W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 18:33   #931
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Jak ktos nie jest pewien czy schmidts jest dla niego to polecam ukręcić swoj na próbę (albo na dobre bo kosztuje grosze) z sody, shea, kokosa i arowroota. U mnie sie sprawdza i koszt 50ml to chyba nawet nie kilka zł a groszy
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:35   #932
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Hej Dziewczyny, sorry, że tak się nagle wtrącam, ale szukałam informacji własnie o dezodorantach schmidt's czy kogokolwiek uczuliły, bo same rewelacyjne opinie czytałam, a to co ten dezodorant (w wersji tej drugiej ylang ylang chyba) zrobił mi ostatnio z pachami to masakra. Nic kompletnie mnie nie uczulało wcześniej, żadna chemia, żadne kosmetyki. A tu po jednym użyciu mialam pachy wypalone i czerwone, tak po paru godzinach od aplikacji. I nie aplikowałam go po depilacji ani nic. Następnego dnia z ledwoscia zaaplikowałam inny antyperspirant. Mialam już podobną reakcję kiedyś po jednym tez bardzo naturalnym antyperspirancie z alverde, no ale nie tak silną. U mnie schmidts idzie śmieci po jednym użyciu. Chyba naturalne deo nie dla mnie. Więc polecam na niego uważać.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:57   #933
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
Hm, próbowałam kiedyś robić własny dezodorant i kompletnie nie działał, trochę się po tym zniechęciłam. Ale przepis był inny, to może ten wypróbuję.


O, tego nie wiedziałam.
Dzięki za podpowiedzi.


Soku z cytryny?


A jaką wersję zamówiłaś? Właśnie jak już się to uczulenie pojawiło to zaczęłam czytać, że wersja limonkowa lubi podrażniać niektórych. Dla mnie to o tyle dziwne, że zazwyczaj jak mnie coś ma uczulić to od razu, a nie po kilku miesiącach codziennego stosowania. Gdyby nie to, był to dezodorant idealny, więc życzę Ci, żeby Ci się sprawdził.
Sok z cytryny działa super polecam.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

A co do ałunu to działa tylko powierzchniowo więc to nie jest antyperspirant. I ma za duże cząsteczki by cokolwiek się wchłaniało, mówię oczywiście o naturalnym ałunie a nie tym co sprzedają w sklepach jako ałun.

Ale i tak wygrywa sok z cytryny serio. Choć pewnie na goloną skórę może być dość piekący .

Odebrałam dzisiaj wielorazowe płatki kosmetyczne z bambusa dziś pierwsza próba!
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 21:17   #934
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Sok z cytryny działa super polecam.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

A co do ałunu to działa tylko powierzchniowo więc to nie jest antyperspirant. I ma za duże cząsteczki by cokolwiek się wchłaniało, mówię oczywiście o naturalnym ałunie a nie tym co sprzedają w sklepach jako ałun.

Ale i tak wygrywa sok z cytryny serio. Choć pewnie na goloną skórę może być dość piekący .

Odebrałam dzisiaj wielorazowe płatki kosmetyczne z bambusa dziś pierwsza próba!
Sok z cytryny będzie działał u osób, które się mało pocą lub mają pot o mało intensywnym zapachu
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 21:55   #935
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj wielorazowe płatki kosmetyczne z bambusa dziś pierwsza próba!
Oo pisz koniecznie jak się sprawują. Też się nad nimi zastanawiałam ostatnio. Gdzie kupiłaś i po ile?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 00:43   #936
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Sok z cytryny działa super polecam.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

A co do ałunu to działa tylko powierzchniowo więc to nie jest antyperspirant. I ma za duże cząsteczki by cokolwiek się wchłaniało, mówię oczywiście o naturalnym ałunie a nie tym co sprzedają w sklepach jako ałun.

Ale i tak wygrywa sok z cytryny serio. Choć pewnie na goloną skórę może być dość piekący .

Odebrałam dzisiaj wielorazowe płatki kosmetyczne z bambusa dziś pierwsza próba!
Muszę poczytać o tym soku z cytryny na przyszłość.

Hm zastanawiałam się kiedyś nad wielorazowymi płatkami, ale zbyt leniwa na to jestem chyba.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 05:46   #937
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Sok z cytryny będzie działał u osób, które się mało pocą lub mają pot o mało intensywnym zapachu
Jak przestaniesz używać dezodorantów/antyperspirantów i będziesz cierpliwa to jest spora szansa ze tez sie będziesz mało intensywnie pocić. Ale nie każdy ma cierpliwość, bo to w sumie niezły szok
Ja do tego mam jeszcze okropne problemy hormonalne ale pachy dały radę sie ogarnac.

