W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 18:15   #3751
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Wiosna jest ciepła, lato zimne. Najpierw musisz właśnie ustalić czy jesteś typem ciepłym czy zimnym. Potem czy nasyconym czy nienasyconym, na koniec czy ciemnym czy jasnym w obrębie tego co już wiesz.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 21:52   #3752
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Fav jak ty jestes zgaszonym latem to dobrze dla ciebie ze przestałas nosic czerń ja jestem poza jesienią, sa lepsze kolory ale czerń moge nosic raczej bez problemu (za to biel zupełnie nie). Ja i tak w sumie najbardziej lubie "neutrale" wiec wybieram po prostu ich cieplejsze wersje: krem, ciepły granat, beż, takie beżowe szarości, czerń (ale czerń w ciuchach tez jest różna wiec staram sie zeby wlasnie nie miała tych zimnego zabarwienia, zwłaszcza przy twarzy). Jak sie uprę na biel to staram sie zrobic makijaż, wtedy to jakos wyglada. Nie noszę kolorów ktorych nie lubie (fiolety, róże, wiekszosc brązów) choćbym wygladała w nich jak milion dolcow. Kazdy kolor ma swoj jasny, ciemny, bardziej zimny i bardziej ciepły odpowiednik i ja po prostu wybieram te, w ktorych czuje sie i wyglądam dobrze.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 23:58   #3753
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Cpt i jak i jak? Bo juz mnie kciuki od trzymania bolą, a właściwie to zżera ciekawość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie napisałam bo od razu po rozmowie wyjeżdżałam do domu rodzinnego. Zmascilam ale maja wysłać ofertę i jesli dla mnie będzie ok to rozmawiamy dalej juz na żywo, ale po moim powrocie ze stanów.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 05:46   #3754
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Nie napisałam bo od razu po rozmowie wyjeżdżałam do domu rodzinnego. Zmascilam ale maja wysłać ofertę i jesli dla mnie będzie ok to rozmawiamy dalej juz na żywo, ale po moim powrocie ze stanów.
No to ja trzymam dalej kciuki

Ja też proszę trzymać kciuki przed 12. Ja mam na razie tylko telefoniczną rozmowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 08:03   #3755
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No to ja trzymam dalej kciuki

Ja też proszę trzymać kciuki przed 12. Ja mam na razie tylko telefoniczną rozmowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kciuki!
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:01   #3756
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No to ja trzymam dalej kciuki

Ja też proszę trzymać kciuki przed 12. Ja mam na razie tylko telefoniczną rozmowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Się robi .
A ja dzisiaj na 12.00 idę pierwszy raz do pracy do nowej grupy dzieci. Miejmy nadzieję, że to będzie dobry rok!!
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 10:07   #3757
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Beatiska, CptCook, Terha kciuki za was

chcialam tylko napisac ze zrobilam dzis pierwszy raz hummus i na toscie z roszponka i awokado skropionymi sokiem z cytryna to niebo w gebie... milion razy lepszy niz kupny - a wszystko w ramach minimalistycznego przegladu szafek w kuchni, chcialam zutylizowac 2 puszki cieciezycy co stoja juz od miesiecy mi na polce

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-09-02 o 13:09
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 13:13   #3758
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Beatiska, CptCook, Terha kciuki za was

chcialam tylko napisac ze zrobilam dzis pierwszy raz hummus i na toscie z roszponka i awokado skropionymi sokiem z cytryna to niebo w gebie... milion razy lepszy niz kupny - a wszystko w ramach minimalistycznego przegladu szafek w kuchni, chcialam zutylizowac 2 puszki cieciezycy co stoja juz od miesiecy mi na polce
Super domowy humus jest pyszny i łatwo się go robi ja dla odmiany tylko raz w życiu jadłam kupny humus.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No to ja trzymam dalej kciuki

