przedłużanie włosów- część II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 12:19   #3121
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
- azjatyckie (azjatyckie też są naprawdę okay, dużo tansze niż słowiany)
- indyjskie (grube włosy, ich faktura często jest inna niż naszych europejskich przez co widać różnicę po doczepieniu-nie polecam)

włosy mogą miec formułę tanglee free czyli że wlosy są czymś pokryte i się nie plączą, oraz remy czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski. Jeśli wlosy są remy gwaratuje to brak sianowatości i plątania,zaś tanglee free ponoć utrzymuje się do iluś myć.
male sprostowanie:

azjatyckie wlosy sa najgorsze jakosciowo i sa o wiele grubsze od naszych, grubsze nawet od indyjskich a ponadto sa sztywne jak druty - raczej nie powinno sie nimi przedluzac jesli ma sie cienkie wlosy

co do wlosow "remy scietych zgodnie z kierunkiem luski" - to chwyt reklamowy, nie ma czegos takiego ze tylko remy sa tak sciete. wszystkie wlosy sa tak ciete, inaczej noszenie ich byloby niemozliwe, wystarczy ze kilka wloskow w kitce jest "do gory nogami" a zrobi sie z nich wielki koltun nie mozliwy do rozczesania. wlosy zawsze musza isc w jednym kierunku. nie ma innej mozliwosci. inaczej nie daloby sie ich nosic. to logiczne.
zreszta zapytajcie fryzjera to wam powie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
- zgrzewy zgrzewanie wlasnych włosów z innymi za pomocą keartyny, nie znam metody,nie polecam, chyba najbardziej inwazyjna,i najbardziej niszcząca wlasne wlosy (w miejscach zgrzewów)
i jeszcze jedno - dlaczego odradzasz metody ktorych jak sama piszesz nie znasz?
po pierwsze metoda zgrzewow jesli jest prawidlowo wykonana nie ma prawa zniszczyc Ci wlosow. ja trzy razy mialam przedluzone wlosy za pomoca zgrzewow i ich ubytek jest zerowy. powiem wiecej - wlosy po sciagnieciu mam odzywione bo nie mecze wlasnych prostownica gdy mam doczepione wlosy i w ogole odpoczywaja sobie. zadnych wlosow nie stracilam a w miejscach zgrzewow wlos jest nienaruszony

i to nie jest opinia tylko na moim przykladzie, w salonie w ktorym pracuje widze codziennie efekty zakladania i zdejmowania wlosow. jeszcze nikt na tym nie ucierpial. wystarczy profesjonalizm i tyle.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-12 o 14:52 Powód: post pod postem/przypominam o opcij edycij i multicytowania
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:29   #3122
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno - dlaczego odradzasz metody ktorych jak sama piszesz nie znasz?

K*****
po to napisalam wyraznie "to moje poglądy" bo SĄ TO MOJE POOGLĄDY i uwazam ze metoda zgrzewowa najbardziej niszczy wlosy. PO TO TO NAPISALAM,zeby wlasnie wyeliminowac takie posty jak Twoje i tysiąc innych zarzucających mi coś. napisalam to co wiem, i mam nadzieje ze komus to pomoże. Masz swoje zdanie? napisz. Ja wyrazilam MOJE ZDANIE.

p.s co do azjatyckich: jedne mam juz rok i są super a drugie wlasnie kupilam,tylko inny odcien i tez są super. Dlatego uwazam ze azjaty są okey. I jest to MOJE zdanie poparte doswiadczeniem!
Mam tez indysjkie w domu. I wiem ktoe są grubsze. Prawda jest tez taka ze wiele "europejskich" jest pochodzenia azjatyckiego.Nie wiem gdzie ty w nich grubosc widzisz
A co, sprawdzilas azjaty ze niby maja taka mega złą jakosc?
Chodzi mi tez o to,ze ktos nie znajacy tematu przeczyta taki twoj post i pomysli sobie ze jedyne normlane jakiemoze kupic to slowiany za które trzeba zaplacic full kasy.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:38   #3123
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
K*****
po to napisalam wyraznie "to moje poglądy" bo SĄ TO MOJE POOGLĄDY i uwazam ze metoda zgrzewowa najbardziej niszczy wlosy. PO TO TO NAPISALAM,zeby wlasnie wyeliminowac takie posty jak Twoje i tysiąc innych zarzucających mi coś. napisalam to co wiem, i mam nadzieje ze komus to pomoże. Masz swoje zdanie? napisz. Ja wyrazilam MOJE.
po co te nerwy haha

owszem mam swoje zdanie i owszem wlasnie je napisalam he

i pisze Ci ze sie mylisz co do tej metody, poza tym uwazam ze jak ktos nie ma o czyms pojecia to nie powinien o tym pisac, tym bardziej negatywnie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:47   #3124
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
po co te nerwy haha

owszem mam swoje zdanie i owszem wlasnie je napisalam he

i pisze Ci ze sie mylisz co do tej metody, poza tym uwazam ze jak ktos nie ma o czyms pojecia to nie powinien o tym pisac, tym bardziej negatywnie

