Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-24, 17:12   #1621
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ana ładnie Ali w tej czapeczce. Też muszę rozejrzeć się za czymś cieńszym, już kilka razy po spacerze mała miała spoconą główkę w tej zimowej.

Megilla to fajna koleżanka ... W ogóle macierzyństwo weryfikuje znajomości. Gdybym tak nalegała na kontakt z kimś i nie byłoby odzewu albo olewanie, to po kilku takich prośbach pasowałabym. Bo ile można. Szkoda czasu. Na szczęście mam garstkę osób, które pomimo dziecka wciąż nas odwiedzają i nie widzą w tym problemu. Nawet świetnie się bawią w roli cioć i wujków : )

Czy tylko ja jestem przed drugą dawką szczepień? My idziemy dopiero w czwartek na 2x 5w1. Jakoś nam się to wszystko przesunęło w czasie, ale to nawet dobrze

Pannazwanny chyba kolor do końca nie świadczy o alergii. Długo to już trwa ..., ile razy dziennie używasz aspiratora? Trzymajcie się dzielnie.

A moja Mała kończy dzisiaj o 19:10 4 miesiące. Bzyczku stóweczka dla Jasia! Sandra dla Was też!
Mata dotarła, kot niezainteresowany
Dziękujemy właśnie dlatego kupiłam jej te wiosenne bo już kilka razy miała bardzo Gorącą główkę, może nie jakoś mocno spocona ale już niedaleko. No ale jak widać nie mam szczęścia do rozmiarów.
Gratulacje dla Marysi 😘
wychodzi niezła rozbieżność w wieku naszych dzieciaczków bo moja za 4 dni kończy 5 miesięcy.
A tak nota bene to ciekawe co u Kasi i jej synka bo znowu dawno się nie odzywała.
Ala miała ostatnią drzemkę do 15:40 i teraz prawie zasnęła mi na cycku ale nie miałam pod ręką smoczka i wybudziła się od razu po wyjęciu cyca z buzi, ale to może i lepiej bo przynajmniej nie będę miała problemu z przetrzymaniem jej do 19 do kąpieli a potem powinnam bez problemu uśpić ja o 20 00 na noc, byłby luksus!
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:22   #1622
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Withi, ja też dopiero niedawno szczepiłam pierwszą dawką. Super się Mary wkomponowała w matę. Ja w weekend będę zamawiać jakąś.

Ewula, śliczna ta Twoja akrobatka. A jakie ma pełne usteczka
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:27   #1623
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Apropos dźwięków, moja dzisiaj w nocy po nocnym karmieniu o 4 rano zrobiła nam koncert pierdzenia. Odłożyłam ją do łóżeczka, myślałam że śpi jak zwykle, a ona zaczęła pierdzieć ustami i trwało to jakieś 30 minut Leżeliśmy z mężem i nie wierzyliśmy w to co się dzieje. No ale wypierdziała się i zasnęła do 8

Mary dziękuje
A no właśnie, ciekawe co u Kasi i Szymka no i u Kruszynki naszej


To całkiem sporo z nas dopiero na 1/2 dawce. Myślałam że jestem ostatnia
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:29   #1624
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Megilla- dopiero teraz zobaczyłam zdjęcia, cudne! Super wyglądałaś gdzie były robione?

Ewula- śliczna akrobatka

A my po lekarzu, Stachu przeziębiony, dostaliśmy antybiotyk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:34   #1625
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Rosko, Styska dziękuje usta ma po mężu nie wiem czy cokolwiek ma po mnie :P

