Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 11:07   #4111
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny j eszcze wracajac do pudru sypkiego tak slawnego teraz Ben BANANAS ,bo sa jeszcze odcienie cameo-najjasniejszy wpada on w rozowy i odcien buff -jasny neutralny i odcien bananas-zolty -ale czy dla jasnych karnacji nie bedzie on za ciemny (moja karnacja jest:MLECZNA+zaczerwienie nia+troche jakby szarawa )

CZY ktoras moze porownac ten puder odcien BUFF -do pudru sypkiego CLINIQUE blended (odcien invisible blend) ???

A moze ten puder bedzie lepiej kryl,jezeli nalozy sie go gabeczka? zamiast pedzlem,bo slyszalam ze nic nie kryje ,a w reklami jest ,ze niby kryje on troche
polecam Ci ten zolty odcien, krycia nie ma jakiegos genialnego ale krycie postaraj zapenic sobie FLUIDEM ale jest zolty. i fajnie wyglada na twarzy. lekko.



Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
EL Double Wear to mistrz w dziedzinie krycia.
za ile i gdzie moge go kupic NAJTANIEJ?
bo jest w granicach 170 zl za 30 ml prawda?

polecicie jakis odcien jasny ZOLTO-zolty? (nie bezowy, nie pomaracznowy,nie ziemisty,..)
to wezme probke z douglasa albo sephory - nie wiem w ktorej drogerii jest.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 16:30   #4112
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
ja wlasnie kupilam go ,ale odcien SAND ktory jest najasniejszy a ktory najciemniejszy z tych trzech odcieni twoim zdaniem?
BONE? ECRU? czy SAND ?
Tu bardziej chodzi o tonację:
Bone - neutralny beż
Ecru - żółty
Oba kolory mi pasują, to ten sam poziom "jasności".

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

za ile i gdzie moge go kupic NAJTANIEJ?
bo jest w granicach 170 zl za 30 ml prawda?

polecicie jakis odcien jasny ZOLTO-zolty? (nie bezowy, nie pomaracznowy,nie ziemisty,..)
to wezme probke z douglasa albo sephory - nie wiem w ktorej drogerii jest.[/QUOTE]
płaciłam 175 zł
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:06   #4113
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny Ja juz nie wiem o co chodzi ,miesiac temu dostalam probke podkladu double wear Easter lauder odcien ALMOND ,troszke za ciemny ,ale dawalam go tylko punktowo nie na cala twarz i wygladal calkiem ok ,wiec zdecydowalam se na pelnowymiarowe opakowanie podkladu Easter lauder double wear ,ale odcien SAND i wczoraj nalozylam go i jakby za jasny jest? a ja mam jasna karnacje mleczna+zaczerwienienia ...................
ktoras z was moze porownac odcien SAND do odcienia ECRU-z Easter Lauder?

Wczoraj wyczytalam ,ze teraz makijazysci radza nie jak wczesniej ,ze lepiej wybrac podklad o ton jasniejszy ,tylko jak nie mozna dopasowac podkladu to o ton ciemniejszy,niz jasniejszy,poniwewaz ,ZA JASNY PODKLAD DAJE WRAZENIE CHorej cery ,wiec lepiej wybrac o ton ciemniejszy
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:12   #4114
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny Ja juz nie wiem o co chodzi ,miesiac temu dostalam probke podkladu double wear Easter lauder odcien ALMOND ,troszke za ciemny ,ale dawalam go tylko punktowo nie na cala twarz i wygladal calkiem ok ,wiec zdecydowalam se na pelnowymiarowe opakowanie podkladu Easter lauder double wear ,ale odcien SAND i wczoraj nalozylam go i jakby za jasny jest? a ja mam jasna karnacje mleczna+zaczerwienienia ...................
ktoras z was moze porownac odcien SAND do odcienia ECRU-z Easter Lauder?

