...::: Być FIT ! :::... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 11:48   #91
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

$ylwu$ jak przyjde do domku to tez sobie strzele fotke ... a niech bedzie wiesz ja mam podobne wymiary tylko aktualnie troszke mniej w talii i w udzie. A ile masz wzrostu?
Za mna tez juz ok. 10 kg
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:49   #92
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie.

No to ja też jakoś pozbieram do kupy te moje wymiary.
Waga: 60,3 kg
Talia: 68 cm
Po pępkiem: 85cm
Biodra: 92 cm
Udo: 52 cm
Łydka: 35,5 cm
Wzrost : 174 cm
Kurcze ja już też chce te 60kg!

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Na 1 zdjęciu widać, że masz bardzo ładne wcięcie w talii i masz całkiem fajny brzuszek gratuluję zrzucenia tych 8 kg! kurczę, zamiast ćwiczyć to siedzę tu... ale zaraz idę na skakankę
Dziękuję wiele osób mi mówi, że wcięcie w talii mam i nie mam się czym przejmować, ale cóż z tego, że aż 78cm! ja chce poniżej 70cm - to by mi już wystarczyło aha, a wcięcie w talii mam chyba z hula-hopa - kiedyś sporo kręciłam, ale już przestałam.

I ja też już idę, bo tylko gadam i gadam a jakoś nie umię się zabrać do tych ćwiczeń
Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Nie możliwe, że masz w talii 78 cm , w ogóle muszę Ci powiedzieć, że zupełnie nie wyglądasz na swoje wymiary, tylko dużo dużo szczuplej!

I jakie masz ładne włoski
Dziękuję włosów nie obcinam, ponieważ zapuszczam na studniówkę a później coś z nimi wykombinuję, bo już mnie czasami tak denerwują

No i niestety - mam te 78cm w talii
Ale wiele osób mi mówi, że nie wyglądam na 68kg - całe szczęście mimo to - dla własnego samopoczucia chcę zejść do conajmniej 60 kg
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:50   #93
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Tak sobie was podczytalam, jakie to macie plany.

Karta ty zjadlas TYLKO to co wypisalas przez caly dzien?
po napisaniu tego skubnelam jeszcze troche gotowanego kalafiora. ; )))



Oj dziewczyny nie wiem z czego wy chcecie zrzucac ; )))
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:53   #94
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Witajcie dziewczyny
Sama chciałam założyć podobny wątek, bo obiecałam sobie solidnie zadbać o kondycje od września. Nie musze dużo chudnąć, bo waże 51 kg, czyli chciałabym zjeść do max 48 kg, ale strasznie mi zależy na tym, aby wymodelować i umięśnić ciało. Mam bardzo drobną sylwetkę, więc każdy nadprogramowy kilogram odkłada się na mnie w postaci tłuszczyku, szeczgólnie mam na myśli oponke na brzuchu. Jestem typowym jabłkiem i brzuch to mój problem strategiczny. Kondycji nie mam za grosz i mięśni na mnie nie widać żadnych, ehh...

Co do zdrowego odżywania, to pewne zasady udało mi się wprowadzić już dawno i tak:
-nie jem ziemniaków, białego ryżu, makaronu innego niż pełnoziarnisty, oraz białego pieczywa
-kawe słodze słodzikiem, nie cukrem
-nie jem fastfoodów, chipsów, ani innych świństw tego typu
-dzień zaczynam od owsianki z jogurtem naturalnym i łyżeczką dżemu lub miodu, albo od płatków nestle fitness z kefirem 0%
-jem nie więcej niż 2 porcje węglowodanów dziennie
-staram się jeść dużo warzyw, świeżych lub duszonych
-nie jem owoców popołudniu- pamiętajcie, że to fruktoza czyli cukier, a ona lubi się odkładać na brzuchu

Co musze dietetycznie zmienić:
-nauczyć się jeść przynajmniej 4 razy dziennie małe posiłki
-nie jeść słodyczy (za którymi przepadam)
-odzwyczaić się od celebrowania wieczorów z ukochanym przy winku, lub drinku

No i mam zamiar regularnie i wytrwale ćwiczyć. Narazie plan jest taki, aby codziennie przed południem ćwiczyć na przemian albo TBC godzinkę, albo Tameelee Web brzuch plus pośladki, co w sumie też daje godzinę. Wieczorami mam zamiar biegać, tyle na ile kondycja pozwoli, czyli na początek, napewno nie będzie to więcej niż 30 minut spokojnego truchtu.

