Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-08, 17:37   #931
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Phi, przecież takie są najładniejsze

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Mam pytanie odnośnie fryzur. Może któraś wie jak zrobić wyższy kucyk, który nie będzie opadał pod swoim ciężarem? Są jakieś specjalne spinko-gumki?
Udawało mi się zrobić takiego kucyka tylko przy użyciu mega ciasnych gumek. Za to teraz w ogóle nie wiążę włosów, co zaczyna mnie już mocno drażnić.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 19:19   #932
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Phi, przecież takie są najładniejsze

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Mam pytanie odnośnie fryzur. Może któraś wie jak zrobić wyższy kucyk, który nie będzie opadał pod swoim ciężarem? Są jakieś specjalne spinko-gumki?
Próbowałaś invisibooble?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 18:26   #933
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red ja często chodzę w kucyku a włosy mam do tyłka, więc swój ciężar mają. Klasyczne frotki odpadają, invisible bubble też nie utrzymują kucyka. Dla mnie najlepsze są gumki, które są jakby plecionką z takich klasycznych, dość szerokich gum, jakie się wciąga w różne rzeczy. Bardzo ciasne, najlepiej od razu 2 naraz.
Kiedyś miałam też niezły patent na wysokaśny ogon w stylu Bridgitte Bardot. Poza normalną, dobrą gumką, zrobiłam gumę z obciętej nogawki z czarnych, grubych, lycrowych rajstop. To normalnie można zwinąć i użyć jako dodatkowej gumki. Wiem, brzmi głupio, ale wygląda fajnie, jak szeroka taśma i nadaje kucykowi objętość.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 19:28   #934
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dzięki za rady Znalazłam jeszcze patent z wsuwkami i dwoma kucykami, z których robi się na końcu jeden. Popróbuję. Ogólnie że opada to nie takie ważne, gorzej, że ciągnie mi długą zaczesaną do tyłu grzywkę, którą próbuję tapirować i "rockowo" potargać żeby nie być taka ulizana. Wsuwki trochę działają.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 22:23   #935
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki za rady Znalazłam jeszcze patent z wsuwkami i dwoma kucykami, z których robi się na końcu jeden. Popróbuję. Ogólnie że opada to nie takie ważne, gorzej, że ciągnie mi długą zaczesaną do tyłu grzywkę, którą próbuję tapirować i "rockowo" potargać żeby nie być taka ulizana. Wsuwki trochę działają.
O rany, to przerosło moją wyobraźnię. Masz jakąś wizualizację?

Moim fryzurowym szczytem wyrafinowania jest klasyczne, gładkie, wysokie upięcie. W kucyk rzecz jasna, bo wszelkie koczki, grzywki, przedziałki na boku i konstrukcje z warkoczy to zbyt wysoka szkoła jazdy. Najczęściej jednak włos rozpuszczony, wiatrem czesany z przedziałkiem na środku. Chyba się zaniedbuję.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 06:26   #936
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
O rany, to przerosło moją wyobraźnię. Masz jakąś wizualizację?

Moim fryzurowym szczytem wyrafinowania jest klasyczne, gładkie, wysokie upięcie. W kucyk rzecz jasna, bo wszelkie koczki, grzywki, przedziałki na boku i konstrukcje z warkoczy to zbyt wysoka szkoła jazdy. Najczęściej jednak włos rozpuszczony, wiatrem czesany z przedziałkiem na środku. Chyba się zaniedbuję.
Hahaha, ja nie pamietam kiedy ostatnio sie uczesalam normalnie, od miesiaca mam codziennie fryzure a la cebula na środku głowy...
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 06:58   #937
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Hahaha, ja nie pamietam kiedy ostatnio sie uczesalam normalnie, od miesiaca mam codziennie fryzure a la cebula na środku głowy...
Fryzura na cebulę jest świetna! Taka na luzie, a fajna. Ja mam za śliskie włosy i mi się rozwala, albo jestem antytalentem.