ale mnie skusiłyście aliexpress i właśnie zamawiam niechodki

jejku Styska zdrówka dla Stacha! Kurde masakra z tymi chorobami... moja też furczy ale nie wiem czy to nos czy ślina czy cholera wie co...
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:44   #1626
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A właśnie my już jesteśmy po trzecim szczepieniu i za miesiąc 4
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:51   #1627
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Chwale sie: Jaśko zaczął się sam przekrecac z plecow na brzuszek, na razie tylko w jedną stronę, w druga muszę mu pomóc ale i tak super. Zrobił sobie prezent na 4-miesiecznice
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 17:58   #1628
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ana, pisałaś, że masz matę no name z allegro. Przypomnisz jakie masz wymiary i czy wystarczają na potrzeby Ali? Tzn czy może się swobodnie przewracać itp.?
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 18:21   #1629
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość
Ana, pisałaś, że masz matę no name z allegro. Przypomnisz jakie masz wymiary i czy wystarczają na potrzeby Ali? Tzn czy może się swobodnie przewracać itp.?
Ja mam 6 puzzli o wymiarach 60 na 60 cm i Ala korzysta tak naprawdę z niecałych czterech puzzli bo na tej macie leży też mata edukacyjna
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 18:22   #1630
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Do nas dzisiaj też przyszły buty. Zakochałam się w nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170224_135732947.jpg (139,9 KB, 71 załadowań)
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 18:39   #1631
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

sylwietta, widzać, że nieszczęśliwy

Withi
, super jest ta mata. Skąd?
Pierdzenie ustami rządzi Ostatnio ośliniła mi tak kurtkę jak poszłyśmy w chuście do sklepu.

Ewula, piękności

Styska, zdrowia dla Stasia!

Morrigan, świetne określenie moja tez ostatnio zaczęła skrzeczeć. A wczoraj wdała się w rozmowę z dwóletnią dziewczynką! byłam w niezłym szoku

Dziękuje Dziewczyny za miłe słowa Zdjęcia były robione w ogródku tejże koleżanki, który wygląda całkiem zwyczajnie. Po doświetleniu dużą lampą wyszedł efekt jak z bajki. No i musiałam nieźle się nagimnastykować, żeby w kadrze znalazły się tylko kwiaty, bez beczki z deszczówką, która stała obok ale ciii

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-02-24 o 18:46
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 19:07   #1632
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Chyba jestem dziwna, bo nie uznaję butów dla takich maluszkow; wybaczcie, ale po co to komu na co

Ana, dzięki. Zamówiłam 8 puzzli po 60 cm i myślałam, że to mało. No ale widzę, że powinno być ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Roosko
Czas edycji: 2017-02-24 o 19:11
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 19:10   #1633
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość
Chyba jestem dziwna, bo nie uznaję butów dla takich maluszkow; wybaczcie, ale po co to komu na co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię do sukienek lub spódniczek, jak ma rajstopki.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 19:26   #1634
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A moj Igor sobie buty sciaga. Nawet jak dobrze przylegaja to bedzie tak nogami machal ze i tak mu spadna... Dlatego my bucikow nie uzywamy
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 19:36   #1635
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja mialam cztery pary zupełnie różne i żadne na książęce stopy nie wchodzą.
Matko, jak on dzisiaj wyl. Dwa razy półtorej godziny usypiania, raz w miare i raz godzina. Dostal paracetamol w dzien i ibuprom na noc. Odpukac juz jadl i poki co śpi. Wczoraj też tak cały wieczór wył podobno. Chyba ta dolna dwójka się dalej przebija.
A Adela miała drzemkę w dzień więc jeszcze sobie gada nad książkami..

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 19:45   #1636
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
sylwietta, widzać, że nieszczęśliwy

Withi
, super jest ta mata. Skąd?
Pierdzenie ustami rządzi Ostatnio ośliniła mi tak kurtkę jak poszłyśmy w chuście do sklepu.

Ewula, piękności

Styska, zdrowia dla Stasia!

