Rogowacenie mieszkowe!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-09, 12:53   #1
ivy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1

Rogowacenie mieszkowe!!!


Niedawno odkryłąm na moich ramionach dzwiną wysypkę. Pani dermatolog uznała, że mam rogowacenie mieszkowe. Przepisała mi maść SolcoKerasal, ale ona nie skutkuje!!! Podobno strasznie trudno pozbyć się tego schorzenia. Ale przecież nie moge wiecznie unikać topów i bluzeczek na ramiączkach.
Proszę pomóźcie!
ivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-09, 13:36   #2
Jakubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: Rogowacenie mieszkowe!!!

Z tego co wiem rogowacenie przymieszkowe często się dziedziczy, chociaż więc zauważyłabyś jego oznaki już wcześniej, rozejrzyj się jednak po rodzinie obu płci- czy nie mają podobnego problemu. Ponadto na nasilenie zmian może mieć wpływ ogólny stan Twojego zdrowia- jeśli więc czujesz się żle, jesteś osłabiona lub masz inne niepokojące objawy zgłoś się do internisty. Poza tym z własnego doświadczenia wiem (chociaż nigdy nie był to aż taki problem, żebym musiała rezygnować z krótkich rękawków i spódniczek- uwaga!!! ramiona i uda), że pomocny jest peeling i balsam nawilżający, chociał jak skóra jest podrażniona przez rajstopy lub wełniane spodnie to nie pomoże nic. Pozdrawiam w niedoli
Jakubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 08:53   #3
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: Re: Rogowacenie mieszkowe!!!

a tez mam na rekach i chyab zaczyna sie na nogach! mam masc i dezynfekuje to.... ale sie wstydze rozebrasc np bluzy.....
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.