W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 12:27   #241
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
My mamy dwie zmiany pościeli, więc nie mam jakiegoś nadmiaru prasowania. Dodatkowo ja mam dwie poduszki: taką do siedzenia, czytania i wylegiwania się w łóżku i taką na której śpię. Do spania mam ortopedyczną z jedwabną poszewką żeby mi się facjata za szybko nie pomarszczyła
Mam kołdrę 220x200, sama wielkość do prasowania dość niewygodna, więc jakby materiał jeszcze był ciężki do wyprasowania to by było wkurzające
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:31   #242
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
high five też prasuję tylko to co absolutnie muszę np. jakąś elegancką koszulę męża (na szczęście tylko na wielkie wyjścia) ja w ogóle nie wyniosłam z domu tego że ciuchy się prasuje bo moja Mama nienawidzi prasować i u nas też prawie niczego się nie prasowało jak się dowiedziałam później od koleżanek że prasują niemal wszystko a jedna to wszystko łącznie z gaciami to myślałam sobie what the fuck?
Nie uswiadomily cie , jaki to z ciebie brudas i lewus?
Mnie uswiadamiano, zwlaszcza osoby ze mna spokrewnione, nie raz, nie dwa mi pieknie powiedzialy wtedy troche to bolalo, a teraz jak mi ktos takim tekstem by walnal, to bym wysmiala, tzn nie ze specjalnie, ale takie rzeczy mnie bardzo smiesza i bez zastanowienia zaczynam sie smiac i nic sobie z takich docinek nie robie. Skutkuje to tym, ze te osoby az kipia ze wscieklosci i wyglada jak bym je wysmiewala
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:33   #243
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
To nie jest wymiete, kora ma po prostu fakturę, to są paseczki o innej strukturze i dzięki temu ta bawełna jest bardzo miękka
Gusta i gusta, spoko
Co do umiejętności to wiele moich rówieśników nie umiało i nadal nie umie nic z takich twórczych, oszczędnościowych umiejętności
Wiem jak wygląda kora, naprawdę

Dziwne, to raczej pokolenie zpt w podstawówce... u nas nawet chłopaki musieli na szydełku się nauczyć, rechotu było co niemiara
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:36   #244
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Mam kołdrę 220x200, sama wielkość do prasowania dość niewygodna, więc jakby materiał jeszcze był ciężki do wyprasowania to by było wkurzające
Przecież kory się nigdy nie pracuje bo się ta struktura niszczy...
Pomysł prasowania jej jest dość osobliwy

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie uswiadomily cie , jaki to z ciebie brudas i lewus?
Mnie uswiadamiano, zwlaszcza osoby ze mna spokrewnione, nie raz, nie dwa mi pieknie powiedzialy wtedy troche to bolalo, a teraz jak mi ktos takim tekstem by walnal, to bym wysmiala, tzn nie ze specjalnie, ale takie rzeczy mnie bardzo smiesza i bez zastanowienia zaczynam sie smiac i nic sobie z takich docinek nie robie. Skutkuje to tym, ze te osoby az kipia ze wscieklosci i wyglada jak bym je wysmiewala
O to to... Ja na prawdę mam inne rzeczy do przejmowania niż cudze zdanie nt. prasowania to jest tak marginalna rzecz w życiu że aż szkoda energii na te rozkminy
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:37   #245
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Przecież kory się nigdy nie pracuje bo się ta struktura niszczy...
Pomysł prasowania jej jest dość osobliwy

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------



O to to... Ja na prawdę mam inne rzeczy do przejmowania niż cudze zdanie nt. prasowania to jest tak marginalna rzecz w życiu że aż szkoda energii na te rozkminy

Moja mama na bank by uprasowała Na gładko
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:38   #246
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
My mamy dwie zmiany pościeli, więc nie mam jakiegoś nadmiaru prasowania. Dodatkowo ja mam dwie poduszki: taką do siedzenia, czytania i wylegiwania się w łóżku i taką na której śpię. Do spania mam ortopedyczną z jedwabną poszewką żeby mi się facjata za szybko nie pomarszczyła
Też mam taką poduszkę i poszewkę, dużo rzadziej mam migerny odkąd jej używam

