przedłużanie włosów- część II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 13:08   #901
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

555edyta Nie wiem,ale nie moge powiekszyc twoich fotek pisze,ze sa zle wklejone;/Jeju ja przez to blyszczenie tylko sie zastanawiam nad nimi..NIe wiem czy to dziwnie nie wyglada;/U Ciebie wlasnie ez widac,ze sie blyszcza.

zaba84 powaznie?! a jki masz kolor wlosow?Ja mam czarny i boje sie,ze beda sie straznie odrozniac.

Mam ptanie dziewczyny jak sie zalozy wlosy i chce sie je po calosci fajnie wycieniowac..to jak to zrobic ,zeby nie uciac wlasnych?Bo np. jak sie zdejme juz te sztuczne wlosy,to moze sie okazac ,ze my mamy na glowie kompletny nielad..tu dlugie tu krotkie..hmm..?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:31   #902
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Co powaznie? Chodzi ci o to kto wlosy produkuje? Czy o co innego?
Bo jesli o producenta to jest tak jak napisalam - monofibre produkuje tylko dome a profibre tylko latrend. Zadna inna firma nie ma tych wlosow. To tak jak z samochodami

Tez mam czarne. Przy czym moje profibre nie blyszcza sie jak te edyty (moze to wina zdjecia bo lampa blyskowa robi swoje). Blyszcza sie ale tak jak pisalam - jak zdrowy, zadbany ludzki wlos.

Ja mam obsesje na pnkcie wlosow wiec byle shitu bym sobie na glowe nie zalozyla a gdyby bylo widac ze sa przedluzane to nie bylabym zadowolona.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:42   #903
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mam pytanie, czy zafarbowane już włosy zwykłą farbą z Garniera przedłużone złapią hennę? Hm?????????????
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 16:20   #904
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
Tulejki wcale nie musza byc składane na książeczke i tulejki z sylikonem to nie są microringi z sylikonem. wlasnie dzisiaj dostalam paczkę od 4greathair z tulejkami z sylikonem sa podłużne wąziutkie i z pewnoscia sie beda lepiej trzymac na wlosach niz microringi bo ostatnio tez mialam tulejki i zadna mi nie spadła! żadna..! a microringi tak.(bo mialam wymieszane troche micro troche tulejek)więc polecam tulejki oczywiscie z sylikonem bo te bez to przecinają włoski i w ogole sama tez takie przetestowałam. to jest moje skromne zdanie.
wczoraj dostalam paczke od d_o_n_a z włoskami zamowilam 2 odcienie blondów na próbę no jutro umyję i zobacze jak beda żyły jesli dobrze to zakładam i zamawiam więcej))

To podziel się potem uwagami na temat włosów od d_o_n_a bo mnie bardzo zawiodły. Po miesiącu musiałam ściągać
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 18:21   #905
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Monofibry produkuje tylko i wylacznie firma Dome a profibry tylko i wylacznie Latrend dlatego Vanessa nie mialas ani jednych ani drugich.

Tez mam profibry juz trzeci miesiac i wygladaja jak w dniu zalozenia.

Mialam wczesniej monofibry ale nie bylam z nich zadowolona ale przynajmniej wiem jak wygladaja i jak sie zachowuja.



Dzieki za odpowiedz-czyli niestety to oznacza ze profibrow na tasmie nie dostane A szkoda........skoro sa takie naprawde super.....Czy moze sie myle?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 18:27   #906
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz-czyli niestety to oznacza ze profibrow na tasmie nie dostane A szkoda........skoro sa takie naprawde super.....Czy moze sie myle?

Dzwoniłam do dziewczyny sprzedającej profibre i powiedziała, że na TASMIE ICH NIE MA.


