daje. Co prawda zawiodłam sie z boczkami i z udami troche, ale najwazniejsze że wizualnie widze ze jest o wiele wiele lepiej

Waga 54->51,5
Talia 65->65,5
Boczki 83->83
Biodra 89,5->88
Udo u góry 54->53,5
Udo nad kolanem 38->38

No i powiem wam że miałam właśnie załączyć Zuzke kiedy mój zasilacz od laptopa dokonał żywota i po prostu sie spalił
Pilnujesz porządnej diety i są dzięki temu piękne efekty! Wielgachne gratulacje!
Tylko nie spocznij na laurach, nowy zasilacz, mobilizacja i do przodu! Czekam na meldunki (niekoniecznie związane z Tiffany, po prostu wpadaj i chwal się nam sukcesami każdego dnia).

Cytat:
Napisane przez slonko30 Pokaż wiadomość
Witajcie.
U mnie sobota i niedziela przeleciała biegusiem i muszę przyznać się bez bicia że wczoraj pogrzeszyłam z jedzeniem i nie ćwiczyłam przez co mam dzisiaj MEGA wyrzuty sumienia. Na swoje usprawiedliwienie mogę jedynie dać fakt że mieliśmy chatę pełną ludzi(gril itd) i jakoś się nie złożyło ale dzisiaj już wracam silna ,zwarta i gotowa:P
Chociaż powiem Wam dziewczyny,że od powrotu ciężko mi wskoczyć w dawny tryb i potrzebuję chyba mocnego kopa w tyłek żeby się opamiętać:P
Tak więc dzisiaj zamierzam zrobić:

Rozgrzewka z Jilian
Pośladki Mel B
Abs Mel B
Six pack abs
Tiffoczki
Nogi z Fittapy
ramionka Tiffany
co daje ok 60 min:P

Potem nie bardzo będę miała czas żeby tutaj do Was kochane zaglądać więc życzę aktywnego dnia i posyłajcie pozytywną energię w moją stronę żeby mi wróciła wiara i chęć do tego aby to wszystko kontynuować

Pozdrawiam
UWAGA, UWAGA, Pozytywna energia zostanie za 10 sekund emitowana w stronę Wlk Brytanii
10..
9...
8...
7...
6...
5...
4...
3...
2...
1....
0....

Fruuuuuuu.........



slonko30 to świetnie,że dziś poćwiczyłaś (i to porządnie) i wyśmigałaś z ciała te wszystkie grzechy. Zauważ, że przed wyjazdem umiałaś z nich zrezygnować,także jak widzisz można. Myśl o chwili, kiedy będziesz się mierzyła i oczekiwała efektów- one same nie przyjdą!!!!!
Także żadnych wymóweczek i podjadania- chcemy miec nowe ciała więc do boju.

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
U mnie też niedziela leniwa, choć udana dietowo. Z aktywności fizycznej tylko z chłopakami się powściekałam.

Dziś będzie lepiej. Zaraz idę z młodszym synem na lekcję pływania, a potem śmigam na zumbę. Gdzieś w ciągu dnia wpłatę Tiffany. Myślicie że ma to znaczenie że ćwiczę w ciągu dnia gdy mam czas, a nie o określonej porze?

Miłego dnia wszystkim
Pora nie ma większego znaczenia -ważne, że ćwiczysz, umiesz się zebrać i coś zrobić by byc bliżej celu(i przesuwania suwaczka w podpisie)
Ty też pływasz z synkiem, czy tylko mu kibicujesz?



czarnulka fajno,że weekend był udany. Córka to taki słodki ciężar czyż nie?


Ja około 19 wróciłam do domu, zmęczona pracą,ale chce poćwiczyć o tej 21:00.
Na razie muszę trochę rozprostować nogi i się zrelaksować przy Dr Housie
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:03   #3215
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Odp: Dot.: Odp: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Pora nie ma większego znaczenia -ważne, że ćwiczysz, umiesz się zebrać i coś zrobić by byc bliżej celu(i przesuwania suwaczka w podpisie)
Ty też pływasz z synkiem, czy tylko mu kibicujesz?
Mam nadzieję tego dziada w stronę celu przesunąć w czwartek.