Udało mi się sprzedać 2 flakony perfum
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:40   #247
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Przecież kory się nigdy nie pracuje bo się ta struktura niszczy...
Pomysł prasowania jej jest dość osobliwy

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------



O to to... Ja na prawdę mam inne rzeczy do przejmowania niż cudze zdanie nt. prasowania to jest tak marginalna rzecz w życiu że aż szkoda energii na te rozkminy

Pisałam, że mam wszystko z bawełnianej satyny
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 12:42   #248
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Pisałam, że mam wszystko z bawełnianej satyny
Umknęło mi
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:44   #249
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Też mam taką poduszkę i poszewkę, dużo rzadziej mam migerny odkąd jej używam

Udało mi się sprzedać 2 flakony perfum
Fajna do spania na boku, ale na plecach strasznie niewygodnie i jak się tak przekręcę to się budzę. Śmieszy mnie jak na Ikei dobierają poduszki do pozycji w jakiej się śpi w nocy - nie wiem czy komuś się udaje w jednej pozycji przespać całą noc. W sumie najwygodniej to mi się spało z taką poduchą-rogalem dla kobiet w ciąży, zastanawiam się, czy do niej nie wrócić.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:46   #250
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Fajna do spania na boku, ale na plecach strasznie niewygodnie i jak się tak przekręcę to się budzę. Śmieszy mnie jak na Ikei dobierają poduszki do pozycji w jakiej się śpi w nocy - nie wiem czy komuś się udaje w jednej pozycji przespać całą noc. W sumie najwygodniej to mi się spało z taką poduchą-rogalem dla kobiet w ciąży, zastanawiam się, czy do niej nie wrócić.
To zależy od wysokości, ja akurat nie śpię nigdy na plecach, ale czasami na niej leżę i jest mi wygodnie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:47   #251
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Też mam taką poduszkę i poszewkę, dużo rzadziej mam migerny odkąd jej używam

Udało mi się sprzedać 2 flakony perfum

Mnie przestała szyja boleć



__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 12:49   #252
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie uswiadomily cie , jaki to z ciebie brudas i lewus?
Mnie uswiadamiano, zwlaszcza osoby ze mna spokrewnione, nie raz, nie dwa mi pieknie powiedzialy wtedy troche to bolalo, a teraz jak mi ktos takim tekstem by walnal, to bym wysmiala, tzn nie ze specjalnie, ale takie rzeczy mnie bardzo smiesza i bez zastanowienia zaczynam sie smiac i nic sobie z takich docinek nie robie. Skutkuje to tym, ze te osoby az kipia ze wscieklosci i wyglada jak bym je wysmiewala
no jakoś nie próbowały poza tym wydaje mi się, że mam na tyle silną osobowość że osoby które mnie znają wiedzą że nie robią na mnie wrażenia takie pouczania ze strony innych a jakby spróbowały to też bym je pewnie wyśmiała

201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:52   #253
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

O kurcze ja tez zawsze prasuje rekawy od koszulek w kant Moj tata i tz tez tak nosza. Tak poza tym nienawidze prasowac, jak bylam nastolatka to raz dostalam za kare prasowanie i umycie okien Mama wiedziala w jakie struny uderzyc, zeby mnie zabolalo. O prasowaniu poscieli nawet nie mysle, prasuje tylko ubrania, ktore sie gniota. I zawsze przed wyjsciem, nie prasuje na zapas, bo duzo rzeczy mam poskladanych, wiec i tak sie wygniota.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-03-03 o 13:58
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:00   #254
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja za prasowaniem nie przepadam, ale nie jest to jakaś straszna kara. Robię to hurtem, raz w tygodniu prasuję wszystko i składam, wieszam na wieszaki Gdybym miała prasować codziennie po jednej koszulce to by mnie trafiło
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:08   #255
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dziewczyny a co ile pastujecie buty? ;>

A tak na poważnie to widzę że sposobów na każdą rzecz jest tyle ile ludzi
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:16   #256
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Moja Mama tez niestety wpadła kiedys na taki pomysł, produkcja materiału, ktory juz jako nowy wygląda jak stara ściera powinna byc zakazana. Pamietam z dzieciństwa taką maglowaną i krochmaloną pościel, w dodatku szytą i przepięknie haftowaną przez moją Babcię...