Ja też proszę trzymać kciuki przed 12. Ja mam na razie tylko telefoniczną rozmowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wszystkie z Was które zmieniają pracę! Niech się ułoży po Waszej myśli, super że się rozwijacie
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 13:16   #3759
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Super domowy humus jest pyszny i łatwo się go robi ja dla odmiany tylko raz w życiu jadłam kupny humus.
ja pierwszy raz za to, faktycznie banalnie latwy do zrobienia

Dzis w planie mam gotowanie, bo chce porobic zapasy na pierwsze tygodnie z mlodym. Przy okazji uszczuple troche lodowke z miesa, za to bedzie tam full pojemniczkow teraz
Moj chlop sie buntuje i unosi honorem, ze przeciez on moze gotowac, ale jemu najlepiej wychodzi leczo i nalesniki, a nie mozemy tego jesc non stop zreszta, bedzie mogl sie wyzyc, a zapasy najwyzej zostana na czas kiedy wroci po urlopie do pracy
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 13:46   #3760
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dziękuję za trzymanie kciukow, chyba pomogło, ale to się jeszcze okaże, bo jeśli tak to kolejne trudne etapy rekrutacji mnie czekają.

Ja raz robiłam sama hummus, ale tez te pastę thanini i wtedy za bardzo uprawiam sezam i było czuć gorzkie, później już nie próbowałam i teraz już kupuje gotowy hummus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 15:38   #3761
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Beatiska, CptCook, Terha kciuki za was

chcialam tylko napisac ze zrobilam dzis pierwszy raz hummus i na toscie z roszponka i awokado skropionymi sokiem z cytryna to niebo w gebie... milion razy lepszy niz kupny - a wszystko w ramach minimalistycznego przegladu szafek w kuchni, chcialam zutylizowac 2 puszki cieciezycy co stoja juz od miesiecy mi na polce
Dzięki . U mnie dzisiaj było spokojnie .

Ale cuda wymodziłaś . Ja nigdy nie jadłam avocado, roszponki, ciecierzycy i tego typu produktów . Zbieram się do tego, ale jak pomyślę co Tż na to, to mi przechodzi kombinowanie .

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Kciuki za wszystkie z Was które zmieniają pracę! Niech się ułoży po Waszej myśli, super że się rozwijacie
Dokładnie . Dołączam się
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 15:11   #3762
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Z wymienionych jadłam tylko ciecierzyce ale nie z puszki tylko taka do gotowania.
Pamiętacie jak pisały ścieków mi żebym zrobiła sobie dzień bez mięsa? Odkąd zaczęłam łykać wreszcie żelazo przepisane przez lekarza, przeszła mi ochota na mięso i wędliny. Jadam je tylko w weekend.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:00   #3763
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Ale cuda wymodziłaś . Ja nigdy nie jadłam avocado, roszponki, ciecierzycy i tego typu produktów . Zbieram się do tego, ale jak pomyślę co Tż na to, to mi przechodzi kombinowanie .
Tez miałam obawy co mój na to, a o dziwo mu zasmakowalo

Fajny filmik gadany o minimalizmie jako "filozofii" chyba?
https://youtu.be/2y7I7j5iCKU


Czy u was też popsula się pogoda? U mnie deszcz, a ja chodzę zachwycona, bo ciśnienie i temperatura niskie i wreszcie lepiej się czuje, nawet się wyspałam.
Do godziny W 6 dni (a w zasadzie 5,5), dziś jeszcze chcemy trochę salon przemeblowac i ustawić na górze łóżeczko. Jutro wizyta u koleżanki ciazowki, a ja tymczasem siedzę i szukam sukienki na ceremonię ślubną, bo dokumenty Tzta już lecą z Polski i chyba jednak zdążymy z tym w grudniu. Zastanawiam się jak moje cialo będzie wyglądać do tego czasu, bo na razie czuję się jak słonik

A z dobrych wieści wczoraj otwarli nam kredyt, mamy pół roku na kupienie czegoś. Na razie zastanawiamy się czy jednak chcemy

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-09-03 o 16:12
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:27   #3764
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
A z dobrych wieści wczoraj otwarli nam kredyt, mamy pół roku na kupienie czegoś. Na razie zastanawiamy się czy jednak chcemy
A czemu zabraliście się do tego od tyłu? Nie lepiej było najpierw poszukać czegoś co byście chcieli kupić?