Kawał ciężkiej pracy przede mną...
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:56   #95
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

hej
a dołączę się
oglądam te Wasze fotki i muszę przyznać, że jesteście niezłe laski wg mnie proporcjonalne i tu Wam zazdroszcze!!! moje wymiary
wzrost- 166
waga - 56,4 (dwa miesiące temu 58)
talia - 74 ( masakraaaa!!!)
bruch- prawie 90!!!
biodra - tez prawie 90
biust- niecałe 90
nie mam aparatu aby zrobić fotki ale mozecie się domyślec jak to wyglada. po prostu ewidentnie nie mam talii, za to mam gigantyczne boczki ktore wylewaja mi sie ze spodni. nie nosze obcislych spodni zeby nie powiekszac efektu ale nawet jak gacie mi spadaja to boki i tak robią swoje. od czerwca biegam wieczorami ok. 5 razy w tyg, ograniczam chleb, makaron, ,ziemniaki i slodycze. cos tam powoli ubywa ale to baaardzo powoli - aczkolwiek uwazam ze jak powoli ubywa to w razie czego powoli tez będzie przybywac. nie stosuje diet, gdyz jak zaczynam jakas diete ciagle mysle o jedzeniu, ciagle pamietam o ktorej bede jadla i co, wiec wole poprostu ograniczac jedzenie ktore tuczy,i jesc miejsze porcje no i ruch ruch i jeszcze raz ruch!!!
$ylwu$- podoba mi się Twoja figura, masz pięknie zarysowaną talię!
feVer87- mam podobną figurę do Twojej tylko większe boki i cycki- wygladasz bardzo dobrze!
no to tyle o mnie
aaaa i dołączam się też do 30 dni bez słodyczy
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:04   #96
em.
Raczkowanie
 
Avatar em.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 197
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cześć dziewczyny!
Ja na nogach jestem od 6:30, za mną już śniadanko( grejfrut - zawsze jem rano na 30min przed prawdziwym śniadaniem i naturalny z musli i owockami ), egzamin poprawkowy zapity soczkiem z marchwi i lunch duża sałatka z kurczakiem i ananasem za godzine ruszam na siłownie, rozruszać potworne zakwasy po wczorajszych ćwiczeniach
jak widzę, mam największe wymiary i wagę, wstyd.. wkleje po jakiś postępach, bo teraz to się powinnam chyba zakopać pod ziemią..

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Ja zważona, pomierzona, ale o fotkach zupełnie zapomniałam... Zrobię sobie za 2 dni, jak już będzie po @, bo teraz brzuch mam jak balon, bo mi się woda zatrzymała

Też mam, i czuję się strasznie opuchnięta

A tak w ogóle to od dzisiaj robię sobie akcję 30 dni bez słodyczy. 30, bo 100 pewnie nie wytrzymam :P A jeśli nie skuszę się na nic przez 30 dni, to pociągnę tę akcję dalej. Już kiedyś tak zrobiła, postanowiłam nie ruszać żadnych słodkości do swoich 20 urodzin i udało się, wytrzymam ok 50 dni bez najmniejszego grzeszku i co najważniejsze po tym czasie po prostu już nie chciało mi się jeść nic słodkiego. Może któraś z Was ma ochotę się przyłączyć ?

Ja już jestem na 3 dniu słodyczowego odwyku, mogę wstępnie na 33 dni się umówić
__________________
sesja jesienna się zbliża..

dieta. rehabilitacja. francuski.

powracam powoli do pełnej sprawności.
em. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:14   #97
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

No to jesteśmy umówione
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 13:23   #98
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Przyłączam sie... Od 1 sierpnia ograniczam sie i zdrowo odżywiam, robie A6W... Od soboty chodze codziennie na fitness

Walcze z wilczym głodem i apetytem, jestem jakas napalona na jedzenie

I tak: 168 cm
waga: 57-58 kg
biust: 84- bezbiuscie
talia: 64 cm
biodra: 90 cm
udo: 52 cm
łydo: 36 cm


Przynajmniej do konca wrzesnia zamierzam byc FIT

... tylko jak, jak jadlabym non stop...
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:47   #99
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Przynajmniej do konca wrzesnia zamierzam byc FIT

... tylko jak, jak jadlabym non stop...
Olgi, ale Ty masz wbrew pozorom, znacznie łatwiej niż ja W sumie chcąc się odżywiać zdrowo i chudnąć należy jeść co ok. 3 godziny. Ja najchętnej jadłabym 2 posiłki dziennie i musze się pilnować, żeby o jedzeniu nie zapominać, bo to koszmarnie spowalnia przemiane materii. Kiedyś potrafiłam o zgrozo chodzić pół dnia o pustym żołądku, albo zjeść ostatni posiłek o 18tej, idąc spać po pierwszej w nocy Więc jeśli lubisz jeść często to świetnie, tylko trzeba starannie komponować posiłki

Ja dziś zrobiłam zakupy mobilizujące i kupiłam tak: Vite z DVD ćwiczenia kardio, Lipometric Vichy, żeby sobie doopsko smarować, Bio CLA z zieloną herbatą i Białą Perłe, bo jak będe miała już tą Hollywoodzką sylwetkę, to jeszcze mi Hollywoodzki uśmiech potrzebny
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 14:21   #100
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Też muszę się zaopatrzyć w jakiś balsamik do ciała, najlepiej wyszczuplający. Może możecie polecić coś sprawdzonego?