Wczoraj wyczytalam ,ze teraz makijazysci radza nie jak wczesniej ,ze lepiej wybrac podklad o ton jasniejszy ,tylko jak nie mozna dopasowac podkladu to o ton ciemniejszy,niz jasniejszy,poniwewaz ,ZA JASNY PODKLAD DAJE WRAZENIE CHorej cery ,wiec lepiej wybrac o ton ciemniejszy
....
nie nooo,lepszy jest zawsze jednak o pół tonu jasniejszy niż ciemniejszy...zawsze tą róznicę mozna sobie dociągnąć bronzerem lub innym pudrem... ciemniejszy nie dosć,że niedobrany to w ciągu dnia może jeszcze zoxydowac i sciemniec bardziej.Tak się składa,że wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Ewe Gil i dosyc konkretnie omawiałam z nia ten problem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-11-20 o 16:16
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 23:56   #4115
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, czy mogłybyście mi doradzić, bo już nie mam siły. Używam minerałów Lauress, jestem z nich bardzo zadowolona, ale od czasu do czasu lubię wysmarować się podkładem w płynie. Potrzebuję podkładu wnikającego, kryjącego, wygładzającego, do cery mieszanej, który nie powoduje uczucia ściągnięcia i przede wszystkim żeby się nie ścierał. Półka każda. Nie pasuje mi DW Estee L. wysusza mnie i akurat u mnie brzydko wyglądał Testowałam już tyle, że mam dość. Najtrudniej mi znaleźć taki, który się nie ściera Myślałam o tym Revlonie do mieszanej Colorstay, ale może ktoś doradzi?
Będę bardzo wdzięczna!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 00:00   #4116
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłybyście mi doradzić, bo już nie mam siły. Używam minerałów Lauress, jestem z nich bardzo zadowolona, ale od czasu do czasu lubię wysmarować się podkładem w płynie. Potrzebuję podkładu wnikającego, kryjącego, wygładzającego, do cery mieszanej, który nie powoduje uczucia ściągnięcia i przede wszystkim żeby się nie ścierał. Półka każda. Nie pasuje mi DW Estee L. wysusza mnie i akurat u mnie brzydko wyglądał Testowałam już tyle, że mam dość. Najtrudniej mi znaleźć taki, który się nie ściera Myślałam o tym Revlonie do mieszanej Colorstay, ale może ktoś doradzi?
Będę bardzo wdzięczna!
...
a próbowałas DW ale wersjii LIGHT/LITE? jest o wiele delikatniejszy a równie trwały,bo prawdopodobnie Revlon też nie bedzie super fajny dla Ciebie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 00:37   #4117
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a próbowałas DW ale wersjii LIGHT/LITE? jest o wiele delikatniejszy a równie trwały,bo prawdopodobnie Revlon też nie bedzie super fajny dla Ciebie.
Hmm, źle się wyraziłam. Podkład musi też być kryjący. A po DW Estee L. moja buzia, pomijając uczucie ściągnięcia, nie podobała mi się Byłam antyreklamą tegoż. Tutaj moja recenzja: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-107913
Znalazłam starą moją recenzję starej wersji Revlona: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...l#review-28348, wiadomo, że teraz jestem starsza i mądrzejsza także w kwestii pielęgnacji i gdyby tamta wersja istniała to kupiłabym od razu. Nie mam pojęcia, czy nowa bardzo się od tamtej różni?
Problem polega na tym, że z powodu kiedyś złamanego nosa, często go wycieram i ścieram podkład fatalnie wyglądają czerwonawe otoczki wokół skrzydełek nosa na mojej bladej buzi Stąd szukam czegoś trwałego ale i kryjącego, ale żeby wnikał.

Dziękuję za pomoc!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2012-11-21 o 00:41
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 00:55   #4118
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hmm, źle się wyraziłam. Podkład musi też być kryjący. A po DW Estee L. moja buzia, pomijając uczucie ściągnięcia, nie podobała mi się Byłam antyreklamą tegoż. Tutaj moja recenzja: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-107913
Znalazłam starą moją recenzję starej wersji Revlona: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...l#review-28348, wiadomo, że teraz jestem starsza i mądrzejsza także w kwestii pielęgnacji i gdyby tamta wersja istniała to kupiłabym od razu. Nie mam pojęcia, czy nowa bardzo się od tamtej różni?
Problem polega na tym, że z powodu kiedyś złamanego nosa, często go wycieram i ścieram podkład fatalnie wyglądają czerwonawe otoczki wokół skrzydełek nosa na mojej bladej buzi Stąd szukam czegoś trwałego ale i kryjącego, ale żeby wnikał.

