Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 08:00   #1921
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Jenny tort zamawiany. .. na roczek chce zrobić sama, pierwszy raz w zyciu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:29   #1922
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

banka ale się uśmiałam
ja też zrobie pewnie sama tort, chyba standardowo czekoladowca plus jakiś owoc by przełamać słodycz a jedzenie to chyba catering zamówimy bo nie mam zamiaru spędzić kilku dni w kuchni
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:35   #1923
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
banka ale się uśmiałam
ja też zrobie pewnie sama tort, chyba standardowo czekoladowca plus jakiś owoc by przełamać słodycz a jedzenie to chyba catering zamówimy bo nie mam zamiaru spędzić kilku dni w kuchni
Polecam swoją mamę :-D potrafi zrobić tyle jedzenia ze sama się zastanawiam jak ona to robi i to za grosze :-D gotowała mi na ślub i chrzciny no i na każdą inną imprezę :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:39   #1924
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Polecam swoją mamę :-D potrafi zrobić tyle jedzenia ze sama się zastanawiam jak ona to robi i to za grosze :-D gotowała mi na ślub i chrzciny no i na każdą inną imprezę :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a to masz fajnie, ja to pewnie sama bym musiała pichcić w pocie czoła - wiec wole zdać się już na jakieś jedzenie z restauracji, ciasta sama zrobie bo lubię piec
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:49   #1925
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, kiedy się obraca materac dziecku ten gryka-kokos? Już nie pamiętam którą stroną mam do góry ale kojarzę, że się obracało jak dziecko staje czy jakoś tak. Kojarzycie może?
chyba coś koło roku , jak zacznie stawać

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
a to masz fajnie, ja to pewnie sama bym musiała pichcić w pocie czoła - wiec wole zdać się już na jakieś jedzenie z restauracji, ciasta sama zrobie bo lubię piec
a to aż tyle osób będzie?

mąż mi robi jajecznicę sesesesesese
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:54   #1926
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
widzialyscie kiedys, zeby slinianki wrecz tryskaly??? bo Florek czasem jak otworzy buzie (jak sie smieje czy cos), to normalnie taki sik jak u weza, ktory sika jadem... no i ja na poczatku se mysle, o co kaman a maz mi mowi, ze to slinianki, i ze to tak jest... ja pierwsze slyszalam i widzialam taki cud... ale fakt, on sie slini na potege, wiec te tryskajaco-sikajace slinianki pasuja do calosci
i co, nikt o tym fenomenie nie slyszal??? bo nie wiem czy malz mnie w balona robil, czy on tez faktycznie tak ma i mu sie zdaje, ze to normalne i Flo odziedziczyl ta niezwykla "umiejetnosc" po tatusiu...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 09:58   #1927
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
i co, nikt o tym fenomenie nie slyszal??? bo nie wiem czy malz mnie w balona robil, czy on tez faktycznie tak ma i mu sie zdaje, ze to normalne i Flo odziedziczyl ta niezwykla "umiejetnosc" po tatusiu...
Haha ja tak mam jak chce obejrzeć sobie zęby to jak otworze paszcze czasem to aż trysnie i Natalia tez mi tak trysnela w twarz jak zaczęła się śmiać :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 11:05   #1928
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Diabli jak się czujesz ? Robiłaś drugi raz betę ?
czuje się dobrze, zero objawow, tylko rano spalabym jak najdłużej a tu już nie da się leniuchować jak za pierwszym razem. Nela&tata i tak sa wyrozumiali, bo wstaja o 7 i zajmują się sobą :P przed osma tz wychodzi do pracy i często Nelcia jeszcze spi/bawi się w lozeczku do 9. także nie musze zrywac się zaraz jak tz zamknie drzwi, tylko leze i klne pod nosem, ze czas tak zasuwa :P w weekend z kolei narzeka tz, bo spie co najmniej do 10 a on od rana walczy z Nela która stala się już jego osobistym budzikiem z funkcja upierdliwego alarmu - corka zakodowala, ze o 7 tata ZAWSZE musi wstać i isc do pracy...wiec w wolne dni również mu nie daje pospać ostatnio probowal negocjować jeden dzień jego, jeden mój...no ale my jesteśmy w pakiecie, wiec przegłosowane!

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Moja coś nie chce tego siadania się nauczyć, jak się przewraca, to zawsze leci jak kłoda na głowę Raz na łóżku udało jej się na pupę, ale trochę chyba jej pomogłam... Choć i tak upadki zdarzają się coraz rzadziej, bo na ogół ostrożnie schodzi na klęczki w dół, ale brakuje mi jej siadania...
ooo, ale zupełnie nie siedzi, czy nie umie usiasc ze stania? bo Nela nadal nie siedzi...i droczy się ze mna przy każdej probie.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

aaa, miałam się odnieść do tych nieszczęsnych falbanek dla mnie to takie zboczenie chyba "estetyczne" hehe. sama nie chciałabym mieć gumek od majtek powywijanych, wiec malej je ladnie równo układam (te zewnętrzne). wewnętrzne sa w srodku i lapia zawartość hehe.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Bylam z M. Dzisiaj u Neurologopedy hmm wizyta dziwna baba nas normalnie pomylila z 2 letnim dzieckiem hehe pomylona jakas

