Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 07:56   #1561
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

używam amli dabur i żadnego negatywnego oddziaływania na skalp nie zauważyłam a często trzymam parę godzin
powinnaś sama wypróbować i zobaczyć
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:35   #1562
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Użyłam dzisiaj po raz pierwszy Amli z dodatkiem jasminu, o której rozmawiałyśmy niedawno. Zapach jak dla mnie bardzo przyjemny, nie czuć praktycznie klasycznej amli, tylko sam jaśmin - zapach nie za mocny. Zmywa się równie dobrze co klasyczna wersja. Póki co nie widze też różnicy w efektach zastosowania. Jednym słowem polecam.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 20:35   #1563
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj po raz pierwszy Amli z dodatkiem jasminu, o której rozmawiałyśmy niedawno. Zapach jak dla mnie bardzo przyjemny, nie czuć praktycznie klasycznej amli, tylko sam jaśmin - zapach nie za mocny. Zmywa się równie dobrze co klasyczna wersja. Póki co nie widze też różnicy w efektach zastosowania. Jednym słowem polecam.
Ja też różnicy w działaniu nie zauwazyłam. Za to pachnie mniej "zabójczo" niż zwykła amla.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 11:24   #1564
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Po pobycie w szpitalu włosy zaczęły mi wypadać jak szalone. Nie pomagało nic, łącznie z suplementami i jakimiś chorrendalnie drogimi szamponami od dermatologa. Kupiłam klasyczną Amlę, Vatikę kokosową, Shikakai a gratis dołączyli Amlę w pudrze. O ile bez olejów nie wyobrazam sobie teraz życia, to pudry mnie głęboko rozczarowały. Shikakai nie domywał nawet średnio przetłuszczonych włosów, a co dopiero oleju. Co do "maski", użyłam raz i schowałam na dobre pół roku (dodałam wtedy wody). Jedna z wizażanek przypomniała mi o istnieniu czegoś takiego, zanurkowałam więc do szuflady i znalazłam. Właśnie siedzę z nią na głowie, z tą różnicą że rozrobiłam ją z Amlą w oleju. Wmasowałam niewielką ilość w skórę głowy, a na końcówki położyłam czysty olej. Coś mi się wydaje, że taka forma stosowania sie u mnie naprawdę sprawdzi. A co do parafiny... Gdy tylko kupiłam olej wsmarowywałam go głównie w skórę głowy i potrafiłam chodzić tak cały dzień, albo spać przez całą noc. Po dosłownie kilku zastosowaniach włosy przestały wypadać, wzmocniły się, nabrały głębokiego blasku, piły ten specyfik jak szalone. Nie zauważyłam potem ani łupieżu, ani swędzenia, ani żadnych innych rewelacji. na chwilę obecną stosuję olej tylko na końcówki, gdyż zwyczajnie nie potrzebuję już tak intensywnej kuracji. Wyjątkiem jest dzisiejsza maska, zobaczymy jaki da finalny efekt
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:13   #1565
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

zachecona pozytywnymi opiniami o olejku Amla na wizazu zamówiłam 165ml (niestety mniejszych poj nie maja w sklepie a ze robie zamowienie to przy okazji kupie go) i zobacze jakie beda efekty
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 22:13   #1566
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Chciałabym zakupić któryś z tych olejków, jednak potrzebuję porady. Moje włosy są koloru popielaty jansy blond + jaśniejsze pasemka (niestety muszę farbować ze względu na sporą ilość siwych włosów ) Od czasu do czasu 'traktuję' je prostownicą. Do tego cierpię na ŁZS (pomaga mi na to selsun blue stosowany 1-2x w tygodniu). Czy te olejki nie pogorszą moich problemów ze skórą głowy, czy mogą podrażniać? Który olejek wybrać by nie przyciemniał moich włosów?? Będę wdzięczna za pomoc, bo nie mam już siły dalej czytać (stanęłam na 20-którejś stronie)
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 08:41   #1567
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

juz chyba kiedys pisalam- moja mama ma luszczyce farbuje wlosy na blond ( po zmianie na farbe chi juz nie ma takich problemow ze skora po malowaniu) uzywala amli ( od tego zaczela sie nasza przygoda z olejami) i wlosy jej nie sciemnialy.. teraz uzywamy tez innych oleji
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 12:28   #1568
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dzięki!
Ja po farbowaniu też nie mam problemów, moja fryzjerka używa Welli, Loreal Prof. i Alfaparf. ŁZS nasila mi się w stanach stresu i osłabienia organizmu. Niestety oprócz chorej skóry głowy mam też problem ze skórą twarzy Niemniej jakoś sobie radzę. Właśnie zrobiłam selekcę produktów, których używam, wyrzucam te z SLS i silikonami (przyanjmniej te z dużą ich ilością) i zamierzam zakupić kilka olejków i szamponów ajuwerdyjskich. Niestety na helfy.pl są dość duże braki, a chciałam złożyć większe zamówienie :/ Mam jeszcze pytanie, czy te olejki można stosować zamiennie, czy trzeba ograniczyć się do jednego? I jak często można je nakładać? Oraz na jak długo wystarcza buteleczka 150 ml? I czy jest jakaś różnica między olejkiem kokosowym Vatika oraz olejkiem kokosowym PARACHUTE ?

