Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-27, 17:35   #1
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Smile

Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)


Witam drogie wizażanki

Jestem osobą posiadającą bardzo dużo kompleksów. Mam dużą nadwagę, trudno mi się jej pozbyć min. przez tarczycę. Zawsze czułam się osobą nielubianą - możliwe, że poprostu to sobie wmówiłam. Jestem osobą spokojną, nie lubie imprez, alkoholu. Jestem domatorką i większość czasu spędzam w domu.

Ostatnio postanowiłam zmienić coś w moim życiu. Napewno nie zmienie charakteru, to niemożliwe, poza tym chce być soba. Doszłam do wniosku, że ludzie nie lubią mnie za to czy imprezuje, tylko za to jaka jestem. Staram się być szczera, otwarta, pomocna. Dogaduję się z coraz większą ilością osób, z niektórymi się wygłupiam, innym słóżę radą i pomocą. Przede wszystkim nikogo nie udaję.

Postanowiłam zmienić też coś w moim wyglądzie, zmieniłam fryzurę na bardziej odważną, przefarbowałam włoski, zapuściłam i pomalowałam paznokcie , zaczęłam troszkę inaczej się ubierać i rozpoczęłam codzienną walkę z kaloriami - ćwicze ! Zmienił się mój wyglad, sposób postrzegania świata, a przede wszystkim zyskałam pewności siebie.

Nigdy nie zmieni się otaczającego świata, można zmienic coś w sobie, zrobić coś dla siebie, byc bardziej otwartym. Wtedy świat zmieni się w naszych oczach .
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 18:36   #2
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Zawsze podziwiam takie osoby jak Ty, które mają chęć żeby coś w swoim życiu zmienić i żeby właśnie lepiej poczuć się w swom ciele Ja, jak większość dziewczyn chyba ,mam zastrzeżenia co do swojego wyglądu, wiele razy starałam się coś tam zmienić. No i często niestety kończyło się to porażką. A potem człowiek patrzy się w lustro i ma pretensje sam do siebie
Dobrze, że jeszcze mój TŻ daje mi odczuć, że jestem dla niego najpiekniejsza na świecie

Ale nie ma bata, postanawiam polepszyć swoją kondycję, zadbać bardziej o stan cery i może troszeczkę popracuję nad brzuszkiem. A co
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:06   #3
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

U mnie często są chęci, ale na chęciach się kończy. Nie motywuje się odpowiednio i z moich planów, chęci zmiany wychodzą 'nici'.
W moim przypadku TŻ również jest podporą . Często mi powtarza, że nieważne jak bym wyglądała, ile bym ważyła, co by było ze mną nie tak, zawsze będzie mnie tak samo kocham i zawsze będe dla niego to jedyną cudowną . Musze przyznać, że moja ostatnia zmiana jest w dużym stopniu dzięki tż.
Często jeszcze mam chwile załamania, kiedy myśle sobie, że jestem do niczego. Ale to mija. Jeszcze przede mną dużo do zrobienia.

Pozdrawiam
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:20   #4
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
U mnie często są chęci, ale na chęciach się kończy. Nie motywuje się odpowiednio i z moich planów, chęci zmiany wychodzą 'nici'.
W moim przypadku TŻ również jest podporą . Często mi powtarza, że nieważne jak bym wyglądała, ile bym ważyła, co by było ze mną nie tak, zawsze będzie mnie tak samo kocham i zawsze będe dla niego to jedyną cudowną . Musze przyznać, że moja ostatnia zmiana jest w dużym stopniu dzięki tż.
Często jeszcze mam chwile załamania, kiedy myśle sobie, że jestem do niczego. Ale to mija. Jeszcze przede mną dużo do zrobienia.

Pozdrawiam
Milo przeczytac, ze sa jeszcze osoby, ktorym chce sie cos zmienic.

Gratuluje checi i odwagi! Powodzenia!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:23   #5
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Dziękuję . Żeby mi na to wszystko siły starczyło. Jestem dobrej myśli.
Jak się czyta takie wiadomości odrazu więcej chce się zdziałać, to taki niezły motywator
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:57   #6
Mia_15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 39
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Za samo Twoje nastawienie do świata i ludzi już Cię lubię Faktycznie, to miłe, że są jeszcze ludzie tacy jak Ty - po prostu dobrzy i tyle. Póki kochasz, zawsze będziesz widziała sens swojego działania - to piękne
Mia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 21:05   #7
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Dziękuje
Nawet nie wiesz jaką czasami potrafie być pesymistką .
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 21:22   #8
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Ja... ja zaczynam jeździć do szkoły na rowerze :F
Ale za tydzień mi się znudzi. Gratuluje odważnych zmian
Ten wątek powinien wisieć u góry, tak wiele dziewczyn ma niską samoocenę że powinny brać przykład!
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 21:25   #9
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Dziękuje, dziękuje, dziękuje