Pisalam Wam chyba 2 tyg. Temu ze jak bylismy na reha to zaczepila.nas kobita i pyta sie kto to jest na Michala ze zdziwienia zrobilam mine a ona no jak sie nazywa bo u niej chyba nie bylismy wiec jej powiedzialam a ona ze jest neuro logopeda ze wypada.do niej przyjsc na to ja ze maly ogarniety z guganiem i wymieniam jej ze mowi sylaby ug ag aj oj ma ta ba itp wiec raczej nie ma potrzeby no ale ona sie uparla ze musimy bo nfz itd. Wiwc zapisalam miska i dzisiaj po lyzwach pojechalismy . Tz zapukal wszedl.do gabinetu i mowi ze jestesmy juz ona siw pyta kto a tz odpowiada i dodaje z maluszkiem ona prosi ja wchodze a ona do mnie no juz nie taki maluszek ... posadzilam go na kolanach a ona do mnie to ile on ma? 2 lata? A mnie zamurowalo nie wiedzialam cY smiac sie czy plakac jak mozna pomylic niemowle z 2 latkiem ehhe no i mowie ze gdzie?? On skonczyl.wlasnie 10 mc a ona ale on wielkii... ja mowie ze wiem a w mysli ale.bez.przesady konkongiem.nie jest hehe masakra ... w gabinecie byl dywan, misiek wyrywal sie na niego a ja do niego nie poloze Cie bo tu brudno i dalej dyskusja o smoczkach slomkach itp . Po 10 min wizyta skonczyla.sie wyszlismy odrazu z tz w smiech z niej ze przesadzila.i ze pewnie wtedy co mnie zaczepila na reha to pomyslala ze z M. Cos nie tak bo ma 2 lata a.mowi tylko ma ta ga gu itp . I jeszcze matka mowi ze z dzieckiem ok hehe ...
Po minucie wychodzi z gabinetu i wchodzi do jakiegos pomieszczenia po chwili.wychodzi z odkurzaczem i idzie.do swojego gabinetu my z tz na siebie i po chwili p. Odkurza brudnyy dywan hehehe chyba wzielo to do siebie hehe
pewnie wyszliście, a ona doszla do wniosku, ze pracuje w chlewie i wziela się w końcu za jakas prace! dziwne, ze lekarz nie potrafi rozroznic niemowlaka od dwulatka może ona tam jest sprzataczka?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Ja kolejne dziecko chciałam urodzić w podobnym terminie jak teraz czyli kwiecień-czerwiec, ale u mnie na 90% kolejna też będzie cc, więc jeśli będzie prędzej to się nie pogniewam
hehe ja tez tak kiedyś myslalam. teraz w sumie nie narzekam, bo przede mna cala wiosna i lato tyle dobrego jedzenia! jesienią będzie chłodniej...zima malucha zapakuje do gondoli, a na wiosne już będzie mogl smigac w spacerówce

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, kiedy się obraca materac dziecku ten gryka-kokos? Już nie pamiętam którą stroną mam do góry ale kojarzę, że się obracało jak dziecko staje czy jakoś tak. Kojarzycie może?
o jak się dowiesz daj znac, nie slyszalam o tym nasz dorosły materac obracamy co jakiś czas, ale raczej z powodu ewentualnego odksztalcania :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
i co, nikt o tym fenomenie nie slyszal??? bo nie wiem czy malz mnie w balona robil, czy on tez faktycznie tak ma i mu sie zdaje, ze to normalne i Flo odziedziczyl ta niezwykla "umiejetnosc" po tatusiu...
hehe, ja tak nie mam...ale zawsze podczas wizyty u dentysty babka się nabija, ze slinociag nie nadaza nic nie poradzę, ze jak poczuje te smieszne waciki w buzi to slinie się jak buldog
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 11:29   #1929
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, kiedy się obraca materac dziecku ten gryka-kokos? Już nie pamiętam którą stroną mam do góry ale kojarzę, że się obracało jak dziecko staje czy jakoś tak. Kojarzycie może?
O też się nad tym zastanawiałam

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
i co, nikt o tym fenomenie nie slyszal??? bo nie wiem czy malz mnie w balona robil, czy on tez faktycznie tak ma i mu sie zdaje, ze to normalne i Flo odziedziczyl ta niezwykla "umiejetnosc" po tatusiu...
Ja nie słyszałam, ale myślę, że jak idzie kilka zębów to może tak być
Niczym u Cobry
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 13:50   #1930
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Diabli ciesz się, że tż wstaje o 7
Mój wstaje o 5 i kiedyś jechał autem bo na pociąg by się spóźnił, a obudziła go Paulinka, ale 20 minut za późno komórka mu się wyładowała i nie zadzwoniła, a młoda sobie stęknęła to się poderwał (ja tego stęknięcia nie zakodowałam )
W ogóle ostatnio jakoś olewam ją jak tylko sobie raz stęknie czy jęknie, jak zaczyna się nakręcać to ruszam dupcię, a jak nie to sama zasypia ale ona tak przez sen czasem ma i nawet ze smokiem ... więc już się nie nabieram.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:20   #1931
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Mały Wedrowniczek
Załącznik 5602244


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
uroczy

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ale się dziś zmachałam, mój dom jest przygotowany na wiosne umyłam wszystkie okna, posprzątałam w szafkach, podłogi wymyte, kurze starte, obiad na jutro dla nas zrobiony
uffff dobrze że tż zrobił sobie wolne bo przy mojej małej jęczybułce pewnie skończyłoby się na pomyciu naczyń
mój syn zrobił sobie dziś 1 drzemkę, był tak strasznie zmęczony po południu, wpadł w jakiś amok płaczu, nie wiem pierwszy raz.. nic nie pomagało, ani noszenie, przytulanie kompletnie nic uspokoiło go tylko idziemy do zoo na youtube tak samo miał w nocy, dopiero po jakiś 20 minutach można było go przystawić do piersi.
U nas jedna drzemka to ostatnio standard a mycia okien zazdroszcze u mnie motywacji brak pozatym zaraz po umyciu robia sięe brudne... Kochany śląsk

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Hej
u nas dziś za to były 3 drzemki
Helena poznaje mieszkanko, uwielbia ściągać dopiero co rozwieszone pranie i plątać się pod nogami gdy mama gotuje
zauważyłam też, że próbuje naśladować dźwięki gdy jej czytam księge dźwięków i skumała o co chodzi w kolejce mula ale woli ja gryźć...
no i niestety nie potrafi pojąć że klocki wrzuca się do wiaderka...ja wrzucam a ona się wścieka i przewraca ciągle wiadro do góry nogami i wszystko wysypuje i tak w kółko
dobra pochwaliłam się

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

A jeszcze chciałam się pochwalić, że zaraziła mnie katarem
zdolniacha, taki etap rozwalania, niszczenia i robienia balaganu, u nas podobnie
__________________
16.05.2013

Edytowane przez Ag_nes
Czas edycji: 2014-03-04 o 14:22
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 14:35   #1932
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Trochę nadrabiania z początku wątku


Też byłam w ciężkim szoku jak zobaczyłam fotelik. Potem mi mąż powiedział, że montuje się go przód-tył, ale on wolał tyłem


W. ma 2 wakacyjne ząbki i 1 walentynkowy


Powodzenia


Śliczna!