Są magle, ja jeszcze pamiętam w ogóle nieistniejące i pewnie nieopłacalne usługi w stylu repasacja rajstop.
W ogóle nie jesteś oceniająca i nie wypowiadasz się pejoratywnie, nie? Widać my z Fav śpimy pod starą ścierą, a Ty jak królowa.
Idę w ślady Rise i dodaję do ignorowanych, bo już mnie szlag trafia. Jakiekolwiek dyskusję z Tobą są zawsze nieprzyjemne i obraźliwe.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:26   #257
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ile pastujecie buty? ;>

A tak na poważnie to widzę że sposobów na każdą rzecz jest tyle ile ludzi

Ja chodzę w adidasach - mam temat z głowy Skórzane kozaki, w których kiedyś chodziłam, pastowałam co tydzień całe, a codziennie rano tylko noski pasta w płynie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:29   #258
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56739626]O kurcze ja tez zawsze prasuje rekawy od koszulek w kant Moj tata i tz tez tak nosza. Tak poza tym nienawidze prasowac, jak bylam nastolatka to raz dostalam za kare prasowanie i umycie okien Mama wiedziala w jakie struny uderzyc, zeby mnie zabolalo. O prasowaniu poscieli nawet nie mysle, prasuje tylko ubrania, ktore sie gniota. I zawsze przed wyjsciem, nie prasuje na zapas, bo duzo rzeczy mam poskladanych, wiec i tak sie wygniota.[/QUOTE]

a normalnie nie robiłaś takich rzeczy, tylko za karę?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja za prasowaniem nie przepadam, ale nie jest to jakaś straszna kara. Robię to hurtem, raz w tygodniu prasuję wszystko i składam, wieszam na wieszaki Gdybym miała prasować codziennie po jednej koszulce to by mnie trafiło
ja też załatwiam to hurtowo, poza tym nie chciałabym gdzieś na wierzchu przechowywać sterty wysuszonego prania, bo przecież nie wepchnę go do szafy

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ile pastujecie buty? ;>

A tak na poważnie to widzę że sposobów na każdą rzecz jest tyle ile ludzi
nigdy, to robota TŻta

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
W ogóle nie jesteś oceniająca i nie wypowiadasz się pejoratywnie, nie? Widać my z Fav śpimy pod starą ścierą, a Ty jak królowa.
Idę w ślady Rise i dodaję do ignorowanych, bo już mnie szlag trafia. Jakiekolwiek dyskusję z Tobą są zawsze nieprzyjemne i obraźliwe.
dla mnie kora jest najgorszym rodzajem pościeli, i co, obraźliwe to strasznie? kwestia gustu jak widać

wychodzi na to, że nie można nic powiedzieć anty jak ktoś coś lubi, bo to zaraz obraza wielka
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:48   #259
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Wiele rzeczy można powiedzieć tak by kogoś urazić lub nie. Mogłaś powiedzieć że nie lubisz kory bo wolisz gładka pościel bo jest dla ciebie milsza w dotyku i nie byłoby żadnego odczucia że komus wpierasz że śpi w pościeli co jest jak "stara ściera". W ogóle co to za epitet "stara sciera"?
Ale wiesz, do takiej umiejętności nie obrażenia ludzi wybacz ale trzeba trochę klasy.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Dodam jeszcze ze jedna z podstaw których uczyła mnie mama było myślenie o tym jak z rzeczami które mówię lub robię mogą się czuć inni ludzie. I że ich emocje są tak samo ważne jak moje.
Dla mnie całkowity EOT bo jestem tym już zmęczona.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 14:58   #260
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Wiele rzeczy można powiedzieć tak by kogoś urazić lub nie. Mogłaś powiedzieć że nie lubisz kory bo wolisz gładka pościel bo jest dla ciebie milsza w dotyku i nie byłoby żadnego odczucia że komus wpierasz że śpi w pościeli co jest jak "stara ściera". W ogóle co to za epitet "stara sciera"?
Ale wiesz, do takiej umiejętności nie obrażenia ludzi wybacz ale trzeba trochę klasy.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Dodam jeszcze ze jedna z podstaw których uczyła mnie mama było myślenie o tym jak z rzeczami które mówię lub robię mogą się czuć inni ludzie. I że ich emocje są tak samo ważne jak moje.
Dla mnie całkowity EOT bo jestem tym już zmęczona.

poczytaj sobie niektóre swoje posty na mój temat
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:50   #261
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ehh przepraszam was dziewczyny, mogłam się nie odzywać.