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Oo pisz koniecznie jak się sprawują. Też się nad nimi zastanawiałam ostatnio. Gdzie kupiłaś i po ile?
Jakos specjalnie nie wybierałam, kupiłam jedyne jakie były na Allegro 1,99za sztukę (bambusowe).
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 06:19   #938
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U mnie minimalistyczna końcówka miesiąca, zwłaszcza po torbie mojej lepszej połowy za 800zl (trochę się wahał, ale jest piękna i to inwestycja na lata) Mieliśmy poważną rozmowę o finsnsach i oszczędzaniu ogólnie i doszliśmy do wniosku że skoro są takie miesiące że nic nie odkładamy to trudno, ale teraz, z nowymi zarobkami się postaramy. Ale nic na siłę.

Tak to jest jak się za dużo szafrańskiego czyta. Zwłaszcza w komentarzach ludzie mnie czasem przerażają

Powiem wam że mam jakiś syndrom przedwiośnia i jestem stale zmęczona i poddenerwowana. Wczoraj śnił mi się rozwód i obudziłam się z krzykiem i TŻ aż się przestraszył bo byłam nieprzytomna. Brr! Gdzie ta wiosna? Niby słońce jest, ale jak wyjeżdżam do pracy o 7 to zimno, a jak wychodzę z niej o 17 (bo rzadko mi się udaje wczesniej niestety) to już się znowu robi zimno. Ja chcę wiosny a najlepiej od razu lata, zwiewnych ubrań i lekkich butów



Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 07:27   #939
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dziewczyny wcinam Wam się w dyskusję, ale to sprawa dosyć pilna i nie mam kogo zapytać a Wy się na tym znacie jak mało kto. Chciałabym wypróbować coś nowego jeśli chodzi o odżywki do włosów, szampony, balsamy i masła do ciała. Oczywiście z jak najlepszymi składami. Podobno Evree i Bania Agafii są niezłe. Możecie mi coś polecić? Wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy, ale nie zrobiłam notatek a teraz nie mam możliwości przejrzenia wątku Szczególnie ładnie uśmiecham się do Kusum i Cindy, ale wszystkie rady się przydadzą! Z góry pięknie dziękuję

Edytowane przez istari
Czas edycji: 2016-03-24 o 07:29
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 07:28   #940
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja wczoraj byłam pierwszy raz na jodze dla ciężarnych. Było super, praca nad oddechem, rozciąganie i relaksacja. Około 20 dziewczyn na różnych etapach ciąży, prawie jak terapia grupowa ;D efekt był taki ze pierwszy raz pomyślałam że damy radę

Po zajęciach padlam, a dziś wstaje i leje i wieje za oknem, a ja dalej śpiąca buuu

Ogólnie energetycznie czuje się jak na rollercoasterze 3 dni bez, potem 2 dni normalne, zobaczymy co będzie dziś i jutro.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:22   #941
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
No to dokładnie ten. Też nigdy nie miałam.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------



Hmm no ja jeszcze nie czytałam, tylko gdzieś mi sięâ˜☠obiło o uszy parę razy właśnie, że to takie zdrowe, naturalne, dlatego o to pytam. Także cieszę się, że mnie uświadamiacie, bo akurat takiej niespodzianki to się nie spodziewałam.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



Dzięki za namiary na Twoje ulubione.

Odebrałam wczoraj paczkę z iHerb. Dziś pierwszy raz testuję Schmidt. Na razie jest ok. Nic nie czuję. Jedyne co mi się nie podobało to, że sztyft był taki wklęsły. Ciężko go było nałożyć. Następnym razem będzie już lepiej.

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U mnie minimalistyczna końcówka miesiąca, zwłaszcza po torbie mojej lepszej połowy za 800zl (trochę się wahał, ale jest piękna i to inwestycja na lata) Mieliśmy poważną rozmowę o finsnsach i oszczędzaniu ogólnie i doszliśmy do wniosku że skoro są takie miesiące że nic nie odkładamy to trudno, ale teraz, z nowymi zarobkami się postaramy. Ale nic na siłę.