Dobrze, mysl sobie co chcesz, napisz co chcesz ale ode mnie sie odczep okey? gdyz wyrazilam swoje zdanie na ten temat i mam do tego prawo
A ty swoje poglady wyrazaj w jakis moze bardziej kulturalny sposob i w niepowiazaniu z nikim?

nerwy? czasami do glupoty ludziej juz brak cierpliwosci,sorry

P.s "uderz w stół, a nożyce.."

Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:28   #3125
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Dobrze, mysl sobie co chcesz, napisz co chcesz ale ode mnie sie odczep okey? gdyz wyrazilam swoje zdanie na ten temat i mam do tego prawo
A ty swoje poglady wyrazaj w jakis moze bardziej kulturalny sposob i w niepowiazaniu z nikim?

nerwy? czasami do glupoty ludziej juz brak cierpliwosci,sorry

P.s "uderz w stół, a nożyce.."

po pierwsze - nie przyczepilam sie, napisalam swoje zdanie

po drugie - hmmm kultura? no coz raczej Tobie jej brakuje, obrazasz mnie nawet w tym poscie - wybacz nie jestem glupia - Twoja wypowiedz swiadczy tylko o Tobie. i ja swoje poglady wyrazilam w sposob normalny i popralam je swoja wiedza - odniosly sie one do Twojej wypowiedzi bo na jej temat sa. heh. nie widze niegdzie braku kultury w mojej wypowiedzi - za to Twoja pozostawiaja wiele do zyczenia...



i prosze Cie nie obrazaj mnie bo ja tego nie robie - jak przystalo na kulturalna osobe heh
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:36   #3126
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
po pierwsze - nie przyczepilam sie, napisalam swoje zdanie

po drugie - hmmm kultura? no coz raczej Tobie jej brakuje, obrazasz mnie nawet w tym poscie - wybacz nie jestem glupia - Twoja wypowiedz swiadczy tylko o Tobie. i ja swoje poglady wyrazilam w sposob normalny i popralam je swoja wiedza - odniosly sie one do Twojej wypowiedzi bo na jej temat sa. heh. nie widze niegdzie braku kultury w mojej wypowiedzi - za to Twoja pozostawiaja wiele do zyczenia...



i prosze Cie nie obrazaj mnie bo ja tego nie robie - jak przystalo na kulturalna osobe heh
hahaha
to moze ja ci pwoiem jak powinno wygladac normlane wyrazanie wlasnych opini, np.tak:
"a ja uwazam ze metoda zgrzewowa jest super i wcale nie niszczy wlosów",
a nie
" jak mozesz wypowiadac sie na tematy o ktorych nie masz pojecia"
różnica?
akurat moje pojecie jest takie ze niszczy wlosy
wybacz brak kultury ale dostosowuje sie tylko do tonu twojej pierwszej wypowiedzi.
I KONIEC TEMATU
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:37   #3127
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
A co, sprawdzilas azjaty ze niby maja taka mega złą jakosc?
tak sprawdzalam - mialam stycznosc ze wszystkimi naturalnymi wlosami jakie sa na rynku, zreszta jak juz pisalam pracuje w salonie i widze to na codzien

a prawda jest taka ze zarowno indyjskie jak i azjatyckie wlosy sa wlosami o grubszej strukturze niz nasze. polki maja przewaznie cienkie i lekkie wlosy a azjaty czy indyjskie maja gruba strukture wiec srednio nadaja sie do przedluzenia naszych wlosow. no chyba ze ktos ma mega grube. z czego i tak azjaty sa potwornie sztywnymi wlosami.
poza tym jesli ktos ma jasne blond wlosy i takie wlasnie chce zakupic i zakupi azjatyki czy indyjskie to logiczne ze nie beda one najlepsze bo azjatki maja czarne wlosy i trzeba je niezle porozjasniac zeby uzyskac jasny blond - co za tym idzie sa o wiele bardziej przetrawione niz ciemne kolory.

ps. na slowiany nie trzeba wydawac kupe kasy, znam firmy ktore oferuja wlosy slowianskie

wiadomo ze ciete z glowy sa drozsze ale i najlepsze, a wiadomo za jakosc sie placi - trzeba wybrac czy chce sie miec siano za 200zl, czy piekne wlosy ktore mozna zakladac cale zycie w kolko za 500 czy 600....
zycie...

