Szał Studenckich Ciał cz. II :D - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 17:40   #1501
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

hej dziewczyny ja dziś jestem w dołku byłam u fryzjera poprawić włosy i d**a wielka, jeśli znacie się na farbowaniu to doradźcie mi coś na tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post32945560

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Chyba najgorzej u mnie z tym, że jem więcej węgli w stosunku do białka, chyba dlatego tak powoli chudnę. Będę musiała nad tym popracować, wczoraj otworzyłam nową paczkę makaronu 500g i podzieliłam na równe 10 porcji, żeby nie było.

A tak poza tym to ja już się stresuje świętami.. majonezowe sałatki i te 2-kolorowe babki
Mam ten sam problem dlatego staram się jeść przynajmniej po 15-16 bez węgli zależy o której idę spać ale nie zawsze mi wychodzi dziś wpadło mi ciastko i szklanka soku ale przynajmniej z kaloriami wyszło dobrze

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jeeeeeeeeeeeest ładny spadek 54,6
gratuluję , podziwiam i zazdroszczę
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:00   #1502
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez patrycja2494 Pokaż wiadomość

Dzieeewczyny, tak piszecie o tych owsiankach i nie wiem co mam zrobić, żeby móc je jeść . Kiedyś mnie zachęciłyście i posmakowała mi, nie powiem, żeby nie . Jadłam różne, i zwykłą z mlekiem i na budyniu i za każdym razem źle się czułam, było mi niedobrze, bolał mnie brzuch i czułam się taka nadęta i najchętniej bym zwymiotowała. A jak jem np. płatki z mlekiem to nie mam żadnego problemu, po mleku nic mi nie jest. Także raczej się nie polubimy z owsianką, chyba, że może zrobię kolejne podejście, bo dawno się nie spotkałyśmy na śniadaniu .
Jak się robi taką owsiankę na budyniu bo brzmi smakowicie??
Powiem Ci, że ja po owsiance jestem trochę wzdęta i wcale nie czuję się po niej tak fantastycznie, ale jednak hamuje głód, jest pyszna i można sobie pozwolić na diecie, także korzyści przeważają

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jeeeeeeeeeeeest ładny spadek 54,6 [COLOR="Silver"]
gratulacje
Ja już nie mogę się doczekać ważenia. jak wyjeżdżałam 8 lutego to było 59.5kg ale na początku pobytu nie odżywiałam się dobrze tzn. jadłam głównie w restauracji studenckiej i czułam że to mnie doprowadzi do dodatkowych kg więc 2 tyg temu zaczęłam gotować sama. Zobaczymy.. jeszcze 16 dni i będę w Polsce
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 05:59   #1503
patrycja2494
Rozeznanie
 
Avatar patrycja2494
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 583
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Jak się robi taką owsiankę na budyniu bo brzmi smakowicie??
Powiem Ci, że ja po owsiance jestem trochę wzdęta i wcale nie czuję się po niej tak fantastycznie, ale jednak hamuje głód, jest pyszna i można sobie pozwolić na diecie, także korzyści przeważają
Już nawet nie pamiętam dobrze, bo robiłam chyba z rok temu , ale korzystałam z tej stronki i znalazłam http://makaronirodzynka.blogspot.com...-owsiance.html . Tylko ja robiłam na mleku zwykłym, nie sojowym. Smacznego .
__________________
,,Największą chlubą nie jest to,
aby się nie potknąć,
ale to, aby po każdym upadku
dźwignąć się i stanąć na nogi.''
patrycja2494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 06:41   #1504
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę się doczekać ważenia. jak wyjeżdżałam 8 lutego to było 59.5kg ale na początku pobytu nie odżywiałam się dobrze tzn. jadłam głównie w restauracji studenckiej i czułam że to mnie doprowadzi do dodatkowych kg więc 2 tyg temu zaczęłam gotować sama. Zobaczymy.. jeszcze 16 dni i będę w Polsce
a widzisz, że coś spadło? jestem pewna, że będzie mniej na wadze, my Cię tu przypilnujemy


a ja dzisiaj wracam do domu nie, żebym się nie cieszyła, bo stęskniłam się za rodzinką już (chociaż to tylko 2 tyg), ale tam dopadam się do wszystkiego co leży na stole.. będzie trzeba przećwiczyć moją silną wolę ehh
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 08:39   #1505
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jeeeeeeeeeeeest ładny spadek 54,6 [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------
gratulacje! do jakiej wagi dążysz? tak z ciekawosci pytam, bo znalazlam, ze masz ponad 170 to musisz być mega szczuplaczek!

