przedłużanie włosów- część II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 20:57   #2251
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Smile_Smile, a mialam kupic te wloski, ale nie wiedzialam czy sa sprawdzone

Znalazlam na allegro szampony i odzywki, ktore polecacie, ale teraz mam klopot, ktora wybrac.
Goldwell Kerasilk, Matrix Biolage, Kadus. Wszystkie sa w miare przystepnej cenie, tym bardziej ze na poczatek chce kupic najmniejsza buteleczke by sprawdzic jak przyjma je wlosy, ktore bede zakladac.

Powiedzcie mi, czy po odpakowaniu wlosow, przed samym zalozeniem umyc je i wyczesac czy zalozyc takie jakie przyszly?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:22   #2252
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Smile_Smile, a mialam kupic te wloski, ale nie wiedzialam czy sa sprawdzone

Znalazlam na allegro szampony i odzywki, ktore polecacie, ale teraz mam klopot, ktora wybrac.
Goldwell Kerasilk, Matrix Biolage, Kadus. Wszystkie sa w miare przystepnej cenie, tym bardziej ze na poczatek chce kupic najmniejsza buteleczke by sprawdzic jak przyjma je wlosy, ktore bede zakladac.

Powiedzcie mi, czy po odpakowaniu wlosow, przed samym zalozeniem umyc je i wyczesac czy zalozyc takie jakie przyszly?
najwaziejsza jest ta odzywka,podaje dla przykladu (Serical latte)
http://allegro.pl/item340660995_odzy...allos_hit.html

szampon moze byc nawet i domowy chyba, przynjamniej ja tak robie, polecam nivea prostujacy wlosy.

p.s nie myc!!one sa juz rozjasniane i przetarzane wystarczajaco. jesli robisz na klip on to bedziesz widziec kiedy trzeba umyc, im czesciej swoje mysjesz tym mniej doczepianie sie "przetluszczaja" (od twoich).
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:25   #2253
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: przedłużanie włosów- część II

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=83 a co sądzicie o takim zestawie? Pasemek pewnie za mało.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:29   #2254
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=83 a co sądzicie o takim zestawie? Pasemek pewnie za mało.
nie ma co)) pasemek tyle co kot naplakal wogole wszelkie zestawy startowe to beznadzeija przewaznie.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:56   #2255
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A, bo ciągle zapomianm o tym linku. Tym, którzy planują kupić włosy przez internet, nie boją się zamówień międzynarodowych bądź poszukują włosków do Poslki niesprowadzanych polecam tę stronkę.

http://www.thehairtrader.com/viewcategory~cat~1.htm

Można tu sprzedać i kupić włosy różnych gatunków, najczęsciej dziewicze i dopiero co zcięte.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:03   #2256
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
najwaziejsza jest ta odzywka,podaje dla przykladu (Serical latte)
http://allegro.pl/item340660995_odzy...allos_hit.html

szampon moze byc nawet i domowy chyba, przynjamniej ja tak robie, polecam nivea prostujacy wlosy.
Czyli odzywki z proteinami moga byc? Bo cos mi sie wydawalo, ze ktos pisal, ze trzeba sie trzymac z dala od protein i ceramidow...

Ja bede miala warkoczykowa metode z klejem silikonowym a nie clip-on, ale chyba pielegnacja taka sama. Domowego szamponu si eboje uzyc, bo moja mama z AVONU zamawia a po nim nawet moje wlasne wlosy staja sie suche

Dzięki za rady
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:10   #2257
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Czyli odzywki z proteinami moga byc? Bo cos mi sie wydawalo, ze ktos pisal, ze trzeba sie trzymac z dala od protein i ceramidow...

Ja bede miala warkoczykowa metode z klejem silikonowym a nie clip-on, ale chyba pielegnacja taka sama. Domowego szamponu si eboje uzyc, bo moja mama z AVONU zamawia a po nim nawet moje wlasne wlosy staja sie suche

Dzięki za rady
aaaa myslalam ze masz na clip on. tak,jesli jest to metoda z klejem, keratyną itp unikamy takich odzywek!!!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 22:12   #2258
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
A, bo ciągle zapomianm o tym linku. Tym, którzy planują kupić włosy przez internet, nie boją się zamówień międzynarodowych bądź poszukują włosków do Poslki niesprowadzanych polecam tę stronkę.

