Muzyka na stoku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 19:10   #31
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Muzyka na stoku

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ale trafilam A ja Twoja podglądaczka, nie posiadająca fotologa
No proszę, co za "spotkanie"! Świat (albo net) jest jednak mały
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:38   #32
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Muzyka na stoku

Tak Madzia i co gorsza, słowa i sposob wypowiedzi jest strasznie rozpoznawalny a takze to, o czym sie mowi. Myslisz, ze bym Cie rozpoznala, gdyby nie to, co napisalas o snowboardzie ? Sledze Cie czasem i bardzo podobala mi sie Twoja deska i Twoje postepy w ciagu jednego sezonu Sorry za offtop dziewczyny, ale czy Madziu mozesz mi powiedziec, jaka masz deske, gdzie kupilas i czy jestes z niej zadowolona? Ja lada dzien bede kupowac sprzet, a nie mam pojecia, co wybrac dla poczatkujacej....
Pozdrowienia!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 23:26   #33
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Muzyka na stoku

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Tak Madzia i co gorsza, słowa i sposob wypowiedzi jest strasznie rozpoznawalny a takze to, o czym sie mowi. Myslisz, ze bym Cie rozpoznala, gdyby nie to, co napisalas o snowboardzie ? Sledze Cie czasem i bardzo podobala mi sie Twoja deska i Twoje postepy w ciagu jednego sezonu Sorry za offtop dziewczyny, ale czy Madziu mozesz mi powiedziec, jaka masz deske, gdzie kupilas i czy jestes z niej zadowolona? Ja lada dzien bede kupowac sprzet, a nie mam pojecia, co wybrac dla poczatkujacej....
Pozdrowienia!
Hehehe...jestem w szoku! Czyżbym faktycznie miała aż tak charakterystyczny i rozpoznawalny styl wypowiadania się w sieci??

Jeśli o moją deskę chodzi to było tak: pierwszy sezon wypożyczałam.
Na kolejny kupiłam używaną, od mojej przyjaciółki, która na niej osiągnęła już wszystko i kupiła sobie twardszą.
Jako że przyjaciółka jest sporo niższa, to i decha jest na mnie nieco za krótka. I podobno też kiepskiej marki (Generics), ale ja się na tym jakoś szczególnie nie znam i nie zwracam uwagi...
Najważniejsze, że jeździ mi się na niej doskonale i szybko robię postępy.
Jak pomyślę, że za jakiś czas trzeba będzie ją zmienić na coś bardziej konkretnego, to mi się żal robi...bo widziałaś sama, jaka jest śliczna
Zainwestowałam natomiast w nowiutkie buty i bardzo sobie chwalę ten zakup.

Przepraszamy za offtop!!!! Wybaczcie, ale to takie niespodziewane "spotkanie"...
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:15   #34
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Muzyka na stoku

Madziek, skoro Cie rozpoznalam, to najwyrazniejsz masz specyficzny styl pisania hehe
Dzieki za info o desce. Tez potrzebuje miekkiej. Pierwszy sezon tez wypozyczalam, ale mam juz dosc tego mordowania sie na roznych deskach, zwykle fatalnie dobranych. Twoja jest piekna (no ale wiadome, grafika to nie wszystko heh). Moi znajomi jezdza na nartach abo w ogole, wiec kompletnie nie moge na nikogo liczyc w tej kwestii. Zostaje mi sklep
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:29   #35
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Muzyka na stoku

Ja zazwyczaj trafiam na takie stoki, na których jest naglosnienie i muzyka leci na cały głos Wiec jej slucham Nie biore juz zadnej mp3 ani nic.
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:39   #36
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Muzyka na stoku

Ja Mp3 bym raczej nie brała, bo faktycznie mozna uwaznie jechac, ale jednak dobrze jest slyszec, co sie wokolo dzieje. Tak samo nie lubie jezdzic w kapturze, bo nic nie widze po bokach!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:25   #37
karliko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 105
Dot.: Muzyka na stoku

ja myślę, że mp3 na stoku to prawie jak samobójstwo... Nieraz było tak, że za mną było słychać jak jedzie jakiś wariat, i przejeżdża bardzo bardzo blisko, gdybym tego nie słyszała to by była kaplica... Poza tym ja też na większości stoków trafiam na ogólne nagłośnienie.
karliko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 23:21   #38
Raiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32
Dot.: Muzyka na stoku

Ja się zastanawiam, jak na desce sprawdzi się programik gagabox do stacji radiowych. Normalnie nie traci sygnału, ale wiadomo jak to w górach. Nie musiałbym nosić MP3, no i ostatnio jakoś tak wolę jednak radia słuchać
Raiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 01:07   #39
Raiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32
Dot.: Muzyka na stoku

Ja mam Nokię, która swoją drogą jest prawie niezniszczalna (w tą zimę to pewnie będzie jej drugi wyjazd na stok, poprzedni nie obył się bez przygód, a mimo to działa), na szczęście też obsługuje MP3 i aplikacje.
Raiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:28   #40
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Muzyka na stoku

Nie żadnej muzyki, wystarczy mi szum wiatru, odgłos nart poruszający się na śniegu. Raz próbowałam zjechać z muzyka i wole bez, po za tym jedząc ze słuchawkami w uszach nie słyszymy innych narciarzy, czasem ktoś kto ma problemy z hamowaniem a wybrał się na szybka trasę może na nas wjechać lub ktoś może się przewrócić za nami i potrzebować pomocy.
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:00   #41
jakaja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Muzyka na stoku