Cytat:
Napisane przez always naughty Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę się doczekać ważenia. jak wyjeżdżałam 8 lutego to było 59.5kg ale na początku pobytu nie odżywiałam się dobrze tzn. jadłam głównie w restauracji studenckiej i czułam że to mnie doprowadzi do dodatkowych kg więc 2 tyg temu zaczęłam gotować sama. Zobaczymy.. jeszcze 16 dni i będę w Polsce
trzymam kciuki!(:

u mnie dziś 55. byle szybko do 52, bo wtedy trochę lepiej się juz czuję..ale ogolnie to moze i macie rację, ze powinnam się mierzyć,bo np wczoraj duzo osob mi mowilo, ze schudlam..a przeciez to jedna z moich najwyzych wag..w sensie, ze cale zycie wazę zazwyczaj 56/57 cos ok tego takze..to 55 to nic specjalnego..jedyne co to cialo jędrniejsze od cwiczen pol roku i moze po prostu to ludzie zauwazaja...

chcialabym miec mozliwosc zwazenia się na takiej wadze co pokazuje % rozklad wo/miesni/tluszczu..
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 08:58   #1506
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
gratulacje! do jakiej wagi dążysz? tak z ciekawosci pytam, bo znalazlam, ze masz ponad 170 to musisz być mega szczuplaczek!
Niestety tylko w górnej części jestem szczupła. Im niżej tym gorzej. Chciałabym ważyć 52, ale w sumie bardziej zależy mi na wyglądzie niż na kilogramach.
Cytat:
Napisane przez feVer87
chcialabym miec mozliwosc zwazenia się na takiej wadze co pokazuje % rozklad wo/miesni/tluszczu..
Mam taką wagę i początkowo było wielkie wow, a teraz wcale nie korzystam z tych parametrów i jakoś nie wierzę, że to może tak dokładnie zbadać tłuszcz.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2012-03-16 o 09:09
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 10:07   #1507
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
gratulacje! do jakiej wagi dążysz? tak z ciekawosci pytam, bo znalazlam, ze masz ponad 170 to musisz być mega szczuplaczek!



trzymam kciuki!(:

u mnie dziś 55. byle szybko do 52, bo wtedy trochę lepiej się juz czuję..ale ogolnie to moze i macie rację, ze powinnam się mierzyć,bo np wczoraj duzo osob mi mowilo, ze schudlam..a przeciez to jedna z moich najwyzych wag..w sensie, ze cale zycie wazę zazwyczaj 56/57 cos ok tego takze..to 55 to nic specjalnego..jedyne co to cialo jędrniejsze od cwiczen pol roku i moze po prostu to ludzie zauwazaja...

chcialabym miec mozliwosc zwazenia się na takiej wadze co pokazuje % rozklad wo/miesni/tluszczu..

Pomiary obwodów są lepsze jeżeli ćwiczysz ponieważ mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.

Jestem dziś nieprzytmna, a wczoraj okazało się że agencja pracy z którą mam umowę nie wypłaciło mi pieniędzy bo ich zdaniem przy dacie za jeden dzień jest niewyraźna pieczątka i podpis. Teraz muszę jechać do Tesco po potwierdzenie że byłam w ten dzień potem lecieć przez całe miasto żeby wysłać to pocztą. Koleżance nie wypłacili za 3 dnia. Złodzieje!!! Jestem okropnie zła.