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2010-01-05 o 12:32
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:53   #1569
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dzięki!
Ja po farbowaniu też nie mam problemów, moja fryzjerka używa Welli, Loreal Prof. i Alfaparf. ŁZS nasila mi się w stanach stresu i osłabienia organizmu. Niestety oprócz chorej skóry głowy mam też problem ze skórą twarzy Niemniej jakoś sobie radzę. Właśnie zrobiłam selekcę produktów, których używam, wyrzucam te z SLS i silikonami (przyanjmniej te z dużą ich ilością) i zamierzam zakupić kilka olejków i szamponów ajuwerdyjskich. Niestety na helfy.pl są dość duże braki, a chciałam złożyć większe zamówienie :/ Mam jeszcze pytanie, czy te olejki można stosować zamiennie, czy trzeba ograniczyć się do jednego? I jak często można je nakładać? Oraz na jak długo wystarcza buteleczka 150 ml? I czy jest jakaś różnica między olejkiem kokosowym Vatika oraz olejkiem kokosowym PARACHUTE ?
Mój znajomy na ŁZS stosuje czysty olej kokosowy, bardzo mu pomaga Na pytanie, czy można oleje stosować zamiennie, odpisałam Ci w wątku o olejach. Ja nakładam oleje co 2 dni, czyli tak często, jak myję włosy. Parachute jest czystym olejem kokosowym, a Vatika zawiera również inne substancje. Ja bym chyba najpierw wypróbowała Parachute, bo istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że Cię podrażni, niż przy Vatice (chociaż i ona nie powinna)
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 14:56   #1570
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

a ja mam pytanko robilam dzisiaj porzadki i wyjelam dawno nie uzywane proszki bo jesli chodzi o olejowanie to robie to codziennie. Teraz tak mysle mam amle i eclipte w proszku i shikaki w pudrze i czy moge to wszystko zmieszac z miodkiem i zrobic z tego maske kilkugodzinna? ma to sens? acha i jestem naturalna blondynka jak to ma sie do koloru?
chce naolejowane wlosy parachute wymyc szamponikiem aritha a potem nalozyc maske. ile czasu?
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 17:50   #1571
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Osobiście nie mieszałabym kilku pudrów na raz... Bałabym się ewentualnych podrażnień. Ponad to chyba nie ma sensu mieszać Shikakai z miodem... to odpowiednik szamponu, a nie maski, więc zmywa się go po prostu ciepłą wodą. Z moich włosów miodek nie schodzi inaczej, jak tylko przy użyciu szamponu. A co do czasu to wydaje mi się, że jest to kwestia indywidualna. Raz trzymam olej cały dzień, raz tylko 15min. Podobnie z maskami. Jeśli Twoje włosy są w dobrej kondycji potrzymaj maskę krócej.

Właśnie dotarła do mnie paczka z olejkiem laurowym. Któraś z Was miała z nim do czynienia? Stosowałam go punktowo na wypryski i jest super, działa podobno również bardzo silnie na skórę głowy więc zamówiłam większe opakowanie i będę próbować. Miałyście może z nim styczność?
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 18:14   #1572
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko robilam dzisiaj porzadki i wyjelam dawno nie uzywane proszki bo jesli chodzi o olejowanie to robie to codziennie. Teraz tak mysle mam amle i eclipte w proszku i shikaki w pudrze i czy moge to wszystko zmieszac z miodkiem i zrobic z tego maske kilkugodzinna? ma to sens? acha i jestem naturalna blondynka jak to ma sie do koloru?
chce naolejowane wlosy parachute wymyc szamponikiem aritha a potem nalozyc maske. ile czasu?
polecam zrobic tak: amle w proszku mozesz dodac do codziennych masek, sama tak robilam np dodalam do Waxa, polecam.