Zamówiłam te kręcone włosy z allegro. Napisze jaka jakość tych syntetyków. Dziewczyna wkońcu mi odpisała
Dostałam foty na maila tez naturalnych włosów oraz 3 rodzaje skrętów kręconych. Niestety nie ma pełnej kolorystyki, ale jak juz zamówiłam włosy, to dofabruje sie do tych, jakie przyjdą....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:00   #907
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
no bo to jest prawda nawet tak pomyslec logicznie ze z sylikonem sa lepsze bo: nie zsuwają się , sa delikatniejsze dla włosków
mówie Ci wlasnie pod koniec tygodnia jak dobrze pojdzie z włoskami zakładam sobie tylko tym razem saaame tulejki juz czekają na mnie i nie moge sie doczekac to juz moje 4 przedluzanie;p a ta firme Ci polecam bo masz tam duzy wybór kolorów tulejek ,rozmiarów i w ogole , przesylka doszla bardzo szybko i bez komplikacji
Zgodzę się z tobą iż jest coś takiego jak tulejka z sylikonem, jak wcześniej wykorzystywana w metodzie "Zip" ale można ją raczej porównac do podwójnej długości standardowego ringa z silikonem - jest on też cienszy i wykonany z miększego materiału jak tulejka lub ring normalny, ale nadal zaciska się na płasko przez co jest jednak szerszy od prawidłowo zaciśniętej tulejki. Oczywiście tulejki można zacisnąc na raz, ale po co zmieniac zasade skoro producent tak to przewidział Dzisiaj koleżanka zdejmowała mi jedną tulejkę, która mi przeszkadzała i nawet nie mogła jej znaleźc bo była tak malutka. Nic mi nie przecieła.
Oczywiście - każda metoda ma swoje wady i zalety, ale wykonana prawidłowo nie zniszczy włosów - pasuje Ci obrączka, obrączka z silikonem, czy tzw. tulejka z silikonem - dobrze założona będzie się trzymac. Te metody spokojnie można spróbowac założyc w domu. Tulejki raczej zakładaj w salonie (urządzenie do prawidłowego zakładania to koszt ok. 100 -200 zł, do zdejmowania -prawidłowego bez niszczenia włosów - również podobnie), zaś obrączke (tulejkę z silikonem)zaciśniesz nawet zwykłymi obcęgami. Keratyny również nie polecam zakładac samemu
Ale w końcu to wasze włosy i ew. sami ryzykujecie
Ja osobiście miałam już chyba wszystkie metody na głowie i nadal moje włosy są ok (przedłużam od od 4 lat) - ale zawsze w salonie.

Taj jak napisałam wcześniej można właściwie zniszczyc swoje włosy przy każdej metodzie rozjasniając lub farbując nieprawidłowo, gdzie preparat chemiczny zalegający w łączeniu ( tulejkowym, ring, keratynowym czy warkoczykowym)spali nam włoski
dlatego
mozemy pomyślec że tulejka bądź ring rozcina włos, a w przypadku metody warkoczykowej lub keratynowej gdzie mamy kontakt ze zgrzewarką że to pewnie ona nam spaliła włoski Uważam że każda z nas powinna znaleźc cos dla siebie a że każdy ma inny gust wybiera to co dlaniego jest najlepsze naszczęście mamy w czym przebierac
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 19:15   #908
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
dzana wow dzieki wielkieee buziol dla Ciebie,Ja wlasnie czaje na te profibre .Duzo osob mi mowi,ze sa fajne,a mi sie dodatkowo podobaja bo sa takie naturalni falowane.Tylko chyba jak kupie to je przerobie na tasme (jeszcze nie wiem jak)moze pozycze sie maszyny do szycia i zrobie taka tasme z niej jak jest oryginalna przy wlosach natasmie.i pozniej doczepie na tulejki
Tylko mam wlosy naturalne w szufladzie i nie wiem czy jest ses w zwiazku z tym kupowac nowe..
Nie wiem... ale nie spotkałam się z włoskami syntetycznymi "pro fibre" na taśmie a samemu to będzie cięzko... Pogadam z moim dostawcą czy jest możliwośc zdobycia takich włosków na tasmie A chciałabys jakiejs konkretnej firmy??

Ale pamiętam jak miałam Pro fibry to mogłam z nimi robic wszystko ( no oprócz prostownicy). Same w sobie mają piękny kształt, można je było modelwac ciepłym powietrzem i nic się z nimi nie działo ( nie filcowały się jak u lali...) a nawet jak się troche podniszczyły przy odrobinie cierpliwości, wyciągajac je dokładnie na szczotke modelujac ciepłym powietrzem, robiły się jak nowe. Nawet się nie błyszczały jak typowy syntetyk, wyglądały jak moje no i świetnie zagęszczały....
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 20:39   #909
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wszyscy mnie zlewają... dzięki...
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 20:49   #910
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hkmg cos tam dalej... Nikt Cie nie zlewa moze nie znamy odpowiedzi na Twoje pytanie
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:17   #911
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hkmghmkghkmgkghkghkgkg ,moze zobacz w wtkach o farbowaniu henna
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 21:36   #912
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: przedłużanie włosów- część II

szukałam, nie znalazłam żadnego wątku o tym...
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:40   #913
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do dziewczyny sprzedającej profibre i powiedziała, że na TASMIE ICH NIE MA.


Zamówiłam te kręcone włosy z allegro. Napisze jaka jakość tych syntetyków. Dziewczyna wkońcu mi odpisała
Dostałam foty na maila tez naturalnych włosów oraz 3 rodzaje skrętów kręconych. Niestety nie ma pełnej kolorystyki, ale jak juz zamówiłam włosy, to dofabruje sie do tych, jakie przyjdą....