Dziękuję za pomoc!
...
hmmm...doprecyzuję,wersja Light bardzo ładnie kryje,lepiej niz nowa wersja Revlona.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 01:02   #4119
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hmm, źle się wyraziłam. Podkład musi też być kryjący. A po DW Estee L. moja buzia, pomijając uczucie ściągnięcia, nie podobała mi się Problem polega na tym, że z powodu kiedyś złamanego nosa, często go wycieram i ścieram podkład fatalnie wyglądają czerwonawe otoczki wokół skrzydełek nosa na mojej bladej buzi Stąd szukam czegoś trwałego ale i kryjącego, ale żeby wnikał.

Dziękuję za pomoc!
Jestem posiadaczka pelnowymiarowego opakowania podkladu ESTER LAUDE DOUBLE WEAR od tygodnia,pomimo uzycia wczesniejszej probki podkladu
ktory mial odcien ALMOND teraz wzielam pelnowmyiarowe odcien SAND i ten jakos nieladnie wyglada,jakby postarza...wyglada sie w nim starzej,nie kryje CZEROWNYCH PRZEBARWIEN..skora jest jakby napieta za bardzo..sciagnieta DUSI SKORE......czuje ze on , chyba nie nadaje sie do wrazliwej skory,
ale przy odcieniu Almond nie bylo tego nasetny drogi bubel musze oddac ,to samo bylo zpodkladem HD MAKE UP FOR EVER...musialam go oddac ....a kosztowal rowniez sporo ..rowniez nie za bardzo kryl do tego jakos dziwnie wygladal na skorze...jakos zbyt plasko..



A TY piszesz ,ze chcesz wziasc REVLON-Revlon to dopiero wysusza skore..Ja mam tlusti ja niesamowicie wysuszyl...
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 01:09   #4120
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
hmmm...doprecyzuję,wersja Light bardzo ładnie kryje,lepiej niz nowa wersja Revlona.
Mówisz o tym? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...10.html&next=1, recenzje takie sobie ale dziękuję, wezmę próbkę, może uda mi się dobrać odcień Ale zasadniczo EL to nie jest moja ulubiona firma


Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Jestem posiadaczka pelnowymiarowego opakowania podkladu ESTER LAUDE DOUBLE WEAR od tygodnia,pomimo uzycia wczesniejszej probki podkladu
ktory mial odcien ALMOND teraz wzielam pelnowmyiarowe odcien SAND i ten jakos nieladnie wyglada,jakby postarza...wyglada sie w nim starzej,nie kryje CZEROWNYCH PRZEBARWIEN..skora jest jakby napieta za bardzo..sciagnieta DUSI SKORE......czuje ze on , chyba nie nadaje sie do wrazliwej skory,
ale przy odcieniu Almond nie bylo tego nasetny drogi bubel musze oddac ,to samo bylo zpodkladem HD MAKE UP FOR EVER...musialam go oddac ....a kosztowal rowniez sporo ..rowniez nie za bardzo kryl do tego jakos dziwnie wygladal na skorze...jakos zbyt plasko..