450ml ? Wow! W. najwięcej wypija 250-300ml




Temp sprawdzaliśmy popołudniami na spacerze, ok 16-18 pokazywało 20-25 stopni

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------


, mamy taki album http://aros.pl/ksiazka/moj-pierwszy-album-chlopiec-tw

+ prowadzę bardziej dla siebie, prywatnie coś w rodzaju pamiętnika od momentu ciąży

+ album ze zdjęciami, bo lubię zdjęcia papierowe


Jestem mega zadowolona

Przez 11 dni tylko 1 dzień był pochmurny, akurat wybraliśmy się na Lanzarote, ale dzięki temu widzieliśmy wzburzony ocean, na promie trochę nas wybujało i lepiej się zwiedzało A tak to pogoda ekstra, słoneczko i cieplutko ok 20-25 w godz. 16-18 + lekki wiatr (ale taki urok wyspy)

Hotel fajny, przystosowany dla dzieci (np. łóżeczko turystyczne w pokoju, krzesełko do karmienia, mały basen, plac zabaw) z piękną, długą plażą + płytkie wejście, więc W. mógł sobie nogi moczyć

Lot ok, tam (6h) i z powrotem (5h) W. połowę przespał, połowę się rozglądał/bawił/zaczepiał ludzi. Myślałam, że będzie gorzej. Przy starcie trochę marudził, ale to bardziej przez ku.pę

Nie wiem co byś jeszcze chciała wiedzieć

Dodam później jeszcze kilka zdjęć, ale muszą się najpierw zrobić

---
Macie pudełka wspomnień ?
Same robiłyście czy kupiłyście gotowe, gdzie ??

Bo na all wyskakuje mi tylko coś takiego...
http://allegro.pl/listing/listing.ph...wspomnie%C5%84

---
Trochę nadrobiłam, a teraz zmykam jeszcze poczytać. Dobranoc
Jeszcze bym chciala wiedziec czy W. jadl piasek jak mu sie plaża podobala i czy wypoczeliscie z mężem bo przy dziecku to nie lada wyczyn

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

A tak w ogole to jestem chora mam nadzieje ze dziecka nie zaraże czuje sie do doopy. Przeziebilam sie przez ta zdradziecką pseudo-wiosne
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 15:45   #1933
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
banka ale się uśmiałam
ja też zrobie pewnie sama tort, chyba standardowo czekoladowca plus jakiś owoc by przełamać słodycz a jedzenie to chyba catering zamówimy bo nie mam zamiaru spędzić kilku dni w kuchni






Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
czuje się dobrze, zero objawow, tylko rano spalabym jak najdłużej a tu już nie da się leniuchować jak za pierwszym razem. Nela&tata i tak sa wyrozumiali, bo wstaja o 7 i zajmują się sobą :P przed osma tz wychodzi do pracy i często Nelcia jeszcze spi/bawi się w lozeczku do 9. także nie musze zrywac się zaraz jak tz zamknie drzwi, tylko leze i klne pod nosem, ze czas tak zasuwa :P w weekend z kolei narzeka tz, bo spie co najmniej do 10 a on od rana walczy z Nela która stala się już jego osobistym budzikiem z funkcja upierdliwego alarmu - corka zakodowala, ze o 7 tata ZAWSZE musi wstać i isc do pracy...wiec w wolne dni również mu nie daje pospać ostatnio probowal negocjować jeden dzień jego, jeden mój...no ale my jesteśmy w pakiecie, wiec przegłosowane!

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------



ooo, ale zupełnie nie siedzi, czy nie umie usiasc ze stania? bo Nela nadal nie siedzi...i droczy się ze mna przy każdej probie.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

aaa, miałam się odnieść do tych nieszczęsnych falbanek dla mnie to takie zboczenie chyba "estetyczne" hehe. sama nie chciałabym mieć gumek od majtek powywijanych, wiec malej je ladnie równo układam (te zewnętrzne). wewnętrzne sa w srodku i lapia zawartość hehe.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



pewnie wyszliście, a ona doszla do wniosku, ze pracuje w chlewie i wziela się w końcu za jakas prace! dziwne, ze lekarz nie potrafi rozroznic niemowlaka od dwulatka może ona tam jest sprzataczka?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



hehe ja tez tak kiedyś myslalam. teraz w sumie nie narzekam, bo przede mna cala wiosna i lato tyle dobrego jedzenia! jesienią będzie chłodniej...zima malucha zapakuje do gondoli, a na wiosne już będzie mogl smigac w spacerówce

