1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 07:48   #121
agrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ul. Miłosna 13
Wiadomości: 3 804
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

No dziewczyny, ja własnie kończę śniadanie. Doszła mi dodatkowa motywacja, wiec się nie poddam tak łatwo. ;D owsianki nie mam, jak na razie zastapilam ja platkami, ale zainwestuje w nią. a co do herbat, to zielona oczyszcza, a czerwona?
agrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 08:34   #122
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Witam moje drogie
Ledwo człowiek nie wchodzi tutaj pol dnia a wy już zaskrobałyście 2 strony!ale pozytywnie pozytywnie
to ja zaraz biore się za śniadanko : kubek mleka 1,5% i płatki truskawkowe fitness z kawałkaim czekolady.Czytałam gdzieś ,że im mleko chudsze tym ma więcej wapnia .
Co do tych herbatek 3etapowych piłam kiedyś i efekty zerowe! waga została taka sama jednak po ich smaku conajmniej godzine nie miałam nic w ustach-bleeeeee.
Moja przyjaciółka łyka ostatnio tabletki Bio Cla (chyba tak sie to pisze?) i schudła 5kg w 2 tygodnie.tylko tabletki sa dosc drogie ,trzeba je łykać po 4 na dzien (2 rano,2 wieczorem) sa ogromne, no i niestety cudow nie ma ale ćwiczyć musi zreszta jest napisane na nich.Wedlug mnie te tabletki zawieraja jakies ziola oczyszczajace organizm ale bardziej chodzi o motywacje ,łykam to musze ćwiczyc.Bo tak samemu od siebie to sie nie chce,wiem po sobie nooo to się rozpisalam
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 08:38   #123
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez agrr Pokaż wiadomość
No dziewczyny, ja własnie kończę śniadanie. Doszła mi dodatkowa motywacja, wiec się nie poddam tak łatwo. ;D owsianki nie mam, jak na razie zastapilam ja platkami, ale zainwestuje w nią. a co do herbat, to zielona oczyszcza, a czerwona?
Slyszalam ze czerwona herbata przyspiesza przemiane materii, ale nie jestem pewna. Ja tez juz po sniadanku tez owsianke zastapilam platkami, ale tez planuje ja zakupic. Obym wytrwala jeszcze ten tydzien...

Edytowane przez lady1808
Czas edycji: 2010-01-31 o 08:41
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 08:40   #124
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

hej (;
ja wlasnie zjadlam owsianke z jablkiem, bananem (wiem, ze nie powinno sie go jesc na R, ale mam nadzieje ze rano nie zaszkodzi) i 2 lyzkami jogurtu waniliowego zaraz ide sobie zrobic czerwona herbatke

dziewczyny jakie cwiczenia robicie? i gdzie? dom, fitnessklub, silownia?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:12   #125
agrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ul. Miłosna 13
Wiadomości: 3 804
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Lady1808, dzięki dasz radę, jeszcze ten tydzień i jeszcze następny, itd.

Natalka2, ja cwicze w domu, bo nie mam dostępu do klubów fitness czy basenu, itp. Brzuszki, ,,rowerek" i rozciąganie. A znacie jakieś ćwiczenia na uda? I opowiedzcie coś o tym a6w.
agrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:29   #126
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez agrr Pokaż wiadomość
Lady1808, dzięki dasz radę, jeszcze ten tydzień i jeszcze następny, itd.

