przedłużanie włosów- część II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 16:55   #2941
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
BabyOnion Renia ma w Wawie mieszkanie i nie ma problemu sie tam z nia umowic. Ja najczesciej odwiedzam ja na Śląsku, ale raz właśnie w Wawie mi włoski robiła.

A poza tym pytasz o wlosy do racoon - nie musza byc specjalne wlosy do tego, wiec z tasmy tez moga byc, ale jakbys sie na robienie u Reni decydowala to ona ma swoje wlosy i nie trzeba samemu kupowc.
Zaba, dziekuje Ci za odpowiedz na moje pytania!

Ja nie jestem z Warszawy ani zadnego wiekszego miasta do ktorego jezdzi Renia wiec to, ze ma mieszkanie w W-ie, w ktorym moze przyjac takich jak ja jest naprawde super.
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:48   #2942
noodle8
Przyczajenie
 
Avatar noodle8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

JA już naprawdę nie wiem ,wciąż szukam kogoś kto zrobiłby to naprawdę dobrze i do tego w dobrej cenie, ale opinie są tak różne... Wszyscy chwalą Renię, może jednak zdecyduje się na przedłużenie włosków u niej ?
__________________
Jestem złodziejem zapalniczek. Kilka Twoich mam w kieszeni też...
http://noodle8.fotka.pl

1,5 roku razem <3



noodle8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 00:16   #2943
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=ghostdog;7377696]http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=11
Podbijam....
Prosze doradzcie czy za 120 pasemek -wlosy indyjskie-30cm-metoda microrings za 539zl to nie jest to czasem za tanio????
Chcialabym sie umowic jak najszybciej bo tak nie moge sie doczekac....
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 06:09   #2944
mabasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czesc! a ja dziewczynki wczoraj przedluzalam sobie sama .. buhahha to banalne jest ,nie wiem za co wy placicie tyle kasy ... i cena wyniosła mnie tylko za wloski, no wodeczke kolezance < amatorce> ja bylam mozgiem operacji
mabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 06:16   #2945
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=ghostdog;7386407]
Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=11
Podbijam....
Prosze doradzcie czy za 120 pasemek -wlosy indyjskie-30cm-metoda microrings za 539zl to nie jest to czasem za tanio????
Chcialabym sie umowic jak najszybciej bo tak nie moge sie doczekac....
Trochę za mało. Włosy słowiańskie i indyjskie to najlepsze włosy. Chyba, że tej Pani pomyliły się azjaty z indyjskimi.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 07:50   #2946
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja juz kilka stron wczesniej pislam, kupilam u 4great hair na allegro wlosy "naturalne", ktore byly mieszanka naturalnych z syntetykami (najprawdopodobniej
0, krotko mowiac wlosy do 1 mycia, badz deszczu, jesli uzywa tych samych wlosow co sprzedaje, atak zapewne jest to glupio wydane pieniadze
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 07:52   #2947
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

mabasz- a jaka metoda sobie przedluzalas? domyslam sie ze ringi tulejki albo tasma
bo chyba racoon nie wchodzi w gre hehe
ja tez kiedys mialam robione przez znajoma fryzjerke (nie majaca wczesniej nic wspolnego z przedluzaniem) niestety sporo wloskow mi sie powyrywalo bo troszku zle mi ringi pozakladala. zaciskając je trzymala pasemka podniesione do gory i z czasem duza czesc moich wloskow mi sie pourywala :/
no ale czlowiek uczy sie na bledach hehe
ja tez uwazam ze to nic trudnego. gdybym dala rade przedluzyc sobie sama w lustrze z checia bym skorzystala ze swoich zdolnosci manualnych hehe
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 07:56   #2948
mabasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czesc ! przedluzalam sobie na keratyne , naprawde nic trudnego a wrecz banalnie to proste , nie wiem dlaczego dziewczyny tyle za to placa
mabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 08:08   #2949
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=kaja_1985r;7386562]
Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Trochę za mało. Włosy słowiańskie i indyjskie to najlepsze włosy. Chyba, że tej Pani pomyliły się azjaty z indyjskimi.
Ach no widzisz...ja dlatego sie pytalam bo absolutnie nie mam rozeznania co do cen.....