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
hahaha
to moze ja ci pwoiem jak powinno wygladac normlane wyrazanie wlasnych opini, np.tak:
"a ja uwazam ze metoda zgrzewowa jest super i wcale nie niszczy wlosów",
a nie
" jak mozesz wypowiadac sie na tematy o ktorych nie masz pojecia"
różnica?
akurat moje pojecie jest takie ze niszczy wlosy
wybacz brak kultury ale dostosowuje sie tylko do tonu twojej pierwszej wypowiedzi.
I KONIEC TEMATU
napisalam kulturalnie, nie widze nic zlego w moim pytaniu. i dalej nie rozumiem czemu ktos sie wypowiada skoro nic nie wie na ten temat. sama napisalas ze nie znasz metody a teraz obracasz kota ogonem.

i nie pisz ze dostosowujesz sie do tonu mojej wypowiedzi. bo ja nie rzucam wyzwiskami, wybacz nie ten poziom.

i tu sie zgodze - koniec tematu
bo dalej bedziesz ludzi w blad wprowadzac

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-12 o 14:58 Powód: post pod postem/przypominam o opcij edycij i multicytowania
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 13:46   #3128
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
napisalam kulturalnie, nie widze nic zlego w moim pytaniu. i dalej nie rozumiem czemu ktos sie wypowiada skoro nic nie wie na ten temat. sama napisalas ze nie znasz metody a teraz obracasz kota ogonem.

i nie pisz ze dostosowujesz sie do tonu mojej wypowiedzi. bo ja nie rzucam wyzwiskami, wybacz nie ten poziom.

i tu sie zgodze - koniec tematu
bo dalej bedziesz ludzi w blad wprowadzac
w błąd to raczej ty ludzisz wprowadzasz piszac ze metoda zgrzewowa nie niszczy wlosow, hahah

ja nie rzucam rzadnymi wyzwiskami.podaj chociaz jeden przyklad!
ps.nie znam metody ale wiele na jej temat slyszalam, i w dodatku od osob ktore same ją mialy,i mam prawo to napisac wiec skooonczzzz juz plisss

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tak sprawdzalam - mialam stycznosc ze wszystkimi naturalnymi wlosami jakie sa na rynku, zreszta jak juz pisalam pracuje w salonie i widze to na codzien


wiadomo ze ciete z glowy sa drozsze ale i najlepsze, a wiadomo za jakosc sie placi - trzeba wybrac czy chce sie miec siano za 200zl, czy piekne wlosy ktore mozna zakladac cale zycie w kolko za 500 czy 600....
zycie...
siano za 200 zl? kobieto ja mam azjaty za 200 zl juz rok i wogole nie wygladaja jak siano!

Pracujesz w salonie i z azjatow robi sie siano? to zapewne ten twój salon oferuje niezwykle wybitnej jakosci produkty wspolczuje klientkom moje azjaty nosze juz rok i nie maja w sobie nic z siana... dziwna sprawa

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-12 o 14:59 Powód: post pod postem/przypominam o opcij edycij i multicytowania
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:16   #3129
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
w błąd to raczej ty ludzisz wprowadzasz piszac ze metoda zgrzewowa nie niszczy wlosow, hahah

ja nie rzucam rzadnymi wyzwiskami.podaj chociaz jeden przyklad!
ps.nie znam metody ale wiele na jej temat slyszalam, i w dodatku od osob ktore same ją mialy,i mam prawo to napisac wiec skooonczzzz juz plisss

bo nie niszczy jak juz napisalam zrobiona PROFESJONALNIE!!!
przyklad? chociazby Twoja wypowiedz o glupocie ludzkiej - wybacz ale nie jestem glupia. zaraz powiesz ze to nie o mnie tylko ogolnie pisalas, ale niestety bylo to skierowane do mnie odnosnie mojej wypowiedzi heh - tylko jaka glupota skoro pisze o czyms o czym mam pojecie i wiem jak jest naprawde

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
siano za 200 zl? kobieto ja mam azjaty za 200 zl juz rok i wogole nie wygladaja jak siano!