Natalka2, ja cwicze w domu, bo nie mam dostępu do klubów fitness czy basenu, itp. Brzuszki, ,,rowerek" i rozciąganie. A znacie jakieś ćwiczenia na uda? I opowiedzcie coś o tym a6w.
Ja będe okropna i odeślę Cię do Fitnessu Jest tam tyle ćwiczen już rozpisanych, opisanych i podpartych szeroką dyskusją, że łatwo znaleźć cos dla sobie a6W fajnie rzeźbi mięśnie jak ma się już w miarę ładny brzuszek bo na te większe brzuszki niestety rzadko działa. Spróbować można ale szkoda by było stracić tyle dni na robienie czegoś co nie koniecznie pomoże

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lady1808 Pokaż wiadomość
Slyszalam ze czerwona herbata przyspiesza przemiane materii, ale nie jestem pewna. Ja tez juz po sniadanku tez owsianke zastapilam platkami, ale tez planuje ja zakupic. Obym wytrwala jeszcze ten tydzien...
Czerwona jest dobra ale też bardzo dużo na dzień nie można pić bo wypłukuje magnez/potas/inne z organizmu. Ale to przy b. dużych ilościach

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez neskarta Pokaż wiadomość
OLuNia mam podobne oczekiwania waga 62kg i talia 68cm biodra mam troszkę szersze 95cm a udo 50 .
Jeja jeja gdzie mi tam do talii 68cm... Ale będę Cie gonić
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:57   #127
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Dzieki dziewczyny za wsparcie
Znalazlam pare fotek pare dni temu wiec jedna wrzucam, mnie motywuje mam nadzieje ze was tez bedzie Powodzenia!
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 10:05   #128
madirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

hej
też się przyłączę ciężko będzie, bo jest sesja, ale razem damy radę koniec z czekoladą i wielkim tyłkiem!
madirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:12   #129
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Witam nowa dziewczyne Damy rade
Apropos powiedz cos o sobie ile wazysz, ile masz wzrostu, ile chcesz schudnac, na jakiej diecei jestes, czy cos cwiczysz itp.
Pozdrawiam!
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:17   #130
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Witam!
Również dołączam ) U mnie do zrzucenia jakieś 3-4 kg poświąteczne, waga którą zawsze trzymałam to ok. 49 kg, ale po świętach doszło trochę tłuszczyku głównie w biodrach (
Przede wszystkim stawiam na ruch, który od końca grudnia zaniedbałam przez wyjazdy świąteczne, nowe obowiązki od stycznia i niestety mrozy
W odstawkę poszedł fitness, tj. body shake i dłuuugie spacery. Zamierzam wrócić głównie do fitnessu, minimum 2 razy w tygodniu i w miarę możliwości do spacerów, chociaż z tą pogodą łatwo nie będzie.
Eliminuję słodycze, słodkich napojów nie pijam, nie jem fast foodów, ponownie odstawiam kolację, której nie jadam od wielu lat, ale po świętach trafia się jakaś przekąska na wieczór. Wracam do zielonej i czerwonej herbaty.
Największą przeszkoda w realizacji tych planów jest mój TŻ, który kusi i kusi, a także ładuje mi ogromne porcje obiadowe, jak dla siebie, zupełnie nie rozumiejąc, że potrzebuję mniej..
Powodzenia wszystkim ))

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Aha, mierzę 161,5 cm
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:26   #131
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Witam!
Również dołączam ) U mnie do zrzucenia jakieś 3-4 kg poświąteczne, waga którą zawsze trzymałam to ok. 49 kg, ale po świętach doszło trochę tłuszczyku głównie w biodrach (
Przede wszystkim stawiam na ruch, który od końca grudnia zaniedbałam przez wyjazdy świąteczne, nowe obowiązki od stycznia i niestety mrozy
W odstawkę poszedł fitness, tj. body shake i dłuuugie spacery. Zamierzam wrócić głównie do fitnessu, minimum 2 razy w tygodniu i w miarę możliwości do spacerów, chociaż z tą pogodą łatwo nie będzie.
Eliminuję słodycze, słodkich napojów nie pijam, nie jem fast foodów, ponownie odstawiam kolację, której nie jadam od wielu lat, ale po świętach trafia się jakaś przekąska na wieczór. Wracam do zielonej i czerwonej herbaty.
Największą przeszkoda w realizacji tych planów jest mój TŻ, który kusi i kusi, a także ładuje mi ogromne porcje obiadowe, jak dla siebie, zupełnie nie rozumiejąc, że potrzebuję mniej..
Powodzenia wszystkim ))