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



o jak się dowiesz daj znac, nie slyszalam o tym nasz dorosły materac obracamy co jakiś czas, ale raczej z powodu ewentualnego odksztalcania :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



hehe, ja tak nie mam...ale zawsze podczas wizyty u dentysty babka się nabija, ze slinociag nie nadaza nic nie poradzę, ze jak poczuje te smieszne waciki w buzi to slinie się jak buldog
Pewnie przyjmuje same 2 latki a one nie pelzaja hehehe brak slow na ta babe hehe
A to moj 2 latek w foteliku przodem do kierunku , bracia z tylu, i lyzwyy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1393947740608.jpg (47,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947760006.jpg (54,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947771536.jpg (25,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947781760.jpg (64,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947791610.jpg (67,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947802701.jpg (43,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947814949.jpg (40,0 KB, 15 załadowań)
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 16:05   #1934
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

hej dziewczyny Natala caly czas wysypana a na buzi ma coraz wiecej :/ dziwonilismy dzis do lekarki to powiedziala ze z krwi nic nie wyszlo i mamy juz odstawic nutramigen i podawac normalne mleko (wg tzta z kartonu a wg mnie mm typu nestle czy bebiko) bo jezeli nie ma alergi na mleko to nie potrzeba juz nutry (to pojdziemy z torbami ) masci zadnej nie przepisala, tylko powedziala zeby pojech do apteki i bez recepty jest krem z hydrokortizonem 0,1% (wczesniej miala hydrokortizon 1% i powiedziala ze jak jej nie zejdzie to dostanie cos silniejszego wiec cos tu nie halo ) mala obudziala sie dzisiaj o 1 i nie chciala zasnac to zrobilam myk do salonu i po chwili jak nie zasnela i slyszalam jak jeczy to wpadlam do sypialni krzyknelam Marceli! (zeby sie obudzil) zapalilam swiatlo i mowie ze dziecko mu sie obudzilo a on ze jak? a ja no normalnie widzisz ze stoi a on ale dlaczego to ja jej zapytaj i wyszlam spac do salonu to po chwile przyszedl i pyta sie co ja robi a ja ze spie tak jak on i wyszedl obrazony no kurcze on nawet nie zdaje sobie sprawy ile ja razy wstaje do malej i daje dyda zeby mi sie nie rozbudzila a ten spi w najlepsze i pretensje ze on sie nie wyspal bo wstal o 8 no kurde! a do pracy nie chodzi a ja jestem za rownouprawnieniem no i dal malej o 1 czy 2 w nocy mm (gdzie ona w nocy nie je) i dzisiaj jest bunt na butelke jak zjadla w nocy tak o 11 nie chciala nawet patrzec na mm i poszla spac bez jedzenia, jak wstala to zrobilam jej 100 ml kaszki bo chcialam dac jej zaraz obiad to wypila i chciala jeszcze to wypila 200 ml kaszy az smoczek pekl pozniej zjadla are lyzek obiadku i zaczela wypluwac to kasze zjadla po 13, obiadku pare lyzek po 14 i cicialam jej dac teraz po 16 do spania mm to nie i placz, zaczyskanie warg bo ona nie chce i sama zasnela znow bez jedzenia w lozeczku
aaa i kurde mala zgrzyta zebami i teraz mam dwie opcje, albo dolnymi jedynkami skruszyla sobie gorna prawa dwojke albo wyklula sie jedynka gorna i ja skruszyla dolnymi jedynkami, lozeczko mam juz cale obgryzione wiec juz raczej go nie srzedam, chyba ze je odnowie generalnie nie wiem co jej jest :/ i jeszcze ten katar ciekawe jaka sytuacja bedzie wieczorem..
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 16:29   #1935
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość








Pewnie przyjmuje same 2 latki a one nie pelzaja hehehe brak slow na ta babe hehe
A to moj 2 latek w foteliku przodem do kierunku , bracia z tylu, i lyzwyy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super ! świetny rodzinny wypad

A co nie ma ludzi? tak trafiliście ?

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Natala caly czas wysypana a na buzi ma coraz wiecej :/ dziwonilismy dzis do lekarki to powiedziala ze z krwi nic nie wyszlo i mamy juz odstawic nutramigen i podawac normalne mleko (wg tzta z kartonu a wg mnie mm typu nestle czy bebiko) bo jezeli nie ma alergi na mleko to nie potrzeba juz nutry (to pojdziemy z torbami ) masci zadnej nie przepisala, tylko powedziala zeby pojech do apteki i bez recepty jest krem z hydrokortizonem 0,1% (wczesniej miala hydrokortizon 1% i powiedziala ze jak jej nie zejdzie to dostanie cos silniejszego wiec cos tu nie halo ) mala obudziala sie dzisiaj o 1 i nie chciala zasnac to zrobilam myk do salonu i po chwili jak nie zasnela i slyszalam jak jeczy to wpadlam do sypialni krzyknelam Marceli! (zeby sie obudzil) zapalilam swiatlo i mowie ze dziecko mu sie obudzilo a on ze jak? a ja no normalnie widzisz ze stoi a on ale dlaczego to ja jej zapytaj i wyszlam spac do salonu to po chwile przyszedl i pyta sie co ja robi a ja ze spie tak jak on i wyszedl obrazony no kurcze on nawet nie zdaje sobie sprawy ile ja razy wstaje do malej i daje dyda zeby mi sie nie rozbudzila a ten spi w najlepsze i pretensje ze on sie nie wyspal bo wstal o 8 no kurde! a do pracy nie chodzi a ja jestem za rownouprawnieniem no i dal malej o 1 czy 2 w nocy mm (gdzie ona w nocy nie je) i dzisiaj jest bunt na butelke jak zjadla w nocy tak o 11 nie chciala nawet patrzec na mm i poszla spac bez jedzenia, jak wstala to zrobilam jej 100 ml kaszki bo chcialam dac jej zaraz obiad to wypila i chciala jeszcze to wypila 200 ml kaszy az smoczek pekl pozniej zjadla are lyzek obiadku i zaczela wypluwac to kasze zjadla po 13, obiadku pare lyzek po 14 i cicialam jej dac teraz po 16 do spania mm to nie i placz, zaczyskanie warg bo ona nie chce i sama zasnela znow bez jedzenia w lozeczku
aaa i kurde mala zgrzyta zebami i teraz mam dwie opcje, albo dolnymi jedynkami skruszyla sobie gorna prawa dwojke albo wyklula sie jedynka gorna i ja skruszyla dolnymi jedynkami, lozeczko mam juz cale obgryzione wiec juz raczej go nie srzedam, chyba ze je odnowie generalnie nie wiem co jej jest :/ i jeszcze ten katar ciekawe jaka sytuacja bedzie wieczorem..
a jak to skruszyła,ze był ząb i nie ma? czy,ze ubytek jest?