Tak btw zapomniałam napisać, że rano zrobiłam moje pierwsze 3mo. To były najgorsze 3 minuty w moim życiu
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 14:23   #101
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
$ylwu$ jak przyjde do domku to tez sobie strzele fotke ... a niech bedzie wiesz ja mam podobne wymiary tylko aktualnie troszke mniej w talii i w udzie. A ile masz wzrostu?
Za mna tez juz ok. 10 kg
wzrostu mam 174cm

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny nie wiem z czego wy chcecie zrzucac ; )))
ojj jest z czego zrzucać jest, uwierz przynajmniej w moim wypadku

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Sama chciałam założyć podobny wątek, bo obiecałam sobie solidnie zadbać o kondycje od września. Nie musze dużo chudnąć, bo waże 51 kg, czyli chciałabym zjeść do max 48 kg, ale strasznie mi zależy na tym, aby wymodelować i umięśnić ciało. Mam bardzo drobną sylwetkę, więc każdy nadprogramowy kilogram odkłada się na mnie w postaci tłuszczyku, szeczgólnie mam na myśli oponke na brzuchu. Jestem typowym jabłkiem i brzuch to mój problem strategiczny. Kondycji nie mam za grosz i mięśni na mnie nie widać żadnych, ehh...

Co do zdrowego odżywania, to pewne zasady udało mi się wprowadzić już dawno i tak:
-nie jem ziemniaków, białego ryżu, makaronu innego niż pełnoziarnisty, oraz białego pieczywa
-kawe słodze słodzikiem, nie cukrem
-nie jem fastfoodów, chipsów, ani innych świństw tego typu
-dzień zaczynam od owsianki z jogurtem naturalnym i łyżeczką dżemu lub miodu, albo od płatków nestle fitness z kefirem 0%
-jem nie więcej niż 2 porcje węglowodanów dziennie
-staram się jeść dużo warzyw, świeżych lub duszonych
-nie jem owoców popołudniu- pamiętajcie, że to fruktoza czyli cukier, a ona lubi się odkładać na brzuchu

Co musze dietetycznie zmienić:
-nauczyć się jeść przynajmniej 4 razy dziennie małe posiłki
-nie jeść słodyczy (za którymi przepadam)
-odzwyczaić się od celebrowania wieczorów z ukochanym przy winku, lub drinku

No i mam zamiar regularnie i wytrwale ćwiczyć. Narazie plan jest taki, aby codziennie przed południem ćwiczyć na przemian albo TBC godzinkę, albo Tameelee Web brzuch plus pośladki, co w sumie też daje godzinę. Wieczorami mam zamiar biegać, tyle na ile kondycja pozwoli, czyli na początek, napewno nie będzie to więcej niż 30 minut spokojnego truchtu.

Kawał ciężkiej pracy przede mną...
Na wymodelowanie sylwetki polecam Tamilee Webb, wszystkie ćwiczenia z serii 8 minute, oraz A6W na brzuch

Ja zamierzam wprowadzić podobne zasady do Twoich co do odżywiania tylko czy mi się uda wytrzymać - zobaczymy

widzę ambicje masz mam nadzieję, że wytrwasz w swych postanowieniach

Cytat:
Napisane przez evaah1 Pokaż wiadomość
hej
a dołączę się
oglądam te Wasze fotki i muszę przyznać, że jesteście niezłe laski wg mnie proporcjonalne i tu Wam zazdroszcze!!! moje wymiary
wzrost- 166
waga - 56,4 (dwa miesiące temu 58)
talia - 74 ( masakraaaa!!!)
bruch- prawie 90!!!
biodra - tez prawie 90
biust- niecałe 90
nie mam aparatu aby zrobić fotki ale mozecie się domyślec jak to wyglada. po prostu ewidentnie nie mam talii, za to mam gigantyczne boczki ktore wylewaja mi sie ze spodni. nie nosze obcislych spodni zeby nie powiekszac efektu ale nawet jak gacie mi spadaja to boki i tak robią swoje. od czerwca biegam wieczorami ok. 5 razy w tyg, ograniczam chleb, makaron, ,ziemniaki i slodycze. cos tam powoli ubywa ale to baaardzo powoli - aczkolwiek uwazam ze jak powoli ubywa to w razie czego powoli tez będzie przybywac. nie stosuje diet, gdyz jak zaczynam jakas diete ciagle mysle o jedzeniu, ciagle pamietam o ktorej bede jadla i co, wiec wole poprostu ograniczac jedzenie ktore tuczy,i jesc miejsze porcje no i ruch ruch i jeszcze raz ruch!!!
$ylwu$- podoba mi się Twoja figura, masz pięknie zarysowaną talię!
feVer87- mam podobną figurę do Twojej tylko większe boki i cycki- wygladasz bardzo dobrze!
no to tyle o mnie
aaaa i dołączam się też do 30 dni bez słodyczy
dziękuję mimo tych 78cm... a mi się ciągle wydaje, że mam zbyt wąskie biodra w porównaniu z talią eh, ja już mam jakieś zboczenie chyba, ciągle wymyślam nie wiadomo co i wmawiam cobie, że to mam złe i tamto też jest nie takie jak powinno... a inni widzą to z całkiem innej perspektywy :kwaśny:

