BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 17:22   #3211
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Taki odcień wychodzi recital preference 8.1 l'oreala.

Mam do Was pytanie-mieszałyście kiedyś farby drogeryjne?
Chodzi mi o recital l'oreala, chciałabym zmieszać popielaty blond z jasnym popielatym blondem (7.1 i 8.1 bodajże), gdyż odcień pomiędzy najbardziej by mi odpowiadał. Na głowie mam aktualnie ten jaśniejszy, chcę wrócić do naturalnego odcienia, a wydaje mi się, że właśnie taki pomiędzy byłby idealny.
Ja osobiście jeszcze nie mieszałam, choć mam taki zamiar przy najbliższym farbowaniu Ale czytałam już wiele razy na wizażu, że dziewczyny mieszały i nikt się nie skarżył, a wręcz przeciwnie Tylko rzeczywiście moim zdaniem jak mieszać to tylko tej samej firmy i odcienie do siebie zbliżone na poziomie.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:25   #3212
megusta77
Przyczajenie
 
Avatar megusta77
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 4
GG do megusta77
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

... popieram - najmniej drastyczny sposób to - pasemka... Osobiście testuję blond - kombinacje ponad 10 lat. W tym przejścia na ciemne brązy itp. i znów powrót do blondu. Od kilku miesięcy używam profesjonalnej : Fantasia By Fama i jestem zadowolona
megusta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:36   #3213
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blondynki kochane, a czy orientujecie się która z farb garniera nie daje białego/popielowego blondu? I jaka seria, bo naczytałam tu się o 111 idę do sklepu a tam naturals color, nutrisse, belle color, coś tam& shine, 100& color i nie wiem co robić ale ogółem 111 mi nie podpasowało, za chłodny odcień, teraz myślę o 110. Poradźcie coś
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:36   #3214
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny !
mam pytanie. Od kilku lat rozjaśniałam włosy na mega platynowy blond. Od października je przyciemniam - obecnie są w kolorze ciemnego blondu (5 cm od skóry głowy) a dalej są takie już wypłowiałe, średnio-blond-zielonkawe

i dzisiaj wchodzę tu na wątek i... zakochałam się we włosach modelki ze zdjęcia (u samej góry )


i tak się zastanawiam... bo jakbym zafarbowała farbą L'oreal Recital 8.1 Copenhague na włosy jakie mam teraz (zdjecie w załączniku) to czy by mi wyszły takie jak u tej modelki??


Błagam odpiszcie mi, bo chyba nie będę mogła dziś spać
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 22:48   #3215
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Drogie blondyneczki!
Mam pewnien problem
Otóż farbuję włosy na blond już dłuższy czas. Miałam bardzo jaśniutkie farbowane blond włosy farbą Garnier nutrisse krem nr 100 (odcień super rozjaśniający), ale przestały mi sie podobać, więc postanowiłam trochę przyciemnić, żeby były bardziej naturalne i użyłam farby również Garnier ale z nr 90 czyli bardzo jasny naturalny blond. Na początku wyglądało to fajnie.

Jednak z czasem używając tejże farby na odrosty (używałam jej chyba 3 razy - co miesiąc) moje włosy nabrały nagle rudawego odcienia z przebłyskującymi jaśniutkimi pasemkami, co wg mnie wygląda okropnie :/:pros i: ( zdjęcia mojego obecnego koloru poniżej) i teraz mam problem jakiej farby użyć, aby uzyskać z tego co już mam na głowie, ładny naturalny, jasny (ale nie jaśniutki platynowy) kolor blond (mniej więcej taki jak na trzech ostatnich fotkach poniżej).

Jak myślicie jaka farba będzie dobra? i Czy nie będzie tak, że po nałożeniu znów mi wyjdzie jakiś zrudziały kolor?? Poradźcie coś, bardzo Was proszę
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 09:26   #3216
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
Drogie blondyneczki!
Mam pewnien problem
Otóż farbuję włosy na blond już dłuższy czas. Miałam bardzo jaśniutkie farbowane blond włosy farbą Garnier nutrisse krem nr 100 (odcień super rozjaśniający), ale przestały mi sie podobać, więc postanowiłam trochę przyciemnić, żeby były bardziej naturalne i użyłam farby również Garnier ale z nr 90 czyli bardzo jasny naturalny blond. Na początku wyglądało to fajnie.