Pracujesz w salonie i z azjatow robi sie siano? to zapewne ten twój salon oferuje niezwykle wybitnej jakosci produkty wspolczuje klientkom moje azjaty nosze juz rok i nie maja w sobie nic z siana... dziwna sprawa
po pierwsze to nie moj salon i ja wlosow nie doczepiam
po drugie heh w salonie, w ktorym pracuje nie doczepia sie wlosow azjatyckich ani indyjskich, nikt nie chce sie pozniej wstydzic za nie

i nie wprowadzam ludzi w blad. METODA ZGRZEWOWA NIE NISzCzY WLOSOW JESLI ODDAJEMY SIE W RECE PROFESJONALISTY!!! i to z siebie powinnas sie smiac skoro dalej twierdzisz swoje znajac tylko opinie swoich kolezanek. haha dobre
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:17   #3130
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Smile_Smile wyluzuj trochę. To, że napisałaś, że jest to Twoje zdanie to nie znaczy, że nikt nie może go podważyć. Svinecka napisała uprzejmie drobne sprostowanie do Twojej wypowiedzi. To jest forum i każdy może pisać co chce.
To ja dodam od siebie sprostowanie dotyczące Twojej wypowiedzi na temat syntetyków. Te, które wypisałaś to syntetyki firmy LaTrend. A istnieje jeszcze wiele innych firm je produkujących, np. Pony. Firma LaTrend produkuje między innymi profibry (falowane), monobraidy (proste), monofibry(kręcone) i to tyle co wiem.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:18   #3131
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

i nie obrazaj salonu w ktorym pracuje skoro nie masz pojecia nawet co to za salon.
i nie musisz wspolczuc klietnkom bo sa zadowolone wszystkie bez wyjatku
co do jakosci produktow to tez nie musisz sie martwic - powiem tylko tyle, ze sa najlepsze na rynku. wiec spokojna glowa
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 14:22   #3132
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Smile_Smile wyluzuj trochę. To, że napisałaś, że jest to Twoje zdanie to nie znaczy, że nikt nie może go podważyć. Svinecka napisała uprzejmie drobne sprostowanie do Twojej wypowiedzi. To jest forum i każdy może pisać co chce.
To ja dodam od siebie sprostowanie dotyczące Twojej wypowiedzi na temat syntetyków. Te, które wypisałaś to syntetyki firmy LaTrend. A istnieje jeszcze wiele innych firm je produkujących, np. Pony. Firma LaTrend produkuje między innymi profibry (falowane), monobraidy (proste), monofibry(kręcone) i to tyle co wiem.
dziekuje kaja

co do syntetykow - nigdy ich nie nosilam ale slyszalam ze podobno latrend sa najlepsze, w kazdym badz razie nie slyszalam o nich negatywnej opinii.


smile_smile a Ty przestan juz mnie obrazac i wszystko co jest ze mna zwiazane, lacznie z moim miejscem pracy. wiesz zycie jest takie ze nie wszyscy maja taki sam poglad jak Ty, trzeba sie z tym pogodzic. wystarczy ze ktos sadzi inaczej niz Ty a juz awantura i wyzwiska od glupich i wytykanie pracy salonu. wez sie zastanow nad soba. trzeba troszke panowac nad emocjami i uszanowac zdanie innych, tymbardziej jesli ktos ma wiedze na dany temat wieksza niz Ty
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:24   #3133
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
To ja dodam od siebie sprostowanie dotyczące Twojej wypowiedzi na temat syntetyków. Te, które wypisałaś to syntetyki firmy LaTrend. A istnieje jeszcze wiele innych firm je produkujących, np. Pony. Firma LaTrend produkuje między innymi profibry (falowane), monobraidy (proste), monofibry(kręcone) i to tyle co wiem.
a co do syntetyków,zapewne jest ich duzo wiecej. podalam te ktore znam podkreslajac caly czas ze to moja wiedza na ten temat (ilez razy jeszcze to mam podkreslac?) Dlatego dziewczyny,prosze rozwincie temat i zbierzmy wszystko w jedno
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:27   #3134
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
hahaha
to moze ja ci pwoiem jak powinno wygladac normlane wyrazanie wlasnych opini, np.tak:
"a ja uwazam ze metoda zgrzewowa jest super i wcale nie niszczy wlosów",
a nie
" jak mozesz wypowiadac sie na tematy o ktorych nie masz pojecia"
różnica?
akurat moje pojecie jest takie ze niszczy wlosy
wybacz brak kultury ale dostosowuje sie tylko do tonu twojej pierwszej wypowiedzi.
I KONIEC TEMATU
i jeszcze jedno male ale do tej wypowiedzi - prosze nie wkladaj mi slow w usta bo nie napisalam tak jak Ty tutaj napisalas tylko napisalam dokladnie tak: "i jeszcze jedno - dlaczego odradzasz metody ktorych jak sama piszesz nie znasz?"

