Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 09:06   #1831
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
no niestety...Grecja jest sliczna...ale Ateny to koszmar...a wszystko przez kase...tz mowi ze jeszcze 50 lat temu byly tutaj wielkie lasy...teraz jest beton gdzie wzrokiem nie siegnac...

do zycia Aten nikomu nie polecam...na 2-dniowa wycieczke ok...ale nic wiecej...

to dobrze ze sie skonczyly/koncza pozary - niestety prawdopodobnie jedynie w tym roku to juz koniec
A co po powodow podpalenia to...w calej Grecji niestety tak robia
Saloniki takze nie maja zielonych pluc miasta
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:25   #1832
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja widze, ze tweety sie gapi tylko i nic nie pisze...
nu nu nu

EDIT: i jakas Ania i Roux... my Was wszystkie widzimy

Ja tez was wszystkie widze

Ech, mieszadełka...
Ostatnio mi tak cos chodzi po głowie... (oczywiscie nie insekty)

Pamietacie pewnie ta moja ostatnia klotnie z IT? Juz sie nie powtorzyla ale bywaja dni, kiedy zupelnie sie nie rozumiemy... Mysle, ze w duzej mierze przyczyna jest brak pracy - czasem po prostu budze sie i chce znow zasnac i przespac caly dzien, zeby nie myslec... A przeciez z drugiej strony tylko ja mam wplyw na to co bedzie ze mna Nie chce zalezec od mojego faceta we wszystkim A teraz wlasnie tak jest... Nienawidze tego!!!!!!!! Nienawidze czasem samej siebie za to, ze nie potrafie wziac sie w garsc i stanac na nogi bez niczyjej pomocy...
Wy wszystkie wydajecie mi sie tak swiadome waszego zycia i waszej wartosci, ze czesto bierze mnie zazdrosc - przepraszam ale to prawda...

Dlatego zaczelam tak myslec i myslec i myslec... Jesli nikt mnie nie chce zatrudnic to moze sama sie zatrudnie?
To wymaga planu rzecz jasna ale przynajmniej wyrwalo mnie z odretwienia. Najpierw musze zrobic prawko, bo bez tego ani rusz!
Na dodatek musze sie z tym pospieszyc bo za 2 tygodnie jedziemy do Wloch i moze sie okazac, ze IT zdecyduje sie na powrot - ma tam rozmawiac w sprawie oferty pracy. A zrobienie prawka w UK wydaje mi sie latwiejsze niz w innych krajach Unii. Zreszta jak sie okaze ze ze mnie i w tej dziedzinie, to i UK nie pomoze

Ech, mowie wam... Czasem sobie mysle, ze dobrze by bylo jakby ktos mnie tak po gebie mocno trzasna albo w tylek kompna to moze bym sie wziela za swoje zycie z wieksza werwa...
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:57   #1833
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Szien - uroczy pierścień, i ahhh ... aż mi dech zaparło, cudownie i szczęścia jedynie życzyć
dzieki

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Ja tez was wszystkie widze

Ech, mieszadełka...
Ostatnio mi tak cos chodzi po głowie... (oczywiscie nie insekty)

Pamietacie pewnie ta moja ostatnia klotnie z IT? Juz sie nie powtorzyla ale bywaja dni, kiedy zupelnie sie nie rozumiemy... Mysle, ze w duzej mierze przyczyna jest brak pracy - czasem po prostu budze sie i chce znow zasnac i przespac caly dzien, zeby nie myslec... A przeciez z drugiej strony tylko ja mam wplyw na to co bedzie ze mna Nie chce zalezec od mojego faceta we wszystkim A teraz wlasnie tak jest... Nienawidze tego!!!!!!!! Nienawidze czasem samej siebie za to, ze nie potrafie wziac sie w garsc i stanac na nogi bez niczyjej pomocy...
Wy wszystkie wydajecie mi sie tak swiadome waszego zycia i waszej wartosci, ze czesto bierze mnie zazdrosc - przepraszam ale to prawda...

Dlatego zaczelam tak myslec i myslec i myslec... Jesli nikt mnie nie chce zatrudnic to moze sama sie zatrudnie?
To wymaga planu rzecz jasna ale przynajmniej wyrwalo mnie z odretwienia. Najpierw musze zrobic prawko, bo bez tego ani rusz!
Na dodatek musze sie z tym pospieszyc bo za 2 tygodnie jedziemy do Wloch i moze sie okazac, ze IT zdecyduje sie na powrot - ma tam rozmawiac w sprawie oferty pracy. A zrobienie prawka w UK wydaje mi sie latwiejsze niz w innych krajach Unii. Zreszta jak sie okaze ze ze mnie i w tej dziedzinie, to i UK nie pomoze

Ech, mowie wam... Czasem sobie mysle, ze dobrze by bylo jakby ktos mnie tak po gebie mocno trzasna albo w tylek kompna to moze bym sie wziela za swoje zycie z wieksza werwa...
najwazniejsze jest to, ze zdajesz sobie sprawe ze taka sytuacja Ci nie odpowiada
ze chcesz byc niezalezna
w jakiej teraz fazie jestes? poszukiwania pracy? czy zalamki i nic nie szukania?
jaki interes chcesz zakladac?

wiem, ze jest trudno
caly czas pamietam jak to jest nie miec pracy
i chociaz juz znalazlam jakas to i tak czuje, ze nie dlugo bede zmieniac
bo tu psychicznie nie wyrobie (oby tylko te glupie nvq zrobic)

poza tym, na bank jestes silniejsza niz nie jedna z nas
wiecej wiary w siebie
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:10   #1834
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja widze, ze tweety sie gapi tylko i nic nie pisze...
nu nu nu

EDIT: i jakas Ania i Roux... my Was wszystkie widzimy
hehehe
ja mam zawsze ta stronke otwarta i automatycznie mi sie otwiera, a nie pisze bo nie mam weny. Ucze sie do pracy. Jutro jedziemy do Thrope Park, ale pogoda taka sobie, mam tylko nadzieje, ze nie bedzie padalo.