A TY piszesz ,ze chcesz wziasc REVLON-Revlon to dopiero wysusza skore..Ja mam tlusti ja niesamowicie wysuszyl...
Chciałam wypróbować próbkę, bo dawniej byłam zadowolona z Colorstaya. Po prostu.
W desperacji człowiek się miota Dzięki za opinie


Ale jeśli ktoś jeszcze mógłby pomóc, chętnie skorzystam, skoro już wybiorę się po próbki to wolę hurtem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2012-11-21 o 01:41
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:58   #4121
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Polski Bursztyn ręce i nogi opadają...Jak wchodzę na ten wątek to wiem że znów przeczytam tu następną wiadomość,że Twoja skóra jest mleczna z zaczerwienieniem i w każdym podkładzie wygląda na zmęczoną i szarą.
To staje się już naprawdę irytujące.
Jeśli chodzi o Twój problem,to wydaje mi się że może powinnaś popracować nad pielęgnacją,a potem skupić się dopiero na podkładzie,bo bez tego żaden podkład nie wygląda na buzi dobrze.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 13:05   #4122
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Polski Bursztyn ręce i nogi opadają...Jak wchodzę na ten wątek to wiem że znów przeczytam tu następną wiadomość,że Twoja skóra jest mleczna z zaczerwienieniem i w każdym podkładzie wygląda na zmęczoną i szarą.
To staje się już naprawdę irytujące.
Jeśli chodzi o Twój problem,to wydaje mi się że może powinnaś popracować nad pielęgnacją,a potem skupić się dopiero na podkładzie,bo bez tego żaden podkład nie wygląda na buzi dobrze.
Zgadzam sie z tym w 300%, ja mam teraz niby super polecany podklad Kett i Mehron HD, a wygladaja obydwa TRAGICZNIE na mojej cerze, ale teraz mam spory klopot z buzia, nie dosc ze ciagle pryszcze to jest jakas taka przesuszona ale mieszana, ciezko okreslic
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 19:44   #4123
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Anecka a czy możesz podać gdzie kupiłaś swoje podkłady i jeśli można spytać ile kosztowały?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:35   #4124
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W desperacji człowiek się miota hurtem
Dokladnie tyle juz bubli pokupowalam,nib wysylawionych podkladow ,ze takie dobre,drogie,a okazal siie bublem...a dbam o cere 2 razy w tygodnie enzymatyczny peeling+1 w tygodniu maseczka+codziennie olejek bio jojoba ,na wieczor i pod podklad +drozdze w tabletkach i te podklady wszystkie niedobrze wyglada,a musze zakryc trszke bo mam blizny potradzikowe,przebarwieni a czerwone+zaczerwienia wokolo noska podklady jakby niweluja naturalny blask,skora w nich gorzej wyglada... JUZ NIE WIEM co robic ,ktory kupic..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 00:36   #4125
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dokladnie tyle juz bubli pokupowalam,nib wysylawionych podkladow ,ze takie dobre,drogie,a okazal siie bublem...a dbam o cere 2 razy w tygodnie enzymatyczny peeling+1 w tygodniu maseczka+codziennie olejek bio jojoba ,na wieczor i pod podklad +drozdze w tabletkach i te podklady wszystkie niedobrze wyglada,a musze zakryc trszke bo mam blizny potradzikowe,przebarwieni a czerwone+zaczerwienia wokolo noska podklady jakby niweluja naturalny blask,skora w nich gorzej wyglada... JUZ NIE WIEM co robic ,ktory kupic..
....
wypróbuj kremy BB,ale te oryginalne azjatyckie....np Missha PC(ma najlepsze krycie ) w kolorze 21,lub najjasniejszym 13...mozna dostac próbki w sieci jak nie chcesz ryzykowac całego opakowania.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:01   #4126
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dokladnie tyle juz bubli pokupowalam,nib wysylawionych podkladow ,ze takie dobre,drogie,a okazal siie bublem...a dbam o cere 2 razy w tygodnie enzymatyczny peeling+1 w tygodniu maseczka+codziennie olejek bio jojoba ,na wieczor i pod podklad +drozdze w tabletkach i te podklady wszystkie niedobrze wyglada,a musze zakryc trszke bo mam blizny potradzikowe,przebarwieni a czerwone+zaczerwienia wokolo noska podklady jakby niweluja naturalny blask,skora w nich gorzej wyglada... JUZ NIE WIEM co robic ,ktory kupic..
to moze zrezygnuj z uzywania podkladu? bo wydaje mi sie ze Ty nigdy nie znajdziesz idealnego dla siebie-za duzego cudu wymagasz. skup sie na pielegnacji cery, rozjasnieniu blizn i uzywaj korektora, skoro i tak na wszystkie podklady narzekasz