Co do sukni to nie wiem co Ci poradzić, bo na pewno się Twoje ciało bardzo zmieni do tego czasu.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:37   #3765
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
A czemu zabraliście się do tego od tyłu? Nie lepiej było najpierw poszukać czegoś co byście chcieli kupić?

Co do sukni to nie wiem co Ci poradzić, bo na pewno się Twoje ciało bardzo zmieni do tego czasu.
Od tyłu bo w Dublinie jest kryzys mieszkaniowy i bardzo trudno coś znaleźć i sfinalizować w rozsądnym czasie. Oglądaliśmy domy w rejonie gdzie chcemy kupić, ale zawsze coś było nie tak, a że jestem w ciąży to trudno nam było się spinac i biegać ciągle.
Dlatego wzięliśmy tzw. hunter mortgage - czyli dostaliśmy kredyt zgodnie z wyliczeniami zdolności, który ważny jest pół roku. Dodatkowo posiadanie dziecka znacznie wpływa na kwotę kredytu, więc chcieliśmy go mieć przed narodzinami, bo jednak lepiej mieć i nie wykorzystac, niż nie mieć jak będzie potrzebny i się zdziwić że dali mniej.

Co do sukienki to nie chce żadnej białej itd, ale kompletnie nie wiem jaki będę miała rozmiar za 3 miesiące. No i jak to ja, oglądam portale z używanymi sukniami i niektóre są cudowne, ale kurcze, no jednak za wcześnie na wybieranie niestety. Za to przynajmniej zaczynam orientować się co mi się podoba
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:44   #3766
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Od tyłu bo w Dublinie jest kryzys mieszkaniowy i bardzo trudno coś znaleźć i sfinalizować w rozsądnym czasie. Oglądaliśmy domy w rejonie gdzie chcemy kupić, ale zawsze coś było nie tak, a że jestem w ciąży to trudno nam było się spinac i biegać ciągle.
Dlatego wzięliśmy tzw. hunter mortgage - czyli dostaliśmy kredyt zgodnie z wyliczeniami zdolności, który ważny jest pół roku. Dodatkowo posiadanie dziecka znacznie wpływa na kwotę kredytu, więc chcieliśmy go mieć przed narodzinami, bo jednak lepiej mieć i nie wykorzystac, niż nie mieć jak będzie potrzebny i się zdziwić że dali mniej.

Co do sukienki to nie chce żadnej białej itd, ale kompletnie nie wiem jaki będę miała rozmiar za 3 miesiące. No i jak to ja, oglądam portale z używanymi sukniami i niektóre są cudowne, ale kurcze, no jednak za wcześnie na wybieranie niestety. Za to przynajmniej zaczynam orientować się co mi się podoba
W Twoim przypadku to rzeczywiście za wcześnie na kupowanie czegokolwiek. Ale oglądać nikt nie zabroni .

Fajna opcja takiego kredytu . To jak to wygląda? Macie zapewnienie od banku, że dostaniecie kredyt na x zł, czy dostaliście już te pieniądze i teraz przez pół roku mozecie z nich skorzystać lub po prostu je oddać?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:13   #3767
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
W Twoim przypadku to rzeczywiście za wcześnie na kupowanie czegokolwiek. Ale oglądać nikt nie zabroni .