Anessa - najtrudniej jest cos zaczac, zrob sobie plan, ale taki konkretny, szczegolowy i powoli go realizuj, wszystko mozna zrobic jak sie bardzo chce
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:30   #1835
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej Mieszadełka,

amoura, naatalia - piszecie o tych programach a ja z tego zero kpwnie wiem własciwie od czego zacząć, może kupie tego tableta?ale musiałabym nad tym przysiąść i miec czas, a z tym trudno u mnie ostatnio...i tyle jest tych programów, nie wiem, który wybrac, który najlepszy...naatalia, Twój chłopak chyba cos wie na ten temat?

dalej marzą mi się te studia we wrocławiu, zrobiłam pierwszy krok i wysłałam maila z zapytaniem, czy rekrutacja jeszcze trwa...jak odpiszą że nie to może to będzie lepiej dla mnie, bo semestr tam kosztuje 4900 zł

Anessa - a ja czasami marzę, żeby moj chłopak mnie utrzymywał i żebym nie musiała pracować...wtedy zaplanowałabym sobie czas z pożytkiem - w koncu mogłabym rysować i udokonalać mój warsztat, poszłabym na studia artystyczne i na pewno bym sie nie nudziła. zaczęłabym pisać książkę....mam parę pomysłówbo takie ślęczenie w pracy, która Cię nie pociąga, a w dodatku ma się marne grosze to po prostu strata czasu!I zdrowia, bo oczy też męczę na kompie no i kręgosłup boli - strasznie niewygodne mam krzesło
ale rozumiem, gdy nie robi sie nic, można oszaleć z nudów.
ale o ile dobrze pamiętam, Ty chyba skończyłas cos związanego z turystyką i hotelarstwem??możesz załozyć spółkę jednoosobową i pomysleć o dotacjach na otwarcie własnego pensjonatu...
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:24   #1836
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
hej Mieszadełka,

amoura, naatalia - piszecie o tych programach a ja z tego zero kpwnie wiem własciwie od czego zacząć, może kupie tego tableta?ale musiałabym nad tym przysiąść i miec czas, a z tym trudno u mnie ostatnio...i tyle jest tych programów, nie wiem, który wybrac, który najlepszy...naatalia, Twój chłopak chyba cos wie na ten temat?

dalej marzą mi się te studia we wrocławiu, zrobiłam pierwszy krok i wysłałam maila z zapytaniem, czy rekrutacja jeszcze trwa...jak odpiszą że nie to może to będzie lepiej dla mnie, bo semestr tam kosztuje 4900 zł

Anessa - a ja czasami marzę, żeby moj chłopak mnie utrzymywał i żebym nie musiała pracować...wtedy zaplanowałabym sobie czas z pożytkiem - w koncu mogłabym rysować i udokonalać mój warsztat, poszłabym na studia artystyczne i na pewno bym sie nie nudziła. zaczęłabym pisać książkę....mam parę pomysłówbo takie ślęczenie w pracy, która Cię nie pociąga, a w dodatku ma się marne grosze to po prostu strata czasu!I zdrowia, bo oczy też męczę na kompie no i kręgosłup boli - strasznie niewygodne mam krzesło
ale rozumiem, gdy nie robi sie nic, można oszaleć z nudów.
ale o ile dobrze pamiętam, Ty chyba skończyłas cos związanego z turystyką i hotelarstwem??możesz załozyć spółkę jednoosobową i pomysleć o dotacjach na otwarcie własnego pensjonatu...


eskadia-zero kpw bo jeszcze nie zaczelas...spokojnie...tz ma tablet ale srednio uzywamy go...on od czasu do czasu ja wcale bo ja rysowac nie umiem pare razy sie pobawilam zeby zobaczyc co to
co do programow...znasz photoshopa?mialas stycznosc wogole?uzywalas do obrobek zdjec lub cus? jesli nie to moim zdaniem od photoshopa zacznij...bardzo popularny...duzo tutoriali w internecie i wcale nie taki ciezki...on jest w sumie najbardziej popularny do obrobki zdjec czy jakiejs tam grafiki ale spokojnie mozesz sobie w nim rysowac...masz rozne rodzaje pedzelkow...kolory do wyboru...jak ci pedzelkow za malo to mozesz ze netu sciagac...jest multum...rozne rozniaste....
photoshop musi byc!przyda sie tez do innych rzeczy...
a jak juz lizniesz photoshopa troszke to ja bym stawiala na ten coler painter...to juz program typowo pod tablety...do rysowania...tam to masz pole do popisu...bawilam sie tym chwile ale jak pisalam ja rysowac nie umiem wiec zostawilam...ale masz tam kupe opcji...mozesz wybrac rodzaj papieru na jakim rysujesz...mozesz wybrac czy kredka czy pedzlem czy szkic...masa rzeczy do wyboru duze mozliwosci daje ten programik dla kogos kto talent ma a ty masz

wiadomo troszke czasu na to potrzeba ale bez przesady nie jakies wieki a jak sie juz naumiesz mniej wiecej co i jak to rysowanie bedzie ci mniej zajmowalo niz na papierze...no i latwiej o jakiekolwiek zmiany...