http://www.thehairtrader.com/viewcategory~cat~1.htm

Można tu sprzedać i kupić włosy różnych gatunków, najczęsciej dziewicze i dopiero co zcięte.
o co tu chodzi z tymi kategoriami po lewej?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:12   #2259
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
nie wiem jak ludzkie sie do protein maja, bo jak mialam ludzkimi przedluzane to uzywalam takiej odzywki z www.wlosyonline.pl z mleczkiem kokosowym (milmil czy jakos tak) i dobrze im robila, ale za to syntetyki kochaja mleczne proteiny jak myje swoje profibre to one normalnie krzycza do mnie - dawaj proteinki

Z tego co slyszalam to odzywka polecana przez Smile jest bardzo dobra i w dodatku smiesznie tania (bo to chyba litr jej jest).

Smile czy moglabys sprawdzic sklad tej odzywki pod katem alkoholu? bede bardzo wdzieczna, bo chyba sobie ja kupie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
aaaa myslalam ze masz na clip on. tak,jesli jest to metoda z klejem, keratyną itp unikamy takich odzywek!!!!
a wcale nie bo wystarczy odzywke ponizej laczen nakladac. Zreszta przy kazdej etodzie na stale odzywke sie ponizej laczen daje.


Adomajka a ja bym ci jednak creme of nature polecala bo mimo wszystko one sa specjalnie do wlosow przedluzanych. Owszem kerastase, matrix czy kadus to naprawde dobre marki i robia swietne kosmetyki ale jakby na to nie patrzec wlos ktory sie zaklada przy przedluzaniu to trup w pelnym tego slowa znaczeniu.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-06 o 12:46 Powód: post pod postem
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:19   #2260
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

W kategoriach musisz wejśc w hair, żeby trafic na część z włoskami.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:19   #2261
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
nie wiem jak ludzkie sie do protein maja, bo jak mialam ludzkimi przedluzane to uzywalam takiej odzywki z www.wlosyonline.pl z mleczkiem kokosowym (milmil czy jakos tak) i dobrze im robila, ale za to syntetyki kochaja mleczne proteiny jak myje swoje profibre to one normalnie krzycza do mnie - dawaj proteinki

Z tego co slyszalam to odzywka polecana przez Smile jest bardzo dobra i w dodatku smiesznie tania (bo to chyba litr jej jest).

Smile czy moglabys sprawdzic sklad tej odzywki pod katem alkoholu? bede bardzo wdzieczna, bo chyba sobie ja kupie

ta odzywka to jest wlasnie ta sama w skladzie co podalam linka. Niestety nie jestem akurat w domu wiec nie moge sprawdzic,ale wątpie zeby to mialo cokolwiek z alkoholem wspolnego. ja jej uzywam do moich wlasnych wlosow tez i są dzieki niej super. co ciekawe lepsze efekty są jesli trzyma sie bardziej krócej niz dluzej. (np 10 min).
Rzeczywiscie mozna nakladac przeciz ponizej łączeń
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 22:21   #2262
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

sprawdze sklad na kwc bo powinna tam byc
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:24   #2264
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no i mam skald tego kallosa :

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone

Svinecka to są włosy sprzedane.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:27   #2265
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no tak
glupek ze mnie

zamiast przeczytac dokladnie to ja pomyslalam od razu ze to musza byc jakies kategorie jak na allegro haha

no to ja sie zabieram do rejestrowania i polowania
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:29   #2266
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a to moje nowe wloski, wspomniane już te:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=31
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (66,7 KB, 94 załadowań)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:32   #2267
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