Dobra wiadomość to spadek o 1,2 kg
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-03-16 o 10:11
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 13:00   #1508
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

DZIEEEŃ DOOOBRYYY!

witam Was w doskonałym humorze, podziwiając uroki nadchodzącej wiosny za oknem, pisząc z własnego laptopa! w końcu!
stęskniłam się za Wami! i mogę obiecać codziennie zaglądanie, motywowanie i baciki na gołe dupska, jeśli trzeba będzie robi się coraz cieplej, więc zrzucamy kurtki i plaszcze, już nie da się ukryć tłuszczyku, tak więc do roboty baby! ktoś tu nawet widzę rozważał Dukana?! ooooj nieładnie, nieładnie! powoli, do przodu, bez głupot!
a może wrócimy do naszej listy? nie mówię, że co tydzień, bo studia i w ogóle, ale mam wrażenie że to nas jakoś motywowało, czyż nie?

buźka ! mam dzisiaj wolny dzień
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:59   #1509
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Pomiary obwodów są lepsze jeżeli ćwiczysz ponieważ mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.

Jestem dziś nieprzytmna, a wczoraj okazało się że agencja pracy z którą mam umowę nie wypłaciło mi pieniędzy bo ich zdaniem przy dacie za jeden dzień jest niewyraźna pieczątka i podpis. Teraz muszę jechać do Tesco po potwierdzenie że byłam w ten dzień potem lecieć przez całe miasto żeby wysłać to pocztą. Koleżance nie wypłacili za 3 dnia. Złodzieje!!! Jestem okropnie zła.

Dobra wiadomość to spadek o 1,2 kg
gratulacje spadku wagi! a co do pracy, to naprawdę niepowazne z ich strony, mam nadzieję, ze odzyskasz kasę!.

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
a może wrócimy do naszej listy? nie mówię, że co tydzień, bo studia i w ogóle, ale mam wrażenie że to nas jakoś motywowało, czyż nie?

buźka ! mam dzisiaj wolny dzień
ja jestem za listą! zawsze to dobrze pozniej tak z perspektywy spojrzec na swoje osiągnięcia! (:

ja juz po silownii. dzis 2 godz zaliczyłam, a teraz biorę się za porządki..ależ wiosennie..az chce się działać!
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:26   #1510
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

katiennn jestem za powrotem do listy!!! to mnie trzymało jakoś w pionie

niby wiosna za oknem a ja totalnie bez sił i motywacji posmażyłabym tyłek na solarium
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 15:03   #1511
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Ja mam doła odchudzaniowego Nie wiem czy to ma sens. Jestem bez tabletek na tarczyce, w klinice jestem zapisana na ..27 czerwca!!! Czaicie? i do tego czasu mam być bez leków, bez niczego zdana na łaskę i niełaskę wariującego organizmu. Aktualnie jestem cholernie płaczliwa, moja skóra to tarka i muchomor w jednym nie wspominając o paru innych rzeczach Katienn prosze kopnij mnie w mój gruby tyłek
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 16:17   #1512
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Ja mam doła odchudzaniowego Nie wiem czy to ma sens. Jestem bez tabletek na tarczyce, w klinice jestem zapisana na ..27 czerwca!!! Czaicie? i do tego czasu mam być bez leków, bez niczego zdana na łaskę i niełaskę wariującego organizmu. Aktualnie jestem cholernie płaczliwa, moja skóra to tarka i muchomor w jednym nie wspominając o paru innych rzeczach Katienn prosze kopnij mnie w mój gruby tyłek

Lekarz internista nie wypisze Ci recepty? Mój zawsze tak robi albo prywatnie idź. Prawie 3 miesiace bez leków?!?

To ja też dołączam sie do chcących listy

katiennn motywująca ta Twoja wiadomość

feVer87 2 godziny powiadasz też bym się tak wyżyła, ale na tej zapchaj dziurze u mnie to siłowni nie ma.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość , mój "Mam Cię W D**** Magistrantko" - promotor łaskawie po 2 miesiacach natarczywych emaili raczył mi odpisać i zaakceptował moją ankiete do pracy, tym sposobem może przed końcem świata zdążę się obronić
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:20   #1513
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Chodzę tylko prywatnie. Nie mogę wziąć żadnego leku na tarczyce dopóki nie będę miała tekstów alergicznych na leki na tarczyce. A za takie nie można zapłacić-są tylko publiczne i 27 czerwca dopiero. Dodam że leków nie biorę od końca grudnia-uczulają mnie i mam okropne reakcje alergiczne. Lepiej w sumie nie brać niż się wykończyć braniem ich. Jednak obserwuje coraz to gorsze objawy tarczycy. Mam wszystkiego dość dzisiaj i doła giganta.