hm a co ty w pracy robisz ze tak przed kompem siedzisz?mowisz ze nudno...to moze jak szef nie widzi to w pracy moglabys nauke zaczac...chociazby od czytania i przegladania tych tutoriali...? ja ci z photoshopem moge pomoc z corelem odpadam bo jak mowilam tylko troszke go liznelam...ale fajnyyyyy jest gdybym ja tylko rysowac potrafila....heh

a swoja droga to kurde za te studia to kupa kasy....nie wiedzialam, ze takie drogie sa...
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:42   #1837
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja widze, ze tweety sie gapi tylko i nic nie pisze...
nu nu nu

EDIT: i jakas Ania i Roux... my Was wszystkie widzimy
podgladam Was...podgladam ale o planowaniu slubu pojecia nie mam, o pozarach slyszalam i ogladam CNN i BBC codziennie wiec na bierzaco jestem, o związkach tez malo wiem, lol malo mampraktyki wiec...wypowiadam sie tylko kiedy naparwde czuje, ze jest sens glupio to zabrzmialo, aj noł.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 14:15   #1838
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
eskadia-zero kpw bo jeszcze nie zaczelas...spokojnie...tz ma tablet ale srednio uzywamy go...on od czasu do czasu ja wcale bo ja rysowac nie umiem pare razy sie pobawilam zeby zobaczyc co to
co do programow...znasz photoshopa?mialas stycznosc wogole?uzywalas do obrobek zdjec lub cus? jesli nie to moim zdaniem od photoshopa zacznij...bardzo popularny...duzo tutoriali w internecie i wcale nie taki ciezki...on jest w sumie najbardziej popularny do obrobki zdjec czy jakiejs tam grafiki ale spokojnie mozesz sobie w nim rysowac...masz rozne rodzaje pedzelkow...kolory do wyboru...jak ci pedzelkow za malo to mozesz ze netu sciagac...jest multum...rozne rozniaste....
photoshop musi byc!przyda sie tez do innych rzeczy...
a jak juz lizniesz photoshopa troszke to ja bym stawiala na ten coler painter...to juz program typowo pod tablety...do rysowania...tam to masz pole do popisu...bawilam sie tym chwile ale jak pisalam ja rysowac nie umiem wiec zostawilam...ale masz tam kupe opcji...mozesz wybrac rodzaj papieru na jakim rysujesz...mozesz wybrac czy kredka czy pedzlem czy szkic...masa rzeczy do wyboru duze mozliwosci daje ten programik dla kogos kto talent ma a ty masz

wiadomo troszke czasu na to potrzeba ale bez przesady nie jakies wieki a jak sie juz naumiesz mniej wiecej co i jak to rysowanie bedzie ci mniej zajmowalo niz na papierze...no i latwiej o jakiekolwiek zmiany...

hm a co ty w pracy robisz ze tak przed kompem siedzisz?mowisz ze nudno...to moze jak szef nie widzi to w pracy moglabys nauke zaczac...chociazby od czytania i przegladania tych tutoriali...? ja ci z photoshopem moge pomoc z corelem odpadam bo jak mowilam tylko troszke go liznelam...ale fajnyyyyy jest gdybym ja tylko rysowac potrafila....heh

a swoja droga to kurde za te studia to kupa kasy....nie wiedzialam, ze takie drogie sa...
he, własnie uczyłam się w pracy testów na prawko, a jak szef przychodził to szybko na dół na pasek ściągałami tak siedze większosć czasu tu na necie w pracy, bo straszne nudy są...
już mam plan - na początek opanowuje photoshopa(nigdy z niego nie korzystałam)i kupuje tableta, juz wiem którego, polecili mi graficy z forum dla ilustratorów, to Wacom Intuos3 A4, podobno świetny.duzo można zrobić, tak jak pisałaś, są i farby i kredki i pastele...super!tylko trochę drogi, trzeba wydać tak z 1600 zł minimum, zalezy od sklepu, ale jak już coś kupić, to porządnegojak będę miała pytania co do photoshopa to będę Cię gnębić
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:54   #1839
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
he, własnie uczyłam się w pracy testów na prawko, a jak szef przychodził to szybko na dół na pasek ściągałami tak siedze większosć czasu tu na necie w pracy, bo straszne nudy są...
już mam plan - na początek opanowuje photoshopa(nigdy z niego nie korzystałam)i kupuje tableta, juz wiem którego, polecili mi graficy z forum dla ilustratorów, to Wacom Intuos3 A4, podobno świetny.duzo można zrobić, tak jak pisałaś, są i farby i kredki i pastele...super!tylko trochę drogi, trzeba wydać tak z 1600 zł minimum, zalezy od sklepu, ale jak już coś kupić, to porządnegojak będę miała pytania co do photoshopa to będę Cię gnębić