Razem "pływamy" , bo młody ma dopiero 20 miesięcy. Tak naprawdę to jeszcze zabawa w wodzie ucelowana w pływanie. Więc ja też się moczę i przy okazji też trochę ruchu zażywam. Próbowałam starszego namówić, ale nie chce wejść do głębszej wody. Tyle co przy brzegu pobrodzi. Ale może się przekona.

Cudna zumba dziś była. Wypociłam się i humor zagościł na cały dzień. Nawet z rozpędu kuchnię posprzątałam.

Teraz złapię oddech po wieczornych rytuałach i jeszcze coś odpalę z Tiffany i zestaw na boczki Mellisy.

Miłego wieczoru
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:22   #3216
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Przesuniesz dziada,przesuniesz!
To pewnie bardzo przyjemnie móc się z dzieckiem popluskać, poprzytulać go do siebie, kiedy w wodzie człowiek czuje się taki lekki i swobodny, a maluch radosny...

Mój meldunek

Melissa ABS on fire
Melissa Rzeźbienie ciała i spalanie
Sexy senstational shoulders
Get your sexy back
100 plie squat
15x russian twist (5kg)
100 pajacyków

Spocznij

Dobranoc
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 06:49   #3217
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Odp: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Wiesz, ja też miewam poczucie, że brak ćwiczeń np 2 dni z rzędu powoduje, że znów jestem otłuszczona. Co jest absurdem, ale tak czy siak regularne odpalanie YT i gimnastyka wyrabia w nas formę, dyscyplinę i jędrność.
Gratuluję serdecznie obrony! Ja też się po cichu pochwalę- obroniłam mgr jestem szczęśliwa, bo to mnie dużo kosztowało i do końca nie wiedziałam, czy podołam trudnościom.

Dbaj, dbaj o lepszą figurę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!



Pilnujesz porządnej diety i są dzięki temu piękne efekty! Wielgachne gratulacje!
Tylko nie spocznij na laurach, nowy zasilacz, mobilizacja i do przodu! Czekam na meldunki (niekoniecznie związane z Tiffany, po prostu wpadaj i chwal się nam sukcesami każdego dnia).



UWAGA, UWAGA, Pozytywna energia zostanie za 10 sekund emitowana w stronę Wlk Brytanii
10..
9...
8...
7...
6...
5...
4...
3...
2...
1....
0....

Fruuuuuuu.........



slonko30 to świetnie,że dziś poćwiczyłaś (i to porządnie) i wyśmigałaś z ciała te wszystkie grzechy. Zauważ, że przed wyjazdem umiałaś z nich zrezygnować,także jak widzisz można. Myśl o chwili, kiedy będziesz się mierzyła i oczekiwała efektów- one same nie przyjdą!!!!!
Także żadnych wymóweczek i podjadania- chcemy miec nowe ciała więc do boju.



Pora nie ma większego znaczenia -ważne, że ćwiczysz, umiesz się zebrać i coś zrobić by byc bliżej celu(i przesuwania suwaczka w podpisie)
Ty też pływasz z synkiem, czy tylko mu kibicujesz?



czarnulka fajno,że weekend był udany. Córka to taki słodki ciężar czyż nie?


Ja około 19 wróciłam do domu, zmęczona pracą,ale chce poćwiczyć o tej 21:00.
Na razie muszę trochę rozprostować nogi i się zrelaksować przy Dr Housie
Gratulacje

Też byłam dumna gdy się obroniłam, a właściwie jestem do tej pory. W tamtym roku byłam tyle co po obronie

O tak bardzo słodziutki zwłaszcza gdy się wtuli.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 10:36   #3218
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Odp: Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Przesuniesz dziada,przesuniesz!
To pewnie bardzo przyjemnie móc się z dzieckiem popluskać, poprzytulać go do siebie, kiedy w wodzie człowiek czuje się taki lekki i swobodny, a maluch radosny...