Morrigan, świetne określenie moja tez ostatnio zaczęła skrzeczeć. A wczoraj wdała się w rozmowę z dwóletnią dziewczynką! byłam w niezłym szoku

Dziękuje Dziewczyny za miłe słowa Zdjęcia były robione w ogródku tejże koleżanki, który wygląda całkiem zwyczajnie. Po doświetleniu dużą lampą wyszedł efekt jak z bajki. No i musiałam nieźle się nagimnastykować, żeby w kadrze znalazły się tylko kwiaty, bez beczki z deszczówką, która stała obok ale ciii


Super zdjęcia i szacunek ze wytrzymałam w tych tujach i cisach i jałowcach niektóre potwornie kłują

Styska zdrowia dla skrzacika

My ostatnio sami jesteśmy i Dominik zrobił sie mamusi i koniec maz wrócił i ma problem z dzikusem.

My ostatnio kupiliśmy nawilżacz powietrza i jestem bardzo zadowolona od razu lepiej sie oddycha i nareszcie mamy normalne nawilżenie w pomieszczeniach. Teraz chcemy kupić jeszcze oczyszczacz powietrza.

Apropo czapeczek to kupiłam kiedyś czapeczkę z kaszmiru i jest super w zimie ciepła i teraz tez ok nigdy główki spoconej nie miał w niej lekka i cieplutka i do tego oddychająca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 19:55   #1637
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja Mai kupiłam płaszczyk na wiosnę i nie chce żeby jej było zimno w nóżki. Równie dobrze mogłaby nosić grubsze skarpetki albo siedzieć pod kocem ale buty fajniej wyglądają To jest tak samo jak z sukienkami, koszulami itd. Mają cieszyć oko mamy
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 19:57   #1638
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Chwale sie: Jaśko zaczął się sam przekrecac z plecow na brzuszek, na razie tylko w jedną stronę, w druga muszę mu pomóc ale i tak super. Zrobił sobie prezent na 4-miesiecznice
brawo najlepszego dla solenizanta
Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Do nas dzisiaj też przyszły buty. Zakochałam się w nich
śliczne chociaż ja mam kilka par i na razie nie użyłam żadnych bo jakoś nie mam potrzeby
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ja mialam cztery pary zupełnie różne i żadne na książęce stopy nie wchodzą.
Matko, jak on dzisiaj wyl. Dwa razy półtorej godziny usypiania, raz w miare i raz godzina. Dostal paracetamol w dzien i ibuprom na noc. Odpukac juz jadl i poki co śpi. Wczoraj też tak cały wieczór wył podobno. Chyba ta dolna dwójka się dalej przebija.
A Adela miała drzemkę w dzień więc jeszcze sobie gada nad książkami..

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
współczuję płaczu, u nas też zęby i marudzenie i ciężko go położyć spać
Cytat:
Napisane przez sylwiettta Pokaż wiadomość
Mój bardzo nie lubi czapek, szczególnie tych ciasnych więc zawsze mu ciut za dużą zakładam.



Też miałam taki plan, ale miałam bardzo mały brzuch. Koleżanka w piątym miesiacu miała większy niż ja w dziewiątym

O tu znalazłam zdjęcie, które oddaje całą radość z noszenia czapek :P
fajny słodziak
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ana ładnie Ali w tej czapeczce. Też muszę rozejrzeć się za czymś cieńszym, już kilka razy po spacerze mała miała spoconą główkę w tej zimowej.

Megilla to fajna koleżanka ... W ogóle macierzyństwo weryfikuje znajomości. Gdybym tak nalegała na kontakt z kimś i nie byłoby odzewu albo olewanie, to po kilku takich prośbach pasowałabym. Bo ile można. Szkoda czasu. Na szczęście mam garstkę osób, które pomimo dziecka wciąż nas odwiedzają i nie widzą w tym problemu. Nawet świetnie się bawią w roli cioć i wujków : )

Czy tylko ja jestem przed drugą dawką szczepień? My idziemy dopiero w czwartek na 2x 5w1. Jakoś nam się to wszystko przesunęło w czasie, ale to nawet dobrze

Pannazwanny chyba kolor do końca nie świadczy o alergii. Długo to już trwa ..., ile razy dziennie używasz aspiratora? Trzymajcie się dzielnie.