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Aha, mierzę 161,5 cm
Witam,
mam tyle samo wzrostu co ty i waze okolo 51, planuje zejsc do 48-49kg. Acha i nie polecalabym eliminowania kolacji, lepiej zjesc cos lekkiego na wieczor, okolo 3-4h przed snem, ale jak chcesz

Edytowane przez lady1808
Czas edycji: 2010-01-31 o 10:28
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 11:04   #132
agrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ul. Miłosna 13
Wiadomości: 3 804
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

lady dobrze mówi, nie porzucaj kolacji. A ja wam powiem, że mała zmiana odżywiania i od razu humor lepszy i tak jakoś lżej na duszy.
agrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 11:49   #133
BelovedMoon
Raczkowanie
 
Avatar BelovedMoon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Dzień dobry ) chciałabym się przyłączyć jeżeli można. Byłam juz na kilku wątkach ale to było już jakis czas temu ;p teraz znowu zaczynam odchudzanie bo przytylo mi sie 5 kg ;( obecnie ważę 60 kg a chciałabym dojść do 53. Mam 163 cm wzrostu. Odchudzam się juz 2 tygodnie ale ponieważ nie mam wagi to nie wiem czy są jakieś efekty. Wczorajsze mierzenie mnie trochę zmotywowało ;d schudłam w talii 3 cm ) mam nadzieję, że dalej tez tak będzie. Niestety czuję, ze jak nie bede miala dodatkowj motywacji to moja dieta szybko sie skonczy, niestety bez efektow ;(( kiedys wizaz mi baaardzo pomógł i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Trzymam kciuki za wszystkie z Nas!
__________________
Żeby panować nad swoim życiem, trzeba zacząć panować nad sobą.


09.08.12 - 64kg
cel1 - 59kg
cel2 - 57kg
cel3 - 55 kg
BelovedMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:04   #134
kingaaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

widze ze naprawde duuzo sie Nas zrobiło) bardzo fajnie

miałam zamiar dzis wstac i podzielic sie z Wami relacja ze sniadanka ale prosze- zwlekłam sie dopiero z łóżka) tak wiec zjadłam pomarańcza i grzecznie czekam na obiadek.. tak jak postanowione diete ostra od jutra zaczynam tak wiec dzis jeszcze skusze sie na małą porcyjkę tego co mama zrobi... oczywiscie nie chce tu nikogo demotywowac.. naprawde dziewczyny podziwiam ze juz tyle sobie odmawiacie. ja od jutra- postanowione;P

a i tak wogole to nie jem mięsa i zawsze musze je czyms zastapic jak juz jest ta surowka i kartofelki do obiadu.. macie moze jakies pomysły co zamiast mięska?? oprócz kotletow jajecznych bo juz mi sie nieco przejadły
kingaaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:40   #135
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez kingaaab Pokaż wiadomość
a i tak wogole to nie jem mięsa i zawsze musze je czyms zastapic jak juz jest ta surowka i kartofelki do obiadu.. macie moze jakies pomysły co zamiast mięska?? oprócz kotletow jajecznych bo juz mi sie nieco przejadły
Ja jak zwykle...warzywa na patelnie Są sycące i przepyszne (jak się ostro przyprawi )