a teraz wytlumacz mi moj brak kultury prosze
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:31   #3135
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
smile_smile a Ty przestan juz mnie obrazac i wszystko co jest ze mna zwiazane, lacznie z moim miejscem pracy.
hahahah) wyrazilam tylko moje zdanie ze fajny musi byc ten twoj salon jesli u was azjaty to siano a ja mam azjaty juz rok i są super,to chyba logiczne ze jakosc waszych produktow jest nie za bardzo....

Cytat:
wiesz zycie jest takie ze nie wszyscy maja taki sam poglad jak Ty, trzeba sie z tym pogodzic. wystarczy ze ktos sadzi inaczej niz Ty a juz awantura i wyzwiska od glupich i wytykanie pracy salonu.
kobieto wez ty sie ogarnij,gdzie ja ci napisalam ze jest glupia? jaka awantura? sama zaczelas tekstami ze jak moge niby sie wypowiadac jak nie znam metody, zapomnialas sama o tym ze kazdy ma prawo do wypowiedzi,tym bardziej jesli zna opinie osob ktore mialy takową metode! i mega zniszczyla im wlosy!

Cytat:
wez sie zastanow nad soba. trzeba troszke panowac nad emocjami i uszanowac zdanie innych, tymbardziej jesli ktos ma wiedze na dany temat wieksza niz Ty
No wlasnie, cóz za książkowa projekcja!! dokladnie twoje wlasne zdanie powinnas wziasc do siebie! P.s jesli twoja wiedza jest wieksza od mojej a twierdzisz ze metoda zgrzewowa wogole nie niszczy wlosów (rozumiem ze takową wykonujecie w twoim salonie),to naprawde naprawdee wspolczuje twoim klientkom......... huh
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:32   #3136
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
ja zmykam na uczelnie, mozecie sobie dalej dyskutowac

ps. moja kolezanka, ktora zreszta przedluza wlosy w naszym salonie, nosi je juz ponad 10lat a jej wlosy? stan idealny a jak odpoczywaja wiec metoda zgrzewow nie jest niszczaca. dowidzenia
hehe

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
niepowiazaniu z nikim?

nerwy? czasami do glupoty ludziej juz brak cierpliwosci,sorry

P.s "uderz w stół, a nożyce.."

prosze bardzo - bo sama nie widzisz swoich wypowiedzi. hmm a moze to nie do mnie? tak to z pewnoscia nie do mnie, rozmawiasz napewno z niewidzialna kolezanka i to przez nia sie zdenerwowalas bo brak Ci cierpliwosci do GLUPOTY LUDZKIEJ.
a tak na marginesie - nie wiedzialam ze wiedza=glupota

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
hahahah) wyrazilam tylko moje zdanie ze fajny musi byc ten twoj salon jesli u was azjaty to siano a ja mam azjaty juz rok i są super,to chyba logiczne ze jakosc waszych produktow jest nie za bardzo....

kobieto wez ty sie ogarnij,gdzie ja ci napisalam ze jest glupia? jaka awantura? sama zaczelas tekstami ze jak moge niby sie wypowiadac jak nie znam metody, zapomnialas sama o tym ze kazdy ma prawo do wypowiedzi,tym bardziej jesli zna opinie osob ktore mialy takową metode! i mega zniszczyla im wlosy!

No wlasnie, cóz za książkowa projekcja!! dokladnie twoje wlasne zdanie powinnas wziasc do siebie!
i napisze po raz kolejny - w salonie ktorym pracuje nie doczepia sie wlosow takiej jakosci.
i nie jest logiczne ze produkty w tym salonie sa marnej jakosci bo nie sa - WIEC ZASTANOW SIE DWA RAZY ZANIM COS NAPISZESZ BO to NAPRAWDE JEST JUZ ZENUJACE

koncze ta rozmowe bo nie ten poziom, sory

ps. i przestan juz wspolczuc - i poraz kolejny napisze - to nie moj salon i nie moje klietnki. i wspolczuc im nie masz czego bo podejrzewam ze jakbys zobaczyla ich wlosy po sciagnieciu i uzywaniu tych "nie najlepszych" produktow z tego salonu to bys im niezle pozazdroscila. i nie osmieszaj sie juz ok?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-12 o 15:03 Powód: post pod postem/przypominam o opcij edycij i multicytowania
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:41   #3137
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość

koncze ta rozmowe bo nie ten poziom, sory

ufff,wreszcie.Myslalam juz ze ta chwila nigdy nie nastąpi
Idz sie dopoziomowac z kolezankami solarkami z chlemem keratyny na glowie
hłe hłe
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:43   #3138
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tryskasz inteligencja widze - ostatnia Twoja wypowiedz przypieczentowala wszystko
haha

ps. czy ja pisalam cos o keratynie? hmmmm dobre dobre
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:58   #3139
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mala aktualizacja
okay, to ja powiem,dla tych którym z lenistwa nie chce się czytac wątku:P
jak to z MOJEGO punktu widzenia wygląda i spróbuje ogarnąć
nieco temat

Włosy mamy do wyboru:
1.Sztuczne:
a)firmy LaTrend
- profibry (ponoć te są najlepsze ze sztucznych)
- monofibry
- monobraidy (nie znam)
b)Firma Pony
- nie znam

- sztucznych nie wolno prostowac itd Ponoc kupione blyszczace pozniej nieco płowieją i juz tak sie nie błyszczą.
2. Naturalne:
- słowiany (czyli ciete prosto z czyjejś glowy, bez obróbki, 100% natural,najdroższe, super jakość, warto je kupić do metody na stałe typu tujeki,zgrzewy jeśli ma sie kase itp)
- azjatyckie (azjatyckie też są naprawdę okey, dużo tansze niż słowiany, wlosy zwane europejskimi przewaznie takze są pochodzenia azjatyckiego)
- indyjskie (grube włosy, ich faktura często jest inna niż naszych europejskich przez co widać różnicę po doczepieniu-nie polecam)

Firmy (te ktore ja znam):
Sensationel- z doswiadczenia wiem ze firma ta ma swietne wlosy
Human Hair Quality-(jakos tak)- rowniez polecam

włosy mogą miec formułę tanglee free czyli że wlosy są czymś pokryte i się nie plączą, oraz remy czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski. Jeśli wlosy są remy gwaratuje to brak sianowatości i plątania,zaś tanglee free ponoć utrzymuje się do iluś myć. Oczywiscie jesli wlosy sa np.azjatyckie a kupimy kolor jasny, to tym bardziej bedą podatne na sianowatość pozniej,gdyz wiekszą obróbke musialy przejsc.

Metody:
1.Na stałe:
- tulejki
(najlepiej tulejki z silikonem, wlosy są łączone za pomocą owej tulejki z własnym pasemkiem, silikon sprawia ze wlosy się mniej niszczą, jednak włosy odrastą i co miesiąc - półtora trzeba tulejki otwierać i przepinac, jeśli masz kogoś kto ci to zrobi, nie ma prpblemu, ale u fryzjerki to kosztuje chyba (!) ok 150 zł przepiecie. Metode można wykonać samemu,wystarczy kupic włosy,tulejki (najlepiej M lub L),i specjalne cążki. Jednak metoda troszke niszczy wlosy (w miejscach gdzie są zacisniete tulejki)
- microringi, tak samo jak tulejki ale microringi są krótsze, ponoć dużo gorsze od tulejek
- zgrzewy (keratyna) zgrzewanie wlasnych włosów z innymi za pomocą keratyny, nie znam metody,ale nie polecam, chyba najbardziej inwazyjna,i najbardziej niszcząca wlasne wlosy (w miejscach zgrzewów)(jest mi to wiadomez opinii osób majacych tą metode, źle zalozona moze starszne szkody wyrządzic)
- warkoczyk, stworzenie warkoczyka na głwoie (dookoła glowy) i doszycie wlosów do niego, fajna metoda jesli komuś nie będzie warkoczyk przeszkadzać, no i oczywiscie warto miec kogoś kto to zrobi bo warkoczyk odrasta wraz z włosami.
- racoon - nie znam
- ultradzwieki -nie znam