Tak to jest jak się za dużo szafrańskiego czyta. Zwłaszcza w komentarzach ludzie mnie czasem przerażają

Powiem wam że mam jakiś syndrom przedwiośnia i jestem stale zmęczona i poddenerwowana. Wczoraj śnił mi się rozwód i obudziłam się z krzykiem i TŻ aż się przestraszył bo byłam nieprzytomna. Brr! Gdzie ta wiosna? Niby słońce jest, ale jak wyjeżdżam do pracy o 7 to zimno, a jak wychodzę z niej o 17 (bo rzadko mi się udaje wczesniej niestety) to już się znowu robi zimno. Ja chcę wiosny a najlepiej od razu lata, zwiewnych ubrań i lekkich butów



Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Chodzę jak zombie ostatnio: rano nie mogę wstać, po pracy śpię, w nocy nie mogę zasnąć przed 12. Masakra
Niby wiosna, słońce świeci, ale jest strasznie zimno.

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Dziewczyny wcinam Wam się w dyskusję, ale to sprawa dosyć pilna i nie mam kogo zapytać a Wy się na tym znacie jak mało kto. Chciałabym wypróbować coś nowego jeśli chodzi o odżywki do włosów, szampony, balsamy i masła do ciała. Oczywiście z jak najlepszymi składami. Podobno Evree i Bania Agafii są niezłe. Możecie mi coś polecić? Wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy, ale nie zrobiłam notatek a teraz nie mam możliwości przejrzenia wątku Szczególnie ładnie uśmiecham się do Kusum i Cindy, ale wszystkie rady się przydadzą! Z góry pięknie dziękuję

A jakie masz włosy? Czego potrzebujesz?
Do włosów polecam markę Giovanni - szampony, odżywki, stylizacja - wszystko jest na wysokim poziomie, za przyzwoitą cenę Jest na iherb.
Ostatnio zachwycił mnie szampon Green People.
Wróciłam do olejowania kokosem. Dla mnie to najlepszy olej.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam pierwszy raz na jodze dla ciężarnych. Było super, praca nad oddechem, rozciąganie i relaksacja. Około 20 dziewczyn na różnych etapach ciąży, prawie jak terapia grupowa ;D efekt był taki ze pierwszy raz pomyślałam że damy radę

Po zajęciach padlam, a dziś wstaje i leje i wieje za oknem, a ja dalej śpiąca buuu

Ogólnie energetycznie czuje się jak na rollercoasterze 3 dni bez, potem 2 dni normalne, zobaczymy co będzie dziś i jutro.

Bardzo się różni od zwykłej jogi?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 09:02   #942
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Chodzę jak zombie ostatnio: rano nie mogę wstać, po pracy śpię, w nocy nie mogę zasnąć przed 12. Masakra
Niby wiosna, słońce świeci, ale jest strasznie zimno.

Bardzo się różni od zwykłej jogi?
No wiosna wszystkim daje się we znaki, musimy przetrwać tylko miesiąc i już będzie pięknie

O jodze trudno coś powiedzieć bo połowa zajęć była zapoznawcza i taka gadana, na pewno jest nastawiona bardziej na rozciąganie i wzmacnianie wiadomych partii mięśni. Ale to co dziewczyna mówi jest mega poruszające. Przy każdych ćwiczeniach oddechowych mówi o przekazywaniu oddechu dziecku, przy rozciaganiu mówi o zrobieniu miejsca dla dziecka. Na relaksacji o mało się nie poryczalam bo przeprowadziła cały set a na koniec powiedziała żebyśmy sobie pogadaly z maluchami. Jest bardzo nastawiona na tworzenie więzi.
Ogólnie tego mi było trzeba, bo widzę że oprócz wzmacniania mięśni itd jest nastawiona na wzmacnianie psychiki

Pomijając że byłam jedyna nie Irlandka to było bardzo ok. No i otwarla się przede mną nowa przestrzeń slownikowa jak miałam wywiad zdrowotny w szpitalu to sama byłam dumna z siebie ze znam wszystkie terminy i choroby, ale teraz dochodzą terminy z różnymi dolegliwościami w ciąży i chwilowo rozumiem może 40% tego co dziewczyny mówią
Wiec korzyść będę miała potrójna bo ćwiczę ciało, psychikę i słownictwo
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:09   #943
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U mnie Schmidt poszedł w odstawkę, bo nie chce i się z tym słoiczkiem babrać - wróciłam do Nivea Pure, który odstawiłam po tym, jak po kilku użyciach z nowego opakowania skóra popękała mi praktycznie na pełną grubość - poczekałam aż się wygoiło i spróbowałam znów - to samo. Wcześniej zużyłam z kilkanaście opakowań i nic się nie działo, teraz tamten wywaliłam, kupiłam nowy i jest ok.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:27   #944
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Odebrałam wczoraj paczkę z iHerb. Dziś pierwszy raz testuję Schmidt. Na razie jest ok. Nic nie czuję. Jedyne co mi się nie podobało to, że sztyft był taki wklęsły. Ciężko go było nałożyć. Następnym razem będzie już lepiej.




