Pytanie od mężczyzny do kobiet! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 13:21   #31
syska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 62
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Hehe,może były to kryształy Swarovskiego?! Ja osbiśćie przy wyborze ubrań oczywisćie kieruję się kobiecym designem, jednak przy wyborze sprzętu pytam po prostu o dobry i odpowiedni dla mnie, nie musi mieć tego napisu na metce "dla kobiet". Inna sprawa, że z racji mojego niskiego wzrotu sprzedawcy przeważnie oferują mi tylko kociece sprzęty, bo są dostosowane do kobiecych rozmiarów
syska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 09:58   #32
mała.mała
Raczkowanie
 
Avatar mała.mała
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świat, w którym się zaplątałam
Wiadomości: 216
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Ja - przede wszystkim - jestem osobą bardzo niską, dlatego, być może wbrew pozorom, trochę muszę się naszukać odpowiednich desek. Zazwyczaj mój rozmiar występuje w tzw. damskich wersjach albo dziecięcych. Następne na co patrzę, to jakość wykania nart, taliowanie, ogólny kształt. Niestety muszę się przyznać, że patrzę również na desig, gdyż jest dla mnie miłym dodatkiem wyprawy na stok. Jednak nigdy nie wybiorę desek pomalowanych jak najpiękniej, które grubo biły mnie po kieszeni. Wolę wydać te pieniądze na wjazdy wyciągiem, które niestety nie są tanie. :|
__________________
@^&#!@)$(@!*~_
mała.mała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:19   #33
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

jeśli kupie sprzęt, to buty muszą być koniecznie bardzo wygodne, tak się składa ze w damskich mi wygodniej, narty oczywiście nie muszą być damskie, muszą być porostu dobre dla mnie. Jeśli miałabym wybierać pod względem koloru, wzoru to wybrałabym coś żywego, kolorowego lub ciekawego ale żadnych kwiatuszków.
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:36   #34
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Hehhh...a ja to wogóle mam jeszcze inny problem.
Otóż moja dłuuuga i wąska stopa
Kiedy wybierałam buty na deskę, poszliśmy z przyjacielem do sklepu i sprawa była prosta: potrzebujemy buty w męskim rozmiarze, ale w damskim dizajnie
No niestety, wybór był neiwielki, chcieli mi wcisnąć czarne buty, podczas gdy moja decha jest typowo "kobieca" - biała w różowe kwiatki
Na szczęście znalazły się białe, damskie buty do tego jakimś cudem

No i cóż...ja tam lubię takie "typowo" babskie "wyróżniki". Aczkolwiek oczywistym jest, że jakość w pierwszej kolejności. Na pewno nie kupiłabym czegoś, co by było słabe, ale ładnie wyglądało. Ale też nie kubiłabym sprzętu dobrej jakości, który totalnie nei przemawiałby do mnie wyglądem. Nawet gdyby był super doskonały i w świetnej cenie.

Dla mnie obie kwestie są ważne - tzn. jakość i wygląd, ale jest to kwestia bardzo indywidualna
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:46   #35
xyaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Dla mnie szata graficzna nie ma żadnego znaczenia.
Ważna jest przede wszystkim ocena w rankingach i relatywnie odpowiadająca cena.
A co do butów twardość i dopasowanie...
xyaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 07:34   #36
oranzadka
Przyczajenie
 
Avatar oranzadka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

To i ja się wypowiem, ostatnio buty kupiłam męskie, bo na szczęście akurat był mały rozmiar - a damskie były tylko w kolorze majtkowy róż albo całe żółte Ale to się tyczy nie tylko narciarskiego sprzętu, kurtki sportowe, spodnie - wszystko mam z działu męskiego lub dziecięcego..
Nie mam nic do typowo damskich wzorów, ale często nie idą w parze z jakością i juz zupełnie nie rozumiem czemu kolory nie mogą być normalne?
oranzadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:01   #37
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

Buty akurat mam damskie i są super. W butach ta "kobiecość" nie jest taka agresywna, są po prostu białe.
Ale ogólnie zwracam uwagę tylko na parametry, przy czym damskie narty mają zazwyczaj gorsze parametry przy wyższej cenie. W dodatku mało damskich nart dla zaawansowanych narciarzy.
Design jest przede wszystkim jest mało uniwersalny - męskie narty jakoś do wszystkiego pasują, a damskie musiałabym już mieć dobrane pod kolor kurtki mam wrażenie.

Zastanawialam się ostatnio między K2 Burnin Luv i Progressor 8+ - i kupiłam Progressory, są tak samo dobre i dwa razy tańsze. K2 mają całkiem fajny wzór, ale zeby za niego płacić 1000 zł więcej?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 16:18   #38
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

w nartach produkowanych specjalnie dla kobiet nie podoba mi sie szata graficzna, te wzorki kwiatki itp ale to kwestia gustu.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:37   #39
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Pytanie od mężczyzny do kobiet!

na pierwszym miejscu jakość, parametry, no i zaraz potem cena, a dizajn na drugim

ale wiadomo, w "ładnych" rzeczach, czy "ładnym" sprzęcie jeździ się przyjemniej, ale przecież nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba i jedna babeczka będzie wolała różowe kwiatuszki, inna czarne trupie czaszki, a jeszcze inna geometryczne wzory

a tak mniej poważnie - chyba już wiem po co są te przysłowiowe różowe kwiatki na damskim sprzęcie - stoimy z TŻ-em w kolejce na kanapę, oboje w kaskach i goglach (ja prawie cała na czarno, narty niby damskie, ale dizajn taki nienachalny sprzed ładnych kilku lat) , i jakiś pan obok mówi do dziecka: poczekaj, teraz PANOWIE pojadą
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.