evaah - z Twoich wymiarów wynika, że jesteś typowym jabłkiem i że głównie tłuszcz osiada Ci się na brzuchu. A może spróbuj twistera?

Cytat:
Napisane przez em. Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja na nogach jestem od 6:30, za mną już śniadanko( grejfrut - zawsze jem rano na 30min przed prawdziwym śniadaniem i naturalny z musli i owockami ), egzamin poprawkowy zapity soczkiem z marchwi i lunch duża sałatka z kurczakiem i ananasem za godzine ruszam na siłownie, rozruszać potworne zakwasy po wczorajszych ćwiczeniach
jak widzę, mam największe wymiary i wagę, wstyd.. wkleje po jakiś postępach, bo teraz to się powinnam chyba zakopać pod ziemią..
wklejaj fotkę, nie marudź przecież nikt Cię tu nie wyśmieje, i tak jak już wcześniej mówiłam każda z nas ma coś do zrzucenia
Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Przyłączam sie... Od 1 sierpnia ograniczam sie i zdrowo odżywiam, robie A6W... Od soboty chodze codziennie na fitness

Walcze z wilczym głodem i apetytem, jestem jakas napalona na jedzenie

I tak: 168 cm
waga: 57-58 kg
biust: 84- bezbiuscie
talia: 64 cm
biodra: 90 cm
udo: 52 cm
łydo: 36 cm


Przynajmniej do konca wrzesnia zamierzam byc FIT

... tylko jak, jak jadlabym non stop...
masz fajne wymiary i, próbując sobie Ciebie wyobrazić - mocno zarysowaną talię czy tak? Bo pomiędzy talią a biodrami prawie 30cm różnicy, czyli prawie idealnie
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 14:29   #102
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Też muszę się zaopatrzyć w jakiś balsamik do ciała, najlepiej wyszczuplający. Może możecie polecić coś sprawdzonego?

Tak btw zapomniałam napisać, że rano zrobiłam moje pierwsze 3mo. To były najgorsze 3 minuty w moim życiu
ejjj po prostu wyjęłaś mi to z ust - chciałam napisać to samo
godzine temu skończyłam ćwiczyć, więc dziś tak: Tamilka na ręce i brzuch, 10 minut twistera no i 3mo maaaasakra............ ja już po minucie nie mogłam, nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać a po tych 3 minutach to zeszłam i chwile nie wiedziałam co się dzieje tak mi się w głowie kręciło a nogi to miałam jak z waty, następnie położyłam się na podłodze i leżałam tak z 10 minut i dopiero teraz doszłam do siebie
schodząc po schodach trzymałam się kurczowo, aby tylko nie upaść, wogóle ręce mi się trzęsą z Tamilki, mięśnie mam słabo (czytaj - wogóle ) wytrenowane, więc są osłabione, ale to nic w porównaniu z 3mo a ja myślałam, że to będzie taki lajcik, mówie - aaa co tam te 3 minuty, przecież to jest nic! - yhy, przekonałam się właśnie nie wiem jak ja wytrzymam, a i tak nie pedałowałam maksymalnie, bo nie dałam rady przez te 30s bez przerwy.....
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 14:33   #103
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Też muszę się zaopatrzyć w jakiś balsamik do ciała, najlepiej wyszczuplający. Może możecie polecić coś sprawdzonego?

Tak btw zapomniałam napisać, że rano zrobiłam moje pierwsze 3mo. To były najgorsze 3 minuty w moim życiu
Na wszystkich watkach dziewczyny polecaja kosmetyki z Eveline

