Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-17, 11:16   #2401
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Chyba ty czegos nie rozumiesz. Obecnie prokuratorem generalnym jest minister sprawiedliwosci. Niewazne czy jest nim Ziobro czy bedzie nim potem jakis inny Kowalski. Prokuratura, o ktorej piszesz, to nie jest jakis mityczny byt, tylko prokurator generalny plus podwładni, prokuratorzy nizszej rangi.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ps. Prokurator Generalny (rowniez Ziobro) organizowal wiele konferencji w zwiazku z roznymi sprawami. Twoje oskarzenia o mieszanie się Ziobry w sprawe Żuk są smieszne.


Edit: to do answer_is_here

Wszystko to wiem o czym tutaj mówisz, nie chodzi mi o porządek czysto formalny. Mój wpis rozwinęłam w kolejnym więc już możesz przestać błyskać swoją wiedzą Tym bardziej, że pominęłaś jedno ważne słowo, które zawarłam w poprzedniej wypowiedzi. Jest nim: polityk. Ziobro to dla mnie przede wszystkim poseł/polityk, któremu mocodawcy przyznali zwierzchnictwo nad prokuratorami (uwaga: skrót myślowy) przez co jego wszystkie wystąpienia mają dla mnie stricte polityczny charakter. W ogóle nie wierzę w jego niezależność, apolityczność i przede wszystkim nie ufam jego kompetencjom. Śmiej się ile chcesz.
O konferencjach pana Ziobro też wiem, on lubi takie rzeczy (np. doktor Garlicki doświadczył tego w sposób szczególny). Ale dziękuję za wysiłek i pozdrawiam.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Prokuratura może wystąpić z wnioskiem o udostępnienie dokumentacji medycznej. Jeśli wniosek jest prawidłowy i odpowiednio uargumentowany, to lekarz powinien udostępnić.
Acha, OK. Myślałam, że dopiero na wniosek sądu może wystąpić.

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2017-05-17 o 13:31
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 11:27   #2402
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Ania p- też myślę że gdyby nie było tyle szumu nakrecania się detektywów w każdym domu to byłoby inaczej...ale jest jak jest...
a małe dzieci...to był przykład bo parę dni temu przechodząc koło placu zabaw widziałam jak 3 chłopców może z 8 -10 lat jak słuchali z telefonu tego nagrania...masakra u nas w mieście jakas. ..
Człowiek nie chce się nakręcić ale to raczej niemozliwe za bardzo...wszędzie gdzie się pojdzie-na działce w sklepie w pracy w szkole wszędzie się o tym gada😕


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kompletnie tego nie rozumiem. Gdyby chodzilo o morderstwo w twoim miescie to moglabym zrozumiec strach. Ale paranoja spoleczna, bo magda byla z waszego miasta?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 11:31   #2403
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kompletnie tego nie rozumiem. Gdyby chodzilo o morderstwo w twoim miescie to moglabym zrozumiec strach. Ale paranoja spoleczna, bo magda byla z waszego miasta?
Tak. A to małe miasto na zadupiu mentalnośc ludzi jak na wiosce😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 11:34   #2404
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

isza89: dziękuję za rozwianie wątpliwości. Człowiek uczy się całe życie .
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 12:29   #2405
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie ma prawa. Tajemnica lekarska polega m.in na tym, że dopóki nie spłynie oficjalny wniosek lub prokuratura nie wyda oficjalnie informacji, że poszukuje i prosi się zgłaszać, NIE masz prawa iść na policje "bo ta Anna Kowalska chodziła do mnie z depresja".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i tak właśnie w tym przypadku było, prokuratura wystąpiła z prośbą do kilku placówek o info czy Magda była ich pacjentką Zawsze w takich sprawach badany jest wątek leczenia psychiatrycznego. Prokuratura na pewno sprawdza wiele możliwych wersji tego co się stało, czy będzie nam dawkować info na konferencjach to się okaże, trzeba czekać na wyniki laboratoryjne i wyniki z obu sekcji zwłok , na pewno też sprawdzają Markusa i innych bo biorą pod uwagę wątek zabójstwa.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 14:14   #2406
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Rozmawiając z Marcusem Magdalena nie mówi szyfrem tylko mówi od rzeczy. Już wtedy jej mózg nie pracował jak u zdrowej osoby.
Nie doszukuj się tam logiki.