Mój meldunek

Melissa ABS on fire
Melissa Rzeźbienie ciała i spalanie
Sexy senstational shoulders
Get your sexy back
100 plie squat
15x russian twist (5kg)
100 pajacyków

Spocznij

Dobranoc
Mam olbrzymie problemy z przesuwaniem dziada. Trzymam dietę; aktywności jest a efekty marne na wadze. Chociaż w wyglądzie jest różnica. Również w sile i wytrzymałości.
Ale problem jest chyba w mojej głowie. Chodzę na spotkania Slimming world-takie cotygodniowe ważenie w grupie. Prowadzi je moja dobra znajoma. Stara się mnie jak najbardziej motywować. Ale ja odczuwam takie ciśnienie przez to, że zaczynam się denerwować przed ważeniem. I chyba się zablokowałam.

Melduję:
Rozgrzewka Tiffany
Tifoczki
Lean biceps
I jeszcze coś z hantlami
Ballerina long legs
Mellisa intensive abs workout

Tyle u mnie.

Udanego wtorku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:03   #3219
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Za mną 6km na rowerku, ale jakiś taki niedosyt mam
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:19   #3220
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Odp: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

[QUOTE=werty;41694810]Wiesz, ja też miewam poczucie, że brak ćwiczeń np 2 dni z rzędu powoduje, że znów jestem otłuszczona. Co jest absurdem, ale tak czy siak regularne odpalanie YT i gimnastyka wyrabia w nas formę, dyscyplinę i jędrność.
Gratuluję serdecznie obrony! Ja też się po cichu pochwalę- obroniłam mgr jestem szczęśliwa, bo to mnie dużo kosztowało i do końca nie wiedziałam, czy podołam trudnościom.

Dbaj, dbaj o lepszą figurę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

UWAGA, UWAGA, Pozytywna energia zostanie za 10 sekund emitowana w stronę Wlk Brytanii
10..
9...
8...
7...
6...
5...
4...
3...
2...
1....
0....

Fruuuuuuu.........




Gratuluję Pani Magisterklaski :i dzięki za pozytywna energię
Ja niestety wczoraj uległam i znowu po całym dniu zdrowego odżywiania wszamałam pół miseczki słonecznika
Ale dzisiaj mam już umyte i pokrojone w słupeczki marchewki na wieczór - także niech moc będzie ze mną

Rozgrzewka wg uznania
20 x dumbbel swing
Pośladki Mel B
Abs Mel B
Tiffoczki z obc.
Six pack abs
Wew. strona ud Fittapy

Po obiadku standardowo park z synkiem więc do wieczora przeleci. Trzymajcie kciuki buźka:P

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia - nie ćwiczyłam piątek, sobota, niedziela Ale mogę się pochwalić obronionym licencjatem Aha no i dzisiaj zakończyłam drugi level shreda, od jutra wkraczam na trzeci poziom. Mimo że to tylko 3 dni, to już mi brzuch sflaczał Ale z podniesioną głową dbam o lepszą figurę, nie ma łatwo.
za magistra:P

Dziewczyny czy zumba pomaga w chudnieciu?A jeśli tak to może macie jakieś fajne filmiki które ćwiczycie?
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:00   #3221
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Robie ćwiczenia na boczki Tiffany 2 tydzień i powiem Wam, że widzę ze talia mi się robi już Ale niestety to spowodowało że teraz bardziej mi wypchało te boczki niżej;/ Znacie jakieś inne fajne ćwiczenia na te dolne partie ??
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 17:29   #3222
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Odp: Dot.: Odp: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slonko30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zumba pomaga w chudnieciu?A jeśli tak to może macie jakieś fajne filmiki które ćwiczycie?
Pomaga jak każda forma ruchu. Ja chodzę na zajęcia grupowe, a w domu ćwiczę na xbox kinect. Jeśli zajęcia są dobrze prowadzone to bardzo dobrze działa na nogi i brzuch. Ja bardzo polecam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Robie ćwiczenia na boczki Tiffany 2 tydzień i powiem Wam, że widzę ze talia mi się robi już Ale niestety to spowodowało że teraz bardziej mi wypchało te boczki niżej;/ Znacie jakieś inne fajne ćwiczenia na te dolne partie ??
Podejrzewam, że nie bardziej wypchnęło boczki, tylko bardziej je widać przy wyższej talii. Jak będziesz dalej ćwiczyć i chudnąć to i boczki zejdą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:34   #3223
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