Moje koleżanki od tego roku szkolnego zamiast jeździć do szkoły autobusem, chodzą na nogach. Zajmuje im to godzine . To sie nazywa zmiana !
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 21:29   #10
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Hehe :P mi by trampki przemokły gdybym miała iść pieszo
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 21:57   #11
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Oj tam ;p kalosze i w droge;d
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 22:04   #12
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

hehhe no, fajnie by było mieć takie ładne kaloszki... ale nie takie na całą łydkę, krótkie przebierałabym je i chowała do szafki w szkole xD
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 23:49   #13
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki

Jestem osobą posiadającą bardzo dużo kompleksów. Mam dużą nadwagę, trudno mi się jej pozbyć min. przez tarczycę. Zawsze czułam się osobą nielubianą - możliwe, że poprostu to sobie wmówiłam. Jestem osobą spokojną, nie lubie imprez, alkoholu. Jestem domatorką i większość czasu spędzam w domu.

Ostatnio postanowiłam zmienić coś w moim życiu. Napewno nie zmienie charakteru, to niemożliwe, poza tym chce być soba. Doszłam do wniosku, że ludzie nie lubią mnie za to czy imprezuje, tylko za to jaka jestem. Staram się być szczera, otwarta, pomocna. Dogaduję się z coraz większą ilością osób, z niektórymi się wygłupiam, innym słóżę radą i pomocą. Przede wszystkim nikogo nie udaję.

Postanowiłam zmienić też coś w moim wyglądzie, zmieniłam fryzurę na bardziej odważną, przefarbowałam włoski, zapuściłam i pomalowałam paznokcie , zaczęłam troszkę inaczej się ubierać i rozpoczęłam codzienną walkę z kaloriami - ćwicze ! Zmienił się mój wyglad, sposób postrzegania świata, a przede wszystkim zyskałam pewności siebie.

Nigdy nie zmieni się otaczającego świata, można zmienic coś w sobie, zrobić coś dla siebie, byc bardziej otwartym. Wtedy świat zmieni się w naszych oczach .
Witam w gronie 'wywracających świat do góry nogami' Cieszę sie, że założyłaś ten wątek Znam ten problem, o ktorym piszesz od podszewki i podobnie jak ty staram sie zmieniać świat zaczynając od siebie. Pierwsze sukcesy mam już za sobą, ale to może innym razem coś wiecej o tym napisze, bo już dość późno jest. Trzymam kciuki za Twoja walkę z kilogramami(gdybyś miałą jakies pytania-pisz na priv, sama choruje na tarczyce i kilkanascie kg udało mi sie już zrzucic ). Oby było więcej tak pozytywnie nastawionych do życia kobitek- świat wtedy nabrałby piękniejszych barw. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko. A teraz zmykam do spania . Dobranoc
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 06:35   #14
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Gratulacje nie poddawaj się

Ja obecnie będę pracować nad swoją garderobą, bo już wieki nie kupowałam nowych ciuchów i większość już przestała mi się podobać a jak tu się czuć ładną mając brzydkie ciuchy? W tym miesiącu udało mi się zorganizować fundusze i ruszam na podbój
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 07:14   #15
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Gratuluje! I trzymam kciki!

Ja również zaczynam robić coś dla siebie - na początku postanowiłam pływać na basenie i dodatkowo intensywnie uczyć się języka.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 08:01   #16
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

dziewczynki to i ja się do Was przyłączam kiedyś chciałam byś super,sexy i w ogóle cool dlatego żeby podobac sie facetom. ale najwyrazniej nie trafilam jeszcze na mojego ksiecia i chce sie zmienic sama dla siebie zeby byc z siebie dumna ze sama doszlam do tego czy tamtego tak więc do dzieła
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 08:26   #17
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