brawo!!! widze ze szybko zaczelas dzialac i sie interesowac!!!super im szybciej tym lepiej nie ma co czasu tracic 1600zl to faktycznie troche duzo...ale przynajmniej bedzie dlugo i dobrze sluzyl trzymam kciuki za nauke i za to zeby szef na tylku siedzial a nie biegal i ci przeszkadzal
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 18:51   #1840
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dziewczyny pamietacie jak Wam pisalam o tym, ze chca mnie wyslac do Slowacji?Coraz czesciej o tym slysze od roznyc osob. Nawet rozmawialam juz z TZtem na te temat i uzgodnilismy, ze jak bede chciala to pojade, ale musza spelnic moje warunki- chce podwyzke i przynajmniej spedzac 2 weekendy w miesiacu. jak tak bardzo chca zebym pojechala beda musieli spelnic moje warunki. Ale jak na razie to sa tylko domysly, wiec zobaczymy. W kazdym ja jestem przygotowana na ta rozmowe
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:09   #1841
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Sylwuniu: Slowacja jest piekna, zazdroszcze, ale jesli juz sie zdecydujesz to walcz o podwyzke, bo ceny sa szokujace, wiele produktow spozywczych jest drozszych niz w UK. My bylismy w wakacje 3 tyg na Slowacji i wydalismy taka kase , tylko na spozywke i srodki higieny W jakim miescie bedziesz, jesli mozna spytac
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 22:25   #1842
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

co takie pustki?
dzisiaj przeglądałam ciuchy w szafie, i znalazła kurtkę teżeta... której nigdy na oczy nie widziałam, ale mniejsza o to :P kiedy mu powiedziałam, ze zostawił u mnie czarną kurtkę był mocno zdziwiony, i powiedział, że on nie miał czarnej kurtki xD ale w końcu okazało się to, że to jego kurtka i nawet nie wiedział że ją zabrał :P
wniosek : Franek ma sklerozę, Milena ma bałagan w szafie i znalazła kurtkę po 6 tygodniach
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 23:03   #1843
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
co takie pustki?
dzisiaj przeglądałam ciuchy w szafie, i znalazła kurtkę teżeta... której nigdy na oczy nie widziałam, ale mniejsza o to :P kiedy mu powiedziałam, ze zostawił u mnie czarną kurtkę był mocno zdziwiony, i powiedział, że on nie miał czarnej kurtki xD ale w końcu okazało się to, że to jego kurtka i nawet nie wiedział że ją zabrał :P
wniosek : Franek ma sklerozę, Milena ma bałagan w szafie i znalazła kurtkę po 6 tygodniach
Ja nie mam weny do pisania... Mam wstretny @ wiec zajadam sie czekolada i ciastkami I dopadaja mnie humory w zwiazku z wyjazdem. Tz ma mi kupic kotka (pluszowego) zebym miala sie do czego przytulac w nocy, a jak na razie znalezlismy tylko´hello kitty´

Ja jak w kwietniu wyprowadzalam sie z mieszkania to tez w szafie znalazlam kilka ciekawych rzeczy
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:06   #1844
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Ja nie mam weny do pisania... Mam wstretny @ wiec zajadam sie czekolada i ciastkami I dopadaja mnie humory w zwiazku z wyjazdem. Tz ma mi kupic kotka (pluszowego) zebym miala sie do czego przytulac w nocy, a jak na razie znalezlismy tylko´hello kitty´

Ja jak w kwietniu wyprowadzalam sie z mieszkania to tez w szafie znalazlam kilka ciekawych rzeczy
no to wspolnie mamy kiepski humor z tego samego powodu....Moja wena takze gdzies znikla - nie wiem gdzie.
No to Twoj Tz choc myslacy jest moj niekupi mi zadnego pluszaka bym nie tesknila za przytulaniem dobrze, ze chociaz mam wlasnego wiekowego pluszaka - misia (wiekowy bo ma ok. 20 lat ).....
ja u siebie w szafie nie znalazlam nic tezetowego ale...jak tz mieszkal z kuzynem to mial wyrzucic moj stary biustonosz bo sie rozwalil, ale...zapomnial. Ktoregos razu wpadamy do kuzyna a on mowi, ze znalazl w ekspokoju tezeta...czarny stanik i mi go oddaje...nie powiem, ze mialam ladnego pomidora na buzi :P
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:16   #1845
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
no to wspolnie mamy kiepski humor z tego samego powodu....Moja wena takze gdzies znikla - nie wiem gdzie.
No to Twoj Tz choc myslacy jest moj niekupi mi zadnego pluszaka bym nie tesknila za przytulaniem dobrze, ze chociaz mam wlasnego wiekowego pluszaka - misia (wiekowy bo ma ok. 20 lat ).....
ja u siebie w szafie nie znalazlam nic tezetowego ale...jak tz mieszkal z kuzynem to mial wyrzucic moj stary biustonosz bo sie rozwalil, ale...zapomnial. Ktoregos razu wpadamy do kuzyna a on mowi, ze znalazl w ekspokoju tezeta...czarny stanik i mi go oddaje...nie powiem, ze mialam ladnego pomidora na buzi :P
ja mam pluszaka od Fra... pluszak wygląda jak krzyżówka osła i konia xD i ma łapy jak pies :P ale jest cieplutki i fajnie się go przytula a! i jeszcze nazywa się Cyryl
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:04   #1846
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ja mam pluszaka od Fra... pluszak wygląda jak krzyżówka osła i konia xD i ma łapy jak pies :P ale jest cieplutki i fajnie się go przytula a! i jeszcze nazywa się Cyryl
moj sie nazywa Pan Kuleczka
mimo, ze jest plaski jak deska :P
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:07   #1847
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej

naatalia - tak działam, a przynajmniej się staramwczoraj znalazłam świetną szkołę (tez we wrocławiu), kolejną, tym razem grafikę komputerową, ale z warsztatami malarstwa i rysunku, historii sztuki tak że nie jest to tylko "sucha" grafika, no i cena o wiele lepsza od poprzedniej szkoły ale niestety....wszystkie miejsca są już od dawna zajęte!rekrutacja trwała od 1 czerwca i w ciagu 2 tygodni mieli juz komplet! za długo się zastanawiałam co chce studiowac i oto efekty!babka mi powiedziała, ze zaprasza za rok 1 czerwca

sylwunia – Słowacja tez mi się bardzo podoba, mieszkałam tam 2 lata, bardzo mili ludzie, piekne widoki i zamki na skałach..

Amora – będzie dobrze, nie smutaj, wkrótce spotkasz się ze swoimi przyjaciółmi i będą balangi


---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

a ja tez mam pare pluszaków od mojego tż, mam ich nawet sporo bo mój teżet już wie, że ja lubię takie rzeczynajfajniejszy jest chyba słonik, którego kupił mi w londynie razem z kartą do adopcji
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:22   #1848
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
no to wspolnie mamy kiepski humor z tego samego powodu....Moja wena takze gdzies znikla - nie wiem gdzie.
No to Twoj Tz choc myslacy jest moj niekupi mi zadnego pluszaka bym nie tesknila za przytulaniem dobrze, ze chociaz mam wlasnego wiekowego pluszaka - misia (wiekowy bo ma ok. 20 lat ).....
ja u siebie w szafie nie znalazlam nic tezetowego ale...jak tz mieszkal z kuzynem to mial wyrzucic moj stary biustonosz bo sie rozwalil, ale...zapomnial. Ktoregos razu wpadamy do kuzyna a on mowi, ze znalazl w ekspokoju tezeta...czarny stanik i mi go oddaje...nie powiem, ze mialam ladnego pomidora na buzi :P
Nie do konca.... Sam by na to nieistety nie wpadl Nie uznaje maskotek, kwiatkow i tego typu rzeczy. Tym razem go przekonalam ze musze miec ´kotka´do przytulania bo jak nie to znajde sobie jakiegos i w interesie tz lepiej by bylo gdy ten kotek byl pluszowy

Tez glupio by mi sie zrobilo

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Hej

naatalia - tak działam, a przynajmniej się staramwczoraj znalazłam świetną szkołę (tez we wrocławiu), kolejną, tym razem grafikę komputerową, ale z warsztatami malarstwa i rysunku, historii sztuki tak że nie jest to tylko "sucha" grafika, no i cena o wiele lepsza od poprzedniej szkoły ale niestety....wszystkie miejsca są już od dawna zajęte!rekrutacja trwała od 1 czerwca i w ciagu 2 tygodni mieli juz komplet! za długo się zastanawiałam co chce studiowac i oto efekty!babka mi powiedziała, ze zaprasza za rok 1 czerwca

sylwunia – Słowacja tez mi się bardzo podoba, mieszkałam tam 2 lata, bardzo mili ludzie, piekne widoki i zamki na skałach..

Amora – będzie dobrze, nie smutaj, wkrótce spotkasz się ze swoimi przyjaciółmi i będą balangi


---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

a ja tez mam pare pluszaków od mojego tż, mam ich nawet sporo bo mój teżet już wie, że ja lubię takie rzeczynajfajniejszy jest chyba słonik, którego kupił mi w londynie razem z kartą do adopcji
O tak, znajomi i imprezy ostatnio zostalam zasypana mailami kiedy wreszcie wracam. Z jednej strony nie moge sie doczekac az tam bede, az drugiej jak tylko mysle o zostawieniu tz to mi lezki do oczu podchodza

Bardzo sie ciesze ze zaczelas dzialac w kierunku spelnienia marzen. Zycze powodzenia
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:28   #1849
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Hej

naatalia - tak działam, a przynajmniej się staramwczoraj znalazłam świetną szkołę (tez we wrocławiu), kolejną, tym razem grafikę komputerową, ale z warsztatami malarstwa i rysunku, historii sztuki tak że nie jest to tylko "sucha" grafika, no i cena o wiele lepsza od poprzedniej szkoły ale niestety....wszystkie miejsca są już od dawna zajęte!rekrutacja trwała od 1 czerwca i w ciagu 2 tygodni mieli juz komplet! za długo się zastanawiałam co chce studiowac i oto efekty!babka mi powiedziała, ze zaprasza za rok 1 czerwca

sylwunia – Słowacja tez mi się bardzo podoba, mieszkałam tam 2 lata, bardzo mili ludzie, piekne widoki i zamki na skałach..

Amora – będzie dobrze, nie smutaj, wkrótce spotkasz się ze swoimi przyjaciółmi i będą balangi


---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

a ja tez mam pare pluszaków od mojego tż, mam ich nawet sporo bo mój teżet już wie, że ja lubię takie rzeczynajfajniejszy jest chyba słonik, którego kupił mi w londynie razem z kartą do adopcji


dzien dobry

Eskadia- to kurde szkoda, ze sie spoznilas...ale kto by pomyslal ze w 2 tyg sie miejsca rozejda wszytskie...strasznie szybko...widac to cos ciekawego


Emanko, Amora- wspolczuje @... badzcie dzielne ja na szczescie juz po...my to mamy przekichane z tymi babskimi sprawami...