Zmieniając temat dziś pierwszy raz chyba po kilku latach mam obiad z kasza jęczmienna i jej jakie to dobre

Czego najczęściej używacie w kuchni? Jaki rodzaj kuchni preferujecie?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:22   #262
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U mnie pastuje i prasuje moja lepsza połowa. Dba o buty i dzięki dobrej impregnacji wyglądają bardzo dobrze 😳 skarb taki mąż, szkoda, że tak bałagani 😂
Fav nie przejmuj się i nie angażuj w ogóle w dyskusję, szkoda nerwów na trolle, a w Twoim stanie to już w ogóle.

Ja ostatnio nie gotuje za bardzo z powodów alergii i tego, że jesteśmy chorzy i permanentnie wyczerpani, ale tak normalnie to staram się gotować sezonalnie. Poza sezonem tak jak teraz często robię curry, zupy w stylu cebulowa, albo zapiekam ziemniaki w ziołach. Nie pogardzę kuchnią włoską, ale i wegańskie/wegetariańskie smaki bardzo lubię.

Kasze najlepsze na śniadanie na słodko, pęczak, jęczmienna właśnie. Pyszka Z nietypowych śniadań lubimy robić croissanty wytrawne z jajecznica i warzywami.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:25   #263
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Nie pastuje botów, moje jedyne uniwersalne botki skórzane zapastowalam tylko od razu po zakupie, prasuje jak koniecznie muszę, czyli może dwa razy w roku. Lubię zapach i dotyk świeżo prasowanych ubrań, ale nie przepadam za tą czynnością.

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:29   #264
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ehh przepraszam was dziewczyny, mogłam się nie odzywać.

Zmieniając temat dziś pierwszy raz chyba po kilku latach mam obiad z kasza jęczmienna i jej jakie to dobre

Czego najczęściej używacie w kuchni? Jaki rodzaj kuchni preferujecie?
Nie ma co dyskutować Fav, niektórzy nigdy nie zrozumieją, jak to co mówią wpływa na innych, ważne by powiedzieć swoje.

Ja bardzo lubię mączne dania, ale TŻ jest męsożerny. Lubimy też kuchnie indyjska, ale w domu zwykle jemy kurczaka na wszystkie sposoby od panierowanych filetów po chińszczyznę (dzisiaj udka w miodzie) lub łososia.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:39   #265
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U mnie pastuje i prasuje moja lepsza połowa. Dba o buty i dzięki dobrej impregnacji wyglądają bardzo dobrze 😳 skarb taki mąż, szkoda, że tak bałagani 😂
Fav nie przejmuj się i nie angażuj w ogóle w dyskusję, szkoda nerwów na trolle, a w Twoim stanie to już w ogóle.

Ja ostatnio nie gotuje za bardzo z powodów alergii i tego, że jesteśmy chorzy i permanentnie wyczerpani, ale tak normalnie to staram się gotować sezonalnie. Poza sezonem tak jak teraz często robię curry, zupy w stylu cebulowa, albo zapiekam ziemniaki w ziołach. Nie pogardzę kuchnią włoską, ale i wegańskie/wegetariańskie smaki bardzo lubię.

Kasze najlepsze na śniadanie na słodko, pęczak, jęczmienna właśnie. Pyszka Z nietypowych śniadań lubimy robić croissanty wytrawne z jajecznica i warzywami.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Zazdroszczę Małża ja mam jedne buty które wymagają regularnego pastowania ale dawno już w nich nie chodziłam.
A teraz mam botki z clarksa które mają taki gumowy niski koturn, są mega wygodne, tylko właśnie ta podeszwa za nic się nie da wyczyścić, już nie mam pomysłu co z tym zrobić a chodzę w nich codziennie prawie.