W ogóle u mnie wszystko fajnie, ochoty na słodycze nadal nie ma (aż się boję że mi się coś z mózgiem porobiło ) ale za to jak przerzuciłam się na te mniejsze porcje i wywaliłam chleb to jestem ciągle głodna Zjadłam owsiankę na śniadanie i po godzinie już brzuszek pusty i woła na mnie ,,jeść mi dawaj i to już!" a gdzie tam do obiadu...Wczoraj to samo było po kolacji...Myślicie, że to minie jak się trochę organizm przestawi?
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:47   #136
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

oj obiad o 14,30 a ja już tak głodna,że kiszki mi tańcują
ciężko taka dieta ,normlanie to już bym poleciała po chałwe,ale... wytrzymamy dziewczynki!!
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:59   #137
agrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ul. Miłosna 13
Wiadomości: 3 804
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Sory, problemy techniczne.
Chciałam napisać, że ja o 13 miałam obiad i strasznie pełna się czuję.
A poza tym chciałam zapytać co z grzybami? Można je jeszcze czy raczej odstawić?
I Olu, ja mam podobnie. Miejmy nadzieję, że organizm się przyzwyczai.

Edytowane przez agrr
Czas edycji: 2010-01-31 o 13:10
agrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 13:09   #138
kingaaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez OLuNia Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle...warzywa na patelnie Są sycące i przepyszne (jak się ostro przyprawi )

W ogóle u mnie wszystko fajnie, ochoty na słodycze nadal nie ma (aż się boję że mi się coś z mózgiem porobiło ) ale za to jak przerzuciłam się na te mniejsze porcje i wywaliłam chleb to jestem ciągle głodna Zjadłam owsiankę na śniadanie i po godzinie już brzuszek pusty i woła na mnie ,,jeść mi dawaj i to już!" a gdzie tam do obiadu...Wczoraj to samo było po kolacji...Myślicie, że to minie jak się trochę organizm przestawi?
minie minie...;] tylko własnie trzeba cierpliwosci i pomeczyć sie na poczatku... właśnie o to chodzi ze organizm musi sie przyzwyczaic do zmiany zwyczajow zywieniowych.

a co do warzyw na patelnie... boskie sa, tez czesto jadam
kingaaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 13:13   #139
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 306
GG do distant-girl
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
witajcie chcialabym dolaczyc do Was
zaczynam od jutra
chcialabym miec wysportowane cialo (zalezy mi zwlaszcza na miesniach brzucha), pozbyc sie zlych nawykow - nie podjadac i nie jesc 'smieciowego' jedzenia i schudnac hmm jakies 6kg (nie wiem dokladnie, dla mnie licza sie tylko cm)
moja zmora sa grube uda (po mamie) i niestety nigdy nie beda takie jak bym chciala, ale lepsze miesnie niz galareta
poki co chodze na aerobik srednio 2x/tydzien i zamierzam dalej chodzic.
i planuje zaczac biegac na wiosne i chodzic choc raz w tygodniu na basen jak sie zrobi troche cieplej.

ja tez planuje biegac na wiosne teraz za zimno i tyle śniegu nie nawidze zimy!

ehh czuje zakwasy straszne po wczorajszych cwiczeniach dzisiaj zrobilabym sobie cwiczenia rozciagajace na szpagat ale nie wiem czy mozna tak codziennie?

dzis zjadlam: sniadanie - jajecznica
II śniadanie - 2 mandarynki
obiad - surówka z czerwonej kapusty, buraczki , 4 ziemniaki, pierś z kurczaka (smażona) zawijana z serem

troche dużo wieem ale ważne że nic słodkiego!
__________________
never give up.

66 kg ------->59 kg
distant-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 13:19   #140
kingaaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

no obiadek sowity ale ja tez troche przyszalałam rozciagajace cwiczenia mysle ze jak najbardziej codziennie mozna. tez kiedys robiłam bo dązyłam do szpagatu i udało sie a teraz to juz mi sie wszystko zastojało.. wiec musze rozruszac;]
__________________
52.. 51.. 50.. 49.. 48.. 47.. 46.. 45<--- musi byc


..kiedy patrze w Twoje oczy wiem ze nie chce juz niczego szukac!!
kingaaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:22   #141
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

śniadanie -musli z mlekiem
II sniadanie-pomarancza
obiad- lyzka kaszy ,ogorek kiszony i piers z kurczaka gotowana w sosie
podwieczorek-szklanka swiezo wycisnietego soku z marchewki
kolacja - pol makreli

no a jakos z cwiczeniami mam problem bo mi sie nic nie chce

fota w celu motywacji przed dzisiejszym wieczorem ,bo wtedy jest najtrudniej
http://e.lansik.pl/la66/cd5a4d450013924d49aa7da1
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...