A moja Mała kończy dzisiaj o 19:10 4 miesiące. Bzyczku stóweczka dla Jasia! Sandra dla Was też!
Mata dotarła, kot niezainteresowany
śliczna, wszystkiego najlepszego. My mamy dwie dawki za sobą
Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
My powinniśmy szczepić we środę, ale na pewno odroczę, to za szybko po tym szpitalu.

Withi, śliczna mata. Niestety Miron okupuje wszystko, na czym leży Zosia, tak dla zasady. Teraz Zosia nie używa bujaczka, więc i kot stracił nim zainteresowanie. Ale z maty muszę go ganiać.

Zosia nauczyła się skrzeczeć jak młody pterodaktyl i z zapałem ćwiczy. A mi głowa pęka. Jak zaczęła się wydzierać, to nawet kot przygalopował na pomoc, chociaż zwykle małą ignoruje.
hahah mój też tak lubi sobie poskrzeczeć i pokrzyczeć
Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Megilla- dopiero teraz zobaczyłam zdjęcia, cudne! Super wyglądałaś gdzie były robione?

Ewula- śliczna akrobatka

A my po lekarzu, Stachu przeziębiony, dostaliśmy antybiotyk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o jejku, zdrówka życzę, biedny Stasiu, jaki antybiotyk dostał?

odnośnie czapki to ja większość zimy takiej średniej używałam, no chyba, że było -6-7 to wtedy grubą, mój mały strasznie się denerwował jak taką gruba miał.
Jutro jedziemy na imprezę rodzinną gdzie sporo będzie ludzi i dzieci a jest w mieszkanie 3-poojowym i ciekawe jak moja marudka wytrzyma, biorę chustę i oby jakoś dało radę posiedzieć trochę i pogadać z ludźmi.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:11   #1639
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość
Chyba jestem dziwna, bo nie uznaję butów dla takich maluszkow; wybaczcie, ale po co to komu na co

Ana, dzięki. Zamówiłam 8 puzzli po 60 cm i myślałam, że to mało. No ale widzę, że powinno być ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to będzie długa mata, 2.4m x 1,2m, dla mnie byłaby już za duża, chociaż chętnie kiedyś dokupię 3-4szt
Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość
Chyba jestem dziwna, bo nie uznaję butów dla takich maluszkow; wybaczcie, ale po co to komu na co

Ana, dzięki. Zamówiłam 8 puzzli po 60 cm i myślałam, że to mało. No ale widzę, że powinno być ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to będzie długa mata, 2.4m x 1,2m, ska mnie byłaby już za duża, chociaż chętnie kiedyś dokupię 3-4

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Położyłam ale spać po 19:45 i niestety nie dała się oszukać i wstała po 20 minutach zadowolona z życia
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 20:18   #1640
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Stokrotka- Ceclor. I jeszcze coś mocniejszego do inhalacji, ale zapomniałam co.

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia

Co do butów to dla mnie dziwnie to wyglada bez butów szczególnie, ze my latamy w kurtce a nie w kombinezonie do fotelika do jak go tak wyciągam i zimowa kurtka, czapka a butów nie ma to trochę śmieszne :p i ogólnie dziwnie dla mnie wyglada każdy człowiek bez butów :3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:24   #1641
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ana, no właśnie miałam to na uwadze, że kilka puzzli będzie na później do pokoiku lub na wymianę, jeśli któryś się zniszczy.
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:25   #1642
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja mam tylko takie buciki niemowlęce od kombinezonu i tego rodzaju. Ale ja zazwyczaj dzieciaka ubieram w śpiochy lub pajace, takie ciuchy dostałam, tak mi najwygodniej i też chyba po prostu lubię jak dziecko wygląda jak bobas. Kiedy jak nie teraz.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:31   #1643
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Ja mam tylko takie buciki niemowlęce od kombinezonu i tego rodzaju. Ale ja zazwyczaj dzieciaka ubieram w śpiochy lub pajace, takie ciuchy dostałam, tak mi najwygodniej i też chyba po prostu lubię jak dziecko wygląda jak bobas. Kiedy jak nie teraz.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
O to to. Też tak lubię. Cieszę się chwilą i czerpię z tego niemowlęcego czasu ile wlezie. Bo czas leci nieubłaganie.