To ja tez dołączam. Problem w tym,ze jestem prefekcjonistka. wszysto musze miec doprowadzone do perfekcji. Lekko odstajacy brzuch sprawia,aze nie jestem pewna siebie,a przynajmniej moja pewnosc siebie spada do polowy. Wiecie co jest wazne- wazne jest to zeby sie zmieniac dla samej siebie,dla wlasnej satysfakcji. Narazie jestem na etapie zrzucania kilogramow-dobrze mi idzie, skakanka, twister, brzuszki i stretching nie ida na marne powodzenia!
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 10:08   #18
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

brawo dziewczyny!!! Oby na świecie było więcej takich optymistek jak wy
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:53   #19
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Witam w gronie 'wywracających świat do góry nogami' Cieszę sie, że założyłaś ten wątek Znam ten problem, o ktorym piszesz od podszewki i podobnie jak ty staram sie zmieniać świat zaczynając od siebie. Pierwsze sukcesy mam już za sobą, ale to może innym razem coś wiecej o tym napisze, bo już dość późno jest. Trzymam kciuki za Twoja walkę z kilogramami(gdybyś miałą jakies pytania-pisz na priv, sama choruje na tarczyce i kilkanascie kg udało mi sie już zrzucic ). Oby było więcej tak pozytywnie nastawionych do życia kobitek- świat wtedy nabrałby piękniejszych barw. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko. A teraz zmykam do spania . Dobranoc
Koniecznie napisz jak Twoja zmiana wyglądała i jakie sukcesy osiągnęłaś

Z nieba mi spadłaś ! Nie znam osób z tarczycą którym udało się zrzucić trochę ciałka, czekaj na wiadomość ode mnie

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Gratulacje nie poddawaj się

Ja obecnie będę pracować nad swoją garderobą, bo już wieki nie kupowałam nowych ciuchów i większość już przestała mi się podobać a jak tu się czuć ładną mając brzydkie ciuchy? W tym miesiącu udało mi się zorganizować fundusze i ruszam na podbój
Czasami można stare ciuszki połączyć z nowymi i stworzyć ciekawe kompozycje . Mój kuzyn od kilku lat kupuje ciuchy w lumpeksach, jest modelem, ma swój styl, zawsze wygląda oryginalnie i przy tym tak mało wydaje na ubrania . No, ale ja bym oszalała wśród miliona wieszaków, każdy z czymś innym. No i u nas nie ma fajnych lumpeksów

Aktualnie zbieram fundusze i ruszam na podóbj galerii - otwarcie 3.10

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
dziewczynki to i ja się do Was przyłączam kiedyś chciałam byś super,sexy i w ogóle cool dlatego żeby podobac sie facetom. ale najwyrazniej nie trafilam jeszcze na mojego ksiecia i chce sie zmienic sama dla siebie zeby byc z siebie dumna ze sama doszlam do tego czy tamtego tak więc do dzieła
Ja zawsze chciałam być ładna, atrakcyjna, żeby faceci zwracali na mnie uwagę . Tylko po co ? Ten jedyny zwróci uwagę na to co mam w środku, a nie na to jak wyglądam.