Ja bardzo lubię gotować i jeść i to jest strasznie nie minimalistyczne bo nagle mam tonę różnych składników których nie używam stale, albo które kupiłam na wypróbowanie. Już ostatnio myślałam żeby całkiem zrezygnować z zakupów i wyjeść do końca to co jest ale nie wiem czy damy radę.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:42   #266
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość

Zazdroszczę Małża ja mam jedne buty które wymagają regularnego pastowania ale dawno już w nich nie chodziłam.
A teraz mam botki z clarksa które mają taki gumowy niski koturn, są mega wygodne, tylko właśnie ta podeszwa za nic się nie da wyczyścić, już nie mam pomysłu co z tym zrobić a chodzę w nich codziennie prawie.

Ja bardzo lubię gotować i jeść i to jest strasznie nie minimalistyczne bo nagle mam tonę różnych składników których nie używam stale, albo które kupiłam na wypróbowanie. Już ostatnio myślałam żeby całkiem zrezygnować z zakupów i wyjeść do końca to co jest ale nie wiem czy damy radę.
Chyba na whiteplate był kiedyś taki eksperyment i Liska bardzo sobie chwaliła
Kiedys tak robiłam żeby wyjesc kasze makarony mąki, że dokupywałam świeże i wyjedlismy... Za to teraz mamy permanentne braki w szafce, coś za coś niestety.
Zaczęłyśmy rozmowę o jedzeniu a ja jadę głodna metrem no. Z tego wszystkiego zjadłabym falafla, mamy w waw takie kultowe miejsce z wegańskimi falaflami i chodzi za mną jak nie wiem, taki z granatem i bakłażanem mniam

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201608160903
Czas edycji: 2016-03-03 o 16:44 Powód: H
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:58   #267
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja mam właśnie z rzeczy które ciężko schodzą czyli mąki różne. Ciecierzycowa, dyniowa, kokosowa, kukurydziana. To one mi zalegają na jednej półce.

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-03-03 o 17:51
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 17:33   #268
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Wpadam tylko na chwile zeby podzielić sie interesująca perspektywa:
http://youtu.be/MqVodwXJ1hE
Dokument z pn Korei dotyczący społeczeństwa amerykańskiego.

Co do pasożytów (pisze o tych wewnętrznych cały czas bo wszy czy sa czy nie kazdy widzi) to ja nie jestem jakas przewrażliwiona, zastanawiam sie tylko. Miałam pare lat temu jakies pobieżne zajecia z parazytologii i nikt nas nie straszył i nie kazał odrobaczac ale raczej nie żylabym w przekonaniu ze nic w nas nie siedzi lub ze wszystko jest sterylne. Niemniej jak pisałam czysta woda i mycie żarcia powinny nam zapewnić jakis spokój.
Tak czy owak ja sie postanowiłam jednak nie odrobaczac, ale bede miała to na uwadze w przypadku wystąpienia jakis dolegliwości i braku innej diagnozy zreszta juz nieważne bo wpadłam i zaczelam znowu wałkować temat sprzed 100 postów

Ide nadrabiac
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 17:50   #269
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
a normalnie nie robiłaś takich rzeczy, tylko za karę?



ja też załatwiam to hurtowo, poza tym nie chciałabym gdzieś na wierzchu przechowywać sterty wysuszonego prania, bo przecież nie wepchnę go do szafy



nigdy, to robota TŻta



dla mnie kora jest najgorszym rodzajem pościeli, i co, obraźliwe to strasznie? kwestia gustu jak widać

wychodzi na to, że nie można nic powiedzieć anty jak ktoś coś lubi, bo to zaraz obraza wielka
Nie, wyobraz sobie, ze nie lezalam i pachnialam, taka ksiezniczka ze mnie. Co za pytanie w ogole? Robilam, ale nigdy nie dostalam kary w postaci czynnosci, ktorej nie lubie robic

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-03-03 o 17:52
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 18:08   #270
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56753211]Nie, wyobraz sobie, ze nie lezalam i pachnialam, taka ksiezniczka ze mnie. Co za pytanie w ogole? Robilam, ale nigdy nie dostalam kary w postaci czynnosci, ktorej nie lubie robic[/QUOTE]

Dziwi mnie to, bo ja mając lat naście prasowałam swoje rzeczy i dziwi mnie, że to jest kara po prostu - w ogóle, że robienie czegoś w domu to kara. Nastolatek, a nawet młodsze dziecko powinno mieć obowiązki dostosowane do wieku i tyle.

No trudno, żeby karą miało być coś co lubisz robić
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.