2. Nie na stałe:
- clipp in lub jak kto woli clipp on:
kupuje sie wlosy na taśmie, wygląda to tak że mamy po prostu z metr włosów doszytych do jakby tasiemki, nastepnie kupujemy spinki (inna nazwa grzebyki, klipsy), koniecznie z silikonami, w rozmiarze S, skladamy taśme na pół, tniemy na części takie jakie chcemy, zszywamy nitką (polecam jeden kawalek od ucha do ucha, drugi taśma zlozona z 4 razy zeby wyszlo ok 15 cm na sam tyl i ewentulanie po 10 cm na boki), spinek ok 20 wystarczy aż naddto. Spinki mogą byc doszywane np na 10 cm taśmy starczy spokojnie 2 spinki.Nie musi ich być dużo. Zalety metody są takie,że na noc odpinamy włosy i nie spimy z tym wszystkim, rzadko też myjemy te wlosy bo powli się brudzą, przez co starczą na bardzo długoo (rok, pół roku). Ponadto jest to metoda ktora najmniej niszczy wlasne wlosy gdyz dopinamy je tylko do kilku pasemek wlasnych tak naprawde tymi klipsami, no i na noc zdjemujemy.Nie musimy z tym chodzic wtedy gdy nie ma takiej potrzeby.Nie musimy zawsze swoich miec mega wyprostowanych Wady? naprawde dla mnie żadnych. Klipsy są niewidoczne Ja mam tą metode i polecam wszystkim.
- metoda tasmy doklejanej na jakies 2 tyg.ale slyszalam ,ze bardzo niszczy wlosy i wyrywa je przy zdjemowaniu.


Zakup włosów:

1.Waga :
Co do wlosów na taśmie:
- przewaznie w sklepach jest to ok 100 - 120 g (jest to waga w 100% wystarczajac na całą głowę)
- pamietajmy ze mimo dlugosci waga pozostaje ta sama a wiec im dluzsze wlosy tym ich mniej, ale nawet 100 g 55 cm wlosów starczy spokojnie na całą głowe.
Przy zakupie wlosów w pasemkach (do tulejek i zgrzewów),
- jedno pasemko to 1 g a wiec na całą głowe starczy 100- 120 gr więc ok 100 pasemek (to juz jest wogole max ilość, wiecej będzie za dużo)
2. Remy czy tanglee free?
Zdecydowanie kupujmy włosy REMY, ewentualnie jesli do metody na tasme to tanglee free mogą byc,ale remy są naj.
3.Sklepy,sprzedawcy:
- allegro: ja mam zle doswiadczenia, kupowalam wlosy na próbe i zawsze siano sie z nich robilo
- Sklepy internetowe: polecam, ja kupowalam w wlosy-online.pl,moge powiedziec,ze wszystkie naturalne na tasmie,od nich są super, mam remy, ale i tanglee free teraz i są git.
5. Cieniowane wlosy:
pamietajcie,ze jesli w opisie jest ze są cieniowane to z 15 cm trzeba bedzie obciac bo wlosy są zawsze za bardzo wycieniowane, wiec trzeba kupowac dluzsze.
6.Dlugosc: chcesz przedluzyc? kup 55 cm, chcesz zageciscic? kup 45 cm.

U fryzjera czy samemu?
1.Fryzjer: koszt od 600 zl wzwyż,polecam do racoon, czy jakies ultradzwieki,zgrzewy (keratyna),warkoczyk i wogole jesli sie nie wie nic
2.W domu: polecam metody clipp on, tulejki,warkoczyk,
koszt? cena wlosów czyli ok.200 zł (naturalne), klipsy (ok 30 zł), fryzjer zeby na koncu wycieniowac (ok 40 zl), farba (zeby wlasne byly jak te kupione), czyli jakies 300-350 zl i mozliwosc samemu zmieniania wszystkiego i poprawiania.Polecam.

Wlasne doswiadczenia:
Ja kupilam wlosy z wlosy online za 200 zl, spinki za 30 zl, farba za 20 zl, fryzjerka ktora pozniej po nalozeniu wlosów wycieniowala mi wszystko. Efekt wkleje niebawem

Tasma czy pasemka?
Ponoć w przypadku pasemek wlosy bardziej jakby sie oddzielaja a przy tasme nie ma tego oddzielania sie i "pasemkowania".

Ewentulane problemy:
Przy przedluzanych wlosach problemem moze byc:
- dopasowanie odcienia wlasnych do tych zakupionych (polecam farby Subrina ze sklepów fryzjerskich, jej kolory odpowidaja przewaznie kolorom tych kupowanych)
- to ze wlosy kupione są mega proste (trzeba bardziej dbac o swoje a kupione warto podkrecic lokówką). Warto zainwestowac w dobrą prostownice (polecam remingtona) i rowniez wlosy naturalne traktowac sprayem termoochronnym (ponoc pod wplyem ciepla wlosy bardziej wilgosc wchlaniaja i co je niby nawilza-slyszalam takową opinie)