Jednak z czasem używając tejże farby na odrosty (używałam jej chyba 3 razy - co miesiąc) moje włosy nabrały nagle rudawego odcienia z przebłyskującymi jaśniutkimi pasemkami, co wg mnie wygląda okropnie :/:pros i: ( zdjęcia mojego obecnego koloru poniżej) i teraz mam problem jakiej farby użyć, aby uzyskać z tego co już mam na głowie, ładny naturalny, jasny (ale nie jaśniutki platynowy) kolor blond (mniej więcej taki jak na trzech ostatnich fotkach poniżej).

Jak myślicie jaka farba będzie dobra? i Czy nie będzie tak, że po nałożeniu znów mi wyjdzie jakiś zrudziały kolor?? Poradźcie coś, bardzo Was proszę

A mi się ten twój kolorek strasznie podoba
Może żeby uniknąć tej rudości spróbuj farby na tym samym poziomie czyli 9 ale o popielatym odcieniu? Czyli 9.1, nie wiem czy Garnier ma ten odcień.
Tylko włosy wyjdą wtedy trochę ciemniejsze, tak mi się wydaje...


O, znalazłam odcień popielaty w Nutrisse, to ten:
http://www.bazarek.pl/produkt/0/5707...aty-blond.html

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-03-29 o 09:28
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:56   #3217
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a czy po nałożeniu koloru popielatowego, nie będę miała jaśniutkich włosów o chłodnym odcieniu blondu? Chciałabym jasny, ciepły- natrualny odcień
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:50   #3218
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
a czy po nałożeniu koloru popielatowego, nie będę miała jaśniutkich włosów o chłodnym odcieniu blondu? Chciałabym jasny, ciepły- natrualny odcień
popielaty blond to zimny odcień, jesli chcesz ciepły to wybierz np. słoneczny blond, miodowy, naturalny też zazwyczaj jest ciepły
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:18   #3219
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no właśnie, tylko boję się, że przy moich obecnych włosach (wyszły mi trochę zrudziałe z jaśniutkimi chłodnymi przeświatmi po poprzedniej farbie) tylko sprawie, że po nałożeniu farby o ciepłym odcieniu, nadal będą zrudziałe albo jeszcze gorzej :/ polecano mi nałożyć kolor jasny popielaty, tylko, że właśnie nie chciałabym mieć jaśniutkich chłodnych włosów, tylko jasne ale o ciepłym odcieniu..
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:18   #3220
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej, blondyneczki. Przyłączam się, bo mam pytanie..Obecnie mam takie włosy jak na zdjęciu poniżej..
1) Chciałabym mieć taki odcień jak ma obecnie Koroniewska- nie wiecie może jak on się konkretnie nazywa? jaką farbą można go uzyskać?
2)Myślicie, że powinnam zapuszczać włosy czy też zostawić krótkie?

__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:21   #3221
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Hej, blondyneczki. Przyłączam się, bo mam pytanie..Obecnie mam takie włosy jak na zdjęciu poniżej..
1) Chciałabym mieć taki odcień jak ma obecnie Koroniewska- nie wiecie może jak on się konkretnie nazywa? jaką farbą można go uzyskać?
2)Myślicie, że powinnam zapuszczać włosy czy też zostawić krótkie?

jakim kolorem farbujesz włosy? Bo masz odcień złoto-miedziany na poziomie 10.
Musisz zmienic odcien z naturalnego albo złocistego, który uzywasz na bardzo bardzo jasny blond popielaty. Taki ma w swojej ofercie garnier np 111 albo wellaton 12/1. W wellatonie podział jest 12poziomowy. 12 ma taki kolor jak 10 z innych firm.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 12:39   #3222
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jakim kolorem farbujesz włosy? Bo masz odcień złoto-miedziany na poziomie 10.
Musisz zmienic odcien z naturalnego albo złocistego, który uzywasz na bardzo bardzo jasny blond popielaty. Taki ma w swojej ofercie garnier np 111 albo wellaton 12/1. W wellatonie podział jest 12poziomowy. 12 ma taki kolor jak 10 z innych firm.
Dziękuję za cenną i konkretną odpowiedź! naprawdę. Własnie problem w tym, że Mysia- dokładnie nie wiem..bo chodzę do fryzjera(i ona miesza kilka odcieni) Z tego względu, że stopniowo schodziłam z ciemnego brązu. Planuję się wybrać jeszczr 1/2 razy a później sama sobie zafarbować, tylko nie wiem czy na takich włosach by mi tak jasny blond wyszedł, ale spróbuję. dziękuję jeszcze raz
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:08   #3223
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za cenną i konkretną odpowiedź! naprawdę. Własnie problem w tym, że Mysia- dokładnie nie wiem..bo chodzę do fryzjera(i ona miesza kilka odcieni) Z tego względu, że stopniowo schodziłam z ciemnego brązu. Planuję się wybrać jeszczr 1/2 razy a później sama sobie zafarbować, tylko nie wiem czy na takich włosach by mi tak jasny blond wyszedł, ale spróbuję. dziękuję jeszcze raz
nie ma za co.