Elicpte nie wiem, nie mialam nigdy, ale domyslam sie ze mozesz zrobic podobnie jak z amlą w proszku.

shikaki to szampon, mialam go, pani z helfów powiedziala ze mozna go mieszkac z miodem (co tak czynilam), chociaz sama aplikacja to masakra
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 12:05   #1573
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

i znowu narodzilo sie w mojej glowie nowe pytanko jak utrwalacie fryzury? za pomoca czego? sama mam proste cienkie wlosy i czesto je krece na papiloty - chyba najmniej niszcza - tylko musze je czyms utrwalac bo inaczej zaraz ich nie ma i stad moje pytanko polecacie jakis produkt najmniej szkodliwy?
dotychczas uzywalam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...blyszczacz.htm ale nie jest wystarczajacy.
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 12:07   #1574
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja niczym nie stylizuje ani nie utrwalam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:52   #1575
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Hmm.. to po co producent zaleca wmasowac tez w skórę?
Podobno ma działać na cebulki a jak ma inaczej zadziałać skoro jej nie wmasuję w skórę? Ktoś pisał, że włosy wysusza więc żeby smarować głównie skórę Już się pogubiłam
Producenci to piszą często takie bzdety,że głowa boli. Trzeba patrzeć na składy i jak działa na Ciebie, a do opisów na butelkach podchodzić z dystansem.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:33   #1576
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja właśnie siedzę z resztką Vatiki na głowie.Od kilku użyć trzymam ją w cieple i zauważyłam,że po takim zabiegu włosy wyglądaja lepiej niż po samym tylko wtarciu,bardzo zdrowo.Ale nie kupię już Vatiki.Teraz czekam aż na allegro pojawi sie Sesa i kupię ją razem z olejem jaśminowym,zastanawiam sie jeszcze nad migdałowym,bo oba są do jasnych włosów.Chcę też jakiś naturalny szampon,możecie mi cos polecić??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 09:01   #1577
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja właśnie siedzę z resztką Vatiki na głowie.Od kilku użyć trzymam ją w cieple i zauważyłam,że po takim zabiegu włosy wyglądaja lepiej niż po samym tylko wtarciu,bardzo zdrowo.Ale nie kupię już Vatiki.Teraz czekam aż na allegro pojawi sie Sesa i kupię ją razem z olejem jaśminowym,zastanawiam sie jeszcze nad migdałowym,bo oba są do jasnych włosów.Chcę też jakiś naturalny szampon,możecie mi cos polecić??
wiec ja jako blondi sie wpowiem. Sesa rzeczywiscie jest boska! jasminka polecam nie wiem czy rozjasnia ale mam gladsze wlosy. Tylko ja zawsze mieszam albo jasmina albo migdala wcierajac go w skore glowy z moja miloscia parachute - na cale wlosy i wtedy jest naprawde zgrany duet. Nie uzywam amli ani bhiringhaja bo mi przyeciemniaja wlosy jednak to jest sprawa indywidualna. I zawsze po umyciu wcieram 2 kropelki - doslownie vatiki w koncowki. Mam dlugie wlosy prawie do pasa, nie farbowane blond i oczywiscie cieniutkie.
Jesli chodzi o szampon polecam wszystkie firmy Hesh - szczegolnie shikakai i arithe ale nie dawno postanowilam zmienic i kupilam na helfy rozmarynowy - cudo! po umyciu wlosy sa tempe ale jak wyschna wygladaja cudnie - tylko ja je codziennie na noc olejuje
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 09:33   #1578
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
Sesa rzeczywiscie jest boska!
a co takiego robi? i czy rzeczywiście ma wpływ na zmniejszenie wypadania włosów?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:21   #1579
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a co takiego robi? i czy rzeczywiście ma wpływ na zmniejszenie wypadania włosów?
co robi? - wygladza, wlosy po nim sa takie gladziutkie i wydaje mi sie ze przyczynia sie do powstawania nowych "baby hair" za zakolach strasznie duzo mi ich wysroslo. Po jego uzyciu czuje ze wlosy zyja lepiej wygladaja. To sa moje spostrzezenia oczywiscie parachute tez moja sese wspomaga
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 11:46   #1580
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
co robi? - wygladza, wlosy po nim sa takie gladziutkie i wydaje mi sie ze przyczynia sie do powstawania nowych "baby hair" za zakolach strasznie duzo mi ich wysroslo. Po jego uzyciu czuje ze wlosy zyja lepiej wygladaja. To sa moje spostrzezenia oczywiscie parachute tez moja sese wspomaga

mowa o olejku do włosów Sesa tak bo się zakręciłam.... :P:P może mi by pomógł mam placek( ł.plackowate) z prawej strony niewielki ale jest :/
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 12:08   #1581
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
co robi? - wygladza, wlosy po nim sa takie gladziutkie i wydaje mi sie ze przyczynia sie do powstawania nowych "baby hair" za zakolach strasznie duzo mi ich wysroslo. Po jego uzyciu czuje ze wlosy zyja lepiej wygladaja. To sa moje spostrzezenia oczywiscie parachute tez moja sese wspomaga
poluje na sese od jakiegoś czasu, ale nigdy jej na helfach nie ma
chcialabym ją w końcu przetestować