Edytowane przez niebieski BoMbel
Czas edycji: 2010-01-31 o 14:45
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:33   #142
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez kingaaab Pokaż wiadomość
minie minie...;] tylko własnie trzeba cierpliwosci i pomeczyć sie na poczatku... właśnie o to chodzi ze organizm musi sie przyzwyczaic do zmiany zwyczajow zywieniowych.
Mam nadzieję choć powiem Wam moje Drogie, że to uczucie głodu i przezwyciężenia go jest całkiem przyjemne Ja zgrzeszyłam obiadem...miałam do wyboru rosół (nienawidzę!) i ziemniaczki z sosem i jakimś mięsem. Oczywiście zjadłam drugie i choć małą porcje to jestem zła na siebie bo mogłam wypić kubek rosołu bez klusek(moja mama robi w ogóle nietłusty) i by było dobrze. Ehh to się więcej nie powtórzy bo inaczej:
Miałam dzisiaj zrobic dzień bez treningu bo już od poniedziałku nie robiłam przerwy ale przełożę to na jutro a dziś będę spalać te ziemniaki!

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
śniadanie -musli z mlekiem
II sniadanie-pomarancza
obiad- lyzka kaszy ,ogorek kiszony i piers z kurczaka gotowana w sosie
podwieczorek-szklanka swiezo wycisnietego soku z marchewki
kolacja - pol makreli

no a jakos z cwiczeniami mam problem bo mi sie nic nie chce
BoMbel to co Ty juz doszłaś do kolacji? Dopiero 15
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:42   #143
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

bo bombel o 15 zjadła kolacje o 18 sobie zje sniadanie z dnia nastepnego i juz bedzie z glowy;P hihi żarcik
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:48   #144
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Nie nie!
wypisałam wam jakie jest moje dzisiejsze menu ale to nie znaczy ,że wszystko już pożarłam .
no ale i tak została tylko kolacja
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:16   #145
pampee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

ja wczorajszy dzien przetrwalam bez slodyczy szok! dzisiaj jakos tez mnie nie kusi.. a mama ma ulubione pierniczki w szafce

na śniadako zjadłam:
-omlet z jednego jajka
-duza kanapka swiezo upieczonego chleba orkiszowego z twarożkiem
-zielona herbata grejfrutowa

potem zakupy: kupilam marchewki, jablka, otręby, jogurty naturalne

po zakupach czerwona herbatka.. i czekam na obiadek! chyba mamy chlopak przygotowuje risotto z zielona fasolka pycha!

_EnIgMaTyCzNa_ dzięki moj facet uwielbia moj brzuch ale ja mam taka fantazje: siedziec w knajpce na plazy w hiszpanii, w samym bikini, pic sok ze swiezo wycisnietych pomaranczy i nie przejmowac sie faldka ahh a na boczki polaecam masaż okrągła gąbką jakby z siateczki, napienioną żelem pod prysznic i masowac kolistymi ruchami boczki i brzuch. po takim marażu i kąpieli wcierac balsam ujedrniący. a cwiczenia? hmm moze hula hop
pampee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:22   #146
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cześć dziewczynki widzę, ze dzisiaj u Was calkiem pozytywnie. Ja jutro ruszam na maxa bo dzisiaj to tak trochę się ociągam. W dodatku zaraz uciekam się uczyć eh. buziak i trzymajcie się.
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:44   #147
pampee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