zapytaj fryzjera co dokłądnie nakłada, powinien Ci odpowiedziec a Ty to zanotuj. Bedziemy miec baze do dalszych kombinacji. Zawsze tez mozesz poprosic o efekt jak na zdjęciu, co podałas, zapytac jakiej farby uzywa i jakiego oxydantu a potem kupic to w hurtowni fryzjerskiej i robic sobie sama.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:12   #3224
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jakis czas temu mialam robione cuda na glowie- ale uzyskalam dosc jasny blond. Mam odrosty- cm
Czy moge nalozyc farbe rozjasniajaca na odrosty z woda9% a potem na kilkanascie minut na calosc?
Jakie farby profesjonalne polecacie??
Help Help Help
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:25   #3225
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nie ma za co.

zapytaj fryzjera co dokłądnie nakłada, powinien Ci odpowiedziec a Ty to zanotuj. Bedziemy miec baze do dalszych kombinacji. Zawsze tez mozesz poprosic o efekt jak na zdjęciu, co podałas, zapytac jakiej farby uzywa i jakiego oxydantu a potem kupic to w hurtowni fryzjerskiej i robic sobie sama.
Tak właśnie zrobię. I pochwalę się później, to może cośz tego wyniknie..z tymże moja fryzjerka jest bardzo na blondy "uczulona". Ost już jej sugerowałam, że chcę wlaśnie jasniejsze, ale ona uważa, że to będzie nienaturalnie wyglądało. A moim zdaniem Koroniewska ma idealny odcień i wcale nie "sztuczny", bo przecież nie dążę do platyny tylko do jaśniejszych(nie chcę, żeby mi w rudy wpadały).
w każdym razie dziękuję jeszcze raz
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:58   #3226
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Tak właśnie zrobię. I pochwalę się później, to może cośz tego wyniknie..z tymże moja fryzjerka jest bardzo na blondy "uczulona". Ost już jej sugerowałam, że chcę wlaśnie jasniejsze, ale ona uważa, że to będzie nienaturalnie wyglądało. A moim zdaniem Koroniewska ma idealny odcień i wcale nie "sztuczny", bo przecież nie dążę do platyny tylko do jaśniejszych(nie chcę, żeby mi w rudy wpadały).
w każdym razie dziękuję jeszcze raz
we fryzjerstwie uważa się, ze kolor o więcje niż dwa tony jaśniejszy od naturalnego koloru Twoich włosów jest w odbiorze sztuczny. Ale to, czy taki jest tak naprawde zależy od wielu czynników. Od tego jak się ubierasz, jaką jestes osobą i jak malujesz. Myśle, ze będzie Ci bardzo ładnie w takim blondzie, choc jest to blond platynowy własnie, ale jakblond blondowi nierówny. Jest mnóstwo odcieni od blondu typu 'tirówka' po subtelny lśniący blond popielaty czy nawet biały.

fryzjerka zamiast sie krzywic powinna wytłumaczyc dlaczego jest taka jej decyzja, czy rzeczywiscie jej sie to nie podoba czy po prostu nie umie tego zrobic na Twoich włosach, a moze martwi sie o ich kondycję? Porozmawiaj z nią.

I jeszcze jedno. To Tobie ma sie podobac przede wsyztskim i masz byc zadowolona. Jestes jej klientką.