u mnei to inaczej bo mąż chodzi do pracy, kiedyś mówię do niego jak akurat miał wolne,ze musi się zająć Małym, bo ja już 3 h nei spałamw nocy i się położyłam, ale i tak nei mogłam usnąć ;/
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 16:32   #1936
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Natala caly czas wysypana a na buzi ma coraz wiecej :/ dziwonilismy dzis do lekarki to powiedziala ze z krwi nic nie wyszlo i mamy juz odstawic nutramigen i podawac normalne mleko (wg tzta z kartonu a wg mnie mm typu nestle czy bebiko) bo jezeli nie ma alergi na mleko to nie potrzeba juz nutry (to pojdziemy z torbami ) masci zadnej nie przepisala, tylko powedziala zeby pojech do apteki i bez recepty jest krem z hydrokortizonem 0,1% (wczesniej miala hydrokortizon 1% i powiedziala ze jak jej nie zejdzie to dostanie cos silniejszego wiec cos tu nie halo ) mala obudziala sie dzisiaj o 1 i nie chciala zasnac to zrobilam myk do salonu i po chwili jak nie zasnela i slyszalam jak jeczy to wpadlam do sypialni krzyknelam Marceli! (zeby sie obudzil) zapalilam swiatlo i mowie ze dziecko mu sie obudzilo a on ze jak? a ja no normalnie widzisz ze stoi a on ale dlaczego to ja jej zapytaj i wyszlam spac do salonu to po chwile przyszedl i pyta sie co ja robi a ja ze spie tak jak on i wyszedl obrazony no kurcze on nawet nie zdaje sobie sprawy ile ja razy wstaje do malej i daje dyda zeby mi sie nie rozbudzila a ten spi w najlepsze i pretensje ze on sie nie wyspal bo wstal o 8 no kurde! a do pracy nie chodzi a ja jestem za rownouprawnieniem no i dal malej o 1 czy 2 w nocy mm (gdzie ona w nocy nie je) i dzisiaj jest bunt na butelke jak zjadla w nocy tak o 11 nie chciala nawet patrzec na mm i poszla spac bez jedzenia, jak wstala to zrobilam jej 100 ml kaszki bo chcialam dac jej zaraz obiad to wypila i chciala jeszcze to wypila 200 ml kaszy az smoczek pekl pozniej zjadla are lyzek obiadku i zaczela wypluwac to kasze zjadla po 13, obiadku pare lyzek po 14 i cicialam jej dac teraz po 16 do spania mm to nie i placz, zaczyskanie warg bo ona nie chce i sama zasnela znow bez jedzenia w lozeczku
aaa i kurde mala zgrzyta zebami i teraz mam dwie opcje, albo dolnymi jedynkami skruszyla sobie gorna prawa dwojke albo wyklula sie jedynka gorna i ja skruszyla dolnymi jedynkami, lozeczko mam juz cale obgryzione wiec juz raczej go nie srzedam, chyba ze je odnowie generalnie nie wiem co jej jest :/ i jeszcze ten katar ciekawe jaka sytuacja bedzie wieczorem..
Dobrze w nocy zrobiłaś, ale i tak późno się zdecydowałaś skoro TŻ nie pracuje. Jakby mój TŻ nie pracował to już dawno byłby na zmianę wygnany do wstawania w nocy...Jedyne co to ryzykujesz, że Ci facet popsuje Natalie..z tym karmieniem nocnym...on tak mają , że coś się robi od dawna, a oni po swojemu i trza tłumaczyć.
U mnie TŻ nieźle zajmuje się Daro, ale to i tak ja muszę dać instrukcję o której różne posiłki i jakie etc, bo on sam nie wie
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 16:35   #1937
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
super ! świetny rodzinny wypad

A co nie ma ludzi? tak trafiliście ?


a jak to skruszyła,ze był ząb i nie ma? czy,ze ubytek jest?

u mnei to inaczej bo mąż chodzi do pracy, kiedyś mówię do niego jak akurat miał wolne,ze musi się zająć Małym, bo ja już 3 h nei spałamw nocy i się położyłam, ale i tak nei mogłam usnąć ;/
No właśnie nie wiem jak z tym zebem, była kropka na jedynce górnej tak jak by się przebiła a wzięłam palcem żeby wymacac czy to nie kawałek łóżeczka i teraz zglupialam :/ juz nie wiem czy to ząb był na dniach będę kontrolować :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dobrze w nocy zrobiłaś, ale i tak późno się zdecydowałaś skoro TŻ nie pracuje. Jakby mój TŻ nie pracował to już dawno byłby na zmianę wygnany do wstawania w nocy...Jedyne co to ryzykujesz, że Ci facet popsuje Natalie..z tym karmieniem nocnym...on tak mają , że coś się robi od dawna, a oni po swojemu i trza tłumaczyć.
U mnie TŻ nieźle zajmuje się Daro, ale to i tak ja muszę dać instrukcję o której różne posiłki i jakie etc, bo on sam nie wie
No właśnie tego się boje najbardziej :/ jak pojechałam do pracy i nie było mnie 4 h to mała spala 3 h : mdleje: a potem druga drzemka była o złej godzinie i później i jedzenie i spanie rozregulowane :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 16:57   #1938
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Clo- miałam Ci już wcześniej odpisać, ale oczywiście zapomniałam
Ja też tak czasem strzelam śliną, bardzo rzadko ale zdarzy mi się. Najczęściej jak jem albo pomyślę o czymś słodkim i otworzę szeroko buzię

Banka masakra, bardzo kompetentna Pani dr Rozumiem, że mową MIsio też dorównuje 2latkom

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

dzisiaj na śniadanie zrobiłam sobie kaszkę manną i dała małemu, więcej niż zawsze. Teraz ma czerwony policzek i zastanawiam się czy to od tego.