Niemniej jednak raz w życiu poszłam do fryzjera przed ważną uroczystością. Chciałam tylko koronę z warkocza dookoła głowy. Pani koniecznie chciała mi wpiąć kwiatek, ale nie dałam No i niby to fajnie wyglądało, ale fryjerka nawalia mi tonę lakieru. Miałam taką skorupę na głowie, że mimo tego, że wyglądałam jak Julia Tymoszenko, mentalnie byłam wyfiokowaną panią na weselu w remizie i chciałam tylko wrócić do domu i wszystko to zmyć. A tak mi się podobają te wszystkie warkoczowe konstrukcje, tylko zawsze wyobrażałam to sobie jakoś bardziej hippisowsko-słowiańsko

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2016-05-10 o 06:59
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 08:27   #938
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja do tej pory chodziłam w rozpuszczonych włosach, podpiętych ewentualnie żabkami, jednak przy obecnych temperaturach chyba zacznę je wiązać. Problem w tym, że gumki strasznie niszczą mi włosy i po jakimś czasie w miejscu wiązania są po prostu posiekane. Myślicie, że Invisibobble byłyby delikatniejsze?
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:40   #939
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Ja do tej pory chodziłam w rozpuszczonych włosach, podpiętych ewentualnie żabkami, jednak przy obecnych temperaturach chyba zacznę je wiązać. Problem w tym, że gumki strasznie niszczą mi włosy i po jakimś czasie w miejscu wiązania są po prostu posiekane. Myślicie, że Invisibobble byłyby delikatniejsze?
Dla mnie Invisibobble są super, w ogóle nie ciągną, cebula mi sie trzyma cały dzień (w tym zasuwanie rowerem na uczelnie i z powrotem). Są spoko

A co do warkoczy. Wydaje mi się, że one muszą mieć dobrą bazę, czyli muszą być zrobione z takich fal, żeby wyglądać słowiańsko, bo inaczej są takie ulizane i grzeczne.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:45   #940
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Dla mnie Invisibobble są super, w ogóle nie ciągną, cebula mi sie trzyma cały dzień (w tym zasuwanie rowerem na uczelnie i z powrotem). Są spoko

A co do warkoczy. Wydaje mi się, że one muszą mieć dobrą bazę, czyli muszą być zrobione z takich fal, żeby wyglądać słowiańsko, bo inaczej są takie ulizane i grzeczne.
To spróbuję z nimi i zobaczę, jak moje włosy będą reagować. Naprawdę mam już dość rozpuszczonych.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 08:51   #941
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
O rany, to przerosło moją wyobraźnię. Masz jakąś wizualizację?
Filmik https://www.youtube.com/watch?v=WTNFwy-Tn5s Jeszcze nie próbowałam.

Chcę osiągnąć taki efekt jeśli chodzi o przód: http://www.aceshowbiz.com/images/wen...-awards-01.jpg
i taki jeśli o tył: http://www.styllowe.pl/wp-content/up...-warkoczem.jpg
I to kurde wcale nie jest dla mnie proste bo mi się grzywka naciąga wraz z całością włosów i jestem od przodu ulizana. Nie mogę sobie z nią poradzić.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 10:38   #942
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Filmik https://www.youtube.com/watch?v=WTNFwy-Tn5s Jeszcze nie próbowałam.
Oo super wypróbuję.

Red, a nie możesz po prostu wyciągnąc trochę tę grzywkę po związaniu pierwszego kucyka? Ewentualnie wczesniej lekko natapirowac (tak robią youtuberki )

Dziewczyny, ja z kolei szukam sandałów/japonek na lato, takich które są z jaknajmniejszej ilości pasków, aby mi się takie cuś ja z załącznika prezentowało dobrze. Widziałyście gdzieś takie sandały które mają tylko cienki pasek? Koniecznie trzymające piętę, to znaczy kłapające klapki odpadają.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:42   #943
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Red, a nie możesz po prostu wyciągnąc trochę tę grzywkę po związaniu pierwszego kucyka? Ewentualnie wczesniej lekko natapirowac (tak robią youtuberki )
Jaka fajna rzecz na stopę!
Tak robię, tapiruję, wyciągam przed, po i w trakcie, robi się bajzel więc zaczynam od nowa Ale już mam pomysła. Najpierw natapirować i przypiąć wsuwkami, a dopiero potem robić kucyk. Tylko jeszcze nie miałam czasu potrenować.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 15:15   #944
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red ja bym właśnie najpierw przypiela grzywke a potem zrobiła kucyk, albo w ogole tej grzywke nie inkorporowala do kucyka jak długa jest?
Nie miałam okazji próbować invisibobble jak miałam włosy do tyłka, ale teraz mam za obojczyki i to jedyne cudo ktore mi w ogole włosy trzyma- ze wszystkiego mi sie ostatecznie wyslizguja. Szczególnie te z przodu. Cebula opada mniej niz związana tradycyjna gumka. Takze moze to jakis trop
Mi sie żadne fryzury nie trzymają na głowie, z wszelkich warkoczy (poza klosem ale jak miałam na włosach do tyłka plesc klosa to robiło za cały workout tak ręce bolą) zawsze sie wszystko wysluzguje i niestety nie daje to takiego luznego hippi efektu tylko jakas mizerna resztkę fryzury..