Powodzenia
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:23   #3227
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
we fryzjerstwie uważa się, ze kolor o więcje niż dwa tony jaśniejszy od naturalnego koloru Twoich włosów jest w odbiorze sztuczny. Ale to, czy taki jest tak naprawde zależy od wielu czynników. Od tego jak się ubierasz, jaką jestes osobą i jak malujesz. Myśle, ze będzie Ci bardzo ładnie w takim blondzie, choc jest to blond platynowy własnie, ale jakblond blondowi nierówny. Jest mnóstwo odcieni od blondu typu 'tirówka' po subtelny lśniący blond popielaty czy nawet biały.

fryzjerka zamiast sie krzywic powinna wytłumaczyc dlaczego jest taka jej decyzja, czy rzeczywiscie jej sie to nie podoba czy po prostu nie umie tego zrobic na Twoich włosach, a moze martwi sie o ich kondycję? Porozmawiaj z nią.

I jeszcze jedno. To Tobie ma sie podobac przede wsyztskim i masz byc zadowolona. Jestes jej klientką.

Powodzenia
dziękuję. Mysia Ty jesteś może fryzjerką? bo widzę, że bardzo dobrze się znasz..
A propos kolorystyki, to widać, że się nie znam, bo myślałam, ze kolor Koroniewskiej to nie jest jeszcze platyna..no cóż. Pokombinuję i mam nadzieję, że coś ładnego mi wyjdzie
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 08:51   #3228
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
dziękuję. Mysia Ty jesteś może fryzjerką? bo widzę, że bardzo dobrze się znasz..
A propos kolorystyki, to widać, że się nie znam, bo myślałam, ze kolor Koroniewskiej to nie jest jeszcze platyna..no cóż. Pokombinuję i mam nadzieję, że coś ładnego mi wyjdzie
Wiesz, zwykło się mówic, że platyna to taki bee kolor. Jakos tak się utarło a platyna platynie nierówna. To nazwa ogólna, troche jak słowo blond- wszycy uważają, że blond to jasny blond i koniec a są tez np tak ciemne blondy, ze brane są za brąz.

Nie jestem fryzjerką, mam tylko 3letnią fryzjerską praktykę, bo to moja pasja. Pożeram wszytskie związne z tym opracowania. Moze jak odchowam trochę synka, skońćze to, co zaczełam. Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej a z zawodu kosmetologiem fizjoterapeutą.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:03   #3229
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mam nadzieję, że trafiłam do dobrego forum.
Wprawdzie blondynką nie jestem, ale zamierzam rozjaśnic farbowane na ciemny brąz włosy. W tym celu zakupiłam już rozjaśniacz Joanny do całych włosów 4-5 tony. Zamierzam wyprobowac jego działanie na jednym pasemku, zeby sprawdzic czy wgl cos zlapie.. I mam pytanie. Jak juz otworze ten rozjasniacz to ile on moze stac nie tracąc swoich właściwiości..? Bo zamierzam w 1 dniu sprawdzic, a na drugi lub trzeci nalozyc caly.. I jeszcze czy mi starczy 1 rozjasniacz na cale wlosy (mam ok 55 cm długosci) . Pomozcie.
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 13:48   #3230
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ania2o5 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że trafiłam do dobrego forum.
Wprawdzie blondynką nie jestem, ale zamierzam rozjaśnic farbowane na ciemny brąz włosy. W tym celu zakupiłam już rozjaśniacz Joanny do całych włosów 4-5 tony. Zamierzam wyprobowac jego działanie na jednym pasemku, zeby sprawdzic czy wgl cos zlapie.. I mam pytanie. Jak juz otworze ten rozjasniacz to ile on moze stac nie tracąc swoich właściwiości..? Bo zamierzam w 1 dniu sprawdzic, a na drugi lub trzeci nalozyc caly.. I jeszcze czy mi starczy 1 rozjasniacz na cale wlosy (mam ok 55 cm długosci) . Pomozcie.
Jeśli chcesz zostac blondynką, to nie baw się w rozjaśniacz, tylko zrób dekoloryzację. Niszczy mniej włosy niż rozjaśniacz.

Jesli chcesz spróbowac koniecznie, to po otwarciu proszek moze stac ile chcesz, nie mozna przechowywac mieszanki. Mieszasz proszek z wodą utlenioną i nakłądasz od 20 min do 1 godziny. Jedno opakowanie na pewno Ci nie starczy. Na włosy do ramion zużyjesz 2. A takie 55cm to juz ze 3-4 opak.

Ale naprawde na takich długich włoskach lepiej zrobic dekolor a potem blond farbę. I tu odsyłam Cie na wątek o dekoloryzacji:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 14:53   #3231
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz zostac blondynką, to nie baw się w rozjaśniacz, tylko zrób dekoloryzację. Niszczy mniej włosy niż rozjaśniacz.