Fajna opcja takiego kredytu . To jak to wygląda? Macie zapewnienie od banku, że dostaniecie kredyt na x zł, czy dostaliście już te pieniądze i teraz przez pół roku mozecie z nich skorzystać lub po prostu je oddać?
Mamy zapewnioną kwotę i jeśli coś znajdziemy to po podpisaniu papierów kupna bank przelewa pieniądze. To coś jak promesa, papierologicznie wszystko jest załatwione i czeka na finał. Jak nie wykorzystamy w pół roku to będzie trzeba przechodzić cały proces od nowa.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Właśnie przeczytałam niesamowity artykuł o kobietach, które noszą swoje suknie ślubne po ślubie. Jedna nosi suknie na każda gwiazdkę i ten pomysł jest mega. Chyba znalazłam mój Graal
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:27   #3768
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
[/COLOR]Właśnie przeczytałam niesamowity artykuł o kobietach, które noszą swoje suknie ślubne po ślubie. Jedna nosi suknie na każda gwiazdkę i ten pomysł jest mega. Chyba znalazłam mój Graal
Hehe. Do mojej ślubnej to chyba oboje z meżem byśmy weszli

Fav statystycznie po ciąży piersi większe niż przed ale nie tak ogromne jak przed porodem, biodra szersze niż przed (i to mi zostało miMo ogólnego schudniecia ) brzuch zależy od intensywności ćwiczeń, ale ogólnie zostaje. Mój wciągnął się (w sumieniem bo jestem za leniwa na cwiczenia) tak 1,5-2 lata po porodzie i wygląda jak dawniej.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:24   #3769
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Mamy zapewnioną kwotę i jeśli coś znajdziemy to po podpisaniu papierów kupna bank przelewa pieniądze. To coś jak promesa, papierologicznie wszystko jest załatwione i czeka na finał. Jak nie wykorzystamy w pół roku to będzie trzeba przechodzić cały proces od nowa.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Właśnie przeczytałam niesamowity artykuł o kobietach, które noszą swoje suknie ślubne po ślubie. Jedna nosi suknie na każda gwiazdkę i ten pomysł jest mega. Chyba znalazłam mój Graal
To fajna opcja .

A co do sukien ślubnych to spotkałam się z tym, że ktoś zakłada swoją suknię ślubną na 20, czy 30 rocznicę ślubu . Oczywiście kiedyś były inne suknie ślubne, ale to taaaaaakie romantyczne .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 09:12   #3770
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja swojej sukni nie mogę sprzedać i pomału się zastanawiam nad odsprzedaniem jej za małe pieniądze gdzieś do jakiegoś teatru na przefarbowanie i wykorzystanie do stroju scenicznego np

U mnie w tym miesiącu minimalistycznie z przymusu - każdą wolną złotówkę przekazujemy na wykończenie mieszkania, zamówiłam tylko płaszcz z outletu mango. Dieta zlecona przez lekarza też mnie zmusza do walki ze złymi nawykami i pokusami, mam nadzieję, że wytrzymam 3 miesiące do kolejnych badań krwi
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:44   #3771
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Mamy zapewnioną kwotę i jeśli coś znajdziemy to po podpisaniu papierów kupna bank przelewa pieniądze. To coś jak promesa, papierologicznie wszystko jest załatwione i czeka na finał. Jak nie wykorzystamy w pół roku to będzie trzeba przechodzić cały proces od nowa.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Właśnie przeczytałam niesamowity artykuł o kobietach, które noszą swoje suknie ślubne po ślubie. Jedna nosi suknie na każda gwiazdkę i ten pomysł jest mega. Chyba znalazłam mój Graal
Polecam ja mam właśnie taka sukienkę która będzie na wiele innych okazji. Mimo ze kosztowała grosze i teoretycznie mogłaby być na raz. Chce ja ubierać na rocznice plus na jakies romantyczne wyjścia w fajne miejsca, na święta tez sie nada.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 11:51   #3772
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Polecam ja mam właśnie taka sukienkę która będzie na wiele innych okazji. Mimo ze kosztowała grosze i teoretycznie mogłaby być na raz. Chce ja ubierać na rocznice plus na jakies romantyczne wyjścia w fajne miejsca, na święta tez sie nada.
To jest fajne wyjście bo praktyczne.
Moja praktyczność w tym zakresie była taka, że kupiłam używaną suknię ślubną za 120 zł i nie będzie mi szkoda wyrzucić tej kasy, jeśli nie uda mi się jej sprzedać. A nawet jak się kupi coś codziennego to nie ma się gwarancji, że za rok, czy 10 lat ten strój dalej będzie dobry. Więc też nie ma reguły.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 12:10   #3773
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