Ja tez sie z nia skontaktowalam i zamowilam syntetyki -zaszalalam i zamowilam ''romance curl'' oraz ''deep wave'' - jak przyjda dam fotki i tez bede pisac jak sie sprawuja. Chcialabym zeby posluzyly dluzej niz ostatnio,tylko jak je pielegnowac? Roznie dziewczyny pisza-ze lepiej nie myc za czesto bo sie niszcza -potem czytam ze czesto myc? No i sama nie wiem No i ile razy w tygodniu to znaczy czesto? Do poprzednich syntetykow uzywalam Joanny z serii z proteinami mleka-''Apteczka Babuni''-bo podobno syntetyki lubia proteiny mleka...............
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:42   #914
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez dzana8 Pokaż wiadomość
Tulejki raczej zakładaj w salonie (urządzenie do prawidłowego zakładania to koszt ok. 100 -200 zł, do zdejmowania -prawidłowego bez niszczenia włosów - również podobnie), zaś obrączke (tulejkę z silikonem)zaciśniesz nawet zwykłymi obcęgami. Keratyny również nie polecam zakładac samemu
Ale w końcu to wasze włosy i ew. sami ryzykujecie
Ja osobiście miałam już chyba wszystkie metody na głowie i nadal moje włosy są ok (przedłużam od od 4 lat) - ale zawsze w salonie.
oczywiscie popieram przedluzanie w salonach, ale tym dziewczynom ktore nie maja kasy na taki zabieg, mowie ze mozna zrobic niektore metody samemu lub przy pomocy mamy czy kolezanki, do takiej na pewno nalezą tulejki (szczypce kosztują ok 15 zł)., wlosy na tasme, wlosy na ringi, grzebyki, warkoczyk, clipp on, itp Mozna miec fajne wlosy naturalne za nie wiecej niz 250 zł lub sztuczne za jeszcze mniej. oczywiscie nalezy pamietac o tym ze np. rozjasniacz zalega w tulejkach itp i troche bardziej pomyslec przy samodzielnym przedluzaniu ale uwierzcie ze da sie wszystko samemu zrobic, nie trzeba odwiedzac salonów (to tak dla tych co nie chca wydawac 1000 zl a pozniej kolejną na kase na "przerabianie". takie moje zdanie jest zazwyczaj po doczepieniu w domu wlosów wystarczy sie tylko udac do fryzjera na cieniowanie itp. POLECAM to nie takie trudne!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:48   #915
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no cos Ty napewno sa takie watki.Trzeba zmienic temat bo robi sie OT,a watki napewno sa

Znowu na maxa sie zastanawiam nad tymi profibre.Pomyslalam sobie,ze w sumie co mi szkodzi 90zl to nie majaek.kupie je w nast. tygodniu..

smile smile No pewnie,ze masz racje ja ja teraz bede przedluzac to tylko w domu mam kolezanke fryzjerke to jak cos mi pomoze

vanesa wow czekamy na opinie,a mozesz podac link do tych wloskow?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:52   #916
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
szukałam, nie znalazłam żadnego wątku o tym...
ale masz fajny nick!!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 22:01   #917
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

smile smile hehe no dziwny troche.

Dziewczyny powiem wam ,ze troche pod wzgledem porad brakuje tu Reni..;/Ale pod wzgledem wychwal i reklam to juz nie moglam tego czytac..
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 22:23   #918
Weronika193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 2
GG do Weronika193
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Witam!!
Czy ktoś by mi mógł pomóc i dac namiary na kogos kto przedłuża włoski prywatnie (nie w salonie) najlepiej w KIELCACh albo okolicach... Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Weronika193 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 22:26   #919
Weronika193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 2
GG do Weronika193
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czy ktoś może mi pomóc i dać mi namiary na kogoś kto przedłuza włoski w KIELCACH lub okolicy... Z góry dziekuje
Pozdrawiam
Weronika193 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 22:42   #920
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Weronika nie pisz posta pod postem.Hop hop Dziewczyny macie taki namiar?A nie probowalas przebrnac przez watek lub poszukac na allegro?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 23:21   #921
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cczarnula19-alez prosze bardzo



http://www.allegro.pl/item305683543_...rzewania_.html
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 23:37   #922
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
smile smile hehe no dziwny troche.