a ma ktos linka do filmiku na youtube Tiffany na brzuch bodajze abs? bo mi ciagle wyskakuje flmik jakis i potwierdz swoj wiek tzn musze sie zalogowac a nie mam konta na yt ;/
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:07   #3224
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Dzięki Dziewczyny
Werty - gratulacje rzeczywiście to opuszczanie ćwiczeń i wizja naszego ciała przez ten pryzmat siedzi bardziej w głowie. Dzisiaj już ćwiczyłam normalnie i od razu mam lepsze samopoczucie. Już nawet nie o te centymetry mi chodzi, tylko o lepszy nastrój, kontrolę własnego ciała i mobilizację
Slonko30 - jeżeli ten słonecznik był o odpowiedniej godzinie (w sensie w ramach posiłku jakiegoś) to chyba nie taki zły, co? Przynajmniej tłuszcze uzupełniłaś

Melduję:
Shred L3D1 (level 3 zdecydowanie lepszy od 2, także myślę, że ten finish będzie przyjemnością)
8 minutes of Non Stop Ab ex (xhit)
10 exercises for a tight butt (xhit)
Sexy Shoulders
Sexy butt and arm combo
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 19:10   #3225
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

14 km na rowerku
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:22   #3226
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Witam, za mną już dzisiaj:

5 minutowa własna rozgrzewka
tiffoczki
bikini abs
sexy back
cool down mel b

Ahoj gdzie wy sikoreczki moje
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:57   #3227
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Odp: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Ciężka noc za mną. Chwilowo brak sił na ćwiczenia. Zbiorę się w sobie wieczorem.
Do tych dziewczyn co ćwiczą przy YouTube. Ja sobie ściągnęłam filmy Tiffany i odtwarzam je na laptopie lub xboxie. I jestem uniezależniona od internetu. A raz nawet przy komórce robiłam bo inaczej nie dało .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 13:04   #3228
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Pokaż wiadomość
Witam, za mną już dzisiaj:

5 minutowa własna rozgrzewka
tiffoczki
bikini abs
sexy back
cool down mel b

Ahoj gdzie wy sikoreczki moje


Melduje się po ćwiczeniach:P

Rozgrzewka wg uznania
20 x dumbbel swing
Pośladki Mel B
Abs Mel B
Tiffoczki z obc.
Brzuch Mel B
Wew. strona ud Fittapy


Chcę ten zestawik przetestować przez tydzień,dwa i zobaczę czy są jakieś efekty Wczoraj wieczorem ograniczyłam się do podjadania surowych marchewek więc dzień zaliczam do udanych.

Ależ tutaj cisza-gdzie Wasze listy dziewczynki
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 15:02   #3229
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Właśnie wróciłam ze spacerku - 7 km, z obciążeniem z córą i wózkiem. A później to jeszcze zakupy doszły.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 16:55   #3230
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Witajcie dziewuszki!
Przyjechałam do domu, zregeneruję się i do ćwiczeń Kurczę, gdyby nie niedobór czasu mogłabym spędzać na forum więcej czasu, ale taka jest teraz sytuacja, dużo pracy..


Dziękuję pięknie za wszystkie gratulacje z okazji mojej udanej obrony mgr! Jestem prze,prze, przeszczęśliwa z tego powodu.

Nie mogę się doczekać dzisiejszych ćwiczeń!
(dziwna jestem, co? )
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 18:29   #3231
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Witajcie dziewuszki!
Przyjechałam do domu, zregeneruję się i do ćwiczeń Kurczę, gdyby nie niedobór czasu mogłabym spędzać na forum więcej czasu, ale taka jest teraz sytuacja, dużo pracy..


Dziękuję pięknie za wszystkie gratulacje z okazji mojej udanej obrony mgr! Jestem prze,prze, przeszczęśliwa z tego powodu.