siedzę sobie z amlą na głowie, na szczeście mam czepek i czapkę*na głowie, więc smrodek nie jest aż tak bardzo dokuczliwy cieszy mnie niezmiernie to, że jestem już za połową butelki
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 12:29   #1582
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez drop woman Pokaż wiadomość
mowa o olejku do włosów Sesa tak bo się zakręciłam.... :P:P może mi by pomógł mam placek( ł.plackowate) z prawej strony niewielki ale jest :/
tak mowa o sesie naprawde polecam zreszta wiele osob podziela moje zdanie. mysle ze ci pomoze a na pewno nie zaszkodzi
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 13:48   #1583
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

upatrzyłam sobie olejek Amla w próbkach 2 razy po 30ml gratis zamawiam bo składam duze zamówienie na NP ale musze czekac gdyz nie mają w magazynie i tak juz czekam tydzien, cos mnie trafia ze tak długo to trwa a juz bym chciała paczke rozpakowywac
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:44   #1584
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
upatrzyłam sobie olejek Amla w próbkach 2 razy po 30ml gratis zamawiam bo składam duze zamówienie na NP ale musze czekac gdyz nie mają w magazynie i tak juz czekam tydzien, cos mnie trafia ze tak długo to trwa a juz bym chciała paczke rozpakowywac
Co to jest NP? I są tam próbki innych olei?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:48   #1585
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja będę kupować Sesę na allegro razem z innymi olejami,na Helfach jest strasznie droga no ale w sumie nic dziwnego,bo skład ma świetny.Zamierzam ją stosować tylko na skórę głowy celem oszczędzania i żeby mi nie przyciemniła włosów.Mam nadzieje,że coś mi w końcu pomoże na wypadanie,bo w końcu nie będę miała co olejować

Ja nakładam Vatikę co drugi dzień i mam wrażenie,ze włosy mi rosną dużo szybciej.I na pewno wyglądają o niebo lepiej niż przed olejowaniem.W ogóle te oleje to cuda,szkoda,że wcześniej ich nie znałam
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:30   #1586
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja będę kupować Sesę na allegro razem z innymi olejami,na Helfach jest strasznie droga
tylko, że nigdy nie spotkałam sesy na all tylko na helfach widziałam.....

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,że coś mi w końcu pomoże na wypadanie,bo w końcu nie będę miała co olejować
ja też już załamuje ręce....a włosów wciąż ubywa

.
Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
W ogóle te oleje to cuda,szkoda,że wcześniej ich nie znałam
ja tam się cieszę, że w ogóle je poznałam wcześniej nigdy do głowy by mi nie przyszło używanie tego typu kosmetyków, a prawdziwych olejów jadalnych to już zupełnie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:35   #1587
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja widziałam kiedyś na all i wkrótce znowu będzie,koło 16,mają mnie powiadomić mailem.Na pewno wystawią kilka,więc tez możesz sobie kupić jak chcesz
Ja też sie ciesze,że w ogóle trafiłam na oleje,ale gdyby się to zdarzyło wcześniej,to dziś miałabym takie włosy jak chcę:zdrowe,długie do pasa i być może gęstsze.Ale i tak niedługo będę takie mieć
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:42   #1588
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
tylko, że nigdy nie spotkałam sesy na all tylko na helfach widziałam.....



ja też już załamuje ręce....a włosów wciąż ubywa

.

ja tam się cieszę, że w ogóle je poznałam wcześniej nigdy do głowy by mi nie przyszło używanie tego typu kosmetyków, a prawdziwych olejów jadalnych to już zupełnie
ja również.
Moje oleje (kokosowy, Amla, Vatika i Parachute) czekają na poczcie, bo dzis przyszły, a nie zdążyłam odebrać. Także jutro testuje

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2010-01-13 o 19:46
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:09   #1589
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Co to jest NP? I są tam próbki innych olei?
NP to sklep naturalne-piekno.pl
sa różne probki olejów do włosów, olejków, kremów, maseł, glinek itp niektore sa calkiem spore bo np 30ml, sa dodawane do wartosci zamówienia, przy zamowieniu za 100,01 zł mozna wybrac probki np. 3 różnych olejow do włosow po 30ml
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:26   #1590
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
NP to sklep naturalne-piekno.pl
sa różne probki olejów do włosów, olejków, kremów, maseł, glinek itp niektore sa calkiem spore bo np 30ml, sa dodawane do wartosci zamówienia, przy zamowieniu za 100,01 zł mozna wybrac probki np. 3 różnych olejow do włosow po 30ml
Dzięki wielkie Może kiedyś coś tam zamówię, bo faktycznie oferta świetna jest
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.