Chodzę jak zombie ostatnio: rano nie mogę wstać, po pracy śpię, w nocy nie mogę zasnąć przed 12. Masakra
Niby wiosna, słońce świeci, ale jest strasznie zimno.




A jakie masz włosy? Czego potrzebujesz?
Do włosów polecam markę Giovanni - szampony, odżywki, stylizacja - wszystko jest na wysokim poziomie, za przyzwoitą cenę Jest na iherb.
Ostatnio zachwycił mnie szampon Green People.
Wróciłam do olejowania kokosem. Dla mnie to najlepszy olej.




Bardzo się różni od zwykłej jogi?
Proste, grube, nie poddające się modelowaniu. Czasami skalp jest kapryśny. Skóra normalna. Dziękuję Ci za podpowiedzi A coś z kosmetyków dostępnych stacjonarnie?
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 10:19   #945
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
U mnie Schmidt poszedł w odstawkę, bo nie chce i się z tym słoiczkiem babrać - wróciłam do Nivea Pure, który odstawiłam po tym, jak po kilku użyciach z nowego opakowania skóra popękała mi praktycznie na pełną grubość - poczekałam aż się wygoiło i spróbowałam znów - to samo. Wcześniej zużyłam z kilkanaście opakowań i nic się nie działo, teraz tamten wywaliłam, kupiłam nowy i jest ok.

Ja zamówiłam Schmidt w sztyfcie.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
No wiosna wszystkim daje się we znaki, musimy przetrwać tylko miesiąc i już będzie pięknie

O jodze trudno coś powiedzieć bo połowa zajęć była zapoznawcza i taka gadana, na pewno jest nastawiona bardziej na rozciąganie i wzmacnianie wiadomych partii mięśni. Ale to co dziewczyna mówi jest mega poruszające. Przy każdych ćwiczeniach oddechowych mówi o przekazywaniu oddechu dziecku, przy rozciaganiu mówi o zrobieniu miejsca dla dziecka. Na relaksacji o mało się nie poryczalam bo przeprowadziła cały set a na koniec powiedziała żebyśmy sobie pogadaly z maluchami. Jest bardzo nastawiona na tworzenie więzi.
Ogólnie tego mi było trzeba, bo widzę że oprócz wzmacniania mięśni itd jest nastawiona na wzmacnianie psychiki

Pomijając że byłam jedyna nie Irlandka to było bardzo ok. No i otwarla się przede mną nowa przestrzeń slownikowa jak miałam wywiad zdrowotny w szpitalu to sama byłam dumna z siebie ze znam wszystkie terminy i choroby, ale teraz dochodzą terminy z różnymi dolegliwościami w ciąży i chwilowo rozumiem może 40% tego co dziewczyny mówią
Wiec korzyść będę miała potrójna bo ćwiczę ciało, psychikę i słownictwo

Fajnie, że masz takie zajęcia Na zwykłych nie ma co liczyć na takie ekstra dodatki dla ciężarnych.


Ja teraz chodzę do drugiej nauczycielki (do pierwszej nie ma miejsc) i nie mogę z nią złapać kontaktu. Na relaksie nie jestem w stanie się tak wyluzować jak u tamtej.

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Proste, grube, nie poddające się modelowaniu. Czasami skalp jest kapryśny. Skóra normalna. Dziękuję Ci za podpowiedzi A coś z kosmetyków dostępnych stacjonarnie?

Włosy idealne
Stacjonarnie to tylko szukanie w Tk maxx niestety. Chyba, że masz jakiś dobry sklep naturalny w okolicy? Nie wiem skąd jesteś?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 11:04   #946
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Schmidt w sztyfcie.




Fajnie, że masz takie zajęcia Na zwykłych nie ma co liczyć na takie ekstra dodatki dla ciężarnych.


Ja teraz chodzę do drugiej nauczycielki (do pierwszej nie ma miejsc) i nie mogę z nią złapać kontaktu. Na relaksie nie jestem w stanie się tak wyluzować jak u tamtej.