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
ja juz kilka stron wczesniej pislam, kupilam u 4great hair na allegro wlosy "naturalne", ktore byly mieszanka naturalnych z syntetykami (najprawdopodobniej
0, krotko mowiac wlosy do 1 mycia, badz deszczu, jesli uzywa tych samych wlosow co sprzedaje, atak zapewne jest to glupio wydane pieniadze
Dziekuje...musialam przeoczyc ten post....
Zostaje mi sie tylko umowic sie z ta pania: http://www.dlugiewlosy.prv.pl/...tylko ze u niej sa niby wloski "europejskie" i robi za 950pln....
Niestety nikogo innego nie moge przez internet znalezc z Trojmiasta....chyba ze beda to prywatne osoby z domu za 550PLN
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 08:50   #2950
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
moglaby ktoraś z Was powtorzyć nazwy do konkretnej struktury syntetykow
krecone
falowane
z zawiniętą koncówką
proste.
Gdzies wczesniej było napisane ale mi umknęlo

ja nosze profibre bo tak jak Ty mam dosc prostych wlosow i meczeniem sie z naturalnymi wlosy profibre maja wywiniete koncowki jesli sa zalozone dobrze wychodzi swietna fryzurka sa to tez wlosy latwo dostepne kupic je mozna na allegro i w sklepie z wlosami natomiast syntetyki firmy: dama czy dome nie mozna tak latwo kupic.
apropo tych wlosow firmy dama czy dome moze ktoras z was dziewczynki wie gdzie kupic takie falowane wlosy ktorejs z tych firm ?
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:15   #2951
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie włosów- część II

moze ktoras z Was kupowala gdzies te syntetyki to napiszcie gdzie ciekawa jestem jak sie dlugo nosza
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 11:12   #2952
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=ghostdog;7387066]
Cytat:
Napisane przez kaja_1985r;7386562 Dziekuje:cmok:...musialam przeoczyc ten post....
Zostaje mi sie tylko umowic sie z ta pania: [URL
http://www.dlugiewlosy.prv.pl/...tylko[/URL] ze u niej sa niby wloski "europejskie" i robi za 950pln....
Niestety nikogo innego nie moge przez internet znalezc z Trojmiasta....chyba ze beda to prywatne osoby z domu za 550PLN
Wyslalam Ci namiary na kobitke ktora robi w Trojmiescie na maila.
Sprobuj z nia pogadac. Podobno jest bardzo dobra.
Pozdrawiam!
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:50   #2953
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mabasz Pokaż wiadomość
czesc ! przedluzalam sobie na keratyne , naprawde nic trudnego a wrecz banalnie to proste , nie wiem dlaczego dziewczyny tyle za to placa
Placa bo nie sa glupie i nie chca odwalonej fuszerki na glowie .
I ja i wiele innych dziewczyn wiemy jak dziala zasada przedluzania , krok po kroku a mimo to wybieramy fryzjerke , bo nie chcemy wyrozniac sie w tlumie.
Jeszcze kilka lat temu to byl spokoj od partaczek ale dzis wystarczy popatrzec na allegro i dziela allegrowych panien aby dojsc do wniosku , ze wiecej jest takich samoukow jak Ty , ktore zaczynaja najpierw od ekpserymentow na sobie a potem kusi ich praca [cyt.] " z klijentkami" .

Wolimy wiec wybierac fryzjerki z wieloletnim doswiadczeniem i po specjalnym przeszkoleniu , zeby miec piekne wlosy , profesjonalnie zrobione , takie , ze nikt nie zauwazy roznicy ...
Tak samo wolimy chodzic do stylistek paznokci niz dawac eksperymentowac kolezankom amatorkom by nam odwalily szpony grube jak u papugi z grzybem lub zielona bakteria gratis. Ot cala nasza glupota.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:33   #2954
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=BabyOnion;7388479]
Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość

