Ktory krem apteczny z dermokosmtykow POMOZE skorze cienkiej PRZESWITUJACEJ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-31, 02:49   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Ktory krem apteczny z dermokosmtykow POMOZE skorze cienkiej PRZESWITUJACEJ?


Moze ktos pomoze doradzi ktorys krem z apteki z dermokosmetykow ktory pomoze skorze cienkiej przezroczystej? wszelkie zyklki z dawnych lat niedoskonalosci wyleczone sa bardzo widoczne przeswituja przez skore... BARDZO PROSZE O RADE
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 09:16   #2
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Ktory krem apteczny z dermokosmtykow POMOZE skorze cienkiej PRZESWITUJACEJ?

A w jakim sensie pomoże? Tzn jaką masz cerę(suchą? tłustą?)
U mnie blizny po wszelkich niedoskonałościach niestety zostają na dłuuugo. Jeśli chcesz kremu, który nie zaszkodzi i nie ma żadnych zbędnych składników, Physiogel krem( i jemu podobne) jest spoko, na pewno nie zaszkodzi. Jeśli chcesz jakiś bardziej specjalistyczny - chodzi Ci o to, że Twoja skóra jest sucha i odwodniona i dlatego jest cienka?
Na pewno nie możesz używać zbyt silnie działających kosmetyków. Ja przez eksperymentowanie sobie zaszkodziłam ;/
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 18:55   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktory krem apteczny z dermokosmtykow POMOZE skorze cienkiej PRZESWITUJACEJ?

Mam skore mieszana (bardzo tlusta na czole,nosie,policzkach +zaczeriwieniona I PRZESWITUJACA jakby
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.