edit: przeczytalam Twoje zalozone watki na wizazu. wszystkie o tym samym, mnostwo ich. tam masz odpowiedzi na swoje pytania....prosimy Cie nie zasmiecaj tego watku ciagle tym samym.
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-11-22 o 10:45
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:10   #4127
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dokladnie tyle juz bubli pokupowalam,nib wysylawionych podkladow ,ze takie dobre,drogie,a okazal siie bublem...a dbam o cere 2 razy w tygodnie enzymatyczny peeling+1 w tygodniu maseczka+codziennie olejek bio jojoba ,na wieczor i pod podklad +drozdze w tabletkach i te podklady wszystkie niedobrze wyglada,a musze zakryc trszke bo mam blizny potradzikowe,przebarwieni a czerwone+zaczerwienia wokolo noska podklady jakby niweluja naturalny blask,skora w nich gorzej wyglada... JUZ NIE WIEM co robic ,ktory kupic..
hej Bursztynku mogę Cie zapytać o Twój wiek?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:07   #4128
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Anecka a czy możesz podać gdzie kupiłaś swoje podkłady i jeśli można spytać ile kosztowały?
Kett kupilam na all, refill za 45zl a Mehron przywedrowal ze stanow za 9,95$ http://camerareadycosmetics.com + ogromny koszt przesylki, ale zlozylam sie z kilkoma kolezankami wiec i tak wyszlo mnie taniej niz na all.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2012-11-22 o 11:10
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:28   #4129
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

w Rossmanie jest teraz -40% na kosmetyki, mozna by kupic tego nowego Max Factora
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 14:32   #4130
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Że też ja nie mam ani Ross ani Natury u siebie...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:50   #4131
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja tez nie, ale mam 15 min samochodem
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:52   #4132
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
w Rossmanie jest teraz -40% na kosmetyki, mozna by kupic tego nowego Max Factora
ooo, ale pewnie u mnie all wykupione co bym chciala
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 14:58   #4133
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A ja godzinę samochodem:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 16:54   #4134
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
w Rossmanie jest teraz -40% na kosmetyki, mozna by kupic tego nowego Max Factora
a propo max factora tego najnowszego... znalazła może ktoraś z was swatcha porównującego kolor 47 i 55 albo któryś z tych kolorów do revlona cs combination/oily skin
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 17:11   #4135
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
a propo max factora tego najnowszego... znalazła może ktoraś z was swatcha porównującego kolor 47 i 55 albo któryś z tych kolorów do revlona cs combination/oily skin
Swatchy nie mam, ale mogę przyrównać. Zastanawiałam się czy wybrac 47 czy 55, wzięłam jednak ten jaśniejszy. W moim odczuciu jest on identyczny jak 150 Buff CS, jak się troszkę utleni w ciągu dnia, jest od niego minimalnie ciemniejszy. 55 to dla mnie lekko opalony kolor, jak 180 Sand beige CS. Ale to tylko moje odczucia
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:24   #4136
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Swatchy nie mam, ale mogę przyrównać. Zastanawiałam się czy wybrac 47 czy 55, wzięłam jednak ten jaśniejszy. W moim odczuciu jest on identyczny jak 150 Buff CS, jak się troszkę utleni w ciągu dnia, jest od niego minimalnie ciemniejszy. 55 to dla mnie lekko opalony kolor, jak 180 Sand beige CS. Ale to tylko moje odczucia
Miałam próbki tego podkładu we wszystkich odcieniach, najjaśniejszy jest 47 - zgadzam się że podobny to BUFF, potem wg mnie troszkę ciemniejszy jest 60, następnie 55 - taki opalony kolor i i jest jeszcze najciemniejszy kolor chyba 75. Ogólnie podkład ładnie się wtapia.
Rozważam jego zakup, ale potrafi trochę ściągnąć skórę w suchych patiach twarzy, ale ostatnio mam tak z każdym podkładem.