Na konferencji potwierdzili, ze nie ma jakiegokolwiek powiązania panów M z tą sprawą, więc dajcie już im spokój.
Powiazania Marcusa wykluczyli i ok, ale zabojstwa nie wykluczyli dlaczego Ty juz jestes taka pewna, ze byla chora psychicznie i dlatego mowila takie rzeczy, a nie ze czegos sie obawiala? Przeciez nawet prokuratura nie wykluczyla jeszcze zadnej wersji a Ty juz piszesz ze nie ma sensu w tym co mowila Magda a skad to wiesz?
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 14:23   #2407
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Powiazania Marcusa wykluczyli i ok, ale zabojstwa nie wykluczyli dlaczego Ty juz jestes taka pewna, ze byla chora psychicznie i dlatego mowila takie rzeczy, a nie ze czegos sie obawiala? Przeciez nawet prokuratura nie wykluczyla jeszcze zadnej wersji a Ty juz piszesz ze nie ma sensu w tym co mowila Magda a skad to wiesz?
nie, powiązania Marcusa prokuratura nie wykluczyła, powiedzieli że na chwilę obecną nie ma żadnych dowodów by miał z tym związek. Na pewno cały czas on i jego koledzy są sprawdzani. Dopóki nic nie znajdą i możliwe że nie znajdą Marcus jest niewinny. Katarzyna W. też była wypuszczona z aresztu i prokuratura na konferencji mówiła że nie mają żadnych dowodów a jak się później to skończyło...
To że Marcus być może nie był w to zamieszany nie oznacza też że jednak nie dosypali jej na miejscu czegoś i nie zgwałcili. Jest tyle hipotez że trzeba wszystko sprawdzić, póki nie ma dowodów nie ma winnego.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 14:27   #2408
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nie, powiązania Marcusa prokuratura nie wykluczyła, powiedzieli że na chwilę obecną nie ma żadnych dowodów by miał z tym związek. Na pewno cały czas on i jego koledzy są sprawdzani. Dopóki nic nie znajdą i możliwe że nie znajdą Marcus jest niewinny. Katarzyna W. też była wypuszczona z aresztu i prokuratura na konferencji mówiła że nie mają żadnych dowodów a jak się później to skończyło...
To że Marcus być może nie był w to zamieszany nie oznacza też że jednak nie dosypali jej na miejscu czegoś i nie zgwałcili. Jest tyle hipotez że trzeba wszystko sprawdzić, póki nie ma dowodów nie ma winnego.
Ok wlasnie dlatego pytam Namibii dlaczego tak lekko mowi, ze ona na pewno byla chora psychicznie. Ja nie mowie, ze na pewno zpstala zamordowana, bo mysle o kazdej wersji, ale wlasnie o to chodzi, a nie wydawanie pewnym tonem, ze na pewno nikt jej nie skrzywdzil, ze byla chora psychicznie. To dla mnie przykre.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 14:40   #2409
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ok wlasnie dlatego pytam Namibii dlaczego tak lekko mowi, ze ona na pewno byla chora psychicznie. Ja nie mowie, ze na pewno zpstala zamordowana, bo mysle o kazdej wersji, ale wlasnie o to chodzi, a nie wydawanie pewnym tonem, ze na pewno nikt jej nie skrzywdzil, ze byla chora psychicznie. To dla mnie przykre.