Jesli chcesz spróbowac koniecznie, to po otwarciu proszek moze stac ile chcesz, nie mozna przechowywac mieszanki. Mieszasz proszek z wodą utlenioną i nakłądasz od 20 min do 1 godziny. Jedno opakowanie na pewno Ci nie starczy. Na włosy do ramion zużyjesz 2. A takie 55cm to juz ze 3-4 opak.

Ale naprawde na takich długich włoskach lepiej zrobic dekolor a potem blond farbę. I tu odsyłam Cie na wątek o dekoloryzacji:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389
dziękuję Ci, ale ja nie chce zostac blondynką tylko miec jasniejszy kolor. Zastanawiam się nad rudym i średnim brązem.
Zależalo mi tylko na odpowiedź na te pytania.. Nie chce robic tego tak w ciemno, dlatego wolę wyprobowac wczesniej zeby wiedziec, jakich efektów mam się spodziewac.
Czy przy rozjaśnianiu tak jak przy dekoloryzacji kupujac farbę mam wybierac odcien o 1-2 tony jasniejszy od oczekiwanego? ;> Wydaje mi się, że nie, ale wolę spytac niż pozniej żalowac..
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:24   #3232
Kajulec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 113
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czesc blondyneczki.!
Ja jestem jasną blondynka *naturalna* i nigdy za nic w świecie nie zamieniłabym mojego koloru włosów na inny. Może dlatego że mi pasuje kolor blond, mam bladą cere moi znajomi mówią że wyglądam jak wampir. haha
Ale wracając do włosów no to sa lekko zniszczone, niedawno obcinałam końcówki. Codziennie używam prostownicy no chyba że nigdzie nie wychodze no to nie, ale przez to moje blond włoski stały sie strasznie słabe, suche i wgl. Czy mogłybyście mi doradzic jakieś szampony odżywki maseczki które polepszyły by ich stan ? A od niedawna pije drożdże i musze powiedzieć że widze lekka poprawe ale jednak dla mnie to za mało .
__________________


Włosomaniaczka
Dbam o figure
Kajulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:47   #3233
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No to oznajmiam, że jestem po wizycie u fryzjera. Mam włosy na głowie ;-) i nawet nie są zniszczone. U tej fryzjerki byłam pierwszy raz. Poleciła mi znajoma z pracy. Salonik skromny nawet bardzo. Byłam umówiona na baleyage. Skończyło się na nałożeniu jednego koloru. Mój kolor to wypłukany słoneczny miód Castinga-kolor masakra. Fryzjerka miała dziwny sposób nakładania tego czegoś. Oczywiście na sreberko ale duże powierzchnie i przeplatane moim kolorem co miałam. W miseczce niebieski proszek. Na pytanie czy to rozjaśniacz usłyszałam, że nie bo to przeżytek, że to cos innego. Pracuje ponoć na farbach CeCe i Alpha ale na zaplecze nie wchodziłam. Sposób nakładania szybki i jak dla mnie niechlujny-bałam się co z tego wyjdzie. Mało delikatne mycie włosów. Ale generalnie z końcowego efektu jestem zadowolona. W końcu blondynka a nie coś nie wiadomo co z przeblyskiem rudego.
Pokazałam jej tylko na początku fotkę co bym chciała mieć. Była tego samego zdania i powiedziałą żebym zaufała, że będzie dobrze. Farbowanie z myciem, suszeniem i ułożeniem 50 min . Tak szybko nigdy nie wychodziłam od fryzjera.
Wstawiam fotki. 1 fotka którą pokazałam fryzjerce, reszta to moje włosy. aparat kiepski plus lampa i wyszły troszkę żólte a w rzeczywistości są bardzo jasne
Załącznik 3069123 Załącznik 3069124
Załącznik 3069125
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:21   #3234
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ładny kolorek
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:41   #3235
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jestem od niedawna (2 miesiące) blondynką.I chyba się załamię.... Bo coś z tymi farbami blond mi nie wychodzi.
Najpierw farbowałam (na naturalne jasny-popielaty brąz) palettą "rozświetlony popielaty blond" na opakowaniu babeczka ma białe włosy..mi wyszedł średni-złoty blond ...Czyli kompletnie nie to co chciałam bo chciałam blond taki srebrzysty-popielaty. Potem po 3 tygodniach był garnier nr 111(?) ultrarozjaśniający popielaty blond..trochę mi rozjaśnił włosy ale dalej są średniego tonu i ciepłe..Jakby patrzeć na pojedyncze kosmyki to mają zimną poświatę ale ogólnie są ciepłe.... I co tu zrobić????