A myślicie, że całe lata będziecie mieć taką samą figurę jak teraz?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 12:10   #3774
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja miałam suknie typowo ślubna szyta na miare. I odsprzedalam bez problem po cenie zakupu, mimo że rozmiar był duży i na nietypowe proporcje ciała.

Dziś wreszcie zabrałam się za przebranie koszulek. Te za duże włożyłem do osobnej szuflady. Zamierzam podtrzymać je tam rok. Jak nie przytyje do nich, to pozbywamy się ich całkowicie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 12:14   #3775
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Ja miałam suknie typowo ślubna szyta na miare. I odsprzedalam bez problem po cenie zakupu, mimo że rozmiar był duży i na nietypowe proporcje ciała.

Dziś wreszcie zabrałam się za przebranie koszulek. Te za duże włożyłem do osobnej szuflady. Zamierzam podtrzymać je tam rok. Jak nie przytyje do nich, to pozbywamy się ich całkowicie.
Rozmiar czasem się zmienia po kilku latach, ale wciąż uważam, że lepiej nie mieć pokus w postaci zachomikowanych większych ciuszków ;D rok to długo, życzę Ci żebys mogła je w spokoju ducha wydać gdzieś
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 12:21   #3776
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
A myślicie, że całe lata będziecie mieć taką samą figurę jak teraz?
Ja mam sukienkę na gumce , przytyje tczy schudnę.. Mam zapas na 2-3 rozmiary
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 14:37   #3777
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Rozmiar czasem się zmienia po kilku latach, ale wciąż uważam, że lepiej nie mieć pokus w postaci zachomikowanych większych ciuszków ;D rok to długo, życzę Ci żebys mogła je w spokoju ducha wydać gdzieś
Tak szczupłej góry jak teraz nie miałam nigdy, nawet w liceum czy podstawowce, wiec na razie nie przywiązuje się do tego rozmiaru.

Na razie leżą w szufladzie "domowe" ale ja -osoba która większość swojego życia spędza w pracy nie potrzebuje aż takiej ilości domowych koszulek.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 15:48   #3778
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Ja mam sukienkę na gumce , przytyje tczy schudnę.. Mam zapas na 2-3 rozmiary
To że ciuch ma gumkę i się rozciągnie nie musi oznaczać, że będzie ładnie wyglądać.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:00   #3779
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość

Nie wiem co będzie jesli będzie wymagał drogiego leczenia. Siebie i swoje dzieci leczę na nfz i trudno mi sobie wyobrazić ze psu placilabym za prywatnych lekarzy (tak, wiem nie ma weterynarzy na nfz).

Mozna wykupic ubezpieczenie. Po tym jak wydalam 4 stowki na leczenie infekcji pecherza, to od razu poszukalam ubezpieczyciela. Tylko, ze za 8-letniego psa moga sporo policzyc. My za dwa mlode koty placimy 18,50, a moja kolezanka za starszego, chorego psa musialaby placic 50 funtow.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 21:01   #3780
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;64929951]Mozna wykupic ubezpieczenie. Po tym jak wydalam 4 stowki na leczenie infekcji pecherza, to od razu poszukalam ubezpieczyciela. Tylko, ze za 8-letniego psa moga sporo policzyc. My za dwa mlode koty placimy 18,50, a moja kolezanka za starszego, chorego psa musialaby placic 50 funtow.[/QUOTE]

miesięcznie?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.