Abi, to cos na stopę jest super ale musiałabym specjalnie do tego kupic sandaly wiec moze za pare lat
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 09:36   #945
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Abliabla świetna ta stopa! Co do płaskich sandałów na lato, to też mam problem. Kupiłam już dwie pary. Jedna boska i ascetyczna, ale nie mogę coś rozchodzić (na razie po domu) tego japońskiego paska między palcami. Dzisiaj będę próbować na mokro. Drugie też są fajne, czarne, z frędzlami, ale pasują tylko do boho maksi, bo do krótkich strasznie skracają nogę. Strzeliłam w tkmaxx za grosze, więc ich średnia uniwersalność mnie nie ruszyła. Ciągle to jednak nie jest to. Chciałabym płaskie, ascetyczne, WYGODNE, ale "z czymś"i takie, które będą pasować do podstawy mojego ubioru, czyli małych czarnych, a nie tylko boho.
Z braku płaskich kupiłam bardzo wygodne, rockowe, ale na niewielkim obcasie. Myślę, że z czarnymi kiecami na ciepłe dni mogą dać radę:
https://www.venezia.pl/sandaly-p-16174-53-15.30.53.html

Wygoda jest dla mnie chwilowo priorytetem, bo strasznie zamęczyłam stopy moim designerskim obuwiem na parodniowym wyjeździe z pracy. Jeszcze nie mogę dojść do siebie.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2016-05-15 o 09:39
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:33   #946
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

W temacie płaskich sandałów - w tym roku padło na takie.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:53   #947
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
W temacie płaskich sandałów - w tym roku padło na takie.
Ładne. Ja póki co kupiłam kolejne botki (półbuty właściwie), ale jeszcze ma być zimno, więc może trochę je ponoszę.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 10:13   #948
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Muszę jakieś sznurowane buty kupić na wiosnę / lato. Chyba trampki, ale nie mogę się zdecydować, czy białe, czy całe czarne i czy wysokie / niskie. U mnie dzisiaj taka pogoda, że siedzę w swetrze i trzewikach za kostkę.
Ale za to jadą do mnie dżinsowe szorty z h&m
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 10:37   #949
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Red ja bym właśnie najpierw przypiela grzywke a potem zrobiła kucyk, albo w ogole tej grzywke nie inkorporowala do kucyka jak długa jest?
Testowałam ten sposób i chyba najlepiej działa, najpierw przypinam grzywkę a potem robię kucyk. Grzywka sięga mi jakoś za brodę, jak jej nie złapię w kucyk to końce sterczą akurat na wysokości kucyka. Tak czy siak za długo trwa układanie tej mojej "fryzury", ale to już nie fryzury wina, tylko paszczy wymagającej dopracowanej oprawy Nie dla mnie gładkie ulizy ani niedbałe, krzywe kucyki, ech.

Rawito, mam sandały o bardzo podobnym fasonie, identycznie wycięte z przodu, nieco niższy stożkowy obcas, no i moje są całe czarne, mają zakrytą piętę + cholewę. Szalenie wygodne. Moje są babciowe ale i tak je lubię
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 18:00   #950
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Abi, to cos na stopę jest super ale musiałabym specjalnie do tego kupic sandaly wiec moze za pare lat
No toż ja właśnie z powodu tej bransolety na nogę szukam nowych "niewidocznych" sandałów
To znaczy przydadzą mi się i bez niej, ale mam teraz większą motywację.
Jak coś wam wpadnie w oko to dajcie znać. Czerń, beż lub brąz. Im bardziej niewidoczne tym lepiej, najlepiej japonkowate, ale nie klapki.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:59   #951
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

A skąd jest ta bransoleta? Nie moze mi wyjść z głowy moze bym ja dala rade nosic do klapek ja sie staram kupowac wiekszosc rzeczy z drugiej reki ale bede musiała kupuc buty tzw sportowe (chce jakies sneakersy na wyjazdy i lekki hiking) to sie przy okazji rozejrze za tymi sandalami (beż/ jasny brąz byłby super!)
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 19:44   #952
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Wpisz "anklet" w ebay albo gdziekolwiek w internet
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 20:12   #953
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Doszły moje sandałki i chyba odsyłam. Jakieś takie "zwykłe". Niby ok, ale bez szału. Stwierdziłam, że lepsze mam w szafie.