To chyba najczęściej odwiedzane lub ostanio odwiedzane. Ale radzę Ci też przejrzeć te 32 strony ( no, niekoniecznie wszystkie) ze zwykłymi ofertami. Ja właśnie kończę negocjacje z jedna z dziewczyn ( jak dojdą do skutku, to sie przyznam, z którą, póki co nie chcę podbijac ceny). Podoba mi się to, że możan pogadac konkretnie z posiadaczką włosów, czy się nie kręca po umyciu, czy prostuje, czy nie, czy farbowane, jakich kosmetyków używa. A ponieważ dolar stoi obecnie bardzo nisko, więc to idealny czas na zamawianie. Najgorzej z transportem do Europy, ja chyba zrobię tak, że jak na pocżatku przyszłego roku będę w stanach to wtedy poproszę o przesłanie włosów tam i tam przedłuże - bo moje mają dopiero trzy miesiące i powinny jeszcze długo wytrzymać.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:58   #2268
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no ciekawa stronka ale gorzej z przesylka, ile moze gdzies kosztowac?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 23:18   #2269
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja się nie samych kosztów przesyłki boję, tylko tego, że ktoś mi te włsoy na granicy zatrzyma i sie np. okaze, że nie wolno ich przesyłać czy cos takiego.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 11:36   #2270
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Adomajka a ja bym ci jednak creme of nature polecala bo mimo wszystko one sa specjalnie do wlosow przedluzanych. Owszem kerastase, matrix czy kadus to naprawde dobre marki i robia swietne kosmetyki ale jakby na to nie patrzec wlos ktory sie zaklada przy przedluzaniu to trup w pelnym tego slowa znaczeniu.
Dzieki szukalam tej firmy, ale jak narazie znalazlam tylko szampon. Wiec jesli nei znajde reszty bede zmuszona kupic cos innego...
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:42   #2271
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam Was serdecznie Zanim zdecydowałam się na przedłużanie przestudiowałam wszystkie wątki o przedłużaniu, lekturka ta zajeła mi dobre kilka tygodni.... szczerze - czytając niektóre wypowiedzi bardzo wahałam się przed przedłużaniem, w obawie przed wypadnięciem mi wszystkich włosów, to co niektóre Panie pisały na prawde przyprawiało mnie o dreszcze... łyse "placki" na głowie, powyrywane cebulki, strzępy... brrrr już widziałam jak odpadają mi całe pasma włosów... Tym bardziej, że ściągnęłam warkoczyki po 3 miesiącach i troszke włoski mi sie przerzedziły.. no ale w końcu zdecydowałam się! Tym bardziej, że zanim zrobiłam warkoczyki chciałam podciąć końcówki, a 'kochana' Pani fryzjerka skróciła moje włosy o 10 cm... MIAŁAM włosy do wcięcia w talii do czasu kiedy się u niej pojawiłam( bo jak napisze do pasa, to niektóre z Was moga pomyśleć że do pypy a na taką długość właśnie czekałam... póki nie wstąpiłam do tej oprawczyni ) Mimo tego, że włosy nadal miałam długie i mało kto widział różnice ( w sumie to nikt nie zauważył póki sama ze łzami w oczach sie nie wyżaliłam...) bardzo tęskniłam do tych kilku utraconych cm.... Tak więc wybrałam się do Pani zajmującej się przedłużaniem. Przedłuzyłam kilkadziesiąt pasm naturalnymi włosami LaTrend, kolorek balejaż - kilka odcieni ciemnego brązu (był idealnie identyczny z kolorem moich włosów, na którym jest kilka odcieni brązów) oraz kilka blond pasemek. Czytając jaką straszną i okrutną metodą jest keratyna( ) zdecydowałam się na microringi, które mimo wypowiedzi, że przecinają włosy wydały mi się bezpieczniejsze. Mam około 60 pasemek z tyłu i po 10 po bokach, gdyż zależało mi aby odzyskać te kilka cm z tyłu ( przód mam cieniowany). Włoski noszę już ponad miesiąc, ich stan jest super, jedynie blond troszkę się już podniszczyły, bo jak by nie patrzeć były mocno wytrawione na platyne zanim trafiły na głowe Pierwsze dni to była katorgia - dałam radę spać tylko na bokach, bo miałam tam tylko kilkanaście pasemek, tył głowy był tak obolały, że ledwo funkcjonowałam w dzień, w nocy nie było mowy o położeniu się na plecach, tak więc pierwsze dni chodziłam zła, niewyspana, rozdrażniona (kto by pomyślał, że przez włosy można być o krok od depresji )) ), wydaje mi się, że miałam za mocno przyciągnięte je do skóry... Znalazłam na internecie instrukcje przedłużania ringami, gdzie było napisane, że ringi powinny być zaciskane w odległości 1,5- 2,5 cm od skóry, a ja miałam przy samej głowie. Nie wiem, może tak miało być... Lecz po kilku dniach ringi się poluzowały i wszystko wróciło do normy Przez pierwsze dni myłam głowe przechylając ją do tyłu, co też sprawiało mi dużo kłopotu, jednak teraz myję już jak zawsze to robiłam - pochylając głowę nad wanną (mimo, że czytałam że tak niewolno ) i wszystko jest w porządku Kilka pasemek odpadło, były za lekko zaciśnięte i poprostu się zsunęły. Bojąc się, że wszystkie mi sie pozsuwają, wziełam .... KOMBINERKI !! i podociskałam wszystkie (nie chciało mi się z kilkoma pasemkami jechać do Pani przedłużającej na drugi koniec miasta..... ) . Ringi tych, które mi się zsunęły otworzyłam tymi właśnie kombinerkami, zmoczyłam pasemko moich włosów, wsunęłam ring, wsadziłam pasemko, które się zsunęło i zacisnełam przy głowie i w ten sposób potraktowałam każde zsunięte pasemko Przedłużałam włosami z taśmy, której zostało pół... tak więc widząc, że jakoś mi idzie doczepianie pozsuwanych pasemek, weszłam na allegro i kupiłam sobie pistolet, keratyne (żeby odcinając z taśmy 'posklejać' pasemka ), kilkadziesiąt ringów, szydełko, szczypce i resztę włosków które mi została z pomocą mamy i siostry doczepię sobie sama Ciekawe jak nam pójdzie... ale skoro te, które sama zreperowałam ( ) wyszły mi tak jak od Pani przedłużającej, to czemu nie spróbować No... może nie tak perfekcyjnie i idealnie, ale człowiek uczy się na błędach, jednak mam nadzieję, że nam wyjdzie jakoś w miarę..... Do włosków używam szamponów do włosów farbowanych (kupuję litrowe butle w sklepie fryzjerskim, dużo taniej wychodzi i są bardzo dobre), odżywkę mleczną, zapewne dobrze znają przez Panie Crema Al Latte, przy czym na końcówki po spłukaniu nakładam jeszcze raz i leciutko spłukuję pozostawiając lekką jej warstwę, nie suszę odrazu, dopiero gdzieś ok. po pół godziny leżakowania pod ręczniczkiem przed suszeniem pryskam jej jeszcze odżywką Gliss Kur Total Repair ( dwu warstwowa, na dole pomarańczowy płyn, u góry mleczko, po zmieszaniu daje jednolitą odżywkę). Normalnie suszę włoski, po czym pryskam je płynem do prostowania Matrix ( jest rewelacyjny! prostuję włosy od lat i są w ogóle nie zniszczone od gorąca) i prostuję (przy czym doczepiane włoski po myciu są idealnie proste, moje niestety odmawiają posłuszeństwa ) ale prostuje wszystkie, bo trudno oddzielić moje od doczepianych, jak są jedynie 7-10 cm tylko dłuższe od moich... aha, no i na koniec traktuję je Biosilkiem ( w tej malutkiej buteleczce). Jestem bardzo zadowolona z moich włosków, szczerze, spodziewałam się, że będzie dużo problemów z nimi, ale przy odpowiedniej pielęgnacji są bez zastrzeżeń, są jak moje naturalne włoski i nie zamierzam się z nimi rozstawać czekam na przesyłke akcesoriów do włosków i już nie mogę się doczekać, aż Kolejnych kilkadziesiąt pasemek przytuli się do moich kłaczków To tyle... chciałam się poprostu z Wami podzielić moimi refleksjami na ten temat