Anessa- ja cie rozumiem...mam bardzo podobnie...juz tez szlak mnie trafia...i sie czuje czasem taka do niczego calkowicie...mniej niz zero albo i gorzej...ale pomalu zaczynam sie brac za siebie...ale nie wiem czasem mi sie takie bez sensu wszystko wydaje ze brak slow....


jakie plany babeczki na dzis?
kurde ja juz nie mam pomyslu na gotowanie...mam wrazenie ze w kolko to samo robie....az mi sie jesc tego odechciewa...
a wlasnie tu kazda z jakiegos innego miejsca na ziemi...wezcie sie kochane podzielcie jakimis waszymi ulubionymi jedzonkami z krajow waszych tztow to ja bym sobie cos zgapila i poeksperymentowala...bo kurka blada lubie czasem sobie poszalec w kuchni ale caly czas to samo to ja juz nie moge
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 12:37   #1850
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dzien dobry

Eskadia- to kurde szkoda, ze sie spoznilas...ale kto by pomyslal ze w 2 tyg sie miejsca rozejda wszytskie...strasznie szybko...widac to cos ciekawego


Emanko, Amora- wspolczuje @... badzcie dzielne ja na szczescie juz po...my to mamy przekichane z tymi babskimi sprawami...

Anessa- ja cie rozumiem...mam bardzo podobnie...juz tez szlak mnie trafia...i sie czuje czasem taka do niczego calkowicie...mniej niz zero albo i gorzej...ale pomalu zaczynam sie brac za siebie...ale nie wiem czasem mi sie takie bez sensu wszystko wydaje ze brak slow....


jakie plany babeczki na dzis?
kurde ja juz nie mam pomyslu na gotowanie...mam wrazenie ze w kolko to samo robie....az mi sie jesc tego odechciewa...
a wlasnie tu kazda z jakiegos innego miejsca na ziemi...wezcie sie kochane podzielcie jakimis waszymi ulubionymi jedzonkami z krajow waszych tztow to ja bym sobie cos zgapila i poeksperymentowala...bo kurka blada lubie czasem sobie poszalec w kuchni ale caly czas to samo to ja juz nie moge
Przynajmniej przez okres mam wymowke do jedzenia slodkiego Bo w inne dni tz mnie pilnuje zebym nie jadla slodyczy za duzo a w te dni odpuszcza

Ja tez mam poczucie beznadziejnosci... Czuje ze zmarnowalam te ostatnie miesiace- nic nie robilam, pracy nie znalazlam, jezyka sie nie nauczylam a moglam siedziec w PL i popracowac troche... Ale staram sie temu odczuciu tak latwo nnie poddawac.
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:46   #1851
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Przynajmniej przez okres mam wymowke do jedzenia slodkiego Bo w inne dni tz mnie pilnuje zebym nie jadla slodyczy za duzo a w te dni odpuszcza

Ja tez mam poczucie beznadziejnosci... Czuje ze zmarnowalam te ostatnie miesiace- nic nie robilam, pracy nie znalazlam, jezyka sie nie nauczylam a moglam siedziec w PL i popracowac troche... Ale staram sie temu odczuciu tak latwo nnie poddawac.

no to korzystaj co dobrego slodkiego jadlas dzis? mi jakos kurcze calkowicie przeszlo slodkie...kiedys jadlam ilosci makabryczne...teraz jakos mnie do slodkiego nie ciagnie...zjem ale juz nie z takim smakiem jak kiedys...cos mi sie poprzestawialo teraz slodkie moge odpuscic na bardzo dlugo za to jak warzyw odpuscic nie moge...zastanawiam sie kiedy mi uszy zaczna rosnac i tz pewnego dnia obudzi sie z wielkim krolikiem w lozku

ja to samo Amoura...ani jezyka...ani pracy...czasami to ja sie zastanawiam co ja glupia ci... robie?czemu tak czas marnuje...ehhh....
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:57   #1852
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

No ja z tym internete albo Wizazem zwariuje w koncu No nic mi nie dziala, kurka blaszka!!!!

No nic, trzeba sie uspokoic

Dzieki dziewczyny za podtrzymanie na duchu - niestety cytowac nie moge, wiec odpowiem tylko na szienkowe pytanie.
Postanowilam zaczac moje ukladanie sobie zycia od prawa jazdy - zbyt dlugo z tym zwlekalam a jak sie okaze,ze wracamy do Italii to bedzie jak znalazl.
Dzis ide wyslac wszystkie dokumenty i oplacic "prowizorke" a pozniej tylko sie uczyc, hmmm... Zobaczymy czy mi wyjdzie to wszystko. Ucze sie z polskiego podrecznika i bede brala z tlumaczeniem teorie, bo nie jestem pewna swojego angielskiego a co dopiero slownictwa zwiazanego z samochodem Zobaczymy jak bedzie na jazdach, ale do tego to jeszcze daleka droga

