Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 11:17   #1
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902

Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?


Witam, mam bardzo cienką skórę pod oczami, co powoduje prześwitywanie żyłek. Kosmetyczka powiedziała, że nic u niej się z tym nie da zrobić, bo to nie są pęknięte naczynka (chociaż tak to wygląda) tylko prześwitujące żyłki. Czy jest jakiś sposób na tą przypadłość ? dodam, że pojawiła mi się dopiero w ciągu kilku ostatnich lat i bardzo chciałabym wrócić do dawnego stanu, o ile to możliwe. . Maskowanie korektorem to tylko doraźny sposób.

Czy jest dla mnie ratunek ? przeszczep skóry na razie odpada
__________________
wymiana kosmetyków, minerałów, kolorówki i perfum niszowych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266247

wymiana ciuchów
(boho, etno, klasyka, znane marki i vintage)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49267406
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:03   #2
molina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 121
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

Cytat:
Napisane przez yumei Pokaż wiadomość
Witam, mam bardzo cienką skórę pod oczami, co powoduje prześwitywanie żyłek. Kosmetyczka powiedziała, że nic u niej się z tym nie da zrobić, bo to nie są pęknięte naczynka (chociaż tak to wygląda) tylko prześwitujące żyłki. Czy jest jakiś sposób na tą przypadłość ? dodam, że pojawiła mi się dopiero w ciągu kilku ostatnich lat i bardzo chciałabym wrócić do dawnego stanu, o ile to możliwe. . Maskowanie korektorem to tylko doraźny sposób.

Czy jest dla mnie ratunek ? przeszczep skóry na razie odpada
Fajnie by było pogrubić skore w tym miejscu , tak
Ale nie zadnymi kwasami hialuronowymi.
molina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 00:53   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

Rowniez dolanczam sie do pytania CZY SA JAKIES KREMYpreparaty ktore ,chodz TROCHE POGRUBIA SKORE POD OCZAMI




Moze ktoras zna rowniez jakis dobry krem rozjasniajacy skore pod oczami? ktory nie podrazni oczu

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Cytat:
Napisane przez yumei Pokaż wiadomość
Maskowanie korektorem to tylko doraźny sposób.

A jakiej firmy korektor pod oczy uzywasz jaki odcien do maskowania NIEBIESKICH CIENI pod oczami ? CZY ON nie pokresla lin pod oczami ?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 14:52   #4
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

jest kilka takich kremów na rynku, o ile mi wiadomo, które mają za zadanie rozjaśnić skórę. pogrubić - tu chyba kremy odpadają, ale słyszałam o metodzie z dziedziny medycyny estetycznej - wstrzykuje się pod oczy cienką warstwę własnej tkanki tłuszczowej ponoć pomaga
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 14:29   #5
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

a jakie kremy masz na myśli ?
__________________
wymiana kosmetyków, minerałów, kolorówki i perfum niszowych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266247

wymiana ciuchów
(boho, etno, klasyka, znane marki i vintage)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49267406
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:50   #6
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

Takie kremy ma w swej ofercie Avene, są to serie:Eulage, Yeshtal (poszukaj w necie). Zawierają retynadehyde - retinoid stworzony do skóry wrażliwej, kótry pogrubia skórę. Eulage jest lepszy, bo nie zawiera parafiny, są kremy do twarzy (cera such/normalna i mieszana) oraz krem pod oczy (mniej retynaldehydu)

Krem do twarzy ma 0,05 retynaldehydu, pod oczy 0,01. Ja używam kremu do twarzy do cery suchej po oczy od 3-4 lat. Mam 28 lat i ani jednej zmarszczki, nawet cienia, skóra pogrubiona, bo miałam widoczną żyłkę (nie naczynko, ale żyłkę) pod okiem (była naprawdę widoczna) i dzisiaj juz jej praktycznie nie widać. Te kremy trzeba stosować bez przerwy, efekty są widoczne po kilku miesiącach i są długofalowe, to są kremy na całe życie, jedna tubka nie pomoże, tzreba używać stale, by były efekty, czasami są nawet po 2 latach, ale są.

Retynaldehyde jest drażniący, lepiej zacząć od kremu pod oczy i przyzwyczaić skórę pod oczami, aby nie podrażnić, dopiero póżniej można przeskoczyć na wyższe stężenie w kremie do twarzy. Najpierw warto stosować np. 2 razy w tygodniu, a potem powoli zwiększać częstotliwość smarowań: 3xtyg, potem 4xtyg itp.

Tutaj masz linki:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...kty,t1113.html

poszukaj też w KWC, pozdrawiam
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 10:36   #7
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

dzięki, spróbuję a czy one nie rozleniwią za bardzo skóry? w sensie, że 28 lat to mało a te kremy działają intensywnie?
__________________
wymiana kosmetyków, minerałów, kolorówki i perfum niszowych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266247

wymiana ciuchów
(boho, etno, klasyka, znane marki i vintage)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49267406
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 23:49   #8
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

mi się wydaje, ze się nie da. od kiedy pamietam to mam takie cienie pod oczami i nic na nie nie działa...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 06:56   #9
KiyokoSenpai
Przyczajenie
 
Avatar KiyokoSenpai
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Preparaty na pogrubienie skóry pod oczami?

kremy nic nie dają. stosowałam ten z Avene zielony chyba Diroseal sie nazywał o ile dobrze pamiętam przez kilka miesięcy systematycznie co noc, nakładałam grubszą warstwę nawet żeby lepiej działało - nic. jak miałam tak mam niebieskie żyły pod oczami jakby mi ktoś przywalił. zakrywam to korektorem ale zajmuje mi to wiele czasu - godzine jak nie dłużej. jest tam tyle tego korektora że po czasie robią mi się zmary jak po dobrej 40 a mam ledwo 18 lat. wszędzie się przez to spóźniam, bo i w świetle dziennym muszę się zobaczyć jak to wygląda - czy nie wyglądam dziwnie, czy nie prześwituje.,. nie wiem już co mam z tym zrobić, jak ja sobie znajdę pracę? jeździłam po dermatologach, laserem mi nie chcieli zrobić bo blizny mi mogą zostać, byłam już nawet gotowa na operację plastyczną, ale powiedzieli, że nie wytną mi ich bo to mogłoby mi uszkodzić wzrok. nie wiem już co mam z tym zrobić, te żyły mnie tak oszpecają, najgorsze jest to, że to nie wygląda tylko brzydko, ale dziwnie, bo raczej niewiele ludzi ma z czymś takim problem. nie chcę słuchać tekstów typu 'taka Twoja uroda', nigdy tego nie zaakceptuję. matka natura jest taka niesprawiedliwa
KiyokoSenpai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 07:56:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.