Wyslalam Ci namiary na kobitke ktora robi w Trojmiescie na maila.
Sprobuj z nia pogadac. Podobno jest bardzo dobra.
Pozdrawiam!
BabyOnion...dziekuje kochana, zadzwonilam do Ani ale na poczatku maja nie ma jej w Trojmiescie...ja bede w Gdansku od 7 do 12 maja wiec inny termin nie wchodzi w rachube....no i jestem w punkcie wyjscia
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 16:48   #2955
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mam pytanie: chcę sobie przedłużyć młody metodą 'mikoringi'. Szczerze mówiąc mało co wiem... Baardzo chcę miec długie włosy, aktualnie mam do ramion. Czy jeśli założę te mikroringi to mogę spokojnie dalej zapuszczać włosy, czy muszę je ściąć bardzo krótko?
Przepraszam, jezeli moj post wydaje sie byc banalny
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:50   #2956
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Mam pytanie: chcę sobie przedłużyć młody metodą 'mikoringi'. Szczerze mówiąc mało co wiem... Baardzo chcę miec długie włosy, aktualnie mam do ramion. Czy jeśli założę te mikroringi to mogę spokojnie dalej zapuszczać włosy, czy muszę je ściąć bardzo krótko?
Przepraszam, jezeli moj post wydaje sie byc banalny
Możesz zapuszczać włosy. Nie ma żadnej potrzeby ich ścinania
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:08   #2957
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ghostdog chcesz namiary na babke z trojmiasta?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 22:16   #2958
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
ja nosze profibre bo tak jak Ty mam dosc prostych wlosow i meczeniem sie z naturalnymi wlosy profibre maja wywiniete koncowki jesli sa zalozone dobrze wychodzi swietna fryzurka sa to tez wlosy latwo dostepne kupic je mozna na allegro i w sklepie z wlosami natomiast syntetyki firmy: dama czy dome nie mozna tak latwo kupic.
apropo tych wlosow firmy dama czy dome moze ktoras z was dziewczynki wie gdzie kupic takie falowane wlosy ktorejs z tych firm ?
Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
moze ktoras z Was kupowala gdzies te syntetyki to napiszcie gdzie ciekawa jestem jak sie dlugo nosza

Ja nosilam monifibre (tej firmy dome od racoona). Nie wiem jak z blondami (podobno lepsze niz czarne, bo u mnie byly one raczej niewypalem i nie cieszylam sie nimi dlugo). Z nimi jest taka dosc smieszna sprawa ze one po wyjeciu z paczki i zalozeniu maja po prostu boski skret - taki jak na zdjeciu (zrobionym zaraz po zalozeniu) ale ow skret trwa do pierwszego ich mycia a potem sa takie w ksztalcie litery "s" czyli bardzo pod wzgledem skretu przypominaja profibre latrend. Co do mozliwosci ich samodzielnego kupienia - nie mam bladego pojecia gdzie je kupic, ale chyba tak jak socap - od producenta.

Z wlosami firmy dama czyli x-monofilami nie mialam jeszcze stycznosci (jakos mi profibre podpasowaly i nie chce eksperymentowac z innymi choc kusza nie te wlosy strasznie). Na bank mozna je zamowic od producenta - niestety nie znam kosztow. to ich strona intenetowa, jest tam kontakt do nich wiec mozna zadzwonic i sie dowiedziec co i jak z kupnem - http://www.damasc.pl/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaba po 1.JPG (40,8 KB, 103 załadowań)
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 22:41   #2959
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

przez was zrobiłam się psychiczna.
siedzę sobie na targu na stołeczku i mierze wzrokim baby z długimi włosami.myślę sobie,czy starczy długość do przedłuzenia i komu je dać.mam juz schizy