Co do firmy - jak bylam w Polsce to moja bratowa zaczela ze mna rozmawiac o ciuszkach dla maluszkow. Na to zawsze jest popyt a tutaj rzeczy chocby z Mothercare sa o wiele tansze a sprzedaz ich przez internet juz sie oplaca. Ja bym sie zajmowala dostawa i umowami z firmami w UK a ona juz sprzedaza w PL. Tak to przynajmnie widze na teraz ale jeszcze mysle, bo moze sie okazac, ze zajme sie tym sama. Zobaczymy. Ale ten temat mnie bardzo interesuje - jesli nie moge byc mama to chociaz pomoge byc szczesliwymi mamami innym kobietom. Nie bardzo wiem od czego zaczac taka dzialalnosc w UK i juz nawet zalozylam taki watek "pytajacy" na forum Bisnesswoman ale boje sie, ze nikt mi tam nie pomorze, coz... Bede musiala pomoc sobie sama, ale to potrwa. A moze wy cos dziewczyny wiecie na ten temat? Moze znacie kogos z PL, kto mieszka w UK i firme swoja ma? To by mi juz rozwialo kilka chmur, ktore przyslaniaja projekt

Sylwunia - ja w takim razie trzymam kciuki! Wazne, zeby wyszlo po twojej mysli i zebys byla zadowolona!

Spadam dziewczyny na poczte!
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 13:10   #1853
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
no to korzystaj co dobrego slodkiego jadlas dzis? mi jakos kurcze calkowicie przeszlo slodkie...kiedys jadlam ilosci makabryczne...teraz jakos mnie do slodkiego nie ciagnie...zjem ale juz nie z takim smakiem jak kiedys...cos mi sie poprzestawialo teraz slodkie moge odpuscic na bardzo dlugo za to jak warzyw odpuscic nie moge...zastanawiam sie kiedy mi uszy zaczna rosnac i tz pewnego dnia obudzi sie z wielkim krolikiem w lozku

ja to samo Amoura...ani jezyka...ani pracy...czasami to ja sie zastanawiam co ja glupia ci... robie?czemu tak czas marnuje...ehhh....
Ja bardzo lubie slodycze ale staram sie ich unikac i kazalam tz-towi mnie pilnowac Ale jak mam okres to ciagnie mnie tak ze nie moge sie oprzec-wczoraj dopadlam ciastko czekoladowo truskawkowe- smaczne i b. slodkie wiec na nic wiecej nie mam juz ochoty- dzisiaj zostal mi jeszcze kawalek. Generalnie tutaj jest masa przepysznych ciast, ciastek i slodyczy.

Widze ze mamy podobne mysli... Ja staram sie je jakos zwalczac. Ty tez poprobuj
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 13:48   #1854
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Amoura - niby zaczełam robic coś w tym kierunku, ale i tak nie wszystko idzie zgodnie z moim planem...teraz się waham, czy poczekać rok na tą szkołę we wrocławiu czy iść do innej szkoły w moim regionie, też na grafikę komputerową, ale nie o tak fajnym programie jak tam(nie ma takiego drugiego programu jak we wrocławiu, podaje linka http://www.wwsis.pl/index.php?option...177&Itemid=217..a poza tym podoba mi się to, ze studiowałabym w innym mieście, Wrocek piekny, prawda?a ja nie mam tak daleko, tylko 2,5 h pociągiem...to byłaby znowu jakaś przygodatylko oby szkoła nie spłonęła albo inne licho, jeśli zdecyduje się na nią zaczekać rok!
jest jeszcze druga szkoła, łódzka http://info.wsinf.edu.pl/?800, oni jedyni mają podobny program do wrocławia, ale do nich mam 4,5 h jazdy pociagiem, daleko!i do łodzi też mnie nie bardzo ciągnie...a w moim ślaskim regionie grafika jest nieciekawa, nastawiona tylko na naukę programów komputerowych lub na edukacje szkolną.

naatalia - jak w kółko to samo jesz(czyli co?) to może spaghetti?łatwo się to robi a i pyszne, nawet bez mięsaalbo makaron(np. świderki) z pokrojonymi upieczonymi kawałkami kurczaka wymieszanymi z warzywami?ja bardzo lubię makaronyto samo mozna zrobić z ryżem, do tego dodac jakis dobry sos i danie gotowe

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

aa, wczoraj odebrałam prawko, tata chciał, zebym dzisiaj jechała autem, ale ja stanowczo odmówiłam, na pewno spowodowałabym wypadek!auto jest większe od punta a ja na razie do wiekszego auta niż punto za kierownicę nie wsiadam!wiem, że to głupie, że powinnam jezdzić, ale ja czuje, jakbym już wszystko zapomniała i paralizuje mnie strach przed jezdzeniem...w dodatku katowice są ruchliwym miastem, pełno tu skrzyżowań, brrr
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:50   #1855
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Amoura - niby zaczełam robic coś w tym kierunku, ale i tak nie wszystko idzie zgodnie z moim planem...teraz się waham, czy poczekać rok na tą szkołę we wrocławiu czy iść do innej szkoły w moim regionie, też na grafikę komputerową, ale nie o tak fajnym programie jak tam(nie ma takiego drugiego programu jak we wrocławiu, podaje linka http://www.wwsis.pl/index.php?option...177&Itemid=217..a poza tym podoba mi się to, ze studiowałabym w innym mieście, Wrocek piekny, prawda?a ja nie mam tak daleko, tylko 2,5 h pociągiem...to byłaby znowu jakaś przygodatylko oby szkoła nie spłonęła albo inne licho, jeśli zdecyduje się na nią zaczekać rok!
jest jeszcze druga szkoła, łódzka http://info.wsinf.edu.pl/?800, oni jedyni mają podobny program do wrocławia, ale do nich mam 4,5 h jazdy pociagiem, daleko!i do łodzi też mnie nie bardzo ciągnie...a w moim ślaskim regionie grafika jest nieciekawa, nastawiona tylko na naukę programów komputerowych lub na edukacje szkolną.