aha, no i jeszcze ta strona, na której znalazłam opisane różne metody przedłużania, i z której dowiedziałam się, dlaczego mnie tak bardzo bolała głowa

http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5

mam nadzieję, że może komuś się przyda

POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE PANIE !!!!

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2008-04-06 o 12:24
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:45   #2272
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
ta odzywka to jest wlasnie ta sama w skladzie co podalam linka. Niestety nie jestem akurat w domu wiec nie moge sprawdzic,ale wątpie zeby to mialo cokolwiek z alkoholem wspolnego. ja jej uzywam do moich wlasnych wlosow tez i są dzieki niej super. co ciekawe lepsze efekty są jesli trzyma sie bardziej krócej niz dluzej. (np 10 min).
Rzeczywiscie mozna nakladac przeciz ponizej łączeń
Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
no i mam skald tego kallosa :

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone

Svinecka to są włosy sprzedane.
etanolu ewidentnie nie ma w przeciwienstwie do jedwabiu Biosilk
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:00   #2273
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Czesc ja bede przedluzala metoda warkoczyka za 2 tyg wiec dam znac. W sumie bed emiala metoda warkoczyka z lekkim podklejeniem klejem silikonym zobaczymy. Na pewno wstawie fotki!
To czekam na foteczki )
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:02   #2274
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Monisia_666 postaram sie opisać, jak zaczepiłam mikroringi na klipsy. Montowałam to na szybko dlatego średnio to wygląda. Ale i tak siedzą klipsy pod włosami to nic nie widać. Na kazdym klipsie mam 5 pasemek. Pasemka są grube i nie do końca płaskie. Dlatego chce wszysc włosy na taśme. Mama mi bedzie wszywać, więc tasma bedzie wyglądac profesjonalnie