Ta bransoleta na stopę naprawdę super, żałuję, że nie mam sandałów, do których bym mogła taką nosić.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 20:49   #954
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red, znalazłam zwisa dla Ciebie


A poza tym idę za tydzień na ślub i nie mam pojęcia, co założyć...
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 09:21   #955
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Red, znalazłam zwisa dla Ciebie
Fajna! ...mam podobną
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 09:31   #956
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Muszę jakieś sznurowane buty kupić na wiosnę / lato. Chyba trampki, ale nie mogę się zdecydować, czy białe, czy całe czarne i czy wysokie / niskie. U mnie dzisiaj taka pogoda, że siedzę w swetrze i trzewikach za kostkę.
Ale za to jadą do mnie dżinsowe szorty z h&m
Zależy jakie masz ubrania. Ja np. mam większość ciemne i jedno barwne więc kolorowe średnio.

Wysokie czy niskie ? Ja tam lubię mieć ciasno opiętą kostkę.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 09:59   #957
Thirtyfashion
Raczkowanie
 
Avatar Thirtyfashion
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 65
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Jaka piękna biżuteria!! Dziękuję za inspirację!
Jak zobaczę jakieś buty, które by pasowały to dam znać!
__________________
Zapraszam na mój blog modowy http://thirtyfashion.com/ - znajdziecie na nim setki inspiracji!
Instagram: https://www.instagram.com/thirtyfashionblog/
Thirtyfashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:48   #958
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dawno nic nie kupowałam (z ciuchów ) więc mnie ostatnio hurtem wzięło. Same wory, ostatnio najlepiej się w takich czuję.

Nosicie kapelusze?
Po ciąży wylazła mi plama na czole i policzku, więc żeby się jakoś osłonić kupiłam czarny kapelusz na lato... i tak mi się spodobała ta opcja (w połączeniu z ubraniami jesiennymi, zwisami, poncho), że kliknęłam jesienny, coachellowy w H&M. Czekam na dostawę i zastanawiam się czy będę miała odwagę je nosić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zygzak.jpg (49,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg batik.jpg (45,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wór.jpg (185,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kapelusz.jpg (66,5 KB, 24 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:43   #959
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red bardzo fajne wory! Ja noszę kapelusze i polecam. Noszę zarówno jesienne w Twoim stylu, jak i letnie. Jesienne dwa, jeden z falującym rondem, jeden z prostym (obydwa wielgaśnie) i analogiczne dwa letnie. Wszystkie rzecz jasna czarne. Co do odwagi w noszeniu, to musisz się przyzwyczaić, że cała ulica będzie się na Ciebie gapić. Tak to już niestety u nas wygląda. Ale efekt cud miód.

A ja dorwałam wreszcie idealne czarne sandały z ćwiekami, jak znajdę zdjęcie, to Wam wkleję. Wcześniej niestety zaliczyłam kilka wtop.

O, znalazłam. Sorry, że link a nie zdjęcie, ale coś mi się nie chce zapisać https://www.venezia.pl/sandaly-p-362...14.17.156.html

Polecam! Są dużo ładniejsze niż na zdjęciu, z takiej jakby krokodylowej skóry.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2016-06-06 o 21:49
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 22:04   #960
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja noszę jesienią czarny wełniany kapelusz.
Od kilku lat poluję na słomkowy i chyba kupię ten z Mohito http://www.mohito.com/pl/pl/collecti.../or769-02x/hat (u mnie absolutnie nie przejdą falujące ronda, a ciężko znaleźć takie ze sztywnym), bo na prawdziwe lato nie widzę innego materiału jeśli chodzi o kapelusze. Muszę tylko sprawdzić czy obwód ma dobry
Zupełnie nie rockowo, ale z przyczyn praktycznych kupiłam te szorty: http://www.house.pl/pl/en/woman-2/al...aterial-shorts Już wieki nie zaglądałam do House'a, a tu proszę, idealnie to czego mi było trzeba. Chociaż trochę za drogie.

Za to w zeszły weekend wywaliłam chyba z 4 pary butów. Balans w przyrodzie musi być
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.