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
wzrostu mam 174cm
Ehh to ja mam 156 wiec roznica drastyczna
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 14:49   #104
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
ejjj po prostu wyjęłaś mi to z ust - chciałam napisać to samo
godzine temu skończyłam ćwiczyć, więc dziś tak: Tamilka na ręce i brzuch, 10 minut twistera no i 3mo maaaasakra............ ja już po minucie nie mogłam, nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać a po tych 3 minutach to zeszłam i chwile nie wiedziałam co się dzieje tak mi się w głowie kręciło a nogi to miałam jak z waty, następnie położyłam się na podłodze i leżałam tak z 10 minut i dopiero teraz doszłam do siebie
schodząc po schodach trzymałam się kurczowo, aby tylko nie upaść, wogóle ręce mi się trzęsą z Tamilki, mięśnie mam słabo (czytaj - wogóle ) wytrenowane, więc są osłabione, ale to nic w porównaniu z 3mo a ja myślałam, że to będzie taki lajcik, mówie - aaa co tam te 3 minuty, przecież to jest nic! - yhy, przekonałam się właśnie nie wiem jak ja wytrzymam, a i tak nie pedałowałam maksymalnie, bo nie dałam rady przez te 30s bez przerwy.....
Też robiłam te 3mo na rowerku stacjonarnym, pierwsze 30 sekund pedałowania na maxa poszło gładko, ale już przy drugim i trzecim myślałam, że umrę i zwalniałam mniej więcej przy 27 sekundzie bo już nie mogłam. A jak zeszłam z rowerka to usiadłam ledwo zdołałam napić się wody (bo mi cholernie zaschło w gardle), a potem czekałam aż serce przestanie mi tak szybko walić (długo to trwało...) i w sumie nie bardzo wiedziałam co się ze mną dzieje. Masakra!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Na wszystkich watkach dziewczyny polecaja kosmetyki z Eveline
Na mnie wyszczuplające i antycellulitowe kosmetyki Evelina nie działają Przetestowałam chyba wszystkie... Nawet serum 3d intensywnie wyszczuplające, ujędrniające - antycelulit tak chwalone na KWC nic mi nie dało Ale za to jestem strasznie zadowolna z serum do biustu
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.

Edytowane przez Insomniaaa89
Czas edycji: 2009-09-01 o 14:54
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:06   #105
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Też robiłam te 3mo na rowerku stacjonarnym, pierwsze 30 sekund pedałowania na maxa poszło gładko, ale już przy drugim i trzecim myślałam, że umrę i zwalniałam mniej więcej przy 27 sekundzie bo już nie mogłam. A jak zeszłam z rowerka to usiadłam ledwo zdołałam napić się wody (bo mi cholernie zaschło w gardle), a potem czekałam aż serce przestanie mi tak szybko walić (długo to trwało...) i w sumie nie bardzo wiedziałam co się ze mną dzieje. Masakra!
To znaczy, że mój organizm dobrze zareagował, bo Ty miałaś to samo co ja.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:42   #106
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Też muszę się zaopatrzyć w jakiś balsamik do ciała, najlepiej wyszczuplający. Może możecie polecić coś sprawdzonego?
Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Na mnie wyszczuplające i antycellulitowe kosmetyki Evelina nie działają Przetestowałam chyba wszystkie... Nawet serum 3d intensywnie wyszczuplające, ujędrniające - antycelulit tak chwalone na KWC nic mi nie dało Ale za to jestem strasznie zadowolna z serum do biustu
Ja serum wyszczuplającego Eveline nie polecam- krzywdy nie robi, ale nic dobrego też nie zużyłam już dwa opakowania i nic, dlatego kupiłam dziś Lipometric.
Fajne są kosmetyki z wyszczuplającej serii AA Oceanic, szczególnie pachnące kawą serum
Z takich poprostu nawilżająco-ujędrniających bardzo lubie masło Rebuild Ziaji i balsam Nivea Q10.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:43   #107
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Balsam Nivea Q10 właśnie używam Ale poluję na coś wyszczuplającego

Tak swoją drogą kosmetyki Vichy też na mnie nie działają... Ani te do twarzy ani te do całego ciała...

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Ja już dzisiaj po ćwiczeniach:
- 3mo
- 60 minut jazdy na rowerku stacjonarnym
- 15 minut ćwiczeń na mięśnie brzucha z Temilee program II
- 20 minut ćwiczeń na ręce
- 40 minut hula hop

A teraz idę na imieniny dziadka, trzymajcie kciuki, żebym niczego słodkiego nie skubnęła
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 17:41   #108
blondie91
Przyczajenie
 
Avatar blondie91
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Witam wszystkich!! przylaczam sie do was chce byc FIT
Chciałabym schudnąć 5 kg i ujędrnić ciałko.
blondie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 17:47   #109
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez blondie91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!! przylaczam sie do was chce byc FIT
Chciałabym schudnąć 5 kg i ujędrnić ciałko.
No i tak trzymać! Witamy
A może jakaś fotka i wymiary + waga?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 18:29   #110
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość

Na wymodelowanie sylwetki polecam Tamilee Webb, wszystkie ćwiczenia z serii 8 minute, oraz A6W na brzuch