Na czwerwono zaznaczylam nitkę (u mnie na 1 szym foto jest BIAŁA). Wsadzasz ją w pasemko (dłuzsze włosy zgiete w pół). Później zaciskasz mikroring. Wystajacą nitkę przyszywasz do klipsa - kilka razy, bo klips przecina pojedyncze szycie. Ja miałam mniej klipsow, dlatego tak grubo robiłam pasemka, ale szyc na tasme bede je rzadziej.

Sory za foto, ale moja nokia nie daje rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (174,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prooo.jpg (14,3 KB, 42 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:08   #2275
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja wszywałam clipsy tak jak guziki
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:26   #2276
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
To chyba najczęściej odwiedzane lub ostanio odwiedzane. Ale radzę Ci też przejrzeć te 32 strony ( no, niekoniecznie wszystkie) ze zwykłymi ofertami. Ja właśnie kończę negocjacje z jedna z dziewczyn ( jak dojdą do skutku, to sie przyznam, z którą, póki co nie chcę podbijac ceny). Podoba mi się to, że możan pogadac konkretnie z posiadaczką włosów, czy się nie kręca po umyciu, czy prostuje, czy nie, czy farbowane, jakich kosmetyków używa. A ponieważ dolar stoi obecnie bardzo nisko, więc to idealny czas na zamawianie. Najgorzej z transportem do Europy, ja chyba zrobię tak, że jak na pocżatku przyszłego roku będę w stanach to wtedy poproszę o przesłanie włosów tam i tam przedłuże - bo moje mają dopiero trzy miesiące i powinny jeszcze długo wytrzymać.

to daj znac jak je kupisz - ja zalozylam tam konto, moze tez cos mi sie uda kupic fajnego
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:45   #2277
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa z tego co pamiętam to nosisz włosy w kolorze 22. Właśnie ten kolor mam zamiar kupić. Tylko zastanawiam się czy to jest bardzo jasny blond w zimnym odcieniu? Bo na Twoich zdjęciach wygląda trochę ciepło, ale wiadomo, to może wina aparatu.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 14:13   #2278
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
etanolu ewidentnie nie ma w przeciwienstwie do jedwabiu Biosilk
tak zauwazylam a w ogole ten etanol w odzywka to jest porazka.
Jak kiedys mialam jeszcze ludzkimi przedluzane to uzylam takiej odzywki gliss kurr pomaranczowej (nie w sprayu, tylko takiej bez splukiwania) i na glowie zrobil mi sie taki koltun i strak jeden wielki ze z kumplem (bo akurat mialam go wtedy pod reka) chyba ze dwie godziny to cos rozplatywalismy. Myslalam ze sobie pol wlasnych wlosow przy tym powyrywam. I dopiero po fakcie spojrzalam na skald tej odzywki a tam na drugim miejscu etanol i dopiero wtedy skojarzylam skad sie ten strak mi na wlosach zrobil taka bylam wsciekla ze lo matko no ale czlowiek uczy sie na bledach i teraz zawsze patrze na sklad tego co chce na wlosy nalozyc

A ze jak pisalam profibre (wiec inne syntetyki chyba tez) bardzo lubia jak sie je proteinami raczy to zamowie sobie ta odzywke kallosa Bo ten mleko i miod z joanny tez jest do syntetykow swietny ale biorac pod uwage stosunek objetosci do ceny bardziej sie kallos oplaca.

Teje nie sadze by mogly byc jaies problemy na granicy ze sprowadzaniem wlosow, w koncu polscy dystrybutorzy jakos je do Polski sprowadzaja. Ale jesli masz jakies obawy to najlepiej sie w urzedzie celnym dowiedziec. Jak nie osobiscie to zadzwon do jakiegos i sie zapytaj.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:39   #2279
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dzięki, no chyba się rzeczywiście zapytam. Boję się, że jak ktoś przesietli paczkę i znajdzie pojedyncze ludzkie włosy to mu jakieś makabryczne insynuacje do głowy przyjdą...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:57   #2280
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hahahah juz widze te miny straznikow.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.