Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 07:07   #541
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Lovebird i jak przygotowania?
Ja wczoraj po pracy zdążyłam zrobić muffiny budyniowe, sałatke warzywną i ciasto z tego przepisu http://izioni-smaki.blogspot.com/201...-z-makiem.html - jestem z siebie dumna, bo pierwszy raz robiłam ciasto drożdżowe, a podobno nie zawsze wychodzi. Podczas, gdy odstawiłam ciasto do wyrośnięcia już myślałam, że mi nie wyjdzie, bo nie chciało urosnąć, poza tym wzięłam mąke tortową, nie chciało mi się czekac jak TŻ przyniesie mi pszenną ale ciasto jednak wyszło Nie przepadam za makowcem, została mi jednak masa makowa, bo miałam zrobić sobie kiedyś pierogi z makiem, ale od świąt sie za to zabierałam, wiec uznałam, ze zrobię tego makowca, by wykorzystać składniki
Chciałam zrobić jeszcze tymbaliki, ale nie miałam już wczoraj czasu i jednak je całkowicie odpuszczę...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 02:13   #542
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziękuję!!
Nie ma sprawy

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Lovebird i jak przygotowania?
Ja wczoraj po pracy zdążyłam zrobić muffiny budyniowe, sałatke warzywną i ciasto z tego przepisu http://izioni-smaki.blogspot.com/201...-z-makiem.html - jestem z siebie dumna, bo pierwszy raz robiłam ciasto drożdżowe, a podobno nie zawsze wychodzi. Podczas, gdy odstawiłam ciasto do wyrośnięcia już myślałam, że mi nie wyjdzie, bo nie chciało urosnąć, poza tym wzięłam mąke tortową, nie chciało mi się czekac jak TŻ przyniesie mi pszenną ale ciasto jednak wyszło Nie przepadam za makowcem, została mi jednak masa makowa, bo miałam zrobić sobie kiedyś pierogi z makiem, ale od świąt sie za to zabierałam, wiec uznałam, ze zrobię tego makowca, by wykorzystać składniki
Chciałam zrobić jeszcze tymbaliki, ale nie miałam już wczoraj czasu i jednak je całkowicie odpuszczę...
Wow! Widze, że przygotowałaś prawdziwą ucztę .
Co do ciasta drożdżowego - robię ostatnimi czasy z mąki orkiszowej [ typ700] i nigdy nie miałam problemu z wyrośnięciem . Kwestia [imo] świeżych drożdży i dobrego, ciepłego miejsca - u mnie rządzi stołek przykominkowy .
A co do ciekawych blogów, to jestem od niedawna fanka tego ==> http://pracowniawypiekow.blogspot.co...ynamonowe.html. Robiłam te bułeczki i wyszły rewelacyjnie . Od jakiegoś czasu przymierzam się, coby samej zabełtać zaczyn i zacząć piec znowu chleb . Obaczym .

Dajcie znać Dziewczyny jak Wasze imprezy .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 13:11   #543
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

U mnie było wszytsko ok
Cindy28 ten senik wyszdł przepszny! Zrobiłam go bez spodu, następnym razem upiekę biszkopt lub wyłożę biszkoptami (łatwiej) Wszystkim smakowało. I specjalnie do Netto po ser Emilki pojechałam, bardzo dobry i faktycznie bez dodatków, czysty ser Dziękuję za przepis!
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:17   #544
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

beatiska, wybacz, ale nie było mnie tu przez cały weekend W sobotę od 7 w kuchni, a na 19 goście - przez cały czas byłam na nogach, padałam na twarz już koło 16. W nocy myślałam, że nie pociągnę dłużej, ale do rana daliśmy radę Z przygotowaniami było średnio, bo zaczęłam od sernika, żeby mógł się jeszcze schłodzić, a tu dupa. Wierzch zaczął mi się przypalać, a w środku jeszcze pływał... Dopiekłam go i mam dla siebie, na stół nie postawiłam. Ale ogólnie reszta wyszła, goście byli zadowoleni, ja też Zrobiłam tą sałatkę z przepisu Cindy, tą z wędzonym kurczakiem - po prostu rewelacja! Ale tak sobie myślę, że tego kurczaka tutaj spokojnie można by zastąpić szynką, co nie? Zostało mi jeszcze trochę, dzisiaj albo jutro ją wciągnę ogólnie powoli wykańczam te resztki, choć dużo ich nie zostało
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 09:38   #545
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Są tu jakieś początkujące kuchareczki?
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 09:39   #546
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Ja początkuję już od 4 i pół roku
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 09:42   #547
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Haha Ja staram się każdego dnia wymyślać coś nowego dla męża. Ale powiem szczerze , że kończą mi się już pomysły
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 09:55   #548
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Ja mojego M z kolei dręczę ciągle tymi samymi potrawami. Mam swój repertuar sprawdzonych dań, które wiem że na pewno mu smakują. Chciałabym coś więcej, szukam jakichś ciekawych rozwiązań w kuchni, przepisów na szybki obiad - bo niestety tylko takie u mnie wchodzą w gre. Mamy małego dzieciaczka i dodatkowo pracuję.
Do gotowania podchodzę emocjonalnie a jak już coś robię to najlepiej jak potrafię
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 11:36   #549
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Ja kombinuje i kombinuje. Czasami wrzucam łatwe potrawy na bloga. Staram się, aby mąż każdego dnia jadł coś innego Najgorzej jest jak mam coś zrobić na romantyczną kolacje,wtedy to mi pomysłów brakuje
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 09:51   #550
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Msz swojego bloga kulinarnego?
Często jak robię coś nowego to mi nie smakuje biorę przepisy z neta a tam nie zawsze są sprawdzone. Jak robię coś drugi raz to zmieniam po swojemu i już jest lepiej


Co robisz dzisiaj na obiad? Ja lecę ze spaghetti, musi być szybko, bo dużo sprzątania przed Świętami.
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 10:00   #551
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Mam bloga, ale lifestyle - recenzje kosmetyczne, własne przemyślenia, porady i oczywiście przepisy kulinarne, łatwe i szybkie do zrobienia.

Ja wczoraj miałam pizze na obiad - domową oczywiście.
Dzisiaj będą siekane kotlety (z piersi z kurczaka)
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-16, 11:54   #552
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Przez żołądek do serca - czyli wszystko dla początkujacych kucharek

Podaj bloga pobuszuję


Chciałabym abyś podała mi przepis na swojego hita kuchennego
Coś co lubisz robić i lubicie jeść. Nie koniecznie jakieś wykwintne wydziwiasy, może być coś prostego, często te proste rzeczy okazują się najlepsze.
Jak pisałam - szukam "nowych" potraw.
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-16 12:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.