w sumie są dwa obozy, jedni za tym że samobójstwo było wyłącznie z zaburzeń psychicznych które ujawniły się w wyniku stresu, samotnego pobytu w kraju, druga wersja o powiązaniach Marcusa, handel ludźmi. Ja uważam że mogła stać jej się tam krzywda, czy jej partner był z tym powiązany to nie mam zdania. Mogła wziąć narkotyk który wywołał jakąś panikę i nie będąc świadomą wysokości rzuciła się z okna, mogła też w barze hotelowym nieświadomie wypić drinka z narkotykiem. Ja niczego nie neguję, sama skłaniam się najbardziej do tego że została skrzywdzona i to też mogło wywołać taki stan. To tylko moje skromne zdanie w tej sprawie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 15:25   #2410
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
Niestety nie do końca dobrze wygląda ta współpraca z Egiptem:
- odmówiono polskiej stronie próbek organicznych, które zostały pobrane. Nie mogliśmy ich zabezpieczyć najszybciej, jak się dało, teraz możemy liczyć tylko na udostępnienie wyników z Egiptu i ponowną sekcję
- odmówiono nagrania z monitoringu z lotniska w Egipcie
- odmówiono prawa do przesłuchania świadków np. rezydenta
Do tego różne wersje od personelu medycznego. Czy się to komuś podoba, czy nie, to wszystko rzuca złe światło na sprawę.
Złe światło?
To niemal przyznanie sie do winy...
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 15:39   #2411
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

UWAGA - uważajcie już co piszecie o Markusie i spółce: Markus przechodzi już do ataku: http://wiadomosci.wp.pl/chlopak-magd...3620085622913a Co o tym myślicie?
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 15:41   #2412
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

https://dorzeczy.pl/kraj/29808/Tajem...ty-Gargas.html
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 16:16   #2413
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
Niestety nie do końca dobrze wygląda ta współpraca z Egiptem:
- odmówiono polskiej stronie próbek organicznych, które zostały pobrane. Nie mogliśmy ich zabezpieczyć najszybciej, jak się dało, teraz możemy liczyć tylko na udostępnienie wyników z Egiptu i ponowną sekcję
- odmówiono nagrania z monitoringu z lotniska w Egipcie
- odmówiono prawa do przesłuchania świadków np. rezydenta
Do tego różne wersje od personelu medycznego. Czy się to komuś podoba, czy nie, to wszystko rzuca złe światło na sprawę.
To dowód na to że strona egipska nie ma niczego do ukrycia
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 16:21   #2414
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Konrad1978 Pokaż wiadomość
UWAGA - uważajcie już co piszecie o Markusie i spółce: Markus przechodzi już do ataku: http://wiadomosci.wp.pl/chlopak-magd...3620085622913a Co o tym myślicie?
Słusznie. Nie bronię go, nie wyrokuję jaki mógł mieć udział w tej sprawie, ale jeszcze nic konkretnego nie wiadomo, a internauci już pojechali na całego z obelgami, groźbami i życzeniami śmierci.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 16:28   #2415
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

SOFANNY - racja jeszcze nic nie wiadomo, więc też tak do końca nie wiadomo , że na 100% jest czysty. Ciekawe co zrobi z tymi pozwami gdy jednak będzie oglądać świat w kratkę?

Przypominam, że w sprawie innej Madzi (też niestety śp. ) pewna Kasiulka też zgrywała niewiniątko i co? 25 lat # dostała

I też był hejt i nagonka na nią grubo przed procesem i wyrokiem ale ona przynajmniej zachowała się bardziej fair wobec nas, internautów (niż Markusik) - nawet nie pomyślała by składać p/nam pozwy do Sądu o hejt na nią.