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-03-16 o 16:22
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:25   #1514
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Chodzę tylko prywatnie. Nie mogę wziąć żadnego leku na tarczyce dopóki nie będę miała tekstów alergicznych na leki na tarczyce. A za takie nie można zapłacić-są tylko publiczne i 27 czerwca dopiero. Dodam że leków nie biorę od końca grudnia-uczulają mnie i mam okropne reakcje alergiczne. Lepiej w sumie nie brać niż się wykończyć braniem ich. Jednak obserwuje coraz to gorsze objawy tarczycy. Mam wszystkiego dość dzisiaj i doła giganta.
Bidula uwielbiam PL, naszą służbe zdrowia.

Zmykam jakiś obiad zjeść bo coś czuję że nadtrawia mi żołądek
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:53   #1515
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
katiennn jestem za powrotem do listy!!! to mnie trzymało jakoś w pionie

niby wiosna za oknem a ja totalnie bez sił i motywacji posmażyłabym tyłek na solarium
no to kiedy pierwsze ważenie? na solaarium? kochaaana! niedługo to bedzie można sie wygrzać na balkonie!

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Ja mam doła odchudzaniowego Nie wiem czy to ma sens. Jestem bez tabletek na tarczyce, w klinice jestem zapisana na ..27 czerwca!!! Czaicie? i do tego czasu mam być bez leków, bez niczego zdana na łaskę i niełaskę wariującego organizmu. Aktualnie jestem cholernie płaczliwa, moja skóra to tarka i muchomor w jednym nie wspominając o paru innych rzeczach Katienn prosze kopnij mnie w mój gruby tyłek
o nie, o nie kochana, kto jak kto ale nie TY!!! i chcesz to wszystko rzucić? poddać się i wrócić do starych nawyków?! i na wadze zamiast 5 z przodu niedługo zobaczyć 7? co to to nie, nie pozwole Ci!!! pomyśl o dotychczasowych efektach i o tym, że w lecie będziesz się chować w domu zamiast spacerować po plaży wzbudzając respekt innych leniwych panienek, co to im się nie chcialo i uśmiechając się wiedząc, że przystojniacy na Ciebie patrzą, a przede wszystkim zrób to dla siebie! 3... 2... 1....

uwaga...

motywujący kopniak w sam środek dupy!

kochanie przecież to my jesteśmy tymi, które motywują, noo! wiem, wiem, że czasem jest ciężko i chce sie po prostu uciec, nażreć, zaszyć pod kołdrą... ale rano wstając chcesz mieć wyrzuty sumienia? pomyśl o tym!

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Lekarz internista nie wypisze Ci recepty? Mój zawsze tak robi albo prywatnie idź. Prawie 3 miesiace bez leków?!?

To ja też dołączam sie do chcących listy

katiennn motywująca ta Twoja wiadomość

feVer87 2 godziny powiadasz też bym się tak wyżyła, ale na tej zapchaj dziurze u mnie to siłowni nie ma.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość , mój "Mam Cię W D**** Magistrantko" - promotor łaskawie po 2 miesiacach natarczywych emaili raczył mi odpisać i zaakceptował moją ankiete do pracy, tym sposobem może przed końcem świata zdążę się obronić
motywujmy siebie nawzajem laski!

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Chodzę tylko prywatnie. Nie mogę wziąć żadnego leku na tarczyce dopóki nie będę miała tekstów alergicznych na leki na tarczyce. A za takie nie można zapłacić-są tylko publiczne i 27 czerwca dopiero. Dodam że leków nie biorę od końca grudnia-uczulają mnie i mam okropne reakcje alergiczne. Lepiej w sumie nie brać niż się wykończyć braniem ich. Jednak obserwuje coraz to gorsze objawy tarczycy. Mam wszystkiego dość dzisiaj i doła giganta.
no i po kopniaku w dupcię, tulę mocno!!!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 18:15   #1516
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Po prostu mi smutno. Jestem zdemotywowana i chora. Inne laski robią połowe mniej i chudną a ja? -katar,kaszel uroki nocnego szlajania się
Co do jedzenia-nie nie rzucę się bo skończyłam z zaburzeniami -emocjonalnemu jedzeniu stop! Czasami się daje na czekolade nabrać ale wyrosłam z tego. Jestem zdemotywowana bo nie spada, wręcz potrafi wzrosnąć i mi smutno. Pod kołdrę owszem się chowam ale z kubkiem herbaty i wody mineralnej z odrobiną cytryny lub pomarańczy