Włosy idealne
Stacjonarnie to tylko szukanie w Tk maxx niestety. Chyba, że masz jakiś dobry sklep naturalny w okolicy? Nie wiem skąd jesteś?
To prawda, są super Jedyne co mi przeszkadza to elektryzowanie się Mam obok siebie helfy.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 11:32   #947
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
To prawda, są super Jedyne co mi przeszkadza to elektryzowanie się Mam obok siebie helfy.

Z Helfy mogę polecić olej kokosowy Vatika i Khadi p/wypadaniu. Unikam parafiny, więc większość ich specyfików odpada.


Taki problem to nie problem Odrobina oleju arganowego na mokre włosy powinna rozwiązać problem Możesz zrobić sobie mgiełkę żeby nawilżyć włosy. Ja robię z wody, gliceryny, kwasu hialuronowego i soku z aloesu. Butelki z atomizerem są w Rossmanie. Stosuję ją też na makijaż żeby zniwelować pudrowość na twarzy. Taki Fix+ diy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 12:28   #948
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość

Hm zastanawiałam się kiedyś nad wielorazowymi płatkami, ale zbyt leniwa na to jestem chyba.
tez kiedys myslalam, ale ja lubi miec duza powierzchnie, wiec zostaje przy jednej szmacie z mikrofazy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 12:37   #949
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Z Helfy mogę polecić olej kokosowy Vatika i Khadi p/wypadaniu. Unikam parafiny, więc większość ich specyfików odpada.


Taki problem to nie problem Odrobina oleju arganowego na mokre włosy powinna rozwiązać problem Możesz zrobić sobie mgiełkę żeby nawilżyć włosy. Ja robię z wody, gliceryny, kwasu hialuronowego i soku z aloesu. Butelki z atomizerem są w Rossmanie. Stosuję ją też na makijaż żeby zniwelować pudrowość na twarzy. Taki Fix+ diy
Dzięki! Wypróbuję
istari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 13:05   #950
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Dziewczyny wcinam Wam się w dyskusję, ale to sprawa dosyć pilna i nie mam kogo zapytać a Wy się na tym znacie jak mało kto. Chciałabym wypróbować coś nowego jeśli chodzi o odżywki do włosów, szampony, balsamy i masła do ciała. Oczywiście z jak najlepszymi składami. Podobno Evree i Bania Agafii są niezłe. Możecie mi coś polecić? Wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy, ale nie zrobiłam notatek a teraz nie mam możliwości przejrzenia wątku Szczególnie ładnie uśmiecham się do Kusum i Cindy, ale wszystkie rady się przydadzą! Z góry pięknie dziękuję
Ja z Agafii polecam drożdżową i balsam na porost - w sumie wszystkie które próbowałam są ok. Alterra z granatem - świetna i tania, nie wiem czy naturalna. I olej z ziaren bawełny.

Właśnie zdałam sobie sprawę, że przeciwieństwie do was, moja pielęgnacja nie jest ani trochę naturalna Kupiłam ostatnio krem Bioliq czy jakoś tak z sekcji dermokosmetyków i jest świetny, korzystamy oboje z TŻ, mamy szampony bez SLS, olej do włosów i brody i to by było na tyle
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 13:56   #951
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Ja z Agafii polecam drożdżową i balsam na porost - w sumie wszystkie które próbowałam są ok. Alterra z granatem - świetna i tania, nie wiem czy naturalna. I olej z ziaren bawełny.

Właśnie zdałam sobie sprawę, że przeciwieństwie do was, moja pielęgnacja nie jest ani trochę naturalna Kupiłam ostatnio krem Bioliq czy jakoś tak z sekcji dermokosmetyków i jest świetny, korzystamy oboje z TŻ, mamy szampony bez SLS, olej do włosów i brody i to by było na tyle
Dzięki!
Moja pielęgnacja też nie jest naturalna, używam po prostu tego co mi służy, ale tam gdzie mogę staram się ograniczyć agresywną chemię. O Agafii czytałam dużo dobrego i chętnie wypróbuję kosmetyki do włosów tej marki. Ostatnie lata używałam do ciała i włosów Bd i Alverde, mam ochotę na coś nowego
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 14:18   #952
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Ja z Agafii polecam drożdżową i balsam na porost - w sumie wszystkie które próbowałam są ok. Alterra z granatem - świetna i tania, nie wiem czy naturalna. I olej z ziaren bawełny.