Mam w domu :
-Natural&Easy "srebrzysty jasny blond"
-Loreal Preference Stockholm "bardzo jasny opalizujący blond"

Może któraś ma doświadczenie z tymi kolorkami? Rozjaśnią mi troszkę to co mam na głowie? Nadarzą zimny odcień???

Bo już się troszkę podłamuję tymi nieudanymi farbowaniami,a włosy na końcówkach są coraz suchsze...I kusi by znowu pofarbować na rudo
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:26   #3236
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ochłodzisz odcień włosów farbą L'Oreal Excellence Creme odcień bardzo jasny blond popielaty - u mnie zlikidowała żółtości, rudości i wszelkie ciepłe odcienie

teraz znów mam kłopot, bo chciałabym delikatnie przyciemnić włoski aby uzyskąc średni blond, ale także w chłodnym odcieniu no i nie wiem co robić i z jakiej farby skorzystać? moze macie jakiś pomysł?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:49   #3237
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ochłodzisz odcień włosów farbą L'Oreal Excellence Creme odcień bardzo jasny blond popielaty - u mnie zlikidowała żółtości, rudości i wszelkie ciepłe odcienie

teraz znów mam kłopot, bo chciałabym delikatnie przyciemnić włoski aby uzyskąc średni blond, ale także w chłodnym odcieniu no i nie wiem co robić i z jakiej farby skorzystać? moze macie jakiś pomysł?
...czyli jednak ten loreal stockholm Dzięki!!



JAK CZĘSTO FARBUJECIE WŁOSY???? co miesiąc czy rzadziej??? Bo ja ostatni raz farbowałam miesiąc temu, mam centymetr odrostu (ciemny) ale włoski półdługie i zastanawiam się czy pofarbować dziś czy jeszcze poczekać ..tydzień ,2tyg , miesiąc????
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:17   #3238
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
...czyli jednak ten loreal stockholm Dzięki!!



JAK CZĘSTO FARBUJECIE WŁOSY???? co miesiąc czy rzadziej??? Bo ja ostatni raz farbowałam miesiąc temu, mam centymetr odrostu (ciemny) ale włoski półdługie i zastanawiam się czy pofarbować dziś czy jeszcze poczekać ..tydzień ,2tyg , miesiąc????
no ja jak mam tak 1cm odrostu farbuje bo strasznie sie rzuca to w oczy. Jak byłam mała to się zastanawiałam jak te jasne blondynki farbują włosy, że u góry mają taki ciemny pasek
proszę o klik
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:42   #3239
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
...czyli jednak ten loreal stockholm Dzięki!!



JAK CZĘSTO FARBUJECIE WŁOSY???? co miesiąc czy rzadziej??? Bo ja ostatni raz farbowałam miesiąc temu, mam centymetr odrostu (ciemny) ale włoski półdługie i zastanawiam się czy pofarbować dziś czy jeszcze poczekać ..tydzień ,2tyg , miesiąc????
Wiesz visionAM chodziło o inną farbkę niż stockholm, a mianowicie o odcień Loreal excellence 9.1 bardzo jasny blond popielaty. Jeśli chciałabyś jeszcze jaśniejszy odcień to możesz spróbować Loreal Preference 03 bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Ten natural&easy o którym pisałaś, że posiadasz to używam do pasemek, daję bardzo ładny efekt na wcześniej już rozjaśnionych włosach, niestety nie wiem czy dawałby sobie radę z moim odrostem (średni blond) dlatego nie ryzykowałam nigdy jeszcze na całość.
A co do farbowań to powinno się co 3-4tyg jednak jeśli zajdzie taka potrzeba można i następnego dnia po nieudanym farbowaniu, jednak wtedy należy się liczyć z osłabienie i przesuszeniem włoska i trzeba postawić na porządne nawilżenie oraz odżywienie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:49   #3240
Ricce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja rozjasniam przez balleyage u fryzjera ,co 4-5 tyg juz od 7 lat ,jak na razie moje wlosy nie sa zle.
Ricce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.