Ja zamierzam wprowadzić podobne zasady do Twoich co do odżywiania tylko czy mi się uda wytrzymać - zobaczymy

widzę ambicje masz mam nadzieję, że wytrwasz w swych postanowieniach
Sylwuś, przeoczyłam wcześniej ten Twój post. Tamilkę mam właśnie na brzuch i pośladki i czuje że w kość mi daje A moje ambicje to normalnie w każdej dziedzinie są przerośnięte
Co do odżywiania, to naprawde nie jest trudne, przecież nie chodzi o drakońską diete, tylko o jedzenie zdrowszych rzeczy i uwierz mi, wchodzi w nawyk Właśnie zaraz sobie odgrzeje pierożki z mąki pełnoziarnistej, z mięskiem, a po bieganiu będzie serek wiejski, bo ja strasznie późno spać chodze

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Balsam Nivea Q10 właśnie używam Ale poluję na coś wyszczuplającego

Tak swoją drogą kosmetyki Vichy też na mnie nie działają... Ani te do twarzy ani te do całego ciała...

A teraz idę na imieniny dziadka, trzymajcie kciuki, żebym niczego słodkiego nie skubnęła
Ja Vichy nawet lubie, tylko jeden krem pod oczy to dla mnie porażka Trzymam kciuki za silną wole na imieninach

Cytat:
Napisane przez blondie91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!! przylaczam sie do was chce byc FIT
Chciałabym schudnąć 5 kg i ujędrnić ciałko.
Witaj blondie Jeśli to Ty w avie, to masz włosy o jakich zawsze marzyłam- a sama mam krótkie i ciemne
Cele mamy podobne, bo ja w sumie chudnąć więcej niż 3 kg nie musze, ale tak jak Ty ujędrnić i umięśnić ciałko chce bardzo

Obmierzyłam się dokładnie dzisiaj i:
biust: 87 cm
talia: 68 cm (jestem załamana, rok temu było 62 )
pas: (5cm poniżej pępka) 76 cm (nie wiem ile było, ale chyba znacznie mniej)
biodra: 88cm
udo: 50 cm
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:35   #111
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
hmm jabłko i klepsydra odpadają całkiem.... hmm to może tubo-gruszka
A ja za każdym razem jak to czytam, to widzę TURBO-gruszka

Mam pytanie: myślicie że do skakania na skakance potrzebna jest skakanka? Tzn. czy nie można skakać na takiej wyimaginowanej? Bo szkoda mi żyrandola

Moje wymiary:
wzrost: 164cm
biust: 94cm
talia (albo jej brak ) : 72,5cm
biodra (a właśnie: gdzie je mierzycie? na kościach czy na pupie?): 93cm
udo: 53,5cm
łydek nie mierzę ale pewnie coś koło 36-37cm

waga: ostatnio było 60 kg i myślę, że póki co nie ma jakiejś znaczącej poprawy
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:15   #112
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

dziewczyny ile wy piszecie! można paść

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Rany, a ja zapomniałam, że dzisiaj o 17 idę na imieniny mojego dziadka, więc będzie mnóstwo słodkości, ciasta itp... Ratunku Nic tam nie zjem... Nic... Nic...
nie wiem co poradzić..u mnie wszelkie imieniny to zawsze wojna, jak ktoś nie chce czegoś spróbować

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę takich rodzinnych spędów nie dość, że tabuny cioć pytają i gadają zawsze o tym samym i jeszcze tony jedzenia... i nie daj Boże, żebyś czegoś nie spróbowała, to od razu lament, a spróbuj powiedzieć, że się odchudzasz.... zgroza....
hehehe wypisz wymaluj sytuacja z mojego obrazka rodzinnego

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
feVer87 masz bardzo ładne ciałko!!! ach zazdroszczę
ja tez się dziś zmierzyłam... (ale nie wiem czy dobrze- tzn czy w odpowiednich miejscach ) ale wyszło mi tak:
talia: 66 cm (prawdę mówiąc myślałam, że będzie z 70 cm)
biodra: (własnie nie wiem czy w dobrym miejscu mierzę- starałam się znaleźć "jak najszersze miejsce") 92 cm
udo: 54 cm
łydka: 36 cm
dodam, że jestem niziutka(158 cm ) no ale na to juz nic nie poradzę... kurczę, chciałabym miec mniej cm w talii... i przede wszystkim te biodra i uda
Co do tych uroczystości rodzinnych to macie rację- to wszystko na stole tak kusi ehh... Ja się wybieram w sobotę na urodziny przyjaciółki... Będzie ciężko- na pewno coś skosztuję, bo wydaje mi się, że to trochę niekulturalnie niczego nie spróbować, ale mam nadzieję, że w odpowiednim momencie zapali mi się w główce czerwona lampka z napisem "stop" poza tym stwierdziłam, że za to w niedzielę podwójna dawka ćwiczeń trzymajcie się

Dopisek moniczorek tez jestem sama (mam 21 lat) i tez ciagle się mnie pytają gdzie mój chłopak haha
tez mam 21 i też sama to witam w klubie dziewczynki
tak w ogole dziękuję za mile słowa, ale kochana patrząc chociażby po wymiarach, masz o wiele smuklejsze i sexowniejsze ciałko ode mnie.
Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, tylko potrzeba wytrwałości!