Nie mogę się doczekać dzisiejszych ćwiczeń!
(dziwna jestem, co? )
To i ja w takim razie dziwna jestem
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 20:15   #3232
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Ależ na nas te ćwiczenia działają

Za mną:
Shred L3D2
Full body fat burner (xhit)
Abs in hurry (Melissa)
Cardio Kickboxing Class (xhit)
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 21:49   #3233
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Ależ na nas te ćwiczenia działają

Za mną:
Shred L3D2
Full body fat burner (xhit)
Abs in hurry (Melissa)
Cardio Kickboxing Class (xhit)
Super zestaw jeszcze tylko 8 dni, Shred Ci 'odpadnie' i będziesz miała całe 30minut do zagospodarowania świeżynkami z YT- czego dusza zapragnie

Oj, działają na nas, sama siebie zadziwiam, że tak wytrwale ćwiczę, w ciągu dnia myślę o tym, co by tu wybrać na wieczór. To już weszło w krew!

Melduję od siebie-

Rozgrzewka

Melissa Full Body Shaper - całe ciało przy ćw.z 9:00 myślałam, że mi ŁYDKI spłoną!
Melissa Interval fat burn- całe ciało każde ćwiczenie przeplatane skakanką- bombowy zestaw
Melissa 5 Min Energy Booster przy ćw.5:00 świetnie czuć boki ciała, wręcz 'rozciąganie' tej tłuszczowej warstewki
Booty shaking z obc.
50skłonów w bok, na każdą stronę po 50 (5kg)
XHIT Zestaw na uda tutaj potrzeba piłki, zamiast niej użyłam grubej poduchy i wyszło całkiem fajnie. Polecam.
Butt like brazilian
15 min.skakanki - w ramach aerobów na koniec
Rozciągaaaaanie - szczególnie ud i łydek



czarnulka pozdrawiam Ciebie zatem DZIWNA kobieto

slonko wielkie gratulacje za Twoje dzisiejsze ćwiczenia, tak trzymaj!

Ulcia
życzę, aby ta noc była dla Ciebie bardziej łaskawa, nabieraj mocy i wracaj prędko do nas

Uf, czuję zmęczenie- jakie szczęście, że niedługo czas na sen
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender

Edytowane przez werty
Czas edycji: 2013-07-10 o 21:53
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 22:02   #3234
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Super zestaw jeszcze tylko 8 dni, Shred Ci 'odpadnie' i będziesz miała całe 30minut do zagospodarowania świeżynkami z YT- czego dusza zapragnie

Oj, działają na nas, sama siebie zadziwiam, że tak wytrwale ćwiczę, w ciągu dnia myślę o tym, co by tu wybrać na wieczór. To już weszło w krew!

Melduję od siebie-

Rozgrzewka

Melissa Full Body Shaper - całe ciało przy ćw.z 9:00 myślałam, że mi ŁYDKI spłoną!
Melissa Interval fat burn- całe ciało każde ćwiczenie przeplatane skakanką- bombowy zestaw
Melissa 5 Min Energy Booster przy ćw.5:00 świetnie czuć boki ciała, wręcz 'rozciąganie' tej tłuszczowej warstewki
Booty shaking z obc.
50skłonów w bok, na każdą stronę po 50 (5kg)
XHIT Zestaw na uda tutaj potrzeba piłki, zamiast niej użyłam grubej poduchy i wyszło całkiem fajnie. Polecam.
Butt like brazilian
15 min.skakanki - w ramach aerobów na koniec
Rozciągaaaaanie - szczególnie ud i łydek



czarnulka pozdrawiam Ciebie zatem DZIWNA kobieto

slonko wielkie gratulacje za Twoje dzisiejsze ćwiczenia, tak trzymaj!

Ulcia
życzę, aby ta noc była dla Ciebie bardziej łaskawa, nabieraj mocy i wracaj prędko do nas

Uf, czuję zmęczenie- jakie szczęście, że niedługo czas na sen
I ja Ciebie również Dziwna kobietko
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 22:27   #3235
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Odp: Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Super zestaw jeszcze tylko 8 dni, Shred Ci 'odpadnie' i będziesz miała całe 30minut do zagospodarowania świeżynkami z YT- czego dusza zapragnie

Oj, działają na nas, sama siebie zadziwiam, że tak wytrwale ćwiczę, w ciągu dnia myślę o tym, co by tu wybrać na wieczór. To już weszło w krew!