Wczoraj jedynie jadłam kilka pralin z gorzkiej czekolady,herbatników i miodu +miseczka budyniu +truskawki, winogrona w ramach kolacji podczas czwartkowych spotkań ze znajomymi

Katiennku nie wiem. Dzisiaj nie mam siły motywować. Chyba muszę się przespać z moim złym humorem
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 18:26   #1517
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

f_ola nie dołujemy się zawsze z dołka nas wyciągałaś, to teraz nasza kolej ale dołek czysto odchudzaniowy, czy coś jeszcze się na niego składa? nie możesz tak się poddawać bez walki! nie znam się niestety na problemach z tarczycą, ale nie da się naprawdę nic zrobić bez tabletek?

katiennn!!! nooo wkońcu jesteś stęskniłam się baardzo! mów jak u Ciebie? dieta, studia, TŻ? wszystko! a lista fajny pomysł, tylko ja niestety nie mam się kiedy ważyć.. tzn. na czym


wróciłam do domu po południu, wyciągnęłam mamę na zakupy i dopiero co wróciłam i teraz proszę o Wasze opinie.
co sądzicie o:
-czerwonej herbacie?
-Danio light waniliowy?
-kinder mleczna kanapka?
i zapas płatków owsianych, owoców i warzyw. niestety natrafiłam na redds'a żurawinowego, którego wszyscy (a raczej wszystkie) tak zachwalają więc jednego na spróbowanie wzięłam. myślałam o jutrze, bo P. ma imieniny, ale się okazało jednak, że muszę być kierowcą i chyba wypiję dzisiaj no chyba, że prędzej dostanę od Was baciki
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 18:46   #1518
patrycja2494
Rozeznanie
 
Avatar patrycja2494
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 583
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
co sądzicie o:
-czerwonej herbacie?
-Danio light waniliowy?
-kinder mleczna kanapka?
i zapas płatków owsianych, owoców i warzyw. niestety natrafiłam na redds'a żurawinowego, którego wszyscy (a raczej wszystkie) tak zachwalają więc jednego na spróbowanie wzięłam. myślałam o jutrze, bo P. ma imieniny, ale się okazało jednak, że muszę być kierowcą i chyba wypiję dzisiaj no chyba, że prędzej dostanę od Was baciki
A więc co sądzimy, to tak:
Czerwona herbata - może smakioem nie grzeszy ale wspomaga przemianę materii, choć trudno myślę zauważyć spektakularne rezultaty jeśli o wagę chodzi, bo oprócz herbaty stosuje się też inne metody
Danio light waniliowy - baardzo dobry i smaczny
Kinder mleczka kanapka - pyyyysznaa
To by było tyle w temacie hahah, nic więcej nie wiem, ale zwłaszcza kanapkę uwieelbiam (a jak byłam mała to w ogóle mi nie smakowała) i bardzo chętnie bym ją jadła i też bym się chciała dowiedzieć czy można sobie na nią pozwolić

f_oluś nie wolno Ci się poddawać! Kto nas tutaj będzie wspierał, ganił, tupał, krzyczał i pocieszał?! Jesteś tutaj potrzebna i pamiętaj o tym. Nie jesteś sama i zawsze możesz napisać, co Ci leży na sercu , ale nie możesz się poddawać. Zawsze po kryzysie przychodzą lepsze dni, wiosna, Słońce, święta, lato, każdy powód jest dobry do lepszego humoru, nawet najbardziej błahy. Każdy kryzys mija, trzeba przeczekać. Ja mając kryzys, często go zajadam, ale już nie słodyczami, a owocami. Co prawda wiem, że mają kalorie i cukier, ale czasem zdarzy mi się zjeść jabłko nawet koło 21. Może nie powinnam, ale lepiej zjeść jabłko niż czekoladę . Pamiętaj, jesteśmy z Tobą
__________________
,,Największą chlubą nie jest to,
aby się nie potknąć,
ale to, aby po każdym upadku
dźwignąć się i stanąć na nogi.''