Czekamy na fotki
Ja niestety nie umiem żyć bez słodyczy, dlatego mimo iż dziś zaczęłam dietę, to choć raz na tydzień będę musiała zjeść coś słodkiego bo nie dam rady...


Witamy
10kg? nie za dużo? przecież nie jesteś gruba, moim zdaniem wystarczyłoby max parę kilo i byłoby idealnie
mi zalezy głownie na wymiarach tak jak pisałam. także mogę nawet to 53 ważyć, ważne żeby ciałko było umięsnione i smukle.

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Dobra, więc teraz kolej na mnie
Podaję wymiary:
biceps: 29cm
talia: 78cm
brzuch: 85cm
boczki: 95cm
biodra: 99cm
udo: 58cm
łydka: 36cm
waga: 68kg
wzrost: 174cm

No tak, czyli widzicie długa droga przedemną, a dodam, że już 8kg za mną, także wyobraźcie sobie mnie w wadze 76kg...

Wiem, nie wyglądam za ciekawie, ale obiecuję, że już niedługo się to zmieni!
zmieni się i to u kazdej z nas

Cytat:
Napisane przez evaah1 Pokaż wiadomość
feVer87[/URL]- mam podobną figurę do Twojej tylko większe boki i cycki- wygladasz bardzo dobrze!
no to tyle o mnie
aaaa i dołączam się też do 30 dni bez słodyczy
ja bym chciala większy biust, bo moj to pozal się boziu. ale akurat tego nie zmienię. w kazdym razie mamy z czym walczyć.

Cytat:
Napisane przez blondie91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!! przylaczam sie do was chce byc FIT
Chciałabym schudnąć 5 kg i ujędrnić ciałko.
witamy
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:38   #113
biip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Nezka07 - ja mierzę w najszerszym miejscu czyli na pupie. A co do skakanki to z tego co czytałam na forum, chyba lepiej mieć skakankę.

Dobra to może i moje wymiary zdjęcia ewentualnie jutro
wzrost: 171
waga: 64 kg
biust: 90 cm
talia: 73 cm
biodra: 98 cm
uda: 60 cm

Najgorsze dla mnie biodra i uda. zupełnie koszmar jakiś. Przez taką koszmarną sylwetkę spodnie są mi przeważnie za ciasne w tym miejscu a zbyt luźne w talii :/ No cóż, pora zrzucać ten tłuszczyk zalegający :P
__________________
matura '11
polski pp
angielski pp
matematyka pr
chemia pr
niemiecki pr

Edytowane przez biip
Czas edycji: 2009-09-01 o 19:44
biip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:39   #114
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Też bym chciała większy biust, ale co zrobić Póki co jedyne co robię to ćwiczę klatę i smaruję się Evelinem różowym- srum do biustu- jest boskie! Mój KWC

Ja już po imieninach, wyszłam wcześniej i... nienagrzeszyłam! Wypiłam tylko kawkę, lampkę szampana i zjadłam kilka winogron Ależ jestem z siebie dumna, bo stół aż się uginał od ciast, ciasteczek, ptysiów, pączków, cukierków, cukiereczków... Masakra. Ale dałam radę, a to najważniejsze.
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:10   #115
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Sylwuś, przeoczyłam wcześniej ten Twój post. Tamilkę mam właśnie na brzuch i pośladki i czuje że w kość mi daje A moje ambicje to normalnie w każdej dziedzinie są przerośnięte
Co do odżywiania, to naprawde nie jest trudne, przecież nie chodzi o drakońską diete, tylko o jedzenie zdrowszych rzeczy i uwierz mi, wchodzi w nawyk Właśnie zaraz sobie odgrzeje pierożki z mąki pełnoziarnistej, z mięskiem, a po bieganiu będzie serek wiejski, bo ja strasznie późno spać chodze
Wiem, że zdrowe odżywianie wcale nie jest trudne przerobiłam to na sobie od lutego no, może z małą przerwą na wakacje, bo coś się zaniedbałam przez te ostatnie 2 miesiące wolności
A co do Tamilki, to ja dziś ćwiczyłam "ja też chcę mieć takie ramiona" i normalnie się chyba w tym zakochałam ćwiczyłam dziś w południe i teraz wieczorem, co prawda bolą mnie ręce i plecy, ale ja uwielbiam takie zakwasy chcę mieć plecy a'la vette - nie wiem czy wiecie o którą dziewczynę chodzi, wejdzcie sobie na wątek "pokaż plecy" i parę stron wcześniej umieściła swoje plecy, normalnie szok i od tego czasu ona jest moją mega motywacją! (kurde ale reklama jak ona to przeczyta )
Cytat:
Napisane przez Nezka07 Pokaż wiadomość
A ja za każdym razem jak to czytam, to widzę TURBO-gruszka