P.S. Anecka dziękuję za odpowiedź czy możesz coś więcej napisać na temat tych podkładów.
Z góry dziękuję
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2012-11-22 o 19:09 Powód: dopiska
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:22   #4137
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja uważam, że jakość podkładu na naszej cerze wynika w większości ze stanu naszej cery, a nie samego produktu. Niestety, bo osoby o skłonnościach do niedoskonałości mają ogromny problem w znalezieniu czegoś odpowiedniego i dobrego. Ja jestem tego przykładem, a używałam już większości podkładów dostepnych na polskim rynku.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:26   #4138
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
to moze zrezygnuj z uzywania podkladu? bo wydaje mi sie ze Ty nigdy nie znajdziesz idealnego dla siebie-za duzego cudu wymagasz. skup sie na pielegnacji cery, rozjasnieniu blizn i uzywaj korektora, skoro i tak na wszystkie podklady narzekasz

edit: przeczytalam Twoje zalozone watki na wizazu. wszystkie o tym samym, mnostwo ich. tam masz odpowiedzi na swoje pytania....prosimy Cie nie zasmiecaj tego watku ciagle tym samym.
Wiem ,ze caly czas pytam ale nie znalazlam probuje probuje co polecacie i nic nie pasuje.. pol swojego zycia mecze sie z cera bardzo problemytyczna... ostry tradziki,pozniej blizny zostaly z ktorymi walczylam ,walczei walcze....ze az juz sil nie mam.. nawet laser mi nie pomogl.. a dbam bardzo o skore ,nawilzam do tego jest bardzo wrazliwa... ile ja bym dala ,zeby nie moc smarowac sie popdkladem niestety nie moge ,bo ludzie sie przygladaja,patrza na czlowieka z obrzydzeniem,tyle razy slyszalam cos zlego na temat moejje skory..a pozniej plakalam .. to boli bo sama sobie tego nie zrobilam,wiec szukam i szukam i pytam i pytam ,ale zbytnio mi nic nie pomaga .... wiec znow ptym ,tylko to mi zostalo,tym bardziej,ze nie mam nikogo kto mi doradzi tylko forum zostalo..
wiem desperacja....
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-22 o 20:30
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:08   #4139
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

megan_77, więcej napiszę jak je porządnie przetestuję, bo nie sposob wystawic opinię po kilku uzyciach Póki co mam problem z cerą i wszystkie podklady wygladaja okropnie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 09:49   #4140
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Wiem ,ze caly czas pytam ale nie znalazlam probuje probuje co polecacie i nic nie pasuje.. pol swojego zycia mecze sie z cera bardzo problemytyczna... ostry tradziki,pozniej blizny zostaly z ktorymi walczylam ,walczei walcze....ze az juz sil nie mam.. nawet laser mi nie pomogl.. a dbam bardzo o skore ,nawilzam do tego jest bardzo wrazliwa... ile ja bym dala ,zeby nie moc smarowac sie popdkladem niestety nie moge ,bo ludzie sie przygladaja,patrza na czlowieka z obrzydzeniem,tyle razy slyszalam cos zlego na temat moejje skory..a pozniej plakalam .. to boli bo sama sobie tego nie zrobilam,wiec szukam i szukam i pytam i pytam ,ale zbytnio mi nic nie pomaga .... wiec znow ptym ,tylko to mi zostalo,tym bardziej,ze nie mam nikogo kto mi doradzi tylko forum zostalo..
wiem desperacja....

ale czego Ty tutaj oczekujesz? ze my znajdziemy dla Ciebie idealny podklad? skoro masz taka zla cere to dlaczego nie pytasz o cos kryjacego tylko o jakies produkty ktore zrobia Ci z twarzy tafle, rozswietla ja. ciagle powtarzanie pytan nic nie da. zamiast tego wejdz na forum kosmetyczne, biochemi czy dermatologie i tam szukaj porad jak polepszyc cere.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.