Melduję od siebie-

Rozgrzewka

Melissa Full Body Shaper - całe ciało przy ćw.z 9:00 myślałam, że mi ŁYDKI spłoną!
Melissa Interval fat burn- całe ciało każde ćwiczenie przeplatane skakanką- bombowy zestaw
Melissa 5 Min Energy Booster przy ćw.5:00 świetnie czuć boki ciała, wręcz 'rozciąganie' tej tłuszczowej warstewki
Booty shaking z obc.
50skłonów w bok, na każdą stronę po 50 (5kg)
XHIT Zestaw na uda tutaj potrzeba piłki, zamiast niej użyłam grubej poduchy i wyszło całkiem fajnie. Polecam.
Butt like brazilian
15 min.skakanki - w ramach aerobów na koniec
Rozciągaaaaanie - szczególnie ud i łydek



czarnulka pozdrawiam Ciebie zatem DZIWNA kobieto

slonko wielkie gratulacje za Twoje dzisiejsze ćwiczenia, tak trzymaj!

Ulcia
życzę, aby ta noc była dla Ciebie bardziej łaskawa, nabieraj mocy i wracaj prędko do nas

Uf, czuję zmęczenie- jakie szczęście, że niedługo czas na sen
Dziękuję , ale różnie może być bo Kuba ma gorączkę.

Wyskakalam się na trampolinie i zrobiłam tiffoczki. Jutro będzie więcej.

Też jestem dziwna, bo brakuje mi czegoś jak nie ćwiczę. Poza tym jak zjem coś nieteges czuję normalnie jak tłuszcz mi się odkłada.

Spokojniej nocy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 22:31   #3236
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Odp: Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dziękuję , ale różnie może być bo Kuba ma gorączkę.

Wyskakalam się na trampolinie i zrobiłam tiffoczki. Jutro będzie więcej.

Też jestem dziwna, bo brakuje mi czegoś jak nie ćwiczę. Poza tym jak zjem coś nieteges czuję normalnie jak tłuszcz mi się odkłada.

Spokojniej nocy
Czyli poćwiczyłaś coś- brawo!
Jutro się mierzysz/ważysz?


Dobrej nocy Wam, DD (czytaj: Dziwne Dziewczyny)
Do jutra!
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 05:56   #3237
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

I ja wczoraj wieczorkiem wyskakałam się na trampolinie z córeczką. Oj będą tiffoczkowe zakwasy będą
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 06:05   #3238
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Czyli poćwiczyłaś coś- brawo!
Jutro się mierzysz/ważysz?


Dobrej nocy Wam, DD (czytaj: Dziwne Dziewczyny)
Do jutra!
Poćwiczyłam . Zaczynałam na trampolinie od skoków na prostych nogach. Teraz robię pajacyki, obracam się wokół własnej osi, przyciągam kolana do klatki piersiowej/ pięty do pośladków. Coraz więcej mięśni ruszam.
No niby mam ważenie w mojej grupie, ale jak pisałam kilka postów wcześniej, zrobiło się to bardzo stresujące i czuję za duży nacisk. I chyba zrezygnuję z tego ważenia na rzecz normalnego ważenia w domu.

Miłego dnia DD
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72

Edytowane przez Ulcia2512
Czas edycji: 2013-07-11 o 06:14
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 11:24   #3239
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

6 minutek własna rozgrzewka
3x15 ice skating
The Kim Kardashian Butt Workout

Victoria's Secret Angel Butt Workout

Butt Lift Pilates Workout for Beginners | Pilates Bootcamp With Casse

How to Get BIGGER & FIRMER Breasts Naturally - Effective Home 3x15 każde z ćwiczeń


Mel B - Ćwiczenia rozluźniające i rozciągające
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 19:52   #3240
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Werty, Czarnula - brawo za wspaniałe zestawy

Shred L3D3
Abs in hurry (Melissa)
Sexy butt and arm combo
Beautiful Booty
Bikini ABS
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 21:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.