Mam pytanie: myślicie że do skakania na skakance potrzebna jest skakanka? Tzn. czy nie można skakać na takiej wyimaginowanej? Bo szkoda mi żyrandola

Moje wymiary:
wzrost: 164cm
biust: 94cm
talia (albo jej brak ) : 72,5cm
biodra (a właśnie: gdzie je mierzycie? na kościach czy na pupie?): 93cm
udo: 53,5cm
łydek nie mierzę ale pewnie coś koło 36-37cm

waga: ostatnio było 60 kg i myślę, że póki co nie ma jakiejś znaczącej poprawy
Myślę, że jednak lepiej będzie skakać się ze skakanką niż bez, ale jeśli już nie masz innego wyjścia no to spróbuj bez, a na pewno też jakieś efekty będą

A ja mierzę biodra bardziej na pupie

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Też bym chciała większy biust, ale co zrobić Póki co jedyne co robię to ćwiczę klatę i smaruję się Evelinem różowym- srum do biustu- jest boskie! Mój KWC

Ja już po imieninach, wyszłam wcześniej i... nienagrzeszyłam! Wypiłam tylko kawkę, lampkę szampana i zjadłam kilka winogron Ależ jestem z siebie dumna, bo stół aż się uginał od ciast, ciasteczek, ptysiów, pączków, cukierków, cukiereczków... Masakra. Ale dałam radę, a to najważniejsze.
Powiedz mi Kochana, a co daje to serum do biustu? Jakoś ujędrnia, podnosi?

To cieszę się, że jesteś wytrwała i nie nagrzeszyłaś, w przeciwieństwie do mnie :kwaśny: dziś wpadli moi znajomi i oczywiście moja mama musiała przygotować nam pyszne lody z orzechami, czekoladą, bitą śmietaną i ajerkoniakiem + jeszcze parę ciasteczek........ ale nie wypadało odmówić, bo znowy by było "a Ty znowu się odchudzasz - nie wiem z czego!"...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:14   #116
em.
Raczkowanie
 
Avatar em.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 197
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
Ja już po imieninach, wyszłam wcześniej i... nienagrzeszyłam! Wypiłam tylko kawkę, lampkę szampana i zjadłam kilka winogron Ależ jestem z siebie dumna, bo stół aż się uginał od ciast, ciasteczek, ptysiów, pączków, cukierków, cukiereczków... Masakra. Ale dałam radę, a to najważniejsze.
Brawo


Ja dopiero wróciłam, bo po siłowni byłam w supermarkecie jeszcze, po zdrowe jedzonko oczywiście na siłowni mało dziś, bo mam strasznie zakwasy po wczorajszym sporym wysiłku, dla porównania:
siłownia 31.08.
40min bieżnia
trochę brzuchów
60min jukari (super ćwiczenia, i w dodatku extra zabawa ) - http://sport.onet.pl/0,1248910,1545337,artspons.html
Jukari jest boskie, i zamierzam chodzić regularnie, człowiek się męczy, całe ciało pracuje, bo mega zakwasy, a jeszcze śmiechu jest sporo

siłownia 1.09
40min bieżnia
10 brzuchów, i padłam
30min ABT, ale z taką babeczką że jestem ledwo żywa, nie wytrzymałabym godziny..


co do jedzonka to przez to bieganie dzisiajszego dnia doszedł tylko chudy ser biały z 10% śmietaną, szczypiorkiem i kromką pełnoziarniaka ze śliwką.
Chyba nie jest źle, tyle że za mało dziś posiłków.. ale jak mam czas to jem częściej
__________________
sesja jesienna się zbliża..

dieta. rehabilitacja. francuski.

powracam powoli do pełnej sprawności.

Edytowane przez em.
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:16 Powód: ort
em. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:26   #117
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość

Powiedz mi Kochana, a co daje to serum do biustu? Jakoś ujędrnia, podnosi?

Tu moja recenzja na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-339595
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:27   #118
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

em. - a co to ABT?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:28   #119
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez em. Pokaż wiadomość
Brawo

Dzięki

Jukari jest boskie, i zamierzam chodzić regularnie, człowiek się męczy, całe ciało pracuje, bo mega zakwasy, a jeszcze śmiechu jest sporo

Czytam o Jukari chyba w ostatnim Shapie i bardzo mi się spodobała ta forma ćwiczeń. Ile taka jednorazowa przyjemność kosztuje?
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:29   #120
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Insomniaaa89 Pokaż wiadomość
dzięki w najbliższym czasie lecę kupić może też w końcu będę mogła powiedzieć, że "małe jest piękne!"
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.