Ja już księcia znalazłam

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez angela0033 Pokaż wiadomość
brawo dziewczyny!!! Oby na świecie było więcej takich optymistek jak wy
Przyłączam się do Twoich słów ! Brawo !
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 16:22   #20
marlienkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Ja też się bardzo zmieniłam. Kiedyś (dokładniej w gimnazjum) wmówiłam sobie, że jestem brzydka, nie mam nic sensownego do powiedzenia, że wszystkim przeszkadza mój niski wzrost (153cm.). Przez 1,5 roku miałam depresję, wychodziłam tylko do szkoły, a po powrocie nie chciałam ruszyć się z domu. Nie było mowy żebym włożyła bluzkę na ramiączkach, czy z dekoltem. O spódnicach nawet nie chcę wspominać. Wszystko zmieniło się, kiedy poznałam jedną koleżankę, która przychodziła do mojej siostry. To o na pokazała mi, że mogę być ładna, jeśli tylko to z siebie wydobęde. To dzięki niej lepiej się czuję we własnym ciele, nie boję się ludzi i nie przeszkadza mi już mój wzrost.
marlienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:35   #21
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez marlienkaa Pokaż wiadomość
Ja też się bardzo zmieniłam. Kiedyś (dokładniej w gimnazjum) wmówiłam sobie, że jestem brzydka, nie mam nic sensownego do powiedzenia, że wszystkim przeszkadza mój niski wzrost (153cm.). Przez 1,5 roku miałam depresję, wychodziłam tylko do szkoły, a po powrocie nie chciałam ruszyć się z domu. Nie było mowy żebym włożyła bluzkę na ramiączkach, czy z dekoltem. O spódnicach nawet nie chcę wspominać. Wszystko zmieniło się, kiedy poznałam jedną koleżankę, która przychodziła do mojej siostry. To o na pokazała mi, że mogę być ładna, jeśli tylko to z siebie wydobęde. To dzięki niej lepiej się czuję we własnym ciele, nie boję się ludzi i nie przeszkadza mi już mój wzrost.
Każdy ma w sobie coś wyjątkowego, tylko nie każdy potrafi to wyeksponować . Nie ma osoby, która wszystko w sobie lubi.
Ciesze się, że udało Ci się zaakceptować siebie taka jaka jestes
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:38   #22
marlienkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Oj, znam taką osobę. Moja siostra uważa się za istny ideał. Nie ma piękniejszej i mądrzejszej od niej. Fakt, że ma duże powodzenie utwierdza ją jeszcze bardziej w tym mniemaniu.
marlienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:59   #23
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Owszem zdarzają się takie osoby, ale zawsze znajdzie się coś z czego będą w sobie niezadowolone : np. ze pieprzyków ma o 1 za dużo, albo ze wyskoczyl pryszcz na nosie
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 18:33   #24
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Ojj, ile ja sie oszukałam tego wątku... Zawieruszył mi sie gdzieś w subskrybcjach...
No ale do rzeczy.... Jestem strasznie ambitną osoba, dużo od siebie wymagam, niestety też wiecznie jestem niezadowolona z rezultatów, wciaż chciałabym coś ulepszać, zmieniać itd. Skupiłam sie przede wszystkim na zmianie swojego wizerunku... schudłam kilkanaście kilogramów, zmieniłąm kolor włosów, uczesanie, troszke styl ubierania. No i teraz, znudzona już tymi zmianami, znowu mam ochotę na coś nowego. Wkrótce wybieram sie do fryzjera(mam nadzieje, że odważe sie w końcu na jakieś radykalne zmiany-w planach przyciemnienie włosków), zapuszczam pazurki , zmieniam krok po kroczku garderobę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Do końca roku chciałabym jeszcze zrzucić 7 kg(mam nadzieje, że mi sie uda, bo to postanowienie noworoczne). Lista zmian jest długa, ale te są najważniejsze.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 16:59   #25
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Trzymam kciuki . Ciesze się, że wątek się odnalazł .

No ja tydzień temu zmieniłam całkowicie fryzure - odważne cięcie + dwa kolory . Jestem bardzo zadowolona z efektu. Co do stylu ubierania się kocham bluzki z roznymi ciekawymi nadrukami, w sportowym, luźnym stylu - tego nie zmienie. U mnie w szkole większość dziewczyn ubiera się raczej bardziej elegancko na to mam jeszcze czas.

Staram się być optymistką , pracuję nad uspokojeniem się, chcę pożegnać się z moją nerwica :P stać się bardziej zrównoważona i spokojna. Jak mi było milo jak Tż podziękował, że byłam taka spokojna w rozmowie z nim, podobno udało mi się go uspokoić - to bardzo nerwowy chłopczyk
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 22:17   #26
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Ojjj bardzo tu ucichło ... może ktoś to przeczyta, a jak nie to w być może w przyszłości tu będe zaglądać i zobacze, że starałam się coś zmienić.

Jestemz siebie dumna - 6 kilo mniej . Indywidualna dieta, troche poświęcenia i już kilogramy lecą a wyniki badań coraz lepsze . 6 kilo w miesiąc - mój sukces
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 08:22   #27
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Bardzo gratuluje! Ja tez codziennie cwicze. W poprawieniu samooceny pomaga mi spiewanie. Nastroj pomaga mi polepszyc jakas dobra ksiazka. Teraz np. czytam "Notatki z wystawy" Patricka Gale i Bogu dziekuje, ze nie mam zaburzen psychicznych, choroby dwubiegunowej. Bo wtedy to juz naprawde bylaby masakra! No i duzo slucham muzyki. Moze jestem troche dziwaczka ( jestem teraz 10 mies. sama po rozstaniu), ale dobrze mi z tym. I narazie nie teskno mi do ludzi. A lubie popatrzec w lustro i pomyslec- "nie jest zle!". Dlatego za Ciebie tez trzymam kciuki. Powodzenia!
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:59   #28
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

hej dziewczyny!!!! czemu wątek ucichł? tak świetnie się zapowiadał
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:34   #29
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!!! czemu wątek ucichł? tak świetnie się zapowiadał

No wlasnie jestem ciekawa co słychać u autorki wątku
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:52   #30
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Poprawiamy samoocenę, czas zrobić coś dla siebie ;)

ja też
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.