_EnIgMaTyCzNa_ zapomnialam odpisac.. nie mam miary, ale wzięłam sznurek, obwinęłam sie wokół wcięcia w talii, wyprostowalam wzdłuż krawędzi stołu, zaznaczyłam ołówkiem, zmierzyłam linijką i wszło 62 cm ale dokladnie zmierze nooo kiedyś

już po obiadku. znalazlam płyty dvd które kiedyś kupiłam z gazetą shape! ejj one są świetne!! ćwiczenia na każdy dzień; cardio czyli spalanie tłuszczu, rzeźbienie.. i długie ćwiczenia i takie 10cio minutowe na każdą partie ciała poszukajcie w swoich szafach, pudłach, zapytajcie przyjaciólki, cioci. mamy. na pewno któras ma! po co wydawac kase na siłownie jak sie ma do spalenia 2-5kg buziaki
pampee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:54   #148
jagulina
Przyczajenie
 
Avatar jagulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

ja mam zawsze największy problem wieczorem
mogę prawie nic nie jeść cały dzień, ale jak mnie najdzie ochotka na coś małego to na ogół już koniec... bo nie kończy się na małym.
i się człowiek kładzie do łóżka z wyrzutami sumienia
__________________
walczę z miłością do słodyczy.

73-72-71-70-69- 68 -68-67-66-65 <- uda się!
jagulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:04   #149
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez pampee Pokaż wiadomość
_EnIgMaTyCzNa_ zapomnialam odpisac.. nie mam miary, ale wzięłam sznurek, obwinęłam sie wokół wcięcia w talii, wyprostowalam wzdłuż krawędzi stołu, zaznaczyłam ołówkiem, zmierzyłam linijką i wszło 62 cm ale dokladnie zmierze nooo kiedyś

już po obiadku. znalazlam płyty dvd które kiedyś kupiłam z gazetą shape! ejj one są świetne!! ćwiczenia na każdy dzień; cardio czyli spalanie tłuszczu, rzeźbienie.. i długie ćwiczenia i takie 10cio minutowe na każdą partie ciała poszukajcie w swoich szafach, pudłach, zapytajcie przyjaciólki, cioci. mamy. na pewno któras ma! po co wydawac kase na siłownie jak sie ma do spalenia 2-5kg buziaki
Sposób mierzenia mnie rozwalił Jak to człowiek się nie spodziewa ile zwyczajny metr krawiecki oszczędza czasu

Ja mam z shape'a taniec brzucha i Pilates Nie wiem jak Wy ale ja ćwiczenia siłowe mogę robić codziennie i jest ok natomiast te domowe aeroby mnie tak nudzą, że nie jestem w stanie ich robić...może jakbym miała moją przyjaciółkę przy sobie...ale wyjechała do Danii

Na boczki znam dwa dobre ćwiczenia
1) leżenie na boku i unoszenie dwóch złączonych nóg do góry i do dołu nie dotykając ziemi
2)plecy proste, lekki rozkrok, bierzemy hantla(może być ciężki) do ręki, ręce wyprostowane normalnie ku ziemi i przechylamy ciało na boki. 3 serie po 10 razy i zmiana ręki. Piękne sa po tym zakwasy

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez jagulina Pokaż wiadomość
ja mam zawsze największy problem wieczorem
mogę prawie nic nie jeść cały dzień, ale jak mnie najdzie ochotka na coś małego to na ogół już koniec... bo nie kończy się na małym.
i się człowiek kładzie do łóżka z wyrzutami sumienia
Mam to samo Ale walczę z tym...
__________________
Start: 23.11.2010

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

Peace
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:18   #150
fizia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: 1 luty !!! Zaczynamy poświąteczne odchudzanie!

hej i ja chciałabym się dołaczyć, mam swoja wypróbowana diete ale ostatnio mnie zaciekawiła dieta protal.... narazie plan mam takie ze jutro rano po prostu wstaje i jem sniadanko a nie np ptasie mleczko jak dzis Chciałabym schudnac 7kg... mam 164 cm wzrostu a waze 55 w porywach 57!!!!!! masakra....
fizia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.