Kosmetyki:
- do naturalnych jak i swoich polecam odzywke Serical latte z proteinami, szampon nivea prostujący i spray babyliss termoochronny i prostujacy w czerwonym dozowniku.

mam nadzieje ze komus to pomoze. Podkreslam ze to moje wlasne poglądy



Edytowane przez Smile_Smile
Czas edycji: 2008-05-12 o 15:41
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 15:21   #3140
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Smile_Smile -dostajesz odemnie ostrzezenia za atak na Svinecke.Moglas to w sposob lagodny napisac a nie unosic sie zaraz.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:27   #3141
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dobrze, już sie nie będę unosic
Przepraszam i obiecuje poprawe
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:47   #3142
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nareszcie zrobił się pożądek.aż strach było tu zaglądać.
gdzie kucharek sześć,tam nie ma co jeść.

czy ktoś wie-(profesjonalną pomoc oczekuję-nie ze słyszenia)-jak się ściąga taśmy silikonowe?


polecam tę stronę,dla tych co chcą mniec wszystko w kupie

http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:07   #3143
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cześć dziewczyny. Interesuje mnie metoda clip on. Chciałabym sama w domku doczepiac włoski i dlatego mam pytanie. ile takich pasemek musze zakupic by uzyskac odpowiedni efekt i czy opłaca się kupowac takie dopinki??to link do włoskow http://www.4great-hair.com/dopinka-w...olor-p-66.html
i czy to naprawdę taka łatwa metoda i skuteczna?
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:07   #3144
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Czemu wyglądają sztucznie jak sama obcinasz? Obcinasz je u fryzjera cieniując końcówki? Bo tak powinnaś zrobić żeby wyglądąły naturalnie.
Potrzebujesz taśm do przedłużenia całych włosów czy tylko jednej taśmy do zagęszczenia? Bo jeśli chcesz przedłużyć całą głowę to za 100 zł na pewno nie znajdziesz włosów które ponoszisz kilka miesięcy. Mówię o naturalnych oczywiście.


Chce przedłuzyć bo zagęszczone mam w tej chwili jedną taśmą na klipsy.Miałam już przedłużone włosami za 100 zł. no i dość szybko sie robiło siono na końcówkach,ciągle podcinałam az zrobiły sie krótkie...

Teraz mam włosy które moja siostra kupiła w Londynie,kosztowały 25 funtów i w sumie w dotyku nie są jeszcze takie złe...nie wiem może ja poprosze żeby mi je kupiła... Nie chce mieć szybko siana na głowie....ehhh te moje krótkie działaja mi już na nerwy
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:47   #3145
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Chce przedłuzyć bo zagęszczone mam w tej chwili jedną taśmą na klipsy.Miałam już przedłużone włosami za 100 zł. no i dość szybko sie robiło siono na końcówkach,ciągle podcinałam az zrobiły sie krótkie...

Teraz mam włosy które moja siostra kupiła w Londynie,kosztowały 25 funtów i w sumie w dotyku nie są jeszcze takie złe...nie wiem może ja poprosze żeby mi je kupiła... Nie chce mieć szybko siana na głowie....ehhh te moje krótkie działaja mi już na nerwy
To wątpię, żeby były dobre. Większość włosów naturalnych jest miłych w dotyku, kołtun robi sie dopiero po pierwszym myciu.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 21:51   #3146
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Oki wrzucam fotki moich wlosów, przedluzone tymi dokladnie:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_565rrr.jpg (41,3 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_564r.jpg (81,9 KB, 178 załadowań)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:36   #3147
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Oki wrzucam fotki moich wlosów, przedluzone tymi dokladnie:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89

Bardzo ładne.
Wyglądają na takie delikatne.
Długo je nosisz?Jak się zachowują po myciu?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:38   #3148
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Oki wrzucam fotki moich wlosów, przedluzone tymi dokladnie:
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89
jedna paczka ci starczyła?a jaką metodą masz zrobione.jak je zakańczałaś(pasemka)bo to taśmy?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:40   #3149
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny....
wszystko jest w poscie wyżej czyli tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3126

pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:45   #3150
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Dziewczyny....
wszystko jest w poscie wyżej czyli tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3126

pozdrawiam
SZKODA,BO TO CO OPISAŁAŚ TO OGÓLNE POGLĄDY.mnie chodziło o twoje -konkretnie.zresztą miałam 100 pasemek i miałam mysi ogon.potrzebuję najmniej 150,żeby moje krótsze nie przebijały-dlatego pytam,a tamta stronę co podałaś czytałam.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.