Edytowane przez patrycja2494
Czas edycji: 2012-03-16 o 18:48
patrycja2494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:06   #1519
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Pati (czy nie lubisz jak się mówi na Ciebie Pati? ) ja to wszystko wiem, że jest pyszne chociaż tego Danio jeszcze w sumie nie jadłam ale wiesz, różne rzeczy się słyszy o produktach light dlatego chciałam wiedzieć czy się nadaje..
a ta czerwona herbata smakuje podobnie jak zielona wg mnie. tylko, że zieloną mam z pigwą, a tą z wiśnia taki posmak fajny i nie "zalatuje mi ziemią" jak nieraz można wyczytać
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 19:51   #1520
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Dzięki dziewczynki. W sumie mi chodzi tylko o samopoczucie. Bez tych tabletek i bez adrenaliny związanej z masą kolokwiów i egzaminów jestem flak. Nie mam siły wstać z łóżka. Nie mam siły na nic. Na żadne ćwiczenia. Nawet nie chce mi się oglądać seriali, czytać zaległych książek czy czasopism. Nie mam kryzysu.(Ewa Jach Mamy kryyyys kryzys kryzyyys). Znajomi ze studiów nazywani niemalże przyjaciółmi mi pomogli wczoraj. Potrzebuje tych hormonów po prostu. I zdrowego gardła. Bez nich czuje się okropnie i ciało wysiada Wiem, wiem muszę się zmobilizować. Póki co zwalam winę na ból gardła i dzień po dość dużym spożyciu różnego rodzaju trunków. Miło mi że mnie wspieracie kochane Obiecuje poprawe. Prześpie się. Poczytam. Zabiore się za nauke do sesji, pójdę jutro na molo obacze-moze mi przejdzie.

Póki co reanimuje się wodą mineralna z sokiem z połowy pomarańczy i myślę co jutro na obiad wykombinować.

Fecillity:
czerwona herbata- tak tak tak a najlepiej liściasta
danio light- jeden z nielicznych jogurtów light który po prostu ma w sobie mniej cukru- tak! śmietankowe ma genialny skład, w waniliowym dochodzi syrop ale też jest naprawdę okay. Z owocowych jogurtów bakoma wypuściła jogurty słodzone owocami. =) bardzo dobre


mleczna kanapka-ma spoko skład.ogólnie batony lodówkowe są zdrowsze niż zwykłe i mniej kaloryczne. Śmiało można jeść podobnie jak lody śmietankowe

reeds żurawinowy? jak to się mówi trzeba po studiach zarobioną kasę na coś wydawać- na przykład na leczenie wątroby

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-03-16 o 19:54
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:56   #1521
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Redds żurawinowy jest boski!!! Dobrze, że Was czytam po powrocie ze sklepu, bo pewnie bym kupiła. Humor do dupy, jakiś alkohol by się przydał.

foluś ściskam mocno kochana... i zazdroszczę morza jak nie wiem co..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:01   #1522
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Mam na telewizorze w pokoju pięć pustych flaszek, jedno wino w szafce i troche wódki w lodówce -po wczorajszym czwartkowym spotkaniu u mnie. Zapraszam nosku.
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:08   #1523
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Oj winko na plaży przy wiosennym powietrzu to byłoby to. foluś damy radę, prawda? Ocieramy łezki.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:23   #1524
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

pocieszyła mnie perspektywa alkoholizacji
pomijając to że mam ręce jak tarka tudzież muchomor to musimy dać radę?
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:39   #1525
patrycja2494
Rozeznanie
 