Właśnie zauważyłam w H&M nową kolekcję. Piękne rzeczy. Szkoda, że już mam pełną komodę ciuszków, jeszcze z metkami i czekają na swój czas
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:33   #1644
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Lunus, lekko nie było A to pierwsze zdjęcie koleżanka robiła z góry, więc ledwo patrzyłam na oczy, tak słońce raziło.

Withi, wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy!

U nas pajace i śpiochy stają się niepraktyczne, bo Klara się z nich strasznie wykopuje.

Mogłybyście wkleić linki do swoich mat?

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-02-24 o 20:36
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:45   #1645
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Marta, super buty. Jaki kupiłaś płaszczyk?

Ja się zastanawiam w co ją będe ubierać na wiosnę, mało mam ciuszków. Muszę kupić jakiś kombinezon lekki bo w tym zimowym mi się już poci. Macie jakieś ?
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:48   #1646
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas śpiochy i pajace tylko i wyłącznie do spania, nie lubię ich ubierać na dzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:56   #1647
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Styska zdrówka dla Stasia!

Pannazwanny to bardzo często. Biedactwo, nie dziwię się że reaguje histerią Nawilżaj nosek!

Roosko po co wspominałaś ... właśnie odpaliłam H&M Ale mam pretekst - mam bardzo niedużo ubranek 74, a niedługo będziemy wymieniać panience garderobę. H&M w ogóle ma bardzo ładne ciuszki. Może poczekam na jakieś -20%, bo boli wydawanie 60zł za jeden komplecik ...

Megilla moja to Skip Hop Playspot geo - podobnie jak Pearl czy Pauli. Ja zamawiałam stąd (najlepsza cena jaką znalazłam mojej wersji kolorystycznej): http://www.bebeli.pl/catalogsearch/result/?q=playspot

Dziewczyny okres/zbliżające się miesiączkowanie może mieć wpływ na laktację, np zmniejszona il pokarmu?
Idę spać, tak mi brzuch nawala, że ciężko się na czymś skupić.

Edytowane przez withi_as
Czas edycji: 2017-02-24 o 21:00
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 21:06   #1648
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
U nas śpiochy i pajace tylko i wyłącznie do spania, nie lubię ich ubierać na dzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie to samo, traktuję je jako piżamki na noc

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 21:24   #1649
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Super zdjęcia i szacunek ze wytrzymałam w tych tujach i cisach i jałowcach niektóre potwornie kłują

Styska zdrowia dla skrzacika

My ostatnio sami jesteśmy i Dominik zrobił sie mamusi i koniec maz wrócił i ma problem z dzikusem.

My ostatnio kupiliśmy nawilżacz powietrza i jestem bardzo zadowolona od razu lepiej sie oddycha i nareszcie mamy normalne nawilżenie w pomieszczeniach. Teraz chcemy kupić jeszcze oczyszczacz powietrza.

Apropo czapeczek to kupiłam kiedyś czapeczkę z kaszmiru i jest super w zimie ciepła i teraz tez ok nigdy główki spoconej nie miał w niej lekka i cieplutka i do tego oddychająca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunus,poleć nawilzacz. właśnie przeszukuje internety🙂

Styska, na oskrzela poszło??Ceclor to dość mocny antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 21:57   #1650
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

https://www.google.pl/search?q=masa+...fNj1cbweLY1YM:
wlasnie zamarzylam cos takiego zrobić Ali
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.