Edytowane przez Konrad1978
Czas edycji: 2017-05-17 o 16:37
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 16:31   #2416
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Dziś w zetce taki komunikat słyszałam : http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska...-handlu-ludzmi

Może to faktycznie chodzi o handel żywym towarem i firma Lampart coś znalazła?
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 16:46   #2417
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Konrad1978 Pokaż wiadomość
SOFANNY - racja jeszcze nic nie wiadomo, więc też tak do końca nie wiadomo , że na 100% jest czysty. Ciekawe co zrobi z tymi pozwami gdy jednak będzie oglądać świat w kratkę?
To nie uprawnia ludzi do ataków czy wybijania szyb. Ja mu się nie dziwię.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 16:51   #2418
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Dziś w zetce taki komunikat słyszałam : http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska...-handlu-ludzmi

Może to faktycznie chodzi o handel żywym towarem i firma Lampart coś znalazła?
też tak uważam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:05   #2419
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Konrad1978 Pokaż wiadomość
SOFANNY - racja jeszcze nic nie wiadomo, więc też tak do końca nie wiadomo , że na 100% jest czysty. Ciekawe co zrobi z tymi pozwami gdy jednak będzie oglądać świat w kratkę?

Przypominam, że w sprawie innej Madzi (też niestety śp. ) pewna Kasiulka też zgrywała niewiniątko i co? 25 lat # dostała

I też był hejt i nagonka na nią grubo przed procesem i wyrokiem ale ona przynajmniej zachowała się bardziej fair wobec nas, internautów (niż Markusik) - nawet nie pomyślała by składać p/nam pozwy do Sądu o hejt na nią.
Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia, serio. Chodzi mi o ogólne przyzwolenie na takie wyczyny i osądzanie ludzi zanim zostaną osądzeni. Bo co się dzieje z człowiekiem, który jest niewinny, ale internetowi detektywi już lecą mu wybić okna? Jak się okaże, że jednak jest spoko to rzucą mu "no sorki" w internecie i to mu naprawi życie? Słabe.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 17:07   #2420
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

LUXANNA & SOFANNY- racja ale Marcus jak wynika z linka, który Wam dałem POZYWA NAS - INTERNATÓW a nie tych od szyb!!!!!! Poza tym czy to nie jest zmyślenie z tymi szybami? Niech pokaże fotki wybitych okien, a nie na słowo tylko. I skąd wiadomo, że to ktoś mu wybił a nie on sam lub kumple - by mieć argument w sprawie? Mając wybijane szyby i taki hejt, że jest zmuszany zakrywać całą sylwetkę w wywiadach i zmieniać sobie komputerowo głos odmowa ochrony Policji jest jak dla mnie zastanawiająca. Rozumiem to jednak, tak to mieliby cały czas Policjantów na karku na każdym kroku a tak to są przez nikogo nie pilnowani, mogą robić co chcą, mataczyć etc

A co myślicie o czymś takim: śp. Madzia dowiedziała/zorientowała się, że Markusik i s-ka mają (jednak pomimo tego co mówi Prokuratura) udział ws. śp. Karolinki Kaczorowskiej i chciała iść z tym do rodziny Karolinki, na Policję, do mediów itp.? Przecież czymś takim właśnie podpisałaby wyrok na siebie i dlatego Marcus z kumplami Ją zlikwidowali.

Edytowane przez Konrad1978
Czas edycji: 2017-05-17 o 17:08
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:09   #2421
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Konrad1978 Pokaż wiadomość
LUXANNA & SOFANNY- racja ale Marcus jak wynika z linka, który Wam dałem POZYWA NAS - INTERNATÓW a nie tych od szyb!!!!!! Poza tym czy to nie jest zmyślenie z tymi szybami? Niech pokaże fotki wybitych okien, a nie na słowo tylko. I skąd wiadomo, że to ktoś mu wybił a nie on sam lub kumple - by mieć argument w sprawie? Mając wybijane szyby i taki hejt, że jest zmuszany zakrywać całą sylwetkę w wywiadach i zmieniać sobie komputerowo głos odmowa ochrony Policji jest jak dla mnie zastanawiająca. Rozumiem to jednak, tak to mieliby cały czas Policjantów na karku na każdym kroku a tak to są przez nikogo nie pilnowani, mogą robić co chcą, mataczyć etc