Dziewczyny powiem wam ,ze troche pod wzgledem porad brakuje tu Reni..;/Ale pod wzgledem wychwal i reklam to juz nie moglam tego czytac..
uuu o kurcze, a co sie z nią stało? pamietam że swego czasu często sie tutaj wypowiadala....
???
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 02:23   #923
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy zafarbowane już włosy zwykłą farbą z Garniera przedłużone złapią hennę? Hm?????????????
...moge powiedziec cos na temat doczepiania wlosow ale na temat farbowania i jeszcze takiego to chyba nie na tym forum. Idz lepiej do najblizszej fryzjerki z tym pytaniem
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 02:30   #924
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie włosów- część II

...wlos doczepiony naturalny zachowuje sie chyba tak samo jak twoje naturalne wlosy. no chyba ze sie myle.
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 06:26   #925
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
uuu o kurcze, a co sie z nią stało? pamietam że swego czasu często sie tutaj wypowiadala....
???
Renia? Ma się dobrze nawet bez "wychwał" i reklam
Właśnie ściągam ją do Krakowa by zrobiła mi znów włoski.
Zakładam 40 i 50 z Greatlenghts.
Zmieniam radykalnie kolor włosków.
Nie omieszkam się pochwalić

Pozdrawiam Wizazanki
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 12:43   #926
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Ja tez sie z nia skontaktowalam i zamowilam syntetyki -zaszalalam i zamowilam ''romance curl'' oraz ''deep wave'' - jak przyjda dam fotki i tez bede pisac jak sie sprawuja. Chcialabym zeby posluzyly dluzej niz ostatnio,tylko jak je pielegnowac? Roznie dziewczyny pisza-ze lepiej nie myc za czesto bo sie niszcza -potem czytam ze czesto myc? No i sama nie wiem No i ile razy w tygodniu to znaczy czesto? Do poprzednich syntetykow uzywalam Joanny z serii z proteinami mleka-''Apteczka Babuni''-bo podobno syntetyki lubia proteiny mleka...............


Ja dzwoniłam do innej, ze sklepu internetowego w sprawie tych na tasmie

A jesli chodzi o zakupy, to też wziełam romance curl,
pozniej wrzuce foty, te ktore dostalam na maila
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 13:17   #927
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Ja dzwoniłam do innej, ze sklepu internetowego w sprawie tych na tasmie

A jesli chodzi o zakupy, to też wziełam romance curl,
pozniej wrzuce foty, te ktore dostalam na maila

Wrzuc wrzuc-jestem ciekawa jak wygladaja te rodzaje skretu bo pisalas o 3 Mozesz tez dac mi namiar tam gdzie Ty dzwonilas?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 13:40   #928
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Wrzuc wrzuc-jestem ciekawa jak wygladaja te rodzaje skretu bo pisalas o 3 Mozesz tez dac mi namiar tam gdzie Ty dzwonilas?

Kiedys na stronie papilator był link do sklepu internetowego z włosami. Zadzwoniłam pod ten nr i wypytałam ją o włosy syntetyczne. Nie pamietam jaki był sdres tej stronki, ale dziewczyna była z Trójmiasta. A na stronie była chyba mulatka z warkoczykami. Wszystko było w barwach jamaiki. Postaram sie poszuakc tej stronki.

Co do zdjęć, które dostałam od dziewczyny z allegro, to wszystkie wlosy są proste+wzornik kolorów. Ja nie mogłam wybrac mojego koloru i ona wysłała mi te fotki. Nie mam zdjęć tych kręconych, jedyne to, co jest na ukcji allegro.
ALE, SPRZEDAJĄCA napisała, że jak nie spodoba mi sie kolor, to bez problemu mi go wymieni.
Napisz do niej maila, żeby ci więcej fotek włosów kręconych dosłała..
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 14:57   #929
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie włosów- część II

cześć,
do zorientowanych
czy po przedłużeniu włosow metodą DOME, włosami monofibre można normalnie chodzić do sauny, na solarium, jak się ma sprawa z basenem??
prowadzę dość aktywny tryb życia, obawiam się czy takie czynniki nie będą miały negatywnego wpływu na łączenia i czy nie będą niszczyły syntetyków??

pzdr.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 15:12   #930
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej

Dołączam, w poprzednim wątku też sie udzielałam. Pani Renia przedłużała mi włosy na warkoczyk niestety długo nie wytrzymały bo moje włosy oderwały się pod ciężarem naturalnych. Teraz poluję na jakieś dobre syntetyki. Chcę mieć je na clip on tylko problem w tym że chyba nie taśmie ich nie ma nie ??

Zamówiłam taśmę na all tak na próbę i wydaje mi się to super alternatywą dla tych co chcą mieć długie włosy, ale nie na stałe tylko od święta

Pozdrawiam
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.