Przed chwilą Mojego Tż kolega z Berlina zadzwonił, że mają dla nas ciuszki po swoim synku jestem w szoku, chyba pierwszy raz ktoś nam coś da (za darmo )
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:19   #1939
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Clo- miałam Ci już wcześniej odpisać, ale oczywiście zapomniałam
Ja też tak czasem strzelam śliną, bardzo rzadko ale zdarzy mi się. Najczęściej jak jem albo pomyślę o czymś słodkim i otworzę szeroko buzię

Banka masakra, bardzo kompetentna Pani dr Rozumiem, że mową MIsio też dorównuje 2latkom

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

dzisiaj na śniadanie zrobiłam sobie kaszkę manną i dała małemu, więcej niż zawsze. Teraz ma czerwony policzek i zastanawiam się czy to od tego.

Przed chwilą Mojego Tż kolega z Berlina zadzwonił, że mają dla nas ciuszki po swoim synku jestem w szoku, chyba pierwszy raz ktoś nam coś da (za darmo )
No wlasnie nie dlatego nas wzielabo jak na dwu latka zle gadaheee





Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
super ! świetny rodzinny wypad

A co nie ma ludzi? tak trafiliście ?


a jak to skruszyła,ze był ząb i nie ma? czy,ze ubytek jest?

u mnei to inaczej bo mąż chodzi do pracy, kiedyś mówię do niego jak akurat miał wolne,ze musi się zająć Małym, bo ja już 3 h nei spałamw nocy i się położyłam, ale i tak nei mogłam usnąć ;/


Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 17:22   #1940
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Clo- miałam Ci już wcześniej odpisać, ale oczywiście zapomniałam
Ja też tak czasem strzelam śliną, bardzo rzadko ale zdarzy mi się. Najczęściej jak jem albo pomyślę o czymś słodkim i otworzę szeroko buzię

Banka masakra, bardzo kompetentna Pani dr Rozumiem, że mową MIsio też dorównuje 2latkom

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

dzisiaj na śniadanie zrobiłam sobie kaszkę manną i dała małemu, więcej niż zawsze. Teraz ma czerwony policzek i zastanawiam się czy to od tego.

Przed chwilą Mojego Tż kolega z Berlina zadzwonił, że mają dla nas ciuszki po swoim synku jestem w szoku, chyba pierwszy raz ktoś nam coś da (za darmo )


ja to chyba 90% mam od kogos ciuszki
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:27   #1941
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
zazwyczaj nie - w przypadku każdej oferty jest napisane czy anulacja jest bezkosztowa (ewentualnie do kiedy można zrezygnować). ale jak będziesz miała jakieś problemy, to podpytam kolegi co tam pracuje


Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
My ostatnio na booking.com dorwaliśmy fajny nocleg tylko w W-wie i tam do jakiegoś czasu można bez konsekwencji odwołać rezerwację.

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie dlatego nas wzielabo jak na dwu latka zle gadaheee
aaaa
Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
[/B]
ja to chyba 90% mam od kogos ciuszki
fajnie
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:30   #1942
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
A i foto żarełka, lipne zdjęcia, takie na szybko :P
teraz mam ochot na szpinakowe!!


Helo
nadrobiłam troszkę ale nie wszystko

Muszę się pochwalić
Tatuś wczoraj w pół godziny nauczył Bartusia korzystania z bidonu
A dziś rano mój dzielny synek doraczkował do końca kanapy, obrócił się i zszedł tyłem!
Mama jest dumna
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:46   #1943
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Banka niezly team masz z tylu samochodu! Misio juz tak dorosle wyglada, prawie jak dwulatek

Lonely fajnie z ciuszkami tz wlasnie wczoraj przyniosl z pracy pake ubranek na 12-18m od kolegi, nie ukrywam, milo dostac cos za darmo

Eskapada rozumiem, ze chcialabys,zeby TZ poczuwal sie so nocnego wstawania tak jak Ty. Wcale Ci sie nie dziwie, zlaszcza, ze nie pracuje (swoja droga,czemu?). Ale moze sprobujcie to w ciagu dnia ustalic, kto kiedy do Natalie wstaje. Podejrzewam, ze taka nocna akcja raczej go zdemotywowalas niz zachecilas do wiekszwgo udzialu w opiece nad mala. Powodzenia

Justi ale umiejetnosci!!! Zazdroscimy obu przeokrutnie! Opisz nam jak to bylo z bidonem. Moze tez sprobujemy. Jaki macie? U nas picie plynow spoza piersi idzie baaardzo marnie. Kubek z woda jest od robienia babelkow, nie od picia...
No i schodzenie z kanapy mam nadzieje,ze Sofia tez kiedys sie nauczy (tylko nie wiem jak, skoro ma zakaz wstepu na kanape )

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:12   #1944
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Ash niedawno kupiłam soczek w kartoniku, wypiłam ;p wlałam wodę, podałam B. i ścisnęłam, żeby zobaczył, że leci. Ale bidon gryzł
Wczoraj powiedziałam M. że ma czas do piątku aby go nauczyć bo butli nie pije a mnie w nocy nie będzie. No to M. zassał i podawał szybko Bartkowi, wtedy udawało mu się pić (wiem, że mało higieniczne no ale cóż), później przechylał jakoś ten bidon, żeby cała słomka była zapełniona i żeby z niej kapało i podawał mu do góry nogami no i wypijał kilka łyczków. Później jak już zassał to pił pięknie Rano sprawdzaliśmy czy nie zapomniał Dziś wypił około 200ml wody
Wcześniej kilka łyczków tylko z doidy ale tu musimy mu sami trzymać, więc tylko w domu będziemy korzystali.
W ogóle bardzo go cieszy to picie