poszłam dzisiaj do mojej fryzjerki obciąc synowi włosy i patrzę na półce odrzywka KALLOSA!
kupiłam ją za 12 zł .ma boski zapach.włosy mi tak pachną,ze nie moge spać.
ciekawe czy są takie perfumy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 00:15   #2960
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
ghostdog chcesz namiary na babke z trojmiasta?
Tak tak ..prosze..prosze
A jest doswiadczona??? I wiesz jakie ma ceny orientacyjnie..???
Wiecie jakie tu jest zacofanie w UK....zadko gdzie slyszano o mikroringach...czy kreatynie....i nie ma profesjonalnych salonow ktore sie tym zajmuja jedynie prywatnie jakies laski....ktore nawet przez telefon nie chca gadac
Ostatnie przeczytalam na stronie kobitki z Dublina ze microringi to metoda popularna w Hollywood i Wschodniej EuropieEeeee??? Normalnie zadne nowosci dlugo na rynek jakos tutaj nie wchodza
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 06:09   #2961
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ghostdog ja u niej robilam wloski jakies 4 lata temu moze 3, robilam ta metoda chyba dome czy jakos tak, kazde pasemko doszywa sie, najpierw zaplatajac warkoczyk, robilam tez u niej kurs przedluzania wiec pojecie ma, co najwazniejsze wlosay nosilam jakies 10 miesiecy i gdybym ich nie podcinala to bym pewnie dalej nalozyla, ja placilam jakies 650zl chyba mialy byc 40 ale ona tylko miala 50 na stanie i mi takie nalozyla, poprostu sie z nia targuj, spytaj jakie ceny a potem powiedz czy nie daloby rady za 50zl mniej czy cos takiego, wiem ze innymi metodami tez sie chyba zajmowala ale to juz z nia musisz gadac, odbierze cie z dworca itp, wieczorkiem poszukam jej nr i ci napisze
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:06   #2962
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Byloby super Magmac ;-)
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:42   #2963
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Tak tak ..prosze..prosze
A jest doswiadczona??? I wiesz jakie ma ceny orientacyjnie..???
Wiecie jakie tu jest zacofanie w UK....zadko gdzie slyszano o mikroringach...czy kreatynie....i nie ma profesjonalnych salonow ktore sie tym zajmuja jedynie prywatnie jakies laski....ktore nawet przez telefon nie chca gadac
Ostatnie przeczytalam na stronie kobitki z Dublina ze microringi to metoda popularna w Hollywood i Wschodniej EuropieEeeee??? Normalnie zadne nowosci dlugo na rynek jakos tutaj nie wchodza
Przypominam sobie ze jak w grudniu zeszlego roku zakladalam po raz pierwszy syntetyki (monofibre - angielski wynalazek) to chcialam sie co nieco o nich dowiedziec wiec wpisalam w google "monofibre" i wyskoczyla mi srona jakiegos angielskiego forum na ktorym dziewczyny dyskutowaly o przedluzaniu. Niestety za boga nie pamieam jak sie strona nazywa ale moze zrob tak jak ja i poszukaj a noz znajdziesz to forum i tam dziewczyny podawaly namiary na salony i osoby przedluzajace wlosy
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 14:37   #2964
noodle8
Przyczajenie
 
Avatar noodle8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nadal nie moge skontaktować się z Panią Renią ani znaleźć nikogo konkretnego w Warszawie... ;/
__________________
Jestem złodziejem zapalniczek. Kilka Twoich mam w kieszeni też...
http://noodle8.fotka.pl

1,5 roku razem <3



noodle8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:21   #2965
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hej wpisz w google renihair tam jest jej strona. pozdro
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 20:59   #2966
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a ja wlasnie sobie sama przedluzylam hihi
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:56   #2967
noodle8
Przyczajenie
 
Avatar noodle8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Byłam na tej stronie przecież i wysłałam maila ale na razie nie odpowiada
__________________
Jestem złodziejem zapalniczek. Kilka Twoich mam w kieszeni też...
http://noodle8.fotka.pl

1,5 roku razem <3



noodle8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:15   #2968
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Najlepiej zadzwon - najszybsza i najskuteczniejsza metoda
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:52   #2969
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
a ja wlasnie sobie sama przedluzylam hihi
Pokaż poooosze
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 00:04   #2970
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wczoraj wieczorem ściągnęłam sobie ringi i... wyczesałam mnóstwo moich włosów miałam zamiar je jutro spowrotem założyć ale chyba tego nie zrobie...mniej włosów straciłam jak nosiłam taśme z klipsami niz teraz...ehhh jutro pomyśle co zrobić,chyba wróce do klipsów...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.