A co myślicie o czymś takim: śp. Madzia dowiedziała/zorientowała się, że Markusik i s-ka mają (jednak pomimo tego co mówi Prokuratura) udział ws. śp. Karolinki Kaczorowskiej i chciała iść z tym do rodziny Karolinki, na Policję, do mediów itp.? Przecież czymś takim właśnie podpisałaby wyrok na siebie i dlatego Marcus z kumplami Ją zlikwidowali.
Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego dwie dorosłe baby nazywane są Karolinka i Madzia jakby miały 3lata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:09   #2422
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego dwie dorosłe baby nazywane są Karolinka i Madzia jakby miały 3lata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to doprowadza do szału. No alergię na to mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:14   #2423
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Tak piszę z szacunku dla Zmarłych (Zamordowanych?). Nie czepiajcie się słówek, ważna jest treść moich postów a nie poszczególne słówka!!!!
Nie odnieśliście się do treści tego mojego posta tylko chcecie mnie łapać za słówka, skierować rozmowę na inny temat.

Odnieście się do moich pomysłów:
- dziwny brak fotek wybitych szyb Marcusa
- dziwna odmowa ochrony Policji w obliczu właśnie wybijanych szyb i netowego hejtu
- mój pomysł powiązania sprawy śp. Karolinki Kaczorowskiej ze sprawą śp. Madzi Żuk

a nie czepiacie się poszczególnych słówek kierując watek na inne tematy. Tu nie jest wątek o poprawności pisania tylko o dziwnej śmierci Madzi Żuk!!!!!!

Edytowane przez Konrad1978
Czas edycji: 2017-05-17 o 17:22
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:19   #2424
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

"Kasiulka" też napisałeś z szacunku do Katarzyny Waśniewskiej?
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:23   #2425
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

lol, z szacunku, czy to kabaret? poza tym nie wierze, normalnie nie wierze, ze Madzie, Kasiulki i co tam jeszcze wychodzą spod ręki faceta starszego niz 5 lat

Edytowane przez hersylia
Czas edycji: 2017-05-17 o 17:25
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:24   #2426
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Tam to była KPINA z niej. Powtarzam: Nie czepiajcie się słówek, ważna jest treść moich postów a nie poszczególne słówka!!!!
Nie odnieśliście się do treści tego mojego posta tylko chcecie mnie łapać za słówka, skierować rozmowę na inny temat.

Odnieście się do moich pomysłów:
- dziwny brak fotek wybitych szyb Marcusa
- dziwna odmowa ochrony Policji w obliczu właśnie wybijanych szyb i netowego hejtu
- mój pomysł powiązania sprawy śp. Karolinki Kaczorowskiej ze sprawą śp. Madzi Żuk

a nie czepiacie się poszczególnych słówek kierując watek na inne tematy. Tu nie jest wątek o poprawności pisania tylko o dziwnej śmierci Madzi Żuk!!!!!! Z takimi uwagami, pretensjami to na forum polonistyczne idźcie.

Ja będę TRZYMAĆ CIAGLE TEMATU i nie pozwolę wątku zaciemnić kierując go na nieważne, poboczne tematy!!!!!! A może Wy od Marcusa i dlatego te moje cenne i ważne uwagi chcecie ominąć i robicie wszystko by inni userzy ich nie dostrzegli i skupili się na zdrobnieniach a nie na ważnych pomysłach mogących pomóc rozwiązać sprawę?

Edytowane przez Konrad1978
Czas edycji: 2017-05-17 o 17:29
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:26   #2427
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego dwie dorosłe baby nazywane są Karolinka i Madzia jakby miały 3lata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widocznie kolega sam ma 5 lat.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Konrad1978 Pokaż wiadomość
Tam to była KPINA z niej. Powtarzam: Nie czepiajcie się słówek, ważna jest treść moich postów a nie poszczególne słówka!!!!
Nie odnieśliście się do treści tego mojego posta tylko chcecie mnie łapać za słówka, skierować rozmowę na inny temat.