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość
Aleeee...a propos samochodu - absolutnie ZAWSZE w drodze do Białki towarzyszy nam w aucie numer Guano Apes "Lords of the Boards" i nastraja idealnie do białego szaleństwa
Świetny kawałek przed wybraniem się na stok! Nastraja odpowiednio i dodaje energii
__________________
www.happyski.pl narty nowe i używane
jakaja666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 18:34   #42
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: Muzyka na stoku

na stoku moja muzyka jest swist powietrza, zacinajacy snieg i odglos moich nart nie umialabym jezdzic i sluchac, szczegolnie ze jezdze w kasku
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:45   #43
kara26
Raczkowanie
 
Avatar kara26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 102
Dot.: Muzyka na stoku

Ja zdecydowanie wolę bez muzyki na stoku - za bardzo to może rozpraszać podczas jazdy.
kara26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 21:03   #44
dakota123
Raczkowanie
 
Avatar dakota123
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 53
Dot.: Muzyka na stoku

też nie wyobrażam sobie jazdy ze słuchawkami - a gdzie pęd powietrza i szum drzew?
poza tym na większości stoków coś się sączy z głośników więc na ciszę narzekać nie można
za to obowiązkowo ulubione kawałki w samochodzie w drodze na stok - tak dla naładowania się
__________________
--->>>moje ciacho <<<---
dakota123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:24   #45
pluskiewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Muzyka na stoku

niemal zawsze jeżdżę w słuchawkach, mimo, że to podobno trochę niebezpieczne... ale kurczę, nic nie dorówna adrenalinie, którą daje jazda do ukochanego hitu rockowego, no
nigdy się z nikim ani niczym nie zderzyłam, tak w sumie.
pluskiewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:36   #46
karmala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Muzyka na stoku

Tak samo jak na rowerze nie powinno się jeździć w słuchawkach tak samo i na stoku, trzeba wiedzieć co się dzieje dookoła
__________________

karmala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 07:24   #47
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Muzyka na stoku

Ja lubię jak się z głośników sączy muzyczka
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:56   #48
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Muzyka na stoku

Muzyka fajna sprawa, bo jeśli stok ma nagłośnienie to leci zwykle, to co mi się nie podoba. Dlatego słucham muzyki, ale staram się, jak już jest mniej ludzi, bądź na wyciągu. Łatwo o wypadek, jak się nie słyszy co jest wokół nas, ale z drugiej strony, zdecydowanie najlepiej się jedzie pod rytm ulubionych piosenek ;p
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:07   #49
midnight_city
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Muzyka na stoku

Hej,

bardzo lubię słuchać muzyki w czasie jazdy na nartach, ale oczywiście na tyle cicho żeby wiedzieć co się dzieje dookoła : ) Najbardziej pasują mi szybkie, wesołe kawałki, które dobrze nastrajają do szusowania.

Kilka moich ulubionych:

- klasyk snb Justice vs Simian "We are your friends" http://www.youtube.com/watch?v=L0TvnWRSyr4&ob=av2n : D

- Adrian Lux "Teenage Crime" http://www.youtube.com/watch?v=FI08CmjNszg

- Deadmau5 ft Kaskade "I remember" http://www.youtube.com/watch?v=8Xo8At6XEqE

- Justice "D.a.n.c.e." http://www.youtube.com/watch?v=sy1dYFGkPUE&ob=av2n

- Mount Sims "How we do" http://www.youtube.com/watch?v=NMCXHP_xqFY

- Parov Stelar "Catgroove" http://www.youtube.com/watch?v=ROwH8ZEST1U
midnight_city jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 12:15   #50
pomocnik12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 18
Dot.: Muzyka na stoku

Ne słucham nic na stoku. Denerwuje mnie również muzyka na stoku z głośników. Za to uwielbiam pęd powierza, odgłos śniegu i kantujące narty. Miód dla moich uszu.
__________________
Nie wiesz jak napisać CV?
pomocnik12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:27   #51
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Muzyka na stoku

Muzyki słucham przez cały rok w drodze do i ze szkoły, szaleństwo na stoku to dla mnie chwila wyciszenia Uwielbiam ten pęd powietrza, czuję się jakbym latała I tę chwilę gdy można się na chwilę zatrzymać na stoku i czuć tylko ciszę przerywaną co jakiś czas przez zjeżdżających narciarzy. Też nigdy nie wpadłam na to żeby słuchać muzyki na stoku, bo po pierwsze byłaby to dla mnie jakaś profanacja Tata mi zawsze powtarzał "w górach nie słucha się muzyki" A po drugie po prostu się boję że nie usłyszałabym jak ktoś jedzie blisko mnie albo drze się "uwagaaa!"
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 15:36   #52
011
Przyczajenie
 
Avatar 011
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Muzyka na stoku

Zimowy temat widzę . Nic nie słucham, nie umiem za dobrze jeździć. Wolę się skupić na tym jak mam jechać. Muzyka by mnie rozpraszała
__________________
http://naforach.pl/ - tutaj też często bywam
011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:18   #53
kyshe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Muzyka na stoku

A tak z innej beczki: znacie jakieś stoki, gdzie muzyka leci z głośników, wzdłuż trasy? Na pewno w Zieleńcu jest kilka takich stoków, ale gdzie jeszcze?
__________________
Ciekawostka: świecące znicze LED. Świecą nawet do 3 miesięcy i można ich używać w domu, jako świeca dekoracyjna lub wkład do znicza.
kyshe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:07   #54
nunaqueen
Przyczajenie
 
Avatar nunaqueen
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Muzyka na stoku

Nie wyobrażam sobie jeździć na nartach bez ulubionej muzyki! Tak samo na łyżwach. Jedna słuchawka w prawym uchu, muzyczka ściszona do minimum i wiem co się dzieje dookoła nie tracąc przy tym fajnych nut Ważne, żeby były wesołe i energiczne.
nunaqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.