No i cała nauka zajęła 30 minut

Schodzenie mu pokazywałam wiele razy ale ostatnio odpuściłam, dziś zaznałam szoku
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:33   #1945
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość


tiaaa dokłądnie ta sama bajka, najpierw jak nei przyjeżdża "Jaka zajęta, że nei ma czasu wpaść do wnuka", jak ma zamiar przyjechać to "A co On nie ma co w domu robić,ze chce przyjechać "


stoi w sklepie na półce, nei w lodówce nawet, to pewnie od takiego od krowy mu daleko


po 88 zł jak my mamy 3ki to po 47 groszy wychodzą, wiec tam będę sesesese


a to dno jakoś szczególnie badają? czy tą lampką wgapia się w oczyska?



Super umiejętnosci !


słodki


wow , szaaacuuun

Kuba dzisiaj w sklai od 1-5 osiągnął równą piateczkę w marudzeniu :/ nei chciał jeść, bawić się nic, no ewentualnie noszenie na rączkach w pełni trafiało w jego gust, jak jedliśmy obiad, to myślałam,ze oszaleję, zrobiłam już mu tą zupkę jabłkową co Mysia kiedyś wstawiała, bo ją toleruje i lubi, a nie miałam siły z nim walczyc dzisiaj, a i tak jednliśmy zupkę w krzesełku, pod krzesełkiem, obok krzesełka, przed krzesełkiem, za krzesełkiem, tylko nad nie dał rady

Heh nam- babom nie dogodzisz
A moja zapowiedziała się na jutro :/
Szczęśliwa bardzo jestem

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość



Oby się udało

Seszele, Mauritius


Mi bardzo podobają się misiowe bluzy tylko ciekawe jak z cenami ??





Diabli jak się czujesz ? Robiłaś drugi raz betę ?

Deb wkleiła cały cennik na fb

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
♡♡♡ slodziak








kochana z Przemciem jest wszystko ok zdolniacha tyle rzeczy umiee gdzie moj sie nawet nie garnie , glowa do gory i napewno nic.nie ma na rzeczy







a tak wyciaga sie falbanki hehe ale jakos nigdy nie zwracalam uwagi na nie hehe robilam to odruchowo ...
Brawoo dla baczusia za 9 mc i napewno.masz czym.sie pochwalicc!!
Moj wola mama jak chce.do mnie albo.zeby z lozeczka go zabrac jeczy mama mama hehe







oo podasz linka??






Ups...


Bylam z M. Dzisiaj u Neurologopedy hmm wizyta dziwna baba nas normalnie pomylila z 2 letnim dzieckiem hehe pomylona jakas

Pisalam Wam chyba 2 tyg. Temu ze jak bylismy na reha to zaczepila.nas kobita i pyta sie kto to jest na Michala ze zdziwienia zrobilam mine a ona no jak sie nazywa bo u niej chyba nie bylismy wiec jej powiedzialam a ona ze jest neuro logopeda ze wypada.do niej przyjsc na to ja ze maly ogarniety z guganiem i wymieniam jej ze mowi sylaby ug ag aj oj ma ta ba itp wiec raczej nie ma potrzeby no ale ona sie uparla ze musimy bo nfz itd. Wiwc zapisalam miska i dzisiaj po lyzwach pojechalismy . Tz zapukal wszedl.do gabinetu i mowi ze jestesmy juz ona siw pyta kto a tz odpowiada i dodaje z maluszkiem ona prosi ja wchodze a ona do mnie no juz nie taki maluszek ... posadzilam go na kolanach a ona do mnie to ile on ma? 2 lata? A mnie zamurowalo nie wiedzialam cY smiac sie czy plakac jak mozna pomylic niemowle z 2 latkiem ehhe no i mowie ze gdzie?? On skonczyl.wlasnie 10 mc a ona ale on wielkii... ja mowie ze wiem a w mysli ale.bez.przesady konkongiem.nie jest hehe masakra ... w gabinecie byl dywan, misiek wyrywal sie na niego a ja do niego nie poloze Cie bo tu brudno i dalej dyskusja o smoczkach slomkach itp . Po 10 min wizyta skonczyla.sie wyszlismy odrazu z tz w smiech z niej ze przesadzila.i ze pewnie wtedy co mnie zaczepila na reha to pomyslala ze z M. Cos nie tak bo ma 2 lata a.mowi tylko ma ta ga gu itp . I jeszcze matka mowi ze z dzieckiem ok hehe ...
Po minucie wychodzi z gabinetu i wchodzi do jakiegos pomieszczenia po chwili.wychodzi z odkurzaczem i idzie.do swojego gabinetu my z tz na siebie i po chwili p. Odkurza brudnyy dywan hehehe chyba wzielo to do siebie hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app

Spoko ta babka widzisz, przynajmniej przyczyniłaś się do tego że ma teraz czysto

Co do czapy sówki to na fb polub sobie 'tęczowe czapeczki' i tam kobieta robi na zamowienie


Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość






Mniam!

Gdzie znajdę przepis na tortille ?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------





OMG!





Chciałabym widzieć minę Twojej teściowej


Dzięki za info

Hehe mina na pewno bezcenna
A z jagą to sama prawda


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:34   #1946
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
teraz mam ochot na szpinakowe!!