Odnieście się do moich pomysłów:
- dziwny brak fotek wybitych szyb Marcusa
- dziwna odmowa ochrony Policji w obliczu właśnie wybijanych szyb i netowego hejtu
- mój pomysł powiązania sprawy śp. Karolinki Kaczorowskiej ze sprawą śp. Madzi Żuk

a nie czepiacie się poszczególnych słówek kierując watek na inne tematy. Tu nie jest wątek o poprawności pisania tylko o dziwnej śmierci Madzi Żuk!!!!!!
a skąd ja mam wiedzieć, że nie jesteś Markusem i nie prowokujesz tej dyskusji, żeby znaleźć na nas haki i pozwać do sądu??? może wstaw swoje fotki, żebyśmy mieli pewność, że nie jesteś nim??? ten dziwny brak Twoich fotek daje do myślenia.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:34   #2428
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Czyli jednak troll
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:35   #2429
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Sami wstawcie, hahahhaha Ja też mam wątpliwości czy tu nie pisze Marcus, Maciek albo nawet Khaire'y sami udowodnijcie fotami swą tożsamość

Czepnęliscie się zdrobnień mimo, że oprócz nic tam napisałem ważne pomysły - jakoś je pominęliście. Ergo: możecie być tymi osobami lub wysłannikami ich i chcecie rozmowę, watek skierować na poboczne tory. O tym, jak się pisze jest forum polonistyczne.
Tu usiłujemy rozwikłać tajemnicę dziwnej śmierci Madzi Żuk i trzeba się tego trzymać.

MUCHA - racja - trolle - te osoby co się takiej błahej sprawy jak zdrobnienia czepły w wątku o innej, tragicznej tematyce!!!!!!

OK, poprawiam posta jak Was tak te zdronienia kłują w oczy i chcecie o nich godzinami gadać zamiast o śmierci MAGDALENY (teraz już poprawnie?):

,,LUXANNA & SOFANNY- racja ale Marcus jak wynika z linka, który Wam dałem POZYWA NAS - INTERNATÓW a nie tych od szyb!!!!!! Poza tym czy to nie jest zmyślenie z tymi szybami? Niech pokaże fotki wybitych okien, a nie na słowo tylko. I skąd wiadomo, że to ktoś mu wybił a nie on sam lub kumple - by mieć argument w sprawie? Mając wybijane szyby i taki hejt, że jest zmuszany zakrywać całą sylwetkę w wywiadach i zmieniać sobie komputerowo głos odmowa ochrony Policji jest jak dla mnie zastanawiająca. Rozumiem to jednak, tak to mieliby cały czas Policjantów na karku na każdym kroku a tak to są przez nikogo nie pilnowani, mogą robić co chcą, mataczyć etc

A co myślicie o czymś takim: śp. MAGDALENA dowiedziała/zorientowała się, że Markus i s-ka mają (jednak pomimo tego co mówi Prokuratura) udział ws. śp. KAROLINY Kaczorowskiej i chciała iść z tym do rodziny Karolinki, na Policję, do mediów itp.? Przecież czymś takim właśnie podpisałaby wyrok na siebie i dlatego Marcus z kumplami Ją zlikwidowali. ''

2 słowa a tyle gadania zamiast o sprawie. Poza tym użyłem tez zdrobnienia ,,Markusik" - teraz poprawione na ,,Markus" i jakoś się tego nie czepiliście. Czepiliście się tylko zdrobnień 2 przypuszczalnych ofiar Marcusa, dziwne!!!!!!

Tekst już poprawiony, można wracać do meritum?!

Edytowane przez Konrad1978
Czas edycji: 2017-05-17 o 17:45
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 17:39   #2430
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a skąd ja mam wiedzieć, że nie jesteś Markusem i nie prowokujesz tej dyskusji, żeby znaleźć na nas haki i pozwać do sądu??? może wstaw swoje fotki, żebyśmy mieli pewność, że nie jesteś nim??? ten dziwny brak Twoich fotek daje do myślenia.
otóż to, bardzo daje do myślenia, ani chybi szpieg z Krainy Dreszczowców
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.