naatalia - jak w kółko to samo jesz(czyli co?) to może spaghetti?łatwo się to robi a i pyszne, nawet bez mięsaalbo makaron(np. świderki) z pokrojonymi upieczonymi kawałkami kurczaka wymieszanymi z warzywami?ja bardzo lubię makaronyto samo mozna zrobić z ryżem, do tego dodac jakis dobry sos i danie gotowe

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

aa, wczoraj odebrałam prawko, tata chciał, zebym dzisiaj jechała autem, ale ja stanowczo odmówiłam, na pewno spowodowałabym wypadek!auto jest większe od punta a ja na razie do wiekszego auta niż punto za kierownicę nie wsiadam!wiem, że to głupie, że powinnam jezdzić, ale ja czuje, jakbym już wszystko zapomniała i paralizuje mnie strach przed jezdzeniem...w dodatku katowice są ruchliwym miastem, pełno tu skrzyżowań, brrr
Wroclaw jest sliczny Program studiow wydaje sie bardzo ciekawy. Jezeli sie zdecydujesz to musimy koniecznie umowic sie na jakas kawke czy cos
A co do jezdzenia- wsiadaj do samochodu i jezdzij gdziekolwiek mozesz- nie rob mojego bledu. Nie jezdze bo sie boje i zawsze znajde 1000 powodow dla ktorych nie wside za kierownice. Tutaj zawsze narzekam na sposob jazdy i samochod tz bo jest duzy i niby takim nie umiem jezdzic. W domu tez cos wymyslam i tak w sumie to zaluje ze prawko zrobilam bo tak naprawde to nie korzystam.
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:47   #1856
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

A ja sie szybciutko chwale, ze pierwszy krok ku byciu mobilna zostal zrobiony!
Dokumenty poszly, pieniazki zaplacone - teraz tylko sie uczyc

A co do Wrocławia... Uwazam to miasto za najpiekniejsze w Polsce i jesli ktos by zaproponowal makaroniarzowi prace tam, namawialabym namawialabym i w koncu bym namowla na przeprowadzke wlasnie tam i tylko tam - to miasto z dusza! Warszawa tego nie ma i nigdy miec nie bedzie
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:12   #1857
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

prawda, Wrocław śliczny i z duszą ale Kraków też śliczny i z duszą wg mnie
Anessa - życzę powodzenia w nauce
Eskadia - jeśli masz prawko, to z niego korzystaj bo po co było ci je robić, jesli nie pojedziesz żadnym samochodem?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:50   #1858
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dziewczyny nie chce mi sie cytowac bo padam, wiec napisze tak szybko.

Moona-jesli mnie tam wysla, to mnie nie obchodzi nic oprocz wlasnych przyjemnosci, wyzywienie, sluzbowe mieszkanie, samochod-jesli daleko do pracy i bilety lotnicze- wszytsko pokrywa zaklad, wiec jak cos to nie bedzie zle.
Dzieki dziewczyny za wparcie i kciuki. narazie zawieszam temat i nie mysle wiecej o tym, bo jak wspomnialam narazie to tylko na domyslach sie opieram.

A co do slodyczy, to jak narazie ja naleze do szczesliwych osob nieprzybierajacych wagi, bez wzgledu na to ile i co jem. Od 3 lat utrzymuje sie 47kg i chocbym nawet chciala (bo probowalam) to nie tyje,a jem jak dorosly mezczyzna czasami no i opycham sie slodyczami bez opamietania czasami. Moze kiedys to sie skonczy?
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:57   #1859
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

JossStone - dzieki bardzo! Przyda sie kazdego wiara w moje mozliwosci autisty

Ja dziewczyny sie tak zawzielam na ta firme, ze juz od 3 godzin siedze na roznych stronach dotyczacych firmy w UK i powiem tylko, ze... zielona jestem bardziej niz bylam Musze sobie chyba konkretne pytania postawic i szukac na nie odpowiedzi bo czasem za duzo materialu to zero informacji uzytecznych

Zobaczymy - kurcze, zeby cos wreszcie WIEDZIEC i ROZUMIEC! No nic... malutkimi kroczkami...
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 22:57   #1860
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
JossStone - dzieki bardzo! Przyda sie kazdego wiara w moje mozliwosci autisty

Ja dziewczyny sie tak zawzielam na ta firme, ze juz od 3 godzin siedze na roznych stronach dotyczacych firmy w UK i powiem tylko, ze... zielona jestem bardziej niz bylam Musze sobie chyba konkretne pytania postawic i szukac na nie odpowiedzi bo czasem za duzo materialu to zero informacji uzytecznych

Zobaczymy - kurcze, zeby cos wreszcie WIEDZIEC i ROZUMIEC! No nic... malutkimi kroczkami...
po tym jak moja mama zdała prawko, to wierzę że każdy może zdać
dokładnie - postaw sobie pytania, bo inaczej można dostać pomieszania
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.