Avatar patrycja2494
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 583
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Pati (czy nie lubisz jak się mówi na Ciebie Pati? ) ja to wszystko wiem, że jest pyszne chociaż tego Danio jeszcze w sumie nie jadłam ale wiesz, różne rzeczy się słyszy o produktach light dlatego chciałam wiedzieć czy się nadaje..
a ta czerwona herbata smakuje podobnie jak zielona wg mnie. tylko, że zieloną mam z pigwą, a tą z wiśnia taki posmak fajny i nie "zalatuje mi ziemią" jak nieraz można wyczytać
Śmiało można mówić na mnie Pati . Znajomi rzadko zdrabniają moje imię, ale Pati mi zupełnie nie przeszkadza .
Ja zieloną też teraz mam z pigwą, a czerwonej dość dawno nie piłam i chyba się przestawię na chwilę na czerwoną . Nawet lubię jej smak. Np.moja mama spróbowała zieloną i czerwoną i powiedziała, że zielonej nie mogłaby pić a czerwona jest nawet smaczna . Ja się w sumie przyzwyczaiłam do obydwu i to gorzkich. Ale od słodzenia kawy chyba się nie odzwyczaję .
__________________
,,Największą chlubą nie jest to,
aby się nie potknąć,
ale to, aby po każdym upadku
dźwignąć się i stanąć na nogi.''
patrycja2494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 00:06   #1526
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cześć. Ja też chcę "zrobić szał" - po powrocie z Erasmusa- to jest za 1,5 miesiąca. Niedużo, ale myślę że wystarczająco aby coś ruszyło (z obwodów, waga nie ma dla mnie znaczenia- zresztą nie przywiozłam jej ze sobą, za to centymetr krawiecki posiadam) Przyjmiecie mnie w swoje szeregi?
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 08:11   #1527
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Cześć. Ja też chcę "zrobić szał" - po powrocie z Erasmusa- to jest za 1,5 miesiąca. Niedużo, ale myślę że wystarczająco aby coś ruszyło (z obwodów, waga nie ma dla mnie znaczenia- zresztą nie przywiozłam jej ze sobą, za to centymetr krawiecki posiadam) Przyjmiecie mnie w swoje szeregi?
Przyjmiemy jeśli:

lubisz obgadywać facetów
napiszesz Nam coś o sobie-wiek, wymiary, studia, jakieś brudne sekreciki i takie taaam
masz czasami wtopy w diecie ale potem nie ma wyrzutów sumienia jest labamba i jedziemy ze zdrowym jedzeniem
lubisz samą siebie i kochasz siebie lub masz zamiar siebie polubić'
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 09:18   #1528
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

f_ola dziękuję Ci bardzo za informacje jak humor dzisiaj?
a w ogóle to co to za alkoholowe plany beze mnie?
Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Cześć. Ja też chcę "zrobić szał" - po powrocie z Erasmusa- to jest za 1,5 miesiąca. Niedużo, ale myślę że wystarczająco aby coś ruszyło (z obwodów, waga nie ma dla mnie znaczenia- zresztą nie przywiozłam jej ze sobą, za to centymetr krawiecki posiadam) Przyjmiecie mnie w swoje szeregi?
a gdzie jesteś? i co studiujesz?
pewnie, że przyjmiemy, tylko odpisz ładnie na posta f_oli

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja2494 Pokaż wiadomość
Ale od słodzenia kawy chyba się nie odzwyczaję .
słodka kawa bleee
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?

Edytowane przez felliciti
Czas edycji: 2012-03-17 o 09:21
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 09:34   #1529
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Witajcie Chudzinki

Słonce!!!
f_oluś a zakupy? Na poprawę humoru, czy Tobie to nie pomaga? Chodzenie boso po piasku ale na to chyba jest za zimno

Ja dziś wybieram sie pobiegać. Wczoraj poszłam spać o 19 a wstałam o 9 . Ten tydzień to chyb do kwietnia będę odsypiać.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:05   #1530
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

ejjjjj co to ma być? haaaaloo! alkohol beze mnie? nooo nie! jak możecie fola Ty sie szykuj, odwiedzimy Cię z flachą na tej Twojej plaży <zazdrocha> i wyleczymy ze wszystkich smutków


Show - witaj! a gdzie jesteś na Erasmusie? i co studiujesz?

edit: laaaski! polećcie jakąś fajną odżywkę do włosów! ładnie proszę
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2012-03-17 o 10:16
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.