Helo
nadrobiłam troszkę ale nie wszystko

Muszę się pochwalić
Tatuś wczoraj w pół godziny nauczył Bartusia korzystania z bidonu
A dziś rano mój dzielny synek doraczkował do końca kanapy, obrócił się i zszedł tyłem!
Mama jest dumna
piknie
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:42   #1947
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Jeszcze bym chciala wiedziec czy W. jadl piasek jak mu sie plaża podobala i czy wypoczeliscie z mężem bo przy dziecku to nie lada wyczyn

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

A tak w ogole to jestem chora mam nadzieje ze dziecka nie zaraże czuje sie do doopy. Przeziebilam sie przez ta zdradziecką pseudo-wiosne

Ech zdrówka.
My też z TŻ załatwieni i Bart ma katar :/

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Clo- miałam Ci już wcześniej odpisać, ale oczywiście zapomniałam
Ja też tak czasem strzelam śliną, bardzo rzadko ale zdarzy mi się. Najczęściej jak jem albo pomyślę o czymś słodkim i otworzę szeroko buzię

Banka masakra, bardzo kompetentna Pani dr Rozumiem, że mową MIsio też dorównuje 2latkom

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

dzisiaj na śniadanie zrobiłam sobie kaszkę manną i dała małemu, więcej niż zawsze. Teraz ma czerwony policzek i zastanawiam się czy to od tego.

Przed chwilą Mojego Tż kolega z Berlina zadzwonił, że mają dla nas ciuszki po swoim synku jestem w szoku, chyba pierwszy raz ktoś nam coś da (za darmo )

Fajne odciążenie budżetu
Nam nikt nie dał ani sztuki ciuszka, mimo, że brat TŻ ma dziecko starsze o rok. Ja rozumiem że może dla drugiego trzymali ale ja też planuję 2 dziecko i mimo tego pożyczyłam koleżance ciuszki. Oddała i są nadal w super stanie.


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ash niedawno kupiłam soczek w kartoniku, wypiłam ;p wlałam wodę, podałam B. i ścisnęłam, żeby zobaczył, że leci. Ale bidon gryzł
Wczoraj powiedziałam M. że ma czas do piątku aby go nauczyć bo butli nie pije a mnie w nocy nie będzie. No to M. zassał i podawał szybko Bartkowi, wtedy udawało mu się pić (wiem, że mało higieniczne no ale cóż), później przechylał jakoś ten bidon, żeby cała słomka była zapełniona i żeby z niej kapało i podawał mu do góry nogami no i wypijał kilka łyczków. Później jak już zassał to pił pięknie Rano sprawdzaliśmy czy nie zapomniał Dziś wypił około 200ml wody
Wcześniej kilka łyczków tylko z doidy ale tu musimy mu sami trzymać, więc tylko w domu będziemy korzystali.
W ogóle bardzo go cieszy to picie

No i cała nauka zajęła 30 minut

Schodzenie mu pokazywałam wiele razy ale ostatnio odpuściłam, dziś zaznałam szoku

No to brawo zdolny Bart



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:50   #1948
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

a bidon taki mamy: http://www.aptekadziecka.pl/product-...ka-220-ml.html
przy okazji zakupów w tesco, więc nie wiem czy ogólnie jest polecany
niebieski
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:50   #1949
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Pokażę Wam jakie moje dziecko strzela miny ostatnio
20140227_133456.jpg

20140304_154913_1.jpg

20140304_160905_8_bestshot.jpg

20140304_161504_4_bestshot.jpg

20140304_161550_1_bestshot.jpg

zdjęcie.jpg
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:56   #1950
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Pisalam Wam chyba 2 tyg. Temu ze jak bylismy na reha to zaczepila.nas kobita i pyta sie kto to jest na Michala ze zdziwienia zrobilam mine a ona no jak sie nazywa bo u niej chyba nie bylismy wiec jej powiedzialam a ona ze jest neuro logopeda ze wypada.do niej przyjsc na to ja ze maly ogarniety z guganiem i wymieniam jej ze mowi sylaby ug ag aj oj ma ta ba itp wiec raczej nie ma potrzeby no ale ona sie uparla ze musimy bo nfz itd. Wiwc zapisalam miska i dzisiaj po lyzwach pojechalismy . Tz zapukal wszedl.do gabinetu i mowi ze jestesmy juz ona siw pyta kto a tz odpowiada i dodaje z maluszkiem ona prosi ja wchodze a ona do mnie no juz nie taki maluszek ... posadzilam go na kolanach a ona do mnie to ile on ma? 2 lata? A mnie zamurowalo nie wiedzialam cY smiac sie czy plakac jak mozna pomylic niemowle z 2 latkiem ehhe no i mowie ze gdzie?? On skonczyl.wlasnie 10 mc a ona ale on wielkii... ja mowie ze wiem a w mysli ale.bez.przesady konkongiem.nie jest hehe masakra ... w gabinecie byl dywan, misiek wyrywal sie na niego a ja do niego nie poloze Cie bo tu brudno i dalej dyskusja o smoczkach slomkach itp . Po 10 min wizyta skonczyla.sie wyszlismy odrazu z tz w smiech z niej ze przesadzila.i ze pewnie wtedy co mnie zaczepila na reha to pomyslala ze z M. Cos nie tak bo ma 2 lata a.mowi tylko ma ta ga gu itp . I jeszcze matka mowi ze z dzieckiem ok hehe ...
Po minucie wychodzi z gabinetu i wchodzi do jakiegos pomieszczenia po chwili.wychodzi z odkurzaczem i idzie.do swojego gabinetu my z tz na siebie i po chwili p. Odkurza brudnyy dywan hehehe chyba wzielo to do siebie hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app


Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, kiedy się obraca materac dziecku ten gryka-kokos? Już nie pamiętam którą stroną mam do góry ale kojarzę, że się obracało jak dziecko staje czy jakoś tak. Kojarzycie może?
my już odwróciliśmy

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość

A tak w ogole to jestem chora mam nadzieje ze dziecka nie zaraże czuje sie do doopy. Przeziebilam sie przez ta zdradziecką pseudo-wiosne
zdrówka

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Pokażę Wam jakie moje dziecko strzela miny ostatnio
boskie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.