Właśnie zdałam sobie sprawę, że przeciwieństwie do was, moja pielęgnacja nie jest ani trochę naturalna Kupiłam ostatnio krem Bioliq czy jakoś tak z sekcji dermokosmetyków i jest świetny, korzystamy oboje z TŻ, mamy szampony bez SLS, olej do włosów i brody i to by było na tyle

Bioliq ma ciekawy skład
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 15:00   #953
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Fajny artykuł https://hippieindisguise.com/2016/03...smallish-blog/
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 17:06   #954
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Polecacie jakieś nawilżacze powietrza?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 18:18   #955
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

fav wzruszające to co piszesz o tych zajęciach
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 18:34   #956
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U mnie minimalistyczna końcówka miesiąca, zwłaszcza po torbie mojej lepszej połowy za 800zl (trochę się wahał, ale jest piękna i to inwestycja na lata) Mieliśmy poważną rozmowę o finsnsach i oszczędzaniu ogólnie i doszliśmy do wniosku że skoro są takie miesiące że nic nie odkładamy to trudno, ale teraz, z nowymi zarobkami się postaramy. Ale nic na siłę.

Tak to jest jak się za dużo szafrańskiego czyta. Zwłaszcza w komentarzach ludzie mnie czasem przerażają

Powiem wam że mam jakiś syndrom przedwiośnia i jestem stale zmęczona i poddenerwowana. Wczoraj śnił mi się rozwód i obudziłam się z krzykiem i TŻ aż się przestraszył bo byłam nieprzytomna. Brr! Gdzie ta wiosna? Niby słońce jest, ale jak wyjeżdżam do pracy o 7 to zimno, a jak wychodzę z niej o 17 (bo rzadko mi się udaje wczesniej niestety) to już się znowu robi zimno. Ja chcę wiosny a najlepiej od razu lata, zwiewnych ubrań i lekkich butów



Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
O rety...tez mi sie czasami "rozwód " z TZ śni
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 18:36   #957
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

W takich momentach powtarzajcie sobie, ze sny to odwrotnosc rzeczywistosci. Tak naprawde dlugie lata razem przed Wami Człowiek strasznie rozbity jest po takich realistycznych snach. Mi raz się śniło, że moja mama umarła, ja nic o tym nie wiedziałam, dopóki tata nie zaprowadził mnie na jej grób i tak strasznie płakałam w tym śnie i w rzeczywistości też płakałam, bo obudziłam się ze łzami na twarzy. Cały dzień nie mogłam dojść do siebie

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-03-24 o 18:37
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 18:42   #958
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;57908346]W takich momentach powtarzajcie sobie, ze sny to odwrotnosc rzeczywistosci. Tak naprawde dlugie lata razem przed Wami Człowiek strasznie rozbity jest po takich realistycznych snach. Mi raz się śniło, że moja mama umarła, ja nic o tym nie wiedziałam, dopóki tata nie zaprowadził mnie na jej grób i tak strasznie płakałam w tym śnie i w rzeczywistości też płakałam, bo obudziłam się ze łzami na twarzy. Cały dzień nie mogłam dojść do siebie [/QUOTE]

Ja mam takie sny przez mojego eks, który mi niezłe psyche zryl . Ale ostatnio śniło mi się ze moja ciocia ma raka i okazało sie ze faktycznie ma...teraz sie boje jak cos mi sie złego o rodzinie śni
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:35   #959
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Odebrałam wczoraj paczkę z iHerb. Dziś pierwszy raz testuję Schmidt. Na razie jest ok. Nic nie czuję. Jedyne co mi się nie podobało to, że sztyft był taki wklęsły. Ciężko go było nałożyć. Następnym razem będzie już lepiej.
O, faktycznie, też pamiętam, że mnie to denerwowało na początku.
Pamiętaj, żeby go nie nakładać za dużo, bo będziesz mieć plamy.
U mnie kilka miesięcy się sprawdzał idealnie. Tylko że miałam tą wersję w słoiczku najpierw.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
tez kiedys myslalam, ale ja lubi miec duza powierzchnie, wiec zostaje przy jednej szmacie z mikrofazy
O tak, takich szmatek też używam do mycia, natomiast waciki kupuję takie duże, kwadratowe i używam ich rano i wieczorem do 'toniku' (wody różanej) .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:36   #960
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
O, faktycznie, też pamiętam, że mnie to denerwowało na początku.
Pamiętaj, żeby go nie nakładać za dużo, bo będziesz mieć plamy.
U mnie kilka miesięcy się sprawdzał idealnie. Tylko że miałam tą wersję w słoiczku najpierw.
Po pierwszym dniu wszystko ok. Nie zauwazylam zmiany po Aubrey.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.